Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,326 εγγεγραμμένα μέλη και 3,070,442 μηνύματα σε 94,331 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 686 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσες φορές έχετε σταλθεί στο γραφείο;

Πόσες φορές έχεται σταλθεί στο γραφείο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 35)
Ποτέ!
13
37,14%
1-2 φορές
14
40,00%
2-5 φορές
4
11,43%
5-10 φορές
1
2,86%
10+ φορές
3
8,57%

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη Γάτος Χωριάτης
Ο Γάτος Χωριάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 14 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε στις 11:18, 18-05-16:

Πόσες φορές έχετε σταλθεί στο γραφείο; Θεωρείτε πως σας έστειλαν για καλό λόγο ή πως το παρατράβηξαν λιγάκι;

Η μόνη φορά που εχω σταλθεί στο γραφείο (του γυμνασίου) ήταν πριν έναν μήνα που είχε δημιουργηθεί ένα θέμα στο σχολείο μου. Κάποια παιδιά (μαζί και εγώ) ζητήσαμε τα κλειδιά για μια αίθουσα όπου έχουμε ένα τραπέζι Πίνγκ-πόνγκ(αυτό συμβαίνει συχνά όταν έξω βρέχει). Όταν χτύπησε το κουδούνι ξεχάσαμε τα κλειδιά στην πόρτα και κάποιος είχε την ιδέα να μπει μέσα χωρίς άδεια και οι καθηγητές μόλις μπήκαν στην αίθουσα τα βρήκαν αναστατωμένα. Μετά βέβαια εμείς την πληρώσαμε.

Αν και θεωρώ πως μετά από αυτό καλά έκαναν και μας έστειλαν στο γραφείο, δεν ήταν και ανάγκη να κλειδώσουν οριστικά την αίθουσα .
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γάτος Χωριάτης : 18-05-16 στις 12:02.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

allall1 (Bilbo)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη allall1
Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 2 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 359 μηνύματα.

O allall1 We are all just visitors to this time έγραψε στις 12:55, 18-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Γάτος Χωριάτης
Πόσες φορές έχετε σταλθεί στο γραφείο; Θεωρείτε πως σας έστειλαν για καλό λόγο ή πως το παρατράβηξαν λιγάκι;

Η μόνη φορά που εχω σταλθεί στο γραφείο (του γυμνασίου) ήταν πριν έναν μήνα που είχε δημιουργηθεί ένα θέμα στο σχολείο μου. Κάποια παιδιά (μαζί και εγώ) ζητήσαμε τα κλειδιά για μια αίθουσα όπου έχουμε ένα τραπέζι Πίνγκ-πόνγκ(αυτό συμβαίνει συχνά όταν έξω βρέχει). Όταν χτύπησε το κουδούνι ξεχάσαμε τα κλειδιά στην πόρτα και κάποιος είχε την ιδέα να μπει μέσα χωρίς άδεια και οι καθηγητές μόλις μπήκαν στην αίθουσα τα βρήκαν αναστατωμένα. Μετά βέβαια εμείς την πληρώσαμε.

Αν και θεωρώ πως μετά από αυτό καλά έκαναν και μας έστειλαν στο γραφείο, δεν ήταν και ανάγκη να κλειδώσουν οριστικά την αίθουσα .
Φίλε κάτσε να πας λυκειο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ougka pougka

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη ougka pougka
H ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 100 μηνύματα.

H ougka pougka έγραψε στις 16:42, 18-05-16:

Κάμποσες.. Αλλά την αποβολή κατάφερα να την πάρω την τελευταία μέρα του Γυμνασίου,μπράβο μου
Παράθεση

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Γάτος Χωριάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 14 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε στις 17:33, 18-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από ougka pougka
Κάμποσες.. Αλλά την αποβολή κατάφερα να την πάρω την τελευταία μέρα του Γυμνασίου,μπράβο μου
Aμααν, πώς το κατάφερες αυτό?
Παράθεση

ougka pougka

Μαθητής Α' λυκείου

H ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 100 μηνύματα.

H ougka pougka έγραψε στις 20:04, 18-05-16:

Κοίτα, είχα κάνει διάφορα στο παρελθόν. Τη μια πήγα να πάρω αποβολή επειδή αργούσα συνέχεια, την άλλη μια Πρωταπριλιάτικη φάρσα μου πήγε λίιγο στραβά , την άλλη ο υποδιευθυντής κυριολεκτικά με κυνηγούσε το βράδυ της πολυήμερης (εκεί -κλασικά- έγιναν διάφορα και από μια βλακεία μου πήγα να την πληρώσω εγώ στο τέλος) κλπ. Αλλά τη μεγαλύτερη πατάτα την έκανα όταν την τελευταία Δευτέρα της χρονιάς αποφάσισα να κάνω κοπάνα την τελευταία ώρα (Ιστορία.. ), ΕΝΩ με είχε ήδη πιάσει ο διευθυντής να προσπαθώ να κάνω κοπάνα την πέμπτη ώρα. Μας κυνήγησε λίγο ο φύλακας, τηλέφωνο στο σπίτι (το οποίο σήκωσα εγώ ),και τσουπ,αποβολή. Για μισή ώρα. Ούτε σπίτι μου δεν πρόλαβα να φτάσω
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε στις 19:01, 19-05-16:

Κοίτα, είχα κάνει διάφορα στο παρελθόν. Τη μια πήγα να πάρω αποβολή επειδή αργούσα συνέχεια, την άλλη μια Πρωταπριλιάτικη φάρσα μου πήγε λίιγο στραβά , την άλλη ο υποδιευθυντής κυριολεκτικά με κυνηγούσε το βράδυ της πολυήμερης (εκεί -κλασικά- έγιναν διάφορα και από μια βλακεία μου πήγα να την πληρώσω εγώ στο τέλος) κλπ. Αλλά τη μεγαλύτερη πατάτα την έκανα όταν την τελευταία Δευτέρα της χρονιάς αποφάσισα να κάνω κοπάνα την τελευταία ώρα (Ιστορία.. ), ΕΝΩ με είχε ήδη πιάσει ο διευθυντής να προσπαθώ να κάνω κοπάνα την πέμπτη ώρα. Μας κυνήγησε λίγο ο φύλακας, τηλέφωνο στο σπίτι (το οποίο σήκωσα εγώ ),και τσουπ,αποβολή. Για μισή ώρα. Ούτε σπίτι μου δεν πρόλαβα να φτάσω
Μου έδωσες ιδέα για το τί θα κανω του χρόνου. Σε ευχαριστώ. XD
Παράθεση

Kirdou

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Kirdou
Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 1,077 μηνύματα.

O Kirdou τι δεν καταλαβαινεις; έγραψε στις 21:35, 19-05-16:

Μονο για καφεδακι στο γραφειο
Παράθεση

Yelawolf

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Yelawolf
Ο Yelawolf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

O Yelawolf έγραψε στις 21:44, 19-05-16:

Αλητεία σκέτη είστε
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Τάσος97
Ο CosmicFurnace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,794 μηνύματα.

O Τάσος97 Vandaag ben ik broke έγραψε στις 22:39, 19-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Yelawolf
Αλητεία σκέτη είστε
real OGs
Παράθεση

ougka pougka

Μαθητής Α' λυκείου

H ougka pougka έγραψε στις 06:45, 20-05-16:

Μου έδωσες ιδέα για το τί θα κανω του χρόνου. Σε ευχαριστώ. XD
να' σαι καλά

Αλητεία σκέτη είστε
Αλήτης γεννιέσαι, δε γίνεσαι
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ougka pougka : 20-05-16 στις 06:45. Αιτία: AutoMerge
Παράθεση

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε στις 16:20, 20-05-16:

Αλητεία σκέτη είστε
Τι να κάνουμε δεν μπορούν όλοι να είναι σαν εμάς. Οκ να πώ την αλήθεια έχουμε (όπως είναι φυσικό για αυτήν την ηλικία) κάνει πολύ χειρότερα πράγματα. (Απλά δεν μας έχουν πιάσει ). Απλά αυτή είναι η μόνη φορά που έχω σταλθεί στο γραφείο για κάτι.

Ναί ρε my man!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γάτος Χωριάτης : 20-05-16 στις 16:20. Αιτία: AutoMerge
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 17:49, 20-05-16:

Καθε μερα ημουν εκει
Παράθεση

Fast

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Fast
Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,329 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 18:38, 20-05-16:

Αυτό σημαίνει σκληρός καριόλης!
12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

thodoris kn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thodoris kn
Ο thodoris kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 100 μηνύματα.

O thodoris kn έγραψε στις 18:48, 20-05-16:

Ποτε,με φοβαται ακομη και ο διευθυντης.
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,692 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 23:09, 20-05-16:

Ωραιο θεμα, θα δουμε ποιος ηταν ο μεγαλυτερος Αλητηζ του Γυμνασιου
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotis econ
Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 477 μηνύματα.

O panagiotis econ έγραψε στις 23:36, 20-05-16:

Ετσι για την ιστορια (οχι πως εχει καμια σημασια) 3η γυμνασιου που ηταν η ''χρονια'' μου ειχα φαει 46 ή 47 αποβολες...Θυμαμαι χαρακτηριστικα μια μερα που εφαγα 7 αποβολες, δηλαδη ολο το 7ωρο ημουν εξω...Δεν το λεω για να δειχτω απλα μιας που το ανοιξατε το θεμα τα θυμαμαι και γελαω
Παράθεση

ougka pougka

Μαθητής Α' λυκείου

H ougka pougka έγραψε στις 01:19, 21-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από panagiotis econ
Ετσι για την ιστορια (οχι πως εχει καμια σημασια) 3η γυμνασιου που ηταν η ''χρονια'' μου ειχα φαει 46 ή 47 αποβολες...Θυμαμαι χαρακτηριστικα μια μερα που εφαγα 7 αποβολες, δηλαδη ολο το 7ωρο ημουν εξω...Δεν το λεω για να δειχτω απλα μιας που το ανοιξατε το θεμα τα θυμαμαι και γελαω
Αν θεωρούνται και αυτά αποβολές, τότε...

Για το ρεκόρ, πάντως, έχω συμμαθητή που -μεταξύ άλλων- έσπασε το ταβάνι της τουαλέτας, όταν πήγε να πιάσει τη μπάλα του βόλεϊ που είχε προσγειωθεί εκεί. Θέλω να δω ποιος θα τον ξεπεράσει
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ougka pougka : 21-05-16 στις 07:01.
Παράθεση

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε στις 17:12, 21-05-16:

Κοίτα ρε! Χάρη σε εσένα πρέπει να βάλω ένα: 47+ στη δημοσκόπηση!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γάτος Χωριάτης : 21-05-16 στις 17:25.
Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Τάσος97
Ο CosmicFurnace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,794 μηνύματα.

O Τάσος97 Vandaag ben ik broke έγραψε στις 17:16, 21-05-16:

αυτό ονομάζεται 1 αποβολή also known as μονοήμερη
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε στις 17:24, 21-05-16:

Αν θεωρούνται και αυτά αποβολές, τότε...

Για το ρεκόρ, πάντως, έχω συμμαθητή που -μεταξύ άλλων- έσπασε το ταβάνι της τουαλέτας, όταν πήγε να πιάσει τη μπάλα του βόλεϊ που είχε προσγειωθεί εκεί. Θέλω να δω ποιος θα τον ξεπεράσει
Εγώ το ξεπερνώ άνετα. Στην ίδια αίθουσα που συνέβη αυτό που σας έλεγα, άφησα να πέσει κάτω μία μπάλα μπόουλινγκ (ναι έχουμε και από αυτές) να πέσει στο πάτωμα της αίθουσας σπάζοντας μέχρι και το τσιμέντο, που είναι κάτω από την αίθουσα. (Δεν έφταιγα εγώ ένας φίλος μου, μου την πέταξε στα χέρια.) Μετά από αυτό φύγαμε από την αίθουσα και δεν ξαναμιλήσαμε ποτέ για αυτό. Το περίεργο είναι πως επειδή είχαμε βάλει κάτι παλιά στρώματα πάνω στην ρωγμή του τσιμέντου η ζημιά έχει ακόμη να ανακαλυφθεί.

[ΕDIT:]
Το πρόβλημα όμως είναι πως η μπάλα Bowling είναι ακόμη προσκολλημένη στο πάτωμα που σημαίνει πως μόλις την ανακαλύψει ένας καθηγητής:

Δεν θα τα πάμε καθόλου καλά.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γάτος Χωριάτης : 21-05-16 στις 17:44.
Παράθεση

aye

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη aye
H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 18:56, 21-05-16:

Αλητεία σκέτη είστε
Αρχική Δημοσίευση από DarthFederer
Ωραιο θεμα, θα δουμε ποιος ηταν ο μεγαλυτερος Αλητηζ του Γυμνασιου
η στιγμή που τα 13χρονα σας έχουν πάρει στα σοβαρά και παραθέτουν με καμάρι τα κατορθώματα τους
ΑΧΑΧΑΧΑ
Παράθεση

presvis

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη presvis
Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 122 μηνύματα.

O presvis έγραψε στις 19:02, 21-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από aye
η στιγμή που τα 13χρονα σας έχουν πάρει στα σοβαρά και παραθέτουν με καμάρι τα κατορθώματα τους
ΑΧΑΧΑΧΑ
κλαίω
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,665 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 19:02, 21-05-16:

εγώ πήγα μια φορά γραφείο και έκλαιγα
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Απόφοιτος του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 11,994 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 19:04, 21-05-16:

Τι badass είστε όλα μωρέ, εγώ ποτέ δεν πήγα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ougka pougka

Μαθητής Α' λυκείου

H ougka pougka έγραψε στις 03:23, 22-05-16:

ΑΧΑΧΑΧΑ
14 ε καλα δε ξεσκιζομαστε κιολας, ενα μηνυμα γραψαμε!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ougka pougka : 22-05-16 στις 03:41.
Παράθεση

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotis econ
Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 477 μηνύματα.

O panagiotis econ έγραψε στις 10:08, 22-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
αυτό ονομάζεται 1 αποβολή also known as μονοήμερη
Φιλε δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα υπαρχουν και ωριαιες αποβολες..Αν τωρα μιλαμε για μονοημερες-διημερες κλπ τοτε παω πασο
Παράθεση

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε στις 17:59, 22-05-16:

ΑΧΑΧΑΧΑ
Παράθεση

aye

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη aye
H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 18:05, 22-05-16:

πω πω τι λες τώρα

εσύ που δεν είσαι retarded πως μπορείς να συνυπάρχεις με άτομα σαν εμάς; δεν θίγεται η εξυπνάδα σου;
Παράθεση

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε στις 19:31, 22-05-16:

πω πω τι λες τώρα

εσύ που δεν είσαι retarded πως μπορείς να συνυπάρχεις με άτομα σαν εμάς; δεν θίγεται η εξυπνάδα σου;
Παράθεση

juste un instant (Βασίλης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη juste un instant
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.

O juste un instant Examens, histoire, économie FINI - 1 heu έγραψε στις 21:37, 22-05-16:

Δε θυμαμαι καλα...
Παράθεση

ougka pougka

Μαθητής Α' λυκείου

H ougka pougka έγραψε στις 04:29, 23-05-16:

πω πω τι λες τώρα

εχει αισθηση του χιουμορ

πραγματικα απορω πως ακριβως εβγαλες το συμπερασμα οτι σας εχουμε παρει στα σοβαρα, ενω στα μηνυματα μας κανει μπαμ οτι αυτοσαρκαζομαστε. καθαρα να πεις την εξυπναδα σου, ε; Ό,τι να'ναι τελείως
Παράθεση

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε στις 06:37, 23-05-16:

εχει αισθηση του χιουμορ

πραγματικα απορω πως ακριβως εβγαλες το συμπερασμα οτι σας εχουμε παρει στα σοβαρα, ενω στα μηνυματα μας κανει μπαμ οτι αυτοσαρκαζομαστε. καθαρα να πεις την εξυπναδα σου, ε; Ό,τι να'ναι τελείως
Ακριβως όπως τα'πες
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γάτος Χωριάτης : 23-05-16 στις 06:54.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,698 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 22:39, 23-05-16:

Εγώ και η διεθύντρια φέτος:

Ωραίοι, αθώοι προβληματισμοί...
Παράθεση

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε στις 12:13, 25-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Εγώ και η διεθύντρια φέτος:

Ωραίοι, αθώοι προβληματισμοί...

Τώρα εννοείς εμάς ή την διευθύντρια !
Πλκ κανω...

Σε αυτό εγώ θα έλεγα: Ihr werdet euch schon vertragen! (Θα τα βρείτε)
Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,698 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 12:17, 25-05-16:

Τώρα εννοείς εμάς ή την διευθύντρια !
Πλκ κανω...

Σε αυτό εγώ θα έλεγα: Ihr werdet euch schon vertragen! (Θα τα βρείτε)

Δεν θέλω να κλείσω ειρήνη μαζί της

Schön wär's aber ich glaube , wir passen leider nicht zusammen ( ωραία θα ήταν αλλά πιστεύω, ότι δυστυχώς δεν ταιριάζουμε μαζι)

Το μόνο κακό είναι ότι δεν μπορώ να αποδώσω ούτε εγώ ούτε αυτή
Παράθεση

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε στις 16:27, 25-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover

Δεν θέλω να κλείσω ειρήνη μαζί της

Schön wär's aber ich glaube , wir passen leider nicht zusammen ( ωραία θα ήταν αλλά πιστεύω, ότι δυστυχώς δεν ταιριάζουμε μαζι)

Το μόνο κακό είναι ότι δεν μπορώ να αποδώσω ούτε εγώ ούτε αυτή
Δέν πειράζει, θα το συνηθίσετε και οι δύο, δεν υπάρχει άλλη λύση.
Παράθεση

JohnLegend-7-

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη JohnLegend-7-
Ο JohnLegend-7- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O JohnLegend-7- έγραψε στις 01:48, 11-06-16:

Φυσικά και είναι ανάγκη, σας εμπιστεύτηκαν με την αίθουσα και εσείς η μόνη δουλειά που είχατε να κάνετε είναι να την προσέχετε. Αν αυτοί που μπήκαν μετά έσπαγαν το τραπέζι πινγκ - πονγκ (πανάκριβο) και άλλα πράγματα οι καθηγητές έπρεπε να τα πληρώσουν από τις τσέπες τους.
Παράθεση

fotisapple (je m'appelle fotis.)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη fotisapple
Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.

O fotisapple έγραψε στις 15:49, 03-12-16:

καμια ειμαι και απουσιολογος
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη PanosGR
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 611 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε στις 16:15, 03-12-16:

Εγώ είχα πάει στον Γυμνασιάρχη στην πρώτη γυμνασίου επειδή μια κοπέλα καθόταν στα πόδια μου εν ώρα πληροφορικής. Είχα τρομάξει, ομολογώ.
Παράθεση

ultraviolence

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,012 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 16:17, 03-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από fotisapple
καμια ειμαι και απουσιολογος
Αυτό που το λέτε λες και ειναι κάποιο αξίωμα
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη PanosGR
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 611 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε στις 16:24, 03-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Αυτό που το λέτε λες και ειναι κάποιο αξίωμα
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,074 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 16:40, 03-12-16:

προσωπικά είχα φάει αποβολές και από τις τάξεις των μαθητών..
Παράθεση

miss marple

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη miss marple
H miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.

H miss marple έγραψε στις 17:14, 03-12-16:

εγώ ποτέ κι είναι το απωθημένο μου, πολύ ήθελα...
Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.

O fotisapple έγραψε στις 17:25, 03-12-16:

Φυσικά και δεν είναι αξίωμα αλλα τωρα ο απουςιολόγος να πηγαίνει στο γραφείο είναι κάπως
Παράθεση

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 17:31, 03-12-16:

4 φορές μόνο στην Γ γυμνασίου εγώ οπότε είμαι πάνω από 10 :p
Παράθεση

miss marple

Φοιτητής

H miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.

H miss marple έγραψε στις 18:49, 03-12-16:

Φυσικά και δεν είναι αξίωμα αλλα τωρα ο απουςιολόγος να πηγαίνει στο γραφείο είναι κάπως
ήμουν απουσιολόγος σε όλο το λύκειο, και παράλληλα είχα πάντα τις περισσότερες αδικαιολόγητες απουσίες, βασικά ,ήμουν σε όλο το λύκειο στο όριο (μία ακόμη και έμενα)

Τι θα πει είναι κάπως? Μήπως ως μορφωμένο παιδί που είσαι θα έπρεπε να καταλάβεις ότι όλα αυτά είναι στερεότυπα?
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

O fotisapple έγραψε στις 09:03, 04-12-16:

Ναι εντάξει δεν λέω αλλα τωρα ένας μαθητής του 19.5 να κάνει τόσες απουσίες είναι καπως δεν ξέρω κιόλας αλλα νομίζω ότι έτσι είναι
Παράθεση

PolGR1509

Supervisor

Το avatar του χρήστη PolGR1509
Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,036 μηνύματα.

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε στις 11:54, 04-12-16:

Ναι εντάξει δεν λέω αλλα τωρα ένας μαθητής του 19.5 να κάνει τόσες απουσίες είναι καπως δεν ξέρω κιόλας αλλα νομίζω ότι έτσι είναι
Και ο απουσιολόγος πάνω απ'όλα μαθητής είναι. Απλά απουσιολόγοι χρίζονται αυτοί με τη μεγαλύτερη βαθμολογία γιατί υποτίθεται πως είναι πιο υπεύθυνα και πειθαρχημένα άτομα από τους υπολοίπους που δεν το πιστεύω προσωπικά. Όπως και να 'χει, αυτό δεν έχει καμία σχέση με τις απουσίες κλπ..Δηλαδή άμα ο απουσιολόγος δεν είναι το παραπαίδι των καθηγητών που καρφώνει τα πάντα και έχει μονίμως σηκωμένο το χέρι και δεν λείπει φυσικά ποτέ-που είναι και η εικόνα του κλασικού απουσιολόγου στα μυαλά πολλών- είναι «κάπως»;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PolGR1509 : 04-12-16 στις 11:54. Αιτία: AutoMerge
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

miss marple

Φοιτητής

H miss marple έγραψε στις 13:08, 04-12-16:

Το θέμα των απουσιών και του γραφείου και των παρατηρήσεων νομίζω ότι σηκώνει μεγάλη συζήτηση. Θα σου πω απλά ότι για εμένα, κάποιος που εκμεταλλεύεται σωστά το όριο των απουσιών του, είτε είναι καλός μαθητής είτε όχι, είναι απλά έξυπνος!
πάντως φιλικά θα σου πω, μην εγκλωβίζεσαι στην εικόνα του ''καλού και άξιου πρώτου μαθητή''.
Πέραν του ότι είναι απλά ένα ακόμη στερεότυπο, δείχνει ότι δεν έχεις και κριτική σκέψη....
με όλη την καλή διάθεση
Παράθεση

Akratitos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akratitos
Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 81 μηνύματα.

O Akratitos sometimes i find myself in Nowher έγραψε στις 13:35, 04-12-16:

Fotisapple τι βαθμους εβγαζες?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Fresh, Stark21

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους