Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,818 εγγεγραμμένα μέλη και 3,055,401 μηνύματα σε 93,272 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 847 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πίσω στα σχολεία

Johnnaousa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 22:52, 22-08-11:

μετα απο 18 χρονια ΝΑΙ δεν θα παω σχολειο στις 10-11-12 Σεπτεμβριου αν και φανταζομαι δεν θα κρατηθω και θα παω μια βολτα στον αγιασμο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,791 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 22:56, 22-08-11:

Γιατί υπάρχουν τέτοια thread;

Αυτά που μου έλειψαν είναι κάποιοι συμμαθητές και οι στιγμές χαζομάρας και γέλιου στα διαλείμματα και στην τάξη.
Α και καθηγητές που φέτος δε θα είναι στο λύκειο μας. =[
Αυτά πάντως θα μου λείψουν απ το σχολείο. Τελευταία χρονιά βλέπεις...
Και φυσικά η τυρόπιτα του κυλικείου. <3

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

babisgr

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη babisgr
Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 810 μηνύματα.

O babisgr έγραψε στις 22:57, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
μετα απο 18 χρονια ΝΑΙ δεν θα παω σχολειο στις 10-11-12 Σεπτεμβριου αν και φανταζομαι δεν θα κρατηθω και θα παω μια βολτα στον αγιασμο
Φίλε είναι τρομερά ωραίο το συναίσθημα έτσι; Ειδικά το γλίτωμα του πρωινού ξυπνήματος είναι το καλύτερο..Καλά εγώ δε το συζυταω ότι θα περάσω έστω και για βόλτα..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

toi_toi

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη toi_toi
Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 757 μηνύματα.

O toi_toi έγραψε στις 22:59, 22-08-11:

θελω και γω!

πριν ανοιξω το θεμα νομιζα οτι ο φοκος θα το χε ανοιξει!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 23:02, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από babisgr
Φίλε είναι τρομερά ωραίο το συναίσθημα έτσι; Ειδικά το γλίτωμα του πρωινού ξυπνήματος είναι το καλύτερο..Καλά εγώ δε το συζυταω ότι θα περάσω έστω και για βόλτα..
νομιζω πως σε ολους μας θα λειψουν τα μαθητικα χρονια οχι βεβαια το πρωινο ξυπνημα αλλα ξερεις ολα τα υπολοιπαγενικα θα περανω βολτες τωρα το Σεπτεμβρη που λογικα θα ειμαι στη Ναουσα αλλα αγιασμο σιγουρα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Δαλιδά
H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 4,227 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε στις 23:06, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Και φυσικά η τυρόπιτα του κυλικείου. <3
Πλάκα κάνεις! Λιγδερή, τίγκα στο λάδι και λιγουριαστική!
Από το κυλικείο θα μου έλειπε ο κυλικατζής(?) ο γεράκος, ο οποίος μου είχε αδυναμία και όταν είχε κόσμο, ερχόταν πρώτα σε μένα για ό,τι ήθελα

Γενικά τα συναισθήματά μου είναι ανάμεικτα. Από τη μία θέλω και άλλα μπάνια και άλλη ζέστη, αλλά από την άλλη έχω μια ανυπομονησία...

am I a dork ?

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 23:09, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από tsoufou
Πλάκα κάνεις! Λιγδερή, τίγκα στο λάδι και λιγουριαστική!
Από το κυλικείο θα μου έλειπε ο κυλικατζής(?) ο γεράκος, ο οποίος μου είχε αδυναμία και όταν είχε κόσμο, ερχόταν πρώτα σε μένα για ό,τι ήθελα

Γενικά τα συναισθήματά μου είναι ανάμεικτα. Από τη μία θέλω και άλλα μπάνια και άλλη ζέστη, αλλά από την άλλη έχω μια ανυπομονησία...

am I a dork ?
την δευτερη σου προταση δεν την σχολιαζω..απλα λογικο

Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη NikoTexXx
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,462 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε στις 23:09, 22-08-11:

εσυ με αγχωσες τωρα ανοιγοντας αυτο το θεμα... τι θελετε βρε παιδια και ανοιγετε τετοια θεματα?

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimitris001 (Δημήτρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη dimitris001
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,372 μηνύματα.

O dimitris001 έγραψε στις 23:12, 22-08-11:

Χμμμ....Αν και γνωρίζω πολύ καλά πως με το που θα αρχίσουν τα σχολεία από την πρώτη κιόλας βδομάδα(..αν όχι από την 2η μέρα ) θα θέλω ξανά καλοκαιρινές διακοπές, ομολογώ πως ναι όντως μου έλειψαν τα άτιμα τα σχολεία. Θέλω να ξανακούσω εκείνον τον σπαστικό ήχο του κουδουνιού, να γελάμε με τους καινούριους καθηγητές μας, να νυστάζω από την βαρεμάρα την ώρα του μαθήματος, να αγωνιώ με τα τεστ και τα διαγωνίσματα κτλ....

Αλλά πιο πολυ νομίζω πως μου έλειψαν τα γελάκια και οι παρέες στα διαλλείμματα.......

Παράθεση

ΦΩΤΕΙΝΗ2010

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΦΩΤΕΙΝΗ2010
H ΦΩΤΕΙΝΗ2010 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Νέα Τρίγλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

H ΦΩΤΕΙΝΗ2010 έγραψε στις 23:17, 22-08-11:

Έλα ρε συ!Θες δεν θες θα αγχωθείς άμα ανοίξεις για 5 λεπτά την τηλεόραση και δεις τις ειδήσεις!Δεν είμαστε σπασικλάκια!σε πληροφορώ ότι κάθε καλοκαίρι ξεχνάω να πιάνω στυλό!Ok school sucks...αλλά έχουμε και θα έχουμε καλές αναμνήσεις έτσι δεν είναι?

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,881 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 23:17, 22-08-11:

απιστευτο μου φαινεται...μετα απο μια 12ετη πορεια στα σχολεια(ναι,ναι,ξερω ''σιγα ρε μεγαλε''),δεν θα κληθω τη 12η Σεπτεμβριου να συναντηθω με φιλους,συμμαθητες και λοιπους γνωστους στο χωρο οπου με φιλοξενουσε τα πρωινα για 3 χρονια.Θα μου λειψουν τα παιδια,ο χωρος του σχολειου,οι καθηγητες και διαφορες στιγμες,ιδιαιτερα απο την περσινη χρονια.Νιωθω ενα μικρο αγχος,σαν να ειμαι ακομη μαθητης.Μη σας πω οτι ακομη θα θελα να πηγαινω σχολειο!Σιγουρα θα παω στον αγιασμο του σχολειου μου,και θα το επισκεπτομαι συχνα-πυκνα,μιας και θα περασω στο Ρεθυμνο.

Παράθεση

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη Bemanos
Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,852 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε στις 23:22, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από tsoufou
ο κυλικατζής(?) ο γεράκος, ο οποίος μου είχε αδυναμία και όταν είχε κόσμο, ερχόταν πρώτα σε μένα για ό,τι ήθελα

Εγω φετος τελειωσα , και ετσι μετα απο 12 χρονια δε θα ξαναανοιξουν τα σχολεια για εμενα (αυτο εχει και τα θετικα, και τα αρνητικα του)

Παράθεση

vassilis498

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 5,539 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 23:55, 22-08-11:

πλάκα είχε μωρέ

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 6,868 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 23:56, 22-08-11:

Επιτέλους η χρονιά που όλοι περιμέναμε ξεκινάει...

Φέτος είναι το μόνο καλοκαίρι που δεν ένιωσα τίποτα.

Καλή μας συνέχεια.

Παράθεση

roseberry

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη roseberry
H roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 487 μηνύματα.

H roseberry έγραψε στις 00:05, 23-08-11:

ας ανοιξουν μωρε,χου κερς,αρκει να πανε τα πραγματα καλα για ολους (Γ'λυκ)
θελω να δω τους καινουριους καθηγητες,
αυτους που ξεμειναν απο περσυ
και αυτους που καλα εκαναν και ξεμειναν απο περσυ ( :fss: )

so καλη αρχη να'χουμε

Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 00:10, 23-08-11:

Είχα την εντύπωση ότι υπήρχε ένα παρόμοιο θέμα αλλά ντάξει (βασικά ήταν "τελειώνουν οι διακοπές" όχι για σχολεία συγκεκριμένα) τεσπα..
Έχουμε και λέμε, επειδή έκανα πολλά απ' αυτά που ήθελα να κάνω κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού, ή μάλλον των διακοπών, και θα κάνω και άλλα γιατί μένουν 20 μέρες, δεν αρχίζουν και αύριο δα!, μπορώ να πω ότι καθόλου δεν στενοχωριέμαι που γυρίζουμε, μου χουν ψιλολείψει οι φοβεροί καθηγητές με τις ατάκες τους, ε καμιά βλακεία που κάνουμε σε κάτι άκυρα μαθήματα, τα πειράγματα σε συμμαθητές και καθηγητές... Η β γυμνασιου πάντως μέχρι τώρα ήταν η καλύτερη χρονιά, ελπίζω η φετινή να ναι ακόμη καλύτερη...

Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Χριστιάννα ^^
H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,029 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 00:24, 23-08-11:

Όσο κράτησε καλά ήταν. Πάμε γι'άλλα, καλύτερα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MariaEchelon (Μαρια)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη MariaEchelon
H Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής και Επικοινωνιών ΤΕΙ Σερρών . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H MariaEchelon έγραψε στις 00:25, 23-08-11:

Για εμενα επιτελους ηρθε η χρονια που δεν εχω πια σχολειο!

Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Iliaki
H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 790 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε στις 00:39, 23-08-11:

Είναι όπως πριν κάνεις ένα μεγάλο μακροβούτι.. Παίρνεις μια δυνατή ανάσα και βουτάς ελπίζοντας να φτάσεις πιο μακριά από την προηγούμενη φορά..
Έτσι και φέτος, θα πάρουμε μια δυνατή ανάσα, όσο καλύτερη μπορούμε, και θα βουτήξουμε στα βαθιά, προσπαθώντας να φτάσουμε όσο πιο μακριά μπορούμε...

Τς ποιήτρια το παίζω βραδιάτικο

Παράθεση

ἅλς

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ἅλς
Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,084 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε στις 09:52, 23-08-11:

Νομίζω η τελευταία χρονιά δεν συγκρίνεται με καμμιά! Τουλάχιστον στο σχολείο θα περάσουμε ωραία.....................
Θα έχουμε καινούργιο λυκειάρχη αλλά είναι ο περσινός μας Χημικός οπότε και τον ξέρουμε και μας ξέρει. Τέλεια!
Καλή αρχή σ΄όλους αλλά βασικά καλή δύναμη σ΄όλους-ες της Γ΄Λυκείου

Παράθεση

akrione

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη akrione
Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 195 μηνύματα.

O akrione το ischool εγινε αθλιο.θελω διαγραφη acc έγραψε στις 09:53, 23-08-11:

απορω γιατι πολλοι θελετε σχολειο..ελεος....λετε γελια αστεια πλακες χαβαλε μεσα στην ταξη κλπ...εγω λεω ολα αυτα τα κανεις και εξω με τν παρεα σου χωρις υποχρεωσεις και αγχος...!!

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 6,868 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 09:53, 23-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από MariaTVD
Για εμενα επιτελους ηρθε η χρονια που δεν εχω πια σχολειο!
Κάποια στιγμή θα εύχεσαι να ξαναερχόταν αυτή η χρονιά

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε στις 10:01, 23-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από akrione
απορω γιατι πολλοι θελετε σχολειο..ελεος....λετε γελια αστεια πλακες χαβαλε μεσα στην ταξη κλπ...εγω λεω ολα αυτα τα κανεις και εξω με τν παρεα σου χωρις υποχρεωσεις και αγχος...!!
Στο μέλλον θα αλλάξεις γνώμη.

Ίσα ίσα αυτό το κλίμα της υποχρέωσης, του άγχους ρε παιδί μου,
δίνουν πιο ωραία ευχαρίστηση στην πλάκα που θα κάνεις, που θα πεις.

Παράθεση

teol20

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη teol20
Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,578 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 10:02, 23-08-11:

Το τελευταιο κουδουνι της 12ης Σεπτεμβρη και ο τελευταιος αγιασμος.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε στις 10:05, 23-08-11:

Ω θα με πάρουν από τώρα τα ζουμιά.
Πάντα φοβόμουν το ''τελευταίο''.
Θα πέσει πολύ κλάμα τώρα που το σκέφτομαι.
Ελπίζω το περισσότερο να είναι από καλό βέβαια.

Θα επιζήσουμε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Cherie (Αννα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Cherie
H Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας (ΑΕΙ/Λάρισα) . Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H Cherie έγραψε στις 10:12, 23-08-11:

Ποπο νιώθω πολύ περίεργα. Δεν έχω συνειδητοποιήσει τι γίνεται. Πίσω για τελευταία φορά? Ξέρω γω, ας το απολαύσουμε!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,159 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 10:36, 23-08-11:

Μια χρονιά ακόμα για να βρίζουμε το σχολείο, και δεκάδες ακόμα για να το αναπολούμε.
Καλή μας τελευταία χρονιά!

Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη isida!!!
H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 1,126 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε στις 10:58, 23-08-11:

αχχχχχχχχ..κάθε χρόνο τέτοιες μέρες με πίανει μια θέληση ρε παιδί μου -ανεξήγητη- να γυρίσω στο σχολείο! να μυρίσω τα βιβλία που φετος ΔΕ θα πάρουμε και τέτοια ωραία...καλά εγώ ούτε καν που θυμώνουν ότι αυτή είναι η τελεύταια χρονια στο σχολείο ...εννοώ δε το είχα συνειδητοποιήσει ότι αυτό που κάνω τόσα χρόνια από του χρόνου θα πάψω να το κάνω ...είναι λίγο μελαγχολικό! τί να πω και εγώ? άντε να πάμε , να δούμε τί θα κάνουμε ...
καλη επιτυχία σε όλους guys...(άμα με βλέπετε μέσα το χειμώνα να με βρίζετε γιατί δε με βλέπω καλά ...χαχαχα)

αχ ..είδα αυτό του teol για το τελευταίο κουδούνι και συγκινήθηκα...

Παράθεση

Chiyo

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Chiyo
H Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 314 μηνύματα.

H Chiyo έγραψε στις 11:15, 23-08-11:

ε τέλη Αυγούστου όλοι λίγο πολύ θέλουμε να αρχίσει το σχολείο...
φέτος πολλές τρέλες και δεν θα αφήνουμε τίποτα να μας στεναχωρεί ^_^
μου 'λειψαν πολύ οι φίλοι μου, οι βλακείες που πετάω μες στο μάθημα, οι καθηγητές (γιατί η αλήθεια είναι ότι είχαμε πολύ καλούς καθηγητές)
πφφ........κάθε χρονιά περνάει τόσο γρήγορα....

ααααα ναι φέτος το σκέφτομαι να δηλώσω για 15μελές....και 5μελές όπως κάθε χρόνο ^_^ (WOMEN RULE !!!!!!! )

Παράθεση

Dmitsos (Δημήτρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dmitsos
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας . Έχει γράψει 906 μηνύματα.

O Dmitsos έγραψε στις 12:24, 23-08-11:

Αχ πέρυσι τέτοια εποχή είχα κατουρηθεί από τη χαρά μου που θ' άνοιγαν τα σχολεία
Η σχολική χρονιά της Γ' λυκείου ήταν η καλύτερη. Δέθηκα με τα παιδιά, κοιμόμασταν μαζί στα παγκάκια στα διαλλείματα, φτάναμε το πρωί όλοι μαζί με τους καφέδες στο χέρι και με μισόκλειστα τα μάτια, κυκλοφορούσαμε με ασκήσεις από το ένα παιδί στο άλλο, αγχωνόμασταν, γελάγαμε, βρίζαμε..Ευτυχώς να λέτε που δεν κλαίγαμε
Μου έλειψε όλο αυτό πριν το πάσχα που δεν πάταγε ψυχή στο σχολείο!!!!! Άδειες αίθουσες, άδεια παγκάκια...
Ρε γαμώτο θα μου λείψει αυτή η χρονιά. Αλλά μόνο αυτή. Αυτά που λένε περί σχολείου τα θεωρώ χαζομάρες
Τι να μου λείψει; Τα φρονιστήρια που έκανα σ' όλο το λύκειο, το διάβασμα, το πρωινό ξύπνημα, το το το...
Με τους φίλους μου θα βρισκόμαστε.
Αλλά αυτό το πράγμα που μας μάθανε να θεωρούμε "σχολείο" το χω αφήσει πίσω μου εδώ και δύο μήνες πλέον και εκεί ας μείνει...
Τα καλύτερα έρχονται!!

Καλή σχολική χρονιά παιδιά και καλή επιτυχία στα παιδιά που τελειώνουν!! Ένας χρόνος έμεινε και μετά θα κάνετε κάτι διαφορετικό στη ζωή σας!!!

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MariaEchelon (Μαρια)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη MariaEchelon
H Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής και Επικοινωνιών ΤΕΙ Σερρών . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H MariaEchelon έγραψε στις 15:39, 24-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Κάποια στιγμή θα εύχεσαι να ξαναερχόταν αυτή η χρονιά
Και εγω το πιστευω αυτο αλλα ασε με κ εμενα να χαρω λιγακι..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MariaEchelon : 24-08-11 στις 20:11.
Παράθεση

KnightRider

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 979 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 20:07, 24-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από ΦΩΤΕΙΝΗ2010
Σε 20 ημέρες ξεκινάνε τα σχολεία!Ετοιμάζεστε σιγά-σιγά?Αγχωθήκατε? Σας έλειψαν τα διαλείμματα τα γέλια μέσα στην τάξη καθώς και η βαρεμάρα την ώρα του μαθήματος?

Να ξεκινήσω λέγοντας πως μου έλειψαν αν και μέσα στην 1η εβδομάδα που θα ανοίξουν τα σχολεία θα αναπολώ το καλοκαίρι!Αλλά θέλω να ακούσω το σπαστικό ήχο <<ντρινκκκκκκκκκκκ>>, να νιώσω το άγχος για το τι έγραψα σε κάθε διαγώνισμα, καθώς και να ξανανιώσω το αίσθημα της ανακούφισης με το άκουσμα ότι σχολάσαμε!!!!!!Εσείς?
Όχι.. Ήμουν χαλαρός μέχρι που διάβασα το μήνυμά σου...
Εγώ που έκανα μάθημα και το καλοκαίρι είμαι ήδη έτοιμος.. Θέλω να αρχίσω επιτέλους το σχολείο για να τελειώνουμε επιτέλους!! (ξέρω ότι θα το μετανιώσω αυτό αργότερα.. )

Πάντως, όταν είσαι στην 3η λυκείου τα φροντιστήρια και το σχολείο σε κάνουν να σκέφτεσαι μόνο τις πανελλήνιες και στην ιδέα ότι επρόκειτο να ανοίξει αλλάζεις δέκα χρώματα και πιστεύεις ότι αυτή η χρονιά δεν θα'χει πλάκα.. Εγώ πιστεύω ότι θα'χει.. Ενδεχομένως περιορισμένη, αλλά θα'χει.. Θα θυμάστε ως ωραία χρονιά και την τελευταία, όχι μόνο τις προηγούμενες..

Παράθεση

Χερμα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Χερμα
H Χερμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Χερμα έγραψε στις 21:11, 04-09-11:

Παιδιά, έχω μια ερώτηση...Εγώ την πρώτη μερά δεν θα μπορέσω να παω σχολείο (λύκειο)...Τι θα χάσω ακριβώς;; Δεν θυμάμαι από πέρσυ. χαχαχαχα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Devina : 04-09-11 στις 21:26. Αιτία: Greeklish.
Παράθεση

xrusa!

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη xrusa!
H xrusa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H xrusa! έγραψε στις 00:09, 05-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Χερμα
Παιδιά, έχω μια ερώτηση...Εγώ την πρώτη μερά δεν θα μπορέσω να παω σχολείο (λύκειο)...Τι θα χάσω ακριβώς;; Δεν θυμάμαι από πέρσυ. χαχαχαχα
Βασικά εδώ είναι για τη πρώτη μέρα στο παν/μιο όχι στο σχολείο γενικα...
Τεσπα... φετος που δεν θα μοιράσουν και βιβλία μόνο τον αγιασμό θα χάσεις...

Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 1,126 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε στις 11:34, 07-09-11:

ισχύει ότι δεν ανοίγουν 12/9 αλλά 15 ή 17/9 ?
ααααααααχ πείτε μου ναι...!!!

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

O Johnny15 έγραψε στις 11:36, 07-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από isida!!!
Μάλλον όχι

τρίτη λυκείου είσαι σοβαρέψου!

Παράθεση

transient

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη transient
Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,776 μηνύματα.

O transient έγραψε στις 11:37, 07-09-11:

Μπαααα

Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

H isida!!! έγραψε στις 11:40, 07-09-11:

χαχαχα..όχι εεε?
πφφφφφφφφφφφφφ...έλεος!
σοβαρότατη...τουλάχιστον όσο χρειάζεται...
πάντως το άκουσα από πολλόυς...

Παράθεση

transient

Διακεκριμένο μέλος

O transient έγραψε στις 11:40, 07-09-11:

γιατί να μην αρχίσουν στις 12;

Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη OoOkoβοldOoO
H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,362 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε στις 11:45, 07-09-11:

όντως γιατί;

Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

H isida!!! έγραψε στις 11:47, 07-09-11:

έλα ρε παιδιά...ΕΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...
και καλά θα κάνουν απέργίες οι καθηγητές..το άκουσα και στις ειδήσεις , και απο το διευθυντή του αρσακείου που το'πε σε μια φίλη μου που τον ρωτησε...

Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη OoOkoβοldOoO
H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,362 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε στις 11:57, 07-09-11:

Τι να πω μακάρι να γίνει έτσι. Δεν θα μας χαλάσει να διαβάζουμε λίγο περισσότερο τα πρωινά έστω για για 3 μέρες! Είμαστε και πιο ξεκούραστοι!

Παράθεση

samina

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη samina
H samina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H samina έγραψε στις 11:59, 07-09-11:

Πίσω στα θρανία.Και αυτη η φορα θα ειναι η τελευταια.Game (almost) over.

Παράθεση

transient

Διακεκριμένο μέλος

O transient έγραψε στις 12:05, 07-09-11:

έλα ρε παιδιά...ΕΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...
και καλά θα κάνουν απέργίες οι καθηγητές..
Και γιατί πρέπει να γνωρίζουμε κάθε πότε απεργούν οι καθηγητές; Τέλος πάντων

Παράθεση

KnightRider

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 979 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 12:16, 07-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από isida!!!
Μπα.. Και αργότερα να ξεκινήσουμε το 17/9 δεν ισχύει καθώς είναι Σάββατο..

Παράθεση

thanosnt

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη thanosnt
Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O thanosnt έγραψε στις 12:24, 07-09-11:

αντε τελευταια χρονια φετος σχολειο!!το κακο ειναι πως πρεπει να κρατησω τις απουσιες για το τελος...θα μου λειψουν οι κοπανες για καφε και tichu ...πω πω πως περασαν εστσι τα χρονια ρε παιδια!!σαν χθες μουφενεται που περασα την πορτα του σχολειου για πρωτη φορα!!!

Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

H isida!!! έγραψε στις 16:10, 07-09-11:

ναι...γεράσαμε!!!
πωωωωωω ..πως κρατιούνται οι απουσιές ρε παιδια???

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 16:14, 07-09-11:

καλη αρχη και ολους και καλο κουραγιο στους Γ'λυκειακους

2 χρονια περασαν ηδη απο εκεινη την τελευταια πρωτη μερα

παντως να πω την αμαρτια μου το σχολειο το αγαπουσα

Παράθεση

catherine1994

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη catherine1994
H catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 753 μηνύματα.

H catherine1994 έγραψε στις 16:18, 07-09-11:

Αυτη τη Δευτερα αρχιζουμε;
Πώς περνάνε οι μερες

Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη RunawayDreamer
H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εφαρμογών Ξένων Γλωσσών στη Διοίκηση και το Εμπόριο ΤΕΙ Ηπείρου (Ηγουμενίτσα) και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 409 μηνύματα.

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε στις 16:34, 07-09-11:

Παιδιά μου, καλή αρχή και γερά ρε, μη μασάτε! Ειδικά εσείς στην γ'λυκείου, μπορώ να πω ότι αν εξαιρέσουμε το διάβασμα, θα περάσετε υπεροχότατα στης γενικής παιδείας...

Μα πόσο χαίρομαι που δε θα ξυπνήσω στις 7 άντε 8 για να πάω στον αγιασμό, που δε θα ξανακουβαλίσω τα βιβλία στις γνωστές μαύρες σακούλες που ανέκαθεν σκίζονταν, που δε θα ξαναμαλώσω για το θρανίο που θα "πιάσω", που δε θα ξαναδιορθώσω για 100στη φορά τους καθηγητές που προφέρουν ΠΑΝΤΑ λάθος το επίθετο μου, που δε θα χρειαστεί ποτέ ξανά να προσποιούμαι ότι προσέχω στο μάθημα και κάθε φορά που με κοιτούσε ο καθηγητής, εγώ να κουνάω το κεφάλι μου με την δήθεν γνώση που με μετέδιδε!

Αχ, πόσο ΔΕΝ θα μου λείψει το σχολείο!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ποιος/α είσαι πίσω από το νικ σου!! - Από Maggie
      Το θέμα έχει λάβει 51 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-12-12 στις 18:44.
    • Η ΜΙΤ πίσω από την κλοπή - Από THEO-007
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-12-09 στις 00:34.
    • Πρόβλημα στο πίσω πόδι - Από dudu
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-11-09 στις 11:10.
    • Παράλυση πίσω ποδιών - Από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-08-09 στις 19:49.
    • Ποτέ μην κοιτάξεις πίσω μου... - Από tharaleos
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Λογοτεχνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-02-08 στις 15:10.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους