Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,027 εγγεγραμμένα μέλη και 3,062,372 μηνύματα σε 93,713 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 632 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πίσω στα σχολεία

Krou

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Krou
H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,303 μηνύματα.

H Krou έγραψε στις 21:03, 13-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από chris_90
Αληθεια, ποσοι απο σας τους αποφοιτους πηγατε στον αγιασμο του σχολειου σας;

Εγω παντως δεν περασα ουτε απ' εξω!
Εγω πηγα!!!!! Σχεδον ολοι οι περσινοι πηγαμε και εγινε χαμοοοοοος Ειχαμε φτιαξει δικια μας σειρα στον αγιασμο και οταν ειπε ο λυκειαρχης να ανεβουμε στις ταξεις κοροϊδευαμε και λεγαμε "σιγουραααααααα" και μετα πηγαιναμε εξω απο τις ταξεις και δουλευαμε τους καθηγητες

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PIL (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη PIL
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 804 μηνύματα.

O PIL έγραψε στις 04:11, 14-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
Εγω πηγα!!!!! Σχεδον ολοι οι περσινοι πηγαμε και εγινε χαμοοοοοος Ειχαμε φτιαξει δικια μας σειρα στον αγιασμο και οταν ειπε ο λυκειαρχης να ανεβουμε στις ταξεις κοροϊδευαμε και λεγαμε "σιγουραααααααα" και μετα πηγαιναμε εξω απο τις ταξεις και δουλευαμε τους καθηγητες
Να γιατι πηγαμε κι εμεις στον αγιασμο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Agnes

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Agnes
H Agnes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H Agnes έγραψε στις 17:27, 14-09-08:

Aυτο το πρωινο ξυπνημα δεν προκειται να το συνηθισω ποτε..... Αντε 8 μηνες ακομα!

Παράθεση

prwteas

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη prwteas
Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

O prwteas έγραψε στις 22:04, 16-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Agnes
Aυτο το πρωινο ξυπνημα δεν προκειται να το συνηθισω ποτε..... Αντε 8 μηνες ακομα!
+1

Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Afey
Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,270 μηνύματα.

O Afey έγραψε στις 08:25, 17-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Krou

Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,661 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 11:12, 29-08-10:

και ναι πραγματι ειναι γεγονος......σε λιγοτερο απο 20 μερες αρχιζουν τα σχολεια..πουφφ παλι τα ιδια..παλι η αντιστροφη μετρηση....

7...6...5...4...3....2...1.....welcome back αστεια ,γελια,καθηγητες,τεστ ,διαβασματα,αποβολες ,βαθμοι και ολα εκεινα που μας κανουν να γελαμε (ή να γελαμε..)πισω απο τους σχολικους τοιχους....
εσεις τι σκεφτεστε να κανετε φετος για να κανετε αυτη τη σχολικη χρονια αξεχαστη??τι σας ελειψε απο το σχολειο το καλοκαιρι???τι ταξη θα πατε ?αγαπημενα μαθηματα ?φαρσες,αστεια ..μπορειτε να πειτε καθε αξεχαστη στιγμη που θα ΘΕΛΑΤΕ να γινει και ΦΕΤΟΣ..!!!!

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΠΑΛΙ ΚΥΡΙΕ ΚΑΘΗΓΗΤΑ....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΑΝΤΕΞΕΤΕ .............

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

element skate (Βρασιδας)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη element skate
Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 245 μηνύματα.

O element skate Game is over έγραψε στις 11:15, 29-08-10:

εγω το καλοκαιρι θελω να αρχισουν τα σχολεια οταν αρχζουν δε μου αρεσει

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

spystou

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη spystou
H spystou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H spystou έγραψε στις 11:36, 29-08-10:

Αυτό που θυμάμαι είναι …. τη πρώτη μέρα του αγιασμού ξυπνούσα εύκολα το πρωί…από τη δεύτερη και μετά το πρωινό ξύπνημα ήταν βάσανο!!!!

15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,646 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 12:03, 29-08-10:

Είναι σίγουρα η χειρότερη εποχή του έτους για τους μαθητές, η χαρά του καλοκαιριού αλλάζει σε άγχος και πρωινό ξύπνημα. Η θάλασσα μετατρέπεται σε σχολειο. Πολλά παιδιά που έχουν βαρεθεί την ξάπλα του καλοκαιριού αναμένουν με χαρά το άνοιγμα του σχολείου, ακόμα και αυτά όμως μέχρι το τέλος του Σεπτέμβρη θα έχουν καταλάβει το μεγάλο τους λάθος (που είχανε καλοκαίρι και δε το κρατούσανε γερά να μη φύγει). Οι διακοπές του Καλοκαιριού από 10 Σεπτεμβρίου θα είναι ένα μακρύ όνειρο για όλους τους μαθητές.

πια δεν μπορείτε να ακούτε αυτό το τραγούδι

αλλά αυτό

σε όλα αυτά υπάρχει και ένα καλό

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 29-08-10 στις 12:13.
15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,661 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 12:07, 29-08-10:

χαχα ακριβως το ιδιο πραγμα και σε εμενα ...θυμαμαι περσυ στην τριτη γυμνασιου ολοι λεγαμε να κανουμε καποια πλακα για να αργησουμε..τελικα 5 "αγγελουδια" καταφεραν και πηραν το καπελο του παππα που μας εκανε τον αγιασμο...ποιο ηταν το αποτελεσμα?????να παιζουν τα παιδια ''κοροιδο''με το καπελο του παππα και με τον παππα στην μεση !!!!!!!!!!!!ΤΡΕΛΑ ΓΕΛΙΑ....

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 12:10, 29-08-10:

καλα οκ ολες σχεδον τις χρονιες ειχα βαρεθει αυτην την ξαπλα του καλοκαιριου αλλα οχι φετος... καλυτερα εδω και ολη μερα ξαπλα θαλασσα ιντερνετ και tv παρα σχολειου διαβασμα φροντιστηριο (και μετα παλι ιντερνετ και tv αλλα οχι τοσο... τουλαχιστον πρωτο τριμηνο...αμα ξανακανω το περσυνο λαθος).....
εε αυτα... μια περιεργεια για τους καθηγητες εχω μονο... ετσι αυτο των πρωτων ημερων... τα υπολοιπα δεν τα θελω....

χαχα ακριβως το ιδιο πραγμα και σε εμενα ...θυμαμαι περσυ στην τριτη γυμνασιου ολοι λεγαμε να κανουμε καποια πλακα για να αργησουμε..τελικα 5 "αγγελουδια" καταφεραν και πηραν το καπελο του παππα που μας εκανε τον αγιασμο...ποιο ηταν το αποτελεσμα?????να παιζουν τα παιδια ''κοροιδο''με το καπελο του παππα και με τον παππα στην μεση !!!!!!!!!!!!ΤΡΕΛΑ ΓΕΛΙΑ....
ΛΟΛ ΡΕ!!!! καλα δεν παιζεται!!

Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 12:19, 29-08-10:

ναι .....ειναι ωραιες οι πρωτες μερες..με λιγα λογια ριχνεις το γελιο της ζωης σου..στην κορινθο τις πρωτες μερες ριχνουμε ΤΟ γελιο καθως επειδη υπαρχουν μοναχα 4 γυμνασια και 4 λυκεια τα περισσοτερα παιδια γνωριζομαστε και πηγαινουμε και στο ιδιο σχολειο.....αχχχχ ωραιες μερες...αναρωτιεμαι φετος τι θα σκαρωσουμε παλι....εσεις εχετε εμπειριες απο πλακες μεσα 'η εκτος ταξης ???????

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Devina : 07-06-11 στις 09:19. Αιτία: Σύστημα αξιολόγησης.
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,245 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 21:29, 29-08-10:

Αχ! Σχολείο!

Οι πρώτες μέρες τέλειες! Νέοι καθηγητές, προσπαθούμε να τους ψυχολογήσουμε!
Μετά καταντάει ρουτίνα.
Όπως και να 'χει, καλή σχολική χρονιά να έχετε!

Παράθεση

strangegirl097

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη strangegirl097
H strangegirl097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H strangegirl097 έγραψε στις 21:50, 29-08-10:

Σίγουρα,οι πρώτες εβδομάδες στο σχολείο είναι δύσκολες,γιατί πρέπει να συνηθήσεις να ξυπνάς νωρίς,να μελετάς και να πηγαίνεις φροντιστήριο μετά από περίπου τρεις μήνες "ανάπαυσης".Όμως,μέχρι τα τέλη Σεπτεμβρίου,θα συνηθήσεις σιγά -σιγά αυτόν τον τρόπο ζωής.

Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Χριστιάννα ^^
H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,029 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 21:59, 29-08-10:

Πίσω για τελευταία φορά. YEAH! =D

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 22:23, 29-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Χριστιάννα ^^
Πίσω για τελευταία φορά. YEAH! =D
Pfff όντως. Μου φαίνεται διαφορετικό φέτος το όλο θέμα. Πέρυσι και άλλες χρονιές τέτοια εποχή συνήθως ανυπομονούσα να ανοίξουν, να δω πάλι φίλους, να κάνουμε καμιά πλάκα. Φέτος είναι λίγο μελαγχολικό το κλίμα. Αναρωτιέμαι αν όντως θα μου λείψει το σχολείο, ή όχι, αν πρέπει φέτος να το ευχαριστηθώ για να έχω να θυμάμαι τη 3η λυκείου., αν αν αν αν. Άκυρες σκέψεις μπορώ να πω. Πολλά αν.

Πφφφ νιώθω ότι μεγαλώνω χωρίς να το ξέρω. Ωραίες στιγμές τι να πεις.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

milanopassion

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη milanopassion
Ο milanopassion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

O milanopassion έγραψε στις 22:29, 29-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Pfff όντως. Μου φαίνεται διαφορετικό φέτος το όλο θέμα. Πέρυσι και άλλες χρονιές τέτοια εποχή συνήθως ανυπομονούσα να ανοίξουν, να δω πάλι φίλους, να κάνουμε καμιά πλάκα. Φέτος είναι λίγο μελαγχολικό το κλίμα. Αναρωτιέμαι αν όντως θα μου λείψει το σχολείο, ή όχι, αν πρέπει φέτος να το ευχαριστηθώ για να έχω να θυμάμαι τη 3η λυκείου., αν αν αν αν. Άκυρες σκέψεις μπορώ να πω. Πολλά αν.

Πφφφ νιώθω ότι μεγαλώνω χωρίς να το ξέρω. Ωραίες στιγμές τι να πεις.
Δεν πειραζει.Παμε για αλλες.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 23:07, 29-08-10:

ναι .....ειναι ωραιες οι πρωτες μερες..με λιγα λογια ριχνεις το γελιο της ζωης σου..
μην το λες! εγω το εριξα στις εξετασεις!!
Αχ! Σχολείο!

Οι πρώτες μέρες τέλειες! Νέοι καθηγητές, προσπαθούμε να τους ψυχολογήσουμε!
Μετά καταντάει ρουτίνα.
Όπως και να 'χει, καλή σχολική χρονιά να έχετε!
πέεεστα!

Παράθεση

pop corn

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη pop corn
H pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,115 μηνύματα.

H pop corn έγραψε στις 23:32, 29-08-10:

Αρχίζει η νέα σχολική χρονιά ε???
Αντε καλή αρχή σε όσους από σας ειστε μαθητές...
Εγώ δεν είμαι πια και παραδόξως δεν μου λείπει τίποτα. Δεν τους χρωστάω τίποτα...

Παράθεση

Χριστίνα...

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Χριστίνα...
H Χριστίνα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H Χριστίνα... έγραψε στις 00:18, 30-08-10:

Μετά απο 12 χρόνια, φέτος στις 11 Σεπτεμβρίου επιτέλους θα κοιμηθώ μέχρι αργά...θα μου λείψει όμως το σχολείο...καλή χρονιά βρε παιδιά!!!

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 00:31, 30-08-10:

Και μεις στις 11 θα κοιμόμαστε. Στις 13 θα ξυπνήσουμε.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χριστίνα...

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Χριστίνα...
H Χριστίνα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H Χριστίνα... έγραψε στις 00:44, 30-08-10:

Ναι όντως...Τέλοσπάντων βρε παιδί μου θα κοιμηθώ στον αγιασμό...

Παράθεση

Αμπελοφιλόσοφος

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Αμπελοφιλόσοφος
Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 353 μηνύματα.

O Αμπελοφιλόσοφος δεν έγραψε στις 01:01, 30-08-10:

Ξεκινανε τα σχολεια... Πρεπει να μας το θυμιζετε ρε παιδια;

Ευτυχως εχω κανονισει απο τωρα: θα παρω ενα σωρο εξωσχολικα βιβλια οταν κατεβω ελλαδα σε λιγες μερες, θα εχω μαζι μου και μπογιες, λευκα φυλλα, μαρκαδορακια... Θα κλεισω και ενα κατασπρο θρανιο (να εχω χωρο να εκφραστω βρε αδερφε ) πισω πισω, ή μαλλον καλυτερα προς τη μεση της ταξης (που εισαι ανευ υποψιας και κρυβεσαι κιολας ) και θα την περασω φινα τη χρονια...

Αντε και μενουν ακομα καμια 700αρια μερες και τελειωνει η ρουτινα του λυκειου...

Καλη χρονια σε ολους σας παιδια! (Και του χρονου με υγεια και χαρα και τα λοιπα και τα λοιπα... )

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Konstans29185 (Ναντίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Konstans29185
H Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H Konstans29185 σκέφτηκε και έγραψε στις 01:52, 30-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Αμπελοφιλόσοφος
Ξεκινανε τα σχολεια... Πρεπει να μας το θυμιζετε ρε παιδια;

Ευτυχως εχω κανονισει απο τωρα: θα παρω ενα σωρο εξωσχολικα βιβλια οταν κατεβω ελλαδα σε λιγες μερες, θα εχω μαζι μου και μπογιες, λευκα φυλλα, μαρκαδορακια... Θα κλεισω και ενα κατασπρο θρανιο (να εχω χωρο να εκφραστω βρε αδερφε ) πισω πισω, ή μαλλον καλυτερα προς τη μεση της ταξης (που εισαι ανευ υποψιας και κρυβεσαι κιολας ) και θα την περασω φινα τη χρονια...

Αντε και μενουν ακομα καμια 700αρια μερες και τελειωνει η ρουτινα του λυκειου...

Καλη χρονια σε ολους σας παιδια! (Και του χρονου με υγεια και χαρα και τα λοιπα και τα λοιπα... )
Χουλιγκανάκιιι!!Καλή σχολική χρονιά ρεε! χαχαχαχα

Παράθεση

Αμπελοφιλόσοφος

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Αμπελοφιλόσοφος
Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 353 μηνύματα.

O Αμπελοφιλόσοφος δεν έγραψε στις 01:59, 30-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Konstans29185
Χουλιγκανάκιιι!!Καλή σχολική χρονιά ρεε! χαχαχαχα
Ε οχι και χουλιγκανακι
Περσυ ειχαμε μονο ενα στενσιλ του Νταλι και το "Ο σουρρεαλισμος ολους μας ενωνει (και το γνωστο συνθημα παρακατω)"... ε, ισως να ειχαμε και κατι "αλλα"...

Εσυ τυχερη κοροϊδευεις ε; Χαχαχα Πού θα παει ρε; 735 μερες μενουνε περιπου μεχρι την 1η σεπτεμβριου 2012... θα δεις

Παράθεση

maria.... (Μαρία)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη maria....
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,482 μηνύματα.

H maria.... έγραψε στις 02:04, 30-08-10:

13 Σεπτεμβρίου ξεκινάει το σχολείο...Άντε καλή μας σχολική χρονία!Όντως όταν περάσουν πολλές μέρες συνηθίζουμε το κλίμα του σχολείου!

Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη stathakis
Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.

O stathakis έγραψε στις 07:45, 30-08-10:

βασικα θελω να αρχισει γιατι βαρεθηκα το καλοκαιρι!

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PavloS (παύλος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη PavloS
Ο παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.

O PavloS έγραψε στις 09:22, 30-08-10:

εγω παλι δεν αγχωνομαι.ετσι κι αλλιως το καλοκαιρι εριξα περισσοτερο διαβασμα απ οτι οταν ειχα σχολειο..πανελληνιες φετος πως να το κανουμεπω πω ενας χρονος και τελος το σχολειο

Παράθεση

kaleidoscope

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 7,891 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 09:29, 30-08-10:

Εγώ ένα έχω να πω για όσους είναι στο σχολείο: χαρείτε αυτά τα χρόνια! Σίγουρα, η φοιτητική ζωή είναι ωραία, αλλά η μαθητική έχει άλλη γλύκα. Μην την υποτιμάτε λοιπόν! Καλή αρχή!

Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Ραφαέλα33847
H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ισπανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,501 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε στις 10:07, 30-08-10:

Λοιπόν ξεκινάνε τα σχολεία...Τι να κάνω;;;
Ωραία΄ήταν φέτος το καλοκαίρι!Δεν ζήτησα κάτι παραπάνω!Υγεία-Πτυχίο στα Ισπανικά-Διάβασμα-Μυτιλήνη!Μια χαρα!Αλλά μέχρι πέρυσι ήθελα πάρα πολύ να ξεκινήσουν τα σχολεία φέτος όμως έχω ένα μικρο μέρχρι μεγάλο δισταγμό!Ίσως είναι το βαρύ πρόγραμμα που θα έχω, δεν ξέρω!Κουράζομαι μονο που το σκέφτομαι!Όχι να μπώ στην ρουτίνα για 9 μήνες!Το πρωινό ξύπνημα,σχολείο,φροντιστήριο,Ισπανικα,Αγγλικα,Computer,Πορτογαλικα!Δεν μου αρέσει να παραπονιέμαι αλλά τι να κάνω!Ή Β Λυκειου είναι δύσκολη χρονιά!Αν και απο φάρσες ένας συμμαθιτής έκανε πλάκες στον Μαθηματικό το τι γέλιο!
Λοιπόν άντε έχουμε ακομα 14 μέρες ακόμα μεχρι να ξεκινήσουμε με γεμάτες μπαταρίες και να βγούμε νικητές!
Καλή σχολική χρονιά!!

Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devina
H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

H Devina έγραψε στις 11:34, 30-08-10:

Α, να ευχήθώ και εγώ καλή σχολική χρονιά σε όλους!

Καλή τελευταία σχολική χρονιά σε κάποιους και να τα πάτε όλοι όπως επιθυμείτε στις πανελλαδικές.Δεν είναι τίποτα τελικά και θα το διαπιστώσετε και μόνοι σας.

Το καλοκαιράκι έφυγε,αλλά τίποτα δεν σταματά... Να'στε καλά όλοι.

Εγώ θέλω να δω αν θα μου λείψει καθόλου...

Παράθεση

BRUCE (Δημήτρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη BRUCE
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.

O BRUCE έγραψε στις 12:00, 30-08-10:

Εγω δεν θέλω να ανοίξουν τα σχολεία, γιατί τα έχω βαρεθεί τόσα χρόνια και ειδικά φέτος που δίνω πανελλήνιες και το προγραμά μου θα είναι ιδιαίτερα βαρύ, γιαυτό θέλω η χρονιά να τελειώσει όσο πιο γρήγορα γίνεται και να ησυχάσω. Άσε που έχω ήδη αρχίσει τα φροντιστήρια εδώ και δυο εβδομάδες και έχω αρχίσει να διαβάζω κανονικότατα, οπότε είναι σαν να έχω αρχίσει ήδη το σχολείο.

Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 12:16, 30-08-10:

καταρχην φιλοι μου καλη επιτυχια σε οσους αρχιζουν να ανεβαινουν την δυσκολη ανηφορα των πανελληνιων...μην ανησυχειτε για τιποτα...ΟΟΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ !!!ετσι και αλλιως μετα την ανηφορα ερχεται μια κατηφορα ''χαλαρωσης''επισης επισημα πια ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ και σε εμας τους μικρους...ενταξει παιδια τι να κανουμε ???σχολειο ειναι....θα περασει.......αχ μου εχουν λειψει πολυ οι φιλοι μου και οι πλακες που καναμε .....το σχολειο τελικα ειναι ..οπως το δεις....(οχι οχι γιατρε,δεν ειμαι τρελη.!!!!) αλλωτε το βλεπεις σαν μια γκριζα φυλακη και αλλωτε σαν ενα χωρο που σπας πλακα βρε αδελφε....δεν ξερω ...δεν ξερω...παντως εγω συνηθως το βλεπω με τη δευτερη εκδοχη...και οχι,δεν ειμαι μεταξεταστεα αλλα απουσιολογος(οχι φυτο)...................ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΓΕΥΣΗ ΠΟΥ ΤΟΥς ΔΙΝΕΙΣ

so............................http://www.youtube.com/watch?v=u-rJ-6hBfSo

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pasipoy

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Pasipoy
Ο Pasipoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ . Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O Pasipoy έγραψε στις 12:24, 30-08-10:

Πω φετος πανελληνιες κ ξεκιναμε τεταρτη μ διαγωνισματα στο φροντηστηριο . Δεν μπορω να ανοιξω βιβλιο βαριεμαι τοσο πολυ δεν μπορω να συγκεντρωθω .Δεν ξερω τι να κανω ...

Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 12:28, 30-08-10:

pacipoy μην ανησυχεις......ολα θα πανε καλα...θ πιεστεις τωρα αρκετα αλλα μετα σε περιμενει η ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΖΩΗ!!σκεψου τις διακοπες,τις βολτες,την ανεξαρτησια σου μετα τις πανελληνιες!!!!! θα ειναι δυσκολο για εσενα....αλλλα..........ΘΑ ΤΑ ΠΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ !!!!Ολα μια ιδεα ειναι !!!!

Παράθεση

Pasipoy

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Pasipoy
Ο Pasipoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ . Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O Pasipoy έγραψε στις 12:48, 30-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από αδαμαντια
pacipoy μην ανησυχεις......ολα θα πανε καλα...θ πιεστεις τωρα αρκετα αλλα μετα σε περιμενει η ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΖΩΗ!!σκεψου τις διακοπες,τις βολτες,την ανεξαρτησια σου μετα τις πανελληνιες!!!!! θα ειναι δυσκολο για εσενα....αλλλα..........ΘΑ ΤΑ ΠΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ !!!!Ολα μια ιδεα ειναι !!!!
Eτσι αντε να δουμε

Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 13:00, 30-08-10:

ακουμε που σου λεω.....

Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Χαρά.
H Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.

H Χαρά. έγραψε στις 13:00, 30-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Pasipoy
Πω φετος πανελληνιες κ ξεκιναμε τεταρτη μ διαγωνισματα στο φροντηστηριο . Δεν μπορω να ανοιξω βιβλιο βαριεμαι τοσο πολυ δεν μπορω να συγκεντρωθω .Δεν ξερω τι να κανω ...
Υπομονη και επιμονη.Σε καταλαβαινω...

Εγω παλιοτερα ανυπομονουσα να αρχισουν τα σχολεια και οταν ανοιγαν ηθελα να κλεισουν(οπως ειπε και ο elemnt).Πλεον ουτε καν θελω να ανοιξουν.Ειδικα τωρα που θα παω Λυκειο δεν θελω καθολου!

Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 13:03, 30-08-10:

αρα χαρα ειμαστε συνομιλικες!!!ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ (ακυρο)

Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Χαρά.
H Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.

H Χαρά. έγραψε στις 13:10, 30-08-10:

Επισης!

Παράθεση

roseberry

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη roseberry
H roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 487 μηνύματα.

H roseberry έγραψε στις 13:34, 30-08-10:

σχολειο σχολειο σχολειο σχολειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
ναι μπειμπε θελω να αρχισει, θελω να σκιστω στο διαβασμα ,θελω να αποκτησω την ενεργεια που εχω τον χειμωνα σε αντιθεση με το καλοκαιρι που καθομαι και την υπολοιπη ημερα δουλευω,θελω να δω τους συμμαθητες μου(για λιγο....κατι να γινει μετα και να εξαφανιστουν γινεται?)θελωωωωωωωωωωω θελωωωωωωωωωω θελωωωωωωωω
αυτα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mariza_93

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη mariza_93
H mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H mariza_93 Εγω κ συ εσυ κ γω μονοι πανω στην γη.... έγραψε στις 13:42, 30-08-10:

ειμαι η μονη που δεν θελω να ανοίξει? απο περυσι τον μαη κατι με χει πιασει και δεν θελω να τελειωσει το σχολειο......θελω καθε σεπτεμβρη να εχω αυτο το αισθημα της βαρεμαρας να πας σχολειο να πηγαινω και να βλεπω τα φιλαρακια μου.......δεν θελω να τελειωσει.......

Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giannis4ever
Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 629 μηνύματα.

O giannis4ever έγραψε στις 13:46, 30-08-10:

Φέτος τα πράγματα θα είναι διαφορετικά για μένα καθώς φέτος πάω Β' λυκείου και μαζί με τις αλλαγές στα μαθήματα λόγω κατεύθυνσης θα αρχίσουν και τα ιδιαίτερα σε αρχαία, έκθεση και λατινικά. Αλλά δεν με πολυπειράζει. Είμαι πολύ καλός μαθητής και πιστεύω ότι θα τα καταφέρω. Καλή διάθεση να υπάρχει και όλα θα πάνε καλά. Δεν θα είμαι ξεκούραστος όλη την μέρα όπως στο καλοκαίρι, αλλά δεν θα είμαι όλη την ώρα στον υπολογιστή, στην τηλεόραση και στο ps3. Θα είμαι με φίλους. Ελπίζω φέτος να μην βρέχει την πρώτη μέρα όπως πέρσι που είχα τα βιβλία και έγινα παπί. Θα αρχίσουν οι συζητήσεις στην τάξη για το πόσο καλός είναι ο κάθε καθηγητής που μπαίνει στην τάξη κτλ. Ελπίζω να είναι καλοί. Και καθηγητές και συμμαθητές.

Καλή σχολική χρονιά σε όλους!

Παράθεση

ZETAXA

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ZETAXA
H ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 667 μηνύματα.

H ZETAXA έγραψε στις 13:47, 30-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από ποπ κορν
Αρχίζει η νέα σχολική χρονιά ε ?
Αντε καλή αρχή σε όσους από σας ειστε μαθητές ...
Εγώ δεν είμαι πια και παραδόξως δεν μου λείπει τίποτα . Δεν τους χρωστάω τίποτα...

Συμφωνω απολυτα ουτε εμενα μου λειπει ουτε πιστευω οτι θα μου λειψει! Καλη φοιτητικη ζωη σε εμας και καλη επιτυχια σε οσους δινουν φετος

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Devina : 07-06-11 στις 09:25. Αιτία: Διόρθωση quote.
Παράθεση

Magusta

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Magusta
H Magusta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H Magusta έγραψε στις 14:41, 30-08-10:

Δεν ξέρω τι να πω!Απο τη μια χαιρομαι που θα ανοιξουν τα σχολεια θα ξαναδω τις φιλες μου,θα αρχίσουν οι πλακες,κλπ κλπ.Επισης χαιρομαι που θα ειμαι πλεον highschool girl,που αρχίζει το φθινόπωρο(το οποιο λατρεύω),αλλα απο την αλλη στεναχωριεμαι γιατι αρχιζει η "περιοδος των μεγαλων αποφασεων"(τι θα κανω στο μελλον κλπ)Για να μην αναφερθώ στο διαβασμα..........

Παράθεση

Georgia94

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Georgia94
H Georgia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου του τμήματος Μαθηματικών Πάτρας . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H Georgia94 έγραψε στις 14:47, 30-08-10:

και εγω συνηθως στις αρχες Σεπτεμβρη ανυπομονω να παω σχολειο(οπως τωρα)
αλλα μετα απο 4-5 μερες βαριεμαι...

Παράθεση

ioanna1993 (Ποιο άλλο;)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ioanna1993
H Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 307 μηνύματα.

H ioanna1993 έγραψε στις 14:48, 30-08-10:

Ήταν η μοναδική χρονιά που δε με απασχολούσε το άνοιγμα των σχολείων,αφού το σχολείο το βλέπω μόνο σαν ένα καθήκον για κάποιες ώρες που θα μου τρώει ώρες από το διάβασμα, και χθες με το που είδα το topic και έπεσα για ύπνο ονειρεύτηκα την πρώτη μέρα στο σχολείο!Αμάν ρε παιδιά!!Τι μου κάνατε!!!!
Πάντως και μένα θα μου λείψει το σχολείο του χρόνου!

Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 16:05, 30-08-10:

μην ανησυχειτε παιδια ....ΣΧΟΛΕΙΟ ειναι θα περασει(κατα το αιωνιοτητα ειναι θα περασει του αρκα)

Παράθεση

magda1994

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη magda1994
H magda1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H magda1994 ΘΑ ΘΕΛΑ ΟΛΟΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ έγραψε στις 16:29, 30-08-10:

Καλη χρονια σε ολους και απο μενα!!!!!!!!!!! :dΑντε παλι στα θρανια θα κατσουμε!!!!!θα περασει ομως και αυτη η χρονια και παλι θα ερθει το καλοκαιρακι οποτε γιατι να βαριανασενουμε ας χαρουμε αυτα τα χρονια γιατι ειναι ωραια χρονια!!!!!!!!!!!!!!καλη απιτυχια λοιπον σε ολους!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prinCess. : 30-08-10 στις 16:49. Αιτία: Απαγορεύονται greeklish και κεφαλαία
Παράθεση

panabarbes (Πάνος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη panabarbes
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O panabarbes έγραψε στις 22:12, 30-08-10:

Καλή χρονιά να έχουμε εμείς οι μαθητές και εύχομαι καλή επιτυχία στις πανελλήνιες!!

Κι εμένα θα μου λείψει το καλοκαίρι,οι βόλτες,τα μπάνια (28 μέχρι τώρα )
Δεν έχω ΚΑΜΙΑ όρεξη να διαβάσω!!Τώρα θα πάω και 1η λυκείου και άντε από την αρχή αλλαγή σχολείου,μαθημάτων κτλ.
Πάντως από την άλλη θέλω να ξεκινήσει,για να βρεθώ με κάποιους φίλους απ'το γυμνάσιο,να κάνω νέες γνωριμίες και να δω τι στραβάδια καθηγητές θα έχουμε φέτος (είμαι πολύ κακός; )

Οπότε είμαι και εγώ ο τύπος του παιδιού ''σχολείο για 5 μέρες και καλοκαίρι άλλους 3 μήνες''
Δεν πειράζει..θα περάσει και αυτή η χρονιά χωρίς να το καταλάβουμε..εδώ 3 μήνες καλοκαίρι πέρασε έτσι αστραπή

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ποιος/α είσαι πίσω από το νικ σου!! - Από Maggie
      Το θέμα έχει λάβει 51 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-12-12 στις 18:44.
    • Η ΜΙΤ πίσω από την κλοπή - Από THEO-007
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-12-09 στις 00:34.
    • Πρόβλημα στο πίσω πόδι - Από dudu
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-11-09 στις 11:10.
    • Παράλυση πίσω ποδιών - Από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-08-09 στις 19:49.
    • Ποτέ μην κοιτάξεις πίσω μου... - Από tharaleos
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Λογοτεχνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-02-08 στις 15:10.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους