Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,589 εγγεγραμμένα μέλη και 3,077,588 μηνύματα σε 94,875 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 627 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

jorge41

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη jorge41
Ο jorge41 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O jorge41 έγραψε στις 11:27, 24-06-08:

να ρωτησω κατι?αοδε και αοθ μου εβαλαν 72 ενω και στα 2,αφου ειχα δει τις απαντησεις και στο ιντερνετ και σε διαφορα sites,περιμενα τουλαχιστον γυρω στο 82.Τι μπορω να κανω?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nick29 (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nick29
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O nick29 έγραψε στις 11:30, 24-06-08:

Η σειρά μου:

Έκθεση: 16,8 (περίμενα παραπάνω!!)
Μαθηματικά Κατεύθυνσης: 18,8
Φυσική Κατεύθυνσης: 20
Μαθηματικά Γενικής: 19,8
ΑΟΔΕ: 20
ΑΕΠΠ: 19,5
ΑΟΘ: 20

4ο Πεδίο: 19.464
5ο Πεδίο: 19.561

Το τέταρτο πεδίο μ' ενδιαφέρει, το ΑΟΘ έτσι το πήρα, για να μου ανεβάσει το βαθμό!

Καλά αποτελέσματα στους υπόλοιπους!

Αρχική Δημοσίευση από jorge41
να ρωτησω κατι?αοδε και αοθ μου εβαλαν 72 ενω και στα 2,αφου ειχα δει τις απαντησεις και στο ιντερνετ και σε διαφορα sites,περιμενα τουλαχιστον γυρω στο 82.Τι μπορω να κανω?
Δυστυχώς, δεν υπάρχει κάτι που μπορείς να κάνεις.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vorbulon

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Vorbulon
Ο Vorbulon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O Vorbulon έγραψε στις 11:30, 24-06-08:

Καλά δεν φαντάζεστε τι έγινε! Στα μαθηματικά γενικής ο ένας μου έβαλε 100 και ο άλλος 88! Πώς γίνεται αυτό; Στα μαθηματικά; Και ο ένας να το βρήκε ολόσωστο; Επειδή δηλαδή δεν έκανα αυτά που είχε στείλει το υπουργείο και αυτά που έλεγαν τα φροντιστήρια σημαίνει πως δεν ήταν σωστά; Και για 1 θα πήγαινε αναβαθμολόγηση! Είναι μεγάλη αδικία! Και στην έκθεση ο ένας μου έβαλε 86 και ο άλλος 75 αλλά εκεί το περίμενα ότι μπορεί να συνέβαινε κάτι τέτοιο. Ευτυχώς που δεν μου έκατσε κανένας τέτοιος στην κατεύθυνση! Τουλάχιστον πιστεύω πως περνάω εκεί που θέλω...

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,245 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 11:41, 24-06-08:

συγχαριτηρια σε ολους...

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Krou
H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,300 μηνύματα.

H Krou έγραψε στις 11:53, 24-06-08:

Exc, τις σχολες φυσικης σε αλλη πολη δε τις σκεφτεσαι? Στο ηρακλειο ειχε βαση 15259 περυσι και ακουω πολυ καλα λογια. Απο το να δωσεις παλι δεν προτιμας να περασεις σε αλλη πολη εκτος της αθηνας? (για την οποια δεν ακουω καλα σχολια απο φοιτητες)

Παράθεση

orestis17

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη orestis17
Ο orestis17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O orestis17 έγραψε στις 11:56, 24-06-08:

Καλησπέρα
Εμένα με χαντάκωσαν όλοι, ένα ΤΕΙ λογιστικής ήθελα να περάσω.
Βγάζω Γενικό Βαθμο Πρόσβασης 9.505 και μόρια 5ο πεδίο 9.888
Πέρνάω σε κάμια σχολή που έχει κάτω απο 9888 ;(π.χ. η Τηλεπληροφορική Άρτας είχε πέρυσι 9.620 )

Παράθεση

san_zoulapi

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη san_zoulapi
Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O san_zoulapi έγραψε στις 11:58, 24-06-08:

Αντε και εγω:

Μαθ κατ : 19.5
Μαθ γεν : 20
Φυσ κατ: 19.4 ( 100 1ος και 94 ο 2ος. Δε ξερω που βρηκε και εκοψε 6!!! μορια)
Χημεια κατ: 20
Βιο κατ: 19.2
Εκθεση : 17.1 !!!!!!!!!!!

19437 στο 4ο που με ενδιαφερει....

Παντως παιδια αυτο π εχω να σχολιασω ειναι οτι οι βαθμολογιση της εκθεσης ηταν εξαιρετικα επιηκης....Στο σχολειο μου κοντα 7 παιδια γραψαμε πανω απο 17 που το θεωρω παρα πολυ...Καλη σταδιοδρομια σε ολους μας παιδες!!!!!! Εγω μηχανικος του χρονου

Παράθεση

Proudqueen

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Proudqueen
H Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H Proudqueen έγραψε στις 11:59, 24-06-08:

να και τα δικα μου

βιολογια 17.1
λατινικα 15.7
εκθεση 14.1
αρχαια 12.9
λογοτεχνια 12.5
ιστορια 9.9

τωρα τα μορια μου ειναι στο περιπου 1ο πεδιο 13.000 κατι και για 3ο 13.000 παρα κατι..
(εχω χασει τον ελεγχο και δεν ξερω τους προφορικους ακριβως -οτι θυμαμαι-)
αυριο θα ξερω αναλυτικα

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε στις 12:05, 24-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από orestis17
Καλησπέρα
Εμένα με χαντάκωσαν όλοι, ένα ΤΕΙ λογιστικής ήθελα να περάσω.
Βγάζω Γενικό Βαθμο Πρόσβασης 9.505 και μόρια 5ο πεδίο 9.888
Πέρνάω σε κάμια σχολή που έχει κάτω απο 9888 ;(π.χ. η Τηλεπληροφορική Άρτας είχε πέρυσι 9.620 )
Νομιζω οτι αν δεν εχεις ειτε ΓΒΠ 10+ ειτε 10000+ μορια δε μπορεις να δηλωσεις πουθενα...

Παράθεση

leftkox (Λευτέρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη leftkox
Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ . Έχει γράψει 149 μηνύματα.

O leftkox έγραψε στις 12:06, 24-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από nikosl
(Λεφτέρη τι σχολή θα βάλεις? Βασικά περνάς όπου θες....)
ΗΜΜΥ θα βάλω πρώτη επιλογή, μετά θα βάλω πληροφορικής & τηλεπικοινωνιών. Βασικά θέλω κυρίως ΗΜΜΥ γιατί δεν είμαι και σίγουρος για το αν θέλω να ασχοληθώ με πληροφορική καθαρά, προτιμώ να έχω αρκετές εναλλακτικές επιλογές.

Παράθεση

D|m|tr| (Δημήτρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη D|m|tr|
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολογίας ΤΕΙ Καβάλας και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

O D|m|tr| έγραψε στις 12:10, 24-06-08:

Παίδες εδώ πολύ χάλια, έβγαλα 9.5k περίπου.

Έχω ένα φίλο όμως, που έχει βαθμό πρόσβασης 9.6 - μπορεί να δηλώσει καμια σχολή; Ο διευθυντής εδώ είπε οτι με 9.5 και πάνω μπορεί, αλλά αναρωτιόμαστε για την βάση του 10... τελικά είναι 10 ή 9.5;

Παράθεση

san_zoulapi

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη san_zoulapi
Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O san_zoulapi έγραψε στις 12:16, 24-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από lefteris_91
ΗΜΜΥ θα βάλω πρώτη επιλογή, μετά θα βάλω πληροφορικής & τηλεπικοινωνιών. Βασικά θέλω κυρίως ΗΜΜΥ γιατί δεν είμαι και σίγουρος για το αν θέλω να ασχοληθώ με πληροφορική καθαρά, προτιμώ να έχω αρκετές εναλλακτικές επιλογές.
κ εγω για αυτο ακριβως θα παω εκει...Ειναι η σχολη με τις περισσοτερες δυνατες κατευθυνσεις και δε θελω να κανω ξεκαθαρη επιλογη ακομα

Παράθεση

exc

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη exc
Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,807 μηνύματα.

O exc ☭★ CCCP έγραψε στις 12:18, 24-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
Exc, τις σχολες φυσικης σε αλλη πολη δε τις σκεφτεσαι? Στο ηρακλειο ειχε βαση 15259 περυσι και ακουω πολυ καλα λογια. Απο το να δωσεις παλι δεν προτιμας να περασεις σε αλλη πολη εκτος της αθηνας? (για την οποια δεν ακουω καλα σχολια απο φοιτητες)
Σκεφτόμουν ή Αθήνα ή Θεσσαλονίκη, αλλά πρέπει να πέσουν οι βάσεις κατά 1200 και 750 περίπου μόρια αντιστοίχως. Δε θα με πείραζε να πάω στο Ηράκλειο, αρκεί να ήταν δική μου επιλογή. Το να περάσω όμως αναγκαστικά με ενοχλεί αφάνταστα. Και με ενοχλεί περισσότερο που αυτό γίνεται λόγω Έκθεσης... Και ακόμη περισσότερο το ότι είναι πολύ πιθανό να μην είδαν καθόλου την έκθεση!

Παράθεση

vamou90 (Βασίλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη vamou90
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O vamou90 έγραψε στις 12:19, 24-06-08:

Πάλι βλέπω ότι το δείγμα δεν είναι και πολύ αντιπροσωπευτικό..... Βάζουν τους βαθμούς τους μόνο οι αριστούχοι..... Στο σχολείο μου πάντως που θεωρείται το πιο δυνατό στην πόλη μου είδα χάλια βαθμούς.... κάτι μου λέει πως οι βάσεις πέφτουν.... Άντε ανοίξτε ένα post με εκτιμήσεις των βάσεων που ακούμε γιατί αυτά μας καίνε τώρα.....

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε στις 12:23, 24-06-08:

Εγω θα σου προτεινα να τις δηλωσεις ολες τις σχολες φυσικης με τη σειρα που θελεις και τοτε αν δεν περασεις να ξαναδωσεις... αλλα δεν τελειωσαν ολα ακομα!!! Ναι αυτο με την εκθεση ηταν πολυ κακη φαση :/

Αρχική Δημοσίευση από vamou90
Πάλι βλέπω ότι το δείγμα δεν είναι και πολύ αντιπροσωπευτικό..... Βάζουν τους βαθμούς τους μόνο οι αριστούχοι..... Στο σχολείο μου πάντως που θεωρείται το πιο δυνατό στην πόλη μου είδα χάλια βαθμούς.... κάτι μου λέει πως οι βάσεις πέφτουν.... Άντε ανοίξτε ένα post με εκτιμήσεις των βάσεων που ακούμε γιατί αυτά μας καίνε τώρα.....
εγω δεν ειμαι αριστουχος παντως

εδω υπαρχει ενα τοπικ

Παράθεση

leftkox (Λευτέρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη leftkox
Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ . Έχει γράψει 149 μηνύματα.

O leftkox έγραψε στις 12:28, 24-06-08:

Εγώ πάντως που δεν πάω σε κανά τρομερό σχολείο είδα 2 μαθητές πιο πάνω από εμένα, και από εκεί και πέρα μικρό αριθμό μεταξύ 17-19 και τους πιο πολλούς μεταξύ 13-16. Βέβαια ένα σχολείο δεν είναι και κάποιο αντιπροσωπευτικό δείγμα.

Παράθεση

jolaz

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jolaz
Ο jolaz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O jolaz έγραψε στις 12:31, 24-06-08:

Παλικαρια 2η χρονια επιτελους τελειωσε με επιτυχια!!!
μαθ κατ 6,6
φυσ κατ 10,5
αοθ 18,5
αοδε 20
εκθεση 15,7 (απροσμενα!!!)
προγραμματισμο 16,6
μαθ γενικης 19
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! απο φετος ειμαι και οργανο της ταξης και του νομου !!!

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 2,859 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 12:35, 24-06-08:

Και τώρα ο ADMIN

(Μάθημα - 1ος βαθμολογητής - 2ος βαθμολογητής - 3ος βαθμολογητής - Τελικός σε κλίμακα 20)

Μαθηματικά Κατεύθυνσης: 48 - 55 --> 10,3 (περίμενα 9-10)
Φυσική Κατεύθυνσης: 48 - 51 --> 9,9 (περίμενα 8-9)
Αρχές Οικονομίας: 83 - 89 --> 17,2 (περίμενα 18-18,5 )
Ανάπτυξη Εφαρμογών: 92 - 98 --> 19 (περίμενα 17-17,5 )
Έκθεση: 72 - 57 - 64 --> 13,6 (περίμενα 10-11 δεδομένου ότι είχα πάει άγρυπνος )
Μαθηματικά Γενικής: 96 - 91 --> 18,7 (τόσο περίμενα)
Οργάνωση Επιχειρήσεων: 94 - 93 --> 18,7 (περίμενα 19 )

Περίμενα maximum (μα πολύ maximum) 16.000 στο 5ο και τελικά έβγαλα 16.125. (χθες με έπιασε και μια φοβία ότι δεν έπιασα ούτε τα standard 15.700 που περίμενα)
Στόχος επιτευχθεί I think.

-petros

Παράθεση

andreas157 (Ανδρέας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη andreas157
Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών Πάτρας και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

O andreas157 έγραψε στις 12:41, 24-06-08:

να'μαι και εγώ.

Μαθηματικά Γ -> 19,9
Έκθεση -> 17,1

Μαθηματικά Κ -> 15 εδώ και αν θέλει

ΑΟΔΕ -> 18,4

Προγραμματισμό -> 18,7

Φυσική -> 19,3

18153 μόρια. 2ο - 4ο πεδίο.

Παράθεση

Flaky

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Flaky
Ο Flaky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

O Flaky έγραψε στις 12:41, 24-06-08:

και τωρα ενα φτωχο και μονο στρουμφακι που ειδνε για 2η φορα
τεχνολογικη κατευθυνση 2ο κ 4ο πεδιο

ΑΕΠΠ 16,4
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 10,5
ΦΥΣΙΚΗ 16,4
ΑΟΔΕ 16,1
ΕΚΘΕΣΗ 15,3
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ 18

15409 μορια

14500 - 15500 μορια πιστευα οτι θα βγαλω

:no1:

Παράθεση

asterias

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη asterias
Ο asterias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O asterias έγραψε στις 12:42, 24-06-08:

Καλησπέρα παιδιά. Εγώ είμαι φοιτητής ηλεκτρολογίας, αλλά έχω να κάνω μια ερώτηση σχετικά με τισ φετινές πανελλαδικές γιατί μόλις τώρα πήρε η αδερφή μου τους βαθμούς της. Η ερώτηση είναι πως μπορεί να κάνει αναβαθμολόγηση ή αναθεώρηση του γραπτού διότι φαίνεται πως δεν ξέρουν τι τους γίνεται οι βαθμολογητές. Σε όλα τα μαθήματα πήγε σε τρίτο αναβαθμολογητή που τις έβαλε την μικρότερη βαθμολογία και το περίεργο είναι πως στα αρχαία και τα λατινικά στα εξάμηνα είχε 19 και στο τέλος υποστηρίζει πως έγραψε 18 αλλά ήρθαν 11.3 και 7.5 αντίστοιχα.

Παράθεση

PIL (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη PIL
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 804 μηνύματα.

O PIL έγραψε στις 12:45, 24-06-08:

Ο προφορικος βαθμος(βαθμος σχολειου) δεν ειναι αντιπροσωπευτικος του βαθμου που θα γραψει στις πανελληνιεςΔεν μπορει να κανει τιποτα απολυτως για να αλλαξουν οι βαθμοι

Παράθεση

jolaz

Φοιτητής

Ο jolaz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O jolaz έγραψε στις 12:48, 24-06-08:

φιλε αν ο προφορικος σου ειναι + - 2 σε σχεση με τα γραπτα σου τοτε αντιστοιχα εχεις ανοδο η μειωση 0,3!!!αν η διαφορα ειναι παραπανω απο 2 τοτε ανεβαινου ειτε κατεβαινουν αντιστοιχα 0,6!!!
16.229 εβγαλα!!

Παράθεση

asterias

Φοιτητής

Ο asterias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O asterias έγραψε στις 12:49, 24-06-08:

Σαφώς και δεν είναι αντιπροσωπευτικός αλλά όλοι οι μαθητές πάνω κάτω ξέρουν πόσο γράφουν και τέτοιες αποκλίσεις είναι περίεργες. Δηλαδή δυνατότητα αναβαθμολόγησης δεν υπάρχει;

Παράθεση

Flaky

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Flaky
Ο Flaky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

O Flaky έγραψε στις 12:52, 24-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από asterias
Καλησπέρα παιδιά. Εγώ είμαι φοιτητής ηλεκτρολογίας, αλλά έχω να κάνω μια ερώτηση σχετικά με τισ φετινές πανελλαδικές γιατί μόλις τώρα πήρε η αδερφή μου τους βαθμούς της. Η ερώτηση είναι πως μπορεί να κάνει αναβαθμολόγηση ή αναθεώρηση του γραπτού διότι φαίνεται πως δεν ξέρουν τι τους γίνεται οι βαθμολογητές. Σε όλα τα μαθήματα πήγε σε τρίτο αναβαθμολογητή που τις έβαλε την μικρότερη βαθμολογία και το περίεργο είναι πως στα αρχαία και τα λατινικά στα εξάμηνα είχε 19 και στο τέλος υποστηρίζει πως έγραψε 18 αλλά ήρθαν 11.3 και 7.5 αντίστοιχα.
αν μπορεις δωσε τους βαθμους των βαθμολογητων σε καθε μαθημα

Παράθεση

claimant

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη claimant
Ο claimant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O claimant έγραψε στις 12:53, 24-06-08:

Μαθηματικα Κατευθυνσης 16.4
Φυσικη Κατευθυνσης 17.9
Αναπτυξη Εφαρμογων 19.1
ΑΟΔΕ 19.2
Εκθεση 15.8
Μαθηματικα Γενικης 20

18241 σε 2ο,4ο

Δε πιανω ΗΜΜΥ με τιποτα

Παράθεση

panos1990

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη panos1990
Ο panos1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O panos1990 έγραψε στις 12:57, 24-06-08:

Πολύ καλά τα πήγα,

Μαθ κατ : 18.2
Μαθ γεν : 19.7
Φυσ κατ: 20
Χημεια κατ: 20
Βιο κατ: 19.1
Εκθεση : 13.2 (δεν μπορώ να καταλάβω γιατί.....)

18800 3ο και 4ο μάλλον ΠΜ ΑΠΘ...

Παράθεση

asterias

Φοιτητής

O asterias έγραψε στις 12:58, 24-06-08:

Θα μάθω και θα απαντήσω όσο πιο γρήγορα μπορώ.

Παράθεση

eliza04 (Ελισαβετ)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη eliza04
H Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 135 μηνύματα.

H eliza04 έγραψε στις 13:15, 24-06-08:

Εγω εβγαλα 17448 στο 2 κ 4 και 18142 στο 5, τους βαθμους που περιμενα καλυτερα ηταν στην πληροφορικη(17) και μαθ.καυ 14.

Παράθεση

Chris0705 (Χριστίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Chris0705
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H Chris0705 έγραψε στις 13:16, 24-06-08:

Έκθεση:16,6(γιατί; δεν έχω ιδέα, περίμενα καλύτερα)
Μαθηματικά Κ.:18,6
Φυσική Κ.:20
Χημεία Κ.:19,7
Βιολογία Κ.:19,7
Φυσική Γ.:19,9(γιατί ο ένας μου έβαλε 99 δεν ξέρω)
Για το τρίτο πεδίο που βασικά με ενδιαφέρει 19384 μόρια. Εκτός τρομερού απροόπτου Ιατρική Αθηνών σου 'ρχομαι!!!!:up::thanks::up:

Παράθεση

nikosextra (Νίκος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη nikosextra
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O nikosextra έγραψε στις 13:21, 24-06-08:

Πολύ ευχαριστημένος κι εγώ.

Μαθηματικά Κατ 16.9
Φυσική 20
Χημεια 19.9 (πού πήγε το 1 μόριο; ΟΕΟ; πραγματικά δεν ξέρω...)
Βιολογία 16.8 βαθμολογητές!
Μαθηματικά ΓΠ 19.9
Έκθεση 16.7 (υποτίθεται το δυνατό μου χαρτί που θα με ξεχώριζε από άλλους )

Τεσπά για Πολιτικών Μηχανικών βγάζω 18611, δηλαδή 10 μόρια πάνω από την περσινή βάση.

Ρε παιδιά ένα μόνο πράγμα μου την έσπασε! Άκουγα παιδιά να λένε "έγραψα 98, 100, 200" κτλ και πάω σήμερα και τους βλέπω ας πούμε στο 16 και στο 17. Δηλαδή τι να πω, ή τόσο έξω πέσανε, ή είναι μαλάκες και γαμούσαν την ψυχολογία των υπολοίπων... Σας έτυχε και σας τίποτα παρόμοιο;

Παράθεση

jolaz

Φοιτητής

O jolaz έγραψε στις 13:26, 24-06-08:

Φιλε αυτοι υπαρχουν παντου κ εγω οταν τελιωναμε και δεν πηγαινα καλαπεταγωντουσαν απο δω και απο κει α εγω εγραψα 19 ο αλλος 20 γελαει καλυτερα οποιος γελαει τελευταιος !!!:up:

Παράθεση

theok2005

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη theok2005
Ο theok2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O theok2005 έγραψε στις 13:31, 24-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από san_zoulapi
Αντε και εγω:

Παντως παιδια αυτο π εχω να σχολιασω ειναι οτι οι βαθμολογιση της εκθεσης ηταν εξαιρετικα επιηκης....Στο σχολειο μου κοντα 7 παιδια γραψαμε πανω απο 17 που το θεωρω παρα πολυ...Καλη σταδιοδρομια σε ολους μας παιδες!!!!!! Εγω μηχανικος του χρονου
Θα συμφωνήσω για την έκθεση,

Εγώ πήγα καλύτερα απ' όσο περίμενα.

Έκθεση:17,9
Χημεία κατ.: 20
Φυσική κατ.:20
Βιολογία κατ.: 19,2
Μαθηματικά κατ.: 19,6
Στατιστική: 19,7

2o και 4o 19601.
3ο 19562

Παράθεση

nikosextra (Νίκος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη nikosextra
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O nikosextra έγραψε στις 13:31, 24-06-08:

Μα μιλάμε για απίστευτο φαινόμενο.. Εδώ ένας από τους καλύτερούς μου φίλους έλεγε "98 εδώ, 99 εκεί, ένα αριθμητικό μόνο παραπέρα". Και πάω σήμερα και τι να δώ; Σε ΟΛΑ ήταν κάτω από μένα. Ακόμα και Μαθηματικά που έλεγε γύρω στο 18.5, έγραψε 16. Τι να πω, αποοητεύτηκα από τους φίλους μου. Και ευτυχώς εγώ είμαι και δυνατός χαρακτήρας, άλλα παιδια όμως; Και όλη τη χρονιά ήμασταν στο ίδιο επίπεδο με τον τύπο αυτό. Και στα μαθηματικά όλοι τον είχαν για καλύτερο από μένα. Ας είναι! Όπως είπες γελάω καλύτερα τώρα!

Παράθεση

riasam (Ρία)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη riasam
H Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 166 μηνύματα.

H riasam έγραψε στις 13:38, 24-06-08:

Λοιπόν ας γράψω και γω με τη σειρά μου τους βαθμους μου
Μαθ.κατευ:15,1
Φυσική:17
Ανάπτ.Εφαρμογών:16,3
ΑΟΔΕ:17,3
Βιολογία Γ.Π:18,8
Εκθεση:15,5
Σύνολο 17000 μόρια

Παράθεση

ΓΙΟΥΛΗ22136 (Γιούλη)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ΓΙΟΥΛΗ22136
H Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πάτρας και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H ΓΙΟΥΛΗ22136 έγραψε στις 13:44, 24-06-08:

18460 μορια... μαλλον το πιανω το παιδαγωγικο αθηνα...

Παράθεση

kavazis

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kavazis
Ο kavazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O kavazis έγραψε στις 13:51, 24-06-08:

18787 4o...

ok!

Παράθεση

karamazof53

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη karamazof53
Ο karamazof53 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων και Τοπογράφων Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O karamazof53 έγραψε στις 13:54, 24-06-08:

17907 στο 2ο και 4ο
18707 στο 5ο
Αν ηταν λιγο μεγαλυτερος ο βαθμος μου στα μαθηματικα θα ανεβαινα κι αλλο
Τεσπα ολα πηγαν καλα, δοξα το θεο:no1:

Παράθεση

Kristal (Αποστόλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Kristal
Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 340 μηνύματα.

O Kristal έγραψε στις 13:59, 24-06-08:

Πήρα και εγώ...
Μαθηματικά κατεύθυνσης-19.8
Φυσική κατεύθυνσης-19.8
ΑΟΔΕ-20
ΑΕΠΠ-19.1(με έφαγε η θεωρία!)
Στατιστική-20
Έκθεση-14.8(πόσο ηλίθιοι μπορεί να ειναι οι βαθμολογητές οεο???)
Στο δεύτερο και στο τέταρτο 19260

Παράθεση

timbakiforever (Στέλλα)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη timbakiforever
H Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H timbakiforever έγραψε στις 14:02, 24-06-08:

συγχαρητηρια παιδια!!!!!

Παράθεση

gregoire (Γρηγόρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη gregoire
Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ . Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O gregoire έγραψε στις 14:10, 24-06-08:

Kαι εγώ είμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος
Έκθεση:17.1 (ο πρώτος 91, ο δεύτερος 80)
Μαθ. Γεν 19.2(ο πρώτος 94, ο δευτερος 98 τώρα στα μαθηματικά που μπορεί να υπάρχει απόκλιση ο θεός και η ψυχή τους!)
Μαθ.Κατ:18.5(υπερευχαριστημένος)
Ανάπτυξη Εφαρμογών:20
Aρχές Οργάνωσης : 20
Φυσική Κατ:20
Aρχές Οικονομικής: 20
Στο 4ο 19401, στο 5ο 19505
Συγχαρητήρια σε όλους!!!!

Παράθεση

razorbladeDream

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη razorbladeDream
H razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 989 μηνύματα.

H razorbladeDream έγραψε στις 14:10, 24-06-08:

στο 3ο πεδίο 17.045 .Στο 2ο,4ο Πεδιο 15.620(λιγότερα μόρια λόγω των μαθηματικών)

Παράθεση

Fosa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Fosa
Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 274 μηνύματα.

O Fosa έγραψε στις 14:13, 24-06-08:

Έχουμε και λέμε

Μαθηματικά κατεύθυνσης:19,1
Φυσική Κατεύθυνσης:20
ΑΕΠΠ:20
ΑΟΔΕ:20
Έκθεση:14(με την καμία δν περίμενα τόσο,παραπάνω περίμενα,αλλα τέσπα δν πειράζει)
Μαθηματικά Γενικής:20
ΑΟΘ:19,9(Αν πετύχω τον έναν π έβαλε 99 τον έσπασα...)

4ο:19226
5ο:19291

Μάλλον για ημμυ θεσ/νίκη με βλέπω...

Παράθεση

hollaback

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη hollaback
Ο hollaback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O hollaback έγραψε στις 14:16, 24-06-08:

Συγχαρητηρια σε ολους

Παράθεση

makbut

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη makbut
Ο makbut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O makbut έγραψε στις 14:18, 24-06-08:

Μαθηματικα 16,3
Φυσική Κατεύθυνσης 20 :cool:
Φυσική Γενικής 19,8
ΑΟΔΕ 20 :!::!:
Προγραμματισμό 19,9
Έκθεση 17,1 , ο πρώτος 18,2 ο δευτερος 15 και ο τριτος 16 αλλά πάνε η δύο μεγαλύτεροι άρα 17,1 Άγιος Άνθρωπος ο πρώτος
Άρα σύνολο 2ο και 4ο 18837

Παράθεση

razorbladeDream

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη razorbladeDream
H razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 989 μηνύματα.

H razorbladeDream έγραψε στις 14:20, 24-06-08:

Ε αφού βγήκαν και τα 3 ίδια θα είναι προφανώς σωστά.Γιατι δεν σας λένε στο σχολείο??

Παράθεση

marian

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη marian
H marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H marian έγραψε στις 14:27, 24-06-08:

Καλησπέρα...να ρωτήσω κατι πριν γράψω τους βαθμούς μου ,γραφετε τους μέσους όρους των μαθημάτων ή οπως προσαρμόστηκαν μετα με τον προφορικό?
εχω θα τους γράψω χωρίς τον προφορικό....
ΑΟΔΕ 19,3
ΑΕΠΠ 19,7
Φυσική 20
Μαθ Γενικης 17,9
Μαθ. Κατευθ. 15
Εκθεση ο 1ος 10 ο 2ος 14,4 κ ευτυχως που πηγα σε τριτο 17,4 κ μετρησαν οι δυο μεγαλύτεροι για το μέσο όρο 15,9

εβγαλα 2ο κ 4ο 18064.

Παράθεση

::Forg0tt3n::

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ::Forg0tt3n::
Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών . Έχει γράψει 241 μηνύματα.

O ::Forg0tt3n:: έγραψε στις 14:34, 24-06-08:

Όλοι 18 και 19 χιλιάδες βγάλατε;; Εγώ στο 4ο έβγαλα 16760 και στο 5ο 17620

Παράθεση

dal_kos (Κώστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη dal_kos
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O dal_kos έγραψε στις 14:34, 24-06-08:

Μαθηματικα κατευθυνσης: 19.6
Φυσικη Κατευθυνσης: 20
ΑΕΠΠ: 19.5
ΑΟΔΕ: 19.6
Εκθεση: 15.4
Μαθηματικα Γενικης: 20

Συνολο για 4ο πεδίο: 19305 μορια!! Με την καμία δεν περιμενα τόσα [Περιμενα λιγοτερα]

Παράθεση

ilianna

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ilianna
H ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 298 μηνύματα.

H ilianna oleee έγραψε στις 14:51, 24-06-08:

Τελικά το έχει σαϊνια! χε,χε! συγχαρητήρια σε όλους σας! Μακάρι να περάσετε εκεί που θέλετε!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    HeatHen, kyriakos208, milianis, seferhs2001, TigerHunt

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους