Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,054 εγγεγραμμένα μέλη και 3,063,620 μηνύματα σε 93,777 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 879 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

ΟΕΦΕ: Γενικό Θέμα

elenatpt

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη elenatpt
H elenatpt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H elenatpt έγραψε στις 18:04, 22-04-12:

Μήπως μπορεί κάποιος να μου στείλει θέματα ΟΕΦΕ ΑΕΠΠ και Φυσικής;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Τάσος97 : 22-04-12 στις 18:30. Αιτία: Απαγορεύονται τα Greeklish
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νηρηίς

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Νηρηίς
H Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,190 μηνύματα.

H Νηρηίς έγραψε στις 18:08, 22-04-12:

τα θεματα του οεφε θεωρητικης κατευθυνσης ποια μερα θα αναρτηθουν στο διαδικτυο;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

drosos (Βασίλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη drosos
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,144 μηνύματα.

O drosos έγραψε στις 18:37, 22-04-12:

Λογικα αυριο θα αενβουν στο oefe.gr

Παράθεση

PanelliniesSuck (Λίζα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη PanelliniesSuck
H Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Πανεπιστημίου Πελοποννήσου (Σπάρτη) . Έχει γράψει 308 μηνύματα.

H PanelliniesSuck Sparta, here I come. :P έγραψε στις 20:09, 22-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από AggelikiAngy
τα θεματα του οεφε θεωρητικης κατευθυνσης ποια μερα θα αναρτηθουν στο διαδικτυο;
Σε λίγες μέρες. Πάντως η Λογοτεχνία σήμερα ήταν 11 σελίδες.

Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Δαλιδά
H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 4,227 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε στις 22:44, 22-04-12:

Αμάρτημα εε...

Παράθεση

azsxd

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη azsxd
Ο azsxd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O azsxd for you.. έγραψε στις 22:48, 22-04-12:

αυριο θα ανεβουν στο σιτε;

Παράθεση

drosos (Βασίλης)

Φοιτητής

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,144 μηνύματα.

O drosos έγραψε στις 23:00, 22-04-12:

Λογικα ναι αφου τελειωσανε τα διαγωνισματα

Παράθεση

Severous (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Severous
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O Severous έγραψε στις 23:23, 22-04-12:

αμάρτημα έπεσε?
γιατίιιι? θέλω να πέσει στο τέλος!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θεωρητικος

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Θεωρητικος
Ο Θεωρητικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.

O Θεωρητικος έγραψε στις 23:35, 22-04-12:

Ψάχνω τα θέματα του ΟΕΦΕ στη Λογοτεχνία από τις χρονιές 2003,2004,2005.
Αν τα έχει κάποιος ας μου τα στείλει.

Παράθεση

drosos (Βασίλης)

Φοιτητής

O drosos έγραψε στις 23:42, 22-04-12:

http://oefe.gr/%CE%A6%CF%81%CE%BF%CE...3/Default.aspx 2000-2012

Παράθεση

Θεωρητικος

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Θεωρητικος
Ο Θεωρητικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.

O Θεωρητικος έγραψε στις 23:51, 22-04-12:

Από εκεί έχω κατεβάσει τα υπόλοιπα αλλά στις χρονιές που θέλω δεν υπάρχει η Λογοτεχνία
Ευχαριστώ πάντως.

Παράθεση

drosos (Βασίλης)

Φοιτητής

O drosos έγραψε στις 16:04, 23-04-12:

Μαλλον επειδη ο οεφε παλια δεν εβγαζε θεματα για ολα τα μαθηματα να μην ειχε βγαλει για κειμενα

Παράθεση

Mizzkaterinoula

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Mizzkaterinoula
H Mizzkaterinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H Mizzkaterinoula Οτι κι αν γινει χαμογελα...:) έγραψε στις 18:02, 25-04-12:

Πως σας φανηκαν τα θεματα του οεφε? Πιστευεται πως ανταποκρινονται καθολου με τα θεματα των πανελληνιων?

Παράθεση

PanelliniesSuck (Λίζα)

Φοιτητής

H Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Πανεπιστημίου Πελοποννήσου (Σπάρτη) . Έχει γράψει 308 μηνύματα.

H PanelliniesSuck Sparta, here I come. :P έγραψε στις 13:45, 26-04-12:

Όχι. Ο ΟΕΦΕ είδε πως πέρσυ έπεσαν δύσκολα θέματα και σκέφτηκε πως έπρεπε να βάλει ό,τι πιο παράξενο και άκυρο για να είναι σίγουρα πιο δύσκολος από τις Πανελλήνιες του 2012.

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 7,010 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 13:53, 26-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από PanelliniesSuck
Όχι. Ο ΟΕΦΕ είδε πως πέρσυ έπεσαν δύσκολα θέματα και σκέφτηκε πως έπρεπε να βάλει ό,τι πιο παράξενο και άκυρο για να είναι σίγουρα πιο δύσκολος από τις Πανελλήνιες του 2012.
Στο ΑΕΠΠ πάντως ήταν ευκολάκι με την λογική ότι δεν είχε κάτι πρωτότυπο ή κάτι που δεν λυνόταν. Τα άλλα δεν τα έχω κάνει ακόμα.

Παράθεση

drosos (Βασίλης)

Φοιτητής

O drosos έγραψε στις 13:56, 26-04-12:

Το 3ο θεμα δεν το λες ευκολακι. Το 4ο ηταν μια χαρα και θα μπορουσε ανετα να ειναι 4ο θεμα πανελληνιων. Αλλα το 3ο το παρατραβηξανε

Παράθεση

PanelliniesSuck (Λίζα)

Φοιτητής

H PanelliniesSuck Sparta, here I come. :P έγραψε στις 14:01, 26-04-12:

Πέρα από τα Θετικοτεχνολικά, ξέρω πως και στη Θεωρητική δεν έβαλαν και ό,τι πιο λογικό. Εντάξει, στα Θετικά μαθήματα με μία άσκηση μπορούν να μας κόψουν θα μου πείτε, αλλά στη θεωρητική έβαλαν ΠΑΡΑ πολλά (η λογοτεχνία ήταν 11 σελίδες) και υπήρχαν δύσκολα σημεία σε μερικά μαθήματα.

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 7,010 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 14:10, 26-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από drosos
Το 3ο θεμα δεν το λες ευκολακι. Το 4ο ηταν μια χαρα και θα μπορουσε ανετα να ειναι 4ο θεμα πανελληνιων. Αλλα το 3ο το παρατραβηξανε
Α ναι, τώρα το θυμήθηκα (εχτές το έγραψα). Το υποπρόγραμμα αν το κατανόησα σωστά ήταν γελοίο αλλά το πρόγραμμα είχε λίγο ζόρι εκεί στις επαναλήψεις. Δεν ξέρω πόσο πήρα ακόμη.

Παράθεση

drosos (Βασίλης)

Φοιτητής

O drosos έγραψε στις 14:16, 26-04-12:

Το υποπρογραμμα ναι ηταν γελοιο βασικα ολο ηταν αρκετα ευκολο εκτος απο το ερωτημα Γ3 που πιανε 7 μορια δηλαδη ευκολα πηγαινες στο 13/20.

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

O Johnny15 έγραψε στις 14:17, 26-04-12:

Πόσο πήρες?

Παράθεση

drosos (Βασίλης)

Φοιτητής

O drosos έγραψε στις 14:20, 26-04-12:

δεν μας τα χει δωσει αλλα μου ειπε οτι ειμαι περιπου στο 85-88. Απο οσο θυμαμαι δεν εκανα απο θεωρια μια ερωτηση με τον οπτιικο προγραμματισμο(-6μορια) απο το 3ο σιγουρα εχω χασει αρκετα απο το Γ3(-5 σιγουρα) και απο το 4ο θεμα πρεπει να χω κανει βλακεια στο τελευταιαο ερωτημα(-3 πες). Αρα καπου στο 86 πρεπει να ειμαι

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

O Johnny15 έγραψε στις 14:21, 26-04-12:

Αντικειμενικά, στα άλλα μαθήματα η δυσκολία του ΟΕΦΕ ήταν πιο δύσκολη σε σχέση με το ΑΕΠΠ?

Παράθεση

drosos (Βασίλης)

Φοιτητής

O drosos έγραψε στις 14:30, 26-04-12:

Μαθηματικα κατευθυνσης: Εφθανες σχετικα ευκολα στο 10 αν ειχες διαβασει θεωρια. Το δευτερο θεμα ηταν σχετικα απλο με αντιστροφες συνθεση bolazno και del hospital(συνδυαζε πολλα αλλα με απλη μορφη. 3ο θεμα τα πρωτα δυο ερωτηματα ηταν κλασσικα, δηλαδη σου δινε μια σχεση με ολοκληρωμα την παραγωγιζες εβγαζες μια αλλη σχεση και απο κει βρισκες παραγουσα. Μετα ζηταγε μελετη χαραξη και τελος ενα δυσκολο ερωτημα που επρεπε να σκεφτεις να παρεις περιπτωσεις. 4ο θεμα το 1ο ηταν απλο σου δινε το οριο εβγαζες καποια δεδομενα και μεσω αυτων αποδεικνυες αυτα π ζηταγε. Το επομενο ηταν λιγο δυσκολο γτ επρεπε να δεις οτι η f' εχει ριζα(λογο Rolle) και να αποδειξεις οτι αλλαζει το προσημο της για να χει ακροτατο. Μετα ενα ψαρωτικο ερωτημα που σου ζηταγε να δειξεις οτι εχει μοναδικη λυση, απλα εκανες μονοτονια αξιοποιωντας την σχεση στο α ερωτημα. Και τελευταιο ερωτημα αρκετα δυσκολο.
Αεππ: Καλα θεματα αλλα πολλα κατα την γνωμη μου. 1ο θεμα και 2ο και 4ο στο κλιμα των πανελληνιων(και λιγο παραπανω) στο 3ο το παρατραβηξαν
Φυσικη: Ακομα και το 1ο θεμα δυσκολα επαιρνες 5/5. Το μονο ευκολο το 3ο εκτος απο το πρισμα(ποτε δεν τα πηγαινα). Δεν συζηταω για το 4ο .
ΑΟΔΕ: Μια χαρα και παλι καλα βαλανε σπουδαιοτητα και την καψανε
Μαθηματικα γενικης: Και εδω πολλα τα θεματα. Ιδιαιτερη δυσκολια ειχε το 4ο θεμα.
Εκθεση: Εχω γραψει πολυ καιρο πριν δεν τα θυμαμαι
Αρα αντικειμενικα ολα τα θεματα κινηθηκαν στην ιδια λογικη οπως καθε χρονο του ΟΕΦΕ απλως στην φυσικη τα παρατραβηξανε.

Παράθεση

Nikos Sitys

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Nikos Sitys
Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου ΤΕΙ Καβάλας και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,547 μηνύματα.

O Nikos Sitys Ελλας ! το μεγαλειο σου . . έγραψε στις 14:40, 26-04-12:

Βιολογια Γ.Π πως σας φανηκαν???Εχουνε τρομαξει οι ΟΕΦΑΔΕΣ απο περσι που εβαλαν μετα απο τοσο καιρο ασκηση κανονικη και βαζουν τωρα και αυτοι μπας και μας σωσουν φετος με το καψιμο που εριξαν στον Δαρβινο αλλα κατι μου λεει πως φετος ειναι εποχη 2ου-3ου κεφαλαιου και λιιιγο απο υγεια

Παράθεση

PanelliniesSuck (Λίζα)

Φοιτητής

H PanelliniesSuck Sparta, here I come. :P έγραψε στις 14:48, 26-04-12:

Στη Φυσική Κατεύθυνσης μας έκαψαν. Ακόμη και το Πρώτο Θέμα ήταν απαιτητικό.
Στην Έκθεση έβαλαν πάρα πολλά και ένα κλασικό θέμα. Η άσκηση Β.1. μπέρδεψε αρκετούς και το είδος του κειμένου καθώς πολύ λίγοι κατάλαβαν πως είναι άρθρο και όχι δοκίμιο.
Στη Φυσική γενικής έβαλαν το πιο άκυρο τέταρτο θέμα που δεν πρόκειται να πέσει ποτέ των ποτών.
Στη Χημεία κατεύθυνσης έβαλαν πάρα πολλά, στο πρώτο θέμα έβαλαν ένα πολύ ηλίθιο Σ/Λ και στο δεύτερο ήταν απλά, πάρα πολλά! Χαρακτηριστικά ο καθηγητής μου είπε πως για να λύσουμε τα θέματα έπρεπε να 'χουμε τουλάχιστον 4,5 ώρες.
Στη Βιολογία Κατεύθυνσης έβαλαν πολλά αλλά εμένα δε μου φάνηκαν δύσκολα. Ήθελε να προσέξεις απλά τις λεπτομέρειες.

Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,211 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 15:35, 26-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από PanelliniesSuck
Στη Φυσική Κατεύθυνσης μας έκαψαν. Ακόμη και το Πρώτο Θέμα ήταν απαιτητικό.
Στην Έκθεση έβαλαν πάρα πολλά και ένα κλασικό θέμα. Η άσκηση Β.1. μπέρδεψε αρκετούς και το είδος του κειμένου καθώς πολύ λίγοι κατάλαβαν πως είναι άρθρο και όχι δοκίμιο.
Στη Φυσική γενικής έβαλαν το πιο άκυρο τέταρτο θέμα που δεν πρόκειται να πέσει ποτέ των ποτών.
Στη Χημεία κατεύθυνσης έβαλαν πάρα πολλά, στο πρώτο θέμα έβαλαν ένα πολύ ηλίθιο Σ/Λ και στο δεύτερο ήταν απλά, πάρα πολλά! Χαρακτηριστικά ο καθηγητής μου είπε πως για να λύσουμε τα θέματα έπρεπε να 'χουμε τουλάχιστον 4,5 ώρες.
Στη Βιολογία Κατεύθυνσης έβαλαν πολλά αλλά εμένα δε μου φάνηκαν δύσκολα. Ήθελε να προσέξεις απλά τις λεπτομέρειες.
Στην φυσικη συμφωνω ηταν πολυ δυσκολα αλλα στην εκθεση δεν επρεπε καν να σκεφτεις αν ηταν δοκιμιο η αρθρο επρεπε μονο του το στυλο να γραψει απο την στιγμη που ειχε τιτλο!

Παράθεση

christina123 (Χριστίνα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη christina123
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 683 μηνύματα.

H christina123 έγραψε στις 15:43, 26-04-12:

παιδια εγω ενα εχω να σας πω.μετανιωσα πραγματικα που πηγα και εγραψα οεφε.και ευτυχως που ηταν μονο 2 τα μαθηματα(φυσικη αεππ)
το μονο που καταφερα ειναι να χασω 2 ολοκληρα πρωινα για να γραψω αυτα που εγραψα να κλαιω ολη την υπολοιπη μερα και να συνειδητοποισω οτι μπορω να γραψω και 5.οκ το καταλαβα πρωτα με τη φυσικη και μετα με το αεππ.ομως πραγματικα το μετανιωσα και μου εριξε ακομη περισσοτερο την οση αυτοπεποιθηση μου ειχε ξεμεινει.
προσωπικη μου αποψη:ο καθηγητης να βλεπει τα θεματα να βλεπει αν ανταποκρινονται εστω και στο ελαχιστο στο επιπεδο καποιων μαθητων(οπως πχ εμενα) και μετα να τους καλει να τα γραψουνε.->βλακεια αυτο που γραφω το ξερω...αλλα δε βλεπω αλλο τροπο.
πριν παω να γραψω λεω θα τα προσπαθησω και οτι βγει...αλλα ουτε να αρχισω αυτη την προσπαθεια δεν μπορεσα...μακαρι να ηξερα τ θα βαζανε για να μην πηγαινα καθολου οπως κανανε μερικοι και πραγματικα ευχομαι να ημουνα στη θεση τους.

Παράθεση

azsxd

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη azsxd
Ο azsxd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O azsxd for you.. έγραψε στις 18:20, 26-04-12:

δεν αναρτηθηκαν ακομα στο ιντερνετ;

Παράθεση

Xarakas

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Xarakas
Ο Xarakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O Xarakas έγραψε στις 18:47, 26-04-12:

Προσωπικά πιστεύω ότι ήταν πολλά! Στο περιθώριο τα πρόλαβα.
Είχε και σχετικά δύσκολα ερωτήματα αλλά το κύριο εμπόδιο σε εναν καλό βαθμό πιστεύω ήταν η ποσότητα

EDIT: για μαθηματικα κατεθυνσης μιλαω συγνωμη

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Xarakas : 26-04-12 στις 19:16.
Παράθεση

Nikos Sitys

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Nikos Sitys
Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου ΤΕΙ Καβάλας και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,547 μηνύματα.

O Nikos Sitys Ελλας ! το μεγαλειο σου . . έγραψε στις 18:50, 26-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Xarakas
Προσωπικά πιστεύω ότι ήταν πολλά! Στο περιθώριο τα πρόλαβα.
Είχε και σχετικά δύσκολα ερωτήματα αλλά το κύριο εμπόδιο σε εναν καλό βαθμό πιστεύω ήταν η ποσότητα
Bιολογια Γ.Π Ε-Υ-Κ-Ο-Λ-Α
ΑΕΠΠ ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΤΕ ΚΑΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ να το συζηταω
Μαθ Κατ 1ο-2ο-3ο θεμα πηγε χαλαρα 4ο θεμα το μονο δυσκολο ηταν το τελευταιο υποερωτημα που με ζορισε αρκεταα
Φυσικη Κατι 1ο 2ο 3ο θεμα πηγαμε χαλαρουιτα το 4ο ηρθε να με τσακισει
ΑΟΔΕ Ε-Υ-Κ-Ο-Λ-Α οποιιος ηταν διαβασμενος εγραφε χαλαρα
Εκθεση δεν εκφερω γνωμη δεν εχω ιδεα αν αυτο που εγραψα ηταν καλο η κακο γιατι κανεις δεν ξερει στο τελος τι θα συμβει με την περιπτωση της.

Παράθεση

Mr.Blonde

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mr.Blonde
Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 838 μηνύματα.

O Mr.Blonde έγραψε στις 19:12, 26-04-12:

Ο ΟΕΦΕ ειναι η χειροτερη παπαρια για να σου ριξει το ηθικο.Με εξαιρεση τα μαθηματικα και τη βιολογια κατευθυνσης για μενα τα υπολοιπα ηταν θεματα ειτε εκτος υλης ή απλα ανουσια.
Χημεια:Απο τα πιο χαζα διαγωνισματα.Δομη lewis σε grignard δεν υπαρχει πουθενα.Το τριτο απλα απαιτητικο,και το 4ο και αυτο χαζομαρα.
Μαθηματικα γεν:Aπλως να σκεφτουν οτι το δινουν και οι θεωρητικοι το μαθημα.Το θεμα της στατιστικης ηταν αρκετα παιδευτικο,ενω αλλα δυο ερωτηματα ηθελαν μαθηματικη σκεψη.
Εκθεση:Aρθρο χωρις ημερομηνια δημοσιευσης δεν ειναι αρθρο.Επισης ειχε και αλλες ασαφειες με ενα ευκολο θεμα εκθεσης ομως.
Φυσικη κατ:Exω κανει delete σε αυτο το διαγωνισμα.

Παράθεση

Xarakas

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Xarakas
Ο Xarakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O Xarakas έγραψε στις 19:18, 26-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Nikos Sitys
Bιολογια Γ.Π Ε-Υ-Κ-Ο-Λ-Α
ΑΕΠΠ ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΤΕ ΚΑΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ να το συζηταω
Μαθ Κατ 1ο-2ο-3ο θεμα πηγε χαλαρα 4ο θεμα το μονο δυσκολο ηταν το τελευταιο υποερωτημα που με ζορισε αρκεταα
Φυσικη Κατι 1ο 2ο 3ο θεμα πηγαμε χαλαρουιτα το 4ο ηρθε να με τσακισει
ΑΟΔΕ Ε-Υ-Κ-Ο-Λ-Α οποιιος ηταν διαβασμενος εγραφε χαλαρα
Εκθεση δεν εκφερω γνωμη δεν εχω ιδεα αν αυτο που εγραψα ηταν καλο η κακο γιατι κανεις δεν ξερει στο τελος τι θα συμβει με την περιπτωση της.
ΑΕΠΠ εννοεις δυσκολα? Εμένα μου φανηκε δυσκολο αυτο με την δομη ΟΣΟ στο 1ο θεμα, δεν θα μου πηγαινε εκει το μυαλο. Το 3ο θεμα, αν και το ελυσα με πιο χρονοβορο τροπο θεωρω οτι ηταν λιγο τραβηγμενο για πανελληνιες.

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

O Johnny15 έγραψε στις 20:13, 26-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Nikos Sitys
Εύκολο ή δύσκολο δηλαδή?

Παράθεση

akis95

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη akis95
Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 509 μηνύματα.

O akis95 έγραψε στις 11:02, 30-04-13:

ειδε κανεις τα μαθ κατ?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

science_lover

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη science_lover
H science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.

H science_lover έγραψε στις 21:44, 30-04-13:

Παιδια , στο φροντιστήριό μου δεν δίνουμε ΟΕΦΕ. Θα ήμουν πραγματικά ευγνώμων σε όποιον μου έστελνε τα θέματα των μαθηματικών κατευθυνσης που έπεσαν σήμερα.
Σας ευχαριστω προκαταβολικα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

christina123 (Χριστίνα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη christina123
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 683 μηνύματα.

H christina123 έγραψε στις 14:45, 07-05-13:

οεφε Άλγεβρας Ά λυκειου που μπορώ να βρω τις εκφωνήσεις??
εχει γράψει κάποιος να μου πει τι έπεσε?

Παράθεση

Psyco

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Psyco
H Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 136 μηνύματα.

H Psyco έγραψε στις 08:20, 31-05-17:

Τα διαγωνίσματα ΟΕΦΕ βγήκαν?
Τι "καηκε"? Γνωρίζει κάνεις?
(Ενδιαφέρομαι κυρίως για θέματα θεωρητικής κατεύθυνσης αλλα και οποιασδήποτε άλλης θα ήταν χρήσιμα για τους υπόλοιπους)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Psyco : 31-05-17 στις 08:29.
Παράθεση

ultraviolence

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,953 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 08:52, 31-05-17:

Να πω ότι πέρυσι στα μαθηματικά, η απόδειξη που έπεσε ΟΕΦΕ, έπεσε και στις πανελλήνιες και έκλαψαν μάνες.Ή κάποιο σκέλος της δεν είμαι σίγουρος. Γι'αυτό διαβάστε τα ολα, μην μείνετε με το στόμα ανοιχτό στις εξετάσεις. Χαρακτηριστικά θυμάμαι πέρυσι με την απόδειξη αυτή, τη μιση θετικοτεχνολογικη του σχολείου να ρίχνει βρισιδια και να απορεί που έπεσε αυτή. Εμ δεν είναι κάποιος νόμος ρε παιδιά, αυτό το "κάψιμο" που λέτε.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Psyco

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Psyco έγραψε στις 08:55, 31-05-17:

Χαχαχα απλά μια χρονιά έπεσε ακριβώς το ίδιο άγνωστο κείμενο στα αρχαία και το Ειχαν κανει ολοι πράγμα σπάνιο για οποιοδήποτε άλλο κείμενο καθώς υπάρχουν απειρα...επομενως Όλοι έγραψαν
..
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Αγγελος Κοκ
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 824 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 08:55, 31-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Να πω ότι πέρυσι στα μαθηματικά, η απόδειξη που έπεσε ΟΕΦΕ, έπεσε και στις πανελλήνιες και έκλαψαν μάνες.Ή κάποιο σκέλος της δεν είμαι σίγουρος. Γι'αυτό διαβάστε τα ολα, μην μείνετε με το στόμα ανοιχτό στις εξετάσεις. Χαρακτηριστικά θυμάμαι πέρυσι με την απόδειξη αυτή, τη μιση θετικοτεχνολογικη του σχολείου να ρίχνει βρισιδια και να απορεί που έπεσε αυτή. Εμ δεν είναι κάποιος νόμος ρε παιδιά, αυτό το "κάψιμο" που λέτε.
Σε παλαιοτερες χρονιες στα μαθηματικα κατευθυνσης απο οτι θυμαμαι σχεδον 1 απο τα 4 θεματα του οεφε επεφτε και στις πανελληνιες(ή παραπλησιο),γι'αυτο τον λογο οπως ειπες καλο ειναι να μην αποκλειουμε τιποτα
Παράθεση

Psyco

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Psyco έγραψε στις 08:57, 31-05-17:

Ειδικά για τ Αρχαία είναι δύσκολο να πέσει το ίδιο πράγμα ...

Αν γνωρίζει κάποιος παντως καλό θα ήταν να με διαφωτίσει για τα φετινά θεματα
Παράθεση

Mhtrogoal (Μάριος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Mhtrogoal
Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.

O Mhtrogoal έγραψε στις 09:05, 31-05-17:

Πρωταγορας 6+7 έβαλαν φετος
Παράθεση

Psyco

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Psyco έγραψε στις 09:06, 31-05-17:

Γαμωτο και Θ θελα να πέσει πρωταγορακος
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    geokam, nickddg

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους