Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,641 εγγεγραμμένα μέλη και 3,048,959 μηνύματα σε 92,921 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 592 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πανελλήνιες 2016

manolis_98

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη manolis_98
Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 728 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε στις 14:08, 07-09-15:

Μιας και αυτή την εβδομάδα ξεκινάει επισήμως πλέον η σχολική χρονιά και παράλληλα η χειμερινή(κανονική) προετοιμασία μας για τις Πανελλήνιες
δημιουργώ το συγκεκριμένο θέμα ώστε να συζητάμε σχετικά με την πορεία του διαβάσματος μας,τις απορίες μας ,τα άγχη μας και γενικότερα για ό,τι άλλο προκύψει
Καλή σχολική χρονιά
Καλή μας επιτυχία!

Name:  4.gif
Views: 30016
Size:  2,6 KB
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,591 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 14:09, 07-09-15:

καλή επιτυχία σε όλους τους υποψήφιους
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Loreley

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 14:11, 07-09-15:

Καλή σχολική χρονιά και καλή επιτυχία παιδιά!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Giorgos199666

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giorgos199666
Ο Giorgos199666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Giorgos199666 έγραψε στις 14:28, 07-09-15:

Καλη επιτυχια στην γενια του 98.Δεν ειναι τιποτα ουτε χρονος δεν ειναι γι αυτο διαβασμα και υπνο.Επισης καλη επιτυχια σε οσους ξαναδωσουν δεν ειαι τιποτα η δευτερη φορα παιδια ειναι πολυ πιο ευκολη γι αυτο αν σκεφεστε να δωσετε παλι μην δηλιασετε.Τελος οποιος εχει καμια απορια στο αοθ να με ρωταει .Ετσι και αλλιως θα ανεβαζω ασκησεις απο εδω και περα για εξασκηση σε εσας που δινετε αοθ.Καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 14:42, 07-09-15:

Καλή επιτυχία και καλή δύναμη προ παντός! Άντε, ξεκινήστε με ενθουσιασμό τώρα, έχετε καιρό για γκρίνιες αργότερα!

(not really)
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

dimiou13 (Βαγγέλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη dimiou13
Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 345 μηνύματα.

O dimiou13 Μέμνησο ότι άνθρωπος εί. έγραψε στις 14:47, 07-09-15:

Καλή μας αρχή και καλή παπαγαλία...

mariats98

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mariats98
H mariats98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H mariats98 έγραψε στις 15:31, 07-09-15:

Καλή αρχή σε όλους παιδιά και καλή σχολική χρονιά να έχουμε!!!!Η πιο δημιουργική μας χρονιά ξεκινάει και επισήμως σε λίγο και θα είναι ωραία να μοιραζόμαστε τα άγχη και τις απορίες μας εδώ.

eleanna pappa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eleanna pappa
H eleanna pappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H eleanna pappa έγραψε στις 17:07, 07-09-15:

Ευχομαι καλη σχολικη χρονια και καλο κουραγιο σε ολους και ιδιαιτερα σε εμας που θα δωσουμε πανελληνιες....... Λοιπον για να αρχισω........τα αρχαια μου αρεσουν πολυ σαν μαθημα και εχω καλους βαθμους...... Αλλα εχω μια απορια... Ισχυει που ολοι λενε οτι ειναι δυσκολα επειδη ειναι φιλοσοφικος λογος? Η θα ειναι ευκολα σαν τα περσινα? Για αρχαια κατευθυνσης λεω...και ποσα κειμενα μεταφρασεις πρεπει να μαθουμε απεξω........? Οποιος μπορει ας μου απαντησει

vasilakis13 (Βασίλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη vasilakis13
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 728 μηνύματα.

O vasilakis13 έγραψε στις 18:42, 07-09-15:

Καλή δύναμη να έχετε παιδιά, θα σας χρειαστεί!!!! Διαχειριστείτε σωστά το άγχος σας και παραγωγικά, αφού σίγουρα μέσα στη χρονιά θα αγχωθείτε πολλές φορές και να θυμάστε ότι στο τέλος η προσπάθειά σας θα ανταμειφθεί ώστε να παίρνετε κουράγιο. Καλή επιτυχία να έχετε και για όποια απορία έχετε εδώ είμαστε εμείς οι παλιότεροι που τα έχουμε περάσει

Η καλύτερη συμβουλή που έχω να δώσω σε όσους έχουν εθισμό σε κάποια ηλεκτρονική συσκευή (κινητό-υπολογιστή-τηλεόραση) είναι να την αποχωριστούν για αυτή τη χρονιά. Εγώ επειδή είχα μια μικρή πώρωση με τον υπολογιστή (από σειρές μέχρι παιχνίδια) τον έβγαλα από το δωμάτιο και έβλεπα 1-2 επέισόδια το βράδυ αν τελείωνα νωρίς.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

mariats98

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mariats98
H mariats98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H mariats98 έγραψε στις 18:43, 07-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από eleanna pappa
Ευχομαι καλη σχολικη χρονια και καλο κουραγιο σε ολους και ιδιαιτερα σε εμας που θα δωσουμε πανελληνιες....... Λοιπον για να αρχισω........τα αρχαια μου αρεσουν πολυ σαν μαθημα και εχω καλους βαθμους...... Αλλα εχω μια απορια... Ισχυει που ολοι λενε οτι ειναι δυσκολα επειδη ειναι φιλοσοφικος λογος? Η θα ειναι ευκολα σαν τα περσινα? Για αρχαια κατευθυνσης λεω...και ποσα κειμενα μεταφρασεις πρεπει να μαθουμε απεξω........? Οποιος μπορει ας μου απαντησει
οι μεταφρασεις που πρεπει να μαθουμε ειναι 22 τωρα αν ειναι ευκολα ή δυσκολα αυτο θα το κρινεις εσυ.ισως του αριστοτελη ειναι λιγο περιεργες γιατι μια λεξη του κειμεου μπορει να ισοδυναμει και σε μια προταση αλλα μην ανησυχεις πιστευω οτι μπορουν να μαθευτουν πολυ καλα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Maraki4you

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Maraki4you
H Maraki4you αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H Maraki4you έγραψε στις 18:46, 07-09-15:

Καλη μας αρχη και καλο κουραγιο

thodoris kn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thodoris kn
Ο thodoris kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 100 μηνύματα.

O thodoris kn έγραψε στις 19:02, 07-09-15:

Ξερετε αν υπαρχουν βιβλιοθηκες οπου μπορεις να πας κ να διαβασεις τα σχολικα σου μαθηματα?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Sins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sins
H Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H Sins έγραψε στις 19:13, 07-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από thodoris kn
Ξερετε αν υπαρχουν βιβλιοθηκες οπου μπορεις να πας κ να διαβασεις τα σχολικα σου μαθηματα?
ναι ξέρω, απλά είναι στην αμερική
εντάξει δύσκολο να βολευτείς σε βιβλιοθήκη στην ελλάδα.

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 19:35, 07-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από thodoris kn
Να υποθέσουμε ότι σπίτι δε θες να διαβάσεις λόγω φασαρίας;

Μπορεί το φροντιστήριό σου (αν πηγαίνεις) να έχει κάποιες κενές αίθουσες ή κάποιο γραφείο ή αναγνωστήριο. Τσέκαρε το περιβάλλον, αν γίνεται φασαρία, αν βολεύεσαι κλπ. Θα έχεις τους καθηγητές σου δίπλα για τυχόν απορίες. Αν "μπαίνει ο ένας, βγαίνει ο άλλος" όλη την ώρα, απόφυγέ το. Προσωπικά το εφάρμοσα μόνο σ' ένα μάθημα, την άνοιξη, αφότου σταματήσαμε να πηγαίνουμε σχολείο. Απλά πήγαινα κάποιες μέρες από το πρωί και διάβαζα εκεί. Να ξέρεις δε πρέπει να πιάνεις την ψιλή κουβέντα μ' όποιον μπαινοβγαίνει γιατί δε γίνεται δουλειά έτσι.

Για βιβλιοθήκη δε ξέρω τι παίζει, αλλά αν είναι να μετακινείσαι και να παίρνεις συγκοινωνίες μόνο και μόνο για να διαβάζεις εκεί, δε νομίζω πως συμφέρει. Ειδικά αν έχεις μαθήματα στο φροντιστήριο ενδιάμεσα.

thodoris kn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thodoris kn
Ο thodoris kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 100 μηνύματα.

O thodoris kn έγραψε στις 21:09, 07-09-15:

Το φροντιστηριο δυστυχως ή ευτυχως εχει παρα πολλους μαθητες,που σημαινει λιγο δυσκολο να βρω κενη αιθουσα τις καθημερινες.Αλλα για το σαββατο που οι περισσοτερες αιθουσες ειναι κενες,ειναι καλη ιδεα.Σκεφτομαι μολις τελειωνω το φροντιστηριο να μην πηγαινω σπιτι αλλα να καθομαι στη πιο κοντινη βιβλιοθηκη και να διαβαζω εκει(αφου για να φτασω σπιτι χρειαζομαι σιγουρα ενα 30λεπτο,οποτε χανω πολυτιμο χρονο)

eleanna pappa

Νεοφερμένος

H eleanna pappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H eleanna pappa έγραψε στις 22:21, 07-09-15:

Οκ σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σου..... Απο οτι καταλαβα εισαι κι εσυ θεωρητικη κατευθυνση αρα μπορεις να μου λυσεις κι αλλες αποριες η ιστορια πρεπει να μαθευτει αππ το βιβλιο αυτολεξει δηλαδη παπαγαλια ? Τα λατινικα εχω ακουσει οτι ειναι ευκολα αλλα εγω φοβαμαι λιγο γιατι δεν ξερω πως θα βγαλω την υλη μεσα σε μια χρονια...... Μηπως τα βρω ολα μαζι σκουρα και θα μου φαινονται δυσκολα? Επισης και κατι αλλο στην ιστορια γιατι οι πηγες θεωρουνται δυσκολες?

Απο οτι καταλαβα εισαι θεωρητικη...... Μην φοβασαι οταν κατι θελουμε να το μαθουμε θα κανουμε τα παντα για να το μαθουμε νερακι

Sommerfeld

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sommerfeld
Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 337 μηνύματα.

O Sommerfeld . έγραψε στις 22:46, 07-09-15:

Αχχ ανοιγει ξανα την Παρασκευη το σχολειο, σαν εχθες ήταν-μου φαινεται-οταν εκλειναν για το καλοκαιρι, απιστευτο το ποσο γρήγορα περναει ο χρονος
Αυτες τις μερες σκεφτομαι έντονα όλη μου την σχολική ζωή απο τις πρωτες ταξεις του δημοτικου μεχρις την περσυνη μου ταξη, περασαν 12 ολοκληρα χρονια, γνωρισα ενα σωρο πραγματα και προσωπα και τωρα μου εμειναν απλα αναμνησεις και ξεκιναω την πιο απαιτητικη χρονια μόνο με δικες μου δυναμεις...
Εύχομαι σε όλους μας καλή δύναμη για την προετοιμασια και να εισαχθουμε ακριβως στην σχολή που θελουμε και μας αρεσει, αυτη ειναι αλλωστε και η επιτυχια στις εξετασεις
Να προσπαθησουμε να βαλουμε ολα μας τα δυνατα ο καθε ενας στην κατευθυνση του, να μην εχουμε πολλα αγχη και επιβαρυνουμε την ψυχολογια μας(γιατι ειναι απαισιο να εχεις πολυ αγχος και να μην μπορεις να συγκεντρωθεις)και να ελπιζουμε να μην τυχουν τιποτα "τερατα" στο τελος οπως ακουω για φετος
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

kleop

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kleop
H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 572 μηνύματα.

H kleop έγραψε στις 08:36, 08-09-15:

Καλη επιτυχια και απο μενα παιδια!Οπλιστειτε με υπομονη και καλη ψυχολογια.Ο συνδυασμος και των δυο θα σας βοηθησει αρκετα.Εχοντας εμπειρια των δυο προηγουμενων ετων θα σας συμβουλευα να λυνετε αμεσα οποια απορια εχετε στους καθηγητες σας και να οργανωσετε τον χρονο σας.Τιποτα δεν ειναι πιο σημαντικο απο ενα προγραμμα.Καποιες φορες βεβαια ισως χρειαστει να ξεπερασετε τα ορια σας διαβαζοντας παραπανω απο οσο θα επρεπε για να προλαβετε καποια πραγματα,αλλα αυτο δεν θα γινεται και καθημερινα.Να πινετε καθημερινα φυσικους χυμους θα σας βοηθα αρκετα στην εγρηγορση και να τρωτε υγιεινα.Αποφυγετε τηγανητα γλυκα και ο,τι αλλο παχυντικο γιατι καλο δεν θα σας κανει.Αυτα απο μενα.Οποια απορια εχετε στα μαθηματα εδω θα ειμαστε να σας βοηθαμε.Ρωτηστε ελευθερα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

GeorgeYnwa!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη GeorgeYnwa!
Ο GeorgeYnwa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 79 μηνύματα.

O GeorgeYnwa! έγραψε στις 09:17, 08-09-15:

καλη χρονια παιδια!ευχομαι ο καθενας μας να πετυχει αυτο που στοχευει!

johnietraf (γιαννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη johnietraf
Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Ιωάννινα) και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε στις 11:21, 08-09-15:

Καλη αρχη παιδια σας ρυχομαι με δυναμη και προς θεου απο εναν παθοντα να μην αγχοθειτε...οσο για μενα και λογικα και αλλα ατομα μπορει να ειμαι υποψηφιος ..θα φανει στην πορεια

geok145

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη geok145
Ο geok145 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Ιωάννινα) . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O geok145 έγραψε στις 11:32, 08-09-15:

Καλη επιτυχια σε ολους!! Μερικες συμβουλες απο εμενα : Δωστε βαση ΚΑΙ στην εκθεση (ειναι πολυ πιο σημαντικο μαθημα απο οτι φαινεται)... Επισης να κοιμαστε καλα ωστε να ειστε ξεκουραστοι την επομενη μερα για πιο αποδωτικο διαβασμα! Και τελος αυτος που διαβαζει και εχει στοχους να ξερετε δεν χανει!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη geok145 : 08-09-15 στις 11:36.

ultraviolence

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,291 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 11:38, 08-09-15:

Καλο κουράγιο στα παιδιά που δίνουν φέτος. Υπομονή και προσπάθεια παιδια! Τα ιδια και για αυτους που θα δώσουν ξανά!!! Όταν εχετε ελευθερο χρόνο ξεκουραστειτε.Πηγαιντε μια βολτα,πέστε για ύπνο ή κάντε κατι που σας ευχαριστεί,πραγματικα βοηθάει! Καλη τυχη!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

johnietraf (γιαννης)

Φοιτητής

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Ιωάννινα) και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε στις 11:42, 08-09-15:

Τελικα τι θα κανεις ουλτρα?

ultraviolence

Φοιτητής

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,291 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 11:49, 08-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από johnietraf
Τελικα τι θα κανεις ουλτρα?
Πανελλήνιες 2016 κατα 90%. Ελπίζω να μη το μετανιώσω!Αλλα και να το μετανιωσω θα ξερω οτι προσπαθησα

valantis21

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη valantis21
Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Τροφίμων & Διατροφής (ΑΕΙ/Λήμνος) . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

O valantis21 έγραψε στις 11:52, 08-09-15:

παιδια εγω θα δωσω ξανα..ημουν τεχνολογικη και θα δωσω φετος με μαθηματα θεωρητικης..ξερετε ρε παιδια αν εχει αλλαξει το βιβλιο και η υλη στα αρχαια και τα λατινικα? και επισης μπορειτε να μου προτεινετε κανα φτηνο βοηθημα?

eleanna pappa

Νεοφερμένος

H eleanna pappa έγραψε στις 12:00, 08-09-15:

Τα βιβλια δεν εχουν αλλαξει σε σχεση με περσυ απλα τα λατινικα θα τα διδαχθεις ολα μαζι σε μια χρονια και της β και της γ λυκειου η υλη νομιζω στα αρχαια και τα λατινικα ειναι 20 η 22 κειμενα για μεταφραση........ Για φτηνο βοηθημα δεγνωριζω αλλα ελπιζω να σε καλυψα στις αποριες σου

valantis21

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη valantis21
Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Τροφίμων & Διατροφής (ΑΕΙ/Λήμνος) . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

O valantis21 έγραψε στις 12:03, 08-09-15:

Ναι ευχαριστω πολυυ..καλη τυχη και σε σεναα

Dimitrakak

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Dimitrakak
H Dimitrakak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Dimitrakak έγραψε στις 12:08, 08-09-15:

Εσεις τι λετε οτι ειναι καλυτερο 4 ή 5 μαθηματα για τις πανελληνιες;

johnietraf (γιαννης)

Φοιτητής

O johnietraf έγραψε στις 12:38, 08-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Πανελλήνιες 2016 κατα 90%. Ελπίζω να μη το μετανιώσω!Αλλα και να το μετανιωσω θα ξερω οτι προσπαθησα
εγω θα ανεβω παντως τελικα να δω πως ειναι

Giorgos199666

Περιβόητο Μέλος

Ο Giorgos199666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Giorgos199666 έγραψε στις 13:02, 08-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
ultra τι σχολη στοχευεις αν επιτρεπεται?

formio4

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη formio4
H formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.

H formio4 έγραψε στις 13:40, 08-09-15:

Άντε και εγώ ξαναδίνω μάλλον με το παλιό σύστημα, με στόχο ιατρική απθ, ελπίζω να τα καταφέρουμε όλοι!

eleanna pappa

Νεοφερμένος

H eleanna pappa έγραψε στις 14:10, 08-09-15:

Εγω πιστευω οτι ειναι καλυτερο να δωσεις πεντε μαθηματα για να εχεις και μια δευτερη ευκαιρια εαν δεν εχεις περασει σε αυτο που σου αρεσει...... Αλλα εαν θελεις τοσο πολυ να τα καταφερεις και δεν σου αρεσει κατι αλλο τοτε επικεντρωσου στα τεσσερα μαθηματα...... Δηλαδη εγω για παραδειγμα επειδη θα δωσω για τουριστικες σχολες που δεν εχουν υψηλους βαθμους θα δωσω τεσσερα μαθηματα αλλα επειδη ειναι τουριστικες σχολες τοτε δινω και ειδικο μαθημα τα αγγλικα αρα εγω θα δωσω πεντε μαθηματα για τον λογο που σου εξηγησα........ Αυτο ομως που θα επιλεξεις εσυ εξαρταται απο σενα

Σου ευχομαι τα καλυτερα γιατι η ιατρικη ειναι το αγαπημενο μου επαγγελμα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη eleanna pappa : 08-09-15 στις 14:10. Αιτία: AutoMerge

Eva097

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Eva097
H Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Κομοτηνή) . Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H Eva097 έγραψε στις 15:53, 08-09-15:

Παιδιά , έδωσα φέτος πανελλήνιες συγκεντρώνοντας μόλις 17.036 μόρια και γι'αυτό θα ξαναδώσω . Από την προσωπική μου εμπειρία σας συμβουλεύω να διαβάζετε με μεθοδικότητα χωρίς να " ξεπετάτε " το κάθε μάθημα και να πιάνετε μετά το επόμενο , κάνοντας απλά ένα " πασάλειμμα " . Το ζήτημα είναι ό,τι μαθαίνετε να το μαθαίνετε καλά . Ακόμα , σας προτείνω να ξεφορτωθείτε όλες τις ηλεκτρονικές συσκευές κατα την διάρκεια του διαβάσματος , καθώς η μελέτη σας θα είναι πιο αποδοτική και το κυριότερο ..... ψυχραιμία !!!!!!!!!! Καλή μας επιτυχία

vasilakis13 (Βασίλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη vasilakis13
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 728 μηνύματα.

O vasilakis13 έγραψε στις 17:07, 08-09-15:

Σίγουρα 4 μαθήματα πιστεύω ότι είναι προτιμότερο. Καλύτερα ο κάθε υποψήφιος να σκεφτεί καλύτερα τι σχολές θέλει από τώρα γιατί δεν είναι έτσι απλά παίρνω ένα έξτρα μάθημα, π.χ μαθηματικά ή βιολογία. Το έξτρα μάθημα θα θέλει πολλές ώρες διαβάσματος τις οποίες κάποιος άλλος θα μπορούσε να τις αφιερώσει στα υπόλοιπα μαθήματα και έτσι αυξάνεται ο ανταγωνισμός.
Επίσης όπως είπε και πιο πάνω ένα παιδί δώστε όντως πολύ βάση στην έκθεση, μην την παραλείπετε, γιατί ειδικά από φέτος θα παίζει μεγαλύτερο ρόλο στα τελικά μόρια λόγω των λιγότερων μαθημάτων και ένα στραπάτσο σε αυτή μπορεί να κοστίσει

alex98

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη alex98
Ο alex98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O alex98 έγραψε στις 23:47, 08-09-15:

Μολις(!) 17.036 μορια??? Απαπα

Γατόπαρδος.

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Γατόπαρδος.
Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 551 μηνύματα.

O Γατόπαρδος. έγραψε στις 00:41, 09-09-15:

Απλες εξετασεις οι πανελληνιες παιδια χαλαραααα
Υ.γ δεν μιλαω εκ πειρας

Eva097

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Eva097
H Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Κομοτηνή) . Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H Eva097 έγραψε στις 08:37, 09-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από alex98
Μολις(!) 17.036 μορια??? Απαπα
Ενταξει , ίσως ήμουν λίγο υπερβολική με το " μόλις " , αλλά τα μόριά μου δεν ήταν αρκετά για να μπω στην πρώτη μου επιλογή

GeorgeYnwa!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη GeorgeYnwa!
Ο GeorgeYnwa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 79 μηνύματα.

O GeorgeYnwa! έγραψε στις 12:30, 09-09-15:

9 μηνες υπομονη και μετα ζωαρα στο πολυτεχνειο της σαλονικα :-D :-D :-D :-D

Xaris SSSS

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Xaris SSSS
Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 13:20, 09-09-15:

Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά που δίνουν φέτος! Να είστε προσηλωμένοι στους στόχους σας και θα τους πετύχετε!

Τώρα όσον αφορά εμάς που δώσαμε πέρυσι ισχύει το ότι θα μπορούμε να κάνουμε μηχανογραφικό για το 10% των θέσεων έτσι?

leouv

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη leouv
H leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) . Έχει γράψει 268 μηνύματα.

H leouv Όσα έχουμε είναι τα πιο όμορφα όνειρα. έγραψε στις 13:59, 09-09-15:

Αν υπάρχει κάποιο παιδί που θα δώσει θεωρητικά μαθήματα και δεν πηγαίνει φροντιστήριο, επειδή δεν έχει την οικονομική δυνατότητα, αν θέλει ας μου στείλει μήνυμα για να του χαρίσω κάποια βοηθήματα που μπορεί να του χρησιμεύσουν στην ατομική προσπάθειά του!

alex98

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη alex98
Ο alex98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O alex98 έγραψε στις 14:19, 09-09-15:

Τοτε ενταξει

ultraviolence

Φοιτητής

O ultraviolence έγραψε στις 14:49, 09-09-15:

Επίσης παιδια να κανετε καλή οργάνωση του χρόνου σας. Για όλα υπάρχει χρόνος, και για να βγεις και για να διαβασεις και για όλα!
Κάποιος που να δινει ξανα με το παλιό;
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

cygnus.e

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη cygnus.e
H cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 184 μηνύματα.

H cygnus.e έγραψε στις 16:41, 09-09-15:

Καλη αρχη και καλη σχολικη χρονια εκ των προτερων!!!! Μπορει να ειναι δυσκολη η χρονια που ερχεται αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να την απολαυσουμε οσο το δυνατον περισσοτερο!

Giorgos199666

Περιβόητο Μέλος

O Giorgos199666 έγραψε στις 17:07, 09-09-15:

Παιδια εσεις που εχετε επιλεξει το πεδιο οικονομιας και πληροφορικης που βρισκεσε στο αοθ εχετε μπει στο 2οκεφαλαιο?Ετσι απο περιεργεια ρωταω αν ειναι να σας δωσω καμια ασκηση.

Κωνσταντίνα_

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Κωνσταντίνα_
H Κωνσταντίνα_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H Κωνσταντίνα_ έγραψε στις 17:10, 09-09-15:

Καλή μας αρχή!!

Ctavrouliniii

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ctavrouliniii
H Ctavrouliniii αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.

H Ctavrouliniii έγραψε στις 18:07, 09-09-15:

Βρε παιδια τι ακουγεται για επιπεδο δυσκολιας θεματων? Ειδα οτι μερικοι μιλατε για αυξημενη δυσκολια αλλα απ την αλλη κ φετος το επιπεδο ηταν εξαιρετικα υψηλο. Εδωσα απο θετικη με μολις 17.415 μορια στοχευοντας τη Φαρμακευτικη σχολη αλλα τελικα βρεθηκα προς μεγαλη μ απογοητευση στη Χημεια Αθηνας. Ξερω για την ομοιοτητα των σχολων, μεταπτυχιακα κλπ αλλα θα εκανα τα παντα για τη Φαρμακευτικη. Αρχικα στραφηκα αμεσως στο να ξαναδοσω αλλα δισταζω οταν σκεφτομαι οτι μπορει να αντιμετωπισω ακομα δυσκολοτερα θεματα απο τα φετινα παροτι δε θα εχω μαθηματικα κατευθυνσης!

Help

Μαριλένα1997

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μαριλένα1997
H Μαριλένα1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

H Μαριλένα1997 έγραψε στις 18:44, 09-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από Ctavrouliniii
Βρε παιδια τι ακουγεται για επιπεδο δυσκολιας θεματων? Ειδα οτι μερικοι μιλατε για αυξημενη δυσκολια αλλα απ την αλλη κ φετος το επιπεδο ηταν εξαιρετικα υψηλο. Εδωσα απο θετικη με μολις 17.415 μορια στοχευοντας τη Φαρμακευτικη σχολη αλλα τελικα βρεθηκα προς μεγαλη μ απογοητευση στη Χημεια Αθηνας. Ξερω για την ομοιοτητα των σχολων, μεταπτυχιακα κλπ αλλα θα εκανα τα παντα για τη Φαρμακευτικη. Αρχικα στραφηκα αμεσως στο να ξαναδοσω αλλα δισταζω οταν σκεφτομαι οτι μπορει να αντιμετωπισω ακομα δυσκολοτερα θεματα απο τα φετινα παροτι δε θα εχω μαθηματικα κατευθυνσης!

Help
Το ιδιο και εγω...σε καταλαβαινω απολυτα..αλλα αφου οπως ειπες θα εκανες τα παντα για την Φαρμακευτικη τοτε δεν υπαρχει κανενας δισταγμος..δινεις παλι και οτι γινει!!εγω ημουν θεωρητικη και μας ρημαξαν στις πανελληνιες..και αφου δεν περασα εκει που ηθελα..παααμε παλι!

meetmeinmontauk

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 7,705 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 19:38, 09-09-15:

αχ βρε παιδιά, πότε πήγαινα β' λυκείου και αγχωνόμουν για τη γ', πότε πήγα γ' λυκείου και διάβαζα σαν τρελή, πότε έδωσα πανελλαδικές, πότε πέρασα στη σχολή και πότε πέρασε το α' έτος ούτε που το κατάλαβα...
don't worry though, όλα καλά θα πάνε αν σας πω ότι νοσταλγώ λίγο τις πανελλήνιες, θα με βρίσετε? οι παλιοί θα με καταλάβουν ελπίζω!

dimipoetry

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dimipoetry
H dimipoetry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H dimipoetry Γιατί η γνώση είναι η μοναδική δύναμη... έγραψε στις 00:36, 11-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από Ctavrouliniii

Help
υπαρχουν παντα και οι κατατακτηριες

christinachris

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη christinachris
H christinachris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H christinachris έγραψε στις 01:41, 11-09-15:

Καλη επιτυχια παιδια. Σε ενα χρονο απο τωρα ολο αυτο θα ειναι μια αναμνηση. Θεστε στοχους, οργανωστε το χρονο σας και ολα θα πανε καλα!!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    jimphysics, Mhtrogoal, Nicknikolaras, VforVendetta

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους