Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,608 εγγεγραμμένα μέλη και 3,077,976 μηνύματα σε 94,894 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 166 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

[Πανελλήνιες 2016] Σε ποια σχολή στοχεύετε;

Chrysa_

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Chrysa_
H Chrysa_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H Chrysa_ έγραψε στις 16:15, 30-08-15:

Αφού μπήκαμε για τα καλά στο κλίμα των Πανελληνίων, αναρωτιέμαι αν έχετε αποφασίσει ποια σχολή θέλετε ή τουλάχιστον ποιες σας ενδιαφέρουν!
Ξεκινάω εγώ:
Τμήμα Επικοινωνίας και Μ.Μ.Ε. στο ΕΚΠΑ ή τμήμα Μέσων, Επικοινωνίας &Πολιτισμού στο Πάντειο.
(ακόμη δεν έχω καταλάβει τις διαφορές τους)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Chrysa_ : 30-08-15 στις 16:19.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimiou13 (Βαγγέλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη dimiou13
Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 353 μηνύματα.

O dimiou13 Μέμνησο ότι άνθρωπος εί. έγραψε στις 16:46, 30-08-15:

Νομική. Σε ποια ακριβώς δεν γνωρίζω όμως. Πρέπει να δω τις διαφορές τους, αλλά εδώ στο φόρουμ δεν βοηθούν πολλοί επ' αυτού :-p
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

valantis21

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη valantis21
Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

O valantis21 έγραψε στις 16:49, 30-08-15:

Τεφαα κομοτηνηςς
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sophie226

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sophie226
H sophie226 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H sophie226 έγραψε στις 17:21, 30-08-15:

Τεί Μαιευτικής.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

GiannisPsyx

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη GiannisPsyx
Ο GiannisPsyx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O GiannisPsyx έγραψε στις 12:58, 01-09-15:

Γεία σας, πως πάει το διάβασμα; Λοιπόν πρώτος μου στόχος είναι η Φαρμακευτική Θεσσαλονίκης αλλά αν δεν τα καταφέρω μου αρέσει εξίσου και η Βιολογία καθώς η Μοριακη βιολογία και η Βιοτεχνολογία (Αθήνα). Ο Θεός μαζί μας
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marakibou

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη marakibou
H marakibou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H marakibou έγραψε στις 09:07, 04-09-15:

Οικονομικα! Δεν ξερω ομως ουτε πανεπιστημιο ουτε τμημα ακομα
Παράθεση

john v

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη john v
Ο john v αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O john v έγραψε στις 21:37, 08-09-15:

ελπιζω να καταφερω να εισαχθω στο ΣΣΑΣ ΙΑΤΡΙΚΟ η ΣΣΑΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟ!!!!!
Παράθεση

thodoris kn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thodoris kn
Ο thodoris kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 100 μηνύματα.

O thodoris kn έγραψε στις 21:50, 08-09-15:

Ιατρικη και ως δευτερη επιλογη βιοχημικο λαρισας
Παράθεση

alex98

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη alex98
Ο alex98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O alex98 έγραψε στις 23:43, 08-09-15:

Μαλλον Οικονομικων Επιστημων...και ο Θεος βοηθος
Παράθεση

alaninikos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη alaninikos
Ο alaninikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O alaninikos (Νίκος) έγραψε στις 17:28, 11-09-15:

Ιατρικη ως πρώτη επιλογή μετά βιολογικό ή το βιοχημικό ή χημικό(από το 2 πεδίο)
Παράθεση

Μαριλένα1997

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μαριλένα1997
H Μαριλένα1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

H Μαριλένα1997 έγραψε στις 17:51, 11-09-15:

Επικοινωνίας και μέσων μαζικής ενημέρωσης..ΕΚΠΑ
Παράθεση

Θανασης Α.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Θανασης Α.
Ο Θανασης Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωπονίας Φυτικής Παραγωγής & Αγροτικού Περιβάλλοντος (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 149 μηνύματα.

O Θανασης Α. έγραψε στις 11:41, 21-09-15:

Oδοντιατρική
Παράθεση

eleanna pappa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eleanna pappa
H eleanna pappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H eleanna pappa έγραψε στις 12:15, 21-09-15:

Αστε ροδου
Παράθεση

μιχαηλ1

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη μιχαηλ1
Ο μιχαηλ1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O μιχαηλ1 έγραψε στις 01:17, 21-02-16:

ΦΠ Θεσσαλονικης αλλα και ΦΠΨ Ιωαννινων δεν θα με χαλουσε
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Γκρινιάρης Gkrr
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολόγων Γεωπόνων (ΤΕΙ/Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 14:38, 21-02-16:

Όπως είναι τα πράγματα, ότι και να διαλέξουμε, πέρα από την σχολή πρέπει να αποφασίσουμε και σε ποιά χώρα θα πάμε να δουλέψουμε αυτό που σπουδάσαμε
Παράθεση

aristotelis10

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη aristotelis10
Ο aristotelis10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Δασολογίας & Φυσικού Περιβάλλοντος (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O aristotelis10 έγραψε στις 15:48, 21-02-16:

Γεωλογια Απθ με το παλιο συστημα!!!
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Γκρινιάρης Gkrr
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολόγων Γεωπόνων (ΤΕΙ/Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 16:31, 21-02-16:

Αρχική Δημοσίευση από aristotelis10
Γεωλογια Απθ με το παλιο συστημα!!!
Νομίζω σε έχω ξανα ρωτήσει.
Έχεις περάσει στο ΤΕΙ Σερρών, στο τμήμα "Πολιτικών Μηχανικών & Μηχανικών Τοπογράφων & Γεωπληροφορικης"?!
Παράθεση

aristotelis10

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη aristotelis10
Ο aristotelis10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Δασολογίας & Φυσικού Περιβάλλοντος (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O aristotelis10 έγραψε στις 19:29, 21-02-16:

Αρχική Δημοσίευση από Γκρινιάρης Gkrr
Νομίζω σε έχω ξανα ρωτήσει.
Έχεις περάσει στο ΤΕΙ Σερρών, στο τμήμα "Πολιτικών Μηχανικών & Μηχανικών Τοπογράφων & Γεωπληροφορικης"?!
Ναι στον τομεα της Γεωπληροφορικης αλλα ηταν η τελευταια μου επιλογη και πηγα μονο για την εγγραφη !!!
Παράθεση

jims

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jims
Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 379 μηνύματα.

O jims έγραψε στις 19:57, 21-02-16:

Νομική
Παράθεση

idoctorwho

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη idoctorwho
Ο idoctorwho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής (ΤΕΙ/Λάρισα) . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O idoctorwho έγραψε στις 20:59, 21-02-16:

Τμήμα Επιστήμων Και Διατροφής στη Λήμνο (λιγο περιεργο αλλα εχω τους λογους μου,βεβαια πανω απ'ολα μαρεσει η σχολη)!
Παράθεση

Euaggelia0298 (Ευαγγελία)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Euaggelia0298
H Ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H Euaggelia0298 έγραψε στις 20:37, 29-02-16:

Νομικη
Παράθεση

GeorgeYnwa!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη GeorgeYnwa!
Ο GeorgeYnwa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 79 μηνύματα.

O GeorgeYnwa! έγραψε στις 22:51, 29-02-16:

Να πω κι εγω τον πονο μου :-P εχουν μεινει 2,5 μηνες ακομη για τις πανελληνιες...τα πηγαινω πολυ καλα μπορω να πω και εκτος απροοπτου θα γραψω καλα...το προβλημα μου ειναι οτι δν μ αρεσει καμια σχολη....ειμαι στην θετικη με μαθηματικα και παρολα αυτα δυσκολευομαι να βρβ ενδιαφερον σε καποια σχολη...ενω τα μαθηματα μου φαινονται αρκετα ωραια δν με ενθουσιαζει κατι και φοβαμαι οτι θα διαεξω κατι που δν μ αρεσει :-\
Παράθεση

PolGR1509

Supervisor

Το avatar του χρήστη PolGR1509
Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,111 μηνύματα.

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε στις 23:27, 29-02-16:

Αρχική Δημοσίευση από GeorgeYnwa!
Να πω κι εγω τον πονο μου :-P εχουν μεινει 2,5 μηνες ακομη για τις πανελληνιες...τα πηγαινω πολυ καλα μπορω να πω και εκτος απροοπτου θα γραψω καλα...το προβλημα μου ειναι οτι δν μ αρεσει καμια σχολη....ειμαι στην θετικη με μαθηματικα και παρολα αυτα δυσκολευομαι να βρβ ενδιαφερον σε καποια σχολη...ενω τα μαθηματα μου φαινονται αρκετα ωραια δν με ενθουσιαζει κατι και φοβαμαι οτι θα διαεξω κατι που δν μ αρεσει :-\
Στη θέση σου θα πήγαινα μαθηματικό για 2 λόγους: 1.Μου αρέσουν τα μαθηματικά (δεν ξέρω αν ισχύει το ίδιο και για σένα) 2.Αναπτύσσουν τρομερά τη σκέψη σου, καθώς αποκτάς μαθηματική λογική 3. Έχεις πάρα πολλές διεξόδους καθώς με το κατάλληλο μεταπτυχιακό μπορείς να ασχοληθείς με διάφορους άλλους κλάδους όπως οικονομικά, στατιστική, πληροφορική, μετεωρολογία κτλ. Αυτά από μένα. Επίσης, πρέπει να αποφασίσεις αργά η γρήγορα..οπότε ίσως θα μπορούσες να ρωτήσεις άτομα που σπουδάζουν σε ορισμένες σχολές να πάρεις εντυπώσεις και να κινηθείς αναλόγως. Καλή επιτυχία στις Πανελλήνιες αλλά και στη μετέπειτα ζωή σου.

edit: Φυσικά και δεν μπορείς να κινηθείς με βάση τα δικά μου ενδιαφέροντα και σκέψεις. Απλά έκανα μια πρόταση για να έχεις τη σχολή υπόψιν σου σε περίπτωση που σε ενδιαφέρει να ασχοληθείς με τα μαθηματικά σε βαθύτερο επίπεδο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PolGR1509 : 29-02-16 στις 23:31.
Παράθεση

GeorgeYnwa!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο GeorgeYnwa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 79 μηνύματα.

O GeorgeYnwa! έγραψε στις 00:38, 01-03-16:

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου!Οντως ειναι καλη ιδεα απλα δν εχω καποια ιδιαιτερη τρελα με τα μαθηματικα...μου φαινονται εξιου ενδιαφεροντα φυσικη χημεια και μαθηματικα χωρις να εχω τρελα με καποιο γι αυτο δν μπορω να κατασταλλαξω σε σχολη μου φαινονται πολυ εξειδικευμενες
Παράθεση

jims

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jims
Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 379 μηνύματα.

O jims έγραψε στις 00:43, 01-03-16:

Στη θεση σου θα εκανα ενα τεστ επαγγελματικου προσανατολισμου (δεν εννοω αυτα που υπαρχουν στο ιντερνετ δωρεαν). Ειναι κριμα να σπουδασεις κατι το οποιο δεν σε ελκυει απο μια λαθος επιλογη.
Παράθεση

GeorgeYnwa!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O GeorgeYnwa! έγραψε στις 02:57, 01-03-16:

Αρχική Δημοσίευση από jims
Στη θεση σου θα εκανα ενα τεστ επαγγελματικου προσανατολισμου (δεν εννοω αυτα που υπαρχουν στο ιντερνετ δωρεαν). Ειναι κριμα να σπουδασεις κατι το οποιο δεν σε ελκυει απο μια λαθος επιλογη.
Δν νομιζω οτι θα με βοηθησει πολυ...απο φιλους μου που εχουν κανει ξερω οτι οι ερωτησεις ειναι πολυ απλοικες και δν βγαχουν τοσο καλα συμπερασματα
Παράθεση

Mairi98

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Mairi98
H Mairi98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H Mairi98 έγραψε στις 22:59, 27-03-16:

Νομική θα προτιμούσα βέβαια Αθήνα αλλα ως δεύτερη επιλογή Θεσσαλονίκη
Παράθεση

xristaras9

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη xristaras9
Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,467 μηνύματα.

O xristaras9 έγραψε στις 23:14, 27-03-16:

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου!Οντως ειναι καλη ιδεα απλα δν εχω καποια ιδιαιτερη τρελα με τα μαθηματικα...μου φαινονται εξιου ενδιαφεροντα φυσικη χημεια και μαθηματικα χωρις να εχω τρελα με καποιο γι αυτο δν μπορω να κατασταλλαξω σε σχολη μου φαινονται πολυ εξειδικευμενες
Δεν είχες ποτέ σου δηλαδή κάποιο επαγγελματικό όνειρο?
Παράθεση

GeorgeYnwa!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O GeorgeYnwa! έγραψε στις 03:21, 28-03-16:

Δν θα το λεγα...εκτος αν πιανονται τα γνωστα ποδοσφαιριστης αστροναυτης :-P ολα τα επαγγελματα μου φαινονταιβαρετα μπορω να πω....θα ηθελα να ασχολουμαι με κατι που θα με κρατα σε αγωνια και θα με κανει να αγωνιζομαι γι αυτο...και ολα αυτα δν νομιζω να τα εχω αν γινω μηχανικος-μαθηματικος-στρατιωτικος η οτι αλλο
Παράθεση

allall1 (Bilbo)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη allall1
Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 2 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 359 μηνύματα.

O allall1 We are all just visitors to this time έγραψε στις 21:55, 17-04-16:

ιατρική κρητης
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,035 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 22:20, 17-04-16:

Πληροφορική ΕΚΠΑ ( με το παλαιό σύστημα)
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giorgos199666

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giorgos199666
Ο Giorgos199666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,309 μηνύματα.

O Giorgos199666 έγραψε στις 17:03, 18-04-16:

οικονομικο τριπολης με το 10%
η/υ σαμου
και αγροτικης αναπτυξης ορεστιαδας αλλα θα δω εαν γραφτω ανεξαρτητα οποια πιασω
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Giorgos199666 : 18-04-16 στις 17:09.
Παράθεση

valantis21

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη valantis21
Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

O valantis21 έγραψε στις 18:27, 18-04-16:

Τεφα διαιτολογια ιστορικο τουριστικα κοινωνιολογια
Παράθεση

PolGR1509

Supervisor

Το avatar του χρήστη PolGR1509
Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,111 μηνύματα.

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε στις 21:28, 18-04-16:

Αρχική Δημοσίευση από Giorgos199666
οικονομικο τριπολης με το 10%
η/υ σαμου
και αγροτικης αναπτυξης ορεστιαδας αλλα θα δω εαν γραφτω ανεξαρτητα οποια πιασω
Παράθεση

Fay Key

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Fay Key
H Fay Key αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.

H Fay Key έγραψε στις 22:32, 18-04-16:

Σλαβικων,ιστορικο-αρχαιολογικο,φιλολογια,φπψ,ελπιζω
Παράθεση

Rania.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Rania.
H Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,715 μηνύματα.

H Rania. Και το κεφι μου θα κανω. έγραψε στις 15:52, 19-04-16:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Πληροφορική ΕΚΠΑ ( με το παλαιό σύστημα)
Με το καλό
Παράθεση

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Objectivism
Ο Covfefe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,063 μηνύματα.

O Objectivism έγραψε στις 09:58, 20-04-16:

ΗΜΜΥ χανια
Παράθεση

Dod

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dod
Ο Dod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 163 μηνύματα.

O Dod έγραψε στις 10:12, 22-04-16:

απο το φπψ βγαινεις φιλολογος;
Επισης απο τουριστικα επαγγελματα μπορεις και μαγειρας;
Τελος για δημοσιογραφια ειναι καλυτερα κανονικη δημοσιογραφια η κατι αλλο πχ πολιτικες επιστημες και μετα δημοσιογραφια;
Παράθεση

killer777

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη killer777
Ο killer777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O killer777 έγραψε στις 10:44, 22-04-16:

Αρχική Δημοσίευση από Dod
απο το φπψ βγαινεις φιλολογος;
Επισης απο τουριστικα επαγγελματα μπορεις και μαγειρας;
Τελος για δημοσιογραφια ειναι καλυτερα κανονικη δημοσιογραφια η κατι αλλο πχ πολιτικες επιστημες και μετα δημοσιογραφια;
Kατι τετοια μηνυματα βλεπω και λεω ποσο χρησιμος θα ηταν ενας επαγγελματικος προσανατολισμος στην Ελλαδα καθως επισης ποσο εσφαλμενη αποψη για την τριτοβαθμια εκπαιδευση εχει ενα μεγαλο μερος των μαθητων...
Παράθεση

Dod

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dod
Ο Dod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 163 μηνύματα.

O Dod έγραψε στις 11:16, 22-04-16:

Καταρχας καλημερα

Συμφωνω για τον σχολικο επαγγελματικο προσανατολισμο αλλα για την αποψη μας δεν νομιζω να ευθυνομαστε εμεις! Εξαιτιας του γεγονοτος οτι απο καποιες σχολες δεν ξερεις καν τι βγαινεις νομιζω μια απλη αποψη απο καποιον ειδικο η καποιον που σπουδαζει στο αντιστοιχο τμημα δεν θα ηταν ασχημη!
Αν σας ενοχλουν τοσο τα μηνυματα μην τα διαβαζετε,τοσο απλο.
Παράθεση

allall1 (Bilbo)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη allall1
Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 2 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 359 μηνύματα.

O allall1 We are all just visitors to this time έγραψε στις 18:16, 22-04-16:

Αρχική Δημοσίευση από Dod
Καταρχας καλημερα

Συμφωνω για τον σχολικο επαγγελματικο προσανατολισμο αλλα για την αποψη μας δεν νομιζω να ευθυνομαστε εμεις! Εξαιτιας του γεγονοτος οτι απο καποιες σχολες δεν ξερεις καν τι βγαινεις νομιζω μια απλη αποψη απο καποιον ειδικο η καποιον που σπουδαζει στο αντιστοιχο τμημα δεν θα ηταν ασχημη!
Αν σας ενοχλουν τοσο τα μηνυματα μην τα διαβαζετε,τοσο απλο.
Φίλε μου , εσυ απ'οτι κατάλαβα θες να ακολουθήσεις ενα επάγγελμα που να εχει σχέση με καθημερινή συναναστροφή με τους άνθρωπος , τοτε αυτο που πρεπει να ξερεις πρώτου διαλέξεις το σχετικό επάγγελμα , ειναι οτι ο κάθε άνθρωπος εχει τα ψυχολογικά του , ο καθένας βλέπει αυτόν τον κοσμο διαφορετικά κτλ μάθε να δέχεσαι την κριτική του καθενός , και αν υπάρχει κάποιος χαζός ,απλα τον τρολαρεις με έξυπνο πάντα τροπο χωρίς ποτε να προσβάλεις ( το τελευταίο αφορά αποκλείστηκα και μονο το Ίντερνετ ) καλα μπορείς να το κανεις και στους πελάτες σου
Παράθεση

Αγγελική1797

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αγγελική1797
H Αγγελική1797 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Αγγελική1797 έγραψε στις 20:57, 03-05-16:

ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ;;
Παράθεση

xristaras9

Περιβόητο Μέλος

O xristaras9 έγραψε στις 22:47, 03-05-16:

Καταρχάς χρόνια πολλά χριστός ανέστη.Δεν έχει βγεί ακόμα η προκήρυξη με τα δικαιολογητικά παρά μόνο το Προεδρικό Διάταγμα με τα αθλήματα τα οποία είναι ίδια με των στρατιωτικών σχολών.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xristaras9 : 03-05-16 στις 22:57.
Παράθεση

Αγγελική1797

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αγγελική1797
H Αγγελική1797 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Αγγελική1797 έγραψε στις 09:38, 04-05-16:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ..ΑΛΗΘΩΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ..ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΜΕΝΩ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ!!
Παράθεση

GeorgeYnwa!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O GeorgeYnwa! έγραψε στις 09:47, 04-05-16:

σαν να μν ειναι πολλοι αυτοι που θελουν πολυτεχνεια και χαιρομαι
Παράθεση

xristaras9

Περιβόητο Μέλος

O xristaras9 έγραψε στις 15:36, 04-05-16:

σαν να μν ειναι πολλοι αυτοι που θελουν πολυτεχνεια και χαιρομαι

Τελικά αποφάσισες τι σχολή θέλεις να επιλέξεις?
Παράθεση

GeorgeYnwa!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O GeorgeYnwa! έγραψε στις 23:42, 04-05-16:

Αρχικα ευχαριστω για το ενδιαφερον!καταλαβα οτι δν γινεται να γινουμε ολοι ροκ σταρ-ποδοσφαιριστες-αστροναυτες χαχαχα οποτε αποφασισα να διαλεξω μια σχολη σχετικη με τα μαθηματα που μου αρεσουν μαθηματικα φυσικη χημεια και ειμαι αναμεσα σ μερικες του πολυτεχνειου...ελπιζω να κανω σωστη επιλογη να ασχοληθω σοβαρα με αυτο που θα περασω και ειμαι σιγουρος οτι θα το αγαπησω
Παράθεση

xristaras9

Περιβόητο Μέλος

O xristaras9 έγραψε στις 00:05, 05-05-16:

Σχολή Εφαρμοσμένων Μαθηματικων και Φυσικών Επιστημών έτσι?
Παράθεση

GeorgeYnwa!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O GeorgeYnwa! έγραψε στις 00:21, 05-05-16:

Μπααα...θελω απθ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους