Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,358 εγγεγραμμένα μέλη και 3,072,691 μηνύματα σε 94,426 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 701 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,582 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 17:25, 10-08-11:

Και μάλιστα μεγάλη.Αποφάσισα λοιπόν να δω κάποιες αξιόλογες αμερικάνικες σειρές(κατ' εμε) που παρακολουθούσα τυχαία και μου έχουν τραβήξει την προσοχή.Μέσα σε 5 μέρες έχω δει 2 κύκλους και 5 επεισόδεια από το greys anatomy(από video club) που το έχω αγαπησει και έχω πάθει πλάκα.Απλά ήθελα μία γνώμη αν είναι κακό να βλέπω τόσα επεισόδεια την μέρα,αν είναι 100% σίγουρο πως δεν θα το απολαύσω γιατι εγω το απολαμβανω ενω ολοι λενε (σκασιλα μου αλλα..) πως δεν απολαμβανεις μια σειρα αν εχεις δει 48 πανω κατω επεισοδια της μεσα σε μια βδομαδα..Αν πορωνοσασταν αγρια με μια τετοια σειρα θα πραττατε οπως εγω?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Shadowfax
Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,044 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε στις 17:39, 10-08-11:

Την πρώτη φορά που είδα Death Note χρειάστηκα ένα σαββατοκύριακο. 37 επεισόδια. Βέβαια εντάξει να μη μπω στη διαδικασία να τα συγκρίνω, με τη δυσκολία του Grey's να 'ναι μόνο αν θα καταλάβεις ποιοι πηδιούνται στην αποθήκη δε θα 'ναι δίκαιο.

Αλλά OΚ, αυτό που λέω είναι ότι αν γουστάρεις τη σειρά ο ρυθμός είναι δικό σου θέμα. Αν δε νομίζεις ότι πρέπει να πηγαίνεις πιο αργά να μην πηγαίνεις.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sgt.Cross

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Sgt.Cross
Ο Sgt.Cross αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O Sgt.Cross έγραψε στις 17:39, 10-08-11:

Έχω πορωθεί ήδη εδώ και καιρό!!
Με Prison Break, Grey's Anatomy, One Tree Hill, The Mentalist, FlashForward, Numb3rs, Tru Calling, και ένα μπούγιο από ελληνικές σειρές...
Σοβαρά, το pc το έκανα τηλεόραση...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MetalChest (Γιάννης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη MetalChest
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 403 μηνύματα.

O MetalChest έγραψε στις 17:44, 10-08-11:

Έχω δει τα πάντα απο Grey's Anatomy, Prison Break, One Tree Hill, Desperate Housewives, Charmed, LOST, The Vampire Diaries, Private Practice και άλλες "μικρότερες" παραγωγές όπως Gates, Damages κτλ που παίζονται στην Αμερική συνήθως το καλοκαίρι! Τώρα μάλιστα περιμένω να κατέβει η τρίτη σεζόν του Damages! Και εννοείται δεν αφήνω κενά πουθενά! Τα βρίσκω όλα απο την αρχή και ποτέ τηλεόραση γιατί σίγουρα θα χάσω κάποιο.

Να δω τώρα που θα παω Γ' πως θα προλαβαίνω να βλέπω τα επεισόδια της βδομάδας(εννοώ σ'αυτά που έχω φτάσει στον κύκλο της Αμερικής)! Μάλλον θα τα αφήσω το καλοκαίρι να τα δω μαζεμένα!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sgt.Cross

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Sgt.Cross
Ο Sgt.Cross αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O Sgt.Cross έγραψε στις 17:48, 10-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από MetalChest
Να δω τώρα που θα παω Γ' πως θα προλαβαίνω να βλέπω τα επεισόδια της βδομάδας(εννοώ σ'αυτά που έχω φτάσει στον κύκλο της Αμερικής)! Μάλλον θα τα αφήσω το καλοκαίρι να τα δω μαζεμένα!!
Δεν είναι τπτ!!! Άλλωστε ένα καινούριο επεισόδιο κρατάει 40 λεπτά... όσο ένα διάλειμμα διαβάσματος!
Εγώ φέτος έβλεπα Grey's και Mentalist τα καινούρια, παράλληλα έβλεπα OTH, Numb3rs, κλπ. αλλά την περίοδο των εξετάσεων σταμάτησα για λίγο και τα είδα και τα υπόλοιπα 3-4 μετά τις ενδοσχολικές... όταν λέμε πόρωση...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,211 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 17:49, 10-08-11:

Ειδα 500+ επεισοδια του Οne Piece σε μολις 1,5 μηνα....
Τωρα περιμενω καθε κυριακη ενα νεο επεισοδιο!!!!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,582 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 17:53, 10-08-11:

Επειση το video club δεν τις εχει ολες τις σειρες τα παιρνετε απο καποιο site? ή τα βλεπετε απο internet?

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MariaEchelon (Μαρια)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη MariaEchelon
H Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής και Επικοινωνιών ΤΕΙ Σερρών . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H MariaEchelon έγραψε στις 18:00, 10-08-11:

Καλα οι αμερικανικες σειρες ειναι μεγαλη πορωση.. για το Vampire Diaries καθομαι και ξενυχταω καποιες φορες για να δω το καινουριο επεισοδιο live..

Αρχική Δημοσίευση από Spiros.ker
Επειση το video club δεν τις εχει ολες τις σειρες τα παιρνετε απο καποιο site? ή τα βλεπετε απο internet?
εγω τα κατεβαζω με torrent..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blue_butterfly : 10-08-11 στις 19:15. Αιτία: Συνεχόμενα μηνύματα
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 18:03, 10-08-11:

Μου στελνεις σε μηνυμα κανενα Link?

Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 18:05, 10-08-11:

προς το παρων βλεπω το csi las vegas ειμαι 6 σεζον 10ο επεισοδιο...εχω κατεβασει στον υπολογιστη(για ολα τα φοιτητικα χρονια απο τι φαινεται χαχα) τα dexter spartacus and the blood sand hercules charmed komissar rex supernatural heroes dr house csi new york και συνεχιζω
επισης εχω δει prison break kai kyle xy μεχρι εκει που το σταματησανε :@

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Johnnaousa : 10-08-11 στις 18:15. Αιτία: παραλειψη
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

catherine1994

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη catherine1994
H catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 753 μηνύματα.

H catherine1994 έγραψε στις 18:12, 10-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
προς το παρων βλεπω το csi las vegas ειμαι 6 σεζον 10ο επεισοδιο...εχω κατεβασει στον υπολογιστη(για ολα τα φοιτητικα χρονια απο τι φαινεται χαχα) τα dexter spartacus and the blood sand hercules charmed komissar rex supernatural heroes dr house csi new york και συνεχιζω
Α ρε πορωμένο....

Παράθεση

^Zoitsa^

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ^Zoitsa^
H ^Zoitsa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογοθεραπείας ΤΕΙ Ηπείρου (Ιωάννινα) . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H ^Zoitsa^ έγραψε στις 18:34, 10-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
επισης εχω δει prison break kai kyle xy μεχρι εκει που το σταματησανε :@
αχ αχ αχ! Αν αρχίσω την λίστα , δεν 8α σταματήσω. Glee, How I met your mother, 30 Rock, THe big Bang Theory, Pretty Little Liars... συν αλλες 500+ σειρές !! Όντως για όλα τα φοιτητικά μας χρόνια!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 18:36, 10-08-11:

κανουμε καλη προετοιμασια χαχα! εγω εγραψα αυτες που σκοπευω να δω πρωτα..εχει και αλλες η λιστα

Παράθεση

Mr K.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mr K.
Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 199 μηνύματα.

O Mr K. έγραψε στις 18:51, 10-08-11:

και γω παλιά είχα τρελό κόλλημα.απ το lost και το 24 έκανα διάλλειμα μόνο για τουαλέτα εδώ και δυο χρόνια βέβαια έχω πάει στο άλλο άκρο.με κουράζουν όλες

Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Δαλιδά
H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 4,227 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε στις 18:51, 10-08-11:

Εμένα πλέον δε χώραγε άλλα το macbook, οπότε πήραμε με τον αδερφό μου έναν σκληρό με wifi για να τον μοιραζόμαστε 3 TB
Τώρα μεταφέρω όλους τους κύκλους από τα Bones, GG, Dexter, True Blood, House, Criminal Minds, Game of Thrones, Moonlight, Nip/Tuck
Φέτος λέω να τα μειώσω, θα βλέπω μόνο τα νέα επεισόδια από το Bones και το GG .

Παράθεση

MariaEchelon (Μαρια)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη MariaEchelon
H Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής και Επικοινωνιών ΤΕΙ Σερρών . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H MariaEchelon έγραψε στις 18:58, 10-08-11:

Καλα και εγω αν ειχα αφησει οοοολες τις σειρες που εχω δει(καμια 20ρια) θα ειχε γεμισει προ πολλου.. εχω αφησει μονο TVD, GG και TB που τα βλεπω ξανα και ξανα συχνα..

Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devina
H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

H Devina έγραψε στις 20:54, 10-08-11:

Στο σημείο αυτό, ας κάνουμε μια υπενθύμιση.

Δεν επιτρέπονται μηνύματα που περιέχουν οτιδήποτε σχετικό με παράνομο λογισμικό ή μεθόδους εξουδετέρωσης της προστασίας λογισμικού και συστημάτων καθώς και συνδέσμους (links) για ιστοσελίδες που περιέχουν τέτοιο περιεχόμενο ή ακόμη και torrents τα οποία αναφέρονται σε εμπορικά προγράμματα ή σε παράνομα αντίγραφα έργων που προστατεύονται από την νομοθεσία περί πνευματικής ιδιοκτησίας. Επίσης απαγορεύονται οι αναφορές σελίδων που είτε χρησιμοποιούν την τεχνολογία streaming, είτε οδηγούν σε άλλες σελίδες διακίνησης αρχείων χωρίς την απαραίτητη άδεια. Στην απαγόρευση αυτή συμπεριλαμβάνονται και οι λέξεις-κλειδιά που εύκολα μπορούν να συσχετιστούν με συγκεκριμένες πηγές παράνομου υλικού.

Παράθεση

thanosnt

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη thanosnt
Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O thanosnt έγραψε στις 21:00, 10-08-11:

prison break,lost οι καλυτερες σειρες κατα την γνωμη μου να λες να δω 3 επεισοδια και μετα να κανω κατι αλλο και να βλεπεις 7-8 τελικα

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristina94

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη xristina94
H xristina94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H xristina94 έγραψε στις 21:02, 10-08-11:

Prison Break, One Piece!

Παράθεση

KnightRider

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 979 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 21:04, 10-08-11:

Knight Rider.. Τρελό κόλλημα !!!
Αμέσως μετά το TBBT.

Παράθεση

Εύα

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Εύα
H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 226 μηνύματα.

H Εύα έγραψε στις 21:16, 10-08-11:

Είχα πορωθεί πιο παλιά και εγώ με το One Tree Hill έβλεπα 7 επεισόδια τη μέρα ξεκινώντας από την 1η σεζόν για να φθάσω στην 7η(τότε)..!

Παράθεση

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη GiannosFloyd
Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 141 μηνύματα.

O GiannosFloyd έγραψε στις 21:26, 10-08-11:

Το prison break το θεωρώ την καλύτερη σειρά ever. Επίσης έχω παρακολουθήσει lost,doctor house,southpark και από ελληνικές μου άρεσε το παρα πέντε,50-50, και ουκ(το πιο ψαγμένο χιούμορ στην ελληνική τηλεόραση κατά την γνώμη μου.). Αυτό το καλοκαίρι όμως το κάψιμο λέγεται two and a half men

Παράθεση

nikos/keratsini

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nikos/keratsini
Ο nikos/keratsini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O nikos/keratsini έγραψε στις 21:33, 10-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από GiannosFloyd
Το prison break το θεωρώ την καλύτερη σειρά ever. Επίσης έχω παρακολουθήσει lost,doctor house,southpark και από ελληνικές μου άρεσε το παρα πέντε,50-50, και ουκ(το πιο ψαγμένο χιούμορ στην ελληνική τηλεόραση κατά την γνώμη μου.). Αυτό το καλοκαίρι όμως το κάψιμο λέγεται two and a half men
Αν εξαιρέσεις το doctor house συμφωνούμε 100% απλώς εγώ θα βάλω και το game of thrones.

Παράθεση

Deidara (Αλέξανδρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Deidara
Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Deidara έγραψε στις 21:44, 10-08-11:

λοιπόν έχουμε και λέμε: Naruto(απλά respect) , Bleach , Death note από anime... ( τώρα τελευταία προσπαθώ να δω και το one piece αλλά κάτι με χαλάει σε αυτό) και από σειρές: prison break, heroes, the walking dead (που διεκόπη και περιμένω συνέχεια- αμήν και πότε),how i met your mother, vampire diaries!!!!!

Παράθεση

Athr

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Athr
Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας . Έχει γράψει 208 μηνύματα.

O Athr έγραψε στις 21:53, 10-08-11:

hehe my special area.. Ειμαι φανατικος σειρων και τα 2 τελευταια χρονια εχω παρακολουθηση απειρες σειρες (αμερικανικες μονο ενοειτε) αλλα οχι μονο
Λοιπον εχω δει τα εξης (ολοκληρωμενα)

Prison Brake
Lost
Boston Legal
Grey's Anatomy
Glee
TBBT (απο 3 φορες ολες τις σεζον)
How i met your mother (απο 2 φορες ολες τις σεζον)
30 rock
Scrubs
Friends (3 φορες ολες τις σεζον)
Gossip Girl
House MD
Lie to me
Community

καθως και προσφατα:
Damages (top σειρα)
Game of Thrones

και τωρα ειμαι στην περιοδο των ανιμε εχω δει
Death note
One piece
Bleach (top)
και ατμ Naruto εξισου μαματο

Και βεβαιως η αγαπημενη μου που πιστευω δυσκολα θα ξαναυπαρξει σειρα που θα με κανει να χω τοσο αναμεικτα συναισθηματα.. The Shield την προτεινω ανεπιφυλακτα

Βεβαια μπορει να ξεχναω κανα 2 but w/e

Αρχική Δημοσίευση από Deidara
λοιπόν έχουμε και λέμε: Naruto(απλά respect) , Bleach , Death note από anime... ( τώρα τελευταία προσπαθώ να δω και το one piece αλλά κάτι με χαλάει σε αυτό) και από σειρές: prison break, heroes, the walking dead (που διεκόπη και περιμένω συνέχεια- αμήν και πότε),how i met your mother, vampire diaries!!!!!
Το Onepiece γενικα για να το δεις πρεπει να εισε ψιλοκαμενος με ανιμε..ειδικα οταν εχεις δει bleach και naruto πρωτα που δεν βαριεσαι επισοδιο πως να δεις OP π πρεπει να περιμενεις 20 και 30 επισοδια για να δεις δειγμα fight αλλα αυτο βοηθαει πολυ στο να δεθεις με τους ηρωες και την στιγμη του fight νιωθεις μεγαλυτερη ενταση..Γενικα ομως απο storyline πιστευω οτι ειναι απο τα καλυτερα και γενικα ο luffy δεν εχει καποια ιδιαιτεροτητα οπως τους αλλους 2 main chars και δεν εχει καποιο booster καθε φορα που παει να χασει..(βλ hollowfication, nine tails κλπ-Αν και τωρα στα μανγκα γαμαει και δερνεΙ). Εγω καθησα και το ειδα γιατι ειχα πορωση απο μικρος που το εβλεπα στο αλτερ αν και μερικες φορες ελιωνα στην καρεκλα.. Γενικα αμα εχεις ελευθερο χρονο εινε οτι πρεπει (η αρχη ειναι το θεμα μετα θα αναγκαζεσε να βλεπεις τα επισοδια γιατι θα θες επιτελους να δεις το boss fight καθε φορα)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Catalyst : 12-08-11 στις 03:07. Αιτία: Συγχώνευση Μηνυμάτων.
Παράθεση

Siritoss

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Siritoss
Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.

O Siritoss έγραψε στις 22:22, 10-08-11:

Από αμερικάνικες έχω δει Prison Break, House MD (εκτός από την τελευταία season) και Friends.
Από anime έχω δει μόνο One Piece, αλλά έχω ψιλολιώσει στα manga.

Παράθεση

Chiyo

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Chiyo
H Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 314 μηνύματα.

H Chiyo έγραψε στις 22:30, 10-08-11:

απο ότι βλέπω όταν λέμε σειρές περιλαμβάνουμε και ανιμε...
λοιπον εγώ δεν πορώνομαι με σειρές
μόνο με ανιμε...είχα καταντήσει να βλέπω 8 επεισόδια την ημέρα... είμαι τραγική ούτε 10 δεν μπορώ να δω -.-....αλλά τέλος πάντων είναι γεγονός ότι αργώ να τελειώσω ανιμε.......
ααα ναι και μου αρεζε πολύ το glee...ε με αυτό μπορώ να πω ότι πορώθηκα

Παράθεση

Siritoss

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Siritoss
Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.

O Siritoss έγραψε στις 22:57, 10-08-11:

Καλά εγώ στο One Piece έβλεπα 20++ επεισόδια την ημέρα, είχα λιώσει.

Παράθεση

Athr

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Athr
Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας . Έχει γράψει 208 μηνύματα.

O Athr έγραψε στις 23:27, 10-08-11:

8 επισοδια την μερα? ενας φιλος μου μ ειπε να του κατεβασω το ναρουτο σιπουντεν και πηγαινα του γεμιζα 25 + επισοδια την φορα και την επομενη μερα με περιμενε κατω να του ξαναγεμισω τα φλασακια

Παράθεση

hurricane (supergirl)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη hurricane
H supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

H hurricane έγραψε στις 12:25, 11-08-11:

μια χαρά είστε! και νόμιζα πως μόνο εγώ τραβάω τέτοια πόρωση!!! λοιπόν.... βλέπω/ έχω δει:
grey's anatomy (TOP!)
smallville (top για οσους λατρευουν σουπερμαν!)
house MD (οι καλυτεροι ειναι οι πρωτοι κυκλοι)
prison break (δεν χρειαζεται συστασεις)
friends
falling skies (το καινουριο του φετινου καλοκαιριου, το οποιο ειναι πολυ καλα γυρισμενο. με παραγωγο τον στίβεν σπίλμπεργκ!)

τωρα επισης βλεπω πολυ συχνα και τα:
two and a half men
detective monk
charmed
και γενικα όλο το star

Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Τάσος97
Ο CosmicFurnace αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,794 μηνύματα.

O Τάσος97 Vandaag ben ik broke έγραψε στις 12:31, 11-08-11:

Pokemon ρεεεε

Παράθεση

*vasia*

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη *vasia*
H *vasia* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H *vasia* έγραψε στις 13:04, 11-08-11:

Cold case...
Τη λατρεύω αυτή τη σειρά!!!!!!!!

Παράθεση

lgeorgia95

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lgeorgia95
H lgeorgia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H lgeorgia95 έγραψε στις 13:33, 11-08-11:

90210 τρελαα!!

Παράθεση

Deidara (Αλέξανδρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Deidara
Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Deidara έγραψε στις 14:11, 11-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Athr
Το Onepiece γενικα για να το δεις πρεπει να εισε ψιλοκαμενος με ανιμε..ειδικα οταν εχεις δει bleach και naruto πρωτα που δεν βαριεσαι επισοδιο πως να δεις OP π πρεπει να περιμενεις 20 και 30 επισοδια για να δεις δειγμα fight αλλα αυτο βοηθαει πολυ στο να δεθεις με τους ηρωες και την στιγμη του fight νιωθεις μεγαλυτερη ενταση..Γενικα ομως απο storyline πιστευω οτι ειναι απο τα καλυτερα και γενικα ο luffy δεν εχει καποια ιδιαιτεροτητα οπως τους αλλους 2 main chars και δεν εχει καποιο booster καθε φορα που παει να χασει..(βλ hollowfication, nine tails κλπ-Αν και τωρα στα μανγκα γαμαει και δερνεΙ). Εγω καθησα και το ειδα γιατι ειχα πορωση απο μικρος που το εβλεπα στο αλτερ αν και μερικες φορες ελιωνα στην καρεκλα.. Γενικα αμα εχεις ελευθερο χρονο εινε οτι πρεπει (η αρχη ειναι το θεμα μετα θα αναγκαζεσε να βλεπεις τα επισοδια γιατι θα θες επιτελους να δεις το boss fight καθε φορα)
καλά αστό... μεχρι να δω μαχη μου βγαινει η πιστη καθε φορα .. και το κακο ειναι οτι μη εχοντας διαβασει το manga του δν ξερω και ποια επεισοδια ειναι fillers οποτε αναγκαστικα τα βλεπω ολα!!!! μονο το στορυ αξιζει ομως... προσωπικα οι characters ειναι πολυ καρικατουρες και με χαλαει

Παράθεση

MetalChest (Γιάννης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη MetalChest
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 403 μηνύματα.

O MetalChest έγραψε στις 18:11, 11-08-11:

Damages σου λεω και κλαίω!
Το trailer της καινούριας season που παίζεται τώρα:

Παράθεση

element skate (Βρασιδας)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη element skate
Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 245 μηνύματα.

O element skate Game is over έγραψε στις 15:02, 12-08-11:

24 και chuck

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,951 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 15:30, 12-08-11:

House και Lost!!!!!!

Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη rakels
H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 574 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 15:42, 12-08-11:

Kyle XY <3

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dr.melina (Μελίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη dr.melina
H Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H dr.melina Φως, περισσότερο φως. έγραψε στις 15:59, 12-08-11:

dr.house(δεν υπάρχει!!!!!) και the secret life of the american teenager( όμως αρχίζω να το βαριέμαι.....)

Παράθεση

Joaquín (Йоаким)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Joaquín
Ο Йоаким αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,389 μηνύματα.

O Joaquín ---------------------------------------- έγραψε στις 16:06, 12-08-11:

House M.D
Scrubs

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωλογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,746 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 16:08, 12-08-11:

csi miami
πωρωση ομως

Παράθεση

pauline

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη pauline
H pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H pauline έγραψε στις 02:08, 13-08-11:

s1NgLEs, άγρια παιδιά, the Big Bang theory κυρίως

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 02:13, 13-08-11:

Big Bang theory σιγουρα,Supernatural,Sopranos<wire,Game of Thrones,Married with Children,Modern family και αλλες πολλες που δεν θυμαμαι....

Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 02:45, 13-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
csi miami
πωρωση ομως
προτιμω las vegas

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 14:38, 13-08-11:

λεει;;ειναι καλο;;τι style ειναι;;;

Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devina
H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

H Devina έγραψε στις 15:59, 13-08-11:

Σας θυμίζω ακόμη μια φορά τον όρο #10. =)

Δεν επιτρέπονται μηνύματα που περιέχουν οτιδήποτε σχετικό με παράνομο λογισμικό ή μεθόδους εξουδετέρωσης της προστασίας λογισμικού και συστημάτων καθώς και συνδέσμους (links) για ιστοσελίδες που περιέχουν τέτοιο περιεχόμενο ή ακόμη και torrents τα οποία αναφέρονται σε εμπορικά προγράμματα ή σε παράνομα αντίγραφα έργων που προστατεύονται από την νομοθεσία περί πνευματικής ιδιοκτησίας. Επίσης απαγορεύονται οι αναφορές σελίδων που είτε χρησιμοποιούν την τεχνολογία streaming, είτε οδηγούν σε άλλες σελίδες διακίνησης αρχείων χωρίς την απαραίτητη άδεια. Στην απαγόρευση αυτή συμπεριλαμβάνονται και οι λέξεις-κλειδιά που εύκολα μπορούν να συσχετιστούν με συγκεκριμένες πηγές παράνομου υλικού.

Εξαίρεση αποτελούν οι νόμιμες σελίδες των οποίων το περιεχόμενο εξαρτάται από τα μέλη και τυχόν παράνομο υλικό που δεν έχει προλάβει να αφαιρεθεί από τους αρμόδιους των σελίδων αυτών.

Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη RunawayDreamer
H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εφαρμογών Ξένων Γλωσσών στη Διοίκηση και το Εμπόριο ΤΕΙ Ηπείρου (Ηγουμενίτσα) και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 409 μηνύματα.

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε στις 16:16, 13-08-11:

Λοιπόν, σειρές με τις οποίες είχα/έχω πωρωθεί :

Alias, Damages, Pretty Little Liars, Cold Case, Without a Trace, One Tree Hill, Buffy, Charmed, V (2009), Veronica Mars, Desperate Housewives, Ghost Whisperer, Friends, Criminal Minds..

Και τώρα αναμένω την καινούργια σειρά :
Unforgettable

και

New Girl (για να γελάσει το χειλάκι μου)

Αυτταααααά...

Παράθεση

Kossal (Κώστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Kossal
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Kossal Quality. Not quantity. - Έμμα έγραψε στις 16:23, 13-08-11:

My topic xD

Σειρές με τις οποίες είχα ΠΩΡΩΘΕΙ( και είμαι ακόμα πωρωμένος ) : Friends( ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ), One Piece, Supernatural, South Park, Simpsons, Family Guy, Fawlty Towers, Futurama, Merlin BBC Series

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 16:25, 13-08-11:

Simpsons, Family Guy ναι πως τα ξεχασα πραγματι πολυ ωραιες σειρες

Παράθεση

Civilara

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Civilara
Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,182 μηνύματα.

O Civilara Farewell έγραψε στις 16:30, 13-08-11:

The Legend of the Seeker

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους