Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,179 εγγεγραμμένα μέλη και 3,091,047 μηνύματα σε 96,058 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 903 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Σεξουαλική ζωή των νέων

Orestes (Ορέστης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Orestes
Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 663 μηνύματα.

O Orestes Dderp έγραψε στις 13:31, 24-10-08:

Edit από PIL:

Δημιουργώ αυτό το θέμα από κάποια ποστς που υπήρχαν στο θέμα σεξουαλική εμπειρία και αναφέρονταν γενικά για τη σεξουαλική ζωή.Εδώ μπορείτε να γράφετε τις απόψεις πάνω απ'όλα κόσμια.
Ε όσο να'ναι μειώνεται και η σεξουαλική επιθυμία μετά απο κάποια ηλικία...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

razorbladeDream

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη razorbladeDream
H razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 989 μηνύματα.

H razorbladeDream έγραψε στις 13:40, 24-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από booker
δεν εννοουσα αυτο εγω.φυσικα ολοι επιτρεπεται να ερωτευονται.κα ακομα πιο πολυ ολοι εχουν δικαιωμα στο σεξ.εκεινο ομως που παντα θυμασαι με νοσταλγια και πονο ειναι το αγχος, ο φοβος οτι ισως κατι δεν παει καλα την πρωτη φορα.οτι ισως δε καταφερεις να εκπληρωσεις τις προσδοκιες του αλλου.και οταν το κανεις και διακρινεις το χαμογελο ικανοποιησης του ε τοτε αυτο το θυμασαι για παντα!
Ναι συμφωνω φυσιολογικοτατο το αγχος(και απο τις δυο πλευρες,αντρας-γυναικας) και ολα τα υπολοιπα που ειπες...:iagree:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη miv
Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,078 μηνύματα.

O miv έγραψε στις 23:15, 25-10-08:

Βασικά οι παλαιότεροι που το παίζουν ηθικά στοιχεία δεν το χαίρονταν πριν το γάμο ακριβώς γιατί (οι γυναίκες) παντρεύονταν από τα 17-18. Οπότε και να θέλανε να μεινουν άπαρτες μετα τα 18, δεν μπορούσαν. Στις μέρες μας δεν έχει κανένας το ηθικό δικαίωμα να πει στην άλλη που παντρεύεται στα 30 ότι 15 χρόνια με ορμές θα τα περάσεις χωρίς χαρά στα σκέλια σου.

Παράθεση

booker (χρηστος)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη booker
Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O booker έγραψε στις 12:01, 27-10-08:

το σεξ δεν ειναι η διαδικασια της πραξης αλλα πως ολο αυτο το βιωνεις εγκεφαλικα.τα κυτταρα του μυαλου μας ερεθιζονται πιο πολυ μπροστα στο αγνωστο λοιπον παρα σε κατι που ηδη γνωριζουμε πολυ καλα.οταν βεβαια λειτουργει το πανω κεφαλι και οχι το κατω.αλλαζουμε λοιπον τη λεξη σεξ με τη λεξη ερωτας.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

STAXTOULA

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη STAXTOULA
H STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H STAXTOULA έγραψε στις 10:38, 02-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από booker
ειμαι σιγουρος οτι το καταλαβες ομως.οταν αποφασισεις να δοκιμασεις δοκιμασε να απολαυσεις ερωτα και οχι να κανεις σεξ......
μα .. ποια η διαφορα ? :emm:
εγω θεωρω σεξ - ερωτας οτι ειναι συνωνυμα

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Anarki
Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 12:21, 02-11-08:

Σεξ μπορείς να κάνεις και χωρίς να νιώθεις κάτι πέρα απο φυσική έλξη για τον άλλον, έρωτα όχι.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη miv

O miv έγραψε στις 12:25, 02-11-08:

Το σεξ είναι καθαρά ικανοποίηση της σάρκας. Προσωπικά δεν το βρίσκω "ανήθικο" δύο άνθρωποι απλά να το κάνουν για την απόλαυση. Απο κει και πέρα ο έρωτας προυποθέτει και ένα συναισθηματικό δέσιμο με τον άλλον, συνήθως στα πλαίσια μιας συντροφικής σχέσης. Δηλαδή δεν το κάνεις μόνο κρέας μπαίνει-κρέας βγαίνει, αλλά νιώθεις πράγματα για τον παρτενέρ.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

razorbladeDream

Φοιτητής

H razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 989 μηνύματα.

H razorbladeDream έγραψε στις 12:09, 05-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από miv
Το σεξ είναι καθαρά ικανοποίηση της σάρκας. Προσωπικά δεν το βρίσκω "ανήθικο" δύο άνθρωποι απλά να το κάνουν για την απόλαυση. Απο κει και πέρα ο έρωτας προυποθέτει και ένα συναισθηματικό δέσιμο με τον άλλον, συνήθως στα πλαίσια μιας συντροφικής σχέσης. Δηλαδή δεν το κάνεις μόνο κρέας μπαίνει-κρέας βγαίνει, αλλά νιώθεις πράγματα για τον παρτενέρ.
:iagree: φυσικα και δεν ειναι "ανηθικο" απο τη στιγμη που συμφωνουν και οι δυο...απλα δεν ειναι το ιδιο με το να το κανεις με καποιον που εχεις συναισθηματικο δεσιμο μαζι του,η απολαυση που λες θα ειναι ακομα μεγαλυτερη....τουλαχιστον αυτη ειναι η αποψη μου

Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devina
H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.

H Devina έγραψε στις 12:12, 05-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από razorbladeDream
:iagree: φυσικα και δεν ειναι "ανηθικο" απο τη στιγμη που συμφωνουν και οι δυο...απλα δεν ειναι το ιδιο με το να το κανεις με καποιον που εχεις συναισθηματικο δεσιμο μαζι του,η απολαυση που λες θα ειναι ακομα μεγαλυτερη....τουλαχιστον αυτη ειναι η αποψη μου

Συμφωνώ:no1:
Είναι διαφορετικό να κάνεις έρωτα με τον συντροφό σου. η έλξη είναι μεγαλύτερη.. και είναι και μια ''στιγμή'' ξεχωριστή κάθε φορά.

Παράθεση

razorbladeDream

Φοιτητής

H razorbladeDream έγραψε στις 12:16, 05-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από DESPOINA
Συμφωνώ:no1:
Είναι διαφορετικό να κάνεις έρωτα με τον συντροφό σου. η έλξη είναι μεγαλύτερη.. και είναι και μια ''στιγμή'' ξεχωριστή κάθε φορά.
καλα το"Ξεχωριστη" καθε φορα μην το ορκιζεσαι κιολας ναι οκ...

Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devina
H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.

H Devina έγραψε στις 12:19, 05-11-08:

καλα το"Ξεχωριστη" καθε φορα μην το ορκιζεσαι κιολας ναι οκ...

χεχε οκ οκ
Απλά θέλω να πω..πως έρχεσαι κοντά με τον άλλο...ζείς μια στιγμή πάθους...ειδικά την πρώτη φορά...

Παράθεση

razorbladeDream

Φοιτητής

H razorbladeDream έγραψε στις 12:21, 05-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από DESPOINA
χεχε οκ οκ
Απλά θέλω να πω..πως έρχεσαι κοντά με τον άλλο...ζείς μια στιγμή πάθους...ειδικά την πρώτη φορά...
ναι ναι καταλαβα πως ηθελες να το πεις...απλα ειπα να τονισω και την αλλη οψη..

Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη miv

O miv έγραψε στις 10:56, 06-11-08:

Αυτή είναι η συναισθηματική ψευδαίσθηση απόλαυσης. Αν κάποιος γνωρίζει ότι πάει μόνο για την απόλαυση και ειναι συμφιλιωμένος με αυτό, τότε ίδια απόλαυση θα έχει.

Παράθεση

fairy2008

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη fairy2008
H fairy2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H fairy2008 έγραψε στις 10:41, 01-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από piou*
Όσο για το θέμα οργασμός, επειδή έχω ακούσει πολλές να λένε ότι είναι 'ανοργασμικιές'. Όχι. Απλά ο άλλος δεν κάνει καλή δουλειά ή εσείς κάθεστε σαν τα κούτσουρα κι αυτός κάνει όλη την κίνηση μόνος του. Η μέση, τα χεράκια και τα ποδαράκια υπάρχουν για να κινούνται.
Υπάρχουν γυναίκες που πολύ δύσκολα φτάνουν σε κολπικό οργασμό ή δε φτάνουν ποτέ ό,τι κι αν κάνουν. Το σεξ (και ο οργασμός) στις γυναίκες δεν είναι όπως στους άντρες, η ψυχολογία παίζει μεγάλο ρόλο. Εχω φίλη (αρκετά μεγαλύτερή μου) που έχει κάνει πάρα πολλές σχέσεις, έχει δοκιμάσει τα πάντα και δεν έχει καταφέρει να φτάσει σε οργασμό. Και ζυγίζει 60 κιλά και δεν είναι..τεμπέλα

Παράθεση

Rania.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Rania.
H Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,708 μηνύματα.

H Rania. Και το κεφι μου θα κανω. έγραψε στις 14:59, 01-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Dythor
Είναι λίγο μαλακία να τα πολυσκέφτεστε όλα .
Βασικα, ναι. Θες κανεις, δεν θες δεν κανεις. Μην κατσεις να φιλοσοφησεις τωρα την καθε πτυχη. Εγω εχω συμμαθητριες που περιμενουν να τελειωσουν το λυκειο για να κανουν σεξ, ο λογος παραμενει αγνωστος. Εγω ηθελα πιο πριν, τι να κανουμε.

Παράθεση

piou* (Μαρίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη piou*
H Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 319 μηνύματα.

H piou* bliax έγραψε στις 16:45, 01-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από melenia
Υπάρχουν γυναίκες που πολύ δύσκολα φτάνουν σε κολπικό οργασμό ή δε φτάνουν ποτέ ό,τι κι αν κάνουν. Το σεξ (και ο οργασμός) στις γυναίκες δεν είναι όπως στους άντρες, η ψυχολογία παίζει μεγάλο ρόλο. Εχω φίλη (αρκετά μεγαλύτερή μου) που έχει κάνει πάρα πολλές σχέσεις, έχει δοκιμάσει τα πάντα και δεν έχει καταφέρει να φτάσει σε οργασμό. Και ζυγίζει 60 κιλά και δεν είναι..τεμπέλα
μα γι αυτό μιλάω για θέμα κινήσεων. Ο κολπισμός οργασμός από μόνος του δεν υφίσταται, ή είναι κάτι πολύ πιο light. Κανονικό ργασμό μπορείς να έχεις μόνο εφόσον ερεθιστεί η κλειτορίδα σου, γιατί πολύ απλά το εσωτερικό του κόλπου έχει ελάχιστα νεύρα σε σχέση με την κλειτορίδα. Τώρα απο ψυχολογικής απόψεως, αν είσαι τόσο απελπισμένη για να φτάσεις σε οργασμό πιθανώς να μην το καταφέρεις αν πιέσεις τον εαυτό σου. Πάντως δεν πιστεύω πως υπάρχουν όντως ανοργασμικιές γυναίκες "εκ φύσεως". Η μόνη περίπτωση κοπέλας που ξέρω να μην μπορεί να έρθει, είναι μία που έκανε πιρσινγκ στην κλειτορίδα της και χτύπησε νεύρο.

Παράθεση

Rania.

Φοιτητής

H Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,708 μηνύματα.

H Rania. Και το κεφι μου θα κανω. έγραψε στις 16:24, 19-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Liakouras
Ναι ρε φιλε αλλα το θέλω ρε γμτ.το θέλω σαν ανάγκη όμως.Κ ετσι μόνο από ανάγκη δν βρίσκεις καμία να το κάνει.Κ δεν γουστάρω να κοροϊδέψω κάποια κοπελίτσα που απλά με γουστάρει λεγοντας της οτι την αγαπώ κ βλακείες ενώ στην ουσία το μόνο που θα θέλω απο αυτη θα είναι να κάνουμε sex.Αλλά από την άλλη δεν έχω βρεί καποια κοπέλα που να με χτυπήσει κατακούτελα, να την ερωτευθώ.Δεν ξέρω πως είναι να ερωτεύεσε γιατι απλά δν έχω ερωτευθεί(πραγματικα), δεν ξέρω αν οι περισσότεροι απο σας έχουν ερωτευθεί πραγματικά ή απλά κοροϊδεύουν τον εαυτό τους αλλά εγω δν γουσταρω να κοροϊδεύω τον εαυτό μου...τεσπα τι να κανω?
Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Να συνεχίσεις να μην κοροϊδεύεις τον εαυτό σου, δε θα είναι ωραία η πρώτη φορά αν το επιχειρήσεις με κοπέλα για την οποία δε νιώθεις κάτι. Σαν ανάγκη όλοι το θέλουμε, μπορείς και μόνος σου όμως μέχρι να βρεις την κατάλληλη (δεν είναι το ίδιο προφανώς, αλλά καλμάρει λίγο).
Θα συμφωνησω με το ποστ του αρνιου.
Αν οπως λες οντως το θες επειδη το εχεις αναγκη και οχι για να μπορεις να λες ''α εκανα σεξ'', τοτε υπομονη.Και προπαντως μην βλεπεις ολες τις κοπελες γυρω σαν σκευη. Δηλαδη ''α αυτη ειναι ωραια, αλλα μαλλον δεν θα θελει να κανουμε σεξ.'' .

Να ξερεις οτι ετσι δεν θα βρεις καποια στον αιωνα τον απαντα. Στην ηλικια σου τουλαχιστον.

Σου μιλαω εκ μερους μιας μεγαλης ομαδας κοριτσιων, που δεν εχουν στο νου τους πρωτα αυτο. Η πρωτη φορα για μια κοπελα δεν ειναι παιξε-γελασε, μπορει να καθορισει ολες τις αποψεις της γυρω απο το θεμα οποτε να εισαι προσεκτικος με αυτα, θελουν λεπτοτητα στον χειρισμο.

Επισης ο ερωτας ερχεται απο εκει που δεν το περιμενεις. Οποτε μην ψαχνεις, μονο του θα ερθει και ολα τα αλλα θα ακολουθησουν..

Αρχική Δημοσίευση από panp27
Ρε παιδιά έλεος!!! Τι είναι αυτά που λέτε? Σοβαρευτείτε λιγάκι. Είναι δυνατόν να μιλάμε έστω και για πλάκα για "αγοραίο" έρωτα μέσα σε ένα site μαθητών!!!
Το σέξ είναι η τελείωση της αγαπητικής σχέσης ενός άνδρα και μιας γυναίκας και με επακόλουθο συνήθως την τεκνοποίηση (είτε το θέλουμε είτε όχι) απτή στιγμή που το ότι αυτή η σχέση έχει φτάσει στο σεξ σημαίνει ότι είναι γερή και δυνατή και επομένως έτοιμη (όσο αυτό είναι δυνατόν) για οικογένεια.
Κάποιοι (δεν απευθύνομαι σε σένα που ίσως τα έχεις ακούσει αυτά από άλλες πηγές...) το έχουν δει ως "είδα ανοιχτή την πόρτα και μπήκα...". Η σεξομανία στην εποχή μας έχει υποβιβάσει από το ανθρώπινο είδος ζώικό! Πλέον το βλεπουν ως μέσο διασκέδασης...
Σορρυ αλλα εδω θα διαφωνησω καθετα και οριζοντια.

Ειμαι 16 χρονων, εχω κανει σεξ και ειλικρινα δεν θελω ουτε παιδια ουτε οικογενεια.
Και δεν νομιζω οτι η καβλα υποτιμα τον ανθρωπο. Μια αναγκη ειναι κι αυτο.
Πολλοι μου λενε οτι βιαστηκα και οτι επρεπε να περιμενω να τελειωσω το σχολειο και ενα καρο τετοιες π1πες αλλα σορρυ, δεν θα καθομαι να οριζω και ημερομηνιες.
Το θες, νιωθεις ετοιμη? Το κανεις.
Αν ηταν να περιμενει η καθεμια μας τον πριγκηπα πανω στο ασπρο αλογο που θα μεινει μαζι μας για παντα και δεν θα μας αφησει ποτε και μονο τοτε θα του δωθουμε, παει.

Σκεφτειτε λιγο πιο ανοιχτομυαλα, κατι τετοιες αντιληψεις μου θυμιζουν εποχες δεκαετιες πισω οπου οταν καποια εχανε την παρθενια της επρεπε να αποκατασταθει κι ολας..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Liakouras

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Liakouras
Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 393 μηνύματα.

O Liakouras έγραψε στις 16:29, 19-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Ράνια.
Θα συμφωνησω με το ποστ του αρνιου.
Αν οπως λες οντως το θες επειδη το εχεις αναγκη και οχι για να μπορεις να λες ''α εκανα σεξ'', τοτε υπομονη.Και προπαντως μην βλεπεις ολες τις κοπελες γυρω σαν σκευη. Δηλαδη ''α αυτη ειναι ωραια, αλλα μαλλον δεν θα θελει να κανουμε σεξ.'' .

Να ξερεις οτι ετσι δεν θα βρεις καποια στον αιωνα τον απαντα. Στην ηλικια σου τουλαχιστον.

Σου μιλαω εκ μερους μιας μεγαλης ομαδας κοριτσιων, που δεν εχουν στο νου τους πρωτα αυτο. Η πρωτη φορα για μια κοπελα δεν ειναι παιξε-γελασε, μπορει να καθορισει ολες τις αποψεις της γυρω απο το θεμα οποτε να εισαι προσεκτικος με αυτα, θελουν λεπτοτητα στον χειρισμο.

Επισης ο ερωτας ερχεται απο εκει που δεν το περιμενεις. Οποτε μην ψαχνεις, μονο του θα ερθει και ολα τα αλλα θα ακολουθησουν..
κοπελια αυτό ακριβώς κάνω.Δεν της βλέπω σαν ένα κομμάτι κρέας.γιατί αν το έκανα αυτό τωρα δν θα συζητάγαμε.αλλά το πρόβλημα είναι οτι δεν έρχεται ο έρωτας,μια γνωριμια που θα με συνταραξει κ θα κανω σχεση με αυτη την κοπέλα οποτε τα άλλα θα έρθουν...όμως η επιθυμια παραμένη κ δυναμώνη οπότε τι κάνεις?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Rania.

Φοιτητής

H Rania. Και το κεφι μου θα κανω. έγραψε στις 16:32, 19-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Liakouras
κοπελια αυτό ακριβώς κάνω.Δεν της βλέπω σαν ένα κομμάτι κρέας.γιατί αν το έκανα αυτό τωρα δν θα συζητάγαμε.αλλά το πρόβλημα είναι οτι δεν έρχεται ο έρωτας,μια γνωριμια που θα με συνταραξει κ θα κανω σχεση με αυτη την κοπέλα οποτε τα άλλα θα έρθουν...όμως η επιθυμια παραμένη κ δυναμώνη οπότε τι κάνεις?
Ευχαριστο λοιπον οτι δεν βλεπεις τις γυναικες σαν σκευη.
Κοιτα λιγο γυρω σου. Ολο και καποια συμμαθητρια/φιλη/γνωστη θα σου εχει τραβηξει το ενδιαφερον, δεν μπορει. Απο εκει ξεκινανε ολα, δεν ειναι αναγκη να πεσεις με τα μουτρα στις νεες γνωριμιες..

Παράθεση

Zed

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,924 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 17:02, 19-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από who
Κάτι τέτοιες απορίες υποδεικνύουν πόσο σπουδαίο θα 'ταν το μάθημα της σεξουαλικής διαπαιδαγώγισης στο σχολείο. Με τους σωστούς "καθηγητές" και με την υποστήριξη ειδικών και ψυχολόγων πάντα.
:no1::no1: Πες τα... Και βέβαια όχι σε στυλ ΣΕΠ με κουτάκια και ερωτήσεις κλπ βλακείες. Μπορεί να γίνει σοβαρή διδασκαλία, απλά δεν θέλουν (το γιατί δεν το ξέρω).

Ρε παιδιά, πιστέψτε το, θα έρθει μόνος του (ο έρωτας). Και όπως είπαν κάποιοι πρέπει να κάνετε κάτι κι εσείς. Και μόνο να δείξετε ότι σας αρέσει η τάδε κοπέλα/αγόρι, κάτι είναι κι αυτό. Αλλά ΜΗΝ νιώθετε άβολα επειδή ο/η κολλητός/ή σας ή η μισή σας τάξη το έχει κάνει ή έχει σχέση ενώ εσείς όχι. Θα έρθει κι η σειρά σας. Όσο κι αν αμφιβάλλετε, θα έρθει. Και πιστεύω αν γίνει με τον σωστό τρόπο θα το ευχαριστηθείτε πολύ περισσότερο από κάποιον που το κάνει από περιέργεια και μόνο.

Παράθεση

panp27

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη panp27
Ο panp27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 143 μηνύματα.

O panp27 έγραψε στις 19:52, 19-12-08:

Σκεφτειτε λιγο πιο ανοιχτομυαλα, κατι τετοιες αντιληψεις μου θυμιζουν εποχες δεκαετιες πισω οπου οταν καποια εχανε την παρθενια της επρεπε να αποκατασταθει κι ολας..
Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να σχολιάσω την άποψη σου για το θέμα... Απλά θέλω να σου θυμίσω πως εκείνες της εποχές ευτυχώς δεν υπήρχαν τόσα παιδιά ανήλικων και μονογονεικών οικογενειών που βρίσκονταν στην δύνη του προβλήματος. Αν το βλέπεις εγωιστικά κάνεις ότι γουστάρεις. Αν το δείς συναισθηματικά αυτό που κάνεις δείχνει επιπολαιότητα και αδιαφορία για το τι μπορεί θα ακολουθήσει!

Είναι θέμα καθαρά παιδείας που όπως ξέρεις σήμερα δεν πάει καλά ούτε σε σχολικό ούτε σε οικογενειακό επίπεδο!!! Όλα έχουν την εξήγηση τους...

Παράθεση

Rania.

Φοιτητής

H Rania. Και το κεφι μου θα κανω. έγραψε στις 19:58, 19-12-08:

Μαιστα. Με λες ανωριμη επειδη μου αρεσει το ΣΕΞ, πραγμα που εγω και αλλα 290384092384 ατομα το βρισκουμε τελειως φυσιολογικο.
Ναι ρε ειμαι αμορφωτη, μου αρεσει το σεξ.
Ειμαι επιπολαιη και σκεφτομαι μονο τον εαυτο μου, μου αρεσει το σεξ.
Αδιαφορω, μου αρεσει το σεξ.
Ρε πας καλα? Εχεις κανει ποτε σου σεξ? Εισαι παντρεμενος και πετας τετοιες π@παριες?
Αντε μπαη τωρα.

Παράθεση

piou* (Μαρίνα)

Φοιτητής

H Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 319 μηνύματα.

H piou* bliax έγραψε στις 20:03, 19-12-08:

ν το βλέπεις εγωιστικά κάνεις ότι γουστάρεις. Αν το δείς συναισθηματικά αυτό που κάνεις δείχνει επιπολαιότητα και αδιαφορία για το τι μπορεί θα ακολουθήσει!

Είναι θέμα καθαρά παιδείας που όπως ξέρεις σήμερα δεν πάει καλά ούτε σε σχολικό ούτε σε οικογενειακό επίπεδο!!! Όλα έχουν την εξήγηση τους...
Τι να επακολουθησει μωρε; Να σε κραξει η γιαγια σου η να μεινεις εγκυος; Για το δευτερο, αν προσεχεις, τιποτα δεν παθαινεις αν δεν απατωμαι. Εκει ειναι θεμα παιδειας, ναι.
Τωρα το αν ειναι εγωιστικο κι επιπολαιο ναρεσει σε καποια κοπελα το σεξ, οκεη.

ΥΓ. ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟ ΣΕΚΣ.-

Παράθεση

SCULLY

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη SCULLY
H SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.

H SCULLY έγραψε στις 20:03, 19-12-08:

@πανπ

για να καταλαβω λες σεξ=γαμος ?

αα και ΦΥΣΙΚΑ και υπηρχαν πολλα παιδια ανηλικων στις παλαιοτερες δεκαετιες ειδικα στην επαρχια οπου οι ηλικιες 14,15 θεωρουνταν ταμαμ για γαμο. τωρα αν αυτο το βρισκεις νορμαλ , δηλαδη δυο 14χρονα (στην καλυτερη περιπτωση,γιατι τοτε εξισου συνηθισμενο ηταν και το 30χρονος -15χρονη) χωρις καμια απολυτως σχεση μεταξυ τους (γιατι ΟΧΙ στο παρελθον ελαχιστα σπιτια χτιστηκαν απο αγαπητικη σχεση,ειναι το ελεεινο προξενιο που μιλουσε) να παριστανουν τη χαρουμενη οικογενεια ,τι να σου πω ?? δεν με ενοχλει αν πιστευεις οτιδηποτε πανω στις "προυποθεσεις" για τον ερωτα, κανε ο,τι θες ,δικαιωμα σου ειναι.Ωστοσο, αν εξιδανικευεις την πραγματικα τρισαθλια δημιουργια και δομη των περισσοτερων οικογενειων των παλαιοτερων δεκαετιων, τοτε το βρισκω αφυσικο,λυπαμαι.

Παράθεση

Wolly (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Wolly
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.

O Wolly έγραψε στις 20:08, 19-12-08:

Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να σχολιάσω την άποψη σου για το θέμα... Απλά θέλω να σου θυμίσω πως εκείνες της εποχές ευτυχώς δεν υπήρχαν τόσα παιδιά ανήλικων και μονογονεικών οικογενειών που βρίσκονταν στην δύνη του προβλήματος. Αν το βλέπεις εγωιστικά κάνεις ότι γουστάρεις. Αν το δείς συναισθηματικά αυτό που κάνεις δείχνει επιπολαιότητα και αδιαφορία για το τι μπορεί θα ακολουθήσει!

Συμφωνώ! :no1:
Το πολύ ανοιχτό μυαλό οδηγεί σε άλλου είδους "ανοίγματα",τα οποία αρχίζεις και κάνεις συνήθεια!

Παράθεση

panp27

Φοιτητής

Ο panp27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 143 μηνύματα.

O panp27 έγραψε στις 21:28, 19-12-08:

Με λες ανωριμη επειδη μου αρεσει το ΣΕΞ
Ναι ρε ειμαι αμορφωτη, μου αρεσει το σεξ.
Ειμαι επιπολαιη
1,2) Ανώριμη και επιπόλαιη είναι λογικό να είσαι όπως είναι και άλλα πολλά παιδιά!!! (για δεν είσαι ενήλικη... ακόμα και αν πολύ θα το ήθελες...) της ηλικίας σου και δεν είναι και κακό.
3) Δεν είπα αμόρφωτη (και αυτό δεν έχω δικαίωμα να το πω) είπαι ότι γενικά είναι θέμα παιδείας (και αναφερόμουν γενικα). Και αν δεις στο λεξικό η παιδεία δεν έχει καμιά σχέση με την μόρφωση...
Τέλος αν την ίδια γνώμη με σένα για το σεξ έχουν και οι γονείς σου (με τους οποίους πρέπει να συζητάς γιατί μόνο αυτοί νοιάζονται πραγματικά για σένα) τότε πάω πάσο καθώς είσαι απολύτος "διακιολογημένη"

Υ.Γ. Συγνώμη αν το πήρες προσωπικά. Απλά με αφορμή την άποψη σου έκανα μια γενικότερη διατύπωση.
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από SCULLY
να παριστανουν τη χαρουμενη οικογενεια ,τι να σου πω ??
Απλά λέω... θα σκεφτεί κανένας εκείνο το παιδί με ανήλικους γονείς που δεν έχουν την ωριμότητα να το μεγαλώσουν η το παιδί που θα μείνει με μια μητέρα (συνήθως) και τον νταή μπαμπά να είναι με άλλη και στην χειρότερη περίπτωση να απορρίπτει την ύπαρξη του παιδιού. Ξέρεις τι πλήγμα στην ψυχή του παιδιού είναι αυτά? Σου φαίνομαι υπερβολικός? ίσως.
Αλλά ποιός νοιάζεται αν είναι να περάσω εγώ καλά... (εκεί έγκειται το θέμα εγωισμού, ωριμότητας κτλ...)

Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη miv

O miv έγραψε στις 21:36, 19-12-08:

To πρόβλημα δεν είναι αν θα το κάνω στα 14 ή στα 20. Το πρόβλημα είναι αν το κάνω χωρίς συνειδητοποίηση. Απο κει και πέρα, μη δημιουργείς πρόβλημα εκεί που δεν υπάρχει. Και για να σου υπενθυμίσω "εκείνες τις εποχές", ο κόσμος παντρευόταν γύρω στα 20, συνεπώς είχαν σεξουαλική ζωή (και μάλιστα έντονη, ρώτα και τα χωράφια...) σε αρκετά μικρή ηλικία και νόμιμα. Τώρα, το να ζητάς από κάποιον να μην πηδηχτεί μέχρι να γίνει 20, 25 ή 30 είναι αντίθετα στη φύση, τη λογική και τη σοβαρότητα.
Αν ο άλλος είναι εντάξει με τις επιλογές του, πολύ απλά δεν πέφτει λόγος σε κανέναν.
Δεν έχω κάποιο λόγο να παραδειγματίζομαι απο παλαιότερες εποχές σε τέτοια θέματα και μην προσπαθείς να συνδέσεις ασύνδετα. Το μόνο αποτέλεσμα του αυστηρού γονεικού ελέγχου στα παιδιά και ο εξαναγκασμός τους να κάνουν σεξ αρκετά αργά, δημιούργησε μια ολόκληρη γενιά με ταμπού, κρυφοπουταναριά, αμόρφωτους και αίτια για το γεγονός ότι σήμερα οι νέοι δε μπορούν να μιλήσουν για σεξ με τους γονείς τους και καταλήγουν στα μπουρδέλα, στις παρτούζες στις πενταήμερες και στη σεξουαλική μόρφωση με τσόντες.
Πολλά, για να μην πω τα περισσότερα, στη ζωή, γίνονται για την απλή απόλαυση. Όχι φίλε μου, κανένας σκοπός δεν είναι η τεκνοποίηση. Συνήθως το ζευγάρι πέφτει στο κρεβάτι για να τη βρει, έτσι απλά και λαικά, και του κάθεται το μωρό. Δε νομίζω ότι υπάρχει έστω ένας άνθρωπος του ανεπτυγμένου κόσμου που τρώει για να ζήσει και δεν τρώει απλά για την απόλαυση. Και η απόλαυση δεν είναι κάτι κακό. Είναι το αναγκαίο για μία καλή ποιότητα ζωής. Ζωή χωρίς απόλαυση ισούται με καταπίεση, στην ουσία θάνατο.

Παράθεση

Luis

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Luis
Ο Luis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 329 μηνύματα.

O Luis έγραψε στις 21:41, 19-12-08:

Δυστυχώς, τα θέματα ταμπού δεν περιορίζονται μόνο μέσα στην οικογένεια... Ακόμη και στην εκπαίδευση, πολλά θέματα θεωρούνται "απαγορευμένα"...

Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη miv

O miv έγραψε στις 21:43, 19-12-08:

Προφανώς, όταν μία ολόκληρη γενιά έχει μεγαλώσει με δόγμα ότι αν φαίνεται το μπούτι, είσαι π*****α, ταμπού και άτομα κομπλεξικά και κλειστόμυαλα θα υπάρχουν. Απαγορευμένο στη μόρφωση του ανθρώπου δεν πρέπει να είναι τίποτα. By the way, και στις υπανάπτυκτες προηγούμενες γενιές, τα αγόρια συνήθως μέχρι τα 15 ολοκλήρωναν, σε κάποια βρωμερή και τρισάθλια πόρνη στην Τρούμπα. Τα δε κορίτσια ήταν παρθένες μέχρι να παντρευτούν, οπότε τελικά όσα δεν έκαναν στην ηλικία που έπρεπε, κατέληξαν να τα κάνουν μέσα στους γάμους, με κέρατα και διαζύγια. Φυσιολογική αντίδραση είναι. Έγω δει εγώ δεκάδες παρθενόπες στα 15 και στα 20 που μόλις παντρεύτηκαν κι ο άντρας άφησε λίγο λάσκα τα λουριά, πήρανε τον κόσμο όλο, από κουμπάρο μέχρι εργοδότη.

Παράθεση

Luis

Φοιτητής

Ο Luis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 329 μηνύματα.

O Luis έγραψε στις 21:48, 19-12-08:

Νομίζω μειώνεις την αξία του έρωτα. Ο έρωτας μεταξύ δύο ατόμων δεν είναι ταυτόσημο με την ερωτική πράξη...

Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη miv

O miv έγραψε στις 21:50, 19-12-08:

Το thread αναφέρεται σε σεξουαλική εμπειρία. Δε μ'ενδιαφέρει γενικά ο έρωτας. Και δε νομίζω ότι μειώνω κάτι. Απλά εκφράζω την πραγματικότητα. Με το ένα τρίτο της Ελλάδας να πηδιέται με το άλλο ένα τρίτο και το τρίτο τρίτο να κάθεται στη γωνία και να χαίρεται τα γλυκά του κερατάκια. Κι όλο αυτό είναι ακριβώς αποτέλεσμα της κομπλεξικής και σεξοφοβικής προηγούμενης γενιάς.
Απόλαυση=ιερό δικαίωμα του ανθρώπου. Με μια γυναίκα, αν συμφωνούμε και οι δύο, μπορεί να πάω μόνο για τον οργασμό. Κακό είναι; Δηλαδή εσύ ένα φαγητό το τρως και το ευχαριστιέσαι μόνο όταν είναι φτιαγμένο από τα χεράκια της μαμάς; Μη δαιμονοποιείτε τις ανθρώπινες απολαύσεις. Δεν ξέρω αν το πρόβλημα έγκειται στο ότι μιλάω αρκετά χυδαία, αλλά προσωπικά με ενδιαφέρει πάντα η ουσία και ποτέ οι λέξεις.

Παράθεση

Luis

Φοιτητής

O Luis έγραψε στις 21:54, 19-12-08:

Μειώνεις πολύ την αξία της ερωτικής πράξης. ΔΕΝ είναι κάτι που ΠΡΕΠΕΙ να γίνει για να ωριμάσει ο νέος... Η ωριμότητα του νέου έγκειται κυρίως στο πνεύμα...

Παράθεση

panp27

Φοιτητής

O panp27 έγραψε στις 22:02, 19-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από miv
Μη δαιμονοποιείτε τις ανθρώπινες απολαύσεις. Δεν ξέρω αν το πρόβλημα έγκειται στο ότι μιλάω αρκετά χυδαία, αλλά προσωπικά με ενδιαφέρει πάντα η ουσία και ποτέ οι λέξεις.
Miv το ότι μιλάς χυδαία είναι κάτι... Tο να εφαρμόζεις αυτήν την χυδαιότητα ως τρόπο ζωής κατα την ταπεινή μου γνώμη είναι το πρόβλημα. Από κει και πέρα βλέπω ότι είσαι τόσο απόλυτος στο ότι έχεις δίκαιο για τα πάντα που δεν νομίζω ότι πλέον το θέμα πάει για συζήτηση αλλά ΣΤΟ το ότι ο καθένας ανακοινώνει το δικό του ΔΟΓΜΑ!!!

Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη miv

O miv έγραψε στις 22:03, 19-12-08:

Δε μειώνω τίποτα. Απλά ο άλλος μπορεί να το κάνει έτσι για το γούστο, δεν χρειάζεται να είναι ευλογημένο για γίνει...

Παράθεση

Rania.

Φοιτητής

H Rania. Και το κεφι μου θα κανω. έγραψε στις 23:28, 19-12-08:

Πες τα ρε μιβ αγορι μου, πες τα.

panp27, ποια ακριβως ειναι η χυδαιοτητα που εκφραζει ο μιβ ως τροπο ζωης? Το να κανεις σεξ χωρις να θες παιδια?

Παράθεση

panp27

Φοιτητής

O panp27 έγραψε στις 23:40, 19-12-08:

Η συζητηση σταματαει να εχει νοημα καπου εδω.
Νομίζω ότι έχεις δίκαιο. Όταν εξισώνουμε τον άνθρωπο με τα ζώα (Τα ζώα δεν ελέγχουν τις ορμές τους, ο άνθρωπος θα έπρεπε... έστω μόνο και μόνο για να αποδείξει ότι δεν είναι σαν τα υπόλοιπα είδη ζώων και αυτό αφορά όλα τα θέματα... και είναι πάντα επίκαιρο...) τότε η συζήτηση δεν έχει νόημα...

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Krou
H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

H Krou έγραψε στις 23:46, 19-12-08:

Μα ο ανθρωπος ελεγχει τις ορμες του, γι'αυτο και μπορει να κανει σεξ και για ευχαριστηση. Οι ορμες των ζωων τα οδηγουν να κανουν μονο στην περιοδο της αναπαραγωγης (πλην εξαιρεσεων). Να αποδειξει σε ποιον;;;;

Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Shadowfax
Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,043 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε στις 00:09, 20-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από _elena_
:iagree::bravo:
Shadowfax τα λες πολυ σωστα ρε συ:no1::no1::no1:
πραγματικα αυτο ειναι..πιστευω πως πλεον πολλα ατομα για το μονο λογο που κανουν σχεση ειναι το γνωστο σε ολους..γιατι οι αλλοι κι οχι εγω?
με καλυψες απολυτα με οσα ειπες δεν εχω να πω και κατι αλλο..
απλα respect...
Μα έτσι δεν είναι ρε Έλενα? Τα αυτονόητα νομίζω δε θα έπρεπε καν να μπαίνουμε στη διαδικασία να τα αναφέρουμε. Τέλος πάντων, την άποψή μου την εξέφρασα ήδη. Αυτά είχα να πω, τα είπα. See you around.

Παράθεση

panp27

Φοιτητής

O panp27 έγραψε στις 00:13, 20-12-08:

ΤΙ ΛΕΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΙ ΛΕΣ
Εσυ τρως μονο οταν πεινας πχ? Πλακα μας κανεις τωρα?
Το να εχει καποιος ΚΑΒΛΕΣ και να τις ικανοποιει ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΞΙΣΩΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΖΩΑ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.
Το να ελέγχεται κάποιος από τις ορμές του αντί αν τις ελέγχει, ναι μας εξισώνει με τα ζώα. Γιατί τα ζώα δεν θα σκεφτούν κάτι πριν το κάνουν... Ο άνθρωπος γιαυτό έχει το μυαλό που τον διαφοροποιεί από τα ζώα για να μην δρά μόνο με βάση τις ορμές τους αλλά και με το μυαλό του. Λαμπερό παράδειγμα τα πρόσφατα επισόδεια... Άλλοι αφήνονται στο έλεος των ορμών τους (της στιμής) και προβαίνουν σε πράξεις που η κοινή λογική δεν μπορεί να εξηγήσει (Οι αναρχικοί τα πήρα με το κράτος - διέλυσαν τα πάντα, και ο αστυνομικός με το παιδί και το σκότωσε!!!). Αυτοί αφέθηκαν στις ορμές της στιγμής, δεν χρησιμοποίησαν το μυαλό τους και τη λογική για να ελέγξουν τις "ορμές" τους. Και δικαιολογημένα μερικοί τους αποκαλούν ζώα!

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Krou
H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

H Krou έγραψε στις 00:15, 20-12-08:

Ας το ξαναπω.
Τα ζωα δεν ελεγχουν τις ορμες τους, αυτες τα ελεγχουν, παραδειγμα οτι ζευγαρωνουν μονο στην περιοδο αναπαραγωγης.
Οι ανθρωποι ελεγχουν τις ορμες τους και μπορουν να τις "ξυπνησουν" οταν εκεινοι θελουν, για να κανουν σεξ χωρις να θελουν παιδια.
Το παραδειγμα σου με τα σπασιματα ειναι ατοπο, γιατι δεν εχει να κανει μονο με ορμες, αλλα με ψυχολογια, παιδεια κτλ κτλ.

Παράθεση

nfk (Nίκος)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη nfk
Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 182 μηνύματα.

O nfk έγραψε στις 21:00, 27-12-08:

Εγώ νομίζω ότι στην εφηβεία πρέπει να μαζέψουμε όσες περισσότερες εμπειρίες μπορούμε(και το σεξ μέσα).. Δεν είναι ανάγκη να βρεις το άλλο σου μισό.. Βολέψου με ό,τι βρεις έτσι ώστε στο μέλλον , όταν βρεις το άλλο σου μισό να ξέρεις πώς να φερθείς. Πχ βρίσκει κάποιος , ώς ενήλικας την γυναίκα των ονείρων του και είναι πρωτάρης στο σεξ Χάλια..

Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ξαροπ
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,472 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε στις 19:26, 28-12-08:

Εγώ είμαι ακόμη στη φάση του "σεξ? μπλιάχ!"

Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη qwertyuiop
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,519 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε στις 19:33, 28-12-08:

Απολύτως φυσιολογικό.

Παράθεση

Liakouras

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Liakouras
Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 393 μηνύματα.

O Liakouras έγραψε στις 20:31, 28-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από ξαροπ
Εγώ είμαι ακόμη στη φάση του "σεξ? μπλιάχ!"
κοιτα επειδή είσαι μικρός το να έχεις την άποψη "sex?-δεν με ενδιαφέρει" μου φένεται απολύτως φυσιολογική.Τώρα "μπλιάχ"? λίκο ακραίο αλλά και πάλι σχετικά λογικό

Παράθεση

piou* (Μαρίνα)

Φοιτητής

H piou* bliax έγραψε στις 21:08, 29-12-08:

Το καλυτερο σεξ ειναι το σεξ μετα απο καυγα παντως.

Παράθεση

fabulous (Mαρία.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη fabulous
H Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H fabulous έγραψε στις 21:53, 29-12-08:

Το καλυτερο σεξ ειναι το σεξ μετα απο καυγα παντως.
Έτσι ε;
Ωραία. Χρήσιμη πληροφορία.

Παράθεση

piou* (Μαρίνα)

Φοιτητής

H piou* bliax έγραψε στις 22:08, 29-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από fabulous
Έτσι ε;
Ωραία. Χρήσιμη πληροφορία.
Ρε ναι. Και το σεξ οταν τα ξαναβρισκεις με πρωην επισης. Ααααχ. Επαναφερει το παθος και την μαγεια των πρωτων ημερων της σχεσης!

Παράθεση

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ (Στέλλα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ
H Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 53 μηνύματα.

H ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ έγραψε στις 23:16, 29-12-08:

Ρε ναι. Και το σεξ οταν τα ξαναβρισκεις με πρωην επισης. Ααααχ. Επαναφερει το παθος και την μαγεια των πρωτων ημερων της σχεσης!
Συμφωνώ απόλύτως...Αλλά και όταν έχεις πιει λιγάκι είναι πολύ ωραίο.....:no1:

Παράθεση

piou* (Μαρίνα)

Φοιτητής

H piou* bliax έγραψε στις 23:23, 29-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ
Συμφωνώ απόλύτως...Αλλά και όταν έχεις πιει λιγάκι είναι πολύ ωραίο.....:no1:
Ναι αλλα αν εχεις πιει πολυ, γκαβωνεσαι και το πρωι συνειδητοποιεις ποιον εχεις διπλα σου και τρως φρικη

Παράθεση

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ (Στέλλα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ
H Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 53 μηνύματα.

H ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ έγραψε στις 23:28, 29-12-08:

Όχι ρε δεν είπαμε να γίνουμε και κορόμηλα ...Απλά λίγο ζάλη είναι ότι πρέπει..Και ξέρεις ποιον έχεις δίπλα σ κα δεν κολλώνεις πουθενά..

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους