Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,633 εγγεγραμμένα μέλη και 3,048,776 μηνύματα σε 92,906 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 865 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

Civilara

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Civilara
Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,182 μηνύματα.

O Civilara Farewell έγραψε στις 21:07, 08-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Morelo
Μια ερωτηση!!!Συμπληρονω τωρα το μη/κο να παω να το δωσω αυριο το πρωι,αν διορθοσω εκει στα κουτακια με μπλανκο τα νουμερα που εχω βαλει γτ βιαζομουνα και εκανα 2-3 λαθη και τα ξαναγραψω μετα με το στυλο θα το δεχτουνε στην 2εροβαθμεια????Ξερει κανεις να πει???
Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Το υπόδειγμα δεν το κρατάνε και στο δίνουν πίσω. Αρκεί να μπορεί ο υπάλληλος να διαβάσει τις προτιμήσεις σου. Επειδή είναι πολύ πιθανό να κάνουμε λάθος, καλύτερα να το συμπληρώνουμε με μολύβι το μηχανογραφικό.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Morelo

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Morelo
Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 874 μηνύματα.

O Morelo έγραψε στις 21:44, 08-07-09:

Α ρε geoste απαντηση για ολα εχεις!!Να σαι καλα Thanx!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fok (Κώστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Fok
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O Fok έγραψε στις 22:00, 08-07-09:

1)Πληροφορικη και Τηλεπικοινωνιες
Τελος!!

Παράθεση

grigoris91 (γρηγορησ)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη grigoris91
Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

O grigoris91 έγραψε στις 23:49, 08-07-09:

1 αξιωματικων 2 αστυφυλακων τερμα

Παράθεση

anestios

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη anestios
Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 160 μηνύματα.

O anestios έγραψε στις 00:48, 09-07-09:

εχω 13764 στο τεταρτο και 15834 στο πεμπτο.

εχουμε και λεμε

1)οικονομικες επιστημες αθηνα (δεν την πιανω)
2)στατιστικη και ασφαλιστικη
3)βιομηχανικη διοικηση
4)οικονομικη και περιφεριακη αναπτυξη παντειου
5)δημοσια διοικηση παντειου
6)αγροτικη οικονομια και αναπτυξη γεωπονικο
7)επιστημη ζωικης παραγωγης γεωπονικο
αξιοποιηση φυσικων πορων γεωπονικο
9)ηλεκτρονικων υπολογιστικων συστηματων
10)τεχνολογια ιατρικων οργανων
11)λογιστικη πειραια
12)τει διοικηση επιχειρησεων αθηνα
13)τει διοικηση επιχειρησεων πειραια
14)αυτοματισμου πειραια
15)μηχανολογια πειραια
16)πολιτικων εργων υποδομης αθηνας
17)εμπορια και διαφημιση αθηνα
1ηλεκτρονικη αθηνας
19)ηλεκτρονικη πειραια
20)ηλεκτρολογια πειραια
21)ναυπηγικη αθηνα
22)ενεργειακη τεχνολογια
23)τοπογραφια αθηνας
24)τει διοικηση επιχειρησεων χαλκιδα
25)λογιστικη χαλκιδα

Παράθεση

Civilara

Επιφανές Μέλος

O Civilara Farewell έγραψε στις 02:58, 09-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Morelo
Α ρε geoste απαντηση για ολα εχεις!!Να σαι καλα Thanx!!!
Δεν κάνει τίποτα Morelo

Παράθεση

Wolfie

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Wolfie
Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 457 μηνύματα.

O Wolfie έγραψε στις 03:38, 09-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από anestios
εχω 13764 στο τεταρτο και 15834 στο πεμπτο.

εχουμε και λεμε

1)οικονομικες επιστημες αθηνα (δεν την πιανω)
2)στατιστικη και ασφαλιστικη
3)βιομηχανικη διοικηση
4)οικονομικη και περιφεριακη αναπτυξη παντειου
5)δημοσια διοικηση παντειου
6)αγροτικη οικονομια και αναπτυξη γεωπονικο
7)επιστημη ζωικης παραγωγης γεωπονικο
αξιοποιηση φυσικων πορων γεωπονικο
9)ηλεκτρονικων υπολογιστικων συστηματων
10)τεχνολογια ιατρικων οργανων
11)λογιστικη πειραια
12)τει διοικηση επιχειρησεων αθηνα
13)τει διοικηση επιχειρησεων πειραια
14)αυτοματισμου πειραια
15)μηχανολογια πειραια
16)πολιτικων εργων υποδομης αθηνας
17)εμπορια και διαφημιση αθηνα
1ηλεκτρονικη αθηνας
19)ηλεκτρονικη πειραια
20)ηλεκτρολογια πειραια
21)ναυπηγικη αθηνα
22)ενεργειακη τεχνολογια
23)τοπογραφια αθηνας
24)τει διοικηση επιχειρησεων χαλκιδα
25)λογιστικη χαλκιδα
Αφού σου αρέσει η στατιστική θα μπορούσες να βάλεις και την στατιστική σάμου που είναι στο δεύτερο πεδίο.Το τέταρτο πεδίο δεν θα σου χρειαστεί άλλωστε αφού στην χειρότερη περνάς Δημόσιας Διοίκησης...
Ωραίες και πρωτότυπες επιλογές πάντως. :no1:

edit: Και οικονομικές επιστήμες πιάνεις σε άλλη πόλη...οποτε μάλλον ενδιαφέρεσαι μονο για αθηνα.. :\

Παράθεση

Marilenaki! (Μαριλένα....)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Marilenaki!
H Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H Marilenaki! έγραψε στις 03:56, 09-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από dimitris-aigio
1)Ιστορίας Αρχαιολογίας Ιωαννίνων
2)Ιστορίας Αρχαιολογίας Αθήνας
3)Ιστορίας Αρχαιολογίας Θεσ/νίκης
4)Φιλ/φίας-Παιδ/κής Ψυχολογίας Ιωαννίνων
5)Φιλ/φίας-Παιδ/κής Ψυχολογίας Αθήνας
6)Διατροφής κ Διαιτολογίας Αθήνας
7)Φυσικοθεραπείας Αθήνας
Λογοθεραπείας Ηπείρου (Ιωάννινα)

Βασικα ειναι λιγο απιθανο να μην πιασω την πρωτη μ επιλογη...οποτε οι υπολοιλες σχολες λειτουργουν ως ξεκαρφωμα..... αυριο τετοια ωρα το καταθετω........!!!

πως και έβαλες πρώτο ιστορίας αρχαιολογίας ιωαννίνων..??
θες να έρθεις γιάννενα..??
κι ο δικός μου αυτό έβαλε πρώτο κι έχει μόλις 15.340...
φοβάμαι μη δεν το πιάσειιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
κλαψ κλαψ...........

Παράθεση

Darkness

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,367 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 04:04, 09-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από dimitris-aigio
1)Ιστορίας Αρχαιολογίας Ιωαννίνων
2)Ιστορίας Αρχαιολογίας Αθήνας
3)Ιστορίας Αρχαιολογίας Θεσ/νίκης
4)Φιλ/φίας-Παιδ/κής Ψυχολογίας Ιωαννίνων
5)Φιλ/φίας-Παιδ/κής Ψυχολογίας Αθήνας
6)Διατροφής κ Διαιτολογίας Αθήνας
7)Φυσικοθεραπείας Αθήνας
Λογοθεραπείας Ηπείρου (Ιωάννινα)

Βασικα ειναι λιγο απιθανο να μην πιασω την πρωτη μ επιλογη...οποτε οι υπολοιλες σχολες λειτουργουν ως ξεκαρφωμα..... αυριο τετοια ωρα το καταθετω........!!!
παλι καλα γιατι αν δηλωσαν ολοι με τοσα μορια που εχεις τη Λογοθεραπεια Ηπειρου ζητω που καηκαμε.....
Μακαρι να πιασεις τη πρωτη...!!! :no1:

εγω δε θα πω ποιες σχολες δηλωσα στο μηχανογραφικο γιατι εχω μετανιωσει και η ιδια για τις επιλογες μου...απο χτες μεχρι τωρα 5:37 ακομα με μουτζωνω....!!!

Παράθεση

thanoskr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thanoskr
Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O thanoskr έγραψε στις 11:07, 09-07-09:

Σήμερα κατέθεσα κι εγώ το μηχανογραφικό.Οι σχολές που δήλωσα είναι οι εξής:

1.Ιατρική Θεσ/νίκης (δεν πιάνω καμία ιατρική και φαρμακευτική αλλά δεν χάνω κάτι)
2.Ιατρική Πάτρας
3.Ιατρική Ιωαννίνων
4.Ιατρική Αλεξ/πόλης
5.Ιατρική Κρήτης
6.Ιατρική Λάρισας
7.Φαρμακευτική Θεσ/νίκης
8.Φαρμακευτική Πάτρας
9.Κτηνιατρική Θεσ/νίκης (μάλλον εδώ με βλέπω)
10.Κτηνιατρική Θεσσαλίας (ή εδώ->σε αυτή την περίπτωση παίρνω μετεγγραφή για θεσ/νίκη)
Πολιτικών Μηχανικών σε όλες τις πόλεις (διαφορετικά,εδώ στην ξάνθη)
Μηχανολόγων μηχανικών Θεσ/νίκης
Αγρονόμων και τοπογράφων μηχανικών Θεσ/νίκης (αν ανεβούν πολύ οι βάσεις τότε εδώ)
Χημικών μηχανικών Θεσ/νικης & Πάτρας
(...)
Γεωπονίας Θεσ/νίκης <- (δεν μου αρέσει αλλά είπα να βάλω και μία σχολή του 13)

Σύνολο σχολών : 41
Μόρια: 2o/4o-> 18393 3o-> 18558

Παράθεση

Hristos (Χρήστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Hristos
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O Hristos έγραψε στις 15:08, 09-07-09:

1) Μοριακή βιολογία και γενετική Αλεξανδρούπολη(+812)
2) Βιοχημεία και βιοτεχνολογία Λάρισα(+1369)
3) Βιολογικό Θεσσαλονίκης(+102)
4) Φυσικό Θεσσαλονίκης(+1800)
5) Βιοτεχνολογία Γιάννενα(+2266)
6) Γεωπονία Θεσσαλονίκης(+3774)
2o,4o:18143, 3o:18241
Δεν πιστεύω να υπάρξει πρόβλημα

Παράθεση

jbasm (Γιάννης)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη jbasm
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Απόφοιτος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

O jbasm έγραψε στις 23:31, 09-07-09:

1) πολιτικος μηχανικος Θεσσαλονικης
2) - - Πατρας
3) - - Βολου
4) - - Ξανθης
5) ΗΜΜΥ Θεσσαλονικης
6) ΗΜΜΥ Πατρας
7) ΗΜΜΥ Ξανθης
Αγρονομων και Τοπογραφων θεσσαλονικης
9) Μηχανολογων και Αεροναυπηγων Πατρας
10) Μηχανικών Χωρ/ξίας, Πολ/μίας & Περ/κής Ανάπτυξης Βολου

Αυτα...
Στο 2ο και 4ο πεδιο εχω 19085...Πιστευω δλδ να πιασω την 1ο επιλογη μου(εκτος ν γινει κανενα μπαμ)....

Παράθεση

Civilara

Επιφανές Μέλος

O Civilara Farewell έγραψε στις 23:50, 09-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από jbasm
1) πολιτικος μηχανικος Θεσσαλονικης
2) - - Πατρας
3) - - Βολου
4) - - Ξανθης
5) ΗΜΜΥ Θεσσαλονικης
6) ΗΜΜΥ Πατρας
7) ΗΜΜΥ Ξανθης
Αγρονομων και Τοπογραφων θεσσαλονικης
9) Μηχανολογων και Αεροναυπηγων Πατρας
10) Μηχανικών Χωρ/ξίας, Πολ/μίας & Περ/κής Ανάπτυξης Βολου

Αυτα...
Στο 2ο και 4ο πεδιο εχω 19085...Πιστευω δλδ να πιασω την 1ο επιλογη μου(εκτος ν γινει κανενα μπαμ)....
Γιατί δεν δήλωσες Αγρονόμων-Τοπογράφων ΕΜΠ πάνω από το και κάτω από το 7); (αν επιτρέπεται)

Παράθεση

vasilis_91 (Βασίλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη vasilis_91
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O vasilis_91 έγραψε στις 23:51, 09-07-09:

1) Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
2) Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
3) Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ
4) Φυσικής Αθήνας
5) Μαθηματικών Αθήνας

Μόρια:
19784 για 2ο και 4ο πεδίο

Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη chris_90
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,239 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε στις 23:55, 09-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Hristos
1) Μοριακή βιολογία και γενετική Αλεξανδρούπολη(+812)
2) Βιοχημεία και βιοτεχνολογία Λάρισα(+1369)
3) Βιολογικό Θεσσαλονίκης(+102)
4) Φυσικό Θεσσαλονίκης(+1800)
5) Βιοτεχνολογία Γιάννενα(+2266)
6) Γεωπονία Θεσσαλονίκης(+3774)
2o,4o:18143, 3o:18241
Δεν πιστεύω να υπάρξει πρόβλημα
2η η Βιοχημεια; Για μενα περυσι ηταν τελευταια επιλογη, λυση αναγκης και μεσο αναβολης. Μονο σχολη δεν ηταν (σαμπως πατησα και ποτε; ).

Παράθεση

Hristos (Χρήστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Hristos
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O Hristos έγραψε στις 08:26, 10-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από chris_90
2η η Βιοχημεια; Για μενα περυσι ηταν τελευταια επιλογη, λυση αναγκης και μεσο αναβολης. Μονο σχολη δεν ηταν (σαμπως πατησα και ποτε; ).
Αφού περνάω στο πρώτο τι με ενδιαφέρουν τα άλλα να βάλω δεύτερο βιολογία σαλονίκης;Το ίδιο είναι το κτίριο απλά η Θεσσαλονίκη έχει και ένα όνομα ξερω γω Αριστοτέλειο

Παράθεση

jbasm (Γιάννης)

Απόφοιτος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Απόφοιτος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

O jbasm έγραψε στις 09:03, 10-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Civilara
Γιατί δεν δήλωσες Αγρονόμων-Τοπογράφων ΕΜΠ πάνω από το και κάτω από το 7); (αν επιτρέπεται)
Απ' την αρχη φιλε μου δεν ηθελα ΕΜΠ..Ξερω οτι ειναι ενα απ'τα καλυτερα πανεπιστημια(ισως το καλυτερο) αλλα προτιμω την θεσσαλονικη..Βεβαια αφου πιανω λογικα καποια απο τις 4 πρωτες δεν εχει και κανενα νοημα..Να σε ρωτησω λιγο...
Ποιος τομεας στους πολιτικους ΑΠΘ εχει ζητηση?(απο οτι ξερω ο κατασκευαστικος πρεπει να ειναι)

Παράθεση

sakoulias (Σακης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη sakoulias
Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

O sakoulias έγραψε στις 14:21, 10-07-09:

1,2,3,4,5,6:Ολες τις Ιατρικες(Απιθανο να τις πιασω ειμαι -300 αλλα το εβαλα just in case)
7:Μοριακη Βιολογια και Γενετικη(Κατα 99% εδω μπαινω ειμαι +1000)
8:Βιοχημειας Βιοτεχνολογιας Λαρισας
9,10,11:Μηχανολογος Μηχανικος
12,13,14:Βιολογιες
15,16:ΤΕΙ Ιατρικων Εργαστηριων
17:ΤΕΙ Οχηματων

Δεν εχω βαλει πουθενα στις επιλογες μου την Αθηνα σαν πολη για αυτο και εχω μερικες σχολες λιγοτερες απο οσες υπαρχουν...

Παράθεση

Civilara

Επιφανές Μέλος

O Civilara Farewell έγραψε στις 14:29, 10-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από jbasm
Απ' την αρχη φιλε μου δεν ηθελα ΕΜΠ..Ξερω οτι ειναι ενα απ'τα καλυτερα πανεπιστημια(ισως το καλυτερο) αλλα προτιμω την θεσσαλονικη..Βεβαια αφου πιανω λογικα καποια απο τις 4 πρωτες δεν εχει και κανενα νοημα..Να σε ρωτησω λιγο...
Ποιος τομεας στους πολιτικους ΑΠΘ εχει ζητηση?(απο οτι ξερω ο κατασκευαστικος πρεπει να ειναι)
Οι τομείς σε όλα τα τμήματα πολιτικών μηχανικών είναι 4 (μόνο στην Πάτρα είναι 3 νομίζω και το 'χουν μπερδέψει το πράγμα):

1) Κατασκευαστικός-Δομοστατικός
2) Γεωτεχνικός
3) Υδραυλικός
4) Συγκοινωνιακός

Την περισσότερη ζήτηση την έχει ο κατασκευαστικός, αλλά είναι και ο πιο δύσκολος με διαφορά από τους υπόλοιπους. Ζήτηση έχει και ο συγκοινωνιακός επίσης. Οι άλλοι 2 τομείς έχουν λιγότερη ζήτηση.

Από πλευράς επιστήμης υπερτερεί πάλι ο κατασκευαστικός και 2ος έρχεται ο γεωτεχνικός. Μιλάμε για βαριά επιστήμη οι κατασκευές και το έδαφος. Εγώ επέλεξα κατασκευαστικό λόγω της "λατρείας" που είχα στις γέφυρες και στα σύμμικτα κτίρια πρωτίστως και δευτερευόντως στην σεισμική μηχανική , την θεωρία ελαστικότητας και τα κελύφη (ολοκληρώματα και παραγώγους να δουν τα μάτια σου). 3ος έρχεται ο υδραυλικός και 4ος ο συγκοινωνιακός ο οποίος έχει περισσότερο πρακτικό μέρος και λιγότερο επιστημονικό.

Παράθεση

giot

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη giot
H giot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H giot έγραψε στις 15:22, 10-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από sakoulias
1,2,3,4,5,6:Ολες τις Ιατρικες(Απιθανο να τις πιασω ειμαι -300 αλλα το εβαλα just in case)
7:Μοριακη Βιολογια και Γενετικη(Κατα 99% εδω μπαινω ειμαι +1000)
8:Βιοχημειας Βιοτεχνολογιας Λαρισας
9,10,11:Μηχανολογος Μηχανικος
12,13,14:Βιολογιες
15,16:ΤΕΙ Ιατρικων Εργαστηριων
17:ΤΕΙ Οχηματων

Δεν εχω βαλει πουθενα στις επιλογες μου την Αθηνα σαν πολη για αυτο και εχω μερικες σχολες λιγοτερες απο οσες υπαρχουν...

Για να βάζεις μπροστά από τις βιολογίες ΜΒ&Γ να υποθέσω θες έρευνα????

Παράθεση

jbasm (Γιάννης)

Απόφοιτος

O jbasm έγραψε στις 15:35, 10-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Civilara
Οι τομείς σε όλα τα τμήματα πολιτικών μηχανικών είναι 4 (μόνο στην Πάτρα είναι 3 νομίζω και το 'χουν μπερδέψει το πράγμα):

1) Κατασκευαστικός-Δομοστατικός
2) Γεωτεχνικός
3) Υδραυλικός
4) Συγκοινωνιακός

Την περισσότερη ζήτηση την έχει ο κατασκευαστικός, αλλά είναι και ο πιο δύσκολος με διαφορά από τους υπόλοιπους. Ζήτηση έχει και ο συγκοινωνιακός επίσης. Οι άλλοι 2 τομείς έχουν λιγότερη ζήτηση.

Από πλευράς επιστήμης υπερτερεί πάλι ο κατασκευαστικός και 2ος έρχεται ο γεωτεχνικός. Μιλάμε για βαριά επιστήμη οι κατασκευές και το έδαφος. Εγώ επέλεξα κατασκευαστικό λόγω της "λατρείας" που είχα στις γέφυρες και στα σύμμικτα κτίρια πρωτίστως και δευτερευόντως στην σεισμική μηχανική , την θεωρία ελαστικότητας και τα κελύφη (ολοκληρώματα και παραγώγους να δουν τα μάτια σου). 3ος έρχεται ο υδραυλικός και 4ος ο συγκοινωνιακός ο οποίος έχει περισσότερο πρακτικό μέρος και λιγότερο επιστημονικό.
Ok ευχαριστω πολυ!!:iagree:

Παράθεση

sakoulias (Σακης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη sakoulias
Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

O sakoulias έγραψε στις 15:45, 10-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από giot
Για να βάζεις μπροστά από τις βιολογίες ΜΒ&Γ να υποθέσω θες έρευνα????
Εννοειται και λογω ερευνας αλλα και επειδη μου αρεσει το πιο πολυ το εξειδικευμενο αντικειμενο της ΜΒκΓ απο την Γενικη Βιολογια...

Παράθεση

alex91

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη alex91
H alex91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H alex91 έγραψε στις 12:24, 12-07-09:

1. Παιδαγωγικο Δημοτ. Εκπ. Θεσ/κης
2. - " - Αθηνας
3. - " - Βολου
4. - " - Πατρας
5. - " - Ιωαννινων
6. - " - Ροδου
7. - " - Κρητης
8. - " - Αλεξ/πολης
9. - " - Φλωρινας

......αναλογως και των νηπιαγωγων.....

Παράθεση

endless_dream

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη endless_dream
H endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H endless_dream Confusion.....:S έγραψε στις 14:31, 12-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από alex91
1. Παιδαγωγικο Δημοτ. Εκπ. Θεσ/κης
2. - " - Αθηνας
3. - " - Βολου
4. - " - Πατρας
5. - " - Ιωαννινων
6. - " - Ροδου
7. - " - Κρητης
8. - " - Αλεξ/πολης
9. - " - Φλωρινας

......αναλογως και των νηπιαγωγων.....
Δηλαδή από τη στιγμή που έπιανες Αθήνα,οι γονείς σου δέχτηκαν να πας Θεσσαλονίκη ως φοιτήτρια; Είσαι πολύ τυχερή!:xixi:
Οι περισσότεροι που θέλουν να περάσουν σε άλλη πόλη,το κάνουν τελικά μόνο αν δεν πιάνουν την βαθμολογία για την πόλη τους.

Παράθεση

alex91

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη alex91
H alex91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H alex91 έγραψε στις 18:05, 12-07-09:

1ον την θεσσαλονικη κ την αθηνα δεν τις πιανω...μονο αν πεσουν οι βασεις....2ον η θεσσαλονικη εχει καλυτερο πανεπιστημιο απ την αθηνα και 3ον λατρευω την θεσσαλονικη και θα ηθελα πολυ να μεινω εκει ειτε ως φοιτητρια ειτε οχι....το οτι ειναι πρωτη στις επιλογες μου ειναι καθαρα δικη μου αποφαση με βαση το τι θελω εγω και οχι το τι θελουν οι γονεις μου....την αθηνα την εζησα 18 ολοκληρα χρονια και ειναι καιρος να ζησω και καπου αλλου μονη μου πλεον ......οχι οτι τους πειραζει να παω εκει...ισα-ισα που εχουμε και συγγενεις εκει !!

Παράθεση

pipis1990

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη pipis1990
Ο pipis1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O pipis1990 έγραψε στις 16:09, 13-07-09:

πολιτικων μηχανικων θεσσαλονικη
πολιτικων μηχανικων ξανθη
2ο και 4ο 19024

Παράθεση

marion1

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη marion1
H marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

H marion1 έγραψε στις 16:19, 13-07-09:

Αν βαλω μονο μια σχολη πειραζει;;

Παράθεση

cheery

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cheery
H cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 995 μηνύματα.

H cheery έγραψε στις 16:25, 13-07-09:

οχι, οσες θες βαζεις

Παράθεση

nikos0712 (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nikos0712
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.

O nikos0712 έγραψε στις 17:11, 13-07-09:

ημμυ (ολες)
μηχ-μηχ(ολες)
ceid(ολες)
και τωρα αρχιζει το πανηγύρι......
40 σχολές συνολικά με τελευταία το 1 απο τα 2 τει της πόλης μου.....τει λογιστικης στην πρέβεζα...!!!:no1:

Παράθεση

Tsol (Πέτρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Tsol
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη) . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O Tsol έγραψε στις 18:40, 13-07-09:

1) Μαθηματικό ΑΠΘ
2) Πληροφορική ΑΠΘ
3) Εφαρμοσμένης Πληροφορικής ΠΑΜΑΚ
4) Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας
5) Πληροφορικής ΟΠΑ
6) Μηχανικών Η/Υ Τηλεπικοινωνιών και Δικτύων Βόλος
7) Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Κοζάνη
Πληροφορική Ιωαννίνων
9) Μαθηματικό Ιωαννίνων
10) Πληροφορικής και Τηλεματικής Χαροκόπειο
11) Γεωπονίας ΑΠΘ

Έχω 16547. Θεωρητικά τα 4 πρώτα δεν τα πιάνω. Από την 5η επιλογή είμαι 140 μόρια κάτω και από την 6η 195. Ίσως να πέσουν λίγα μόρια και τελικά να πιάσω μία από τις 2.

Παράθεση

m3Lt3D (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη m3Lt3D
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 875 μηνύματα.

O m3Lt3D έγραψε στις 19:04, 13-07-09:

1)ΣΕΜΦΕ
2)μαθηματικο αθηνας
3)μαθηματικο πατρας
4)μαθηματικο ηρακλειου
5)μαθηματικο ιωαννινω
6)μαθηματικο σαμου

Μορια:18060 Λετε να καταληξω σαμο;

Παράθεση

Iliaso

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 5,457 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 19:07, 13-07-09:

Δεν θα σε χαλάσει πιστεύω

Παράθεση

tonyg4 (Αντώνης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη tonyg4
Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O tonyg4 έγραψε στις 19:17, 13-07-09:

Νομικη Θεσ/νικης
Νομικη Θρακης
Παιδαγ. Θεσ/νικης
Παιδ. Ιωαννινων
Παιδ. Φλωρινας
Παιδ. Αλεξ/πολης

(18624μ)

Παράθεση

endless_dream

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη endless_dream
H endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H endless_dream Confusion.....:S έγραψε στις 19:35, 13-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από alex91
1ον την θεσσαλονικη κ την αθηνα δεν τις πιανω...μονο αν πεσουν οι βασεις....2ον η θεσσαλονικη εχει καλυτερο πανεπιστημιο απ την αθηνα και 3ον λατρευω την θεσσαλονικη και θα ηθελα πολυ να μεινω εκει ειτε ως φοιτητρια ειτε οχι....το οτι ειναι πρωτη στις επιλογες μου ειναι καθαρα δικη μου αποφαση με βαση το τι θελω εγω και οχι το τι θελουν οι γονεις μου....την αθηνα την εζησα 18 ολοκληρα χρονια και ειναι καιρος να ζησω και καπου αλλου μονη μου πλεον ......οχι οτι τους πειραζει να παω εκει...ισα-ισα που εχουμε και συγγενεις εκει !!
Mην παρεξηγείς,εγώ συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!Σημασία έχει να κάνει κάποιος αυτό που θέλει εκείνος και όχι οι άλλοι.Απλά το είπα αυτό για τους γονείς ,διότι πολλά παιδιά,μη θέλοντας να πιέσουν οικονομικά τους γονείς τους ή και γιατί τους το ζητούν οι ίδιοι που θέλουν να τους έχουν κοντά τους, μένουν στην πόλη τους.Πράγμα που ίσχυε και για μένα,για κάποιες από τις επιλογές μου στο μηχανογραφικό,αλλά ευτυχώς έπιασα την πρώτη που ήθελα! Και φαντάστηκα ότι τις έπιανες σίγουρα,γι 'αυτό το είπα.
Λοιπόν,όπου και να περάσεις,θα περάσεις αξέχαστα σαν φοιτήτρια και αφού δεν τίθεται πρόβλημα σαν αυτό που είπα,τότε όλα μια χαρά!

Παράθεση

LI@

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη LI@
H LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικό (ΣΣΑΣ) Θεσσαλονίκης Γενική Σειρά . Έχει γράψει 94 μηνύματα.

H LI@ έγραψε στις 20:38, 13-07-09:

Εγώ σκέφτομαι να δηλώσω ΣΣΑΣ οικονομικό,Λογιστική κ Χρηματοοικονομική,Μαθηματικό, Παιδαγωγικό κ ίσως ΣΥΔ... Δεν μπορώ να αποφασίσω τη σειρά ακόμη,αλλά αν βάλω ΣΣΑΣ οικονομικό τελικά θα το δηλώσω πρώτο.

Παράθεση

Alexia91 (Αλεξάνδρα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Alexia91
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H Alexia91 έγραψε στις 22:04, 13-07-09:

Επιτελους σημερα το κατεθεσα!!!!
1)Ιατρικη Θεσ/νικης
2)>> Ιωαννινων
3)>> Πατρας
4)>> Θεσσαλιας
5)>> Θρακης
6)>> Κρητης
7)Οδοντιατρικη Θεσ/νικης
>> Αθηνας
9)Επιστημης Διαιτολογιας κ ΔΙατροφης Χαροκοπειου
10)Μοριακη Βιολογια κ Γενετικης Αλεξανδρουπολης
11)Φυσικο Θεσ/νικης
12)>> Ιωαννινων
13)Χημικο Θεσ/νικης
14)>> Ιωαννινων

Παράθεση

Soul of Sin

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Soul of Sin
Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Απόφοιτος του τμήματος Οικονομικό (ΣΣΑΣ) Θεσσαλονίκης Γενική Σειρά . Έχει γράψει 124 μηνύματα.

O Soul of Sin έγραψε στις 22:06, 13-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από LI@
Εγώ σκέφτομαι να δηλώσω ΣΣΑΣ οικονομικό,Λογιστική κ Χρηματοοικονομική,Μαθηματικό, Παιδαγωγικό κ ίσως ΣΥΔ... Δεν μπορώ να αποφασίσω τη σειρά ακόμη,αλλά αν βάλω ΣΣΑΣ οικονομικό τελικά θα το δηλώσω πρώτο.
ποσα μορια επιασες???

Παράθεση

LI@

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη LI@
H LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικό (ΣΣΑΣ) Θεσσαλονίκης Γενική Σειρά . Έχει γράψει 94 μηνύματα.

H LI@ έγραψε στις 22:29, 13-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Soul of Sin
ποσα μορια επιασες???
19405 στο 2o-4o πεδίο κ 19455 στο 5ο. Κ έχω μπερδευτεί τελείως με τις σχολές!

Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη woochoogirl
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Διδακτορικός του τμήματος --- και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,812 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε στις 08:54, 14-07-09:

ΣΣΑΣ οικονομικό. Δεν είναι καμιά βαριά η εκπαίδευση και το μόνο ενοχλητικό είναι το ότι θα πρέπει να παρακολουθείς με αυτά τα περίεργα ρουχαλάκια του στρατού. Κατά τα άλλα τα οφέλη είναι πολλά για τα μόνο 4 χρόνια που διαρκούν οι σπουδές. Σίγουρη αποκατάσταση, το χαρτζιλίκι σου από τώρα, ρούχα-τρόφιμα πολύ πιο οικονομικά από κάτι περίεργα καταστήματα-αποθήκες για το στρατό και γενικά τα γνωστά.

Παράθεση

LI@

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη LI@

H LI@ έγραψε στις 08:58, 14-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από woochoogirl
ΣΣΑΣ οικονομικό. Δεν είναι καμιά βαριά η εκπαίδευση και το μόνο ενοχλητικό είναι το ότι θα πρέπει να παρακολουθείς με αυτά τα περίεργα ρουχαλάκια του στρατού. Κατά τα άλλα τα οφέλη είναι πολλά για τα μόνο 4 χρόνια που διαρκούν οι σπουδές. Σίγουρη αποκατάσταση, το χαρτζιλίκι σου από τώρα, ρούχα-τρόφιμα πολύ πιο οικονομικά από κάτι περίεργα καταστήματα-αποθήκες για το στρατό και γενικά τα γνωστά.
Σ' ευχαριστω για την πληροφόρηση!:no1: Κ γω αυτά τα πλεονεκτήματα σκέφτομαι κ λέω δηλώσω αυτή τη σχολή.

Παράθεση

Wolfie

Φοιτητής

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 457 μηνύματα.

O Wolfie έγραψε στις 09:46, 14-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από m3Lt3D
1)ΣΕΜΦΕ
2)μαθηματικο αθηνας
3)μαθηματικο πατρας
4)μαθηματικο ηρακλειου
5)μαθηματικο ιωαννινω
6)μαθηματικο σαμου

Μορια:18060 Λετε να καταληξω σαμο;
Σάμο με τίποτα αλλα πιστεύω ότι υπάρχουν μικρές πιθανότητες να χάσεις την ΣΕΜΦΕ.

Παράθεση

m3Lt3D (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη m3Lt3D
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 875 μηνύματα.

O m3Lt3D έγραψε στις 11:20, 14-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Wolfie
Σάμο με τίποτα αλλα πιστεύω ότι υπάρχουν μικρές πιθανότητες να χάσεις την ΣΕΜΦΕ.
Να χασω ΣΕΜΦΕ; Πλακα κανεις;:s

Παράθεση

NewBorn (Δημήτρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη NewBorn
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O NewBorn έγραψε στις 12:40, 14-07-09:

1) Νομικη Θεσσαλονικης
2)Νομικη Θρακης
3) Ψυχολογια Θεσσαλονικης
4)Φιλολογια Θεσσαλονικης
5) Ψυχολογια Ρεθυμνου

Στη δευτερη μπαινω 100 %

Παράθεση

aks.el.as. (Σπύρος)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη aks.el.as.
Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.

O aks.el.as. έγραψε στις 13:50, 14-07-09:

για να τις πω ολες δεν παιζει γιατι δηλωσα 50 σχολες. αλλα πρωτη εβαλα σσασ οικονομικο και δευτερη αξιωματικων αστυνομιας. στη δευτερη περναω.

Παράθεση

Soul of Sin

Απόφοιτος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Απόφοιτος του τμήματος Οικονομικό (ΣΣΑΣ) Θεσσαλονίκης Γενική Σειρά . Έχει γράψει 124 μηνύματα.

O Soul of Sin έγραψε στις 13:52, 14-07-09:

Σταματηστε να δηλωνετε οικονομικο ΣΣΑΣ....

Παράθεση

aks.el.as. (Σπύρος)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη aks.el.as.
Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.

O aks.el.as. έγραψε στις 14:08, 14-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Soul of Sin
Σταματηστε να δηλωνετε οικονομικο ΣΣΑΣ....
γιατι; για να περασεις εσυ;

Παράθεση

Soul of Sin

Απόφοιτος

O Soul of Sin έγραψε στις 14:09, 14-07-09:

Γατα εισαι...Γατα με ροδοπεταλα

Παράθεση

Nickname (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Nickname
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 868 μηνύματα.

O Nickname έγραψε στις 14:43, 14-07-09:

Σόρρυ ρε παιδιά, αλλά τι είναι τι ΣΕΜΦΕ?

Παράθεση

galois01 (Κώστας)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη galois01
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 95 μηνύματα.

O galois01 έγραψε στις 14:45, 14-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Nickname
Σόρρυ ρε παιδιά, αλλά τι είναι τι ΣΕΜΦΕ?
Σχολή Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών

http://www.semfe.ntua.gr/

Παράθεση

Wolfie

Φοιτητής

O Wolfie έγραψε στις 04:31, 15-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από m3Lt3D
Να χασω ΣΕΜΦΕ; Πλακα κανεις;:s
Δεν το θεωρώ απίθανο,το θεωρώ απλά πολύ δύσκολο.
Έχω δει πολλούς με 18000+ και από το σχολειο μου αλλα και από διαφορα forums να την δηλώνουν φέτος.Το πιο πιθανό είναι να πάει κάπου στο 17000-17500 πάντως.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους