Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,945 εγγεγραμμένα μέλη και 3,086,575 μηνύματα σε 95,608 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 688 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Αναβαθμολόγηση γραπτού

ΓΙΟΥΛΗ22136 (Γιούλη)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ΓΙΟΥΛΗ22136
H Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πάτρας και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H ΓΙΟΥΛΗ22136 έγραψε στις 18:02, 25-06-08:

Γνωρίζετε αν μπορώ να ζητήσω αναβαθμολόγηση της εκθεσής μου, καθώς για ένα μόριο το γραπτο μου δεν παραπέμφθηκε σε τρίτο εξεταστή και αν μπορώ να διατηρήσω τον πρωτο βαθμό μου, αν τελικά ο βαθμός της αναβαθμολόγησης είναι μικρότερος;;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Krou
H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

H Krou έγραψε στις 18:03, 25-06-08:

Ε, αν υπαρχει οριο στο απο ποσα μορια και μετα γινεται αναβαθμολογηση και δεν το περασες δε νομιζω πως μπορει να γινει κατι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Riddle (Σπύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Riddle
Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O Riddle έγραψε στις 17:40, 26-06-08:

Έχω κι εγώ μια απορία όσον αφορά τις αναβαθμολογήσεις..

Σκέφτομαι να ζητήσω αναβαθμολόγηση στο μάθημα των μαθηματικών κατεύθυνσης, καθώς ο 1ος βαθμολογητής με φίλεψε με ένα 85, ενώ ο 2ος με 92..

Το παράξενο είναι, πως απ' ότι ξέρω ο 2ος βαθμολογητής μπορεί να δει τις διορθώσεις του 1ου, συνεπώς δεν μπορεί να είδε κάτι λάθος, να τον έπιασαν οι καλοσύνες και να μη το διόρθωσε..

Μήπως ξέρει κανείς ποιες είναι οι απαραίτητες διαδικασίες για την αναβαθμολόγηση, ή κάποιο link για την ενημέρωσή μου;

Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Afey
Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,270 μηνύματα.

O Afey έγραψε στις 18:36, 26-06-08:

Να έχεις υπόψη σου ότι αν δικαιωθείς θα υπάρξουν ΜΟΝΟ ηθικά οφέλη, η βαθμολογία σου ΔΕΝ αλλάζει.

Παράθεση

Riddle (Σπύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Riddle
Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O Riddle έγραψε στις 18:45, 26-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Dythor
Να έχεις υπόψη σου ότι αν δικαιωθείς θα υπάρξουν ΜΟΝΟ ηθικά οφέλη, η βαθμολογία σου ΔΕΝ αλλάζει.
Χμφ.. αυτό δεν το ήξερα.. Ποιο είναι το νόημα τότε;

Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Afey
Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,270 μηνύματα.

O Afey έγραψε στις 17:42, 27-06-08:

Ηθικό. Μαλακίες δηλαδή, ευθυνόφοβοι είναι.

Παράθεση

nickzor

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη nickzor
Ο nickzor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 87 μηνύματα.

O nickzor έγραψε στις 09:54, 28-06-08:

και πάλι καλά να λέμε, αν το γραπτό πάει για αναβαθμολόγηση θα ξέρουν και ποιός ζήτησε αναβαθμολόγηση και μετά με τα κατάλληλα μέσα θα ήταν ένα αρκετά τεράστιο παράθυρο για να μπούνε μερικά άτομα.
Μπορεί στην πράξη μερική να αδικούνται αλλά στην πραγματικότητα παρα πολλοί προστατεύονται.

Παράθεση

aris_20 (Aris)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη aris_20
Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας Γενική Σειρά . Έχει γράψει 207 μηνύματα.

O aris_20 έγραψε στις 21:42, 29-06-08:

για το φιλο που ειπε πιο πανω οτι φαινονται οι διορθωσεις του πρωτου κανει λαθος....οι διορθωτες δεν γραφουν πανω στα γραπτα.......κρατουν την καθε βαθμολογια σε ενα χαρτι και στο τελος κανουν την σουμα........

Παράθεση

nicktamias (Νικος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nicktamias
Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

O nicktamias έγραψε στις 16:33, 30-06-08:

Κανεις λαθος.Οι βαθμολογητες μπορουν να σημειωσουν πανω στα γραπτα με ενα + ή -.

Παράθεση

gregoire (Γρηγόρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη gregoire
Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ . Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O gregoire έγραψε στις 08:15, 01-07-08:

Εμένα στην εκθέση ο πρώτος μου έβαλε 80 και ο δεύτερος 91. Για ένα μόριο δεν πήγε αναβαθμολόγηση! Δυστυχώς στα θεωρητικά συμβαίνουν αυτά! Βέβαια δε μου στοίχισε αλλά είναι το γαμώτο της υπόθεσης! Τώρα για αναβαθμολόγηση το θεωρώ λίγο υπεβολή.Άσε που αυτή η υπόθεση βρίσκεται στα σκαριά αφού δεν έχει λήφθεί οριστική απόφαση από το ΣτΕ.Πάντως ψάξτε το. Δεν πρόκειται να χάσετε!

Παράθεση

Vorbulon

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Vorbulon
Ο Vorbulon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O Vorbulon έγραψε στις 11:39, 01-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από gregoire
Εμένα στην εκθέση ο πρώτος μου έβαλε 80 και ο δεύτερος 91. Για ένα μόριο δεν πήγε αναβαθμολόγηση!
Για 2 δεν πήγε αναβαθμολόγηση. Πρέπει να έχουν 13 και πάνω μόρια διαφορά για να πάει αναβαθμολόγηση. Εμένα στα μαθηματικά γενικής (!) ο πρώτος μου έβαλε 88 () και ο δεύτερος 100 και δεν πήγε δυστυχώς αναβαθμολόγηση. Ευτυχώς πάντως που ο δεύτερος ήξερε μαθηματικά γιατί ο πρώτος θεωρούσε σωστά μόνο αυτά που έδωσε ενδεικτικά το υπουργείο...

Παράθεση

EpaRon (Νώντας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη EpaRon
Ο Νώντας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών Πάτρας και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.

O EpaRon έγραψε στις 23:57, 30-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από nicktamias
Κανεις λαθος.Οι βαθμολογητες μπορουν να σημειωσουν πανω στα γραπτα με ενα + ή -.
Οι βαθμολογητές σημειώνουν επάνω στα γραπτά, και μάλιστα με διαφορετικό χρώμα ο καθένας, γιατί σε περίπτωση που ζητήσεις να δεις το γραπτό σου, πρέπει να φαίνεται τι κόβει ο καθένας και προκύπτει ο βαθμός σου. Απλά δε μπορεί ο ένας να δει το βαθμό του άλλου.

Πάντως είχα γνωστή μου που βιολογία κατεύθυνσης περίμενε 20 και της ήρθε 15 και έχασε την Ιατρική που ήθελε. Έκανε αίτηση για αναβαθμολόγηση και έγινε μετά από 1 χρονο, και την ενημέρωσαν ότι κανονικά επρεπε να έχει πάρει 19.8 αλλά ότι δε μπορούν να κάνουν τίποτα τώρα.

Παράθεση

zidane4ever

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη zidane4ever
Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.

O zidane4ever έγραψε στις 00:34, 31-08-08:

οι μ......ς του εκπαιδευτικου μας συστηματος...και τα βλεπουν αλλα δν ειναι μ......ς να πουν τιποτα γιατι υπαρχει πολιτικο κοστος ....και χρηματικο κοστος ....

Παράθεση

kostis_kriti

Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ

Το avatar του χρήστη kostis_kriti
Ο kostis_kriti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Μοίρες (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O kostis_kriti έγραψε στις 10:54, 30-06-09:

εδοσα πανελινιες απο το επαλ φετο. Α ομοδα ημουν. στην εκθεση με βαθμολογησαν με 68 ο πρωτος. 43 ο δευτερος κ 37 ο τρητος. με ........ κανονικα. Μπορω να ζητησω αναβαθμολογιση? και αν ναι τη γηνεται μετα αμα αλαξουν η βαθμοι?
Ευχαριτω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,243 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 10:57, 30-06-09:

ξανα τεθηκε παλι το ζητημα αυτο και απαντησαν πως δεν γινεται γτ ολοι θα ζητουσαν αναβαθμολογηση.....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

kostis_kriti

Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ

Το avatar του χρήστη kostis_kriti
Ο kostis_kriti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Μοίρες (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O kostis_kriti έγραψε στις 11:06, 30-06-09:

Να σε καλα. Αδικια ειναι βεβεα, τοσο μεγαλες αποκλησεις στη βαθμολογια.που της βριχνουν δε ξερο...
αλλα τη να πεις......ετσι ειναι αφτα.

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,243 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 11:11, 30-06-09:

νταξει τελειως διαφορετικοι αν8ρωποι, διαφορετικες βαθμολογιες....δεν πειραζει!

Παράθεση

KeepBreathing (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη KeepBreathing
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 393 μηνύματα.

O KeepBreathing έγραψε στις 17:19, 30-06-09:

Τί να πώ εγώ που χτές έμεινα :!::!::!:... ο Α' Βαθμολογητής μου έβαλε 95/100 και ο Β' Βαθμολογητής 47/100... Νομίζω πρέπει να έχω σπάσει κάθε ρεκόρ. Δόξα σοι ο Γ' Βαθμολογητής ήταν normal απόσο φάνηκε και τελικώς πήρα 18,4 αντί του 10 που ίσως να έπαιρνα:fss:

Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη chris_90
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,239 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε στις 18:17, 30-06-09:

Και μετα κλαιγομαι εγω οτι το 74-84 ειναι πολυ μεγαλη διαφορα.

Φετος ειδα παιδι στα αποτελεσματα της Εκθεσης με 96-60-70κατι και νομιζα οτι αυτο σπαει ολα τα ρεκορ διαφορων.

Παράθεση

confusius

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη confusius
H confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυτικής Παραγωγής Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθήνας . Έχει γράψει 145 μηνύματα.

H confusius έγραψε στις 02:54, 02-07-09:

Αχ και μένα η εκθεσούλα μου είχε πάει γι αναβαθμολόγηση! Βεβαια δεν ήταν τοοοσο τραγική η αποκλίση όσο σ αυτά που αναφέρατε,αλλά ο πρώτος μου χε βάλει 90, ο δεύτερος ο γλυκός μου μου βαλε 74,και ο τρίτος μου βαλε 86. Αλλά τότε που δινα εγώ δεν ίσχυε το σύστημα με τον μ.ο των δύο μεγαλυτέρων (αυτό δεν ισχύει τώρα?? ) και έτσι πήρα ένα 83.5 κι ησύχασα.

Παράθεση

KeepBreathing (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη KeepBreathing
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 393 μηνύματα.

O KeepBreathing έγραψε στις 16:20, 02-07-09:

:lol2: Δηλαδή παλιά πώς έβγαινε ο βαθμός ύστερα από αναβαθμολόγηση; Έβγαινε το μ.ο. και των τριών; Ώχ καλά... Άν ίσχυε κάτι τέτοιο θα έπαιρνα τον πο*λο... Μάλλον κωλοφαρδία το λέω εγώ...:papas: Τώρα θα είχα πάρει 15,4.... και θα έβγαζα 18800 στο 3ο και σιγά μην περνούσα ιατρική...

Παράθεση

Marilenaki! (Μαριλένα....)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Marilenaki!
H Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H Marilenaki! έγραψε στις 19:12, 03-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από confusius
Αχ και μένα η εκθεσούλα μου είχε πάει γι αναβαθμολόγηση! Βεβαια δεν ήταν τοοοσο τραγική η αποκλίση όσο σ αυτά που αναφέρατε,αλλά ο πρώτος μου χε βάλει 90, ο δεύτερος ο γλυκός μου μου βαλε 74,και ο τρίτος μου βαλε 86. Αλλά τότε που δινα εγώ δεν ίσχυε το σύστημα με τον μ.ο των δύο μεγαλυτέρων (αυτό δεν ισχύει τώρα?? ) και έτσι πήρα ένα 83.5 κι ησύχασα.

μάλιστα.........
εμένα 78 ο πρώτος κακό ψόφο να έχει!!!
96 ο δεύτερος να 'ναι καλά!!!!!!!!!!!!:no1:
και ο τρίτος 84..................................
και πήρα τελικά 18!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

confusius

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη confusius
H confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυτικής Παραγωγής Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθήνας . Έχει γράψει 145 μηνύματα.

H confusius έγραψε στις 23:50, 17-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Marilenaki!
μάλιστα.........
εμένα 78 ο πρώτος κακό ψόφο να έχει!!!
96 ο δεύτερος να 'ναι καλά!!!!!!!!!!!!:no1:
και ο τρίτος 84..................................
και πήρα τελικά 18!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ααα κι εσύ όμως καλά δεν είσαι! Παραλίγο να κάνεις αναβαθμολόγηση της αναβαθμολόγησης (sic) ! 'Αβυσσος η ψυχή των βαθμολογητών!

Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη chris_90
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,239 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε στις 23:54, 17-07-09:

Συμμαθητης μου στην Εκθεση ειχε 86 απο τον πρωτο, 65 απο τον δευτερο και κατω απο τη βαση ο τριτος (ποσο ακριβως δε θυμαμαι).

Γενικα στην Εκθεση εχω δει ΤΑ κουλα αυτα τα 2 χρονια που δινω πανελληνιες. Παλι καλα, εγω την πρωτη χρονια ειχα 1 μοριο αποκλιση και τη δευτερη 10.

Παράθεση

pavlos236

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη pavlos236
Ο pavlos236 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O pavlos236 έγραψε στις 15:30, 25-08-16:

έστω και αν πρέπει να πάω στα δικαστήρια.

βασικά στη βαθμολόγηση μου έγιναν απίστευτεσ ηλιθιότητεσς του στυλ ο ένας εξεταστής να μου βάζει 23 στην περίληψη της έκθεσης και ο άλλος 7-8. για όσουσ δε γνώρίζουν 7-8 παίρνεις συνήθως εάν γράψεις την ιστορία της ζωής σου...

υπάρχει περίπτωση να έφταιξε το ότι δεν κάνω καλά γράμματα?
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,638 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 16:23, 25-08-16:

Οχι δε γινεται και δε φταινε τα γραμματα σου
Παράθεση

cygnus.e

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη cygnus.e
H cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 182 μηνύματα.

H cygnus.e έγραψε στις 16:32, 25-08-16:

Μα δεν ειναι λιγο αργα τωρα; Δεν το εχω ψαξει αλλα αποκλειεται να ειναι δυνατον να κανεις κατι τετοιο. Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να αντιμετωπισεις αυτο που εχεις μπροστα σου και να μην προσπαθεις να το αποφυγεις. Με καθε καλη προθεση το λεω
Παράθεση

pavlos236

Νεοφερμένος

O pavlos236 έγραψε στις 13:10, 28-08-16:

αν δε φταίνε τα γράμματά μου τοτέ μπορεί να μου εξηγήσε κάποιος πως είναι δυνατόν ο ένας βαθμολογητής να βάζει 23 και ο άλλος 8? στα 25 εννοώ
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη pavlos236 : 28-08-16 στις 13:21.
Παράθεση

harry akritas

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη harry akritas
Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 559 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε στις 13:25, 28-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από pavlos236
αν δε φταίνε τα γράμματά μου τοτέ μπορεί να μου εξηγήσε κάποιος πως είναι δυνατόν ο ένας βαθμολογητής να βάζει 23 και ο άλλος 8? στα 25 εννοώ
Υποκειμενικό θέμα είναι αυτό. Του ενός του αρέσει, του άλλου όχι. Αυτό είναι το κακό της έκθεσης. Πάντως είναι αλήθεια ότι για περίληψη η απόκλιση είναι πολύ μεγάλη.
Παράθεση

pavlos236

Νεοφερμένος

O pavlos236 έγραψε στις 15:31, 03-09-16:

τι πάει να πει υποκειμενικό? θέλω να πω φαντάζομαι ότι το υπουργείο θα στέλνει κάποια εγκύκλιο που θα λέει

"πρέπει να γράψει(ο μαθητής) αυτό αυτό και αυτο" "επίσης σωστή πιάνεται και ι χ,ψ,τ διατύπωση" "για κάθε χ που λείπει χάνει ψ μονάδες"

εχω δίκιο η υπερεκτιμώ το υπουργείο

για να μη μιλήσω για την ίδια την έκθεση ώπου ο πρώτος βάζει 27 ο δεύτερος 18 και ο τρίτοσ 12!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους