Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,989 εγγεγραμμένα μέλη και 2,809,857 μηνύματα σε 79,751 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 699 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλήνιες 2014

Peace_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Peace_
H Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

H Peace_ I smelt your scent on the seat belt έγραψε στις 20:27, 25-08-13:

Nαι, αλλά αυτό σημαίνει ότι σνομπάρεις και τα κορίτσια της θετικο-τεχνολογικής
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,641 μηνύματα.

H Gate4 Μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες.. έγραψε στις 20:46, 25-08-13:

Τζα

Εγώ ξαναδίνω πανελλήνιες φέτος Άντε να δούμε τι θα γίνει και φέτος.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Shanks7

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Shanks7
Ο Shanks7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 95 μηνύματα.

O Shanks7 έγραψε στις 20:47, 25-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Peace_
Nαι, αλλά αυτό σημαίνει ότι σνομπάρεις και τα κορίτσια της θετικο-τεχνολογικής
δε σνομπαρω κανεναν
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gregory, nub

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών & Φυσικών Επιστημών (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 2,363 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 20:55, 25-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Τζα

Εγώ ξαναδίνω πανελλήνιες φέτος Άντε να δούμε τι θα γίνει και φέτος.
Σου εύχομαι να μπεις ιατρική.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

iSchool Moderator

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,641 μηνύματα.

H Gate4 Μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες.. έγραψε στις 21:04, 25-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από gregory, nub
Σου εύχομαι να μπεις ιατρική.
Ούτε καν αλλά ευχαριστώ
Παράθεση

Peace_

Διάσημο Μέλος

H Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

H Peace_ I smelt your scent on the seat belt έγραψε στις 22:09, 25-08-13:

Καλή επιτυχία Gate4!
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

iSchool Moderator

H Gate4 Μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες.. έγραψε στις 22:14, 25-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Peace_
Καλή επιτυχία Gate4!
Να σαι καλά, επίσης
Παράθεση

transient (Γιάννης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη transient
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.

O transient Γεια έγραψε στις 09:57, 26-08-13:

Δεν μπορείς να φανταστείς πόσοι μου λένε να προσέξω το άγχος, μεγαλύτεροι, γονείς..Είναι απίστευτο το πόσους έχει κάψει
Περίεργο, γιατί συνήθως αυτοί που δημιουργούν το άγχος, έστω και ασυνείδητα, είναι οι γονείς και γενικότερα οι μεγαλύτεροι.
Παράθεση

olgaki22

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη olgaki22
H olgaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νέα Καλλικράτεια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H olgaki22 έγραψε στις 13:43, 26-08-13:

παιδιά βοήθεια....φέτος θα ξαναδώσω πανελλαδικές μετά από 5 χρόνια ...μπορείτε να μου πείτε τι παίζει μ αυτό που λένε για το νέο λύκειο...? αυτό πιάνει κ αυτούς που δίνουν τώρα..?
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) . Έχει γράψει 3,552 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 13:53, 26-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από olgaki22
παιδιά βοήθεια....φέτος θα ξαναδώσω πανελλαδικές μετά από 5 χρόνια ...μπορείτε να μου πείτε τι παίζει μ αυτό που λένε για το νέο λύκειο...? αυτό πιάνει κ αυτούς που δίνουν τώρα..?
οχι, κανονικα πανελλήνιες θα δωσεις εσυ
Παράθεση

Johnnys (Γιάννης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Johnnys
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 91 μηνύματα.

O Johnnys έγραψε στις 14:04, 26-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από transient
Περίεργο, γιατί συνήθως αυτοί που δημιουργούν το άγχος, έστω και ασυνείδητα, είναι οι γονείς και γενικότερα οι μεγαλύτεροι.
Διαφωνώ.Οι γονείς ΠΡΕΠΕΙ να σου αφαιρούν το άγχος και να σου λένε δεν πειράζει ότι και να γράψεις,δεν θα έρθει και το τέλος του κόσμου.Αυτό είναι το καθήκον τους αν αγαπάνε τα παιδιά τους.Πραγματικά ποτέ δεν καταλάβαινα τους γονείς(?) που απειλούν τα παιδιά τους αν δεν γράφουν και περάσουν εκεί που θέλουν αυτοί.
Παράθεση

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kostaspap1996
Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O kostaspap1996 έγραψε στις 16:00, 26-08-13:

Παιδιά να κάνω μια ερωτηση...Γνωρίζεται αν οι δίδυμοι παίρνουν κάτι μόρια ή κάτι τετοιο? γιατί έτσι μου είπε ένας γνωστός μου
Παράθεση

akis95

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη akis95
Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 509 μηνύματα.

O akis95 έγραψε στις 16:01, 26-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από kostaspap1996
Παιδιά να κάνω μια ερωτηση...Γνωρίζεται αν οι δίδυμοι παίρνουν κάτι μόρια ή κάτι τετοιο? γιατί έτσι μου είπε ένας γνωστός μου
κοινωνικα κριτηρια εχεις οχι παραπανω μορια
Παράθεση

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O kostaspap1996 έγραψε στις 16:03, 26-08-13:

Δηλαδή τι εννοείς?
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

iSchool Moderator

H Gate4 Μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες.. έγραψε στις 16:18, 26-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από kostaspap1996
Είναι ειδική κατηγορία τα κοινωνικά κριτήρια όπως οι τρίτεκνοι και οι πολύτεκνοι πχ.
Παράθεση

kostaspap1996

Νεοφερμένος

O kostaspap1996 έγραψε στις 16:24, 26-08-13:

Δηλαδη αν περασω π.χ οδοντιατρικη θεσσαλονικης κι η αδερφη μου σε σχολη Αθηνας μπορει να μπω οδοντιατρικη αθηνας?επειδη κατι τετοιό μου είπαν..
Παράθεση

unπαικτable

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη unπαικτable
Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 432 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε στις 16:28, 26-08-13:

Ειστε σοβαροι;;; Ακομα δεν εχουν φυγει τα αλατια απο την θαλασσα και οι χοληστερινες απο τα κοψιδια και ανοιγετε θεμα για τις πανελληνιες;!;!;! Θελετε να μας πεθανετε;;;

Οπως και να εχει...Καλη επιτυχια σε ολους μας!
Παράθεση

Peace_

Διάσημο Μέλος

H Peace_ I smelt your scent on the seat belt έγραψε στις 16:50, 26-08-13:

Ειστε σοβαροι;;; Ακομα δεν εχουν φυγει τα αλατια απο την θαλασσα και οι χοληστερινες απο τα κοψιδια και ανοιγετε θεμα για τις πανελληνιες;!;!;! Θελετε να μας πεθανετε;;;
Αυτό έπρεπε να το σκεφτούν και οι φροντιστές μας. Στο δικό μου φροντιστήριο μας έβαλαν να γράφουμε διαγωνίσματα απο 23 Αυγούστου. Τι περίμεναν ακριβώς από ένα παιδί που μόλις γύρισε απο διακοπές;
Παράθεση

Jonas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jonas
Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 349 μηνύματα.

O Jonas έγραψε στις 17:17, 26-08-13:

Θα ήθελα ένα feedback για το ΑΕΠΠ από κάποιον που πάει φρο.
(Να πω πού είμαι κι εγώ: μόλις τελείωσα δομές επανάληψης.)
Thanks guys.
Παράθεση

paraskevisp

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη paraskevisp
H paraskevisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H paraskevisp έγραψε στις 20:29, 26-08-13:

καλησπερα!τωρα μπαινω στο 4ο ετος στη σχολη μου..ο μονος τροπος να αλλαξω σχολη ειναι η συμμετοχη μ ξανα στις πανελληνιες???ειναι πολυ σημαντικο..10% νομιζω δεν εχω δικαιωμα να κανω...σε καποια αλλη σχολη δεν μπορω ν μπω καπως αλλιως εκτοσ απο πανελληνιες ε??
Παράθεση

Dreams&hopes (Δέσποινα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dreams&hopes
H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εκπαίδευσης και Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Αθήνας και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 405 μηνύματα.

H Dreams&hopes Πάμε στοίχημα θα ξαναρθείς; έγραψε στις 20:43, 26-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από paraskevisp
καλησπερα!τωρα μπαινω στο 4ο ετος στη σχολη μου..ο μονος τροπος να αλλαξω σχολη ειναι η συμμετοχη μ ξανα στις πανελληνιες???ειναι πολυ σημαντικο..10% νομιζω δεν εχω δικαιωμα να κανω...σε καποια αλλη σχολη δεν μπορω ν μπω καπως αλλιως εκτοσ απο πανελληνιες ε??
Μόνο με Πανελλαδικές μπορείς να αλλάξεις σχολή. Σε ποια σχολή είσαι και θέλεις να αλλάξεις;
Κι εγώ ξαναδίνω το 2014 μετά από 4 χρόνια αλλά θα τελειώσω τον ιούνιο από τη σχολή που είμαι τώρα. Γιατί δεν περιμένεις να τελειώσεις και μετά να ξαναδώσεις; Τόσο χάλια είναι;;;
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) . Έχει γράψει 3,552 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 20:46, 26-08-13:

Αφού είσαι 4ο έτος, τελείωσε τη σχολή και μετά δώσε κατατακτήριες για όπου θες
Παράθεση

paraskevisp

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη paraskevisp
H paraskevisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H paraskevisp έγραψε στις 21:01, 26-08-13:

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ Κ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΠΑΠΕΙ ειναι δυσκολη χρωσταω πολλα κ δεν μ αρεσει...θελω λογοθεραπεια στα γιαννενα...φοβαμαι μην αποτυχω ομως στισ πανελληνιες...μακαρι ν μπορουσα ν κανω 10% η ν υπηρχε καποιος αλλος τροπος εκτοσ απο τισ πανελληνιες
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

O cha0s έγραψε στις 21:05, 26-08-13:

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ Κ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΠΑΠΕΙ ειναι δυσκολη χρωσταω πολλα κ δεν μ αρεσει...θελω λογοθεραπεια στα γιαννενα...φοβαμαι μην αποτυχω ομως στισ πανελληνιες...μακαρι ν μπορουσα ν κανω 10% η ν υπηρχε καποιος αλλος τροπος εκτοσ απο τισ πανελληνιες
Και συμφέρει να πάνε χαμένα 3 χρόνια; Στρώσου και πέρασε τα, μετά πέρνα λογοθεραπεία και θα έχεις 2 πτυχία. Ποτέ δε ξέρεις τι θα γίνει, μπορεί να μη βρίσκεις δουλειά ως λογοθεραπευτής, και να βρεις με το πτυχίο του παπει.
Για κολέγιο λογοθεραπείας το σκέφτεσαι; Είναι λιγάκι τσιμπημένα όμως...
Παράθεση

Chris1993 (Χρήστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Chris1993
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,209 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε στις 21:08, 26-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Jonas
Θα ήθελα ένα feedback για το ΑΕΠΠ από κάποιον που πάει φρο.
(Να πω πού είμαι κι εγώ: μόλις τελείωσα δομές επανάληψης.)
Thanks guys.
Για ρώτα!!
Παράθεση

Dreams&hopes (Δέσποινα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dreams&hopes
H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εκπαίδευσης και Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Αθήνας και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 405 μηνύματα.

H Dreams&hopes Πάμε στοίχημα θα ξαναρθείς; έγραψε στις 21:08, 26-08-13:

Εσύ ειδικά δεν θα έπρεπε να αγχώνεσαι μήπως αποτύχεις, γιατί έχεις ήδη μια σχολή να σε περιμένει. Τα παιδιά που δεν έχουν κάτι να τους περιμένει τι να πουν; Πάντως πιστεύω ότι αν δεν αγχωθείς και διαβάσεις όλα θα πάνε καλά. Άλλωστε δεν έχει πολύ μεγάλη βάση η σχολή, οπότε με σωστό διάβασμα θα καταφέρεις να περάσεις.
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

O cha0s έγραψε στις 21:14, 26-08-13:

Τι να ρωτήσει το παιδί; Εσείς θα του πείτε που είστε στην ύλη...
Παράθεση

Chris1993 (Χρήστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Chris1993
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,209 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε στις 21:19, 26-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Τι να ρωτήσει το παιδί; Εσείς θα του πείτε που είστε στην ύλη...
Δεν το είδα.
Παράθεση

olgaki22

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη olgaki22
H olgaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νέα Καλλικράτεια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H olgaki22 έγραψε στις 23:35, 26-08-13:

φέτος θέλω να δώσω για σχολή αστυφυλάκων...γνωρίζει κανείς να μου πει αν αυτοί που έδωσαν το '13 κ αυτοί που θα δώσουν το '14 θα μπουν όλοι μαζί το '15 ή οι φετινοί θα μπουν το '16....?
Παράθεση

Φρεντος

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Φρεντος
Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 913 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε στις 00:19, 27-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από olgaki22
φέτος θέλω να δώσω για σχολή αστυφυλάκων...γνωρίζει κανείς να μου πει αν αυτοί που έδωσαν το '13 κ αυτοί που θα δώσουν το '14 θα μπουν όλοι μαζί το '15 ή οι φετινοί θα μπουν το '16....?
Περυσι που ειχαν βγαλει ανακοινωση, νομιζω ειπαν οτι η σχολη θα παρει ξανα το 15 ατομα...
Λογικα εννοει και αυτους που θα δωσουν τωρα....Δε νομιζω να τους παρει το '16...
Αλλα απο αυτους ολα τα περιμενεις...Εδω μεχρι το Μαιο δε ξεραμε αν θα ειναι η αστυνομια στο μηχανογραφικο....
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους