Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,329 εγγεγραμμένα μέλη και 3,093,582 μηνύματα σε 96,211 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 949 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

[Πανελλήνιες 2017] Αποτελέσματα βαθμολογιών

meetmeinmontauk

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 9,070 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 21:24, 29-06-17:

Από το Υπουργείο Πολιτισμού, Παιδείας και Θρησκευμάτων γνωστοποιείται ότι η βαθμολόγηση των γραπτών των πανελλαδικών εξετάσεων των Γενικών Λυκείων ολοκληρώθηκε και οι βαθμοί θα ανακοινωθούν αύριο Παρασκευή 30-6-2017. Πιο συγκεκριμένα:
  1. Οι βαθμοί των πανελλαδικών εξετάσεων των ΓΕΛ και των ΕΠΑΛ-Β΄ (στα κοινά με τα ΓΕΛ μαθήματα) θα αναρτηθούν την Παρασκευή 30-6-2017 σε όλα τα Λύκεια της χώρας.
  2. Όλοι οι υποψήφιοι θα μπορούν να βρίσκουν τη βαθμολογία τους στην ιστοσελίδα http://results.it.minedu.gov.gr πληκτρολογώντας τον 8-ψήφιο κωδικό τους και τους 4 αρχικούς χαρακτήρες από το επώνυμο, το όνομα, το πατρώνυμο και το μητρώνυμο του υποψηφίου σε κεφαλαίους ελληνικούς χαρακτήρες.
  3. Για τους βαθμούς των ειδικών μαθημάτων θα εκδοθεί νέο δελτίο τύπου.
Επίδης,από την Πέμπτη 6-7-2017 και μετά, όλοι οι υποψήφιοι στην ηλεκτρονική διεύθυνση http://exams.it.minedu.gov.gr θα μπορούν να οριστικοποιήσουν το μηχανογραφικό τους δελτίο (επιλέγοντας ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ) ως και την Παρασκευή 14-7-2017.
Εδώ θα μπορείτε να αναρτήσετε τα αποτελέσματα σας καθώς και να μοιραστείτε τα συναισθήματα σας γι' αυτά χωρίς να επιβαρύνουμε το θέμα Πανελλήνιες 2017 .
Καλά αποτελέσματα σε όλους!
Το θέμα θα παραμείνει κλειστό και θα ανοίξει αύριο μετά τις 9:00.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

meetmeinmontauk

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 9,070 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 08:09, 30-06-17:

Το θέμα ξεκλειδώθηκε!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη PanosGR
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 695 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε στις 08:19, 30-06-17:

So it begins.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Volkswagen Fan
Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,614 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε στις 08:33, 30-06-17:

Καλα αποτελεσματα παιδια.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

antnyyy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη antnyyy
Ο antnyyy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών . Έχει γράψει 76 μηνύματα.

O antnyyy έγραψε στις 08:36, 30-06-17:

Καλά αποτελέσματα σε όλους!!Και να θυμάστε τίποτα δεν τελείωσε με τις πανελλήνιες...υπάρχουν και άλλες λύσεις...υγεια πάνω απολα...καλη τύχη!!!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SilentPill

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη SilentPill
Ο SilentPill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O SilentPill έγραψε στις 08:43, 30-06-17:

τι ωρα μπορουμε να τα δουμε απο την ιστοσελιδα; γιατι οταν παταω πανω της δεν ανοιγει;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 08:43, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από SilentPill
τι ωρα μπορουμε να τα δουμε απο την ιστοσελιδα; γιατι οταν παταω πανω της δεν ανοιγει;
11
Παράθεση

Νίκοs

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νίκοs
Ο Νίκοs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O Νίκοs έγραψε στις 09:42, 30-06-17:

Καλά αποτελέσματα σε όλους ♡♡♡
Παράθεση

underdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη underdog
Ο underdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O underdog έγραψε στις 09:50, 30-06-17:

συνουσιαζω τα μαθηματικα παιδια
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φοιτητής

Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 10:05, 30-06-17:

Βγήκαν τα αποτελέσματα καλή σας επιτυχία.
Παράθεση

underdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο underdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O underdog έγραψε στις 10:07, 30-06-17:

15966 5ο πεδιο

εκθ 14,6
μαθ 12,1
αεππ 18,4
αοθ 19,9
Παράθεση

Φοιτητής

O Σωτηρης13 έγραψε στις 10:08, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από underdog
15966 5ο πεδιο

εκθ 14,6
μαθ 12,1
αεππ 18,4
αοθ 19,9
μια χαρά είσαι
Παράθεση

underdog

Αποκλεισμένος χρήστης

O underdog έγραψε στις 10:10, 30-06-17:

15966 5ο πεδιο

εκθ 14,6
μαθ 12,1
αεππ 18,4
αοθ 19,9

ευχαριστω φιλε πανηγυριζα σαν τρελος οταν το μαθα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

HeatHen

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη HeatHen
Ο HeatHen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

O HeatHen έγραψε στις 10:18, 30-06-17:

Εκθεση : 14,3
Βιολογια : 19,5
Φυσικη : 18,4
Χημεια : 19,4
Συνολο : 18.233

Δεν στεναχωριεμαι. Μονο μια τεραστια απογοητευση νιωθω.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mariasem

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mariasem
H Mariasem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Mariasem έγραψε στις 10:27, 30-06-17:

πως μπορω να βρω τη βαση δεδομενων των βαθμολογιων στις πανελληνιες 2017?
Αν το βρει καποιος ας το ανεβασει..

Πως μπορώ να βρω τη βάση δεδομένων των βαθμολογιών 2017
Παράθεση

Τυφών

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Τυφών
Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 225 μηνύματα.

O Τυφών έγραψε στις 10:49, 30-06-17:

Έκθεση 18.3
Μαθηματικά 18.6
Φυσική 19.4
Χημεία 20
19.036

Συγχαρητήρια σε όλους για τον επίπονο αυτό αγώνα.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πα.Κ (Παναγιώτης)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Πα.Κ
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

O Πα.Κ http://ischool.e-steki.gr/member.php?u=8 έγραψε στις 10:49, 30-06-17:

Έκθεση: 17,6
Χημεία: 17,8
Βιολογία: 18,7
Φυσική: 19,2

Σύνολο: 18.337
Παράθεση

Giorgoshan

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Giorgoshan
Ο Giorgoshan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Giorgoshan έγραψε στις 10:52, 30-06-17:

Η σχολή που ίσως περασω είναι 11.300 μόρια. Εγώ έχω 11.100 μόρια. Περναω ή όχι;
Παράθεση

Φοιτητής

O Σωτηρης13 έγραψε στις 10:53, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Giorgoshan
Η σχολή που ίσως περασω είναι 11.300 μόρια. Εγώ έχω 11.100 μόρια. Περναω ή όχι;
κάτσε να δεις τι θα κάνουν οι βάσεις
Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,614 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε στις 11:06, 30-06-17:

Μπραβο παιδια στο σχολειο μου ο μεγαλυτερος βαθμος ηταν 18.050!!!!!!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ιππολύτη
H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 717 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε στις 11:22, 30-06-17:

Καλημέρα φίλοι μου. Συγχαρητήρια σε όλους!!

Έκθεση 16.1
Λατινικά 19.2
Ιστορία 18.3
Αρχαία 19.5

1ο πεδίο: 18.436
25 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giorgos199666

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giorgos199666
Ο Giorgos199666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,309 μηνύματα.

O Giorgos199666 έγραψε στις 11:24, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από stefaniat

Έκθεση 16.1
Λατινικά 19.2
Ιστορία 18.3
Αρχαία 19.5

Συγχαρητηρια
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

O Volkswagen Fan έγραψε στις 11:24, 30-06-17:

Μπραβο το ηξερα οτι θα εσκιζες!!!!!!!
Παράθεση

Giorgoshan

Νεοφερμένος

Ο Giorgoshan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Giorgoshan έγραψε στις 11:32, 30-06-17:

Τα αποτελέσματα μου δίνουν 11.092 μόρια(1ο πεδίο).Χειρότερα από όσο υπολόγιζα να γράψω σίγουρα.Τα αποτελέσματα μου αφήνουν μια αίσθηση απογοήτευσης.Το συγκεκριμμένο αποτέλεσμα είναι χειρότερο του αναμενόμενου. Ελπίζω να περάσω σε σχολή που πέρσι είχε 11.275 μόρια (θα περάσω μόνο εφόσον πέσει η βάση) μιλάω για τη θεολογική Θεσσαλονίκης.Ο στόχος μου ήταν ανώτερες σχολές αλλά το αποτέλεσμα φρενάρει πολύ τις δυνατότητες επιλογής. Ξέρει κανένας αν η σχολή αυτή θα πέσει η θα ανέβει; Τι λένε οι εκτιμήσεις;Εχω καμία ελπίδα ή θα ξαναδινω;
Παράθεση

Mask1000

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Mask1000
Ο Mask1000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

O Mask1000 έγραψε στις 11:43, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Giorgoshan
Τα αποτελέσματα μου δίνουν 11.092 μόρια(1ο πεδίο).Χειρότερα από όσο υπολόγιζα να γράψω σίγουρα.Τα αποτελέσματα μου αφήνουν μια αίσθηση απογοήτευσης.Το συγκεκριμμένο αποτέλεσμα είναι χειρότερο του αναμενόμενου. Ελπίζω να περάσω σε σχολή που πέρσι είχε 11.275 μόρια (θα περάσω μόνο εφόσον πέσει η βάση) μιλάω για τη θεολογική Θεσσαλονίκης.Ο στόχος μου ήταν ανώτερες σχολές αλλά το αποτέλεσμα φρενάρει πολύ τις δυνατότητες επιλογής. Ξέρει κανένας αν η σχολή αυτή θα πέσει η θα ανέβει; Τι λένε οι εκτιμήσεις;Εχω καμία ελπίδα ή θα ξαναδινω;
Καλά man αν εσυ απογοητευτηκες εγώ τι πρέπει να πώ; Αστυνομικές σχολές που ήθελα δε πιάνω σίγουρα.Μόλις βλέπω πόσο έγραψα στην αρχή σκέφτομαι να αρπαξω τα βιβλία να τα καψω αφού είμαι έξαλλος αλλά σύντομα καλμαρω και αντιμπετωπιζω ψύχραιμα την κατάσταση.Περιμένουμε βάσεις τώρα αλλά μάλλον 90% θα ξαναδωσω.Εσύ αν δεν ανέχεις να ξαναδώσεις βάλε κάποια σχολή που να είναι κοντά στα μόρια σου 1η επιλογή και αν είσαι τυχερός και πέσει η βάση της σχολής μπαίνεις αλλιώς ξανά πανελλήνιες όπως εγώ.Δεν είσαι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος.
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Αγγελος Κοκ
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 11:46, 30-06-17:

Κατα 90% ξαναδινω
Νομιζω η καλυτερη σχολη που πιανω ειναι μηχανικων παραγωγης
Παράθεση

Γατόπαρδος.

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Γατόπαρδος.
Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 606 μηνύματα.

O Γατόπαρδος. έγραψε στις 11:53, 30-06-17:

19129 στο 3ο πεδιο .ευχομαι να περασετε ολοι εκει που θελετε !!!
12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mechaniceng

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mechaniceng
Ο mechaniceng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O mechaniceng έγραψε στις 11:59, 30-06-17:

15912 στο 2ο πεδίο με πρωτη επιλογή σμυα που δύσκολα περναω και δεύτερη επιλογή ημμυ ΔΠΘ που ελπίζω να περασω
Παράθεση

OliaK

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη OliaK
H OliaK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H OliaK έγραψε στις 12:03, 30-06-17:

17.076 στο 3ο πεδίο
12.121 στο 2ο πεδίο

Περνάω πουθενά ή να ξαναδώσω;
Παράθεση

Φοιτητής

O Σωτηρης13 έγραψε στις 12:04, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από OliaK
17.076 στο 3ο πεδίο
12.121 στο 2ο πεδίο

Περνάω πουθενά ή να ξαναδώσω;
εξαρτάται τι θέλεις
Παράθεση

alex99!

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη alex99!
Ο alex99! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O alex99! έγραψε στις 12:05, 30-06-17:

2ο Πεδίο 15.500
Μαθηματικα 14,9
Φυσικη 15,2
Χημεία 17,3
Έκθεση 15,1
Καλά αποτελέσματα σε όλους
Παράθεση

OliaK

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη OliaK
H OliaK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H OliaK έγραψε στις 12:08, 30-06-17:

Ένα χημικό μου είπαν ότι το πιάνω, αλλά έχω ανασφάλεια, τέλος πάντων, το πιθανότερο είναι να ξαναδώσω μιας και φέτος δεν έδωσα τον καλύτερο μου εαυτό και ελπίζω του χρόνου να συνέλθω...

Εύχομαι να μπορούσαν όλοι να πιάσουν τις σχολές που θέλουν... Καλή επιτυχία σε όλους και συγχαρητήρια σε όσους έγραψαν όσο καλά ήθελαν, σας θαυμάζω!
Παράθεση

sofia10

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη sofia10
H sofia10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 172 μηνύματα.

H sofia10 έγραψε στις 12:16, 30-06-17:

μεχρις στιγμης πολυ υψηλες βαθμολογιες εχω ακουσει στο 3ο πεδιο..2ο 18.200 το υψηλοτερο βεβαια για το σχολειο μου δεν εχω μαθει ακομα
Παράθεση

allall1 (Bilbo)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη allall1
Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 2 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 359 μηνύματα.

O allall1 We are all just visitors to this time έγραψε στις 12:16, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Γατόπαρδος.
19129 στο 3ο πεδιο .ευχομαι να περασετε ολοι εκει που θελετε !!!
Ωραιος μάγκα μ ,συγχαρητήρια , οδοντιατρική ήθελες νομίζω , την πιάνεις φορ φαν
Παράθεση

Sinai

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Sinai
Ο Sinai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Sinai έγραψε στις 12:16, 30-06-17:

Συγχαρητήρια σε όσους πέρασαν εκεί που ήθελαν. Εγώ πάντως ανήκω πιθανότατα σε όσους δε πέρασαν και κατά 95% ξαναδινω.Καλό μας κουράγιο.
Παράθεση

cisse

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη cisse
Ο cisse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O cisse έγραψε στις 12:18, 30-06-17:

14134 δευτερο πεδιο εχω ελπιδες για μαθηματικο πατρας?
Παράθεση

Giorgoshan

Νεοφερμένος

O Giorgoshan έγραψε στις 12:18, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Mask1000
Καλά man αν εσυ απογοητευτηκες εγώ τι πρέπει να πώ; Αστυνομικές σχολές που ήθελα δε πιάνω σίγουρα.Μόλις βλέπω πόσο έγραψα στην αρχή σκέφτομαι να αρπαξω τα βιβλία να τα καψω αφού είμαι έξαλλος αλλά σύντομα καλμαρω και αντιμπετωπιζω ψύχραιμα την κατάσταση.Περιμένουμε βάσεις τώρα αλλά μάλλον 90% θα ξαναδωσω.Εσύ αν δεν ανέχεις να ξαναδώσεις βάλε κάποια σχολή που να είναι κοντά στα μόρια σου 1η επιλογή και αν είσαι τυχερός και πέσει η βάση της σχολής μπαίνεις αλλιώς ξανά πανελλήνιες όπως εγώ.Δεν είσαι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος.
Παίζει να μην την πιάσω θα την βάλω 1η επιλογή αλλά και πάλι μπορεί να μην την πιάσω.Οπότε ίσως ξαναδώσω.
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,284 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 12:19, 30-06-17:

Καλά τι έγινε φέτος, 2/3 μηνύματα είναι "θα ξαναδώσω"; Μην πάτε με αυτή την λογική του ηττημένου ρε παιδιά, εσείς καθορίζετε τις βάσεις και όχι το ανάποδο!
Παράθεση

tonyler

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tonyler
Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 77 μηνύματα.

O tonyler τρελόπαιδο έγραψε στις 12:30, 30-06-17:

Σκληρός^
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giorgoshan

Νεοφερμένος

O Giorgoshan έγραψε στις 12:30, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Καλά τι έγινε φέτος, 2/3 μηνύματα είναι "θα ξαναδώσω"; Μην πάτε με αυτή την λογική του ηττημένου ρε παιδιά, εσείς καθορίζετε τις βάσεις και όχι το ανάποδο!
Δυστυχώς ξεκινάμε με αυτή την ηττημένη νοοτροπία ώστε αν περάσουμε τελικά(ΑΝ) να χαρούμε πιο πολύ.Αλλά δε το βλέπω.
Παράθεση

Mask1000

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Mask1000
Ο Mask1000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

O Mask1000 έγραψε στις 12:41, 30-06-17:

Χάσαμε. Ο κόπος μιας χρονιάς πήγε χαμένος. Μια χρονιά διάβασμα γιατί; Για να ξαναδινουμε;
Παράθεση

Γατόπαρδος.

Απόφοιτος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 606 μηνύματα.

O Γατόπαρδος. έγραψε στις 12:46, 30-06-17:

Παιδια μην στεναχωριεστε για τιποτα ..Ξαναδωστε οσοι δεν τα πηγατε καλα .Ειναι δυσκολα την δευτερη φορα αλλα αξιζει πιστεψτε με .Την πρωτη φορα εγραψα 16800 (2016) δεν το εβαλα ποτε κατω και φετος περναω .
Ιατρικο ΣΣΑΣ θελω φιλε
Παράθεση

chris2799

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη chris2799
Ο chris2799 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

O chris2799 έγραψε στις 12:55, 30-06-17:

15363 στο 5ο πεδίο εγώ έβγαλα !!!! Κατά πάσα πιθανότητα περνάω εφαρμοσμένη πληροφορική στο ΠΑΜΑΚ !!!(η βάση της πέρυσι ήταν 15091)
Παράθεση

GFireP (Γιώργος Μάριος)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη GFireP
Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 931 μηνύματα.

O GFireP ~Hope will never be silent έγραψε στις 12:55, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από stefaniat

Έκθεση 16.1
Λατινικά 19.2
Ιστορία 18.3
Αρχαία 19.5

Ήμουν σίγουρος αγαπητή INFP
Συγχαρητήρια!!!
Παράθεση

Desmond

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Desmond
Ο Desmond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O Desmond έγραψε στις 13:04, 30-06-17:

Εκθεση 15.3
Φυσικη 18.7
Μαθηματικα 19.7
Χημεια 19.9

18590 μορια λετε να πιανω ΗΜΜΥ αθηνα ?
Παράθεση

nestgeor99

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nestgeor99
Ο nestgeor99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Λάρισα) . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O nestgeor99 έγραψε στις 13:08, 30-06-17:

Έκθεση 18
Χημεία 19.5
Φυσική 19.9
Βιολογία 18.7
Σύνολό: 19.016
Ελπίζω για Ιατρική Λάρισας ή Αλεξανδρούπολης! Θεσσαλονικής έίμαι πολύ οριακά! Τι λέτε? Όπως και αν έχει μπράβο σε όλους παιδιά!!!
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nicknikolaras

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Nicknikolaras
Ο Nicknikolaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O Nicknikolaras έγραψε στις 13:16, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Αγγελος Κοκ
Κατα 90% ξαναδινω
Οι μηχανικοί παραγωγής και διοίκησης πάντως δεν είναι καθόλου άσχημη σχολή οπότε αν όντως περάσεις εκεί ξανασκέψου το...Παίρνεις ουσιαστικά το ίδιο πτυχίο με μηχανολόγους απλώς έχεις εξειδίκευση στην διοίκηση + ότι είναι μόνο 2 σχολές στην Ελλάδα άρα το επάγγελμα δεν ειναι ιδιαίτερα κορεσμένο
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 7,391 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 13:18, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Αγγελος Κοκ
Κατα 90% ξαναδινω
Σκέψου το. Πάντως αν περάσεις από Ξάνθη πες μου.
Παράθεση

Γατόπαρδος.

Απόφοιτος

O Γατόπαρδος. έγραψε στις 13:50, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από nestgeor99
Έκθεση 18
Χημεία 19.5
Φυσική 19.9
Βιολογία 18.7
Σύνολό: 19.016
Ελπίζω για Ιατρική Λάρισας ή Αλεξανδρούπολης! Θεσσαλονικής έίμαι πολύ οριακά! Τι λέτε? Όπως και αν έχει μπράβο σε όλους παιδιά!!!
Μπαινεις λογικα θεσσαλονικη
Παράθεση

nestgeor99

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nestgeor99
Ο nestgeor99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Λάρισα) . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O nestgeor99 έγραψε στις 13:59, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Γατόπαρδος.
Μπαινεις λογικα θεσσαλονικη
Μακάρι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Energy, Katalina_, marietaki22

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους