Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,465 εγγεγραμμένα μέλη και 3,044,796 μηνύματα σε 92,671 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 666 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Η ιδανικότερη φοιτητική πόλη

Η ιδανικότερη φοιτητική πόλη

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)
Αθήνα
61
17,94%
Θεσσαλονίκη
150
44,12%
Λάρισα
9
2,65%
Πάτρα
41
12,06%
Αλεξανδρούπολη
7
2,06%
Ιωάννινα
26
7,65%
Ηράκλειο
15
4,41%
Κομοτηνή
9
2,65%
Νησιά (πείτε ποιο)
6
1,76%
Άλλη (πείτε ποια)
16
4,71%

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,624 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 11:21, 31-07-12:

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ! Ειναι η μεγαλυτερη πανεπιστημιουπολη! Το Αριστοτελειο φοβερο πανεπιστημιο πρεπει να ειναι... Πολυ ομορφη πολη ειναι η αγαπη μου!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 6,606 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 17:20, 31-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Jeanjean
Είναι η μόνη πόλη στην Ελλάδα η οποία αντικατοπτρίζει την πραγματικότητα της ελληνικής κοινωνίας κάθε στιγμή.

Είναι η μόνη πόλη στην Ελλάδα η οποία μπορεί να ''εξιψωθεί'' και να ''πεσει'' σε μηδενικούς χρόνους.

Η μόνη πόλη η οποία σου πετάει κατάμουτρα πως δεν είναι όλα ρόδινα και ωραία.Και αυτό μου αρέσει.Θέλω να κατανοήσω την δυστυχία,την μιζέρια.
Ειδικά τώρα με έπεισες. Τελικά η ησυχία της επαρχίας είναι πολύ καλύτερη.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Καθηγητής

H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,624 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 17:31, 31-07-12:

Η Αθήνα είναι μια ζωντανή πόλη.

Είναι η μόνη πόλη στην Ελλάδα η οποία αντικατοπτρίζει την πραγματικότητα της ελληνικής κοινωνίας κάθε στιγμή.

Είναι η μόνη πόλη στην Ελλάδα η οποία μπορεί να ''εξιψωθεί'' και να ''πεσει'' σε μηδενικούς χρόνους.

Η μόνη πόλη η οποία σου πετάει κατάμουτρα πως δεν είναι όλα ρόδινα και ωραία.Και αυτό μου αρέσει.Θέλω να κατανοήσω την δυστυχία,την μιζέρια.Γιατί μόνο έτσι θα μπορέσω να γευτώ αυτά που μου προσφέρει.

ΕΝΤΟΝΕΣ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ.

Η Αθήνα είναι μια όμορφη πόλη.
Ομορφο είναι οτιδήποτε αληθινό.
Περιμενε! Ολοι μου οι συγγενεις ειναι στην θεσσαλονικη εκτος εμενα αλλα εκει γεννηθηκα.. Πολυ συχνα παω.. Εχω ξαδελφια που σπουδαζουν στο ΑΠΘ... Εχω ακουσει τα καλυτερα λογια.. Και γιατι μονο η Αθηνα ειναι ζωντανη πολη; Δεν συμφωνω... Με αυτα που ακουω ολο φωτιες στο κεντρο κλπ κλπ Μακρια απο εμας!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristina elen

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη xristina elen
H xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφίας - Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,167 μηνύματα.

H xristina elen Ό,τι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατό έγραψε στις 17:42, 31-07-12:

η σαλονικαρα παιδια ειναι η πιο ιδανικη φοιτητικη πολη...σπουδασε ο αδερφοσ μου εκει...κοντινεσ αποστασεισ,ομορφη πολη...ομωσ εγτω φυσικα δηλωσα αθηνα ...η θεσσαλονικη ειναι καλη για τουσ φοιτητεσ αλλα οχι για μονιμη διαμονη...εγω τουλαχιστον δεν ταιριαζα με τουσ ανθρωπουσ εκει.αλλωστε και η αθηνα ειναι ομορφη πολη και εχει τα παντα ολα απο συναυλιεσ διασκεδαση και οχι μονο...ειναι ατελειωτη πολη η αθηνα τι να λεμε τωρα...οποτε εμενα και οι 2 μ αρεσουν...καλα λογια εχω ακουσει και για την κομοτηνη...εχει ησυχη και ασφαλη ζωη..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Καθηγητής

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 17:46, 31-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από xristina elen
η σαλονικαρα παιδια ειναι η πιο ιδανικη φοιτητικη πολη...σπουδασε ο αδερφοσ μου εκει...κοντινεσ αποστασεισ,ομορφη πολη...ομωσ εγτω φυσικα δηλωσα αθηνα ...η θεσσαλονικη ειναι καλη για τουσ φοιτητεσ αλλα οχι για μονιμη διαμονη...εγω τουλαχιστον δεν ταιριαζα με τουσ ανθρωπουσ εκει.αλλωστε και η αθηνα ειναι ομορφη πολη και εχει τα παντα ολα απο συναυλιεσ διασκεδαση και οχι μονο...ειναι ατελειωτη πολη η αθηνα τι να λεμε τωρα...οποτε εμενα και οι 2 μ αρεσουν...καλα λογια εχω ακουσει και για την κομοτηνη...εχει ησυχη και ασφαλη ζωη..
Λατρευω την Θεσσαλονικη γιατι: Μου αρεσουν πολυ οι βολτες τα βραδια στην παραλιακη...
τα ψωνια στην Τσιμισκη...
Ο γυρος της φυσικα!!!
Το ΑΠΘ
Φοβερες περιοχες για εμενα: Καλαμαρια, Ευκαρπια, Τριανδρια, Ευωσμος...
Ειναι και κοντα στην Περεα!!!

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,622 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 17:52, 31-07-12:

Κι εγώ ψηφίζω Πάτρα μακράν! Συνδυάζει και φύση και επιλογές/διεξόδους και γενικά προσφέρει αρκετά πράγματα χωρίς να έχει τη φασαρία και την ασφυκτική πολυκοσμία άλλων μεγαλουπόλεων. Το μόνο κακό είναι πως η Πανεπιστημιούπολη βρίσκεται εκτός πόλης και θέλει αρκετή ώρα για να πας.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ryuzaki (Lost in Infinity)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Ryuzaki
Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 363 μηνύματα.

O Ryuzaki έγραψε στις 07:59, 01-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από sweetymt
Φοβερες περιοχες για εμενα: Καλαμαρια, Ευκαρπια, Τριανδρια, Ευωσμος...
Ειναι και κοντα στην Περεα!!!
Αυτές (bold) είναι από τις πιο υποβαθμισμένες περιοχές τις Θεσσαλονίκης. Για τον Εύοσμο είμαι σίγουρος, για την Ευκαρπία έχω όμως μία επιφύλαξη.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Queen of Hearts

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Queen of Hearts
H Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 742 μηνύματα.

H Queen of Hearts έγραψε στις 09:28, 01-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από xristina elen
εγω τουλαχιστον δεν ταιριαζα με τουσ ανθρωπουσ εκει
πως το εννοεις αυτο ?

Παράθεση

~Lös~

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη ~Lös~
H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε στις 16:39, 01-08-12:

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ <3
ΚΑΙ ΓΙΑΝΝΕΝΑ <3
ΑΥΤΑ!

Αρχική Δημοσίευση από nafasskataa
Γιατί η Κομοτηνή έχει τις λιγότερες ψήφους;
Τι έχετε να πείτε γι' αυτή;
Τη λατρεύω ^^ =)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SparklingGrey : 08-08-12 στις 00:38. Αιτία: Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,566 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 09:47, 07-08-12:

Πως είναι γενικά οι δυνατότητες στην Θεσσαλονίκη; Έχει αρκετές επιλογές;

Παράθεση

nafs

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη nafs
H nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 307 μηνύματα.

H nafs έγραψε στις 10:12, 07-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ryuzaki
Αυτές (bold) είναι από τις πιο υποβαθμισμένες περιοχές τις Θεσσαλονίκης. Για τον Εύοσμο είμαι σίγουρος, για την Ευκαρπία έχω όμως μία επιφύλαξη.
Ο Εύοσμος είναι ο δεύτερος σε πληθυσμό μεγαλύτερος δήμος στη Θεσσαλονίκη. Έχει αναπτυχθεί πααρα πολύ τα τελευταία χρόνια και έχει όλο καινούριες οικοδομές με οικογένειες. Είναι γενικότερα ένας "νέος" δήμος. Και από τους πιο ασφαλείς δήμους θα έλεγα. Όλοι το θεωρούν υποβαθμισμένο γτ είναι δυτική συνοικία αλλά δεν ισχύει.

p.s.οφφ τοπικ το ξέρω

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 2,835 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 10:43, 07-08-12:

Καλός ο Εύοσμος, αλλά όχι για φοιτητή.

Παράθεση

nafs

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη nafs
H nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 307 μηνύματα.

H nafs έγραψε στις 11:10, 07-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια
Καλός ο Εύοσμος, αλλά όχι για φοιτητή.
Ναι δε διαφωνώ. Αν και λόγω φθηνών ενοικίων υπάρχουν αρκετοί φοιτητές όσο να ναι είναι μακρια απ τη φοιτητική ζωή.

Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 2,835 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 11:13, 07-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από nafs
Ναι δε διαφωνώ. Αν και λόγω φθηνών ενοικίων υπάρχουν αρκετοί φοιτητές όσο να ναι είναι μακρια απ τη φοιτητική ζωή.
Ε κοίτα, περισσότερο είναι μεταπτυχιακοί φοιτητές που ίσως να μην τους νοιάζουν τα καθημερινά "έξω". Αυτό το διακρίνω και σε άλλες περιοχές της Θεσσαλονίκης.

Παράθεση

Jeanjean (John)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Jeanjean
Ο John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

O Jeanjean Το πάθος κάνει τον κόσμο να γυρίζει. έγραψε στις 18:24, 07-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Ειδικά τώρα με έπεισες. Τελικά η ησυχία της επαρχίας είναι πολύ καλύτερη.
Με ότι βολεύεται ο καθένας.

Περιμενε! Ολοι μου οι συγγενεις ειναι στην θεσσαλονικη εκτος εμενα αλλα εκει γεννηθηκα.. Πολυ συχνα παω.. Εχω ξαδελφια που σπουδαζουν στο ΑΠΘ... Εχω ακουσει τα καλυτερα λογια.. Και γιατι μονο η Αθηνα ειναι ζωντανη πολη; Δεν συμφωνω... Με αυτα που ακουω ολο φωτιες στο κεντρο κλπ κλπ Μακρια απο εμας!
Εγώ αυτό που νιώθω γράφω.

---------------------------------------

Πραγματικά τα σχόλια τύπου ''Καθε μέρα φωτιές έχει στο κέντρο της Αθήνας απαπαπα χαμός'' ή το άλλο ''Είναι τεράστια η Αθήνα χαοτική'' δεν θα λάβουν απάντηση από έναν λογικά σκεπτόμενο άνθρωπο.

Εκτός φυσικά αν δεν έχεις ακούσει για τα ΜΜΕ(Μεσα Μαζικής Μεταφοράς) και αν νομίζεις πως κάθε μέρα στο Σύνταγμα οι λαθρομετανάστες ψήνουν αθώους Ελληνες πολίτες στην σούβλα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,634 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 18:28, 07-08-12:

Τι έγινε λέει; Ο Εύοσμος υποβαθμισμένη περιοχή; αχ0χα0χα0χ0α0αχ0χα0αχ0αχ0χα0χ0
Εζησα να τ' ακούσω κι αυτο

Παράθεση

xristina elen

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη xristina elen
H xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφίας - Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,167 μηνύματα.

H xristina elen Ό,τι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατό έγραψε στις 18:31, 07-08-12:

εχω παει ρε παιδια ευοσμο...μια χαρα περιοχη μου φανηκε...η καλαμαρια ειναι κορυφη για μενα..μ αρεσει πολυ!!!!!!!!

Παράθεση

Ryuzaki (Lost in Infinity)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Ryuzaki
Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 363 μηνύματα.

O Ryuzaki έγραψε στις 23:04, 07-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Τι έγινε λέει; Ο Εύοσμος υποβαθμισμένη περιοχή; αχ0χα0χα0χ0α0αχ0χα0αχ0αχ0χα0χ0
Εζησα να τ' ακούσω κι αυτο
Αυτός και το Πανόραμα. Χμμ γιατί άραγε τα πρεζάκια δενδροπόταμο-εύοσμο-κορδελιό το έχουν σαν προορισμό κάθε φόρα που χρειάζονται;

Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια έγραψε στις 23:07, 07-08-12:

Αυτός και το Πανόραμα. Χμμ γιατί άραγε τα πρεζάκια δενδροπόταμο-εύοσμο-κορδελιό το έχουν σαν προορισμό κάθε φόρα που χρειάζονται;
Πάνε Εύοσμο; Τι αστείο είναι πάλι αυτό;

Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,634 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 23:25, 07-08-12:

Κοίτα πρεζάκια παντού θα βρεις. Επειδή όμως ζω Εύοσμο τα τελευταία 18 χρόνια, δεν έχω δει. Για 'μενα άλλο Κορδελιό και άλλο Εύοσμος (παρόλο που ενώθηκαν οι δήμοι τώρα) Στο κορδελιό ναι, και εγκληματικότητα έχει μεγαλύτερη απ' τον Εύοσμο, και πρεζάκια έχει.
Αλλά στον Εύοσμο δε θα βρεις κάτι τέτοιο. Ισως κοντά στον περιφερειακό να πετύχεις κάποιον, αλλά πάρα πολύ σπάνια (σε σχέση με δενδροπόταμο και κορδελιό)

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια έγραψε στις 23:40, 07-08-12:

Κοίτα πρεζάκια παντού θα βρεις. Επειδή όμως ζω Εύοσμο τα τελευταία 18 χρόνια, δεν έχω δει. Για 'μενα άλλο Κορδελιό και άλλο Εύοσμος (παρόλο που ενώθηκαν οι δήμοι τώρα) Στο κορδελιό ναι, και εγκληματικότητα έχει μεγαλύτερη απ' τον Εύοσμο, και πρεζάκια έχει.
Αλλά στον Εύοσμο δε θα βρεις κάτι τέτοιο. Ισως κοντά στον περιφερειακό να πετύχεις κάποιον, αλλά πάρα πολύ σπάνια (σε σχέση με δενδροπόταμο και κορδελιό)
Ναρκομανείς έχει παντού. Και στην Πυλαία, και Χαριλάου, και Πανόραμα ακόμη.
Αλλά γιατί γίνεται συζήτηση γι'αυτό; Τι σχέση έχει;

Παράθεση

Jeanjean (John)

Απόφοιτος

Ο John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

O Jeanjean Το πάθος κάνει τον κόσμο να γυρίζει. έγραψε στις 00:12, 08-08-12:

Ναρκομανείς έχει παντού. Και στην Πυλαία, και Χαριλάου, και Πανόραμα ακόμη.
Αλλά γιατί γίνεται συζήτηση γι'αυτό; Τι σχέση έχει;
Θάλεια είναι το ίδιο με το ''Καλέ στην Αθήνα εχει φωτιές στο κέντρο κάθε μέρα απαπαπα χαμός χαμος πως θα ζήσω εκεί!!!''

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 6,606 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 11:03, 08-08-12:

Η Αθήνα είναι στα χειρότερα της αυτή την περίοδο. Πριν 5-10-15-25 χρόνια ήταν στα καλύτερα όσο αφορούσε την ζωή αλλά τώρα χαίρομαι που είμαι μακριά.

Παράθεση

Καθηγητής

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 11:17, 08-08-12:

εγω με αυτα που γινονται στην Αθηνα δεν θα ελεγα σε κανεναν να παει να σπουδασει ή να ζησει εκει... Δηλαδη πας μια βολτα για ψωνια στο κεντρο και μπορει να μην ξανα γυρισεις!

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mixalisbarca (Μιχάλης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη mixalisbarca
Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

O mixalisbarca έγραψε στις 11:24, 08-08-12:

εγω με αυτα που γινονται στην Αθηνα δεν θα ελεγα σε κανεναν να παει να σπουδασει ή να ζησει εκει... Δηλαδη πας μια βολτα για ψωνια στο κεντρο και μπορει να μην ξανα γυρισεις!
Σιγά...

Παράθεση

Καθηγητής

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 11:32, 08-08-12:

καλα αν βρεθει κανενας κουκουλοφορος....

Παράθεση

mitsolas

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη mitsolas
Ο mitsolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 157 μηνύματα.

O mitsolas έγραψε στις 12:15, 08-08-12:

εγω παντως φετος πηγαινα καθε μερα κεντρο και δεν αντιμετωπισα τιποτα τετοιο, το ιδιο και φιλος μου που μενει εξαρχεια τωρα που τα εχουν δει αυτα οσοι τα λενε (αρχιζει απο τηλ και τελειωνει σε οραση μαλλον).... οσον αφορα τις φωτιες και τα επεισοδια, αυτα γινονται μονο στις μεγαλες πορειες αρα ειναι πολυ ευκολο να τα αποφυγεις αν σε τρομαζουν τοσο πολυ

Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια έγραψε στις 12:26, 08-08-12:

Μήπως είσαι λίγο υπερβολική; Και στην Κατερίνη μπορεί να βγεις μία βόλτα για ψώνια και να μην ξαναγυρίσεις γιατί μπορεί να πέσει ελικόπτερο στο κεφάλι σου.

Παράθεση

mixalisbarca (Μιχάλης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη mixalisbarca
Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

O mixalisbarca έγραψε στις 12:41, 08-08-12:

Μήπως είσαι λίγο υπερβολική; Και στην Κατερίνη μπορεί να βγεις μία βόλτα για ψώνια και να μην ξαναγυρίσεις γιατί μπορεί να πέσει ελικόπτερο στο κεφάλι σου.
Λες;
Με τρομάζεις..

Παράθεση

Pupilloscope (Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης.)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pupilloscope
Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 799 μηνύματα.

O Pupilloscope έγραψε στις 12:45, 08-08-12:

Oχι δηλαδη οτι θα σε ληστεψουν κλπ,αλλα θα βρεθει και κουκουλοφορος; ΧΑΧΑΧΑΧΑ.

Απο που να βρεθει ο κoυκουλοφορος;Απο γειτονικη διαδηλωση αντεξουσιαστων;

Iq<0.

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

O Johnny15 έγραψε στις 14:29, 08-08-12:

Φτάνουν οι χιλιάδες Πακιστανοί από μόνοι τους...

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pequeño

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 14:58, 08-08-12:

Ο Εύοσμος είναι σε πολύ καλή κατάσταση σε σχέση με το Κορδελιό,στο θέμα με τους ναρκομανής,γενικά πιστεύω ότι είναι η πιο καθαρή περιοχή στη δυτική Θεσσαλονίκη αν σκεφτούμε περιοχές όπως δενδροπόταμος,κορδελιό,αμπέλοκηποι κλπ γιατί "καθάρισε" όταν άρχισε να φτιάχνετε η νέα πολιτεία (οι γύφτοι όμως σταθερή αξία δε λεν να το κουνήσουν :@ )
Στον Εύοσμο έχει συγκεκριμένα μέρη που πάνε, πίσω από την εκκλησία της πλατείας και στα γύρω στενάκια που πλέον εγώ προσωπικά όποτε περνάω από κει πίσω έχει συνέχεια 2 αστυνομικούς να κάθονται στο τσιμεντένιο παγκάκι και έτσι δεν έχω συναντήσει κανέναν ναρκομανή πρόσφατα.
Στον περιφερειακό έχει κάποιους αλλά αυτοί δεν κάθονται εκεί περαστικοί είναι που πάνε με τα πόδια κορδελιό, αλλά με το περιπατητικό πάρκο εκεί πέρα ότι ώρα και να πας έχει κόσμο,οπότε δεν φοβάσαι, άντε κανά τσιγάρο να σου ζητήσουν και συνεχίζουν το δρόμο τους, εγώ που πάω για τρέξιμο εκεί είμαι χαλαρή μια φωνή να βάλεις έχει μαζευτεί ο μισός εύοσμος που πάει για τρέξιμο

Παράθεση

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Bemanos
Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,843 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε στις 14:59, 08-08-12:

καλα αν βρεθει κανενας κουκουλοφορος....
Η Αθήνα είναι στα χειρότερα της αυτή την περίοδο. Πριν 5-10-15-25 χρόνια ήταν στα καλύτερα όσο αφορούσε την ζωή αλλά τώρα χαίρομαι που είμαι μακριά.
εχετε φαει χοντρο brainwash απτα καναλια μου φαινεται. Για αλλη μια φορα τραγικοποιουν και παραφουσκωνουν την πραγματικοτητα. Ο κουκουλοφορος μπορει να θελει να σπασει τραπεζες εσενα τι σε πειραζει? Πρεζακια/βιαστες/ληστες εχει σε συγκεκριμενες περιοχες κυριως , οποτε αν ξερεις που να μεινεις θα περασεις μια χαρα

Παράθεση

Theoritikos

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Theoritikos
Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας . Έχει γράψει 243 μηνύματα.

O Theoritikos έγραψε στις 15:02, 08-08-12:

σιγά τη Θεσσαλονίκη υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές Αθήνα 4 ever

Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mr. Crowley
Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,961 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε στις 15:03, 08-08-12:

Funny thing,κάθε μέρα κέντρο είμαι (actually,I live there),και κάθε βράδυ γυρνάω σπίτι μου in one piece!

--------------------------

Guys,έχω μια ξαδέρφη που μένει Σταυρούπολη και μου λέει πως όλη η δυτική Σαλονίκη είναι τίγκα στα ναρκωτικά και τις συμμορίες,αλλά τι να πω,δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Theoritikos

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Theoritikos
Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας . Έχει γράψει 243 μηνύματα.

O Theoritikos έγραψε στις 15:07, 08-08-12:

τα ΜΜΕ έχουν κάνει τους πάντες να πιστεύουν οτι η Αθήνα είναι κόλαση

Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια έγραψε στις 15:11, 08-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από ZoeXal
Ο Εύοσμος είναι σε πολύ καλή κατάσταση σε σχέση με το Κορδελιό,στο θέμα με τους ναρκομανής,γενικά πιστεύω ότι είναι η πιο καθαρή περιοχή στη δυτική Θεσσαλονίκη αν σκεφτούμε περιοχές όπως δενδροπόταμος,κορδελιό,αμπέλοκηποι κλπ γιατί "καθάρισε" όταν άρχισε να φτιάχνετε η νέα πολιτεία (οι γύφτοι όμως σταθερή αξία δε λεν να το κουνήσουν :@ )
Τι λέτε ρε σεις; Πάμε καλά τώρα; Μου βάζετε τους Αμπελόκηπους στο ίδιο επίπεδο με τον Δενδροπόταμο και το το Κορδελιό; Νιώστε λίγο. Ούτε που πέφτουν αυτές οι περιοχές δεν ξέρετε. Έλεος με την παραπληροφόρησή σας.

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

O Johnny15 έγραψε στις 15:29, 08-08-12:

Η Αθήνα είναι Αθήνα, γεμάτη λαθρομετανάστες και πολύ εγκληματικότητα, δεν κολλάει πουθενά το κακό σχέδιο των ΜΜΕ να μας κάνει να πιστεύουμε ότι δεν είναι καλή φοιτητική πόλη...

Για έναν που έχει συνηθίσει να ζει στην ηρεμία, χωρίς πακιστανούς (και χωρίς να βλέπει ξένες σκουρόχρωμες φάτσες σχεδόν παντού) και να κάνει βόλτες μέχρι τις 5 σε όποιο σημείο της πόλη θέλει, ε η Αθήνα του φαίνεται σαν άσχημο μέρος. Period.

Έβαλα πρώτες δυο επιλογές Αθήνα λόγω πανεπιστημίου αλλά και να μην περάσω εκεί δεν θα στεναχωρηθώ καθόλου, έχει πολλά θετικά αν μείνω εδώ.

Παράθεση

Pequeño

Φοιτητής

H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 15:32, 08-08-12:

Τι λέτε ρε σεις; Πάμε καλά τώρα; Μου βάζετε τους Αμπελόκηπους στο ίδιο επίπεδο με τον Δενδροπόταμο και το το Κορδελιό; Νιώστε λίγο. Ούτε που πέφτουν αυτές οι περιοχές δεν ξέρετε. Έλεος με την παραπληροφόρησή σας.
Χαλάρωσε λίγο κοπέλια, μια χαρά ξέρω που πέφτουν Αμπελόκηπους μένω
Βλέπω τι γίνεται στη γειτονιά μου
Δεν μιλάω για πλατεία επταλόφου, για αμπελόκηπους μιλάω για τις γειτονιές, που όπως ξέρεις να πάρεις την Χαλκίδη και κατέβεις είναι κοντά με τη πεζογέφυρα για city gate, εκεί να φανταστώ εσύ σε εκείνες τις περιοχές τριγυρνάς ελεύθερα δεν έχεις θέμα με τους ναρκομανείς;

Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια έγραψε στις 15:37, 08-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από ZoeXal
Χαλάρωσε λίγο κοπέλια, μια χαρά ξέρω που πέφτουν Αμπελόκηπους μένω
Βλέπω τι γίνεται στη γειτονιά μου
Δεν μιλάω για πλατεία επταλόφου, για αμπελόκηπους μιλάω για τις γειτονιές, που όπως ξέρεις να πάρεις την Χαλκίδη και κατέβεις είναι κοντά με τη πεζογέφυρα για city gate, εκεί να φανταστώ εσύ σε εκείνες τις περιοχές τριγυρνάς ελεύθερα δεν έχεις θέμα με τους ναρκομανείς;
Εγώ από το City Gate έχω γυρίσει και 2 το βράδυ. Και εκεί που λες ουσιαστικά είναι Ξηροκρήνη-Δήμος Θεσσαλονίκης. Η Χαλκίδη και το Βαγιούλη (το σχολείο) είναι μια χαρά περιοχές για να τις περπατήσεις και να μείνεις.
Δηλαδή η αερογέφυρα και το πάρκο της Ελπίδας στον Εύοσμο είναι καλύτερα;
Τεςπα, εμένα δεν με ενοχλούν οι ναρκομανείς. Άλλωστε υπάρχουν ΠΑΝΤΟΥ. Τις προάλλες είχα δει ένα πολύ άσχημο θέαμα στο πάρκο των Ρόδων ,στη Νέα Παραλία, που οι δήμαρχοι το παρουσιάζουν και για το στολίδι της πόλης.

Παράθεση

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Bemanos
Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,843 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε στις 15:38, 08-08-12:

Η Αθήνα είναι Αθήνα, γεμάτη λαθρομετανάστες και πολύ εγκληματικότητα, δεν κολλάει πουθενά το κακό σχέδιο των ΜΜΕ να μας κάνει να πιστεύουμε ότι δεν είναι καλή φοιτητική πόλη...
Γενικευεις, δεν ειναι κανα χωριο εχει πολλα μερη που μπορεις να μεινεις μεσα στην πολη χωρις να βλεπεις λαθρομεταναστοπρεζακια

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

O Johnny15 έγραψε στις 15:39, 08-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Bemanos
Γενικευεις, δεν ειναι κανα χωριο εχει πολλα μερη που μπορεις να μεινεις μεσα στην πολη χωρις να βλεπεις λαθρομεταναστοπρεζακια
Αυτό δεν αναιρεί ότι υπάρχουν πολλοί ούτε ότι έχει υψηλή εγκληματικότητα.

Παράθεση

Morelo

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Morelo
Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 874 μηνύματα.

O Morelo έγραψε στις 15:45, 08-08-12:

Φαντάζομαι άτομα με απόψεις καταστροφολογικές για την Αθήνα δεν έχουν πατήσει ποτέ το πόδι τους στην πόλη αυτή, απλά αναμασούν ότι ακούγεται γύρω τους.
2 χρόνια σπουδάζω εκεί, κόψτε κάτι.

Ζήστε πρώτα κάποιο διάστημα στην Αθήνα και μετά εκφέρετε απόψη.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pequeño

Φοιτητής

H Pequeño έγραψε στις 15:47, 08-08-12:

Βασικά μιλάω για την γενική εικόνα των Αμπελοκήπων,και για ναρκομανείς και για τον..."κόσμο", δεν λέω ότι δε μπορείς να κυκλοφορήσεις ελεύθερα, δεν είναι τόσο τραγικά αλλά νταξ σε σύγκριση με αλλού ε, δεν είναι και το καλύτερο,συνορεύει με πολλές "παράξενες" περιοχές, πχ πρωτού φτιαχτεί η Ιατρού Γωγούση γινόταν χαμός από εκείνη την πλευρά, και από την μεριά που είναι το δημοτικό στάδιο και το συγκρότημα με τα σχολεία,αλλά και στις εργατικές κατοικίες επίσης υπάρχουν θέματα.

Τέλος πάντων, όπως λες ναρκομανείς υπάρχουν παντού απλά κοιτάμε που μπορεί να είναι καλύτερα.

Παράθεση

Jeanjean (John)

Απόφοιτος

O Jeanjean Το πάθος κάνει τον κόσμο να γυρίζει. έγραψε στις 15:50, 08-08-12:

Για έναν που έχει συνηθίσει να ζει στην ηρεμία, χωρίς πακιστανούς (και χωρίς να βλέπει ξένες σκουρόχρωμες φάτσες σχεδόν παντού) και να κάνει βόλτες μέχρι τις 5 σε όποιο σημείο της πόλη θέλει, ε η Αθήνα του φαίνεται σαν άσχημο μέρος. Period.

Έβαλα πρώτες δυο επιλογές Αθήνα λόγω πανεπιστημίου αλλά και να μην περάσω εκεί δεν θα στεναχωρηθώ καθόλου, έχει πολλά θετικά αν μείνω εδώ.
Κανείς δεν είπε πως το brainwashing των ΜΜΕ αποσκοπεί στον να μην πάνε οι μελλοντικοί φοιτητές στην Αθήνα!

Εγώ,είμαι από μια μικρή πόλη,έχω συνηθίσει να ζω στην ηρεμία και δεν έχουμε και πολλούς αλλοδαπούς.Μπορώ να κάνω βόλτες μέχρι τις 5 σε όποιο σημείο της πόλης θέλω και η Αθήνα δεν μου φαίνεται,αλλά ξέρω ότι είναι υπέροχη.

Ουπς,μόλις κατέριψα μια από τις λογικά τεκμηριωμένες θεωρίες σου.

Και λες πως έβαλες Αθήνα λόγω πανεπιστημίου.Αρα,συμφωνα με τους κανόνες της λογικής πάντα,εμμεσα υποστηρίζεις πως η Αθήνα έχει καλά τμήματα στους τομείς σου.
Να ένα καλό στην Αθήνα,το οποίο είναι και το βασικότερο.
Εσύ δεν πας απλά να ζήσεις,αλλά να σπουδάσεις.

Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mr. Crowley
Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,961 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε στις 16:01, 08-08-12:

Τεςπα, εμένα δεν με ενοχλούν οι ναρκομανείς. Άλλωστε υπάρχουν ΠΑΝΤΟΥ. Τις προάλλες είχα δει ένα πολύ άσχημο θέαμα στο πάρκο των Ρόδων ,στη Νέα Παραλία, που οι δήμαρχοι το παρουσιάζουν και για το στολίδι της πόλης.
Νέα Παραλία ρε είναι ωραία!Είναι για να πηγαίνεις εκεί το βραδάκι με το γκομενέτο σου,να κάθεστε σε ένα παγκάκι,και αφού τελειώσετε τη δεύτερη μαλαματίνα και έχετε ολίγον χαωθεί,της πετάς την ιδέα για τρίο με την κολλητή της!

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

O Johnny15 έγραψε στις 16:26, 08-08-12:

Και λες πως έβαλες Αθήνα λόγω πανεπιστημίου.Αρα,συμφωνα με τους κανόνες της λογικής πάντα,εμμεσα υποστηρίζεις πως η Αθήνα έχει καλά τμήματα στους τομείς σου.
Να ένα καλό στην Αθήνα,το οποίο είναι και το βασικότερο.
Εσύ δεν πας απλά να ζήσεις,αλλά να σπουδάσεις.
Ναι, αλλά εδώ απαντάμε στο "η ιδανικότερη φοιτητική πόλη". Οπότε πρέπει να παίρνουμε όλους τους τομείς υπ όψιν.

Βέβαια το αρνητικό των πανεπιστημίων στην Αθήνα είναι οι καταλήψεις, από ότι έχω ακούσει, όπου διαρκούν πολύ παραπάνω από άλλων της περιφέρειας.

Παράθεση

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Chris1993
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,700 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε στις 16:55, 08-08-12:

Ιδανικότερη φοιτητική πόλη?

Θέλει και ρώτημα;

Σαλόνικα σε λεω

Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια έγραψε στις 17:10, 08-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mr. Crowley
Νέα Παραλία ρε είναι ωραία!Είναι για να πηγαίνεις εκεί το βραδάκι με το γκομενέτο σου,να κάθεστε σε ένα παγκάκι,και αφού τελειώσετε τη δεύτερη μαλαματίνα και έχετε ολίγον χαωθεί,της πετάς την ιδέα για τρίο με την κολλητή της!
Πολλές τέτοιες φάσεις στα τριγύρω.

Παράθεση

Superhuman (Νικηφόρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Superhuman
Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 553 μηνύματα.

O Superhuman έγραψε στις 17:44, 08-08-12:

Έλεος ρε μαλάκα!

Δηλαδή για το 100% της εγκληματικότητας στην Αθήνα φταίνε οι μετανάστες;Ξεκολλάτε ρε!Δεν είναι τόσο μεγάλο μπουρδέλο η Αθήνα και ούτε παθαίνεις τίποτα σώνει και καλά.Αθήνα μεγάλωσα και δεν έχω πάθει ποτέ τίποτα.Και μην πει κανένας φταίει που δεν μεγάλωσες στο κέντρο,δίπλα στα Εξάρχεια είναι το σπίτι μου.

Jesas.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πόλη φοίτησης - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 45 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητική ζωή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-07-15 στις 23:04.
    • Πόλη σπουδών - Από marian
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητική ζωή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-05-10 στις 17:03.
    • Γενικό Φροντιστήριο σε άλλη πόλη - Από tazoulini
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Α' Λυκείου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-11-09 στις 18:55.
    • Πόλη ή χωριό; - Από KLAUDIA BALOMENU
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-09-08 στις 23:58.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους