Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,435 εγγεγραμμένα μέλη και 2,831,577 μηνύματα σε 80,878 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 574 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πανελλήνιες 2013

Dickensian

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dickensian
Ο Dickensian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βαλκανικών Σλαβικών και Ανατολικών Σπουδών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O Dickensian C.D έγραψε στις 15:19, 03-07-13:

Εγω χάλια έγραψα... ιστορικό αρχαιολογικό με βλέπω.. αντιο αγγλική φιλολογια ΕΚΠΑ..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

t00nS

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη t00nS
Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 277 μηνύματα.

O t00nS έγραψε στις 01:03, 04-07-13:

Επειδή έχω διδυμη αδερφη και είμαστε τρίτεκνη,τα μόρια της τριτεκνίας τα πέρνει ένας από τους δύο?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη καποιος_καπου
Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 469 μηνύματα.

O καποιος_καπου έγραψε στις 01:09, 04-07-13:

Οχι ρε με την καμια.
Και οι δυο τα περνεται

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

giorgosklou

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη giorgosklou
Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 213 μηνύματα.

O giorgosklou έγραψε στις 13:02, 05-07-13:

... ακυρο ποστ

Gate4 (Ηägring)

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 16,327 μηνύματα.

H Gate4 Μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες.. έγραψε στις 13:30, 05-07-13:

Εγώ θα ξαναδώσω.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Solmyr

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Solmyr
Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 538 μηνύματα.

O Solmyr Πώς απενεργοποιώ αυτή τη μαλακία??!!!!!! έγραψε στις 13:40, 05-07-13:

Πολλά παιδιά θα ξαναδώσουν...

Nikos Sitys

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Nikos Sitys
Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου ΤΕΙ Καβάλας και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,547 μηνύματα.

O Nikos Sitys Ελλας ! το μεγαλειο σου . . έγραψε στις 13:50, 05-07-13:

Καλη δυναμη
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Christie17avril

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Christie17avril
H Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

H Christie17avril Je ne vous oublie pas, non jamais... <3 έγραψε στις 15:42, 05-07-13:

αν κι υπάρχει ακόμα ελπίδα... μάλλον κι εγώ

Gate4 (Ηägring)

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 16,327 μηνύματα.

H Gate4 Μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες.. έγραψε στις 15:50, 05-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Christie17avril
αν κι υπάρχει ακόμα ελπίδα... μάλλον κι εγώ
Έτσι συμπαράσταση ξέρω γω

_catalonia_

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη _catalonia_
H _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 358 μηνύματα.

H _catalonia_ έγραψε στις 17:37, 05-07-13:

παιδια στο μηχανογραφικο εκει που δηλωνουμε τις σχολες προτιμησης τι ειναι η σειριακη αριθμηση;;

TheEpicAvenger

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη TheEpicAvenger
Ο TheEpicAvenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O TheEpicAvenger έγραψε στις 19:57, 05-07-13:

Παιδες εβγαλα 16.850 στο 2ο και 4ο πεδιο! Πιστευετε οτι περναω στο τμημα Πληροφορικης και Τηλεπικοινωνιων στο ΕΚΠΑ?

Αρχική Δημοσίευση από TheEpicAvenger
Παιδες εβγαλα 16.850 στο 2ο και 4ο πεδιο! Πιστευετε οτι περναω στο τμημα Πληροφορικης και Τηλεπικοινωνιων στο ΕΚΠΑ?
Ξεχασα να αναφερω οτι ειμαι και τριτεκνος
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Christie17avril

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Christie17avril
H Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

H Christie17avril Je ne vous oublie pas, non jamais... <3 έγραψε στις 22:19, 05-07-13:

παράθεση του εαυτού σου :Ο
τζαμάτο!
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

TheEpicAvenger

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη TheEpicAvenger
Ο TheEpicAvenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O TheEpicAvenger έγραψε στις 22:21, 05-07-13:

Ναι κατα λαθος το εκανα! Απλα θελω τη γνωμη σας παιδια

junie

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη junie
H junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H junie έγραψε στις 00:14, 06-07-13:

Παιδια παιζουν καποιο ρολο οι παραμεθωριες περιοχες στις πανελληνιες;; οχι ετσι δεν ειναι;

Φρεντος

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Φρεντος
Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε στις 12:12, 06-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από junie
Παιδια παιζουν καποιο ρολο οι παραμεθωριες περιοχες στις πανελληνιες;; οχι ετσι δεν ειναι;
Τι εννοεις?

Dias

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,805 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 12:26, 06-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από junie
Παιδια παιζουν καποιο ρολο οι παραμεθωριες περιοχες στις πανελληνιες;;
Αυτό πρέπει να το γράψεις ΕΔΩ.

junie

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη junie
H junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H junie έγραψε στις 13:32, 06-07-13:

μου ειπαν οτι οταν καποιος μενει σε παραμεθωρια περιοχη εχει καποια επιπλεον μορια..ουτε εγω το πιστεψα απλα ρωτησα για παν ενδεχομενο...

Johnny15

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Johnny15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 4,080 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 15:11, 06-07-13:

Εμένα μου σηκώνεται το πρωί, μήπως παίρνω κάποια επιπλέον μόρια?
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

akis95

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη akis95
Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 509 μηνύματα.

O akis95 έγραψε στις 15:16, 06-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από TheEpicAvenger

Ξεχασα να αναφερω οτι ειμαι και τριτεκνος
πιστευω πως περνας ανετα

eya95 (Εύα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη eya95
H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 181 μηνύματα.

H eya95 official cat lady έγραψε στις 04:23, 09-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15

εε αυτο τ ενα π εχεις λειτουργει.... θες κ αλλα?χαχαχα

Nikos Sitys

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Nikos Sitys
Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου ΤΕΙ Καβάλας και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,547 μηνύματα.

O Nikos Sitys Ελλας ! το μεγαλειο σου . . έγραψε στις 08:14, 09-07-13:

Ε αν παιρνουμε επιπλεον μορια για αυτο , ειμαστε κοροιδα εμεις περσι και γενικα εγω που εδωσα δυς κ δεν το ξερα ! Πιο νωρις τα λεμε αυτα μωρε αδερφε ...

andrespan12345

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη andrespan12345
Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 326 μηνύματα.

O andrespan12345 έγραψε στις 08:57, 09-07-13:

για αυτο το λογο περνας ιατρικο σσασ χωρις αθληματα και χωρις καν να δωσεις πανελληνιες.

giorgosklou

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη giorgosklou
Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 213 μηνύματα.

O giorgosklou έγραψε στις 16:26, 09-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από andrespan12345
για αυτο το λογο περνας ιατρικο σσασ χωρις αθληματα και χωρις καν να δωσεις πανελληνιες.
αυτους τους τροπους ομως δεν τους λενε........

manosss95

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη manosss95
Ο manosss95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O manosss95 έγραψε στις 17:45, 09-07-13:

μηπως υπαρχει καποιος σπουδαστησ ή αποφοιτος του ΤΕΙ Εργθεραπειασ στην Αθηνα??????????????

giorgosmon1994

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη giorgosmon1994
Ο giorgosmon1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O giorgosmon1994 έγραψε στις 11:56, 10-07-13:

Παιδιά είναι επείγον. Ξέρω πολύ καλά για τους τοπογράφους μηχανικούς (τι είναι, τι κάνει κτλ..) αλλά έχω μια απορία.
Έχει ζήτηση στην ελλάδα; Στο εξώτερικό έχει ζήτηση;
Σας, παρακαλώ ας απαντήσει κάποιος γιατί πρέπει μέχρι μεθαύριο να κάνω το μηχανογραφικό!

Παιδιά είναι επείγον. Ξέρω πολύ καλά για τους τοπογράφους μηχανικούς (τι είναι, τι κάνει κτλ..) αλλά έχω μια απορία.
Έχει ζήτηση στην ελλάδα; Στο εξώτερικό έχει ζήτηση;
Σας, παρακαλώ ας απαντήσει κάποιος γιατί πρέπει μέχρι μεθαύριο να κάνω το μηχανογραφικό!

Tróndur í Gøtu (Χρήστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Tróndur í Gøtu
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιοτεχνολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O Tróndur í Gøtu έγραψε στις 14:50, 10-07-13:

Ποιές είναι οι επαγγελματικές προοπτικές ενός γεωλόγου ανάλογα με το μεταπτυχιακό που έχει κάνει.Υπάρχει ή διαφαίνεται να υπάρξη ζήτηση στην Ελλάδα;στο εξωτερικό;

_catalonia_

Φοιτητής

H _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 358 μηνύματα.

H _catalonia_ έγραψε στις 14:53, 10-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Tróndur í Gøtu
Ποιές είναι οι επαγγελματικές προοπτικές ενός γεωλόγου ανάλογα με το μεταπτυχιακό που έχει κάνει.Υπάρχει ή διαφαίνεται να υπάρξη ζήτηση στην Ελλάδα;στο εξωτερικό;
Ριξε μια ματια εδω: http://www.#####.gr/SchoolDetails.aspx?sxolh_id=287 (Αναφερεται και σε μεταπτυχιακο)

Tróndur í Gøtu (Χρήστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Tróndur í Gøtu
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιοτεχνολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O Tróndur í Gøtu έγραψε στις 15:03, 10-07-13:

Ευχαριστώ catalonia Διάβασα και αυτό που είναι αρκετά ενθαρρυντικό: http://www.#####.gr/Comments.aspx?qId=6790

_catalonia_

Φοιτητής

H _catalonia_ έγραψε στις 15:07, 10-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Tróndur í Gøtu
Ευχαριστώ catalonia Διάβασα και αυτό που είναι αρκετά ενθαρρυντικό: http://www.#####.gr/Comments.aspx?qId=6790
Τιποτα! Καλη επιτυχια με το μηχανογραφικο!

fredgio1995

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη fredgio1995
Ο fredgio1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O fredgio1995 έγραψε στις 15:41, 11-07-13:

Παιδιά είμαι καινούργιος στο e-steki!
Επειδή θα πάω(ως φοιτητής) στην ξάνθη ή στην κοζάνη, κατά την γνώμη σας ποια έχει καλύτερη φοιτητική ζωή;
Όταν λέω φοιτητική ζωή, εννοώ δηλαδή ξενύχτια, παρέα, κτλ...
Και κάτι τελευταίο έχει αρκετά κορίτσια;
Μιλάω, πάντως για πολυτεχνικές σχολές ΗΜΜΥ ΞΑΝΘΗ ή ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΟΖΑΝΗ....
Όποιος ξέρει κάτι ας απαντήσει γρήγορα, είναι επείγον

kwstasIdealism

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη kwstasIdealism
Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O kwstasIdealism Αν δεν καώ Αν δεν καείς Αν δεν καούμε έγραψε στις 15:47, 11-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από fredgio1995
Παιδιά είμαι καινούργιος στο e-steki!
Επειδή θα πάω(ως φοιτητής) στην ξάνθη ή στην κοζάνη, κατά την γνώμη σας ποια έχει καλύτερη φοιτητική ζωή;
Όταν λέω φοιτητική ζωή, εννοώ δηλαδή ξενύχτια, παρέα, κτλ...
Μιλάω, πάντως για πολυτεχνικές σχολές ΗΜΜΥ ΞΑΝΘΗ ή ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΟΖΑΝΗ....
Όποιος ξέρει κάτι ας απαντήσει γρήγορα, είναι επείγον
Γνωμη μου καταρχην ειναι οτι δεν γινεται να επιλεξεις την σχολη σου με αυτα τα κριτηρια,η παρεα ειναι εντελως υποκειμενικη δεν υπαρχει μερος με καλες παρεες,ξανθη παντως αυτο που εχω ακουσει ειναι οτι απο κοριτσια δεν παιζει πολυ πραμα λογω πολυτεχνικων σχολων
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Johnny15

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Johnny15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 4,080 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 16:19, 11-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από fredgio1995
Αρχιδόκαμπος είμαστε.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

BloodSparrow

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη BloodSparrow
Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 282 μηνύματα.

O BloodSparrow έγραψε στις 22:59, 21-07-13:

Μόλις βγούνε οι βάσεις τον Αύγουστο, θα δημοσιευτεί πουθενά(εφημερίδες ή ηλεκτρονικά)λίστα που να λέει αναλυτικά τους εισαχθέντες σε κάθε τμήμα ;
οταν λέω αναλυτικά , για παράδειγμα ονοματεπώνυμο + μόρια ( λέμε τώρα)

g1wrg0s (01001)

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 9,546 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 23:09, 21-07-13:

athinouli

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος του τμήματος Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (ΣΜΥ) - Όπλα Γενική Σειρά . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 23:50, 21-07-13:

τέλη Αυγούστου βγαίνουν οι βάσεις?

Johnnaousa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,212 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 23:52, 21-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από athinouli
τέλη Αυγούστου βγαίνουν οι βάσεις?
ΣΜΥ? Γιατί?

eya95 (Εύα)

Φοιτητής

H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 181 μηνύματα.

H eya95 official cat lady έγραψε στις 01:22, 24-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από BloodSparrow
Μόλις βγούνε οι βάσεις τον Αύγουστο, θα δημοσιευτεί πουθενά(εφημερίδες ή ηλεκτρονικά)λίστα που να λέει αναλυτικά τους εισαχθέντες σε κάθε τμήμα ;
οταν λέω αναλυτικά , για παράδειγμα ονοματεπώνυμο + μόρια ( λέμε τώρα)
νομιζω αυτο συμβαινει σ τοπικες εφημεριδες ... που συνη9ως τ αναρτουν και στα σαιτ τους.. αλλα χωρις μορια.. μονο π περασε ο κα9ενας...!

Aeneas

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Aeneas
Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 828 μηνύματα.

O Aeneas απελπισμένος έγραψε στις 14:09, 24-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από eya95
νομιζω αυτο συμβαινει σ τοπικες εφημεριδες ... που συνη9ως τ αναρτουν και στα σαιτ τους.. αλλα χωρις μορια.. μονο π περασε ο κα9ενας...!

Ισχύει! Η χαρά του κουτσομπόλη κάθε Αύγουστος!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

STELLA95 (stella)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη STELLA95
H stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) . Έχει γράψει 332 μηνύματα.

H STELLA95 Νεα αρχη.νεα ζωη έγραψε στις 14:44, 24-07-13:

σε εμας βγαζουν που περασε ο καθενας απο ολα τα σχολεια αλλα και στην σελιδα του σχολειου μονο βεβσισ το δικο μου το κανει

eya95 (Εύα)

Φοιτητής

H eya95 official cat lady έγραψε στις 15:54, 24-07-13:

χαχαχα..... πωωω ειναι γ γελα ειλικρινα η καταασταση !

BloodSparrow

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη BloodSparrow
Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 282 μηνύματα.

O BloodSparrow έγραψε στις 16:10, 24-07-13:

πραγματικα δε με ενδιαφερει που θα περασουν οι συντοπιτες , στο καλο
το θεμα ειναι να δουμε αναλυτικα τους εισαχθεντες στο τμημα που θα περασουμε αλλα και γενικα σε ολα τα τμηματα της χωρας

eya95 (Εύα)

Φοιτητής

H eya95 official cat lady έγραψε στις 17:18, 24-07-13:

γ αυτο εχουμε αλλωστε και το i school !

JKaradakov (Ιορδάνης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη JKaradakov
Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,255 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε στις 21:56, 31-08-13:

Σημείωση Συντονιστή:
Με την ανακοίνωση των βάσεων την Πέμπτη ήρθε πλέον η ώρα να κλείσει και αυτό το νήμα.

Καλή φοιτητική ζωή σε όλους!
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους