Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,156 εγγεγραμμένα μέλη και 3,090,722 μηνύματα σε 96,028 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 493 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πωλούνται Βοηθήματα Γ Λυκείου θετικής και τεχνολογικής κατεύθυνσης

Stam13ar

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Stam13ar
H Stam13ar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Stam13ar έγραψε στις 19:30, 09-07-17:

Καλησπέρα, πουλάω βοηθήματα σχεδόν καινούργια στη μισή τιμή
Τα βοηθήματα είναι
Τα τρία ολοκαίνουργια τεύχη χημείας σαλτερής
Φυσική παναγιωτακόπουλος στερεό
Μαθηματικά παπαδάκη και τα 2 τεύχη
Έκθεση εκδόσεις χατζηθωμά
Αοθ εκδόσεις σαββάλα
Αεππ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sofia10

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη sofia10
H sofia10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 172 μηνύματα.

H sofia10 έγραψε στις 19:39, 09-07-17:

παπαδακης τι ετος εκδοσης? που μενεις?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Stam13ar

Νεοφερμένος

H Stam13ar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Stam13ar έγραψε στις 19:50, 09-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από sofia10
παπαδακης τι ετος εκδοσης? που μενεις?
Τα βοηθήματα είναι καινούργια, για ότι άλλο θέλετε στείλτε μου προσωπικό μήνυμα.
Παράθεση

Stam13ar

Νεοφερμένος

H Stam13ar έγραψε στις 19:21, 10-07-17:

Επίσης πωλούνται σε μιση τιμή
Βοήθημα επανάληψη χημείας, καθώς και 2 βοηθήματα χημείας β και γ λυκείου.
Παράθεση

Stam13ar

Νεοφερμένος

H Stam13ar έγραψε στις 20:06, 11-07-17:

Ακόμη πουλάω σε μισή τιμή το βοήθημα της φυσικής ρευστά σε κίνηση και βοήθηματα μαθηματικών
Παράθεση

Stam13ar

Νεοφερμένος

H Stam13ar έγραψε στις 22:26, 12-07-17:

Σε μισή τιμή και σε πάρα πολύ κατάσταση και βοηθήματα μαθηματικών παπαδακη και φυσική παναγιωτακόπουλος. Για οποιαδήποτε απορία στείλτε μου προσωπικό μήνυμα.
Παράθεση

gzois

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη gzois
Ο gzois αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O gzois έγραψε στις 00:40, 26-07-17:

Αν υπάρχουν ακόμα διαθέσιμα, δώσε μια συνολική τιμή για τις χημείες. Εδώ ή με πρ μήνυμα.
Παράθεση

Stam13ar

Νεοφερμένος

H Stam13ar έγραψε στις 00:48, 26-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από gzois
Αν υπάρχουν ακόμα διαθέσιμα, δώσε μια συνολική τιμή για τις χημείες. Εδώ ή με πρ μήνυμα.
Και τα τρία βοηθήματα του σαλτερη 35 ευρώ
Παράθεση

Stam13ar

Νεοφερμένος

H Stam13ar έγραψε στις 21:37, 28-07-17:

Καλησπέρα παιδιά, όποιος ενδιαφέρεται και θέλει να αγοράσει κάποιο από τα βοηθήματα ας μου στειλει προσωπικό μήνυμα γιατί δεν τα χρειάζομαι πια και θα είμαι εκτός Αθηνών και ισκοολ σε λίγες ημέρες.
Τα πουλάω όλα στη μισή τιμή και άψογη κατάσταση. Ακόμη για το μάθημα της έκθεσης και της χημείας έχω πολύ καλές σημειώσεις που τις δίνω και αυτές.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Stam13ar : 28-07-17 στις 21:41.
Παράθεση

Stam13ar

Νεοφερμένος

H Stam13ar έγραψε στις 22:21, 09-08-17:

Καλησπέρα πούλησα , έκθεση σημειώσεις και δύο βιβλία αεππ ,κάποια βοηθήματα φυσικής και μαθηματικών και ορισμένα της χημείας, έχουν μείνει τελευταία βοήθηματα σε χημεία σαλτερή και μαθηματικα παπαδακη, φυσική, αοθ και έκθεση. Όποιος θέλει ας μου στείλει μήνυμα για να τα αγοράσει.
Θα υπάρξει καλύτερη τιμή για όλα τα μαθήματα είναι τα τελευταία και θέλω να τα δώσω γιατί δεν τα χρειάζομαι.
Όσο το δυνατόν συντομότερα τόσο καλύτερα.
Καλή σχολική χρονιά!
Παράθεση

Stam13ar

Νεοφερμένος

H Stam13ar έγραψε στις 14:31, 13-09-17:

Τα βοηθήματα είναι σε άριστη κατάσταση, σαν καινούργια! Η αποστολή θα γίνει μέσω Courier - Αντικαταβολή και τα έξοδα αποστολής επιβαρύνουν τον αγοραστή. Οποιος επιθυμει ακομη για τα βοηθηματα παρακαλω να μου στειλει μηνυμα, τα βοηθηματα πωλουνται 12€ το ενα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    aladdin, Chris1983, klean, Marjoriee26

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους