Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,862 εγγεγραμμένα μέλη και 2,847,850 μηνύματα σε 81,970 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 290 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Υποψήφιοι με το 10% 2013

Γιάννης Παπ.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Γιάννης Παπ.
Ο Γιάννης Παπ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας Αθήνας . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

O Γιάννης Παπ. έγραψε στις 22:22, 15-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Natalia Secret
λολ για ποια?? Τα ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΑ ΔΕΛΤΙΑ δεν έχουν κατατεθεί ακόμη, εφόσον δεν έχουν καν ξεκινήσει οι πανελλήνιες! Οι ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ στις εξετάσεις έχουν ήδη υποβληθεί!
Έτερον εκάτερον...
εγώ λέω οτι και οσοι θελουν να δωσουν με 10% πρεπει να πανε στο λυκειο τους να αποκτησουν τον προσωπικο κωδικο ασφαλειας απο τις 16 μέχρι τις 26 Απριλίου.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Kostas Stath (Geronimo)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Kostas Stath
Ο Geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 390 μηνύματα.

O Kostas Stath Email : kostasst01@gmail.com έγραψε στις 22:27, 15-04-13:

Απλά, ως γνωστόν, τα μηχανογραφικά κατατίθενται στο λύκειο όπου έγινε η υποβολή αιτήσεων συμμετοχής στις πανελλήνιες εξετάσεις.
Δεν νομίζω ... Εγώ πέρυσι που έδωσα 10% πήγα σε άλλο Λύκειο από αυτό που έδωσα Πανελλήνιες για τον κωδικό και με δέχτηκαν κανονικά .
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Γιάννης Παπ.

Φοιτητής

Ο Γιάννης Παπ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας Αθήνας . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

O Γιάννης Παπ. έγραψε στις 22:30, 15-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Kostas Stath
Δεν νομίζω ... Εγώ πέρυσι που έδωσα 10% πήγα σε άλλο Λύκειο από αυτό που έδωσα Πανελλήνιες για τον κωδικό και με δέχτηκαν κανονικά .
συμφωνούμε οτι η προθεσμια ήταν απο τις 16 μεχρι τις 26...ΤΟ βρήκα στην εγκύκλειο του υπουργείου.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη whitelioness
H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 22:32, 15-04-13:

thanks για τις πληροφοριες guys
αλλα τελικα κωδικο αυτοι για 10% μπορουν να παρουν απο οποιοδηποτε λυκειο ή μονο απο το λυκειο που ειχαν δωσει παν/κες;
η προθεσμία είναι απο αυριο μεχρι τις 26 Απριλίου.
natalia εννοει για τους κωδικους η προθεσμια

Kostas Stath (Geronimo)

Φοιτητής

Ο Geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 390 μηνύματα.

O Kostas Stath Email : kostasst01@gmail.com έγραψε στις 22:32, 15-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης Παπ.
συμφωνούμε οτι η προθεσμια ήταν απο τις 16 μεχρι τις 26...ΤΟ βρήκα στην εγκύκλειο του υπουργείου.
Ναι και εγώ το είδα ... Αύριο προτείνω όσοι είναι να δώσουν 10% να πάρουν ένα τηλέφωνο στο λύκειο που θέλουν και να ρωτήσουν . Αλλά στην εγκύκλιο το λέει ξεκάθαρα , αύριο ξεκινάνε οι κωδικοί όλων των υποψηφίων .
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Γιάννης Παπ.

Φοιτητής

O Γιάννης Παπ. έγραψε στις 22:34, 15-04-13:

Ναι και εγώ το είδα ... Αύριο προτείνω όσοι είναι να δώσουν 10% να πάρουν ένα τηλέφωνο στο λύκειο που θέλουν και να ρωτήσουν . Αλλά στην εγκύκλιο το λέει ξεκάθαρα , αύριο ξεκινάνε οι κωδικοί .
μιας και εσυ το εχεις κανει.αν περασει η προθεσμια δεν μπορεις να δώσεις με 10% πια;

Kostas Stath (Geronimo)

Φοιτητής

O Kostas Stath Email : kostasst01@gmail.com έγραψε στις 22:35, 15-04-13:

μιας και εσυ το εχεις κανει.αν περασει η προθεσμια δεν μπορεις να δώσεις με 10% πια;
Νομίζω πως όχι ... Αλλά ήδη η προθεσμία είναι αρκετή .
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kostas Stath : 15-04-13 στις 22:43.

Γιάννης Παπ.

Φοιτητής

O Γιάννης Παπ. έγραψε στις 22:39, 15-04-13:

Νομίζω πως όχι ... Αλλά νομίζω πως η προθεσμία είναι αρκετή .
οκ ευχαριστώ πολύ

Kostas Stath (Geronimo)

Φοιτητής

O Kostas Stath Email : kostasst01@gmail.com έγραψε στις 22:40, 15-04-13:

Τίποτα ... ότι άλλο χρειαστείς πες το ...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

WhosYourDaddy

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη WhosYourDaddy
Ο WhosYourDaddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 57 μηνύματα.

O WhosYourDaddy έγραψε στις 01:54, 16-04-13:

αυτοί που θέλουν να κάνουν το 10% χρειάζεται να έχουν κάνουν καμία άλλη δήλωση η τίποτα τέτοιο πιο πριν (προηγούμενο μήνα πχ) ?
Η απλά πάω αυτή την περίοδο στο Λύκειο μου και ζητάω έναν κωδικό ?

Kostas Stath (Geronimo)

Φοιτητής

O Kostas Stath Email : kostasst01@gmail.com έγραψε στις 09:10, 16-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από WhosYourDaddy
αυτοί που θέλουν να κάνουν το 10% χρειάζεται να έχουν κάνουν καμία άλλη δήλωση η τίποτα τέτοιο πιο πριν (προηγούμενο μήνα πχ) ? Η απλά πάω αυτή την περίοδο στο Λύκειο μου και ζητάω έναν κωδικό ?
Όχι δεν χρειαζόταν κάτι άλλο πέρυσι που έδωσα εγώ . Πήγα με τη βεβαίωση πρόσβασης (την πρωτότυπη) και την ταυτότητα και πήρα τον κωδικό . Έτσι απλά ...

Δείτε και αυτό το άρθρο : http://www.protothema.gr/greece/article/?aid=271848
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kostas Stath : 16-04-13 στις 09:28.

kiriazispao4ever

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kiriazispao4ever
Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

O kiriazispao4ever έγραψε στις 09:39, 16-04-13:

Εγώ είμαι πολύτεκνος και οι δυο αδερφές μου σπουδάζουν αθήνα.Τι ισχύει? εχω μπερδευτεί.
Πολύτεκνους σε κάθε σχολή δεν παίρνουν το 10%? ή οι πολύτεκνοι συμπεριλαμβάνονται στο 10%?

Και κατι για τις μεταγραφές...
Πχ αν περάσω πληροφορικής πάτρας(δεν ξέρω καν αν υπάρχει )
μπορώ να πάρω μεταγραφή στην Αθήνα?

Natalia Secret

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,389 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 14:15, 16-04-13:

εγώ λέω οτι και οσοι θελουν να δωσουν με 10% πρεπει να πανε στο λυκειο τους να αποκτησουν τον προσωπικο κωδικο ασφαλειας απο τις 16 μέχρι τις 26 Απριλίου.
Νόμιζα πως η κοπέλα ρωτούσε για τις αιτήσεις των υποψηφίων με 10%... Τέσπα.

FlayedOne

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη FlayedOne
Ο FlayedOne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 85 μηνύματα.

O FlayedOne έγραψε στις 14:18, 16-04-13:

Ο κωδικός που βγάλαμε πέρυσι για τις πανελλήνιες δεν ισχύει για το 10%;

WhosYourDaddy

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη WhosYourDaddy
Ο WhosYourDaddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 57 μηνύματα.

O WhosYourDaddy έγραψε στις 15:42, 16-04-13:

Όχι δεν χρειαζόταν κάτι άλλο πέρυσι που έδωσα εγώ . Πήγα με τη βεβαίωση πρόσβασης (την πρωτότυπη) και την ταυτότητα και πήρα τον κωδικό . Έτσι απλά ...

Δείτε και αυτό το άρθρο : http://www.protothema.gr/greece/article/?aid=271848
όταν λες βεβαίωση πρόσβασης εννοείς το απολυτήριο ? η μια βεβαίωση που μας δίνουν από την σχολή ?

Kostas Stath (Geronimo)

Φοιτητής

O Kostas Stath Email : kostasst01@gmail.com έγραψε στις 15:47, 16-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από WhosYourDaddy
όταν λες βεβαίωση πρόσβασης εννοείς το απολυτήριο ? η μια βεβαίωση που μας δίνουν από την σχολή ?
Τη βεβαίωση πρόσβασης από το λύκειο που λέει αναλυτικά την βαθμολογία των Μαθημάτων από τις Πανελλήνιες .
Μαζί με το απολυτήριο πάντα δίνεται και μία τέτοια βεβαίωση . Καλύτερα όμως ρώτησε στο Λύκειο πριν πας για τον κωδικό .
Στην εγκύκλιο του υπουργείου στην σελίδα 3 λέει :
'' Οι υποψήφιοι ΓΕΛ και ΕΠΑΛ-Β΄ για το 10% για να δημιουργήσουν προσωπικό κωδικό ασφαλείας (password), θα επιδεικνύουν στο Λύκειο την πρωτότυπη Βεβαίωση Πρόσβασης και την αστυνομική τους ταυτότητα.
Σε περίπτωση εξουσιοδοτημένου από τον υποψήφιο εκπροσώπου, θα κατατίθεται στο Λύκειο η πρωτότυπη εξουσιοδότηση, θεωρημένη για το γνήσιο της υπογραφής από αρμόδια αρχή. "
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kostas Stath : 16-04-13 στις 15:58.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Kostas Stath (Geronimo)

Φοιτητής

O Kostas Stath Email : kostasst01@gmail.com έγραψε στις 17:47, 16-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από FlayedOne
Ο κωδικός που βγάλαμε πέρυσι για τις πανελλήνιες δεν ισχύει για το 10%;
Όχι δεν ισχύει . Πρέπει να ζητήσεις νέο .

Ariana_Era

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ariana_Era
H Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιδιωτική σχολή και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.

H Ariana_Era έγραψε στις 19:53, 16-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ariana_Era
Νόμιζα πως η κοπέλα ρωτούσε για τις αιτήσεις των υποψηφίων με 10%... Τέσπα.
Σορρυ εαν σας μπερδεψα, απλως ρωτουσα ποτε μπορω να παω να καταθεσω τα απαραιτητα εγγραφα στο λυκειο μου, ετσι ωστε οταν ερθει ιουνιος να μπορω να κανω μηχανογραφικο για το 10% των θεσεων, εφοσον ειμαι αποφοιτη του 2012

FlayedOne

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη FlayedOne
Ο FlayedOne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 85 μηνύματα.

O FlayedOne έγραψε στις 23:10, 16-04-13:

Όχι δεν ισχύει . Πρέπει να ζητήσεις νέο .
Ok, ευχαριστώ!

dennis_1994

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dennis_1994
Ο dennis_1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O dennis_1994 έγραψε στις 09:55, 17-04-13:

Φέτος είναι η τελευταία χρονιά που εφαρμόζεται το 10% ή όχι???

Kostas Stath (Geronimo)

Φοιτητής

O Kostas Stath Email : kostasst01@gmail.com έγραψε στις 13:36, 17-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από dennis_1994
Φέτος είναι η τελευταία χρονιά που εφαρμόζεται το 10% ή όχι???
Λογικά ναι , αλλά κάθε χρόνο τα ίδια λένε ...

Στεφανος56

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στεφανος56
Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O Στεφανος56 έγραψε στις 13:32, 24-04-13:

καλησπέρα!μου ειπαν οτι υπάρχει περίπτωση φετος καποιος που κανει το 10% να διαγραφει αυτοματα από τη σχολή(για να μην κρατάει την θέση)...ξέρει κάποιος αν ισχύει;

kparas7

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kparas7
Ο kparas7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O kparas7 έγραψε στις 12:51, 14-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Στεφανος56
καλησπέρα!μου ειπαν οτι υπάρχει περίπτωση φετος καποιος που κανει το 10% να διαγραφει αυτοματα από τη σχολή(για να μην κρατάει την θέση)...ξέρει κάποιος αν ισχύει;
μου φαίνεται δύσκολο να ισχύει κάτι τέτοιο! αν δεν κάνω λάθος, μόνο εσύ μπορείς να διαγραφείς από την σχολή προέλευσης!!

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη whitelioness
H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 16:55, 14-05-13:

το πληροφορηθηκες απο το σχολειο σου;

kwstasIdealism

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη kwstasIdealism
Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O kwstasIdealism Αν δεν καώ Αν δεν καείς Αν δεν καούμε έγραψε στις 17:23, 14-05-13:

κατα 99 τα εκατο οχι για να γραφτεις σε αλλη σχολη πρεπει να ξεγραφτεις

Στεφανος56

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στεφανος56
Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O Στεφανος56 έγραψε στις 00:08, 15-05-13:

μου το είπε παράταξη(ίσως ξέρουν κάτι παραπάνω επειδή είναι μέσα στα πράγματα)

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nikosxdxd
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,546 μηνύματα.

O nikosxdxd έγραψε στις 00:15, 15-05-13:

Aν περασεις εκει που ειχες δηλωσει με το 10% διαγραφεσαι απ το παλιο τμημα, αλλιως μενεις στο ιδιο.

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) . Έχει γράψει 3,587 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 00:27, 15-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από nikosxdxd
Aν περασεις εκει που ειχες δηλωσει με το 10% διαγραφεσαι απ το παλιο τμημα, αλλιως μενεις στο ιδιο.
αυτόματα διαγράφεσαι;

gth

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gth
Ο gth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O gth έγραψε στις 00:37, 15-05-13:

http://www.minedu.gov.gr/grafeio-typ...-25-04-13.html

Για τη διευκόλυνση των υποψηφίων, η διαδικασία για την απόκτηση του κωδικού ασφαλείας αλλά και την υπαγωγή τους σε μία ειδική περίπτωση, θα διακοπεί προσωρινά από τις 27-4-2013 ως και 31-5-2013 λόγω των διακοπών του Πάσχα και της διεξαγωγής των πανελλαδικών εξετάσεων, αλλά θα συνεχιστεί κανονικά από τη Δευτέρα 3 Ιουνίου ως και την Παρασκευή 28 Ιουνίου.

Tελικά τι ισχύει για την προθεσμία?

Ariana_Era

Φοιτητής

H Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιδιωτική σχολή και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.

H Ariana_Era έγραψε στις 18:22, 15-05-13:

Δεν ισχυει κατι τετοιο, γιατι οταν μαθεις που περασες με το 10%, εαν δεν πας να γραφτεις εντος της προθεσμιας που δινεται απο το πανεπιστημιο για τις εγγραφες, πολυ απλα την χανεις την θεση ακομα και αν εχεις περασει εκει! Βλεπεις που εχεις περασει με το νεο μηχανογραφικο και αμα δεν εισαι ικανοποιημενος παραμενεις στην σχολη που εισαι τωρα. Μονο εαν πας να γραφτεις στην νεα σχολη, τοτε θα πρεπει να διαγραφεις απο την παλια σου, αυτη που ησουν πριν δηλαδη. Τιποτα δεν γινεται αυτοματα και στις δυο περιπτωσεις εσυ πρεπει να τρεξεις! Ελπιζω να βοηθησα

ΝΙΚΟΣ Σ.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ΝΙΚΟΣ Σ.
Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μονίμων Υπαξιωματικών Ναυτικού (Σ.Μ.Υ.Ν.) Γενική Σειρά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

O ΝΙΚΟΣ Σ. έγραψε στις 18:25, 15-05-13:

Και εγώ ήθελα να κάνω 10% φέτος αλλά δεν άντεχα 1 χρόνο να περιμένω χωρίς να κάνω τίποτα και δίνω κανονικά. Αν δεν περάσω ούτε φέτος μπορώ να κάνω 10%;; Γιατί άκουσα οτί φέτος είναι η τελευταία χρονιά.

Ariana_Era

Φοιτητής

H Ariana_Era έγραψε στις 18:31, 15-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ Σ.
Και εγώ ήθελα να κάνω 10% φέτος αλλά δεν άντεχα 1 χρόνο να περιμένω χωρίς να κάνω τίποτα και δίνω κανονικά. Αν δεν περάσω ούτε φέτος μπορώ να κάνω 10%;; Γιατί άκουσα οτί φέτος είναι η τελευταία χρονιά.
Κανονικα ισχυει οτι με το 10% μπορεις να κανεις μηχανογραφικο μεχρι και δυο χρονιες μετα τις πανελληνιες, δηλαδη εμεις που δωσαμε το 2012, θεωρητικα μπορουμε να κανουμε και το 2013 & το 2014 , διοτι μεχρι τοτε ισχυει και ο προφορικος βαθμος του σχολειου, απο εκει και περα μετα πρεπει να ξαναδωσεις αναγκαστικα. Ομως λογω των αλλαγων που γινονται συνεχεια δεν γνωριζω εαν του χρονου θα ισχυει ακομη το 10% ,ουτε οι ιδιοι δεν το ξερουν ακομα, οποτε κανε φετος για αρχη και βλεπεις του χρονου.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ΝΙΚΟΣ Σ.
Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μονίμων Υπαξιωματικών Ναυτικού (Σ.Μ.Υ.Ν.) Γενική Σειρά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

O ΝΙΚΟΣ Σ. έγραψε στις 18:47, 15-05-13:

Μόλις τώρα πρόσεξα οτί είμαστε στο ίδιο πανεπιστήμιο. Ευχαριστώ για την απάντηση.

Mister No0ne

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mister No0ne
Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 347 μηνύματα.

O Mister No0ne έγραψε στις 20:10, 15-05-13:

Με τους κωδικους τελικα τι παιζει??? Εγω δεν εκανα ακομα, γυρισα στην πολη μου την μερα που εληγε η προθεσμια και δεν πηρα, ομως διαβασα κατι για παραταση??? τι παιζει τελικα???

Elisavet21 (Ελίσα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Elisavet21
H Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Στατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης Πειραιά και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H Elisavet21 remember me. έγραψε στις 11:52, 24-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Mister No0ne
Με τους κωδικους τελικα τι παιζει??? Εγω δεν εκανα ακομα, γυρισα στην πολη μου την μερα που εληγε η προθεσμια και δεν πηρα, ομως διαβασα κατι για παραταση??? τι παιζει τελικα???
Για τη διευκόλυνση των υποψηφίων, η διαδικασία για την απόκτηση του κωδικού ασφαλείας αλλά και την υπαγωγή τους σε μία ειδική περίπτωση, θα διακοπεί προσωρινά από τις 27-4-2013 ως και 31-5-2013 λόγω των διακοπών του Πάσχα και της διεξαγωγής των πανελλαδικών εξετάσεων, αλλά θα συνεχιστεί κανονικά από τη Δευτέρα 3 Ιουνίου ως και την Παρασκευή 28 Ιουνίου.

Επίσης, υπενθυμίζεται ότι στην παρούσα ιστοσελίδα, όπως και στην ιστοσελίδα του Υπουργείου Παιδείας www.minedu.gov.gr στο σύνδεσμο ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ, οι υποψήφιοι μπορούν να ενημερώνονται για τη διαδικασία (δικαιολογητικά, εγκύκλιοι, συχνές ερωτήσεις κλπ.) και αργότερα να επεξεργαστούν και να υποβάλουν οριστικά το μηχανογραφικό τους δελτίο, σε προθεσμία που θα ανακοινωθεί (περί τα μέσα Ιουνίου).

Mister No0ne

Φοιτητής

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 347 μηνύματα.

O Mister No0ne έγραψε στις 16:45, 13-06-13:

Ρε παιδια πηγα προχτες για κωδικο και μου ειπαν οτι το συστημα ανοιγει ξανα στις 17..... Ξερει κανεις κατι γι αυτο???

~Lös~

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη ~Lös~
H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε στις 08:14, 15-06-13:

Ρε παιδια πηγα προχτες για κωδικο και μου ειπαν οτι το συστημα ανοιγει ξανα στις 17..... Ξερει κανεις κατι γι αυτο???
για πού σκεφτεσαι να κανεις τελικα;

gth

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gth
Ο gth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O gth έγραψε στις 21:34, 18-06-13:

Τελικά τι γίνετε ρε??????? Πήγε κανείς να πάρει κωδικό στην δεύτερη ημερομηνία που ανακοίνωσε το υπουργείο?

Ariana_Era

Φοιτητής

H Ariana_Era έγραψε στις 17:30, 19-06-13:

Παιδια η δευτερη προθεσμια ειναι μεχρι και τις 28 Ιουνιου, γι'αυτο οσοι δεν εχετε παει να παρετε κωδικο προλαβαινετε ακομα! Εγω αλλο θελω να ρωτησω, ποτε επιτελους θα βγουν οι βαθμοι των πανελληνιων για να μπορεσουμε και εμεις με την σειρα μας να κανουμε μηχανογραφικο? Παλι αρχες Ιουλιου θα το υποβαλλουμε οπως περυσι?

Mister No0ne

Φοιτητής

O Mister No0ne έγραψε στις 17:38, 19-06-13:

παρασκευη οι βαθμοι.... σαν περσι τα μηχανογραφικα. με τους κωδικους γινεται μπαχαλο ομως.... πηγα 2 φορες για την δευτερη προθεσμια και μου λενε δεν εχει ανοιξει το συστημα....... 3 με 28 ιουνιου και καλα, παω στις 11 τιποτα κλειστο... παω στις 18 παλι κλειστο...... ελεος πια μεχρι και εξουσιοδοτηση για τον κωδικο αναγκαστηκα να κανω....

Ariana_Era

Φοιτητής

H Ariana_Era έγραψε στις 17:58, 19-06-13:

Αντε επιτελους τοτε, να ερθει η Παρασκευη! Εγω ειχα παει να παρω κωδικο στην πρωτη προθεσμια, οποτε τωρα με την δευτερη δεν ξερω τι γινεται... ελπιζω να βρεις ακρη!

Mister No0ne

Φοιτητής

O Mister No0ne έγραψε στις 18:16, 19-06-13:

thankss,..... καλα ασυγκρατητη φαινεσαι..... τετοια απελπισια να αλλαξεις σχολη!!! τι θες???

quintana

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη quintana
Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 155 μηνύματα.

O quintana έγραψε στις 18:39, 19-06-13:

αμα καποιος παει για 10 % ως πολυτεκνος , αμα τα μορια του ξεπερνανε τον τελευταιο που ειναι για 10 τοις εκατο κανονικα και οχι ειδικη κατηγορια μπαινει εκει ή διεκδικει μονο τις θεσεις πολυτεκνων ?

spy-ak

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη spy-ak
H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,311 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε στις 18:42, 19-06-13:

περνά στη σχολή κανονικά, όχι από τις θέσεις των πολύτεκνων

quintana

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη quintana
Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 155 μηνύματα.

O quintana έγραψε στις 18:51, 19-06-13:

η βαση 10% πολυτεκνοι στην πληροφορικη εκπα και πληροφορικη παπει προβλεπεται να ανεβουν ? γιατι περσι ανεβηκαν αρκετα οι βασεις πολυτεκνων

Mister No0ne

Φοιτητής

O Mister No0ne έγραψε στις 19:02, 19-06-13:

οι βασεις του 10% ειναι πολυ..... ανωμαλες.... κανεις δεν μπορει να κανει καμια προβλεψη επειδη εκφραζουν απολυτη επιθυμια και μετεχουν παιδια που εξεταστηκαν σε αλλα θεματα.... μην ξεχνας οτι οι εκτιμησεις για βασεις του 90% γινονται με γνωμονα τις επιδοσεις, την επαγγελματικη αποκατασταση και την πολη πλεον....

Ariana_Era

Φοιτητής

H Ariana_Era έγραψε στις 21:20, 19-06-13:

thankss,..... καλα ασυγκρατητη φαινεσαι..... τετοια απελπισια να αλλαξεις σχολη!!! τι θες???
Απλα η σχολη μου, δεν ειναι αυτο που περιμενα, οχι οτι ηταν απ'τις πρωτες επιλογες μου, αλλα εχασα τα Ναυτιλιακα για σχετικα λιγα μορια και βλεποντας τις βασεις του 10% παρατηρησα οτι ειναι πιο κατω, πραγμα περιεργο, οποτε στηριζω τις ελπιδες μου εκει.

christosxanthi

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη christosxanthi
Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 387 μηνύματα.

O christosxanthi , έγραψε στις 21:31, 19-06-13:

παρασκευη οι βαθμοι.... σαν περσι τα μηχανογραφικα. με τους κωδικους γινεται μπαχαλο ομως.... πηγα 2 φορες για την δευτερη προθεσμια και μου λενε δεν εχει ανοιξει το συστημα....... 3 με 28 ιουνιου και καλα, παω στις 11 τιποτα κλειστο... παω στις 18 παλι κλειστο...... ελεος πια μεχρι και εξουσιοδοτηση για τον κωδικο αναγκαστηκα να κανω....
Για που θα κάνεις;

Makis_Vl (Μάκης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Makis_Vl
Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 400 μηνύματα.

O Makis_Vl έγραψε στις 18:13, 25-06-13:

Το Παιδαγωγικό Θεσ/νικης απο 200 τους πήγε 210! Πόσα άτομα θα πάρει με το 10%; 21; Με 17,340 έμεινα απ έξω πέρυσι για 75 μόρια!Φέτος τι λέτε; το ΄χω;

ntina94

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ntina94
H ntina94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H ntina94 έγραψε στις 14:21, 28-06-13:

μεχρι ποτε ειναι η προθεσμια για τους κωδικους?

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους