Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,944 εγγεγραμμένα μέλη και 3,086,557 μηνύματα σε 95,607 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 494 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πίσω στα σχολεία

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Χριστιάννα ^^
H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,029 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 23:10, 30-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από BRUCE
Εγω δεν θέλω να ανοίξουν τα σχολεία, γιατί τα έχω βαρεθεί τόσα χρόνια και ειδικά φέτος που δίνω πανελλήνιες και το προγραμά μου θα είναι ιδιαίτερα βαρύ, γιαυτό θέλω η χρονιά να τελειώσει όσο πιο γρήγορα γίνεται και να ησυχάσω. Άσε που έχω ήδη αρχίσει τα φροντιστήρια εδώ και δυο εβδομάδες και έχω αρχίσει να διαβάζω κανονικότατα, οπότε είναι σαν να έχω αρχίσει ήδη το σχολείο.
Αν δεν ανοίξουν παιδί μου δεν θα τελειώσει ποτέ η χρονιά.

Btw, wtf? Το σκέφτεστε αν θέλετε ή όχι να τελειώσετε το σχολείο; Να πείς ότι είναι καμιά πηγή γνώσης, κανένα δημιουργικό και ευχάριστο περιβάλλον. Το πιο δημιουργικό που έχω δει στο σχολείο μας είναι ένα γκράφιτι σ'έναν μεγάλο τοίχο στο προαύλιο.

Πραγματικά θα είναι λύτρωση το τέλος του σχολείου. Και ειλικρινά δεν πρόκειται να μου λείψει καθόλου. =D

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,661 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 11:25, 31-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από panabarbes
Καλή χρονιά να έχουμε εμείς οι μαθητές και εύχομαι καλή επιτυχία στις πανελλήνιες!!

Κι εμένα θα μου λείψει το καλοκαίρι,οι βόλτες,τα μπάνια (28 μέχρι τώρα )
Δεν έχω ΚΑΜΙΑ όρεξη να διαβάσω!!Τώρα θα πάω και 1η λυκείου και άντε από την αρχή αλλαγή σχολείου,μαθημάτων κτλ.
Πάντως από την άλλη θέλω να ξεκινήσει,για να βρεθώ με κάποιους φίλους απ'το γυμνάσιο,να κάνω νέες γνωριμίες και να δω τι στραβάδια καθηγητές θα έχουμε φέτος (είμαι πολύ κακός; )

Οπότε είμαι και εγώ ο τύπος του παιδιού ''σχολείο για 5 μέρες και καλοκαίρι άλλους 3 μήνες''
Δεν πειράζει..θα περάσει και αυτή η χρονιά χωρίς να το καταλάβουμε..εδώ 3 μήνες καλοκαίρι πέρασε έτσι αστραπή
φετος για ενα περιεργο λογο πιστευω πως η χρονια θα ειναι σουπερ!!!ειναι ισως το γεγονος οτι θα παω στην πρωτη λυκειου..νεοι καθηγητες,νεοι μαθητες....θα ειναι φοβερα..βεβαια στην κορινθο τα λυκεια ειναι μαζι με τα γυμνασια ιδιο προαυλιο αλλα δεν εχει σημασια..το θεμα ειναι να απολαυσουμε την καθε στιγμη και να αφησουμε την χρονια να περασει..!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 11:38, 31-08-10:

ας ελπιζουμε πως θα περασει γρηγορα....

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

νατ

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη νατ
H νατ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 151 μηνύματα.

H νατ έγραψε στις 12:26, 31-08-10:

γεια!!! εγω φετος θα παω β λυκειου. Θετικη κατευθυνση . Απο την μια θελω να αρχισουμε για να γνωρισω νεους συμμαθητες και να ξαναδω παλιους απο την αλλη ομως η ι δεα του τοοοοσοοουυυ διαβασματος που με περιμενει δεν μου αρεσει και πολυ . Θελω να δω και τους καθηγητες που ελπιζω να ειναι καλοι (καλυτεροι απο τους περσινους ) . Καθε πρωι πρωινο ξυπνημα (εχω καιρο να το κανω αυτο ) αλλα μου αρεσει που καθε πρωι θα βλεπω και παλι τους φιλους μου.!!! Το αγαπημενο μου μαθημα ειναι η γεωμετρια ...αν και πολλοι με λενε τρελη γιατι το θεωρουν εξαιρετικα δυσκολο εμενα μου αρεσει !!!
Αλλα στενοχωριεμαι που φετος θα ειναι η τελευταια χρονια που θα το κανιυμε . ΦΕΤΟΣ σκεφτομαι εκτος απο το παααραααα πολυ διαβασμα να προσπαθησω να κανω οσο μπορω περισσοτερους και καλιτερους φιλους και να κρατησω τις παλιες μου φιλιες (πραγμα δισκολο γιατι ειναι αλλο σχολειο αλλη κατευθυνση αλλο φροντηστηριο ) και να βγαινω οοσοο περισσοτερο μπορω ..!!!

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,243 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 14:15, 31-08-10:

Αχ αρχίζω και σας ζηλεύω!
Οι καλύτερες πλάκες, οι ατελείωτες ώρες γέλιου γίνονται στο σχολείο!
Θέλω και εγώ!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristina94

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη xristina94
H xristina94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H xristina94 έγραψε στις 15:37, 31-08-10:

Το ξέρω ότι τα καλύτερα χρόνια είναι αυτά του σχολείου με γέλιο και χαβαλέ..αλλά θα προτιμούσα να είχα τελείσει και όχι να περιμένω να αρχίσουν τα σχολεία και τα φροντιστήρια
Καλή σχολική χρονιά σε όλους!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

busted

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη busted
Ο busted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

O busted έγραψε στις 04:04, 02-09-10:

Επεισοδιακη χρονια θα ναι η φετινη..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

3v@Ki (V for Vlammenh)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη 3v@Ki
H V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 249 μηνύματα.

H 3v@Ki έγραψε στις 22:11, 02-09-10:

εγώ φέτος θα πάω πρώτη λυκείου και δυστυχώς με τους περισσότερους συμμαθητές μου χωριστήκαμε αφού ο καθένας πήγε σε άλλο λύκειο και γενικώς δεν μου πολυαρέσουν οι αλλαγές...θα προτιμούσα να πηγαίνω ξανά στο γυμνάσιο...αφήστε που φέτος θα αρχίσω και φροντηστήριο και έχω αγχωθεί για τις εοπιδόσεις μου...νομίζω πως τα έχω ξεχάσει όλα

Παράθεση

Dias

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 7,353 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 22:24, 02-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από 3v@Ki
εγώ φέτος θα πάω πρώτη λυκείου και δυστυχώς με τους περισσότερους συμμαθητές μου χωριστήκαμε αφού ο καθένας πήγε σε άλλο λύκειο και γενικώς δεν μου πολυαρέσουν οι αλλαγές...θα προτιμούσα να πηγαίνω ξανά στο γυμνάσιο...αφήστε που φέτος θα αρχίσω και φροντιστήριο και έχω αγχωθεί για τις επιδόσεις μου...νομίζω πως τα έχω ξεχάσει όλα
Δες το αλλιώς: Είναι ωραίες οι αλλαγές στη ζωή μας, διαφορετικά θα ήταν πολύ μονότονη. Τι πιο ωραίο να γνωρίζεις καινούργια πρόσωπα και να κάνεις καινούργιες φιλίες? Δεν είναι πολύ βαρετό να είσαι μόνο με τα ίδια άτομα από τον παιδικό σταθμό ως την Γ λυκείου? Χωρίς αλλαγή στις συνθήκες δεν υπάρχει εξέλιξη (είπε κάποιος τύπος). Για το φροντιστήριο, μήπως βιάζεσαι? Καλή σχολική χρονιά.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crine (Katerina)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη crine
H Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας . Έχει γράψει 161 μηνύματα.

H crine love is for free... έγραψε στις 23:23, 02-09-10:

εγω απ τη μια ανυπομονω να ανοιξει να γεμισει και λιγο η μερα μου αλλα απ τν αλλη δεν θελω γιατι αυτοματα ξεκινανε κ τα ζορια φροντιστηρια, διαβασματα,λιγοτερεσ βολτεσ... μολισ ανοιξουν και περασει η πρωτη εβδομαδα το μονο πραγμα για το οποιο θα ανυπομονω ειναι οι διακοπεσ των χριστουγενων μπασ και κοιμηθω λιγο παραπανω γτ εχω κ ενα μικρο προβληματακι οσο αναφορα τν υπνο... ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ,ΛΟΙΠΟΝ, ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!.... κουραγιο παιδεσ...

Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~LoVeR BoY~
Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,226 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε στις 13:19, 04-09-10:

Λίγες μέρες έμειναν και τα σχολεία ανοίγουν.
Μεικτά συναισθήματα!
Από τη μια θα βρω τους συμμαθητές μου,μερικοί καινούργιοι καθηγητές τους οποίους προσπαθούμε να τους ψυχολογήσουμε κλπ.
Από την άλλη όμως σιγά σιγά οι ώρες διαβάσματος αυξάνονται,οι καθηγητές έχουν περισσότερες απαιτήσεις κλπ.
Οπότε το καλύτερο είναι να τα ανοίξουν για κανά μήνα και μετά από ένα μεγάλο διαλειμματάκι ας ξανανοίξουν

Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ξαροπ
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,472 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε στις 13:52, 04-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από αδαμαντια

εσεις τι σκεφτεστε να κανετε φετος για να κανετε αυτη τη σχολικη χρονια αξεχαστη??
Δε θέλω να την κάνω αξέχαστη, από τώρα θέλω να την ξεχάσω

τι σας ελειψε απο το σχολειο το καλοκαιρι???
Τίποτα ειλικρινά, διότι ξέρω ότι ό,τι είδα δεν θα το ξαναδώ (Λύκειο γαρ).

Πρώτη Λυκείου, υπάρχει ακόμη δρόμος.

Να φανταστώ τα θετικά, αν και δεν μπορώ να τα πω ακριβώς "αγαπημένα" γιατί είναι τα μαθήματα στα οποία βαριέμαι λιγότερο.

φαρσες,αστεια ..μπορειτε να πειτε καθε αξεχαστη στιγμη που θα ΘΕΛΑΤΕ να γινει και ΦΕΤΟΣ..!!!!
Μπα αυτό δεν θέλω καν να το σκεφτώ, το αφήνω κι ό,τι έρθει, εξάλλου τα καλύτερα αστεία και οι αξέχαστες στιγμές δεν προγραμματίζονται .

Καλή χρονιά κι από δω etc. etc., καλό κουράγιο (κυρίως) στους τελειόφοιτους - υποψήφιους για τις Πανελλήνιες.

Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,661 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 14:01, 04-09-10:

μπουμπουνακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1μην αγχωνεστε !!ναι ναι τα ιδια θα κανουμε και φετος....ΜΟΝΟ ΒΛΑΚΕΙΕΣ!!

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,402 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 13:10, 05-09-10:

εγω προσωπικα προσπαθω να μην το σκεφτομαι...εχουμε ακομα λιγες ημερουλες αλλα η αντιστροφη μετρηση εχει αρχισει(την τυχη μας)...τεσπα δεν αγχωνομαι αλλα δεν χαιρομαι κι ολας περασα ωραια στις διακοπες αλλα δεν ειμαι ενθουσιασμενη..φετος θα παω 3η γυμνασιου και σκεφτομαι πως θα εχουμε πολλες εργασιες και ξινους καθηγητες και τεστ και ποιος εχει ορεξη τωρα για αυτα αλλα τουλαχιστον θα συναντησω τα φιλαρακια μου οποτε νταξει...Χαλαρα...

ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ... ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ

Παράθεση

maria.... (Μαρία)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη maria....
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,477 μηνύματα.

H maria.... έγραψε στις 01:05, 08-09-10:

Σε 5 ημέρες ανοίγουν...Βάσικα ανυπομονώ να ανοίξουν!!!

Παράθεση

aggel A4 forever (Αγγελος)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη aggel A4 forever
Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O aggel A4 forever έγραψε στις 09:24, 08-09-10:

Έγω ψιλοανυπομωνώ γίατι θα είμαι τρίτη και αν κρίνω από την περσινή τρίτη θα περάσουμε τέλεια!!!'εχει βιολογία που τρελένομαι και απο ότι ακούγεται θα έχουμε πολύ καλούς καθηγητές!!!μέτα με την παρέα μού τα 'χουμε κάνει κώλο κ προτιμώ το σχολείο παρά τους τσακωμούς.....φέτος το καλοκαίρι δεν περασα καθόλου κάλα ωστόσο ξεκουράστηκα!

Παράθεση

JoJoanna (Ιωάννα)

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη JoJoanna
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H JoJoanna έγραψε στις 10:50, 08-09-10:

Καλά ήταν, δε λέω,αλλά πια κι εγώ θέλω να ανοίξουν.
Άντε και... καλή σχολική χρονιά !!

Παράθεση

Piranha

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη Piranha
Ο Piranha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Piranha έγραψε στις 10:53, 08-09-10:

Ανυπομονώ! 6 15,38%

Ανώμαλοι η απλά μαζοχιστές?

Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε στις 17:45, 08-09-10:

4 και σήμερα για να ανοίξουν!

Να σας πω την αλήθεια θέλω να ανοίξουν!!!

Παράθεση

Drama Prinzessin

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 17:53, 08-09-10:

και εγώ θέλω να ανοίξουν!!

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,402 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 20:04, 08-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Piranha
Ανυπομονώ! 6 15,38%

και τα 2 μαλλον....
εγω δε θελωωωω.....λυπηθειτε με δειξτε λιγο ελεος!!! οποιοι θελουν ας πανε οι υπολυποι ας συνεχισουμε ανεμελα τις χαλαρες διακοπες μας!!!! (μεγαλες προσδοκιες εχω...τρομαρα μου!)
ΒΕ COOL WITHOUT SCHOOL...ολοι μαζι στην εξτρατεια!!...για ενα αυριο χωρις μεθαυριο
Tεσπα ας χαλαρωσουμε τουλαχιστον αυτες τις λιγες μερες που μας απομενουν

Παράθεση

gregory, nub

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών & Φυσικών Επιστημών (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 2,438 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 00:40, 11-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Δες το αλλιώς: Είναι ωραίες οι αλλαγές στη ζωή μας, διαφορετικά θα ήταν πολύ μονότονη. Τι πιο ωραίο να γνωρίζεις καινούργια πρόσωπα και να κάνεις καινούργιες φιλίες? Δεν είναι πολύ βαρετό να είσαι μόνο με τα ίδια άτομα από τον παιδικό σταθμό ως την Γ λυκείου? Χωρίς αλλαγή στις συνθήκες δεν υπάρχει εξέλιξη (είπε κάποιος τύπος). Για το φροντιστήριο, μήπως βιάζεσαι? Καλή σχολική χρονιά.
Εγω σου λεω απο εμπειρια, ως γιος στρατιωτικου, δεν θα σου αρεσε να πηγαινες σε καινουργιο σχολειο καθε 1-2 χρονια. Για να πω την αληθεια το να εχεις τα ιδια παιδια φαινεται ιδανικο

Παράθεση

aggel A4 forever (Αγγελος)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη aggel A4 forever
Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O aggel A4 forever έγραψε στις 13:29, 11-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Piranha
Ανυπομονώ! 6 15,38%

Ξέρεις ότι το σχολείο δεν ειναι μόνο διάβασμα.Το διάβασμα έρχεται μετα το σχολείο!!!και το γεγονός ότι μερικοί ανυπομώνουν οφείλεται στο ότι είτε βαρέθηκαν το καλοκαίρι γιατί δεν έκαναν και κάτι το ίδιαιτερο είτε στο ότι στο σχολείο θα βρεθούν με τους φίλους τους και θα κάνουν καινούριες γνωριμίες είτε στο ότι αυτή η χρονία θα είναι η διαφορετική ή θα την αντιμετωπίσουν διαφορετκά!!!έγω προσωπικά ανύπομωνω για τα κενα ,για τ ταξιδια που θα κανουμε και ως ομάδες και ως σχολείο και τις εξόδους μας σαν σχολείο(περσυ π.χ πηγαμε σινεμα και μετα πήγαμε για καφέ και είμασταν και μόνο το τμήμα μου) και άλλα πολλά!

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,243 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 13:51, 11-09-10:

Αχ, 2 days left!
Θυμάμαι το άγχος της πρώτης μέρας, μάτι δεν έκλεινα το βράδυ!

Παράθεση

BRUCE (Δημήτρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη BRUCE
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.

O BRUCE έγραψε στις 14:05, 11-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από aggel A4 forever
Έγω ψιλοανυπομωνώ γίατι θα είμαι τρίτη και αν κρίνω από την περσινή τρίτη θα περάσουμε τέλεια!!!'εχει βιολογία που τρελένομαι και απο ότι ακούγεται θα έχουμε πολύ καλούς καθηγητές!!!μέτα με την παρέα μού τα 'χουμε κάνει κώλο κ προτιμώ το σχολείο παρά τους τσακωμούς.....φέτος το καλοκαίρι δεν περασα καθόλου κάλα ωστόσο ξεκουράστηκα!
φίλε μου η τρίτη γυμνασίου είναι όντως πολύ ωραία τάξη.Εγώ βασικά το μόνο που θυμάμαι από του γυμνάσιο είναι η τρίτη. Είναι πολύ ωραία και εύκολη τάξη. Ούτε θα καταλάβεις πότε θα περάσει η χρονιά

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 14:07, 11-09-10:

Να μαστε λοιπον περασε το καλοκαιρακι και τωρα πισω στα θρανιαΠως αισθανεστε?

Παιδια οποιος το χει,το χει.Το σχολειο πρεπει να συνηθιζεται απο την πρωτη μερα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Devina : 07-06-11 στις 09:29. Αιτία: Συγχώνευση Μηνυμάτων.
Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Τάσος97
Ο CosmicFurnace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,558 μηνύματα.

O Τάσος97 Vandaag ben ik broke έγραψε στις 14:11, 11-09-10:

Κοίτα οι πρώτες μέρες είναι ωραίες διότι γνωρίζεις τους νέους καθηγητές και βλέπεις και τους φίλους σου... Μετά καταντάει ρουτίνα... όπως και να 'χει ωραία θα περάσουμε και φέτος!!!!

Παράθεση

Nikos (Νίκος)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Nikos
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Απόφοιτος του τμήματος --- και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 213 μηνύματα.

O Nikos έγραψε στις 14:36, 11-09-10:

Παιδιά, έλεος! Γιατί αγχώνεστε; Γ@μ@τα θα περάσουμε και φέτος
Αστεία, βλακείες μες στο μάθημα, πλάκες με τους καθηγητές κ.λπ, κ.λπ, κ.λπ !!!
Προσωπικά το μόνο που με αγχώνει, (λίγο) είναι τα μαθήματα. Γιατί απ'οτι έχω ακούσει η Α τάξη του Λυκείου δεν είναι κ τόσο εύκολη!
Κατα τ'άλλα, όλα οκ, Σούπερ θα είναι...Ανυπομονώ να δω κ πάλι όλους τους φίλους μου, να γνωρίσω καινούρια παιδιά κ επισης να γνωρίσω κ τους καθηγτές........

...........Θα τους κάνουμε τη ζωή κόλαση φέτος! Μπουαχαχαχαχ !!!

Παράθεση

_Silence_

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη _Silence_
H _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Ιωάννινα) . Έχει γράψει 292 μηνύματα.

H _Silence_ έγραψε στις 14:38, 11-09-10:

καλη χρονια σε ολους !!!!
καλη επιτυχια στους μαθητες που δινουν πανελληνιες αλλα και οποιαδηποτε αλλη εξεταση !!!!
αντε να δουμ εκαι φετος !!!
ειμαι σιγουρη πως θα ειναι μια τελεια χρονια με γελιο , επιτυχιες ,νεες φιλιες και εμπειριες που θα μας μεινουν αξεχαστες !!!!
νεοι καθηγητες ...(τουλαχιστον εμας νεοι θα μας παρουν γιατι οι παλιοι μας ξερουν και δεν μας αντεχουν... οι κακοι μονο και μονο επειδη εχουμε χιουμορ...)
νεοι σημμαθητες , νεα βιβλια , νεα τετραδια ,νεα μολυβια....
παιδια μια νεα , ομορφη και δημιουργικη χρονια ειναι μπροστα μας ...δωστε βαση γιατι θα περασει χωρις καλα καλα να το καταλαβουμε !!!!!

Παράθεση

Iliaso

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 5,473 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 15:04, 11-09-10:

Καλή επιτυχία σε όλους τους σύντροφους και συναγωνιστές πανελλαδικιώτες

Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 15:19, 11-09-10:

Kαλη επιτυχια σε ολους!!!

Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε στις 09:50, 12-09-10:

Μετά από τόσες ημέρες ξέγνοιαστου καλοκαιριού ήρθε η μέρα να ξαναπίξουμε στο διάβασμα.
Καλή επιτυχία στα παιδιά που δίνουν φέτους και καλή σχολική χρονιά

Έχω μια διαίσθηση ότι φέτος θα περάσω πολύ καλά!
Άντε να δούμε...

Παράθεση

JaneWin

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη JaneWin
H JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 829 μηνύματα.

H JaneWin έγραψε στις 09:57, 12-09-10:

Αύριο σχολείο.. αxxx δεν θελω...
Καλή μας επιτυχία και καλή σχολική χρονιά να έχουμε...=)

Παράθεση

Petunia (Γιώργος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Petunia
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 139 μηνύματα.

O Petunia έγραψε στις 10:13, 12-09-10:

Καλη σας Χρονια!!!!Μην Μασατε τιποτα,μια χαρα χρονια ειναι απλως εχει και καμποσο διαβασμα μετα ομως...ΑΡΑΓΜΑ

Παράθεση

Μιχάλης9867 (Μιχάλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Μιχάλης9867
Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 840 μηνύματα.

O Μιχάλης9867 έγραψε στις 10:41, 12-09-10:

αραγμα?τα μαθητικα χρονια ειναι τα πιο ξεγνοιαστα ,μετα αρχιζουν τα βασανα με μοναδικη πολτελεια να επιλεγεις εαν θα πας η οχι στις παραδοσεις των πανεπιστημιων,αλλιως τρεχεις και δεν φτανεις!

Παράθεση

elenaki92

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη elenaki92
H elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 288 μηνύματα.

H elenaki92 my dream is to fly, oh but the rainbow is so high! έγραψε στις 12:06, 12-09-10:

Απομένουν περίπου 21 ώρες μέχρι να χτυπήσει το κουδούνι για να κάνετε αγιασμό!! Καλή σχολική χρονιά να έχετε, κοιτάξτε να το χαρείτε, να γελάσετε με την ψυχή σας και να διαβάζετε γιατί μετά θα το μετανιώνετε!!! Τώρα που λέτε για πρώτη μέρα, μου θυμίσατε αυτές τις χρονιές του λυκείου που περνούσαμε από εξονυχιστικό έλεγχο και συνέντευξη όποιο καθηγητή ερχόταν στην τάξη... Αποτέλεσμα?? Περίμεναν οι καθηγητές πώς και πώς το χτύπημα του κουδούνιού για να βγουν απ το τρελοκομείο! Ήμασταν πολύ καλά παιδιά όπως καταλαβαίνετε...

Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 12:15, 12-09-10:

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ANTIOSSSSS ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ WELCOME ΣΧΟΛΕΙΟ....!!!!!!!!!!!!!!!!11111

Παράθεση

jj!

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jj!
Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,578 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 12:37, 12-09-10:

Καλή αρχή να 'χουμε!!!

Καλή σχολική χρονιά κι από εμένα

Προτείνω το παρόν θέμα, να κλειδωθεί και να ανοίξει στις 1/9/2011

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 12:46, 12-09-10:

Καλη Σχολικη Χρονια σε ολους!!

Παράθεση

roseberry

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη roseberry
H roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 487 μηνύματα.

H roseberry έγραψε στις 12:49, 12-09-10:

εχθες εριξε τα πρωτα πρωτοβροχια και αυριο σχολειο .....τι σημαινει αυτο?
καλο χειμωνα παιδια και καλη σχολικη χρονια σε ολους μας!

Παράθεση

spy-ak

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη spy-ak
H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,747 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε στις 13:05, 12-09-10:

καλή σχολική χρονιά σε όλους!!!!

Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη OoOkoβοldOoO
H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε στις 13:15, 12-09-10:

Καλή σχολική χρονιά παιδιά σε όλους!!!

Παράθεση

onoffon

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη onoffon
Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Αστυφυλάκων Γενική Σειρά . Έχει γράψει 265 μηνύματα.

O onoffon έγραψε στις 13:18, 12-09-10:

Τα καλητερα χρονια της ζωης σας θα τα περασετε στο σχολειο!!ΜΕτα ειναι τα δυσκολα αρχιζει το αγχος για επιβιωση κτλπ κτλπ.
Περαστε οσο καλητερα μπορειτε στο σχολειο...αυτα θα εχουμε να θυμομαστε.

Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 13:58, 12-09-10:

πραγματι φιλε onoffon!!!ας μεινει αυτη η σχολικη χρονια χαραγμενη για παντα στις καρδιες μας!!!!!!αλλα δεν μου ειπατε..τι θα θελατε να γινει αυτη τη χρονια????τι θ θελατε να κανετε δλδ.......νεες φιλιες,σχεσεις,αστεια,πλακες...πειτε καλε

Παράθεση

spyroskaftanis

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη spyroskaftanis
Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 435 μηνύματα.

O spyroskaftanis έγραψε στις 22:00, 12-09-10:

Για να δούμε πως θα ξυπνήσουμε αύριο
Τι ώρα θα πρέπει να είμαστε στο σχολείο;
Σε εμάς λένε κατά τις 10.30, αφού ο παπάς θα κάνει αγιασμό πρώτα στο δημοτικό.

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 22:27, 12-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από spyroskaftanis
Για να δούμε πως θα ξυπνήσουμε αύριο
Τι ώρα θα πρέπει να είμαστε στο σχολείο;
Σε εμάς λένε κατά τις 10.30, αφού ο παπάς θα κάνει αγιασμό πρώτα στο δημοτικό.
Τυχερέ... εμείς θα κάνουμε αγιασμό + 7ωρο από την πρώτη κιόλας μέρα..

Παράθεση

spyroskaftanis

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη spyroskaftanis
Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 435 μηνύματα.

O spyroskaftanis έγραψε στις 22:54, 12-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Katara
Τυχερέ... εμείς θα κάνουμε αγιασμό + 7ωρο από την πρώτη κιόλας μέρα..
7 ωρό??
Αποκλείετε!!
Εμείς παίρνουμε τα βιβλία και φεύγουμε αμέσως.
Και την δεύτερη μέρα κάνουμε παραδοσιακή 4ωρο!!

Παράθεση

Iliaso

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 5,473 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 22:58, 12-09-10:

Εντάξει μπορεί η κοπέλα να πηγαίνει σε ιδιωτικό:s

Παράθεση

Dias

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 7,353 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 23:04, 12-09-10:

Αύριο θα γίνουν πρωτότυπα πράγματα που μόνον 11 φορές ως τώρα τα έχω ξαναζήσει. Μας είπανε να πάμε στι 09:30. Σίγουρα θα περιμένουμε ως τις 10:15 (ο παπάς λόγω του ότι έχει m>130kg θα αργήσει). Θα χτυπήσει το γνώριμο ανατριχιαστικά απαίσιο κουδούνι. Η γυμνάστρια θα σφυρίζει "κάντε τετράδες" κι εμείς θα της ρωτάμε πόσα παιδιά να είναι σε κάθε τετράδα. Τα αρύθμιστα μεγάφωνα θα στριγκλίσουν. Ο παπάς θα αρχίσει να ψέλνει τα δικά του και απολύτως κανένας δεν θα τον ακούει. Εμείς θα μιλάμε μεταξύ μας και οι καθηγητές θα αλληλοκουτσομπολεύονται. Κάποια στιγμή θα μας βρέξει ο πάτερ με τον μαϊντανό και ο διευθυντής θα πάρει το μικρόφωνο. (Ελπίζω να μην έρθει κανένας δήμαρχος να βγάλει λόγο). Μπλα-μπλα-μπλα καλή χρονιά το Α1 στον πρώτο όροφο αίθουσα 11 κου-λου-που. Εγώ περιμένω στο τέλος το Γ4 (ωχ! τώρα το συνειδητοποιώ). Θα μπούμε στην τάξη. (Δεν ξέρω τι παρατράγουδα μπορεί να έχουμε με το 30 και μας χαλάσει την ιστορία). Θα περιμέεεεενουμε. Κάποια στιγμή θα μπει κάποιος καθηγητής να μας φέρει να γράψουμε τις τελικές δηλώσεις για κατευθύνσεις και επιλογές. Σιγά μην έχουμε και στυλό δηλαδή. Μετά θα περιμέεεενουμε να μας φωνάξουν για βιβλία. Ο καθηγητής που μας φέρανε θα προσπαθεί χλιαρά να μας πει να κάνουμε ησυχία, αλλά ποιος θα τον ακούει. Κάποια στιγμή θα μας ειδοποιήσουν και θα πάμε στην αίθουσα πολλαπλών για τα βιβλία. Ευτυχώς εκεί η δουλειά δεν αργεί. Ένας καθηγητής μας γράφει στην κατάσταση και άλλος μας δείχνει από που θα πάρουμε το δώρο μας. (Στο σχολείο μου συνηθίζουν να μας δίνουν έτοιμα σε σακούλα τα βιβλία του καθενός). Αύριο 08:15, το ξέρουμε. Πάμε τώρα (ώρα 12:30) όλοι μαζί (φορτωμένοι σαν γαϊδούρια) για καφέ. Καλή (τελευταία για μας) σχολική χρονιά σε όλους!!!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 23:06, 12-09-10:

καλα εγω στις 9 και, θα παω σιγα μην κανω την ιδια βλακεια που εκανα περυσι ...στις 11 θα μπουμε παλι....!! εμεις 2η μερα κανουμε 5ωρο/6ωρο... πρωτη καθολου φυσικα..!!
αχχ περιεργα αισθανομαι!!

αφηστε που θα λενε ενα σωρο βλακειες για να μας τρομακρατησουν... αλλα μπα.. φετος θα τα κανουμε εμεις αυτα στα καινουργια πρωτακια..!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χαρά. : 14-09-10 στις 13:58. Αιτία: merge
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ποιος/α είσαι πίσω από το νικ σου!! - Από Maggie
      Το θέμα έχει λάβει 51 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-12-12 στις 18:44.
    • Η ΜΙΤ πίσω από την κλοπή - Από THEO-007
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-12-09 στις 00:34.
    • Πρόβλημα στο πίσω πόδι - Από dudu
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-11-09 στις 11:10.
    • Παράλυση πίσω ποδιών - Από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-08-09 στις 19:49.
    • Ποτέ μην κοιτάξεις πίσω μου... - Από tharaleos
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Λογοτεχνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-02-08 στις 15:10.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους