Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,512 εγγεγραμμένα μέλη και 2,750,201 μηνύματα σε 76,882 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 596 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[Πανελλήνιες 2013] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 283)
0-5000
2
0,71%
5000-10000
7
2,47%
10000-12000
14
4,95%
12000-14000
21
7,42%
14000-16000
49
17,31%
16000-18000
67
23,67%
>=18000
67
23,67%
Δεν είμαι υποψήφιος
56
19,79%

Drama Prinzessin (Κλεοπάτρα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Κλεοπάτρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 2,341 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 17:00, 22-06-13:

Πως το κατάφερες αυτό;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Φρεντος

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Φρεντος
Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 888 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε στις 17:28, 22-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
Ρε έτσι μπορείς να δεις τους βαθμούς όλων. Έλεος.
Ουτως η αλλως δημοσια να τα δουν ολοι ειναι τα αποτελεσματα....Οποτε σιγα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη SoZi
H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,622 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 17:32, 22-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Φρεντος
Ουτως η αλλως δημοσια να τα δουν ολοι ειναι τα αποτελεσματα....Οποτε σιγα
Nαι αλλά ο άλλος ευελπιστείς να έχει λίγη ντροπή πάνω του. Να μην πάει σαν την κατίνα να κοιτάει τους βαθμούς έναν έναν.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Chris1993 (Χρήστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Chris1993
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,969 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε στις 18:26, 22-06-13:

Μόλις έπεσα πάνω σε έναν που έβγαλε 19675 (2o,4o) /19692 (3o) μόρια
Με 19,10 στην Νεοελληνική Γλώσσα! lol
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

andrespan12345

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη andrespan12345
Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 326 μηνύματα.

O andrespan12345 έγραψε στις 18:39, 22-06-13:

αυτοι που δινουν 2η φορα εχουν διαφορετικο κωδικο?δηλαδη,αν καποιος ειναι θετικη και ξαναδινει δεν ειναι εκει γυρω με τους υπολοιπους του τμηματος της θετικης του σχολειου?

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,587 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο "έρχεται" και αυτός μαζί με την ΑΕΚ έγραψε στις 18:43, 22-06-13:

Κανενας απο Ρεθυμνο να μας πει πώς τα πηγαν τα παιδια;

_catalonia_

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη _catalonia_
H _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 358 μηνύματα.

H _catalonia_ έγραψε στις 18:53, 22-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Misstzw3
δηλαδη 2η θα τη βαλεις την αγγλικη;; γιατι μωρε ωραια ειναι και αυτη η σχολη ποσα μορια εβγαλες;;
Εβγαλα 17.467 μορια! Την βαση της Αθηνας την πιανω! Απλα δεν ξερω τη βαθμολογια μου στα αγγλικα και δεν νομιζω να τα πηγα πολυ καλα γιατι δεν ειχα την καταλληλη προετοιμασια! Αγγλικη φιλολογια θα βαλω μαλλον 3η στο μηχανογραφικο,γιατι θελω να ειμαι σιγουρη για την ελληνικη! Εσυ ποσα μορια εβγαλες;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) . Έχει γράψει 3,487 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 18:58, 22-06-13:

Αφήστε τα αποτελέσματα και ορμίστε στις παραλίες !!!
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

_catalonia_

Φοιτητής

H _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 358 μηνύματα.

H _catalonia_ έγραψε στις 19:00, 22-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Αφήστε τα αποτελέσματα και ορμίστε στις παραλίες !!!
Ετσι κ αλλιως δεν μπορει να αλλαξει κατι!!Εκτος και αν καποιος σκεφτεται να δωσει ξανα!!(Παντως για μενα αυτο αποκλειεται!!!!)

SsS28

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη SsS28
Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 237 μηνύματα.

O SsS28 έγραψε στις 19:10, 22-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από andrespan12345
αυτοι που δινουν 2η φορα εχουν διαφορετικο κωδικο?δηλαδη,αν καποιος ειναι θετικη και ξαναδινει δεν ειναι εκει γυρω με τους υπολοιπους του τμηματος της θετικης του σχολειου?
Ναι

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) . Έχει γράψει 3,487 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 19:18, 22-06-13:

Για κουτσομπόληδες !

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Misstzw3

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Misstzw3
H Misstzw3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.

H Misstzw3 έγραψε στις 19:34, 22-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από catalonia
Εβγαλα 17.467 μορια! Την βαση της Αθηνας την πιανω! Απλα δεν ξερω τη βαθμολογια μου στα αγγλικα και δεν νομιζω να τα πηγα πολυ καλα γιατι δεν ειχα την καταλληλη προετοιμασια! Αγγλικη φιλολογια θα βαλω μαλλον 3η στο μηχανογραφικο,γιατι θελω να ειμαι σιγουρη για την ελληνικη! Εσυ ποσα μορια εβγαλες;
18.156 ! αγγλικη αθηνας πιανεις! και αγγλικα αν εγραψες 16 πιανεις της θεσσας! ( βεβαια δν ξερουμε τι θα κανουν με τις βασεις)

Johnny15

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Johnny15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) . Έχει γράψει 3,882 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 19:36, 22-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Για κουτσομπόληδες !

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

_catalonia_

Φοιτητής

H _catalonia_ έγραψε στις 20:19, 22-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Misstzw3
18.156 ! αγγλικη αθηνας πιανεις! και αγγλικα αν εγραψες 16 πιανεις της θεσσας! ( βεβαια δν ξερουμε τι θα κανουν με τις βασεις)
Μπραβοο!!! Εσυ σιγουρα πιανεις αγγλικη θεσσαλονικης!!! Θα δειξει με μενα !Ετσι κ αλλιως θελω περισσοτερο ελληνικη οποτε δεν υπαρχει προβλημα!!

Κλεψύδρα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Κλεψύδρα
Ο Κλεψύδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O Κλεψύδρα έγραψε στις 20:43, 22-06-13:

Να τους πάρει και να τους σηκώσει ορισμένους φιλόλογους και τον τρόπο που βαθμολογούν! Σε έλεγχο αντιπαραβολής αποκομμάτων-καταστάσεων βαθμολογίας στο σχολείο πέσαμε σε γραπτό που είχε πάρει στην έκθεση:
Α' βαθμολογητής:79, Β' βαθμ/τής: 61 και Γ' βαθμ/τής (αναβαθμολογητής) 48 !!!
Διαφορά Α' με Γ': 31 μονάδες !

Pennyd

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Pennyd
Ο Pennyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Pennyd έγραψε στις 20:48, 22-06-13:

Έχω 18390 μόρια λέτε να περάσω νομικη ;;;

Johnny15

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Johnny15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) . Έχει γράψει 3,882 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 20:51, 22-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Κλεψύδρα
Να τους πάρει και να τους σηκώσει ορισμένους φιλόλογους και τον τρόπο που βαθμολογούν! Σε έλεγχο αντιπαραβολής αποκομμάτων-καταστάσεων βαθμολογίας στο σχολείο πέσαμε σε γραπτό που είχε πάρει στην έκθεση:
Α' βαθμολογητής:79, Β' βαθμ/τής: 61 και Γ' βαθμ/τής (αναβαθμολογητής) 48 !!!
Διαφορά Α' με Γ': 31 μονάδες !
Σε αυτήν την περίπτωση νομίζω μετράει ο δεύτερος με τον πρώτο.

Nikos Sitys

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Nikos Sitys
Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου ΤΕΙ Καβάλας και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,541 μηνύματα.

O Nikos Sitys Ελλας ! το μεγαλειο σου . . έγραψε στις 20:51, 22-06-13:

Καλο καλοκαιρι παιδια , ατε τελειωσε και αυτο !

Jose 13

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Jose 13
Ο Jose 13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 26 μηνύματα.

O Jose 13 έγραψε στις 21:05, 22-06-13:

παιδια πως βγαινουν τα μορια εγω τελειωσα το 2011 μετρανε οι προφορικοι βαθμοι;.....αν οχι πως τα υπολογιζω ;.....στο ιντερνετ μονο με προφορικα εχει

Mister No0ne

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mister No0ne
Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.

O Mister No0ne έγραψε στις 21:09, 22-06-13:

νομιζω οχι... ρωτα στο σχολειο που εδωσες φετος ομως ( γιατι παιζει να ισχυουν και για 2 χρονια μετα).. Αλλιως προφορικο βαζεις οτι εγραψες

lValenl

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lValenl
Ο lValenl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 47 μηνύματα.

O lValenl έγραψε στις 21:12, 22-06-13:

Εγώ ξέρω ότι μετράνε μέχρι και δύο χρόνια...

Fast

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Fast
Ο Fast αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 690 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 21:13, 22-06-13:

Μαγκες το χα ρωτήσει και χθες αλλά δε μου απάντησε κανεις. Εβγαλα 16.279 μόρια στο 2ο-4ο πίανω την πληροφορική στο ΕΚΠΑ(ΒΑΣΗ 2012:16.829)??

Gate4 (Ηägring)

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καναδάς (Αμερική). Έχει γράψει 9,681 μηνύματα.

H Gate4 Μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 21:16, 22-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από ThodorisFast
Μαγκες το χα ρωτήσει και χθες αλλά δε μου απάντησε κανεις. Εβγαλα 16.279 μόρια στο 2ο-4ο πίανω την πληροφορική στο ΕΚΠΑ(ΒΑΣΗ 2012:16.829)??
Αν πέσει η βάση ναι Δεν ξες ποτέ..

Jose 13

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Jose 13
Ο Jose 13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 26 μηνύματα.

O Jose 13 έγραψε στις 21:17, 22-06-13:

θα γινει πανικος με τις βασεις λογικα εχει καλες πιθανοτητες να τη πιασεις

Mister No0ne

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mister No0ne
Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.

O Mister No0ne έγραψε στις 21:18, 22-06-13:

who knows φιλε μου??? δεν μπορουμε να σου πουμε κατι.. πτωση θα υπαρχει, τωρα 600 μορια ειναι πολλα για να κανουμε προβλεψεις

olgalicious97

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη olgalicious97
H olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H olgalicious97 don't believe the hype έγραψε στις 21:27, 22-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από sertsak
Και ομως και φετος οπως και καθε αλλη χρονια υπαρχουν πολυ καλα διαβασμενοι μαθητες που τελικα δεν εγραψαν οσο θα ηθελαν η περιμεναν.ιδιαιτερα φετος τα θεματα στα μαθηματικα και στην φυσικη ειχαν τετοια μορφη ωστε να μην γραψουν ακομα και οι πολυ καλα διαβασμενοι.επισης μιας και αναφερθηκες στους βαθμολογητες,σιγουρα διορθωνουν τα γραπτα με επιμελεια.ομως οταν σε μαθηματα οπως η φυσικη υπαρχουν διαφορες που αγγιζουν ακομα και τις 10 μοναδες(Στα 100 φυσικα) τοτε κατι δεν παει καλα.επομενως,για να γραψεις πρεπει να εισαι πολυ καλα διαβασμενος,ομως παιζει ρολο και η τυχη και η ψυχολογια της στιγμης και ο διορθωτης
Όλα παίζουν. Αυτό για τα γράπτα και τις βαθμολογίες το είπα κυρίως αναφερόμενη σε ενδοσχολικές (αλλά και απλά διαγωνίσματα). Έχω ξαδέρφη που διάβαζε πέρα από το φυσιολογικό από την πρώτη λυκείου (!), άριστη μαθήτρια ανέκαθεν, και έγραψε γύρω στο 12. Ίσως κουράστηκε.

eya95 (Εύα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη eya95
H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 179 μηνύματα.

H eya95 official cat lady έγραψε στις 21:32, 22-06-13:

ρε παιδια ενω αρχικα ελεγαν πως θ ανεβουν οι νομικες τρ τα γυριζουν ...! βασικα η νομικη αθηνας παιρνει φετος παραπανω ατομα !! εγω που εχω γραψει 18.803 εχω πι8ανοτητες? ειμαι και κοινωνικα κριτηρια..! περσυ η γεν σειρα ειχε 18.879 και τα κριτηρια 18.720 νομιζω......!!

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 677 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 21:33, 22-06-13:

Φίλε Jose 13,οι προφορικοί μετράνε μέχρι και 2 χρόνια μετα την αποφοίτηση.Εσύ είσαι του 2011,οπότε μετρούν.
Είναι μάλιστα η τελευταία χρονιά που μπορείς να τους χρησιμοποιήσεις.
Για παράδειγμα,αν αποφασιζες να ξαναδώσεις το 2014,δεν μετρουν πια.

PLACEBO (Χριστίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη PLACEBO
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H PLACEBO έγραψε στις 21:36, 22-06-13:

Μιας που λέτε για πτώση, έχω 17.576 και για ΗΜΤΥ χρειάζομαι 17600! Λέτε να πέσει και το πιάσω? Δε θα το αντέξω να χάσω αυτή τη σχολή για μερικές δεκάδες μόρια Φοβάμαι γιατί και πέρσι έλεγαν όλο για πτώση βάσεων και η σχολή ανέβηκε 65 μόρια!!! Άραγε έχω ελπίδες?

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 677 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 21:38, 22-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από eya95
ρε παιδια ενω αρχικα ελεγαν πως θ ανεβουν οι νομικες τρ τα γυριζουν ...! βασικα η νομικη αθηνας παιρνει φετος παραπανω ατομα !! εγω που εχω γραψει 18.803 εχω πι8ανοτητες? ειμαι και κοινωνικα κριτηρια..! περσυ η γεν σειρα ειχε 18.879 και τα κριτηρια 18.720 νομιζω......!!

Σε κατι τέτοιες ερωτήσεις ακόμα δε μπορεί να σου απαντήσει με σαφήνεια και σιγουριά κανενας.
Ας περιμένουμε μέχρι την Τριτη που θα βγουν τα στατιστικά δεδομένα καλύτερα.
Λογικά,και στο ευχόμαστε,περνας,αλλά αν γίνει μια στραβή και δεν τα καταφέρεις;
Θελω να πω,αν σου γραψουμε ''Ναι,παιδιμ,περνας'' δε θα ανακουφιστείς και πολύ,ετσι;

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους