Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,589 εγγεγραμμένα μέλη και 3,077,588 μηνύματα σε 94,875 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 611 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πρόγραμμα διαβάσματος για Πανελλήνιες

Χελ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Χελ
Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O Χελ we can dance like iggy pop έγραψε στις 21:54, 21-08-12:

πως παει οσοι τελειώσατε καλοκαιρινά τέλος ιουλιου? αρχίσατε διάβασμα?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νίκος 1995

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Νίκος 1995
Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου . Έχει γράψει 119 μηνύματα.

O Νίκος 1995 έγραψε στις 22:28, 21-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Χελ
πως παει οσοι τελειώσατε καλοκαιρινά τέλος ιουλιου? αρχίσατε διάβασμα?
Εγω ξεκινησα απο χτες με Αρχαια, Λατινικα και Μαθηματικα Γενικης. Ενταξει σχετικα χαλαρα αλλα οσο προχωρανε οι μερες το διαβασμα πρεπει να αυξανεται.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χελ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Χελ

O Χελ we can dance like iggy pop έγραψε στις 22:49, 21-08-12:

και εγώ ξεκίνησα σήμερα αλλά μου φαίνεται περίεργο που όλοι οσοι ρώτησα μου είπαν ότι θα ξεκινήσουν απο την επόμενη βδομάδα και κάποιοι τις τελευταίες 1-2 μέρες πριν αρχίσουμε :/

Παράθεση

Mr.Blonde

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mr.Blonde
Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 838 μηνύματα.

O Mr.Blonde έγραψε στις 23:15, 21-08-12:

και εγώ ξεκίνησα σήμερα αλλά μου φαίνεται περίεργο που όλοι οσοι ρώτησα μου είπαν ότι θα ξεκινήσουν απο την επόμενη βδομάδα και κάποιοι τις τελευταίες 1-2 μέρες πριν αρχίσουμε :/
Σημασια δεν εχει ποτε να ξεκινησεις ,αλλα σημασια εχει να διαβαζεις.Οποτε καλυτερα να ελυνες καμια ασκησουλα,παρα με το να ασχολεισαι με ανουσια ζητηματα που μπορει να σε αγχωσουν.Φιλικα.

Παράθεση

Χελ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Χελ

O Χελ we can dance like iggy pop έγραψε στις 23:18, 21-08-12:

δεν αγχόνομαι απλά προβληματίζομαι επειδή θα είναι παιδιά που θα είμαστε σε ίδιο τμήμα και τους βλεπω να το εχουν παρει πολυ χαλαρα.

Παράθεση

Mr.Blonde

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mr.Blonde
Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 838 μηνύματα.

O Mr.Blonde έγραψε στις 23:39, 21-08-12:

δεν αγχόνομαι απλά προβληματίζομαι επειδή θα είναι παιδιά που θα είμαστε σε ίδιο τμήμα και τους βλεπω να το εχουν παρει πολυ χαλαρα.
Ισως προσπαθουν να σε αποπροσανατολισουν,λογω ανταγωνιστικου πνευματος.Εσυ θα σκεφτεσαι τι πρεπει να κανεις για να περασεις εκει που θες,τιποτα αλλο.

Παράθεση

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Dhmh
H Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

H Dhmh έγραψε στις 01:10, 22-08-12:

εγω προτιμω να ξεκινησω τωρα(σε λιγες μερες λεω να ξεκινησω) παρα να τρελαθω μια εβδομαδα πριν αρχισουμε!

Παράθεση

malbouffe

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη malbouffe
H malbouffe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 35 μηνύματα.

H malbouffe έγραψε στις 18:31, 22-08-12:

Διαβάζετε με βάση κάποιο πρόγραμμα? Μπορείτε να μου πείτε κάποιο ενδεικτικό?

?????????

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη natasoula... : 22-08-12 στις 19:55. Αιτία: merge
Παράθεση

kwstasIdealism

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη kwstasIdealism
Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O kwstasIdealism Αν δεν καώ Αν δεν καείς Αν δεν καούμε έγραψε στις 19:11, 22-08-12:

πηγαινεις φροντιστηριο καταρχην?

Παράθεση

Αγνωστο

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Αγνωστο
H Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 434 μηνύματα.

H Αγνωστο έγραψε στις 19:22, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από malbouffe
Διαβάζετε με βάση κάποιο πρόγραμμα? Μπορείτε να μου πείτε κάποιο ενδεικτικό?
Μα είναι δυνατόν να περιμένεις να διαμορφώσουν άλλοι το πρόγραμμά σου, αγνοώντας τις ανάγκες, τις ικανότητες, τους στόχους και τις ιδιαιτερότητές σου; Καλό είναι να διαμορφώσεις ΜΟΝΗ σου ένα γενικό προγραμματισμό με όσο το δυνατόν πιο ρεαλιστικές προοπτικές.
Αν και μπορώ να σου εγγυηθώ πως πρέπει να είσαι τέρας πειθαρχίας για να τηρήσεις τα ανωτέρω. Εγώ δεν είμαι.

Παράθεση

malbouffe

Μαθητής Β' λυκείου

H malbouffe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 35 μηνύματα.

H malbouffe έγραψε στις 19:33, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από kwstasIdealism
πηγαινεις φροντιστηριο καταρχην?
Ναι.

Αρχική Δημοσίευση από Αγνωστο
Μα είναι δυνατόν να περιμένεις να διαμορφώσουν άλλοι το πρόγραμμά σου, αγνοώντας τις ανάγκες, τις ικανότητες, τους στόχους και τις ιδιαιτερότητές σου; Καλό είναι να διαμορφώσεις ΜΟΝΗ σου ένα γενικό προγραμματισμό με όσο το δυνατόν πιο ρεαλιστικές προοπτικές.
Αν και μπορώ να σου εγγυηθώ πως πρέπει να είσαι τέρας πειθαρχίας για να τηρήσεις τα ανωτέρω. Εγώ δεν είμαι.
Προς θεού, δεν ζητάω να μου διαμορφώσετε πρόγραμμα. Απλά να μου πείτε ένα ενδεικτικό για μια ημέρα, γιατί δυσκολεύομαι να το φτιάξω.

Εσύ, δλδ χωρίς πρόγραμμα, πώς τα πηγαίνεις?

Παράθεση

kwstasIdealism

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη kwstasIdealism
Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O kwstasIdealism Αν δεν καώ Αν δεν καείς Αν δεν καούμε έγραψε στις 19:35, 22-08-12:

λογικο ειναι το προγραμμα σου να διαμορφωνεται με βαση τα μαθηματα της επομενης ημερας εχεις 3 ωρες αγνωστο λατινικα ιστορια διαβαζεις αυτα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη natasoula... : 22-08-12 στις 19:56. Αιτία: Διόρθωση παράθεσης
Παράθεση

Αγνωστο

Φοιτητής

H Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 434 μηνύματα.

H Αγνωστο έγραψε στις 19:41, 22-08-12:

Προς θεού, δεν ζητάω να μου διαμορφώσετε πρόγραμμα. Απλά να μου πείτε ένα ενδεικτικό για μια ημέρα, γιατί δυσκολεύομαι να το φτιάξω.

Εσύ, δλδ χωρίς πρόγραμμα, πώς τα πηγαίνεις?
Καλά, δεν είπα ότι δεν ακολουθώ κανένα πρόγραμμα και είμαι φλου! Το θέμα είναι πως δε διαμορφώνω κάποιον προγραμματισμό με τη στενή έννοια του όρου. Τι εννοώ; Αντί να κάθομαι και να θέτω στόχους/ μέρα (το δοκίμασα επανειλημμένως και δεν πέτυχε ) σκέφτομαι πως πρέπει να ασχοληθώ σε κάποιο βαθμό με όλα τα μαθήματα της κατεύθυνσής μου και στο τέλος του μήνα να έχω ολοκληρώσει συγκεκριμένα κεφάλαια. Βέβαια, οφείλω να ομολογήσω πως τα παραπάνω ίσχυαν τώρα το καλοκαίρι που η κατάσταση είναι ομολογουμένως πολύ χαλαρή. Από το χειμώνα, μπαίνεις εκ των πραγμάτων σε ορισμένο πρόγραμμα, φροντίζοντας να είσαι συνεπής στις εβδομαδιαίες υποχρεώσεις σου.

Παράθεση

malbouffe

Μαθητής Β' λυκείου

H malbouffe έγραψε στις 19:42, 22-08-12:

Πολύ δύσκολο. Μάλλον καλύτερα είναι να λες θα βγάλω αυτό το κεφάλαιο από κάποιο μάθημα κάθε μέρα, παρά να λες να διαβάσω τις τάδε ώρες αυτό το μάθημα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Polkiu

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Polkiu
Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 464 μηνύματα.

O Polkiu έγραψε στις 19:49, 22-08-12:

Πολύ δύσκολο. Μάλλον καλύτερα είναι να λες θα βγάλω αυτό το κεφάλαιο από κάποιο μάθημα κάθε μέρα, παρά να λες να διαβάσω τις τάδε ώρες αυτό το μάθημα.
Είναι χαζό να λες ότι πχ Τρίτη 5-7 θα διαβάσω βιολογία. Δηλαδή αν δεν βγει η βιολογία σε 2 ώρες το κλίνεις το βιβλίο?? Να διαβάζετε ότι έχετε ανάγκη να διαβάσετε και όχι τι έχετε πει να διαβάσετε βάση προγράμματος.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αγνωστο

Φοιτητής

H Αγνωστο έγραψε στις 20:16, 22-08-12:

Βλέπεις λοιπόν πόσο υποκειμενικός είναι ο σχεδιασμός της μελέτης... Πάντως νομίζω πως στον ημερήσιο προγραμματισμό ελλοχεύει ο κίνδυνος που περιγράφει ο Polkiu. Είναι πολύ δύσκολο να μην παρεκκλίνεις από χρονικά διαστήματα ωρών. Ενώ με τις ημέρες και τις εβδομάδες κάτι γίνεται. Σε κάθε περίπτωση, πάντως, ο προγραμματισμός δεν μπορεί να είναι στατικός, αλλά πρέπει να προσαρμόζεται στις απαιτήσεις κάθε εβδομάδας.
Υ.Γ. Και κάτι βασικό: Μην ξοδεύεις περισσότερο χρόνο αναλογιζόμενη πώς θα διαβάσεις, αλλά διαβάζοντας.

Παράθεση

debbieduck

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη debbieduck
H debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H debbieduck I m not crazy,my mother had me tested;P έγραψε στις 11:52, 24-08-12:

24 Αυγούστου σήμερα και η προετοιμασία για την επόμενη φουρνιά των πανελλαδικών έχει αρχίσει για τα καλά .Επειδή όμως ένα θεματάκι με την οργάνωση του χρόνου το έχουμε, μήπως μπορεί κανείς να μου προτείνει ένα καλό πρόγραμμα μελέτης που θα βοηθούσε;

Παράθεση

Νηρηίς

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Νηρηίς
H Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,190 μηνύματα.

H Νηρηίς έγραψε στις 11:56, 24-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από debbieduck
24 Αυγούστου σήμερα και η προετοιμασία για την επόμενη φουρνιά των πανελλαδικών έχει αρχίσει για τα καλά .Επειδή όμως ένα θεματάκι με την οργάνωση του χρόνου το έχουμε, μήπως μπορεί κανείς να μου προτείνει ένα καλό πρόγραμμα μελέτης που θα βοηθούσε;
Εσύ θα διαμορφώσεις το πρόγραμμά σου, ανάλογα με τις ανάγκες σου βεβαίως. Εγώ είχα ως βασικό κορμό του διαβάσματός μου το πρόγραμμα του φροντιστηρίου. Για παράδειγμα Σάββατο απόγευμα είχα γνωστό κι έτσι ήξερα πως το Σάββατο θα διάβαζα μόνο αυτό το μάθημα. Άλλες μέρες διάβαζα 2-3 διαφορετικά μαθήματα.

Παράθεση

debbieduck

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη debbieduck
H debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H debbieduck I m not crazy,my mother had me tested;P έγραψε στις 12:23, 24-08-12:

Ναι αυτό εξυπακούεται...Απλώς αυτές τις ζεστές μέρες δυσκολεύομαι να συγκεντρωθώ τα πρωινά και προκειμένου να καλύψω την ύλη θυσιάζω ώρες από τον πολύτιμο ύπνο μου. Γι αυτό ρωτάω μήπως υπάρχουν ώρες της ημέρας που ενδείκνυνται για διάβασμα ούτως ώστε να είμαι σε θέση και να διαβάζω ικανοποιητικά και να κάνω τις βόλτες μου τώρα το καλοκαίρι μέχρι να πάρω το σταθερό φροντιστηριακό κσι σχολικό πρόγραμμα...

Παράθεση

Νηρηίς

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Νηρηίς
H Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,190 μηνύματα.

H Νηρηίς έγραψε στις 12:26, 24-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από debbieduck
Ναι αυτό εξυπακούεται...Απλώς αυτές τις ζεστές μέρες δυσκολεύομαι να συγκεντρωθώ τα πρωινά και προκειμένου να καλύψω την ύλη θυσιάζω ώρες από τον πολύτιμο ύπνο μου. Γι αυτό ρωτάω μήπως υπάρχουν ώρες της ημέρας που ενδείκνυνται για διάβασμα ούτως ώστε να είμαι σε θέση και να διαβάζω ικανοποιητικά και να κάνω τις βόλτες μου τώρα το καλοκαίρι μέχρι να πάρω το σταθερό φροντιστηριακό κσι σχολικό πρόγραμμα...
Λογικό είναι με τέτοιο καύσωνα. Δυστυχώς δεν υπάρχουν συγκεκριμένες ώρες διαβάσματος. Για παράδειγμα εγώ δεν μπορούσα καθόλου το ξενύχτι, άλλα άτομα όμως δεν έχουν πρόβλημα να διαβάζουν το βράδυ μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες. Απλώς όταν παίρνεις την απόφαση να διαβάσεις, να μην το βλέπεις σαν αγγαρεία, αλλα να είσαι συγκεντρωμένος σ'αυτό που διαβάζεις.

Παράθεση

rainbow.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη rainbow.
H rainbow. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H rainbow. έγραψε στις 14:38, 24-08-12:

εσυ θα οργανωσεις το διαβασμα σου.για παραδειγμα εγω διαβαζα 2 μαθηματα καθε μερα και το σαββατοκυριακο εκανα επαναληψη

Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη georgia.94
H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε στις 14:54, 24-08-12:

Παιδια μια συμβουλη:Μην πεφτετε στο λουκι να συμβαδιζετε απολυτα με τις επαναληψεις των φροντιστηριων.Διαβαζετε γ τις πανελληνιες,οχι για τους καθηγητες σας!Αν οι επαναληψεις που σας βαζουν δεν βγαινουν μην διασταζετε να το πειτε, ειτε αυτο αρεσει στους καθηγητες,ειτε οχι!Φυσικα αυτο δεν σημαινει πως θα αφηνετε κενα.Απλα, δεν βολευει τους παντες το προγραμμα επαναληψεων του φροντιστηριου.
Αυτο που λεω αφορα ,βεβαια, μονο τις επαναληψεις....και οχι το διαβασμα για το μαθημα της ημερας που επιβαλλεται να το κανετε για να μην αφησετε κενα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hephaestus

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Hephaestus
Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,426 μηνύματα.

O Hephaestus έγραψε στις 19:20, 11-12-12:

πως παει παιδια; πολυ διαβασμα;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Ρεντροουζ13 (Μόσχα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ρεντροουζ13
H Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Θεατρικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ναύπλιο) και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

H Ρεντροουζ13 This World Is Not My Home έγραψε στις 19:31, 11-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από ΕΙΡΗΝΙΚΟΣ
πως παει παιδια; πολυ διαβασμα;
Στα περισσότερα μαθήματα προσωπικά με τον ρυθμό που πάω είμαι ευχαριστημένη στις επιδόσεις μου (τεστ κλπ) ... Ούτε σκοτώνομαι αλλά ούτε κάθομαι. Βέβαια ώρες ώρες μου φαίνεται πολύ λίγη η προσπάθειά μου αλλά εντάξει.
ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΟΜΩΣ!!!! δεν παλεύονται! απλά! τα μισώ!
αυτά =Ρ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Solmyr

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Solmyr
Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 538 μηνύματα.

O Solmyr Πώς απενεργοποιώ αυτή τη μαλακία??!!!!!! έγραψε στις 20:21, 11-12-12:

εγω παλι δε λειτουργω με προγραμμα.απλα διαβαζω.διαβαζω ο,τι εχουμε δινοντας απλα παραπανω εμφαση σε αυτο που με δυσκολευει.
σιγουρα με προγραμμα μπορει να βοηθηθει καποιος στο διαβασμα απλα Εγω σα solmyr το θεωρω <<αχρηστο>> επειδη ανθρωποι ειμαστε...Καθε μερα ειναι διαφορετικη απο την αλλη και δεν αναφερομαι σε φροντιστηρια και σχολικα μαθηματα,αλλα σε διαθεση και ενεργεια.

Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη SoZi
H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,625 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 20:28, 11-12-12:

08:00-14:00 Σχολείο
14:00-14:30 Φαγητό
14:30-15:00 Τουαλέτα
15:00-17:00 Διάβασμα
17:00-21:00 Φροντιστηριο
21:00-21:10 Τουαλέτα
21:10-00:00 Διάβασμα
00:00-08:00 Ύπνος

Παράθεση

exc

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη exc
Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,807 μηνύματα.

O exc ☭★ CCCP έγραψε στις 20:37, 11-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
Και μετά τις πανελλήνιες:
00:00-24:00 Ψυχιατρική Κλινική

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,625 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 20:43, 11-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από exc
Και μετά τις πανελλήνιες:
00:00-24:00 Ψυχιατρική Κλινική
Γιατί; Τι εννοείς;

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 20:48, 11-12-12:

Ηθικο διδαγμα

το μεσημερι χεσιμο και το βραδυ κατουρημα

16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Solmyr

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Solmyr
Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 538 μηνύματα.

O Solmyr Πώς απενεργοποιώ αυτή τη μαλακία??!!!!!! έγραψε στις 20:50, 11-12-12:

δηλαδη ενα παιδι με το που τελειωσει το σχολειο κατευθειαν τηλεμεταφερεται σπιτι και τρωει.το ιδιο και απο το φροντιστηριο στο σπιτι.σιγουρα ομως η τουαλετα σε καθορισμενες ωρες.δηλαδη δεν υπαρχει περιπτωση ξερω εγω να σε πιασει αλλη ωρα?επισης το παιδι αυτο θα τρωει μονο μια φορα την ημερα και θα μενει νηστικο την υπολοιπη ή θα τρωει προκαταβολικα για το υπολοιπο της μερας?
τελος ο χρονος διαβασματος θα ειναι σταθερος ε?σε περιπτωση που δεν ειναι σε καλη διαθεση για τους χ λογους θα κατσει αυτος αναγκαστικα πανω απο το βιβλιο μεχρι τις 12 ετσι απλα επειδη το λεει στο προγραμμα?

ρε παιδια ας σοβαρευτουμε.ενα προγραμμα πρεπει να ειναι πανω απο ολα εφικτο

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H SoZi έγραψε στις 21:01, 11-12-12:

Εμένα λειτουργεί τέλεια τόσο καιρό.

Παράθεση

antonisd95

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη antonisd95
Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 620 μηνύματα.

O antonisd95 find what you love and let it kill you έγραψε στις 21:05, 11-12-12:

Αν σου πάρει η τουαλέτα το βράδυ περισσότερο από 10 λεπτά, τότε βγαίνεις έξω με το χαρτί στο κώλο;
Επίσης δεν λειτουργεί τέλεια γιατί δεν έχεις μέσα στο πρόγραμμά σου το ischool στο οποίο τώρα είσαι online και γράφεις μηνύματα.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 21:07, 11-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Solmyr
ρε παιδια ας σοβαρευτουμε.

Φιλε εδω ειναι ischool,οχι φβ για σοβαροτητες
Εχεις καταλαβει που βρισκεσαι?

Παράθεση

antonisd95

Φοιτητής

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 620 μηνύματα.

O antonisd95 find what you love and let it kill you έγραψε στις 21:07, 11-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από bueno
Ηθικο διδαγμα

το μεσημερι χεσιμο και το βραδυ κατουρημα

Έλιωσα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 21:10, 11-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από antonisd95
Αν σου πάρει η τουαλέτα το βράδυ περισσότερο από 10 λεπτά, τότε βγαίνεις έξω με το χαρτί στο κώλο;
Επίσης δεν λειτουργεί τέλεια γιατί δεν έχεις μέσα στο πρόγραμμά σου το ischool στο οποίο τώρα είσαι online και γράφεις μηνύματα.

*alarm*
botbotbotbotbot
en d_o f *alarm*

Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H SoZi έγραψε στις 21:12, 11-12-12:

Κοροιδέψτε. Όταν εγώ θα περάσω πρώτη σε όλη την Ελλάδα τότε να δούμε ποιος θα γελάει.

Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη artemaki
H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε στις 21:30, 11-12-12:

Και γω το ιδιο προγραμμα με τη Σοζι ακολουθω ! Πολυ αποτελεσματικο !

Παράθεση

Insomnie

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Insomnie
Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών . Έχει γράψει 1,424 μηνύματα.

O Insomnie έγραψε στις 21:35, 11-12-12:

Κοροιδέψτε. Όταν εγώ θα περάσω πρώτη σε όλη την Ελλάδα τότε να δούμε ποιος θα γελάει.
Αρχική Δημοσίευση από artemaki
Και γω το ιδιο προγραμμα με τη Σοζι ακολουθω ! Πολυ αποτελεσματικο !
Προλαβαίνετε μέσα σε 10' να βαρέσετε μαλακία?

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωλογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,761 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 21:43, 11-12-12:

Εγώ πάλι και να κάνω πρόγραμμα δεν θα το τηρήσω οπότε διαβάζω ότι με αρέσει εκείνη την ώρα

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 21:45, 11-12-12:

Οπως καταλαβαινετε,συμφορουμιτες/ τισες το ονομα Αρτεμις παραπεμπει σε αρσενικο ον,οπως και το Σοζι(τρως!).

Ρε ινσομνια..
..?
Σε γυναικες αναφερεσαι,εκτος αν ξες κατι που δε ξερω

Ps.just kidding.

Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,159 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 21:45, 11-12-12:

Το καλύτερο πρόγραμμα, ειναι το ευέλικτο πρόγραμμα

Παράθεση

antonisd95

Φοιτητής

O antonisd95 find what you love and let it kill you έγραψε στις 15:22, 12-12-12:

Αντωωωωνη θα ήθελες να μας πεις τι εννοείς λέγοντας μας ευέλικτο πρόγραμμα; Να μάθουμε και εμείς τι πρόγραμμα ήταν αυτό που σε βοήθησε να μπεις ημμυ.(που ξέρεις...μπορεί να το εφαρμόσω )

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,504 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 15:40, 12-12-12:

Εννοεί πως πέτυχε την διαστολή του χρόνου μόνο για τον εαυτό του,και την χρησιμοποίησε για να περάσει στις Πανελλήνιες.
Έκτοτε μετά το κάψιμο των εξετάσεων,αδυνατεί να επαναλάβει το πείραμα...

Παράθεση

greeklover13

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη greeklover13
Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 217 μηνύματα.

O greeklover13 έγραψε στις 15:59, 12-12-12:

το καλυτερο προγραμμα διαβασματοσ ειναι να βαλεις στο παταρι το pc την tv το κινητο και ολα τα συμπραγκαλα.

Παράθεση

Ρεντροουζ13 (Μόσχα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ρεντροουζ13
H Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Θεατρικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ναύπλιο) και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

H Ρεντροουζ13 This World Is Not My Home έγραψε στις 16:53, 12-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από greeklover13
το καλυτερο προγραμμα διαβασματοσ ειναι να βαλεις στο παταρι το pc την tv το κινητο και ολα τα συμπραγκαλα.
Ισχύει!!
και οτιδήποτε άλλο σε αποσπάει

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 17:41, 12-12-12:

Και ενα χνουδι μου αποσπαει τη προσοχη εμενα

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,504 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 18:52, 12-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από bueno
Και ενα χνουδι μου αποσπαει τη προσοχη εμενα
Άμα δεν θές να διαβάσεις...ακόμα και η σύσταση του αέρα σε ενοχλεί

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 18:55, 12-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Άμα δεν θές να διαβάσεις...ακόμα και η σύσταση του αέρα σε ενοχλεί
να ηταν μονο αυτη

Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,159 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 20:23, 12-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από antonisd95
Αντωωωωνη θα ήθελες να μας πεις τι εννοείς λέγοντας μας ευέλικτο πρόγραμμα; Να μάθουμε και εμείς τι πρόγραμμα ήταν αυτό που σε βοήθησε να μπεις ημμυ.(που ξέρεις...μπορεί να το εφαρμόσω )
Εφάρμοσα το εξής:
Εβαζα στόχους για την επόμενη μέρα λίγο πριν κοιμηθώ το βράδυ.

Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,661 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 20:46, 12-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από antwwwnis
Εφάρμοσα το εξής:
Εβαζα στόχους για την επόμενη μέρα λίγο πριν κοιμηθώ το βράδυ.
Eίναι το καλύτερο που μπορούμε να κάνουμε.Εγώ το εφαρμόζω από τα μαθήματα του καλοκαιριού και είμαι πολυ ευχαριστημένη.
Το θέμα ειναι το προγραμμα που θα βάλουμε τα χριστούγεννα

Εγω συμφωνα με τις αναγκες μου θελω
-3 μερες βιολογια επαναληψη για διαγωνισμα τα 1.2.4.5.6.
-3 μερες μαθηματικα κατ (ολη την αναλυση)
-2 φυσικη κατ(πρωτα 2 κεφαλαια)
Τωρα για Χημεια.Εκθεση και φυσικη γεν δεν ξερω ακομα...
Μαλλον φυσικη γενικη 1-2 μερες.

Υπολογιζω 6-7 ωρες την ημερα.Δεν ξερω..Θα δουμε

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    eva_maleskou

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους