Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,641 εγγεγραμμένα μέλη και 3,048,959 μηνύματα σε 92,921 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 594 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Μαθητικά Συντονιστικά Συμβούλια (15μελή-5μελή)

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Afey
Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,270 μηνύματα.

O Afey έγραψε στις 17:34, 19-09-08:

Ααααααααααααα, εγώ νόμιζα ότι έπαιζε κάποια τρελή λαμογιά και όντας απόφοιτος έγινε πρόεδρος .

Τέλος πάντων, άθλιον.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SCULLY

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη SCULLY
H SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 1,029 μηνύματα.

H SCULLY έγραψε στις 17:54, 19-09-08:

Τον εχω μισησει το θεσμο των 5μελων,15μελων για τους λογους που αναφερατε...εχει καταντησει η μεγαλυτερη κοροιδια..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

anna93 (Αννα)

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη anna93
H Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H anna93 έγραψε στις 18:34, 08-10-08:

Εγώ έβαλα 5μελές και 15μελές!! 5μελές βγήκα προτελευταία και 15μελές θα κάνουμε αύριο (δν νομίζω να βγω κάτι..). Ετσι για το χαβαλέ μωρέ..! Να δω πως είναι!
Από την τάξη μου έβαλα εγώ και άλλα 3 αγόρια!!
Εν τω μεταξύ οι φίλες μου άρχισαν εκστρατεία ψήφων! Εχω μπει στο κλίμα!
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από guess
κατα την γνωμη μου προεδρος βγαινει ο πιο μαγκας του σχολειου..
αυτος που εχει πολλες φιλιες...και πρωτον δεν τον νοιαζει και τοσο το μαθημα..!

^:iagree: απόλυτα!!

Παράθεση

Μότζο

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη Μότζο
H Μότζο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Μότζο έγραψε στις 16:25, 09-10-08:

Παιδιά χαλαρώστε! Λες και δεν ξέραμε πως γίνονται αυτά. Φέτος έβαλα για 5μελες και ναι είμαι πρόεδρος του τμήματος και έχω ΤΕΛΕΙΕΣ ιδέες, δημιουργικές και απλά τα σπάνε. ¨εχω την ευκαιρία να κάνω κάτι καλύτερο για τους συμμαθητές μου και θα το κάνω. Με τέτοια ιδεολογία πρέπει να πηγαίνουν όσοι θέλου να βγουν 15μελες. και ναι, δεν πάνε πάντα τέτοια άτομα. Αλλά το ξέραμε, εσείς αγόρια θα ψηφίσετε το υπεύθυνο φυτό που είναι πάντα καθωσπρέπει ή τον κολλητό σας το αλάνι που κάθε παρασκκευοσάββατο πάει για μπύρες και γράφει το 15μελες εκεί που ξέρει? Και εσείς κορίτσια ποιον θα ψηφίσετε? την κοπέλα που δεν της έχετε μιλήσει ούτε μια φορά στην ζωή σας και κουβαλάει πάντα την σημαία κλπ κλπ ή την κολλητη σας που ξέρετε πως το μόνο που την νοιάζει είναι το λιπ γκλος της και τον μάναρο που σας την πέφτει για να παρει ψήφο? Μην τρελαθούμε, στον ίδιο κόσμο ζουμε και τα ίδια πράγματα βλέπουμε....

Παράθεση

Leo Killer

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Leo Killer
Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 117 μηνύματα.

O Leo Killer έγραψε στις 20:07, 09-10-08:

Δεν μου αρεσει το ολο θεμα γιατι πρεπει να εχεις θαρρος απεναντι δε ολους. Κ εκτος αυτου, εχεις πολλες υποχρεωσεις αλλα κ ευθυνες.:nono::iagree:

Παράθεση

aristidis

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη aristidis
Ο aristidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O aristidis έγραψε στις 14:46, 25-09-09:

Παιδια ξερει κανεις τους κανονες για το 15μελες???
Δλδ αυτος που μπηκε 17ομος κερδιζει τπτ???

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

seize the day

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη seize the day
H seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H seize the day έγραψε στις 14:52, 25-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από aristidis
Παιδια ξερει κανεις τους κανονες για το 15μελες???
Δλδ αυτος που μπηκε 17ομος κερδιζει τπτ???

Σαν τι να κερδίζει;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 14:56, 25-09-09:

βασικα αναπληρωματικος μπαινεις τπτ το ιδιαιτερο

Παράθεση

aristidis

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη aristidis
Ο aristidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O aristidis έγραψε στις 20:27, 27-09-09:

Oκ ευχαριστω πολυ για τη hep

Παράθεση

!w@Nn4 (Ιωάννα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη !w@Nn4
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 726 μηνύματα.

H !w@Nn4 έγραψε στις 20:41, 28-09-09:

Σήμερα έγιναν εκλογές για τα 5μελή κάθε τάξης!!
Καλά αποτελέσματα είχαμε!!

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 20:54, 28-09-09:

αληθειαααααα ρε? εμεις δεν καναμε ακομα =/
τι αποτελεσματα??

Παράθεση

!w@Nn4 (Ιωάννα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη !w@Nn4
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 726 μηνύματα.

H !w@Nn4 έγραψε στις 17:18, 29-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από p0d
αληθειαααααα ρε? εμεις δεν καναμε ακομα =/
τι αποτελεσματα??
Εννοώ ποιος βγήκε πρόεδρος, γραμματέας, ταμίας κτλ
Δεν υπήρξε κάτι απρόοπτο

Παράθεση

MakeYourChoice

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη MakeYourChoice
Ο MakeYourChoice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O MakeYourChoice έγραψε στις 15:56, 02-10-09:

Γειαα σας παιδιά... είμαι καινούργιος εδώ.. Εμείς προχθές κάναμε ψηφοφορία και έλεγαν ότι υπήρξε νοθεία και ξανά μέτρησαν τις ψήφους.. Την πρώτη φορά είχα 14 στους 24 και την 2η φορά που τις μέτρησαν είχα 17.. παρόλα αυτά ψηφίσαμε αυτοί που ήταν στο 5μελες και βγήκα πρόεδρος.. πολλοί άρχισαν να με φωνάζουν ψώνιο και τέτοια και σκέφτηκα απο την 1η μέρα να παραιτηθώ.. αλλά δν ήθελα να τους κάνω την χάρη... δν ψωνίστηκα καθόλου.. αντίθετα νιώθω ευθήνη απο την 1η κιόλας μέρα.. αν αντιμετώπισε κανείς κάτι παρόμοιο ας μου 2-3 πραγματάκια που μπορώ να κάνω ώστε να βουλώσουν το στόμα μερικών... πράγματα όπως...... πχ.. έχω δυνατότητα να διοργανώσω εκδρομή στην οποία θα συμμετέχει μόνο η τάξη μ? γιατι αυτοι που έλεγαν ψώνιο κτλ θέλουν να χάνουν και μάθημα.. μπορώ αυτό να το συνδυάσω με μία εκπαιδευτική εκδρομή??

Παράθεση

~kynthia (Κύνθια)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ~kynthia
H Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H ~kynthia goodbye, Nerya. έγραψε στις 18:55, 02-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από MakeYourChoice
Γειαα σας παιδιά... είμαι καινούργιος εδώ.. Εμείς προχθές κάναμε ψηφοφορία και έλεγαν ότι υπήρξε νοθεία και ξανά μέτρησαν τις ψήφους.. Την πρώτη φορά είχα 14 στους 24 και την 2η φορά που τις μέτρησαν είχα 17.. παρόλα αυτά ψηφίσαμε αυτοί που ήταν στο 5μελες και βγήκα πρόεδρος.. πολλοί άρχισαν να με φωνάζουν ψώνιο και τέτοια και σκέφτηκα απο την 1η μέρα να παραιτηθώ.. αλλά δν ήθελα να τους κάνω την χάρη... δν ψωνίστηκα καθόλου.. αντίθετα νιώθω ευθήνη απο την 1η κιόλας μέρα.. αν αντιμετώπισε κανείς κάτι παρόμοιο ας μου 2-3 πραγματάκια που μπορώ να κάνω ώστε να βουλώσουν το στόμα μερικών... πράγματα όπως...... πχ.. έχω δυνατότητα να διοργανώσω εκδρομή στην οποία θα συμμετέχει μόνο η τάξη μ? γιατι αυτοι που έλεγαν ψώνιο κτλ θέλουν να χάνουν και μάθημα.. μπορώ αυτό να το συνδυάσω με μία εκπαιδευτική εκδρομή??
Δεν είναι ιδιαίτερα αμερόληπτο, ώριμο ή έξυπνο να οργανώσεις μια εκδρομή, πόσο μάλλον μια που τη λες εκπαιδευτική στην οποία θα (ήθελες να) αποκλειστούν όλα τα άλλα τμήματα εκτός της τάξης σου.

Παράθεση

Iliaso

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 5,457 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 18:59, 02-10-09:

Οι εκδρομές δεν αφορούν το κάθε τμήμα χωριστά;

Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη chronis_25
Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,125 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε στις 19:02, 02-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Iliaso
Οι εκδρομές δεν αφορούν το κάθε τμήμα χωριστά;
Εξαρτάται τι εκδρομές είναι.

Αν ένα τμήμα συμμετέχει σε ένα πρόγραμμα και αυτό συμπεριλαμβάνει εκδρομές τότε μπορεί να πάει.
Αλλά συνήθως γίνεται σε επίπεδο τάξης και όχι τμήματος.

Παράθεση

MakeYourChoice

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη MakeYourChoice
Ο MakeYourChoice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O MakeYourChoice έγραψε στις 18:04, 03-10-09:

καμιά ιδέα λοιπόν κανείς??? κανείς υπήρξε πρόεδρος??

Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Eruyomo
Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,477 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε στις 09:36, 04-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από MakeYourChoice
καμιά ιδέα λοιπόν κανείς??? κανείς υπήρξε πρόεδρος??
Σου εξήγησε η Nerya. Είναι παντελώς ανώριμο να θες να «βουλώσεις» τα στόματα μερικών επειδή μόνο και μόνο σε λένε ψώνιο ή να εκμεταλλεύεσαι την θέση του προέδρου για να προβείς σε αποκλεισμό για τον ίδιο λόγο. Αυτό σε κάνει όντως ψώνιο Απο τη στιγμή που σε βγάλαν πρόεδρο, είναι φυσικό επακόλουθο. Θα πρεπε να σαι προετοιμασμένος.

Η μόνη συμβουλή, είναι υπομονή και να προσπαθείς να τους δείξεις με τις πράξεις σου, οτι όντως νοιάζεσαι και το έχεις δει σοβαρά το θέμα και οτι δεν βγήκες μόνο και μόνο για να σαι «πρόεδρος».

Παράθεση

domenica7

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη domenica7
H domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 892 μηνύματα.

H domenica7 έγραψε στις 16:16, 04-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2
Τότε από ποιούς θα διοικείται (το σκότωσα) η τάξη? Οι καθηγητές δεν μπορούν να τα αναλαμβάνουν όλα! Π.χ. δεν μπορούν να κάθονται να μαζεύουν και να μετράνε τα λεφτά για τις εκδρομές.

Έτσι,έτσι... από μικροί μικροί να συνηθίζουμε στα καλά της αντιπροσωπευτικής ''δημοκρατίας''.Από μικροί μικροί να μαθαίνουμε να αποποιούμαστε τις ευθύνες μας και να αφήνουμε άλλους να αποφασίζουν για μας.Γιατί το να γράφεις απλά σε ένα χαρτάκι το όνομα ενος συμμαθητη σου μια φορά το χρόνο μόνο συμμετοχή στα ''κοινά'' δεν φανερωνεί.
Εξάλλου είναι φοβερά δύσκολο να μαζευτούν 30 άτομα σε μια αίθουσα να κάνουν διάλογο και να αποφασίσουν συλλογικά για τα θέματα της τάξης τους,εεε;
15 μελή και πράσινα άλογα.

Παράθεση

Fedde le Grand

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Fedde le Grand
Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,507 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε στις 20:35, 08-10-09:

μαγκες στα γρηγορα πειτε μου αρμοδιοτητες προεδρου,στελεχους,ταμια,γραμματεα και αντιπροεδρου..περιληπτικα

Παράθεση

Οδυσσέας

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Οδυσσέας
Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 2,338 μηνύματα.

O Οδυσσέας έγραψε στις 20:52, 08-10-09:

Αντιπρόεδρος δεν υπάρχει.Ο πρόεδρος πηγαίνει καμιά φορά στι γραφείο για σοβαρά θέματα,του στυλ ''χάλασν οι κουρτίνες''.Μπορείς αν θες να κάνεις και φιγούρα.Ο ταμίας μαζεύει τα λεφτά όποτε χρειάζεται.Οι υπόλοιποι είναι γλάστρες,υπάρχουν μόνο για το τυπικό.

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,125 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε στις 20:52, 08-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Submarine
Ρε φίλε σοβαρά μιλάω τώρα εσύ αξίζεις μπαν..Σπαμ κάνεις..Αυτά αλλού
Φίλε μου επειδή δε σου τα είπαν καλά.
1) Έρχεσαι από το Δημοτικό και πας σε μία άλλη βαθμίδα εκπαίδευσης. Το μόνο που σε νοιάζει είναι τι θα κάνει ο πρόεδρος;
2) Το να είσαι πρόεδρος σου δίνει κάποιο πλεονέκτημα; Σε κάνει πρόεδρο της Δημοκρατίας;
3) Μεγαλύτερο λόγο έχει το 15αμελές απ' ότι το 5αμελές.
4) Γράφω αυτά που ξέρω έχοντας 3 χρόνια περισσότερα από σένα στα σχολεία. Αν δε σου αρέσει πρόβλημά σου.

Παράθεση

TheClash (Γιώργος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη TheClash
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.

O TheClash έγραψε στις 20:53, 08-10-09:

Γενικά διαφωνώ με τα 15μελή και 5μελή και όλα αυτά.Έτσι και αλλιώς ποτέ δεν ψηφίζω.Και υπενθυμίζω ότι τα παιδιά,τουλάχιστον στο Γυμνάσιο(και σε μικρότερο βαθμό ίσως στο Λύκειο),όσον αφορά αυτό το θέμα,είναι χειρότεροι και απο τα κόμματα σε περίοδο εκλογών.Μιλάμε για χάλι.Πάει ο υποψήφιος στον καθένα απο μας και λέει "εσύ θα με ψηφίσεις,ε;"Με ένα χαζοηλίθιο ύφος.Και άλλα ευτράπελα,μέχρι και κλάμα επειδή δεν βγήκε...πρόεδρος του 15μελούς.Στο Γυμνάσιο όλα αυτά.Στο Λύκειο,τουλάχιστον στην Πρώτη,είναι πάνω-κάτω τα ίδια.Τουλάχιστον στο σχολείο μου."Όχι ρε μεγάλε,εγώ ψηφίζω Ένωση κεντρώων,όχι...Κ.Ο.Τ.Ε.Σ.''(Το πιάσατε το χιούμορ,ε;)-τους λέω συνέχεια.Ε,μα με πρήζουν κάθε φορά.Ούτε ένα γειά δεν λένε όταν βλέπουμε ο ένας τον άλλο,και θέλει και ψήφο και και και...Α!Και μιλάμε για πολύ γλύψιμο!Αύριο έχουμε εκλογές για τα 5μελή.Μωρέ πραγματικά μια μούντζα θα ζωγραφίσω.
Αρχική Δημοσίευση από chronis_25
Φίλε μου επειδή δε σου τα είπαν καλά.
1) Έρχεσαι από το Δημοτικό και πας σε μία άλλη βαθμίδα εκπαίδευσης. Το μόνο που σε νοιάζει είναι τι θα κάνει ο πρόεδρος;
2) Το να είσαι πρόεδρος σου δίνει κάποιο πλεονέκτημα; Σε κάνει πρόεδρο της Δημοκρατίας;
3) Μεγαλύτερο λόγο έχει το 15αμελές απ' ότι το 5αμελές.
4) Γράφω αυτά που ξέρω έχοντας 3 χρόνια περισσότερα από σένα στα σχολεία. Αν δε σου αρέσει πρόβλημά σου.
Φαντάσου και εγώ που έχω 2 χρόνια παραπάνω απο σένα τι μπορώ να πω για τα 5μελή/15μελή.Συμφωνώ πάνω-κάτω με αυτά που είπες.

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε στις 20:55, 08-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από TheClash
Γενικά διαφωνώ με τα 15μελή και 5μελή και όλα αυτά.Έτσι και αλλιώς ποτέ δεν ψηφίζω.Και υπενθυμίζω ότι τα παιδιά,τουλάχιστον στο Γυμνάσιο(και σε μικρότερο βαθμό ίσως στο Λύκειο),όσον αφορά αυτό το θέμα,είναι χειρότεροι και απο τα κόμματα σε περίοδο εκλογών.Μιλάμε για χάλι.Πάει ο υποψήφιος στον καθένα απο μας και λέει "εσύ θα ψηφίσεις,ε;"Με ένα χαζό ύφος.Και άλλα ευτράπελα,μέχρι και κλάμα επειδή δεν βγήκε...πρόεδρος του 15μελούς.Στο Γυμνάσιο όλα αυτά.Στο Λύκειο,τουλάχιστον στην Πρώτη,είναι πάνω-κάτω τα ίδια.Τουλάχιστον στο σχολείο μου."Όχι ρε μεγάλε,εγώ ψηφίζω Ένωση κεντρώων,όχι...Κ.Ο.Τ.Ε.Σ.''(Το πιάσατε το χιούμορ,ε;)-τους λέω συνέχεια.Ε,μα με πρήζουν κάθε φορά.Ούτε ένα γειά δεν λένε όταν βλέπουμε ο ένας τον άλλο,και θέλει και ψήφο και και και...Α!Και μιλάμε για πολύ γλύψιμο!Αύριο έχουμε εκλογές για τα 5μελή.Μωρέ πραγματικά μια μούντζα θα ζωγραφίσω.

Φαντάσου και εγώ που έχω 2 χρόνια παρπάνω απο σένα τι μπορώ να πω για τα 5μελή/15μελή.
Ακριβώς.
Αλυσίδα πάει.

Παράθεση

seize the day

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη seize the day
H seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H seize the day έγραψε στις 13:55, 09-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από TheClash
Γενικά διαφωνώ με τα 15μελή και 5μελή και όλα αυτά.Έτσι και αλλιώς ποτέ δεν ψηφίζω.Και υπενθυμίζω ότι τα παιδιά,τουλάχιστον στο Γυμνάσιο(και σε μικρότερο βαθμό ίσως στο Λύκειο),όσον αφορά αυτό το θέμα,είναι χειρότεροι και απο τα κόμματα σε περίοδο εκλογών.Μιλάμε για χάλι.Πάει ο υποψήφιος στον καθένα απο μας και λέει "εσύ θα με ψηφίσεις,ε;"Με ένα χαζοηλίθιο ύφος.Και άλλα ευτράπελα,μέχρι και κλάμα επειδή δεν βγήκε...πρόεδρος του 15μελούς.Στο Γυμνάσιο όλα αυτά.Στο Λύκειο,τουλάχιστον στην Πρώτη,είναι πάνω-κάτω τα ίδια.Τουλάχιστον στο σχολείο μου."Όχι ρε μεγάλε,εγώ ψηφίζω Ένωση κεντρώων,όχι...Κ.Ο.Τ.Ε.Σ.''(Το πιάσατε το χιούμορ,ε;)-τους λέω συνέχεια.Ε,μα με πρήζουν κάθε φορά.Ούτε ένα γειά δεν λένε όταν βλέπουμε ο ένας τον άλλο,και θέλει και ψήφο και και και...Α!Και μιλάμε για πολύ γλύψιμο!Αύριο έχουμε εκλογές για τα 5μελή.Μωρέ πραγματικά μια μούντζα θα ζωγραφίσω.

Φαντάσου και εγώ που έχω 2 χρόνια παραπάνω απο σένα τι μπορώ να πω για τα 5μελή/15μελή.Συμφωνώ πάνω-κάτω με αυτά που είπες.

Προσωπικά ανέκαθεν πίστευα,ότι δεν πρέπει να σνομπάρω την όλη διαδικασία,γιατί είναι ένας θεσμός,που σε θεωρητικό επίπεδο τουλάχιστον,δίνει έρεισμα στους μαθητές να ενδιαφέρονται και να λαμβάνουν πρωτοβουλίες για το σύνολο.Αναθεώρησα όμως οριστικά,φέτος.Αυτό που περιγράφεις είναι δυστυχώς τεράστια αλήθεια.Στο σχολείο μου,ένας υποψήφιος,έβαζε ο ίδιος σταυρούς στο όνομά του στα ψηφοδέλτια όσων ατόμων του επέτρεπαν να το κάνει,για να σιγουρευτεί ότι θα μπει στο δεκαπενταμελές(!)Και δεν κάνω λόγο για το απίστευτο γλύψιμο...Έχει διαμορφωθεί μια άρρωστη-αν όχι ηλίθια-άποψη ότι με το να μπεις στο δεκαπενταμελές,αποκτάς αυτόματα μια θέση υπεροχής.Έλεος πραγματικά...

Παράθεση

HOOLIGAN13 (Dhmhtrhs)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη HOOLIGAN13
Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) . Έχει γράψει 186 μηνύματα.

O HOOLIGAN13 έγραψε στις 17:44, 11-10-09:

Μακρια απο ΠΡΟΕΔΡΟ εχει πολλες ευθυνες...και απο το 15μελες ενοειται εκει και αν ειναι

Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Χριστιάννα ^^
H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,029 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 21:18, 12-10-09:

Σήμερα πήγανε να βγάλουν 5μελές. Αχεμ, μεγαλύτερο .|. γκουχ δεν έχει ξαναπέσει. 7 άτομα βάλανε μόνο από τα 26, δεν φτάνανε ξερωγω. Και 10 περίπου λευκά/άκυρα. ^^

Παράθεση

funny (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη funny
Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O funny έγραψε στις 21:28, 12-10-09:

στο 5 μελες ειχαμε 8 υποψιφιοτητες , και 8 μπορουσαν να βγουν , εγω βγηκα τελευταιος 3ο αναπληρωματικο μελος...

στο 15 μελες τιποτα ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ (ειμαι πρωτακι και δεν εβγαλα και λογο )

Παράθεση

spyroskaftanis

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη spyroskaftanis
Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 436 μηνύματα.

O spyroskaftanis έγραψε στις 21:55, 12-10-09:

εγώ φέτος ήμουνα εφορευτική επιτροπή

Παράθεση

Aggelos17 (Άγγελος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη Aggelos17
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O Aggelos17 έγραψε στις 14:17, 13-10-09:

Παιδιά καλησπέρα. Σήμερα κάναμε εκλογές στο σχολείο μου για το 5μελές κάθε τάξης. Και τελικά βγήκα πρόεδρος. Θέλω την γνώμη σας στο, τι πρέπει να κάνει ένας πρόεδρος για το καλό της τάξης και τέτοια. Ιδέες κτλπ.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 14:28, 13-10-09:

εγώ βγηκα ταμειας.
εμεις ως 5μελες θα κανονισουμε να μαζεψουμε λεφτα και να παρουμε μπογια για να βαψουμε τη ταξη (επειδη οι περσυνοι την εχουν κανει σκατα) , θα παρουμε και εναν πινακα ανακοινωσεων να το κολλησουμε στον τοιχο για να κολλησουμε πανω φωτο και αλλα τετοια για να μη γραφουμε στους τοιχους, ισως αλλαξουμε και κουρτινες, δεν ξερουμε ακομα. και θα παρουμε και ενα λουκετο για να κλειδωνουμε τη ταξη οταν παμε σε αλλη αιθουσα.

Ολα αυτα με συμβουλη του υπευθυνου καθηγητη της ταξης
τωρα αν γινει κατι απο ολα αυτα θα δειξειιιιιιιι.......

Παράθεση

m3ik0 (Αλέξανδρος)

Μαθητής Β' ΕΠΑΛ

Το avatar του χρήστη m3ik0
Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O m3ik0 . έγραψε στις 14:46, 13-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Aggelos17
Παιδιά καλησπέρα. Σήμερα κάναμε εκλογές στο σχολείο μου για το 5μελές κάθε τάξης. Και τελικά βγήκα πρόεδρος. Θέλω την γνώμη σας στο, τι πρέπει να κάνει ένας πρόεδρος για το καλό της τάξης και τέτοια. Ιδέες κτλπ.

Αρχική Δημοσίευση από p0d
εγώ βγηκα ταμειας.
εμεις ως 5μελες θα κανονισουμε να μαζεψουμε λεφτα και να παρουμε μπογια για να βαψουμε τη ταξη (επειδη οι περσυνοι την εχουν κανει σκατα) , θα παρουμε και εναν πινακα ανακοινωσεων να το κολλησουμε στον τοιχο για να κολλησουμε πανω φωτο και αλλα τετοια για να μη γραφουμε στους τοιχους, ισως αλλαξουμε και κουρτινες, δεν ξερουμε ακομα. και θα παρουμε και ενα λουκετο για να κλειδωνουμε τη ταξη οταν παμε σε αλλη αιθουσα.

Ολα αυτα με συμβουλη του υπευθυνου καθηγητη της ταξης
τωρα αν γινει κατι απο ολα αυτα θα δειξειιιιιιιι.......
μιας και εγω βγηκα προεδρος,πρωτη και καλυτερη κινηση ειναι ενα βαψιματακι,πινακας ανακοινωσεων και κανα μαρκαδορακι για πινακα γιατι πολλοι καθηγιτες δεν εχουν και μας βαζουν να ψαχνουμε

Παράθεση

angelinazv

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη angelinazv
H angelinazv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H angelinazv έγραψε στις 16:18, 13-10-09:

Ο τιτλος νομιζω τα λεει ολα! 9α βαλω υποψηφιοτητα και ψαχνω κατι εξυπνο για να με 9υμουνται
ενα που προτεινε ενας φιλος μου ηταν
----->ψηφιστε την στις εκλογες
γιατι θα φερει αλλαγες
(το ονομα μου ειναι Αντζελα αν θελετε κατι για ομοικαληξια)
εσεις ειχατε κανει τιποτα για τις εκλογες του σχολειου εστω και για πλακα??

Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη michael92
Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε στις 16:23, 13-10-09:

:!:

Παράθεση

papas

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη papas
Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 1,768 μηνύματα.

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε στις 16:23, 13-10-09:

Μην το κανεις,γιατι πιο πολυ θα σε δουλευουν μετα .Βαλε υποψηφιοτητα,αλλα μην βγαλεις λογο/σλογκαν.Βαλε τα πηγαδακια σου να κανουν την δουλεια για σενα.

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,791 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 16:25, 13-10-09:

δε σε βγαζουν τα σλογκαν προεδρο...

Παράθεση

ἅλς

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ἅλς
Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,084 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε στις 16:27, 13-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever

:iagree::iagree::iagree: και ούτε πρόεδρο για τα σλόγκαν!!!!

Κάτι δεν έχεις καταλάβει καλά!!!!!

Παράθεση

angelinazv

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη angelinazv
H angelinazv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H angelinazv έγραψε στις 16:28, 13-10-09:

το ξερω μωρε απλα η ολη κατασταση εχει πλακα...

Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη michael92
Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε στις 22:09, 13-10-09:

Angela και τέρμα η τζιριτζάτζουλα :p

:p

Παράθεση

Rania.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Rania.
H Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,715 μηνύματα.

H Rania. Και το κεφι μου θα κανω. έγραψε στις 22:10, 13-10-09:

Αντζελα και ζητω η Κυπρος.
Αντζελα Αντζελα σε ειδα και λαχταρ'σα.
Αντζελα εισαι πρωτη εισαι ωραια εισαι μια μοριακη οντοτητα.
Αντζελα Δημητριου.

Αυτα.

Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,035 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 22:15, 13-10-09:

σορρυ αλλα μου ηρθε αυτη η διαφημιση στο νου

Παράθεση

~kynthia (Κύνθια)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ~kynthia
H Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H ~kynthia goodbye, Nerya. έγραψε στις 16:26, 14-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Στο σχολείο σε βγάζουν άνετα.
Αν κρίνω από τα δικά μας προεδρεία, το μόνο κριτήριο επιλογής στην πραγματικότητα ήταν το πόσο συμπαθής/δημοφιλής ήσουν.

Απλά είναι λίγο κρίμα, πέρα από το αστείο κομμάτι δηλαδή - το να ψάχνεις σλόγκαν είναι η σχολική αντιστοιχία του να ξοδεύεις εκατομμύρια σε διαφημιστές και αφίσες στην προεκλογική εκστρατεία.

ΤΩΡΑ ΞΕΡΕΙΣ, ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ, και ουσία τίποτα.

Παράθεση

ἅλς

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ἅλς
Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,084 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε στις 16:30, 14-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από michael92
Angela και τέρμα η τζιριτζάτζουλα :p

:p
Καλό!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,366 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 16:39, 14-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Rania.
Αντζελα και ζητω η Κυπρος.
Αντζελα Αντζελα σε ειδα και λαχταρ'σα.
Αντζελα εισαι πρωτη εισαι ωραια εισαι μια μοριακη οντοτητα.
Αντζελα Δημητριου.

Αυτα.
Δώωωωσεεεεε

Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ξαροπ
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,472 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε στις 19:32, 14-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Rania.
Αντζελα Δημητριου.
Έχω να προσθέσω και το αποτελειωτικό..."Ψηφίστε με γιατί είμαι σκεφτικό άτομο, αλλά και λάθη να κάνω, ουδείς άσφαλτος."

Σοβαρά, μην παίρνετε τόσο στα σοβαρά τις εκλογές του δεκαπενταμελούς -και δη γυμνασίου-, γιατί κατά 99% μια φάρσα είναι. Ούτε σημασία έχει, ούτε τίποτα.

Παράθεση

NoiSy MaN (Χρήστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη NoiSy MaN
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

O NoiSy MaN έγραψε στις 19:45, 14-10-09:

Aν δεν έβγαιναν συνέχεια τα χαζοχαρούμενα ίσως αποκτούσε σημασία.

Παράθεση

ἅλς

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ἅλς

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε στις 13:32, 16-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από seize the day
Προσωπικά ανέκαθεν πίστευα,ότι δεν πρέπει να σνομπάρω την όλη διαδικασία,γιατί είναι ένας θεσμός,που σε θεωρητικό επίπεδο τουλάχιστον,δίνει έρεισμα στους μαθητές να ενδιαφέρονται και να λαμβάνουν πρωτοβουλίες για το σύνολο.Αναθεώρησα όμως οριστικά,φέτος.Αυτό που περιγράφεις είναι δυστυχώς τεράστια αλήθεια.Στο σχολείο μου,ένας υποψήφιος,έβαζε ο ίδιος σταυρούς στο όνομά του στα ψηφοδέλτια όσων ατόμων του επέτρεπαν να το κάνει,για να σιγουρευτεί ότι θα μπει στο δεκαπενταμελές(!)Και δεν κάνω λόγο για το απίστευτο γλύψιμο...Έχει διαμορφωθεί μια άρρωστη-αν όχι ηλίθια-άποψη ότι με το να μπεις στο δεκαπενταμελές,αποκτάς αυτόματα μια θέση υπεροχής.Έλεος πραγματικά...
Έλεος και πάλι έλεος!!!!

Παράθεση

KristieSwan

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη KristieSwan
H KristieSwan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H KristieSwan έγραψε στις 15:50, 20-10-09:

Ίσως το θέμα να μην ανήκει σε αυτή την κατηγορία, αλλά δεν βρήκα κάποια πιο κατάλληλη.
Λοιπόν είμαι πρόεδρος στο πενταμελές της τάξης μου, πρώτη Λυκείου πάω.
1)Ποίος είναι ακριβώς ο σκοπός μου, τα καθήκοντα μου αν θέλετε, δίοτι τόσα χρόνια που βγάζαμε και κάποιον δεν κάναμε τίποτα.
2)Θα ήθελα προτάσεις για την 3ήμερη μας. Έχω σκεφτεί την Ξάνθη, τον Βόλο και την Καστοριά (από Θεσσαλονίκη είμαι) Αν γίνεται μαζί με τις απαντήσεις σας θα ήθελα και μουσεία ή μέρη που μπούμε να επισκεφθούμε σε κάθε πόλη.
3)Εκπαιδευτικές εκδρομές, δηλαδή κάποια εκδήλωση ή έκθεση ή ένα καλό μουσείο που θα συμφωνούσαν οι καθηγητές μας να μας πάνε (Στην Θεσσαλονίκη φυσικά)
Πιθανόν θα έχουμε συνέλευση αύριο οπότε αν γίνεται να μου απαντήσετε σήμερα. Ξέρω μικρό χρονικό διάστημα, αλλά χρειάζομαι την βοήθεια σας.

Παράθεση

MarakiG

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη MarakiG
H MarakiG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H MarakiG έγραψε στις 19:27, 20-10-09:

Το που θα πάτε τριήμερη δεν εξαρτάται αποο εσάς.
Εννοώ,πρεπει να εντάσσεται σε καποιο απο τα ¨"εκπαιδευτικα προγράμματα" που δινει το υπουργειο.Μπορει να σας ρωτήσουν αλλά δεν εξαρτάται αποκλειστικά απο εσάς.Γι αυτο και για την αθήνα στο γυμνάσιο ειναι ποιος θα πρωτοπρολάβει να κλείσει τις ημερομηνίες που προβλέπονται.

Παράθεση

Renita <3 (Ρενυτα)

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη Renita <3
H Ρενυτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H Renita <3 έγραψε στις 13:41, 21-10-09:

Ακου τους συμμαθητες σου ! το πιο σημαντικο ... Εμεις παρακαλαμε εδω και 3 χρονια που εχουμε τον ιδιο αχρηστο ,γιατι ειναι και ηλειθις καποιες - καποιες , να μας βαλει ενα κ*λο-ρολοι και τπτ αλλα τι να περιμενεις απο τον Mr.Λαμπερο Χαμογελο ! ! Σορυ παρασυρθηκα ....

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Ελισσάβετ21

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους