Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,624 εγγεγραμμένα μέλη και 3,078,452 μηνύματα σε 94,927 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 817 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

jj!

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jj!
Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,573 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 22:59, 07-06-15:

Και εγώ γράφω αύριο ιστορία με 80+ σελίδες ύλη και ούτε ένα sos

Βοήθειά μας

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 23:04, 07-06-15:

Μια καλή ιδέα θα ηταν να διαβάσει ένα κομμάτι ο καθένας και να συνεισφέρει με τη γνώση του.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,036 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 23:05, 07-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από LiViNGtheLiFE
Μια καλή ιδέα θα ηταν να διαβάσει ένα κομμάτι ο καθένας και να συνεισφέρει με τη γνώση του.
Δεν εχω 70 φιλους για να πιασουμε ολη την υλη

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,239 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 15:13, 08-06-15:

Εχει γραψει κανεις Φυσικη;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 15:26, 08-06-15:

εγώ αυριο γράφω κείμενα και επειδή είμαι μάντης λέω ότι θα πέσει το Ποτάμι του Αντώνη Σαμαράκη.

Παράθεση

Quintus Mucius

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Quintus Mucius
H Quintus Mucius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H Quintus Mucius έγραψε στις 16:34, 08-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Σωτηρης13
εγώ αυριο γράφω κείμενα και επειδή είμαι μάντης λέω ότι θα πέσει το Ποτάμι του Αντώνη Σαμαράκη.
Σε μας,την Παρασκευή,έπεσε η "Αποκριά" του Σαχτούρη.
Όλοι της θεωρητικής κάναμε πάρτυ γιατί τον έχουμε δουλέψει στην κατεύθυνση

Παράθεση

vasilakis13 (Βασίλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη vasilakis13
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 728 μηνύματα.

O vasilakis13 έγραψε στις 17:16, 08-06-15:

Εμεις γραψαμε σημερα ιστορια. Μας ειχε βαλει καποια σος, αλλα και παλι ηταν μεγαλη η υλη.
Αυριο γραφουμε κειμενα, μας εχουν πει οτι θα πεσει το κειμενο "θεσσαλονικη, Μέρες του 1969 μ.Χ" αλλα δεν εχω ουτε σημειωσεις ουτε φωτοτυπιες, με βλεπω να πηγαινω αδιαβαστος αυριο. Και στο internet που εψαξα δεν υπαρχει τιποτα :p Μηπως εχει κανενας δικες του να μου τις βγαλει μια φωτογραφια η να μου πει τα βασικα( υφος, γλωσσα, προσωπο) ?

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 17:25, 08-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Quintus Mucius
Σε μας,την Παρασκευή,έπεσε η "Αποκριά" του Σαχτούρη.
Όλοι της θεωρητικής κάναμε πάρτυ γιατί τον έχουμε δουλέψει στην κατεύθυνση
Ναι αλλά εσύ δες το μάντεψες εγω το μαντεύω

Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 17:29, 08-06-15:

Σκυλοβαρέθηκα με τις ενδοσχολικές...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Τάσος97
Ο CosmicFurnace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,794 μηνύματα.

O Τάσος97 Vandaag ben ik broke έγραψε στις 20:00, 08-06-15:

Εγώ πάλι διαβάζω γιατί δεν έδινα πανελλαδικές και θέλω απολυτήριο με 19,3 και πανω Ναι ναι ναι... Απλώς λιώνω και μαθαίνω παπαγαλία την 85 σελίδων ύλη που έχουμε.......

Παράθεση

penelope97

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη penelope97
H penelope97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 62 μηνύματα.

H penelope97 έγραψε στις 20:23, 08-06-15:

Καλησπέρα και από μένα.Με λένε Πηνελόπη,ειμαι 17 και παρόλο που είμαι καινούργια στο ischool το έχω λατρέψει. Όσο για τις ενδοσχολικες προσπαθώ όσο μπορω γιατί θέλω καλό απολυτήριο. Σημερα γραφαμε Ιστορία και αύριο λογοτεχνία και αγγλικά.Ιστορία μας έβαλε για τις συνέπειες της ελληνογερμανικής σύρραξης,να δώσουμε τους ορισμούς της μεγαλης ιδέας,του ολοκαυτώματος και του ψυχρού πολεμου,τη συνθήκη της λωζαννης και τα παραθέματα ηταν για τη Χιροσίμα και το ναγκασακι και τη σημασία της εθνικης αντιστασης .Είχε επίσης και μια αντιστοίχιση με διάφορα ονόματα.Και σε μας θα βάλουν κείμενο του αναγνωστακη και ψάχνοντας στο ίντερνετ βρήκα το παρακατω.Ελπίζω να βοηθησει.

https://www.google.gr/url?sa=t&sourc...5lWTbL4QwoJbeQ

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 16:53, 09-06-15:

Γιατί δεν μπορούν να μας δώσουν να διαβάσουμε 2-3 πράγματα μικρά σε έκταση και να τα γράψουμε; Λες και θα τα θυμόμαστε την επόμενη μέρα. :hehe: πφ..την Παρασκευή τελευταίο μάθημα, τι παρηγορητικό που είναι αυτό! :strong:

Παράθεση

Quintus Mucius

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Quintus Mucius
H Quintus Mucius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H Quintus Mucius έγραψε στις 16:55, 09-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Mάιρα
Γιατί δεν μπορούν να μας δώσουν να διαβάσουμε 2-3 πράγματα μικρά σε έκταση και να τα γράψουμε; Λες και θα τα θυμόμαστε την επόμενη μέρα. πφ..την Παρασκευή τελευταίο μάθημα, τι παρηγορητικό που είναι αυτό!
Δεν τελειώνετε Δευτέρα; :O Εμείς τη Δευτέρα δίνουμε Κοινωνιολογία και,όσοι τα επέλεξαν,Γεωπονία και Γερμανικά επιλογής

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα έγραψε στις 16:59, 09-06-15:

Δεν τελειώνετε Δευτέρα; :O Εμείς τη Δευτέρα δίνουμε Κοινωνιολογία και,όσοι τα επέλεξαν,Γεωπονία και Γερμανικά επιλογής
Μόνο όσοι δεν έχουν δώσει βιολογία. Εμείς αύριο και δεν διαβάζεται η ρημάδα.

Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Φοιτητής

Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,036 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 21:11, 09-06-15:

Και αυριο θρησκευτικά..

Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 21:41, 09-06-15:

Μη μιλάτε καθόλου, εμείς τελειώνουμε την άλλη Πέμπτη.

Παράθεση

pb13

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη pb13
Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O pb13 έγραψε στις 23:19, 09-06-15:

Μη μιλάτε καθόλου, εμείς τελειώνουμε την άλλη Πέμπτη.
γιατι τοσο αργα; εγω τελειωνω την παρασκευη

Παράθεση

nikos kaladas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nikos kaladas
Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 216 μηνύματα.

O nikos kaladas έγραψε στις 01:52, 10-06-15:

εγω παντως παιδια μιας και ειδα το μηνυμα καποιου που ειπε οτι ξεχασε την ημερομηνια των εξετασεων να σας πω τη δικια μου ιστορια και γω.οταν εδινα πανελλαδικες το μακρινο 2005 ηταν να δωσω παπαγαλοβιολογια κατευθυνσης και δινοταν σαββατο τοτες και γω νομιζα οτι δινοταν δευτερα και λεω ρε γαμωτο με δουλευουν ιντερνετ δεν υπηρχε τοτε.ουτε κινητα καλα υπηρχαν τοτε.και μου λενε σαββατο δινεται.τρελαθηκα εντελως εντελει εχασα την ιατρικη τοτε λογω αυτου του μαθηματος.στα αλλα εγραψα σεδον 20.αλλα με το κουλουρι τσι βιολογιας πεταχτηκα εξω ετσι εδωσα το 2006 που απετυχα δυστυχως να μπω ιατρικη και μπηκα γεωπονικη.τωρα για χαρτια γιατρου νομιζω δε γινεται με τιποτες γτ τοτε δεν υπηρχε καν τετοιος νομος.

Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 11:47, 10-06-15:

Done with mathematics.

Αρχική Δημοσίευση από pb13
γιατι τοσο αργα; εγω τελειωνω την παρασκευη
Γιατί όλα στο σχολείο μου λειτουργούν σαν καλοκουρδισμένο ρολόι. (Sarcasm)
Πραγματικά, δε ξέρω γιατί βγήκε τόσο αραιό το πρόγραμμα. Τους είπε κανένας οτι θέλουμε πολλές μέρες για να διαβάσουμε;

Παράθεση

Fedde le Grand

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Fedde le Grand
Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,507 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε στις 12:25, 10-06-15:

Εμείς τελειώνουμε τη Τρίτη. Δε μας βοηθάνε αλλά τουλάχιστον βάζουν εύκολα θέματα...

Παράθεση

eva kan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη eva kan
H eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 134 μηνύματα.

H eva kan έγραψε στις 12:06, 22-06-15:

Μετά της πανελλήνιες δεν υπήρχε και όρεξη για διάβασμα! Σε όλα πάνω από 19 εκτός από μαθηματικά και φυσική !!

Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 21:13, 25-06-15:

Απολυτήρια και λοιπά θα ναι έτοιμα να τα πάρουμε; πήγε κανένας;

Παράθεση

pb13

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη pb13
Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O pb13 έγραψε στις 21:30, 25-06-15:

Απολυτήρια και λοιπά θα ναι έτοιμα να τα πάρουμε; πήγε κανένας;
εγω πηγα σημερα μου δωσαν το απολυτηριο και την βεβαιωση σπουδων

Παράθεση

olgalicious97

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη olgalicious97
H olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H olgalicious97 don't believe the hype έγραψε στις 21:46, 25-06-15:

Το 18,8 θεωρείται καλός βαθμός απολυτηρίου;

Παράθεση

Fedde le Grand

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Fedde le Grand
Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,507 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε στις 22:58, 25-06-15:

Ναι βέβαια, γιατί να μην είναι; Παίρνεις και αριστείο!

Παράθεση

aye

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη aye
H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 11:08, 02-06-16:

Είχα 12 στα μαθηματικά στο α' τετράμηνο και 13 στο β' και έγραψα με το ζόρι 2.
Άρα έχω μείνει. Τι γίνεται σ'αυτη την περίπτωση; Ξαναδίνω τον Σεπτέμβρη;

Γιατί κάποιος μου είπε πως στη Γ' λυκείου δεν πας τον Σεπτέμβρη αλλά δίνεις την επόμενη χρονιά στις εξετάσεις Μαϊου-Ιουνίου; Παίζει κάτι τέτοιο;
Παράθεση

Έρι

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Έρι
H Έρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H Έρι Διάβασμα :( έγραψε στις 11:12, 02-06-16:

απ ' όσο ξέρω το περνάς από το μέσο όρο των υπολοίπων αν είναι πάνω από 10 ο μέσος όρος σου όλων των μαθημάτων
Παράθεση

manolis_98

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη manolis_98
Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε στις 11:17, 02-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από aye
Είχα 12 στα μαθηματικά στο α' τετράμηνο και 13 στο β' και έγραψα με το ζόρι 2.
Άρα έχω μείνει. Τι γίνεται σ'αυτη την περίπτωση; Ξαναδίνω τον Σεπτέμβρη;

Γιατί κάποιος μου είπε πως στη Γ' λυκείου δεν πας τον Σεπτέμβρη αλλά δίνεις την επόμενη χρονιά στις εξετάσεις Μαϊου-Ιουνίου; Παίζει κάτι τέτοιο;
δεν παίζει να σε αφήσει μεταξεταστέα
Παράθεση

aye

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη aye
H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 11:56, 02-06-16:

Δεν πρέπει να έχουμε σύνολο στο κάθε μάθημα (τετράμηνα + βαθμός εξετάσεων) 28;
Παράθεση

manolis_98

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη manolis_98
Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε στις 12:07, 02-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από aye
Δεν πρέπει να έχουμε σύνολο στο κάθε μάθημα (τετράμηνα + βαθμός εξετάσεων) 28;
Νομίζω πως ναι,αλλά δεν θα μπει στη διαδικασία αυτή καθώς θα σου βάλει εν τέλει ένα 5 (ίσως και παραπάνω) και όλα εντάξει
(λογικά είσαι θεωρητική και αυτό θα το γνωρίζει ο υπεύθυνος καθηγητής ,επομένως θα είναι επιεικής στη βαθμολόγηση)
Παράθεση

Έρι

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Έρι
H Έρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H Έρι Διάβασμα :( έγραψε στις 12:20, 02-06-16:

http://www.ipaideia.gr/proagogi-apol...s-foitisis.htm νομίζω το λέει κάπου στο 2
Παράθεση

aye

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη aye

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 12:40, 02-06-16:

9,5 μέσο όρο στο κάθε μάθημα ή σε όλα μαζί;

γιατί αν είναι σε κάθε μάθημα ξεχωριστά, τότε για τα μαθηματικά
12 + 13 + 2 = 27
27/3= 9
Παράθεση

Έρι

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Έρι

H Έρι Διάβασμα :( έγραψε στις 12:47, 02-06-16:

από όσο ξέρω από όλα μαζί εξάλλου και εκεί γράφει ''ο οποίος προκύπτει από τον Μ.Ο. των βαθμών ετήσιας επίδοσης του μαθητή όλων των γραπτώς εξεταζόμενων μαθημάτων''
Παράθεση

CEO

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη CEO
Ο CEO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 55 μηνύματα.

O CEO έγραψε στις 13:08, 02-06-16:

Ούτε μένεις ούτε τίποτα. Αν έχεις γενικό μέσο όρο πάνω από 9.5 πέρασες κατευθείαν.
Παράθεση

PolGR1509

Supervisor

Το avatar του χρήστη PolGR1509
Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,111 μηνύματα.

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε στις 13:15, 02-06-16:

Ακόμα και 2 να έγραψες, εύκολα γίνεται 3 από τον καθηγητή
Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Τάσος97
Ο CosmicFurnace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,794 μηνύματα.

O Τάσος97 Vandaag ben ik broke έγραψε στις 16:51, 02-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από PolGR1509
Ακόμα και 2 να έγραψες, εύκολα γίνεται 3 από τον καθηγητή
και 7 νταξει δεν παιζει αν σε αφησουν στη γ λυκειου
Παράθεση

jj!

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jj!
Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,573 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 20:00, 02-06-16:

Αν έχετε βαθμό απολυτηρίου >9,5 μη φοβάστε τίποτα... Περνάτε!
Παράθεση

Panosgp

Καθηγητής Πανεπιστημίου

Το avatar του χρήστη Panosgp
Ο Panosgp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής Πανεπιστημίου του τμήματος Σχολή Ιπταμένων Ραδιοναυτίλων και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 311 μηνύματα.

O Panosgp έγραψε στις 21:10, 02-06-16:

Φαντάσου να περάσεις σε σχολή και ταυτόχρονα να μείνεις στη 3η λυκείου!
Παράθεση

CEO

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη CEO
Ο CEO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 55 μηνύματα.

O CEO έγραψε στις 21:37, 02-06-16:

Μόνο από απουσίες. Και πάλι πρέπει να είσαι ο Κόπερφιλντ και να μην έχεις πατήσει στην τάξη.
Παράθεση

cygnus.e

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη cygnus.e
H cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 184 μηνύματα.

H cygnus.e έγραψε στις 10:52, 07-06-16:

Βρε παιδια, μπορει κανενας να μου πει sos για το μαθημα της βιολογιας κατευθυνσης; Δινω μεθαυριο και εχω πελαγωσει. Ειναι ολα πολυ πυκνογραμμενα και δεν βγαζω νοημα. Η υλη ειναι κεφαλαια 1,2,3,5,6
Ευχαριστω και καλη συνεχεια
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 19:48, 07-06-16:

Αυτές είναι οι πιο "yolo" εξετάσεις της ζωής σας. Ψιλοδιαβάστε εκεί ότι είναι, προφανώς δεν έχετε ούτε διάθεση ούτε αντοχή, αλλά υπάρχει μια γενικότερη χαλαρότητα και επιείκεια οπότε κάντε κι εσείς λίγη προσπάθεια και θα γράψετε πολύ καλά. Διαβάζοντας τις προηγούμενες σελίδες θυμήθηκα πως πέρυσι είχα πάει να δώσω λάθος μέρα (ευτυχώς η λάθος ήταν πριν απ' τη σωστή)...
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Φοιτητής

O ultraviolence έγραψε στις 19:50, 07-06-16:

Οι πιο γαμάτες εξετάσεις ήταν αυτές,τις είχα ευχαριστηθεί.Πολύ χαλαρά,μπαίναμε,βγάζαμε το βιβλίο από το θρανίο γράφαμε και πηγαίναμε για καφέ.Κάτι τέτοιες στιγμές μου λείπουν από το σχολείο.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

penelope97

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H penelope97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 62 μηνύματα.

H penelope97 έγραψε στις 11:05, 08-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Οι πιο γαμάτες εξετάσεις ήταν αυτές,τις είχα ευχαριστηθεί.Πολύ χαλαρά,μπαίναμε,βγάζαμε το βιβλίο από το θρανίο γράφαμε και πηγαίναμε για καφέ.Κάτι τέτοιες στιγμές μου λείπουν από το σχολείο.
Εμεις πέρσι δεν μπορουσαμε να έχουμε βιβλιο.Θυμάμαι στα Αρχαια μας είχαν κανει ολόκληρη διάλεξη για το τι θα μας έκαναν αν έβλεπαν βιβλιο η σκονακι.Πάντως στην Ιστορία της Τεχνης ειχαμε κανονικά βιβλια απο κάτω και τα μοιραζαμε για οποίον δεν ειχε
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Φοιτητής

O ultraviolence έγραψε στις 13:23, 08-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από penelope97
Εμεις πέρσι δεν μπορουσαμε να έχουμε βιβλιο.Θυμάμαι στα Αρχαια μας είχαν κανει ολόκληρη διάλεξη για το τι θα μας έκαναν αν έβλεπαν βιβλιο η σκονακι.Πάντως στην Ιστορία της Τεχνης ειχαμε κανονικά βιβλια απο κάτω και τα μοιραζαμε για οποίον δεν ειχε
Eυτυχώς δεν είχαμε τέτοιο πρόβλημα εμείς ήταν αρκετά χαλαροί οι καθηγητές.Με εξαίρεση τον θεολόγο επιτηρητή που συνεχώς προσπαθούσε να μου πάρει το βιβλίο αλλά δεν τον άφηνα Ιστορία της Τέχνης ήταν το πρώτο μάθημα που δίναμε,τι μου θύμησες τωρα,πότε πέρασε ένας χρόνος!!
Παράθεση

aye

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη aye

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 14:47, 08-06-16:

Όντως οι πιο χαλαρές εξετάσεις. Αλλά βαριέμαι ρε γαμώτο τόοοσο πολύ, νυστάζω. Σήμερα στην Ιστορία πραγματικά δεν μπορούσα ούτε να κρατήσω τον στυλό από τη νύστα Έγραφα μια πρόταση το δίλεπτο.
Και αύριο Έκθεση. Κι άλλο γράψιμο
Παράθεση

penelope97

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H penelope97 έγραψε στις 15:28, 08-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Eυτυχώς δεν είχαμε τέτοιο πρόβλημα εμείς ήταν αρκετά χαλαροί οι καθηγητές.Με εξαίρεση τον θεολόγο επιτηρητή που συνεχώς προσπαθούσε να μου πάρει το βιβλίο αλλά δεν τον άφηνα Ιστορία της Τέχνης ήταν το πρώτο μάθημα που δίναμε,τι μου θύμησες τωρα,πότε πέρασε ένας χρόνος!!
Τυχερος ησουν.Καλά του έκανες.
Παράθεση

jj!

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jj!

O jj! έγραψε στις 23:06, 04-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Panosgp
Φαντάσου να περάσεις σε σχολή και ταυτόχρονα να μείνεις στη 3η λυκείου!
Σε αυτή την περίπτωση, το αποτέλεσμα των πανελληνίων θεωρείται άκυρο.
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα έγραψε στις 23:08, 04-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από jj!
Σε αυτή την περίπτωση, το αποτέλεσμα των πανελληνίων θεωρείται άκυρο.
Σίγουρα πράγματα αγαπημένε μου; Είναι όντως έτσι;
Παράθεση

fotisapple (je m'appelle fotis.)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη fotisapple
Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

O fotisapple έγραψε στις 16:53, 25-04-17:

Παιδιά στις ενδοσχολικές της Γ βοηθάμε καθόλου η όχι.
Παράθεση

Μιχάλης Τ.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μιχάλης Τ.
Ο Μιχάλης Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 200 μηνύματα.

O Μιχάλης Τ. έγραψε στις 17:48, 25-04-17:

Μια φορά, μια καθηγήτρια μάς είπε την περίπτωση ενός άριστου μαθητή που είχε, ο οποίος, ενώ είχε αριστεύσει στις πανελλήνιες (≈19.000 μόρια), ήθελε να περάσει Αστυνομία, αλλά έβγαλε απολυτήριο με χαμηλό βαθμό, και έτσι δεν μπορούσε να μπει στη σχολή αυτή, και στο τέλος οδυρόταν. Γι' αυτό, κοιτάξτε να βγάλετε ένα αξιοπρεπές απολυτήριο με τίμιο τρόπο και αφήστε τα κόλπα που ξέρετε.

Edit: Ξέχασα. Δίνετε με το νέο εσείς.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Μιχάλης Τ. : 25-04-17 στις 19:36.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    fotisapple, Satan Claus, TigerHunt

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους