Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,050 εγγεγραμμένα μέλη και 3,063,284 μηνύματα σε 93,764 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 397 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[Πανελλήνιες 2015] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 136)
0-5.000
1
0,74%
5.000-10.000
2
1,47%
10.000-12.000
3
2,21%
12.000-14.000
10
7,35%
14.000-16.000
27
19,85%
16.000-18.000
38
27,94%
>=18.000
38
27,94%
Δεν είμαι υποψήφιος
17
12,50%

Ctee_m

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ctee_m
H Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H Ctee_m έγραψε στις 16:22, 23-06-15:

ΓΜΟ 16.700 .. τι λέτε πιάνω παιδαγωγικό δημοτικης Αθήνας ??

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

TheStranger (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη TheStranger
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 54 μηνύματα.

O TheStranger Χαλαρουίτα έγραψε στις 16:23, 23-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από xkorko
100 και 99, άντε πες μου εσύ
έχω κάνει σίγουρα ένα λεξιλογικό λάθος, όποτε περίμενα από 18 ως 19, αλλά το 19.9 με εξέπληξε θετικά!
Προφανώς ήσουν άριστη στο άγνωστο κ στ γνωστό όποτε θα το θεώρησε αδικία να σου κόψει ο άνθρωπος

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

pb13

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη pb13
Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O pb13 έγραψε στις 16:30, 23-06-15:

εγω ειχα αποκλιση στην βιολογια γενικης ενασ μου εβαλε 19,8 και ο αλλος 18,6

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Efi1994

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Efi1994
Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 243 μηνύματα.

O Efi1994 έγραψε στις 16:30, 23-06-15:

Αρχαία 14,8
Ιστορία 16,9
Λατινικά 18,1
Λογοτεχνία 10,3
Έκθεση 15,6
Βιολογία 17,1
1ο πεδίο: 16,100.
Δε περίμενα τέτοια πτώση! Σε αρχαία, λογοτεχνία και Ιστορία υπήρξε μεγάλη απόκλιση μεταξύ των βαθμολογητών και έτσι επενέβη και τρίτος! Να σημειωθεί ότι έδινα 2η φορά, και έπεσα σχεδόν 1.000 μόρια σε σχέση με πέρσι! Η απογοήτευση είναι ανυπέρβλητη! Συγχαρητήρια σε όλους, όπως και να χει! Και οι πανελλαδικές από ότι φαίνεται μόνο με συστηματικό διάβασμα, αυστηρότητα και μεθοδικότητα αντιμετωπίζονται!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

antonis83

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη antonis83
Ο antonis83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O antonis83 έγραψε στις 16:35, 23-06-15:

Ρε παιδια με 14,500-15,000 στο 1ο πεδιο τι προτεινετε? Δυστυχως πολυ δυσκολα πιανω δημοσιογραφια...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

meetmeinmontauk

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 8,375 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 16:43, 23-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από antonis83
Ρε παιδια με 14,500-15,000 στο 1ο πεδιο τι προτεινετε? Δυστυχως πολυ δυσκολα πιανω δημοσιογραφια...
δεν έχουν ανακοινωθεί τ' αγγλικά ακόμη! υπομονή!

antonis83

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O antonis83 έγραψε στις 16:51, 23-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk
δεν έχουν ανακοινωθεί τ' αγγλικά ακόμη! υπομονή!
Το ξερω απλα θελω να σκεφτομαι και αλλες επιλογες γτ οσο να'ναι ειναι δυσκολο πλεον....

Wip97

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Wip97
Ο Wip97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 26 μηνύματα.

O Wip97 Silence is so accurate. έγραψε στις 17:00, 23-06-15:

Βιολογια 19.7
Λατινικα 19.9
Αρχαια 16.5
Λογοτεχνια 17.7
Εκθεση 16.9
Ιστορια 20

Συνολο: 18.305 στο 1ο πεδιο

Αν εξαιρεσουμε το μηχανογραφικο , εχουμε πλεον ξεμπερδεψει με τις πανελληνιες. Ολοι δωσαμε τον αγωνα μας , τωρα ηρθε η ωρα να απολαυσουμε τον ελευθερο μας χρονο και επιτελους να χαλαρωσουμε. Καλο Καλοκαιρι!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

athinaios (Aλέξανδρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη athinaios
Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O athinaios έγραψε στις 17:07, 23-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από αγγελικη123
εγραψα 18.413
και θελω ιατρικη. Για που λετε?
Παντού εκτός Αθήνα-Θεσσαλονίκη και οριακά για Πάτρα.

George997

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη George997
Ο George997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O George997 έγραψε στις 17:13, 23-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από petrmak
εγω εβγαλα 15403 μορια στο τριτο πεδιο και 14481 στο δευτερο πεδιο....νιωθω ολιγον τι αποτυχημενος αλλα οκ...απο οτι βλεπω εδω μεσα ολοι εχουν παει καλα....τεσπα δεν πειραζει ολα καλα....
απλα δεν ξερω...με ενδιαφερει η χημεια αλλα παντα ηθελα ιατρικη...ασε π εχω και δυο γονεις γιατρους ο ενας πανεπιστημιακος και ειναι ενα βαρος...
Σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να θεωρείς τον εαυτό σου αποτυχημένο για την προσπάθεια που έκανες όλο αυτόν τον χρόνο αλλά αντίθετα να νιώσεις περήφανος. Εξάλλου με αυτά τα μόρια και από το γεγονός ότι αναμένεται να πέσουν οι βάσεις, μπορείς να πετύχεις σχολές, τις οποίες ενδέχεται να μη γνωρίζεις και να σε ενδιαφέρουν. Γι' αυτό τον λόγο όπως σου πρότειναν καλό θα ήταν να δεις τι σου αρέσει πραγματικά, και αν επιθυμείς πολύ να μπεις σε μια σχολή η οποία χρειάζεται περισσότερα μόρια ( είπες ότι σου αρέσει η ιατρική) μπορείς να ξαναδώσεις του χρόνου. Το πιο σημαντικό είναι να μην τα παρατήσεις και να επιλέξεις αυτό που εσύ θέλεις .

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

johnietraf (γιαννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη johnietraf
Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Ιωάννινα) και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,220 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε στις 17:42, 23-06-15:

Εγω ειμαι απογοητευμενος με την εκθεση!!
11.2! !!!
Εκτος απο τον διονυση που απαντησε οι αλλοι πιστευετε πως με 13532 πιανω φυσικο ηρακλειου με 13876 περσυ αλλα με 13000 προπερσυ
??

Ctee_m

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ctee_m
H Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H Ctee_m έγραψε στις 17:45, 23-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από johnietraf
Εγω ειμαι απογοητευμενος με την εκθεση!!
11.2! !!!
Εκτος απο τον διονυση που απαντησε οι αλλοι πιστευετε πως με 13532 πιανω φυσικο ηρακλειου με 13876 περσυ αλλα με 13000 προπερσυ
??
Το πιάνεις με τα τσαρούχια κιολλας .. αναμένεται κατακόρυφη πτώση στις βάσεις

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Chris1993
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,700 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε στις 17:48, 23-06-15:

Πανωλεθρία στην Θεωρητική. 162 άτομα μόνο 19-20.
Νομική Αθήνας πάνω από 18.500 δεν το κόβω.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

imerward

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη imerward
Ο imerward αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O imerward έγραψε στις 18:03, 23-06-15:

Με 15.200 έχω ελπίδες για ΗΜΜΥ ή πολ.μηχ. επαρχία; Με δεδομένη μεγάλη πτώση βάσεων πάντα..

Captain here

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Captain here
Ο Captain here αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O Captain here έγραψε στις 18:04, 23-06-15:

16.300 1ο πεδίο,αναμένουμε τα αγγλικά για τη δημοσιογραφία! Στην Πάντειο την πιάνω και λογικά και στο εκπα αν πέσουν οι βάσεις!!

pb13

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη pb13
Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O pb13 έγραψε στις 18:19, 23-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από imerward
Με 15.200 έχω ελπίδες για ΗΜΜΥ ή πολ.μηχ. επαρχία; Με δεδομένη μεγάλη πτώση βάσεων πάντα..
πιστευω πως πολιτικος μηχανικος το εχεις για ΗΜΜΥ δεν πιστευω

Sipty

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Sipty
Ο Sipty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

O Sipty έγραψε στις 18:56, 23-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Captain here
16.300 1ο πεδίο,αναμένουμε τα αγγλικά για τη δημοσιογραφία! Στην Πάντειο την πιάνω και λογικά και στο εκπα αν πέσουν οι βάσεις!!
Τα ίδια μόρια κι εγώ στο ίδιο πεδίο και τώρα περιμένουμε αγγλικά...Έχει βγει κάποια ανακοίνωση για το πότε βγαίνουν κι αυτά?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Sipty : 23-06-15 στις 19:00.

mariakl1

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη mariakl1
H mariakl1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

H mariakl1 έγραψε στις 19:03, 23-06-15:

ΕΚΘΕΣΗ 87 , 84 17,1
ΒΙΟΛΟΓΙΑ 98 ,98 19,6
ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ 81 ,79 16,0
ΑΡΧΑΙΑ 83 , 81 16,4 (δε το περιμενα με τιποτα.... ευχαριστω τους βαθμολογητες που καθησαν να βγαλουν ακρη σε αυτο το πραγμα που εγραψα για μεταφραση αγνωστου)
ΛΑΤΙΝΙΚΑ 94 , 95 18,9
ΙΣΤΟΡΙΑ 91 , 93 18,4

1 ΠΕΔΙΟ 18077
3 ΠΕΔΙΟ 17025
ψυχολογια ελπιζω απθ ερχομαιιιιι

_Silence_

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη _Silence_
H _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Ιωάννινα) . Έχει γράψει 292 μηνύματα.

H _Silence_ έγραψε στις 19:38, 23-06-15:

18.377 στο 3ο !

AngelikiGardi.

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη AngelikiGardi.
H AngelikiGardi. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H AngelikiGardi. έγραψε στις 19:39, 23-06-15:

Εκτός από το Διονύση13 που απάντησε σε προηγούμενη ανάρτηση/ερώτηση μου, οι υπόλοιποι πως το βλέπετε για Ιατρική (έχω μια ιδιαίτερη προτίμηση στην Θεσσαλονίκη !!) με 18704 μόρια στο 3ο ????

inoel

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη inoel
Ο inoel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O inoel έγραψε στις 19:45, 23-06-15:

Με 18.100 στο 1ο ,έχω ελπίδες για νομικές νομίζετε?

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Dr.K (Κατερίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dr.K
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 307 μηνύματα.

H Dr.K BE HAPPY έγραψε στις 19:47, 23-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από AngelikiGardi.
Εκτός από το Διονύση13 που απάντησε σε προηγούμενη ανάρτηση/ερώτηση μου, οι υπόλοιποι πως το βλέπετε για Ιατρική (έχω μια ιδιαίτερη προτίμηση στην Θεσσαλονίκη !!) με 18704 μόρια στο 3ο ????
Ιατρική μπαίνεις σίγουρα.......τώρα για Θεσσαλονίκη συγκεκριμένα πιστεύω έχεις πάρα πολύ καλές πιθανότητες

Αρχική Δημοσίευση από inoel
Με 18.100 στο 1ο ,έχω ελπίδες για νομικές νομίζετε?
Μάλλον ναι ,επαρχία βέβαια όχι Αθήνα...

blackowl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη blackowl
Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O blackowl έγραψε στις 19:52, 23-06-15:

Εγώ έβγαλα 17409. Θέλω Φιλολογία ΑΠΘ ως πρώτη επιλογή... Τι λέτε πιάνω?

antonis83

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O antonis83 έγραψε στις 19:54, 23-06-15:

παιδια με 14.500-15.000 στο 1ο πεδιο τι σχολες προτεινετε??? εχω πιθανοτητες για δημοσιογραφια αν εχω παει καλα αγγλικα ή μπαα???

AngelikiGardi.

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη AngelikiGardi.
H AngelikiGardi. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H AngelikiGardi. έγραψε στις 19:56, 23-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Dr.K
Ιατρική μπαίνεις σίγουρα.......τώρα για Θεσσαλονίκη συγκεκριμένα πιστεύω έχεις πάρα πολύ καλές πιθανοτητες.
Μακάρι από το στόμα σου και στο Θεού τ'αυτί!!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη meetmeinmontauk : 23-06-15 στις 21:01. Αιτία: Διόρθωση παράθεσης

valantis21

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη valantis21
Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

O valantis21 έγραψε στις 20:09, 23-06-15:

Μηχανικων πληροφορικης καβαλα και αντεε γειααα..κανας αλλος??

Vasia4ml

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Vasia4ml
H Vasia4ml αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Λάρισα) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H Vasia4ml έγραψε στις 20:10, 23-06-15:

18368 στο 3ο!

Potentia

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Potentia
H Potentia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Διεθνών, Ευρωπαϊκών & Περιφερειακών Σπουδών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H Potentia έγραψε στις 20:24, 23-06-15:

Χάλια! Δεν μετρούν που δεν μετρούν προφορικοί, είναι και οι βαθμοί...

Έκθεση 17
Μαθηματικά Γενικής 7.5
Λογοτεχνία 13.5
Ιστορία 17.1
Αρχαία 14.5
Λατινικά 16.9
ΑΟΘ 18.2
1o: 15050, 5o: 14859

Αστυφυλάκων... τσάμπα έδωσα πανελλήνιες για 3η φορά. Θα μείνω να τελειώσω τη σχολή μου, Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών. (Σας αποτρέπω από το να την επιλέξετε btw)

Rabo97

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rabo97
Ο Rabo97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.

O Rabo97 έγραψε στις 20:27, 23-06-15:

19.153 στο 3ο και δεν εχω ιδεα πως συνεβη Ο.Ο
Νομιζα οτι εβγαζα κοντα 18500 αλλα τελικα ειχα ευχαριστες εκπληξεις, γιατι βρηκα λαθος νουμερα απο αριθμητικο νωρις στο Δ θεμα στην φυσικη αλλα τελικα ηταν νορμαλ οι ανθρωποι και δεν με κατακρεουργησανε:

Εκθεση 16,6
Μαθηματικα Κατευθυνσης 17,7
Φυσικη 18,1
Βιολογια κατευθυνσης 20
Χημεια κατευθυνσης 19,9
Μαθηματικα Γενικης 19,4

Ιατρικη Θεσσαλονικης σουρχομαι

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,700 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε στις 21:26, 23-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Lady~D
Χάλια! Δεν μετρούν που δεν μετρούν προφορικοί, είναι και οι βαθμοί...

Έκθεση 17
Μαθηματικά Γενικής 7.5
Λογοτεχνία 13.5
Ιστορία 17.1
Αρχαία 14.5
Λατινικά 16.9
ΑΟΘ 18.2
1o: 15050, 5o: 14859

Αστυφυλάκων... τσάμπα έδωσα πανελλήνιες για 3η φορά. Θα μείνω να τελειώσω τη σχολή μου, Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών. (Σας αποτρέπω από το να την επιλέξετε btw)
Ποτέ μην χάνεις τις ελπίδες σου!!
Αλλά γιατί με αυτά τα μόρια να μην δηλώσεις κάτι άλλο που μπορεί να σου αρέσει?
Περνάς σε πολλά τμήματα! Τόσο στο 1ο και ειδικά στο 5ο πεδίο!

Xaris SSSS

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Xaris SSSS
Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 21:39, 23-06-15:

2ο/4ο πεδίο: 17413
3ο πεδίο: 17621
Έκθεση: 13,3
Βιολογία Γεν: 20
Μαθηματικα: 18,4
Φυσικη: 15,4
Χημεία: 19,8
Βιολογία Κατ: 17,9

Η Γίδα

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Η Γίδα
Ο Η Γίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Η Γίδα έγραψε στις 22:50, 23-06-15:

Ειναι λυπηρο να μπορουν να περασουν ατομα στην ιατρικη με αρχαια και λογοτεχνια.Αυτο λεει πολλα για το εξεταστικο συστημα.

Natsu-nii

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Natsu-nii
Ο Natsu-nii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Natsu-nii έγραψε στις 22:50, 23-06-15:

Μαθηματικά κατεύθυνσης 18.5
Φυσική κατεύθυνσης 18.8
ΑΟΔΕ 20
ΑΕΠΠ 19.5
Βιολογία Γενικής 19.6
Εκθεση 13.2

maraki.........

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη maraki.........
H maraki......... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

H maraki......... Follow έγραψε στις 23:59, 23-06-15:

Ρε παιδια τι βαθμοι ειναι αυτοι?? εχω εκπλαγει!μπραβο!
Εγω εβγαλα 16.394 στ 4ο ..λετε να πιανω χημικων μηχανικων θεσ νικη??

Η Γίδα

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Η Γίδα
Ο Η Γίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Η Γίδα έγραψε στις 00:37, 24-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από maraki.........
Ρε παιδια τι βαθμοι ειναι αυτοι??������������ εχω εκπλαγει!μπραβο!
Εγω εβγαλα 16.394 στ 4ο ..λετε να πιανω χημικων μηχανικων θεσ νικη??
Eισαι μεσα με τακουνια.Καλη συνεχεια.

leodokardos13

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη leodokardos13
Ο leodokardos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O leodokardos13 έγραψε στις 09:17, 24-06-15:

απλα δεν ξερω...με ενδιαφερει η χημεια αλλα παντα ηθελα ιατρικη...ασε π εχω και δυο γονεις γιατρους ο ενας πανεπιστημιακος και ειναι ενα βαρος...
σε ποιο πανεπιστημιο ειναι ο πατερας σου αν επιτρεπεται και τι μαθημα κανει?

leodokardos13

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη leodokardos13
Ο leodokardos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O leodokardos13 έγραψε στις 09:27, 24-06-15:

με 18400 λετε οτι μπαινει καποιος ιατρικη.το αλλο με τον τοτο το ξερετε??πολλοι στην κλιμακα 18-19 συσσωρευμενοι οποτε απιθανο να υπαρξει μεγαλη πρωση.εδω θα ειμαστε.

dimosthenisgeo

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη dimosthenisgeo
Ο dimosthenisgeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O dimosthenisgeo έγραψε στις 11:06, 24-06-15:

Συγχαρητηρια σ ολους ανεξαρτητως αποτελεσματος.Σημασια εχει η προσπαθεια. Μακαρι αυτη η απογοητεση να ειναι η μοναδικη στη ζωη σας, γιατι δεν ειναι τιποτα μπροστα στα εμποδια πιυ μας περιμενουν...
Αρχαια 17,7
Ιστορια 19,5
Λογοτεχνια 18,5
Λατινικα 19,5 (πως γινεται στ λατινικα ν υπαρχει εστω κ μικρη αποκλιση δν τ καταλαβαινω.97 ο ενας κ 98 ο αλλος)
Εκθεση 14,4
Βιολογια 18,8

18.542 μορια στο 1ο πεδιο
Πιανω λογικα ολες τις νομικες. Μου προτεινετε Αθηνων ή Θεσσαλονικης για 1η επιλογη;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimosthenisgeo : 24-06-15 στις 11:28.

Captain here

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Captain here
Ο Captain here αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O Captain here έγραψε στις 11:08, 24-06-15:

Πραγματικά δεν έχω ιδέα πότε βγαίνουν οι βαθμοί των ειδικών μαθημάτων. Εσύ που περιμένεις τα αγγλικά ποια σχολή στοχεύεις?

Nikosfo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Nikosfo
Ο Nikosfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 26 μηνύματα.

O Nikosfo έγραψε στις 13:39, 24-06-15:

19.026 4ο πεδίο ^_^

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

O Chris1993 έγραψε στις 13:39, 24-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από dimosthenisgeo
Συγχαρητηρια σ ολους ανεξαρτητως αποτελεσματος.Σημασια εχει η προσπαθεια. Μακαρι αυτη η απογοητεση να ειναι η μοναδικη στη ζωη σας, γιατι δεν ειναι τιποτα μπροστα στα εμποδια πιυ μας περιμενουν...
Αρχαια 17,7
Ιστορια 19,5
Λογοτεχνια 18,5
Λατινικα 19,5 (πως γινεται στ λατινικα ν υπαρχει εστω κ μικρη αποκλιση δν τ καταλαβαινω.97 ο ενας κ 98 ο αλλος)
Εκθεση 14,4
Βιολογια 18,8

Πιανω λογικα ολες τις νομικες. Μου προτεινετε Αθηνων ή Θεσσαλονικης για 1η επιλογη;
Θεσσαλονίκη, θα περάσεις καλύτερα και το ΑΠΘ είναι κορυφή.

Giorgos216 (Γιώργος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Giorgos216
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.

O Giorgos216 έγραψε στις 13:43, 24-06-15:

Αρχαια 17,7
Ιστορια 19,5
Λογοτεχνια 18,5
Εκθεση 14,4
Βιολογια 18,8

Η Αθήνα δε σε βολεύει σημαντικά περισσότερο γεωγραφικά;
Εξαρτάται βέβαια και από την πόλη που σου αρέσει περισσότερο.

dimosthenisgeo

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη dimosthenisgeo
Ο dimosthenisgeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O dimosthenisgeo έγραψε στις 14:21, 24-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Giorgos216
Η Αθήνα δε σε βολεύει σημαντικά περισσότερο γεωγραφικά;
Εξαρτάται βέβαια και από την πόλη που σου αρέσει περισσότερο.
Κοιτα,εγω ειμαι απο ηρακλειο. Σιγουρα η Αθηνα βολευει περισσοτερο γεωγραφικα. Αλλα σαν πολη προτιμω θεσσαλονικη...ειναι πανεμορφη πολη και δεν μ αρεσει το χαος της Αθηνας..Μαλλον θα εμμεινω στην αρχικη μου επιλογη...

GiorgosBusbis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη GiorgosBusbis
Ο GiorgosBusbis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 71 μηνύματα.

O GiorgosBusbis έγραψε στις 14:26, 24-06-15:

ολοι οι αριστουχοι εδω μαζευτηκαν

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Pinkman

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Pinkman
Ο Pinkman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 117 μηνύματα.

O Pinkman έγραψε στις 14:26, 24-06-15:

Κοιτα,εγω ειμαι απο ηρακλειο. Σιγουρα η Αθηνα βολευει περισσοτερο γεωγραφικα. Αλλα σαν πολη προτιμω θεσσαλονικη...ειναι πανεμορφη πολη και δεν μ αρεσει το χαος της Αθηνας..Μαλλον θα εμμεινω στην αρχικη μου επιλογη...
ουτε μην το σκεφτεσαι σαλονικη ftw

sofsme

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sofsme
H sofsme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H sofsme έγραψε στις 18:14, 24-06-15:

18,830
εκθεση:17,7
αρχαια:16,4
βιολογια:19,9
ιστορια και λατινικα:19,7
λογοτεχνια:19,2

i_lie_us

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη i_lie_us
Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 750 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε στις 19:11, 24-06-15:

Απ' ότι φαίνεται συνεχίζονται τα υψηλά ποσοστά σε αριστούχους όσον αφορά τα μέλη του παρόντος forum!

Συγχαρητήρια ό,τι και να συγκεντρώσατε εν τέλει και αν αυτό είναι κάτι που δεν σας ικανοποιεί, chill, δεν ξέρετε πόσο θα πέσει η κάθε βάση άρα μη βασίζεστε τόσο στις περσινές και συμπληρώστε μηχανογραφικό με βάση την προτίμησή σας!

Και μιας που λέμε για μόρια

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη i_lie_us : 24-06-15 στις 21:43.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

marizel (Σέβη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη marizel
H Σέβη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 79 μηνύματα.

H marizel έγραψε στις 19:23, 24-06-15:

15.119.... Θεωρητική κατεύθυνση.....Στην λογοτεχνία έγραψα ένα 10 με τόνο....Δεν μπορώ να καταλάβω τι ζήτουσαν αυτοί οι άνθρωποι στην λογοτεχνία.. Πίστευα οτι είχα γράψει καλύτερα... Αντίο Φιλοσοφία και Παιδαγωγική στην Θεσσαλονίκη Και τα Γιάννενα καλά είναι!!!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

αγγελικη123

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη αγγελικη123
H αγγελικη123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H αγγελικη123 έγραψε στις 19:37, 24-06-15:

Καποιος εγραψε οτι ελπιδα για Ιατρικη με 18.400 ειναι ανεκδοτο.Πολυ υπερβολικος δεν ειναι?

Quintus Mucius

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Quintus Mucius
H Quintus Mucius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H Quintus Mucius έγραψε στις 19:45, 24-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από marizel
15.119.... Θεωρητική κατεύθυνση.....Στην λογοτεχνία έγραψα ένα 10 με τόνο....Δεν μπορώ να καταλάβω τι ζήτουσαν αυτοί οι άνθρωποι στην λογοτεχνία.. Πίστευα οτι είχα γράψει καλύτερα... Αντίο Φιλοσοφία και Παιδαγωγική στην Θεσσαλονίκη Και τα Γιάννενα καλά είναι!!!
Καλά φέτος μάς ήρθε από εκεί που δεν το περιμέναμε Είχαμε καθιερώσει τα αρχαία ως το βατερλώ της χρονιάς αλλά τελικά ήταν η λογοτεχνία...Πραγματικά παίζει να ζητούσαν τίποτα σχόλια που θα μπορούσε να τα γράψει μόνο φιλόλογος.Εγώ έγραψα 14,2 ενώ περίμενα τουλάχιστον 17 Και το 55% σχεδόν των υποψηφίων έγραψε κάτω από τη βάση

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    arnold, fotisapple, Sofiapon12

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους