Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 87,486 εγγεγραμμένα μέλη και 2,989,389 μηνύματα σε 89,383 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 852 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Επιλογή σχολής: Βοήθεια

Chris1993 (Χρήστος)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Chris1993
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών , Απόφοιτος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,906 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε στις 10:03, Σήμερα:

Αρχική Δημοσίευση από Stickerbush
εγώ έδωσα 3 φορές χωρίς να γουστάρω πολύ κάτι
Τότε είσαι ένας μαζόχας που του αρέσει να δίνει πανελλήνιες δίχως λόγο η ένα αποπροσανατολισμένο άτομο που δεν σου είναι ξεκάθαρο με τι θέλεις να ασχοληθείς στη ζωή σου.

Αρχική Δημοσίευση από Λένω
Μα σοβαρά τώρα; Πραγματικά δεν το πιστεύω! Δηλαδή προσπάθησε έναν επιπλέον χρόνο για να πιάσει την σχολή που ήθελε και τώρα απαρνιέται το στόχο του και τον κόπο του επειδή "δεν τον εμπνέει η Κοζάνη"; Δεν ξέρω τι να πω! Τι άλλο θα ακούσω πια; Και η κατάσταση γίνεται ακόμα πιο τραγική δηλώνοντας το Μαθηματικό που έτσι κι αλλιώς το έπιανε πέρσι! Τότε ποιος ο λόγος που έδωσε ξανά; Τουλάχιστον υπάρχουν ελπίδες να πιάσει τη σχολή στο Βόλο; Βρε Χρήστο, πιάστον και προσπάθησε να τον συνεφέρεις! Κρίμα είναι!
Και όμως, είναι για κλάματα ο τρόπος σκέψης του.
Τόσα λεφτά σε φροντιστήρια και ιδιαίτερα και χέστα τα λεφτά...τόσος κόπος για να περάσει...Μαθηματικό (που δεν τρελαίνεται κιόλας)...ενώ μπορεί να πιάσει ΜΜ Κοζάνης.

Αλήθεια, δεν ξέρω την λογική του, αλλά εγώ προσπάθησα ποικιλοτρόπως να τον συνεφέρω, προτρέποντάς τον να δηλώσει ΜΜ Κοζάνης αλλά αυτός απτόητος. Θα δηλώσει Αθήνα, Πάτρα, Βόλο και μετά Μαθ. Αθήνας και Ceid Πάτρας.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Chris1993 : Σήμερα στις 10:07.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Λένω

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Λένω
H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Λένω έγραψε στις 11:37, Σήμερα:

Αρχική Δημοσίευση από Chris1993
Και όμως, είναι για κλάματα ο τρόπος σκέψης του.
Τόσα λεφτά σε φροντιστήρια και ιδιαίτερα και χέστα τα λεφτά...τόσος κόπος για να περάσει...Μαθηματικό (που δεν τρελαίνεται κιόλας)...ενώ μπορεί να πιάσει ΜΜ Κοζάνης.

Αλήθεια, δεν ξέρω την λογική του, αλλά εγώ προσπάθησα ποικιλοτρόπως να τον συνεφέρω, προτρέποντάς τον να δηλώσει ΜΜ Κοζάνης αλλά αυτός απτόητος. Θα δηλώσει Αθήνα, Πάτρα, Βόλο και μετά Μαθ. Αθήνας και Ceid Πάτρας.
Λένε ότι όταν παθαίνεις, μαθαίνεις αλλά όλα είναι σχετικά. ΄Αλλο να χάσεις το αεροπλάνο και να μάθεις ότι πρέπει να είσαι συνεπής στην ώρα σου και άλλο να κάνεις λάθος στην επιλογή που θα καθορίσει τη ζωή σου! Και να ήταν η πρώτη φορά που έδινε πανελλαδικές, άντε να τον δικαιολογήσω (και πάλι με δυσκολία)! Αλλά να προσπαθήσει δεύτερη φορά να πετύχει τον στόχο του, τελικά να τον πετυχαίνει και μετά να τον κλωτσάει...ε, αυτό είναι ανήκουστο! Και δεν ακούει τίποτα; Καλά δεν καταλαβαίνει ότι ούτε εσύ ούτε προφανώς όλοι οι άλλοι που του λένε το αντίθετο δεν έχουν τίποτα να κερδίσουν αλλά το λένε μόνο και μόνο για να μην χτυπάει αργότερα το κεφάλι του στον τοίχο; Κρίμα και πάλι κρίμα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scunk98

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Scunk98
Ο Scunk98 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Scunk98 έγραψε στις 13:31, Σήμερα:

Καλησπέρα σας, φέτος έδωσα πανελλαδικές και συγκέντρωσα αρκετά μόρια στο 3ο πεδίο για να μπορώ να μπω και στο βιολογικό και στην ιατρική της πόλης μου, ωστόσο δεν ξέρω ποια σχολή να δηλώσω. Από το βιολογικό μου αρέσει το κομμάτι της μοριακής βιολογιας και η έρευνα ενώ από ιατρικη μονο οι εργαστηριακες ειδικότητες (πχ παθολογοανατομια,μικροβιολογια),τι με συμβουλευετε?
Παράθεση

Chris1993 (Χρήστος)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Chris1993
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών , Απόφοιτος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,906 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε στις 13:57, Σήμερα:

Αρχική Δημοσίευση από Λένω
Λένε ότι όταν παθαίνεις, μαθαίνεις αλλά όλα είναι σχετικά. ΄Αλλο να χάσεις το αεροπλάνο και να μάθεις ότι πρέπει να είσαι συνεπής στην ώρα σου και άλλο να κάνεις λάθος στην επιλογή που θα καθορίσει τη ζωή σου! Και να ήταν η πρώτη φορά που έδινε πανελλαδικές, άντε να τον δικαιολογήσω (και πάλι με δυσκολία)! Αλλά να προσπαθήσει δεύτερη φορά να πετύχει τον στόχο του, τελικά να τον πετυχαίνει και μετά να τον κλωτσάει...ε, αυτό είναι ανήκουστο! Και δεν ακούει τίποτα; Καλά δεν καταλαβαίνει ότι ούτε εσύ ούτε προφανώς όλοι οι άλλοι που του λένε το αντίθετο δεν έχουν τίποτα να κερδίσουν αλλά το λένε μόνο και μόνο για να μην χτυπάει αργότερα το κεφάλι του στον τοίχο; Κρίμα και πάλι κρίμα!
Συμφωνώ απόλυτα και όχι δεν ακούει τίποτα. Ανατριχιάζει μόνο και μόνο που ακούει το όνομα Κοζάνη.
Του το είπα 1,2,3,4 δήλωσε Κοζάνη και δήλωσε Κοζάνη, εξάλλου ήδη φοιτείς στο Μαθηματικό Πάτρας. Τίποτα, αυτός.
Ελπίζω να κατέβουν πολύ οι βάσεις και να πιάσει Βόλο...τι να πω..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους