Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,363 εγγεγραμμένα μέλη και 3,094,296 μηνύματα σε 96,252 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 686 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Σεμινάρια σε ΙΕΚ

katerina_022

Μαθητής Β' ΕΠΑΛ

Το avatar του χρήστη katerina_022
H katerina_022 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ . Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H katerina_022 έγραψε στις 23:12, 13-09-17:

Καλησπέρα σας,
Ειμαι φοιτήτρια σε Τει και σκεφτομαι σοβαρα να παρακολουθησω καποια σεμιναρια φετος ή του χρονου σχετικα με τα τουριστικα.Ενημερωθηκα οτι διαρκουν περιπου 1-2 μηνες,αναλογα το ποσο συχνα παω και η τιμη ειναι στα 300.Πιστοποιηση δεν δινουν,μονο μια βεβαιωση οτι τα παρακολουθησα.Ο πατερας μου επιμενει οτι προσπαθουν να μου φανε τα λεφτα και διαφωνει.Υσχιριζεται οτι το χαρτι που θα παρω δεν εχει καποια δυναμη και οτι αν δουλεψω σε κανενα ξενοδοχειο την ιδια εμπειρια θα παρω...εσεις τι λετε;Θα ηθελα να ακοθσω γνωμες ή εμπειριες.
Ευχαριστω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

athinouli

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος του τμήματος Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (ΣΜΥ) - Όπλα Γενική Σειρά . Έχει γράψει 263 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 16:12, 17-09-17:

νομίζω ότι θα συμφωνήσω με τον πατέρα σου..
αλλά αν σου περισσεύουν 300 ευρώ και είδες ότι τα διδακτικά μέρη του σεμιναρίου θα σου φανουν χρήσιμα για ότι θέλεις να κάνεις στο μετέπειτα, τότε κάντο..
σεμινάρια σε ποιό ιεκ? ποιός ο τίτλος του σεμιναρίου?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Be_Yourself

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Be_Yourself
H Be_Yourself αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H Be_Yourself έγραψε στις 11:21, 02-11-17:

Παιδιά, κυρίως κορίτσια, θέλω να κάνω σεμινάριο πάνω στα νύχια έχετε να μου προτείνετε κάποιο ΙΕΚ?
Για αρχαρια, δε γνωρίζω τίποτα απλά θέλω να ξεκινήσω, αλλά δε θέλω κανονική σχολή, θέλω το πολυ 3μηνο σεμινάριο.
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,292 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 12:58, 02-11-17:

Πόλη που σε ενδιαφέρει;
Δεν ξέρω για ΙΕΚ, αλλά διάφορα ινστιτούτα αισθητικής διοργανώνουν σεμινάρια, βέβαια μάλλον έχουν ήδη ξεκινήσει γι αυτή την σεζόν. Διαρκεί 3-4 μήνες ή και 6. Αλλά πληρώνεις, να ξέρεις.
Παράθεση

Be_Yourself

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Be_Yourself
H Be_Yourself αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H Be_Yourself έγραψε στις 13:43, 10-11-17:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Πόλη που σε ενδιαφέρει;
Δεν ξέρω για ΙΕΚ, αλλά διάφορα ινστιτούτα αισθητικής διοργανώνουν σεμινάρια, βέβαια μάλλον έχουν ήδη ξεκινήσει γι αυτή την σεζόν. Διαρκεί 3-4 μήνες ή και 6. Αλλά πληρώνεις, να ξέρεις.

Τελικα γραφτηκα σε σχολη στον Πειραια για 6 μηνες μανικιουρ-πεντικιουρ και ποδολογια και του χρονου μπορει να συνεχισω για ονυχοπλαστικη, αλλιως θα κανω καποιο σεμιναριο ειδικα για τζελ και ακρυλικο που με ενδιαφερειι!
Ευχαριστω πολυ για την απαντηση και συγγνωμη για την αργοπορορημενη μου απντηση!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σεμινάρια τέχνης - Από seo88
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-10-12 στις 15:13.
    • Σεμινάρια - Από LiLoOkOzz
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-09-09 στις 21:23.
    • Σεμινάρια - Από Kwnstantina2
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-12-08 στις 16:26.
    • Σεμινάρια - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-01-08 στις 11:04.
    • Σεμινάρια α' βοηθειών - Από myrtos
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-06-07 στις 13:50.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους