Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,287 εγγεγραμμένα μέλη και 3,040,134 μηνύματα σε 92,441 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 892 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

''Εσύ, πώς αξιολογείς τον εαυτό σου;''

locotrelos

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη locotrelos
Ο locotrelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O locotrelos έγραψε στις 19:47, 03-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από timonierhs
Η καλυτερη και η κλασικη απαντηση σε αυτη την ερώτηση είναι : "Ειμαι πολυ έξυπνος, απλά δεν κάθομαι να διαβαζω"
Μολις με περιεγραψες.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη locotrelos : 03-11-14 στις 19:59.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Andypro (Απόλυτο Μηδέν)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη Andypro
Ο Απόλυτο Μηδέν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 14 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 309 μηνύματα.

O Andypro δε θα σας τα πρηξει, μη φοβαστε έγραψε στις 15:38, 01-07-15:

Πάντως εγώ δε με αυτο-βαθμολογώ με κριτήρια, αλλά με μία γενική εικόνα για εμένα.

Έτσι, εγώ πιστεύω ότι είμαι μαθητής του 18. Είμαι εξαιρετικός σε αρκετά μαθήματα, αλλά σε άλλα όπως φιλολογοαπαιτητικά [Οι 2 γραμματείες κι η Γλώσσα έτσι όπως την έχουν καταντήσει, όχι τα Αρχαία] πιάνω πάτο με τόνο. Στις 2 γραμματείες έγραψα 12 και στη γλώσσα 16 (σώθηκα από τη γραμματική, 9/10).

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Margaret2001

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους