Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,505 εγγεγραμμένα μέλη και 2,749,703 μηνύματα σε 76,871 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 813 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

stergios7

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη stergios7
Ο stergios7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O stergios7 έγραψε στις 02:11, 21-08-13:

παιδια με 15183 μορια λετε να εχω ελπιδες για πολιτικων μηχανικων ΔΠΘ ή μηχανολογων μηχανικων Κοζανης;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

tsakalos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tsakalos
Ο tsakalos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O tsakalos έγραψε στις 02:47, 21-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από tsakalos
Καλησπέρα παιδια, εχω βγαλει 11878 και η σχολη που με ενδιαφέρει ειναι το Τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών στην Τρίπολη.Λέτε να περνάω; Επίσης η επιστήμη των υλικων στην Πάτρα ποσο λετε να παει;
ρε παιδια
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Κωστας Μ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Κωστας Μ
Ο Κωστας Μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Κωστας Μ έγραψε στις 03:34, 21-08-13:

Καλημέρα σε όλους σας είμαι καινούργιος στην ιστοσελίδα σας και ευχαριστώ για την φιλοξενία. Αναφορικά με τον τίτλο θα ήθελα να ξέρω αν με 13.120 μόρια γεν. σειρά στο 2ο Και 4ο επιστ. πεδίο περνάω στα Ψηφιακά συστήματα (ΑΕΙ) Πειραιά; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Κατα τη γνώμη μου είσαι ΜΕΣΑ!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blue_butterfly : 21-08-13 στις 11:45. Αιτία: Συνεχόμενα μηνύματα

vikam18

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη vikam18
Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 780 μηνύματα.

O vikam18 έγραψε στις 07:34, 21-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Κωστας Μ
Καλημέρα σε όλους σας είμαι καινούργιος στην ιστοσελίδα σας και ευχαριστώ για την φιλοξενία. Αναφορικά με τον τίτλο θα ήθελα να ξέρω αν με 13.120 μόρια γεν. σειρά στο 2ο Και 4ο επιστ. πεδίο περνάω στα Ψηφιακά συστήματα (ΑΕΙ) Πειραιά; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Δύσκολα εγω λέω ...αλλα να ξέρεις οτι ειναι πολυ δύσκολη σχολη !

pap59

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη pap59
Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 126 μηνύματα.

O pap59 έγραψε στις 07:57, 21-08-13:

παντως ολες οι ηλεκτρονικες σελιδες γραφουν και τεραστια πωση στο 2 και 4 πεδιο εως και χιλια μορια για μετρια εως μικρη στο τριτο και για ελαχιστη εως ανυπαρκτη στο 1 πεδιο;

spike13

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη spike13
Ο spike13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O spike13 έγραψε στις 12:12, 21-08-13:

Καλημερα παιδια! Τι κανουμε;;; λοιπον στο μηχανογραφικο δηλωσα ολες τις οικονομικες σχολες που υπαρχουν:p εχω 14.200 στο 5ο πεδιο... Σε ποια σχολη το κοβετε να περναω;;Μπορει να βοηθησει καποιος...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη JKaradakov : 21-08-13 στις 12:20. Αιτία: Κεφαλαία.

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) . Έχει γράψει 3,487 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 12:22, 21-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από spike13
Καλημερα παιδια! Τι κανουμε;;; λοιπον στο μηχανογραφικο δηλωσα ολες τις οικονομικες σχολες που υπαρχουν:p εχω 14.200 στο 5ο πεδιο... Σε ποια σχολη το κοβετε να περναω;;Μπορει να βοηθησει καποιος...
Κρήτη πιάνεις νομίζω

Κωστας Μ

Νεοφερμένος

O Κωστας Μ έγραψε στις 12:28, 21-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από vikam18
Δύσκολα εγω λέω ...αλλα να ξέρεις οτι ειναι πολυ δύσκολη σχολη !
Σε ευχαριστώ για την απάντηση!

spike13

Νεοφερμένος

O spike13 έγραψε στις 12:36, 21-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Κρήτη πιάνεις νομίζω
βολος ιωαννινα δυσκολα να πεσουν τοσο??

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) . Έχει γράψει 3,487 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 12:39, 21-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από spike13
βολος ιωαννινα δυσκολα να πεσουν τοσο??
βολος με τίποτα. Γιάννενα ίσως

spike13

Νεοφερμένος

O spike13 έγραψε στις 12:43, 21-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
βολος με τίποτα. Γιάννενα ίσως
οκ ευχαριστω

Φρεντος

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Φρεντος
Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 884 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε στις 12:56, 21-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από pap59
παντως ολες οι ηλεκτρονικες σελιδες γραφουν και τεραστια πωση στο 2 και 4 πεδιο εως και χιλια μορια για μετρια εως μικρη στο τριτο και για ελαχιστη εως ανυπαρκτη στο 1 πεδιο;
Ναι, που ειναι το παραξενο?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Ironboy

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ironboy
Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας . Έχει γράψει 753 μηνύματα.

O Ironboy after saying that boredom is boring έγραψε στις 13:05, 21-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Φρεντος
Παιδιά κρατήστε μικρό καλάθι με αυτούς που λένε για τις εκτημίσεις ,μην βρεθείτε προ εκπλήξεως,όπως εμείς πέρσυ !
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Κων.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Κων.
H Κων. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H Κων. έγραψε στις 13:28, 21-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ironboy
Παιδιά κρατήστε μικρό καλάθι με αυτούς που λένε για τις εκτημίσεις ,μην βρεθείτε προ εκπλήξεως,όπως εμείς πέρσυ !
Οι επιδόσεις φέτος ήταν αρκετά διαφορετικές σε σχέση με πέρυσι όμως.
Δε γίνεται να συμβεί το ίδιο - να μην πέσουν οι βάσεις αρκετά.

Johnny15

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Johnny15 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) . Έχει γράψει 3,880 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 14:06, 21-08-13:

Οι βάσεις θα πέσουν κατά μέσο όρο 300-350 μόρια πιστεύω (στο 4ο), αλλά γενικά θα εξαρτηθεί από την ζήτηση της κάθε σχολής. Άλλες θα πέσουν 600, άλλες 200, άλλες 500, άλλες 100.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

pap59

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη pap59
Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 126 μηνύματα.

O pap59 έγραψε στις 14:11, 21-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Φρεντος
μαλλον τα εχεις μπερδεψει λιγο στο τριτο και στο πρωτο πεδιο ειναι ευκολο να γινουν εκτιμησεις ειδικα για νομικη ιατρικη οδοντιατρικη γιατι τις επιλεγουν παιδια απο θεωρητικη και θετικη ενω στο 4 δηλωνουν και παιδια θετικης οποτε τα πραγματα ειναι διαφορετικα δηλαδη πολλοι καλοι μαθητες κλεβουν θεσεις παιδιων στην τεχνολογικη επισης καποιος ειπε οτι περσυ ανεβηκαν αν μπορειτε να κατανοησετε μαθηματικα περσυ υπηρχε πτωση στα στατιστικα σχεδον σε ολα τα μαθηματα αλλα στη βιολογια υπηρχε μαι αυξηση 12%τεραστια δηλαδη ο κουτρουμπελης περσυ ειχε πει για αυξηση στο 3 ο μονος ενω ολοι αλοι για πτωση οποτε...δεν μπορω να πω οτι ολοι λεγαν για πτωση επισης στο ##### περσυ και προπερσυ πεσαν με απολυτη ακριβεια μεσα στο 1 και 3 επισης το εθνος το 2011 ελεγε για ιατρικη δπθ 18700 και πηγε 18300 και για οδοντιατρικη εκπα 18900 και πηγε 18400 ..τωρα θα δειξει! α και αν εμπιστευεστε μονο οσους κανουν μελετη και οχι προχειρη δουλεια!!! τελος εγω περσυ περιμενα ανοδο στις βασεις μαθητρια του σχολειου μου περσυ θετικη εβγαλε 18700 και ηταν πολυ πιο χαλια μαθητρια απο μαι που εδωσε το 11 και επιασε 18600 εγω περιμενω να δω εκτιμησεις και γενικα δνε πσιτευω τιποτα αλλα αν ειναι να πσιτεψω θα πιστεψω μονο το ##### !

AnastasiaBlue

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη AnastasiaBlue
H AnastasiaBlue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H AnastasiaBlue έγραψε στις 16:08, 21-08-13:

Ψηφιακων συστηματων με 13830;

kparas7

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kparas7
Ο kparas7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O kparas7 έγραψε στις 16:47, 21-08-13:

Ακούγεται ότι οι βάσεις θα ανακοινωθούν στις 30 του μήνα, ισχύει;

Φρεντος

Φοιτητής

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 884 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε στις 17:40, 21-08-13:

Oποιος ενδιαφερεται για 4ο πεδιο να μην κοιταει καθολου τις εκτιμησεις!!! Περυσι το εθνος, ο κουτρουμπελης και κατι αλλες φυλλαδες, οχι επεσαν εξω, ουτε καν κοντα δεν ηταν!!! Κανεις δε ξερει τι θα γινει και ποσοι απο θετικη θα δηλωσουν πολυτεχνεια....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

kalli13

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kalli13
H kalli13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H kalli13 έγραψε στις 19:44, 21-08-13:

Καλησπερα,
Εβγαλα 9990 μορια στο πρωτο πεδιο υπαρχει περιπτωση να περασω ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ στο πυργο ή στην αμφισσα;; Ή ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ στη μυτιληνη;;;
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 00:25, 22-08-13:

Λετε το Μαθηματικο Πατρας να πεσει πανω απο 300 μορια?
Περσι ανεβηκε κοντα 100
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη αδαμαντια52071 : 22-08-13 στις 00:32.

marinaki22

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη marinaki22
H marinaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.

H marinaki22 you οnly live once.... :) έγραψε στις 00:44, 22-08-13:

Παιδια με το 10% πως γινεται?ειναι πιο χαμηλες οι βασεις?εχω ακουσει οτι ειναι αναλογα με τη ζητηση της σχολης.

Φρεντος

Φοιτητής

O Φρεντος έγραψε στις 00:50, 22-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από marinaki22
Παιδια με το 10% πως γινεται?ειναι πιο χαμηλες οι βασεις?εχω ακουσει οτι ειναι αναλογα με τη ζητηση της σχολης.
Ακριβως ετσι!!! Για αυτο δε γινεται να κανεις προβλεψη...Δινει λιγες θεσεις καθε σχολη και εξαρταται απο το ποσοι θα τη δηλωσουν!!!

Dark_Shadow

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dark_Shadow
Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O Dark_Shadow Είμαι ένα δέντρο,κόντρα στον αέρα... έγραψε στις 01:07, 22-08-13:

Ναι λέγε τέτοια να μου βγάλει κανένα ΗΜΜΥ βόλου ή ΜΠΔ Ξάνθης και να τρέχω

Φρεντος

Φοιτητής

O Φρεντος έγραψε στις 01:14, 22-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_Shadow
Ναι λέγε τέτοια να μου βγάλει κανένα ΗΜΜΥ βόλου ή ΜΠΔ Ξάνθης και να τρέχω
Γιατι να τρεχεις?? Καλα ειναι και εκει!!!

Κωστας Μ

Νεοφερμένος

O Κωστας Μ έγραψε στις 01:19, 22-08-13:

Chris1993 Πως είναι η Αστυνομία; Σε ρωτάω γτ έδωσα για στρατιωτικές σχολές αλλά δυστυχώς ούτε ΣΜΥ όπλα πιάνω.

Chris1993 (Χρήστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Chris1993
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,969 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε στις 01:19, 22-08-13:

Αγαπητέ Dark_Shadow :

Φυσικό ΑΠΘ guarantee

Johny4Life

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johny4Life
Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Johny4Life You can be and do everything!~ έγραψε στις 08:21, 22-08-13:

Καλημερα παιδια.Εβγαλα 18222 μορια στο 3ο πεδιο και στοχευω οδοντιατρικη θεσ/νικης.Η περσυνη βαση ηταν 18450.Πως με βλεπετε?Διοτι ειμαι σε αναμμενα καρβουνα.Ευχαριστω εκ των προτερων.

Ironboy

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ironboy
Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας . Έχει γράψει 753 μηνύματα.

O Ironboy after saying that boredom is boring έγραψε στις 08:26, 22-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Johny4Life
Καλημερα παιδια.Εβγαλα 18222 μορια στο 3ο πεδιο και στοχευω οδοντιατρικη θεσ/νικης.Η περσυνη βαση ηταν 18450.Πως με βλεπετε?Διοτι ειμαι σε αναμμενα καρβουνα.Ευχαριστω εκ των προτερων.
Δεν το ξέρουμε αυτο ! Μπορεί να μπεις ,μπορεί και όχι .Αν την πιάσεις /δεν την πιάσεις θα είναι για λίγο πάντως πιστεύω

Johny4Life

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johny4Life
Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Johny4Life You can be and do everything!~ έγραψε στις 08:34, 22-08-13:

Και εγω φιλε μου αυτο πιστευω. Θα δουμε. Ευχαριστω.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    arnold , Dr. No , stefanos...

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους