Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,657 εγγεγραμμένα μέλη και 3,049,249 μηνύματα σε 92,937 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 729 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι βαθμό πήρατε στο Απολυτήριο Λυκείου;

fotisapple (je m'appelle fotis.)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη fotisapple
Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 600 μηνύματα.

O fotisapple έγραψε στις 22:02, 03-01-17:

Μπράβο εγώ πάω Β λυκειου το απολυτήριο γυμνασίου το πήρα με 19.10/13 και πέρσι στην Α λυκειου έβγαλα 19.5/10.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μαθητής Β' λυκείου

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 600 μηνύματα.

O fotisapple έγραψε στις 21:54, 17-03-17:

Στο σχολείο μου παιδία που τελείωσαν την Β λυκειου με 18-18.5 βρέθηκαν φέτος στο τετράμηνο με 19.5-19.8 μαλλον στην Τρίτη λυκειου βοηθάμε λίγο .
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fotisapple : 17-03-17 στις 23:15.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Αγγελος Κοκ
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 322 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 22:47, 17-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από fotisapple
Στο σχολείο μου παιδί που τελείωσαν την Β λυκειου με 18-18.5 βρέθηκαν φέτος στο τετράμηνο με 19.5-19.8 μαλλον στην Τρίτη λυκειου βοηθάμε λίγο .
Λογικο δεν ειναι; τρελαινομαστε που τρελαινομαστε με τις πανελληνιες αν επρεπε να διαβαζουμε και για να περασουμε την ταξη...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μαθητής Β' λυκείου

O fotisapple έγραψε στις 22:59, 17-03-17:

Όντως .βεβαι στην Τρίτη λυκειου δεν έχουμε γεωμετρία αρχαία φυσική άρα ανεβαίνει ο βαθμός .να ρωτήσω κάτι τα μαθηματικά κατεύθυνσης και η στατιστική είναι δύσκολα .
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Αγγελος Κοκ
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 322 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 02:07, 18-03-17:

Όντως .βεβαι στην Τρίτη λυκειου δεν έχουμε γεωμετρία αρχαία φυσική άρα ανεβαίνει ο βαθμός .να ρωτήσω κάτι τα μαθηματικά κατεύθυνσης και η στατιστική είναι δύσκολα .
Κοιταξε στατιστικη να σου πω δεν εχω κανει ουτε 1 μαθημα μας αφηνει να διαβαζουμε ο,τι θελουμε
Τα μαθηματικα κατευθυνσης αν τα καταλαβεις θα εισαι μια χαρα δεν ειναι δυκσκολα...απλα υπαρχουν μερικες ασκησεις που ειναι ξεκαθαρα σπαζοκεφαλια και αρκουνται στο αν ειναι τυχερος ο αλλος και οχι στις γνωσεις...
Παράθεση

stefaniat

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη stefaniat
H stefaniat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H stefaniat έγραψε στις 19:06, 18-03-17:

Ο βαθμός ανεβαίνει Γιατί ο χαμηλότερος βαθμός που βάζουν οι καθηγητές στην τρίτη Λυκείου ειναι το 15. Άτομα στο σχολείο μου που δε θα δώσουν καν πανελλήνιες και δε διαβάζουν/δεν ενδιαφέρονται/δε γράφουν στα πρόχειρα, έβγαλαν 17 Μ.Ο. στο Α τετράμηνο.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μαθητής Β' λυκείου

O fotisapple έγραψε στις 22:26, 18-03-17:

Ναι όντως
Παράθεση

Μαθητής Β' λυκείου

O fotisapple έγραψε στις 10:42, 23-04-17:

Εγώ έχω βάλει στόχο να βγάλω 19.5-19.7/10 απολυτήριο του χρόνου .
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fotisapple : 23-04-17 στις 10:45.
Παράθεση

Μιχάλης Τ.

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μιχάλης Τ.
Ο Μιχάλης Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 55 μηνύματα.

O Μιχάλης Τ. έγραψε στις 12:19, 23-04-17:

Στην τρίτη λυκείου, ήμουν μαθητής του 15. Παρόλα αυτά, αποφοίτησα με 17,7. Το περίεργο είναι ότι δεν διάβασα όσο έπρεπε για τις πανελλήνιες (για πολλούς και διάφορους λόγους) και διάβασα πολύ καλά για τις ενδοσχολικές. Τι να πεις...
Παράθεση

Μαθητής Β' λυκείου

O fotisapple έγραψε στις 12:52, 23-04-17:

Χιχι
Παράθεση

Mhtrogoal

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mhtrogoal
Ο Mhtrogoal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O Mhtrogoal έγραψε στις 14:02, 23-04-17:

κλειστε τον!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,274 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 14:28, 23-04-17:

Εγώ έχω βάλει στόχο να βγάλω 19.5-19.7/10 απολυτήριο του χρόνου .
Οι καλοί μαθητές βγάζουν 20
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους