Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,298 εγγεγραμμένα μέλη και 3,040,339 μηνύματα σε 92,447 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 874 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

[Πανελλήνιες 2016] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 90)
0-5000
1
1,11%
5000-10.000
1
1,11%
10.000-12.000
4
4,44%
12.000-14.000
5
5,56%
14.000-16.000
12
13,33%
16.000-18.000
30
33,33%
18.000-20.000
37
41,11%

ultraviolence

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,941 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 19:53, 16-06-16:

Από το Υπουργείο Πολιτισμού, Παιδείας και Θρησκευμάτων γνωστοποιείται ότι η βαθμολόγηση των γραπτών των πανελλαδικών εξετάσεων των Γενικών Λυκείων ολοκληρώθηκε και οι βαθμοί θα ανακοινωθούν αύριο Παρασκευή 17-6-2016. Πιο συγκεκριμένα:
  1. Οι βαθμοί των πανελλαδικών εξετάσεων των ΓΕΛ και των ΕΠΑΛ-Β΄ (στα κοινά με τα ΓΕΛ μαθήματα) θα αναρτηθούν την Παρασκευή 17-6-2016 σε όλα τα Λύκεια της χώρας.
  2. Όλοι οι υποψήφιοι θα μπορούν να βρίσκουν τη βαθμολογία τους στην ιστοσελίδα http://results.it.minedu.gov.gr πληκτρολογώντας τον 8-ψήφιο κωδικό τους και τους 4 αρχικούς χαρακτήρες από το επώνυμο, το όνομα, το πατρώνυμο και το μητρώνυμο του υποψηφίου σε κεφαλαίους ελληνικούς χαρακτήρες.
  3. Για τους βαθμούς των ειδικών μαθημάτων θα εκδοθεί νέο δελτίο τύπου.
Τέλος, επισημαίνεται ότι από την Τετάρτη 15-6-2016 ως και την Παρασκευή 8-7-2016, οι υποψήφιοι ΓΕΛ και ΕΠΑΛ μπορείτε να υποβάλετε ηλεκτρονικά το Μηχανογραφικό σας Δελτίο (Μ.Δ.) στη παρακάτω ηλεκτρονική διεύθυνση http://exams.it.minedu.gov.gr.

Εδώ θα μπορείτε να αναρτήσετε τα αποτελέσματα σας καθώς και να μοιραστείτε τα συναισθήματα σας γι' αυτά χωρίς να επιβαρύνουμε το θέμα Πανελλήνιες 2016 .
Εύχομαι εκ βάθους καρδίας σε όλους τους υποψηφίους ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. Μακάρι όσοι προσπάθησαν να ανταμειφθούν με ένα βαθμό που θα τους βοηθήσει να εισαχθούν στην σχολή που επιθυμούν.
Όποιο όμως κι αν είναι το αποτέλεσμα , δεν έχει έρθει το τέλος του κόσμου και πριν τις βάσεις δε χρειάζεται να απογοητευόμαστε.

Το θέμα θα παραμείνει κλειστό και θα ανοίξει αύριο το πρωί μετά τις 9:00.

Εκ μέρους της ΟΔ του iSchool.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ultraviolence

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,941 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 07:50, 17-06-16:

Το νήμα ξεκλειδώνεται και θερμή παράκληση προς όλους είναι να παραμείνετε εντός θέματος
Καλή επιτυχία παιδιά

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vassilis498

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 5,299 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 07:53, 17-06-16:

επ είπατε μετά τις 9 τι ειν αυτά
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη PanosGR
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 323 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε στις 08:20, 17-06-16:

Καλά αποτελέσματα παιδιά! Θυμηθείτε ότι και η επιτυχία και η αποτυχία είναι μέσα στη ζωή.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nestgeor99

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη nestgeor99
Ο nestgeor99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 63 μηνύματα.

O nestgeor99 έγραψε στις 08:36, 17-06-16:

Καλά αποτελέσματα σε όλους! Εύχομαι να ανταμειφθούν οι κόποι όλων!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marietaki22

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη marietaki22
H marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H marietaki22 ...... έγραψε στις 08:49, 17-06-16:

πφφ άγχος!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη meetmeinmontauk : 17-06-16 στις 08:53. Αιτία: διόρθωση greeklish
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διονύσης13 (Διονύσης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Διονύσης13
Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 912 μηνύματα.

O Διονύσης13 έγραψε στις 08:51, 17-06-16:

Απο τις 10 τα πρωτα σχολεια θα αρχισουν να τους δημοσιευουν. Υπομονη αυτο ηταν.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

miss marple

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη miss marple
H miss marple αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 246 μηνύματα.

H miss marple έγραψε στις 08:55, 17-06-16:

παιδιά καλή επιτυχία σε όλους!!!
ότι έγινε,έγινε, τώρα πάμε για άλλα!!
Παράθεση

panosedessa

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη panosedessa
Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 459 μηνύματα.

O panosedessa έγραψε στις 09:07, 17-06-16:

αντε εσεισ που εχετε μπαρμπα πειτε κανα βαθμο

Παιδες με πηρε ο φαδερ απο σχολειο εβγαλα 17,955 με 17,6 εκθεση 15,5 μαθηματικα 19,6 χημεια και 20 φυσικη
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη panosedessa : 17-06-16 στις 09:07. Αιτία: AutoMerge
Παράθεση

marietaki22

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H marietaki22 ...... έγραψε στις 09:10, 17-06-16:

καλα ειναι συγχαρητηρια!!!που θες;
Παράθεση

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,519 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 09:10, 17-06-16:

καλή σας τύχη
υγ εγώ σαν σήμερα έχασα την ιατρική για 9.000 μόρια :p
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panosedessa

Πολύ δραστήριο μέλος

O panosedessa έγραψε στις 09:12, 17-06-16:

για ημμυ ελεγα απθ κατευθειαν αλλα λιγο δυσκολο εχω ομως αδερφη και καποια αλλα κριτηρια ωστε να παρω μεταγραφη παιρνωντας καπου αλλου....μετα ελεγα απο την αρχη της χρονιας 2η επιλογης μαθηματκο...αλλα με τετοιο βαθμο θα το ξανασκεφτω..... και κλασσικα μετα θα βαλω υπολοιπα πολυτεχνεια και φυσικομαθηματικες
Παράθεση

guitaramateur

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη guitaramateur
H guitaramateur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H guitaramateur έγραψε στις 09:36, 17-06-16:

Συγχαρητήρια panosedessa!Πραγματικά πολύ καλή βαθμολογία μπράβο σου.
Ρε παιδιά εχω μια απορία όμως;Τι πράγμα και αυτό να μην μπορούν να μπουν μαθητές απο την κατεύθυνση Οικονομίας-Πληροφορικής στο μαθηματικό ή στο ΗΜΜΥ!Λες και δεν έχουν ξεσκιστεί τα παιδιά αυτά στα μαθηματικά κατεύθυνσης και στο ΑΕΠΠ!Εισάγονται μαθητές της θετικής στο συγκεκριμένο τμήμα του Πολυτεχνείου χωρίς να έχουν "ακουμπήσει" προγραμματισμό και αποκλείονται αυτοί της Οικονομίας-Πληροφορικής που το δίνουν πανελλαδικά.
Σε καμία περίπτωση δεν το λέω για εσένα panosedessa ,ούτε κατηγορώ τους θετικούς εννοείται που στοχεύουν σε αυτό το τμήμα, απλά μου φαίνεται πολύ περίεργο αυτό με το σύστημα!Από τα μεγαλύτερα "ατοπήματα" του υπουργείου!!
Παράθεση

panosedessa

Πολύ δραστήριο μέλος

O panosedessa έγραψε στις 09:41, 17-06-16:

ευχαριστω φιλε και εγω παρομοια απορια εχω ...αλλα εδω παιρνας βιολογικο χωρις βιολογια......οποτε γιατι να μη μπορεις να περασεις και ιατρικη χωρις βιολογια;;;
Παράθεση

Lolosa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lolosa
Ο Lolosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 62 μηνύματα.

O Lolosa έγραψε στις 09:50, 17-06-16:

Παιδια παει να δημοσιοποιησουμε εδω βαθμολογιες? Επειδη εγω πηρα τα μορια μου
Παράθεση

Γιώργος

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,629 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 09:59, 17-06-16:

Οι κλάσεις στην δημοσκόπηση είναι ανοιχτές από δεξιά;
Παράθεση

Λένω

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Λένω
H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,450 μηνύματα.

H Λένω έγραψε στις 10:00, 17-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Lolosa
Παιδια παει να δημοσιοποιησουμε εδω βαθμολογιες? Επειδη εγω πηρα τα μορια μου
Μα ακριβώς για την ανάρτηση των αποτελεσμάτων ανοίχτηκε το νήμα!
Παράθεση

irene_5

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη irene_5
H irene_5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H irene_5 έγραψε στις 10:00, 17-06-16:

πως τα πηγες?
Παράθεση

Γατόπαρδος.

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Γατόπαρδος.
Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 548 μηνύματα.

O Γατόπαρδος. έγραψε στις 10:10, 17-06-16:

Χανω ιατρικη απο την πουτανα την εκθεση ..ολοι ευκολα θεματ α λενε τον πουλο πηραν
Παράθεση

sophia<3 (Σοφία)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη sophia<3
H Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H sophia<3 έγραψε στις 10:13, 17-06-16:

Πόσο έγραψες γιατί ποτέ μην λες ποτέ....
Παράθεση

kpap12

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kpap12
Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O kpap12 civil engineer upatras έγραψε στις 10:13, 17-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Γατόπαρδος.
Χανω ιατρικη απο την πουτανα την εκθεση ..ολοι ευκολα θεματ α λενε τον πουλο πηραν
Ηρεμησε ρε φιλε..Πως ξερεις οτι χανεις ιατρικη?ακους αυτους που λενε για ανοδο?Φετος δεν υπηρχαν προφορικοι βαθμοι...Εγω πιστευω αμα εχεις πανω απο 18000 εχεις δικαιωμα να ελπιζεις...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kpap12 : 17-06-16 στις 11:27.
Παράθεση

dimiou13 (Βαγγέλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη dimiou13
Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 345 μηνύματα.

O dimiou13 Μέμνησο ότι άνθρωπος εί. έγραψε στις 10:16, 17-06-16:

Καταραμένα Αρχαία!!!
Σε όλα καλά πήγα (ειδικά στην Έκθεση), αλλά Αρχαία... θρήνος
Συγκεκριμένα:
Αρχαία: 12,5 (Α': 60, Β': 65)
Ιστορία: 17,5 (με έριξε πολύ ο δεύτερος βαθμολογητής, Α':91, Β': 84)
Ἐκθεση: 17,6 (Α': 90, Β': 86)
Λατινικά: 18,2 (Α' και Β': 91)
Σύνολο: 16.010

Δεν πειράζει, του χρόνου πάλι...
(Πειράζει, αλλά δεν αξίζει να τα παρατήσει κανείς... ;-) )
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 2,835 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 10:21, 17-06-16:

Παιδιά μία αποτυχία σε ένα μάθημα, δεν σημαίνει κάτι! Περάστε ένα όμορφο καλοκαίρι και μην ανησυχείτε από τώρα! Μην την πατήσετε όπως εγώ, που έκλαιγα ένα καλοκαίρι και διάβαζα, ενώ είδα ότι πέρασα εκεί που ήθελα τον Σεπτέμβρη!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimiou13 (Βαγγέλης)

Φοιτητής

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 345 μηνύματα.

O dimiou13 Μέμνησο ότι άνθρωπος εί. έγραψε στις 10:29, 17-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια
Παιδιά μία αποτυχία σε ένα μάθημα, δεν σημαίνει κάτι! Περάστε ένα όμορφο καλοκαίρι και μην ανησυχείτε από τώρα! Μην την πατήσετε όπως εγώ, που έκλαιγα ένα καλοκαίρι και διάβαζα, ενώ είδα ότι πέρασα εκεί που ήθελα τον Σεπτέμβρη!
Κοίτα, το μηχνογραφικό θα το κάνω όπως το ήθελα, δεν θα αφήσω σχολές απ'έξω. Αλλά μάλλον δεν παιρνώ στην πρώτη μου επιλογή. Δεν είμαι ευχαριστημένος με τα αρχαία, γιατί δεν περίμενα τόσο χάλια (το λιγότερο 14 περίμενα)... Στα άλλα πήγα καλά.
Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 2,835 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 10:33, 17-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από dimiou13
Κοίτα, το μηχνογραφικό θα το κάνω όπως το ήθελα, δεν θα αφήσω σχολές απ'έξω. Αλλά μάλλον δεν παιρνώ στην πρώτη μου επιλογή. Δεν είμαι ευχαριστημένος με τα αρχαία, γιατί δεν περίμενα τόσο χάλια (το λιγότερο 14 περίμενα)... Στα άλλα πήγα καλά.
Τα αρχαία ήταν δύσκολα. Έδινε μία φίλη μου φέτος για δεύτερη φορά, ενώ έχει πτυχίο φιλολογίας, και δυσκολεύτηκε. Άρα μην απογοητεύεσαι! Γενικό το κακό!!

Επίσης, σαν παλιά να σας πω, ότι μπορεί να δείτε αρκετά τρολλ σήμερα στο φόρουμ που θα σας λένε ότι έβγαλαν 19.999, μην πανικοβληθείτε και νομίζετε ότι όλοι οι άλλοι τα πήγαν τέλεια!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimiou13 (Βαγγέλης)

Φοιτητής

O dimiou13 Μέμνησο ότι άνθρωπος εί. έγραψε στις 10:38, 17-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια
Τα αρχαία ήταν δύσκολα. Έδινε μία φίλη μου φέτος για δεύτερη φορά, ενώ έχει πτυχίο φιλολογίας, και δυσκολεύτηκε. Άρα μην απογοητεύεσαι! Γενικό το κακό!!

Επίσης, σαν παλιά να σας πω, ότι μπορεί να δείτε αρκετά τρολλ σήμερα στο φόρουμ που θα σας λένε ότι έβγαλαν 19.999, μην πανικοβληθείτε και νομίζετε ότι όλοι οι άλλοι τα πήγαν τέλεια!
Ήταν δύσκολα, το ξέρω. Όμως περίμενα το λιγότερο 14, γι'αυτό εξεπλάγην όταν είδα τον βαθμό.

Τα τρόλλ ας πουν ότι θέλουν, υπάρχουν τα στατιστικά και εκεί φαίνονται πολλά. Το να έχουν μαζευτεί όλες οι ιδιοφυίες των εξετάσεων εδώ... δύσκολο. Έχεις όμως δίκιο, πάντα οφείλεις να είσαι λίγο επιφυλακτικός με το τί βλέπεις. Εγώ πάντως ψέματα δεν λέω και ούτε θα έλεγα, δεν έχω λόγο. Ότι είδα από τους βαθμούς το έγραψα. Τώρα κάποιοι κομπλεξικοί... τί να πω
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,640 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 10:43, 17-06-16:

Το να έχουν μαζευτεί όλες οι ιδιοφυίες των εξετάσεων εδώ... δύσκολο.
Αααα, δεν έχεις δει τίποτα. Πόσοι μπαίνουν τέτοιες μέρες στο ischool και δηλώνουν μαθητές του 19+, που αρίστευσαν, τους φάνηκαν εύκολα, διάβαζαν σταθερά χωρίς να παιδευτούν και είχαν πρόγραμμα () θα εκπλαγείς. Βέβαια μετά με την ανακοίνωση των βάσεων μπαλανσάρεται πάλι το πράγμα.

Καλή επιτυχία σε όλους, κάντε και το μηχανογραφικό και χαλαρώστε! Κανένα άλλο καλοκαίρι δεν θα έχετε τόσο πολύ ελεύθερο χρόνο, trust me. Αξιοποιήστε τον!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

physicscrazy

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη physicscrazy
Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 290 μηνύματα.

O physicscrazy έγραψε στις 10:45, 17-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από guitaramateur
Συγχαρητήρια panosedessa!Πραγματικά πολύ καλή βαθμολογία μπράβο σου.
Ρε παιδιά εχω μια απορία όμως;Τι πράγμα και αυτό να μην μπορούν να μπουν μαθητές απο την κατεύθυνση Οικονομίας-Πληροφορικής στο μαθηματικό ή στο ΗΜΜΥ!Λες και δεν έχουν ξεσκιστεί τα παιδιά αυτά στα μαθηματικά κατεύθυνσης και στο ΑΕΠΠ!Εισάγονται μαθητές της θετικής στο συγκεκριμένο τμήμα του Πολυτεχνείου χωρίς να έχουν "ακουμπήσει" προγραμματισμό και αποκλείονται αυτοί της Οικονομίας-Πληροφορικής που το δίνουν πανελλαδικά.
Σε καμία περίπτωση δεν το λέω για εσένα panosedessa ,ούτε κατηγορώ τους θετικούς εννοείται που στοχεύουν σε αυτό το τμήμα, απλά μου φαίνεται πολύ περίεργο αυτό με το σύστημα!Από τα μεγαλύτερα "ατοπήματα" του υπουργείου!!
γιατι για τα πολυτεχνεια απαιτειται(και πολυ σωστα) να ξερεις φυσικη ..... off topic
Παράθεση

dimiou13 (Βαγγέλης)

Φοιτητής

O dimiou13 Μέμνησο ότι άνθρωπος εί. έγραψε στις 11:00, 17-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από physicscrazy
γιατι για τα πολυτεχνεια απαιτειται(και πολυ σωστα) να ξερεις φυσικη ..... off topic
Από πίσω μου ακριβώς, είναι η βιβλιοθήκη του δωματίου μου, γεμάτη με τα βιβλία του αδελφού μου, που σπούδασε ΗΜΜΥ. Δεν βλέπω ΟΥΤΕ ΕΝΑ με Φυσική. Δεν ξέρω εάν υπάρχει και εάν τα έχει αλλού ή τα έχει δώσει σε κάποιους άλλους.

Βέβαια, δεν μπορώ να μιλήσω επ' αυτού, δεν είμαι ο ειδικός, δεν έχω βασικά ιδέα
Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια έγραψε στις 11:05, 17-06-16:

Από πίσω μου ακριβώς, είναι η βιβλιοθήκη του δωματίου μου, γεμάτη με τα βιβλία του αδελφού μου, που σπούδασε ΗΜΜΥ. Δεν βλέπω ΟΥΤΕ ΕΝΑ με Φυσική. Δεν ξέρω εάν υπάρχει και εάν τα έχει αλλού ή τα έχει δώσει σε κάποιους άλλους.

Αυτό δεν είναι δυνατόν.
Γενική φυσική, κυκλώματα, ηλεκτρονική, ηλεκτρικά πεδία, διάδοση κυμάτων, οπτική, ακουστική, ακόμη και κβαντική φυσική κ.ά. είναι μαθήματα που διδάσκονται σε ΗΜΜΥ (ΑΠΘ σίγουρα). Η ΗΜΜΥ δεν είναι σχολή που έχει να κάνει μόνο με προγραμματισμό.

οφφ τόπικ
Παράθεση

methexys

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,012 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 11:09, 17-06-16:

Συγνώμη αλλα τα κυκλώματα που κανουν,κατι ηλεκτρομηχανικες και κατι τετοια φυσικη δεν ειναι...; Τι περιμένεις να λένε τα βιβλία τους, Φυσικη ΗΜΜΥ; Εννοείται οτι για τα μαθήματα τους χρειάζονται γνώσεις φυσικής ή κάποιες βάσεις τελος πάντων.

On topic,καλη επιτυχία παιδια! Όντως αυτο θα ειναι το πιο ανέμελο καλοκαίρι της ζωής σας,περάστε καλα και ο,τι έγινε έγινε με τους βαθμούς. Προσέξτε οταν κανετε το μηχανογραφικό,να βάλετε τις σχολές που πραγματικά θέλετε (ακομα και αν νομίζετε οτι δεν τις πιάνετε) και μην αφήσετε τους αλλους να σας επηρεάζουν.
Παράθεση

Wild_Boy

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Wild_Boy
Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 310 μηνύματα.

O Wild_Boy IMY έγραψε στις 11:10, 17-06-16:

Χημεία: 19,6
Φυσική: 18,6
Έκθεση: 16,1
Μαθηματικά: 15,6

Μόρια: 17310

Ο, τι ήταν να γίνει έγινε
Καλές διακοπές σε όλους, ξεχάστε τα αποτελέσματα και απολαύστε το καλοκαίρι.
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,560 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 11:10, 17-06-16:

Τον καιρο που άρχιζα την πρώτη σχολή μου οι απόφοιτοι ΗΜΜΥ βρίσκανε άμεσα δουλειά με πολύ καλό βαθμό σήμερα δεν υπάρχει λόγος να είναι τόσο δημοφιλής αυτή η σχολή . Αν σου αρέσει ο προγραμματισμός πήγαινε πληροφορικη..........

Στους ΗΜΜΥ ούτε οι φοιτητές τους για να μην πω απόφοιτοι δεν ξέρουν τι βγαίνεις αν τελειώσει αυτή την σχολή.

Φέτος δε θα ασχοληθώ με βάσεις αλλά όταν ανοιξει το θέμα με τα μηχανογραφικά θα πω με ποια λογική εγώ θα διάλεγα τώρα σχολή......

Τι σας έχει πιάσει όλους με το ΗΜΜΥ ήταν μια φούσκα που έσκασε ή θα σκάσει πιο αργά από ότι έσκασε η φούσκα των οικονομικών σχολών
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 17-06-16 στις 11:20.
Παράθεση

Ρυζόγαλο

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Ρυζόγαλο
Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O Ρυζόγαλο Nothing... έγραψε στις 11:14, 17-06-16:

Η φυσική είναι ένα από τα θεμέλια των ΗΜΜΥ. Όπως τα μαθηματικά και ο προγραμματισμός. Άρα λίγο δύσκολο, να μην έχει ούτε ένα βιβλίο φυσικής

Btw, καλά αποτελέσματα σε όλα τα παιδιά. Είτε περάσατε εκεί που θέλετε, είτε όχι, οφείλουμε να σας συγχαρούμε για την προσπάθειά σας. Ευτυχώς, έχετε και άλλες ευκαιρίες, όπως και επίσης και άλλες επιλογές. Σκεφτείτε τι θέλετε, καλά και με καθαρό μυαλό( το οποίο ίσως σημαίνει να αναβάλετε τη σκέψη σας εσείς που βλέπετε ότι δεν περνάτε, μέχρι να ηρεμήσετε) και πάρτε την καλύτερη δυνατή απόφαση. Πάνω από όλα, σε όποια κατηγορία και να ανήκετε, να μην κάνετε υπερβολές. Και τέλος, μην ακούτε τις χαζομάρες περί "καλύτερο καλοκαίρι της ζωής σας κλπ", αυτό είναι ηλίθιο και μάλιστα μυθοποιεί την όλη διαδικασία των Πανελληνίων, που γενικά δεν είναι όσο βουνό νομίζετε. Αυτό όμως δε σημαίνει, ότι δεν μπορείτε να το περάσετε πολύ όμορφα. Οπότε ευχαριστηθείτε το και από Σεπτέμβριο, είτε για 2η φορά, είτε για 3η, είτε για σχολή, συστηματικό διάβασμα και όχι υπερβολές! Η ψυχική υγεία και η ψυχραιμία χτίζονται.

Καλό καλοκαίρι!
Παράθεση

Ευλιγιστούλης

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ευλιγιστούλης
Ο Ευλιγιστούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O Ευλιγιστούλης έγραψε στις 11:14, 17-06-16:

γεια! ο αδερφος μου θελει ψυχολογια παντειο και εγραψε
ιστορια 17.5
αρχαια 16.4
λατινικα 18.1
έκθεση 17
σύνολο 17157.

εχει ελπιδα? περυσι η σχολη ειχε 17.478. δεδομενου οτι φετος δεν υπαρχει προφορικος και 4 μαθηματα αντι για 6 με ιστορια και λατινικα δυσκολοτερα πως τα βλεπετε?
Παράθεση

dimiou13 (Βαγγέλης)

Φοιτητής

O dimiou13 Μέμνησο ότι άνθρωπος εί. έγραψε στις 11:23, 17-06-16:

Εγώ κοίταξα και είπα. Ανθρωπιστικών είμαι, δεν ξέρω... Μην με φάτε κι όλας :-P
Παράθεση

thodoris kn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thodoris kn
Ο thodoris kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 100 μηνύματα.

O thodoris kn έγραψε στις 11:29, 17-06-16:

Εκθεση 14.3
Βιολογια 18.4
Φυσικη 19
Χημεια 19.5
Συνολο 17.997 ή 18.000
Πιστευετε πιανω ιατρικη αλεξανδρουπολης?
Παράθεση

Lolosa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lolosa
Ο Lolosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 62 μηνύματα.

O Lolosa έγραψε στις 11:29, 17-06-16:

Λοιπον
Εκθεση 17,6
Φυσικη 19,9
Χημεια 19,7
Μαθηματικα 20
Βιολογια 18,6
Ιατρικη περναω οριακα Πατρα (μάλλον όχι) ή Κρήτη πιστεύω
Παράθεση

kleop

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kleop
H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 571 μηνύματα.

H kleop έγραψε στις 11:32, 17-06-16:

Εγώ κοίταξα και είπα. Ανθρωπιστικών είμαι, δεν ξέρω... Μην με φάτε κι όλας :-P
Δεν σε τρωμε ειπαμε...Απλως οπως ανεφεραν και αλλοι παραπανω μπορει να ειχαν αλλους τιτλους τα βιβλια αντι για ΦΥΣΙΚΗ.
Ολες σχεδον οι πολυτεχνικες σχολες απο μαθηματικα και φυσικη αλλα τιποτα..Ειναι πολυ βασικα για τα μετεπειτα μαθηματα κορμου.
Ον τοπικ Καλα αποτελεσματα να εχετε παιδια και αν ετυχε καμια στραβη δεν πειραζει,οργανωστε σωστα το μηχανογραφικο σας ωστε να μην εχετε εκπληξεις και ολα καλα θα πανε.Οντως το καλοκαιρι αυτο θα σας μεινει αξεχαστο και θα ειναι ενα απο τα πιο χαλαρα πριν γινετε ακαδημαικοι πολιτες και επισημα!
Παράθεση

petmak97

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη petmak97
Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 200 μηνύματα.

O petmak97 έγραψε στις 11:40, 17-06-16:

Έκθεση:16.2
Φυσική:16.8(οι βλακείες κοστίζουν)
Χημεία:19.8
Βιολογία:19.1 νομίζω βγάζω 18249 ντάξει ιατρική μάλλον όχι αλλά όπως και να χει κομπλέ
Παράθεση

Vasilis11

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vasilis11
Ο Vasilis11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Vasilis11 έγραψε στις 11:44, 17-06-16:

Βιολογία΄18,4
εκθεση 16,3
φυσική 19,9
χημεία 19,9
Σύνολο 18.685
Παράθεση

marietaki22

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H marietaki22 ...... έγραψε στις 11:45, 17-06-16:

εκθεση:17,1( ειχα ξεχασει ολοκληρο ερωτημα π επιανε 0,
φυσικη(19,1)
χημεια(18,1)
μαθηματικα (ενω περιμενα 18!!) 15,9 τελικα.(δυο μοναδες διαφορα!!!!! δν μπορω να καταλαβω...)μπορω να ζητησω αναβαθμολογηση?
Παράθεση

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,519 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 11:51, 17-06-16:

παιδιά μια ερώτηση οι κλιμακώσεις για τα μόρια βγήκαν (δλδ οικονομικά από 0-1 τόσο τις εκατό η οχι ακόμη)
Παράθεση

manolis_98

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη manolis_98
Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 708 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε στις 11:54, 17-06-16:

Τα δικά μου παίδες
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 14,7 [Α' 73 , Β'74]
ΑΟΘ 19,9 [Α'100 ,Β'99]
ΑΕΠΠ 17,7[Α' 86,Β' 91]
ΕΚΘΕΣΗ 15,7[Α'80,Β'77]
ΣΥΝΟΛΟ: 16904
Παράθεση

thodoris kn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thodoris kn
Ο thodoris kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 100 μηνύματα.

O thodoris kn έγραψε στις 11:54, 17-06-16:

Petrmak,συγχαρητηρια φιλε, σε συμπαθω πολυ μακαρι να μην αυξηθουν πολυ οι βασεις και να περασεις ιατρικη
Παράθεση

George_HPFR

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη George_HPFR
Ο George_HPFR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 95 μηνύματα.

O George_HPFR έγραψε στις 11:55, 17-06-16:

15.973 για Αστυφυλακων...περιμενα παραπανω...αλλα υγεια τωρα.....
Παράθεση

TombRaiderLover

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη TombRaiderLover
Ο TombRaiderLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 95 μηνύματα.

O TombRaiderLover έγραψε στις 11:56, 17-06-16:

Γλώσσα: 80 84 -> 16,4
Βιολογία 98 100-> 19,8
Χημεία 99 100-> 19,9
Φυσική 100 100-> 20,0
Σύνολο 3ο πεδίο: 19187
Πάει λοιπόν η ιατρική αθήνας Πάλι καλά έχουμε την IBO...
Παράθεση

allall1 (Bilbo)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη allall1
Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 2 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.

O allall1 We are all just visitors to this time έγραψε στις 11:58, 17-06-16:

Λοιπόν μάγκες σειρά μου τωρα , δεν άντεξα τλκ να περιμένω μέχρι τις 4 που έλεγα
Αρχαια 17 νταν!!
Ιστορία 18.9 (άξιζα παραπάνω )
Έκθεση 13.9 δε το πιστεύω ,ακριβώς τον ίδιο βαθμό είχα γράψει και πέρσι , ρε λες να μου το διόρθωσαν ίδιοι πάλι ;χαχα
Βιολογία γ.π 19.7 γαμω τα μικρόβια που δε τα έγραψα
Σύνολο 16200 κατι δε θυμάμαι και ειμαι πολυ χαρούμενος !!!!!!!!!
Παράθεση

Γατόπαρδος.

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Γατόπαρδος.
Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 548 μηνύματα.

O Γατόπαρδος. έγραψε στις 11:58, 17-06-16:

Αντε και του χρονου!!!!
Παράθεση

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ
H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 2,575 μηνύματα.

H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ A fresh start to a new world... έγραψε στις 11:59, 17-06-16:

Παιδιά 19.190 έβγαλα.
Ελπίζω να πιάσω Ιατρική Θεσσαλονίκης.
Αν και με αυτά που βλέπω στα blogs για ιατρικές του στυλ 19500 Αθήνα και 19300 Θεσσαλονίκη αποκαρδιώνομαι.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Guru5ουΠεδίου, iordaki-s, irene_5

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους