Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,818 εγγεγραμμένα μέλη και 3,055,401 μηνύματα σε 93,272 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 851 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Ώρα ύπνου! Σε ποιο μάθημα;;;

Andypro

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη Andypro
Ο Andypro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 14 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 355 μηνύματα.

O Andypro έγραψε στις 14:57, 08-06-15:

Όλοι βαριόμαστε κάποιο μάθημα. Αλλά αρκετές φορές αυτό εξελίσσεται σε ώρα... ύπνου !!!

Για πείτε:
  1. Σε ποιο μάθημα συνέβη αυτό σε εσάς;
  2. Σε ποια τάξη;
  3. Έφταιγε το μάθημα ή ο καθηγητής;
Εγώ 7-8 φορές πήγα κυριολεκτικά να κοιμηθώ στα Θρησκευτικά [ήταν πολύ χαλαρό το μάθημα, ακουγόταν σαν παραμυθάκι, νύσταζα, είχα και καλό μαξιλάρι την κασετίνα... ! ΌΛΑ ΥΠΕΡ ΜΟΥ]. Καμιά 3αριά φορές κι ο διπλανός μου (pante pap) πήγαινε να κοιμηθεί, και μια φορά είχε πει στη θεολόγο μας "Καληνύχτα!"

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gaspar
Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 2,241 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε στις 06:19, 09-06-15:

λεγε ρε!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους