Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,245 εγγεγραμμένα μέλη και 3,014,938 μηνύματα σε 90,661 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 827 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Ctavrouliniii

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ctavrouliniii
H Ctavrouliniii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 145 μηνύματα.

H Ctavrouliniii έγραψε στις 00:29, 06-08-16:

Fight Club του Fincher

Απλά ΠΡΕΠΕΙ να το δείτε, είναι πια κλασικό !
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Γκρινιάρης Gkrr
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 01:08, 06-08-16:

Είδα το "The Mist", θρίλερ του 2007. Το χειρότερο τέλος σε ταινία, ever Για αυτό μάλλον αγαπήθηκε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,543 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 01:20, 06-08-16:

Sing Street

Everybody wants some!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro che 7 (Αλέξανδρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Alejandro che 7
Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,512 μηνύματα.

O Alejandro che 7 έγραψε στις 02:42, 06-08-16:

Cien Anos de Perdon / To Steal a Thief και Storia D' amore καλές
Παράθεση

meetmeinmontauk

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 6,309 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 15:06, 07-08-16:

Avatar ψιλοβαριόμουν να τη δω και τελικά την είδα με την καλύτερή μου φίλη μετά από παρακάλια ωραία ταινία, αλληγορική. λίγο κουραστική ωστόσο. 7-7,5/10
Stranger Than Fiction απλά ταινιάρα αξίζει να τη δει κανείς, 9/10
Παράθεση

Muxu Su

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 19:03, 07-08-16:

Είδα το Kill Bill. Τελικά ισχύει ότι ο Ταραντίνο όταν την έκανε την ταινία είχε τα πολύ κέφια του ! Λατρεύω Ούμα Θέρμαν στον συγκεκριμένο ρόλο.
Επίσης είδα επιτέλους το Nymphomaniac. Aυτό που πάω τρελά στον Trier είναι ότι είναι ένας μισάνθρωπος και πάνω απο όλα πεσσιμιστής και το περνάει σε κάθε του ταινία. (Έστω και σε αυτό το λίγο που έπαιξε η Θέρμαν, απλά τέλεια)
Και τέλος, The Girl with the Dragon Tattoo, η γυναίκα απλά απίστευτη, στο πόσο καλά έπαιξε το ρόλο της. Μου άρεσε επίσης και το τέλος, ναι εκεί που τον βλέπει με την αλλη.
Δεν είμαι καλή στο να βαθμολογήσω και γι αυτό δεν το κάνω αλλωστε.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

meetmeinmontauk

Φοιτητής

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 6,309 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 19:43, 07-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από Muxu Su
Είδα το Kill Bill. Τελικά ισχύει ότι ο Ταραντίνο όταν την έκανε την ταινία είχε τα πολύ κέφια του ! Λατρεύω Ούμα Θέρμαν στον συγκεκριμένο ρόλο.
Επίσης είδα επιτέλους το Nymphomaniac. Aυτό που πάω τρελά στον Trier είναι ότι είναι ένας μισάνθρωπος και πάνω απο όλα πεσσιμιστής και το περνάει σε κάθε του ταινία. (Έστω και σε αυτό το λίγο που έπαιξε η Θέρμαν, απλά τέλεια)
Και τέλος, The Girl with the Dragon Tattoo, η γυναίκα απλά απίστευτη, στο πόσο καλά έπαιξε το ρόλο της. Μου άρεσε επίσης και το τέλος, ναι εκεί που τον βλέπει με την αλλη.
Δεν είμαι καλή στο να βαθμολογήσω και γι αυτό δεν το κάνω αλλωστε.
Σου αρεσε το nymphomaniac? νιωθω οτι αυτη η ταινια δεν εχει καν λογο υπαρξης
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ωρορα

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ωρορα
H Ωρορα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.

H Ωρορα έγραψε στις 20:26, 07-08-16:

Την ταινία Austenland και την pride and prejudice . Αυτό το καλοκαίρι με έχει πιάσει μανία να παρακολουθώ ταινίες που βασίζονται στα βιβλία της Τζέιν Όστιν.
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη whitelioness
H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,006 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 17:07, 08-08-16:

The Jacket
(εχω μια μικρη αδυναμια σε ταινιες που θυμαμαι οτι εχουν παρει συγγενεις και δει ενω εγω ημουν αρκετα μικροτερη και θυμαμαι μονο στιγμιοτυπα απ αυτες)
μου αρεσε πολυ. ωραιο καστ, υποθεση και μουσικη. χωρις περιττες φανφαρες. αξιζει να τη δειτε.
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,006 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 19:17, 12-08-16:

Perfume: The Story of a Murderer
(δεν εχω διαβασει το βιβλιο ωστε να συγκρινω)
μου αρεσε. η υποθεση ειχε ενδιαφερον. δεν ξερω σχετικα με την αφηγηση- σιγουρα βοηθα στο να προχωρησει η πλοκη αλλα δεν ειμαι πολυ φαν γενικα. επισης κατι με τους extra? επαιζαν σα να βαριοντουσαν? δεν ξερω, ισως να ταν η σκηνοθεσια/editing σε εκεινα τα σημεια.
ωραια μουσικη (και μια αδυναμια στον ben whishaw )
Κράτα το
Παράθεση

Muxu Su

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 10:08, 18-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk
Σου αρεσε το nymphomaniac? νιωθω οτι αυτη η ταινια δεν εχει καν λογο υπαρξης
Δεν θα έλεγα τόσο ότι μου ''άρεσε'' όσο ότι είναι ενα θεμα που ελαχιστές ταινίες προσεγγίζουν. Εντάξει όμως τι να πεις γούστα είναι αυτά..
Είδα το Comet.Ok, καλή ταινιούλα αλλά δεν μου φάνηκε κάτι το ουαου.. Άλλο ένα love story που απλά διαδραματίζεται φαινομενικά σε παράλληλα σύμπαντα. Plus, Waking life, τι να πω γι αυτή τη ταίνια, απλά δείτε την. Το μόνο αρνητικό είναι ότι σε όλη την ταινία θα πρέπει να είσαι όντως εκεί για να καταλαβεις τι παίζεται και τι λέει ο κάθε χαρακτήρας.

p.s: είμαι μόνο εγώ που βρήκα το Fight club μια ταινία μέτρια και την πλέον υπερεκτιμημένη;
Παράθεση

billie perrakis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη billie perrakis
Ο billie perrakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 65 μηνύματα.

O billie perrakis έγραψε στις 01:16, 24-08-16:

the bank Job με τον Jason statham εξαιρετικη ταινια μαλλον η καλυτερη του...!!!
Παράθεση

aegloswen

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,370 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 01:42, 24-08-16:

Now you see me 1. Magicians!

Αρχική Δημοσίευση από Muxu Su
Είδα το Comet.Ok, καλή ταινιούλα αλλά δεν μου φάνηκε κάτι το ουαου.. Άλλο ένα love story που απλά διαδραματίζεται φαινομενικά σε παράλληλα σύμπαντα.
Έλα ρε εμένα μου άρεσε πολύ πάντως.
Παράθεση

aye (mercedes)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη aye
H mercedes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 23:11, 30-08-16:

50 shades of grey. Δεν μ'άρεσε.
Παράθεση

johny_02

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη johny_02
Ο johny_02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O johny_02 έγραψε στις 11:12, 31-08-16:

Epic movie!
Παράθεση

Tobeornottobe

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Tobeornottobe
H Tobeornottobe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H Tobeornottobe έγραψε στις 11:41, 31-08-16:

"Me before you"
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 00:15, 01-09-16:

Suicide Squad
ψαρεψα και την ειδα στον κιν/φο (δεν αντεξα χεχ)
ηταν διασκεδαστικη (αν και στο επομενο slow motion take zack snyder style θα πατησω το κομβιο αυτοκαταστροφης.)
πολλοι εχουν γραψει κριτικες που υποδεικνυουν γιατι βγηκε αδυναμη αυτη η ταινια και εχουν δικιο στα περισσοτερα σημεια.
aka εαν σας πληρωσουν να τη δειτε, πατε
Παράθεση

wonderfullife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη wonderfullife
H wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 91 μηνύματα.

H wonderfullife Αγαπάτε γιατί χανόμαστε... έγραψε στις 08:44, 01-09-16:

"Me before you"
Επρόκειτο για λογοτεχνικό βιβλίο της Τζότζο Μόις, που μεταφέρθηκε πρόσφατα στην μεγάλη οθόνη. Υπέροχη ταινία, αλλά την μαγεία του βιβλίου δεν την φτάνει...κακά τα ψέματα
Για όσους ενδιαφέρονται έχει κυκλοφορήσει και δεύτερο βιβλίο, από την ίδια συγγραφέα φυσικά, με τίτλο "Μετά από σένα". Ουσιαστικά επικεντρώνεται στη ζωή της πρωταγωνίστριας του πρώτου βιβλίου. Βασικά, διαβάστε τις περιλήψεις για να καταλάβετε.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη wonderfullife : 01-09-16 στις 09:03.
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,745 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 00:09, 04-09-16:

Memento

Όλοι μου έλεγαν πως δεν παίζει να καταλάβω τίποτα αν τη δω. Πράγματι, στην αρχή μου ήταν ΤΡΟΜΕΡΑ δυσνόητη και το timeline ήταν τόσο μπερδεμένο που ήθελα να τη παρατήσω επειδή μου έσπασε τα νεύρα σε κάποιο σημείο. Όμως, στην πορεία όλα ξεδιάλυναν με έναν συναρπαστικό τρόπο και μου άρεσε πολύ. Συστήνω ανεπιφύλακτα - τρομερά mind fuck ταινία που απαιτεί μια άλφα προσοχή αν κάποιος σκοπεύει να την παρακολουθήσει. Ειδάλλως το πράγμα ξεφεύγει και καταντάει κουραστική και ακαταλαβίστικη.

Das Weisse Band (White Ribbon)

Μου την πρότεινε μια καθηγήτρια μου κανα χρόνο πριν και ήθελα να τη δω. Άργησα να την δω, αλλά και τώρα που την είδα μπορώ να πω πως μου φάνηκε κουραστική και κάπως ακαταλαβίστικη σε μερικά σημεία. Δεν κατάλαβα πως συνδέονταν μερικά πράγματα και δεν μου άφησε την καλύτερη εντύπωση. Ωστόσο, μου άρεσε πολύ ο τρόπος που σκιαγραφήθηκαν οι σχέσεις μεταξύ κάποιων ατόμων. Απο ολόκληρη την ταινία απόλαυσα μόνο το τελευταίο μισάωρο. Στην υπόλοιπη διάρκεια δεν καταλάβαινα τίποτα, βαριόμουν αφάνταστα και ήθελα να την κλείσω επειδή μου φαίνονταν όλα κουλά και ανόητα. Στο τελευταίο μισάωρο που όλα έβγαλαν νόημα και ξεδιάλυναν, εξακολουθούσα να μην είμαι ικανοποιημένη.
Παράθεση

Ερινύς (Weil disease)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Weil disease αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,417 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 00:15, 04-09-16:

Le jour des corneilles

Πολύ γλυκιά ταινία, πολύ μ' άρεσε!
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 01:05, 10-09-16:

The neon demon
Ηθελα να δω πολυ αυτη την ταινια λογω του τρειλερ.
Ηταν ενδιαφερουσα και πολυ εντονη με τα πλανα των διαδρομων, την παρατεταμενη σιωπη, το πως ειχαν ρυθμισει το σκοταδι να υπερισχυει του φωτος.
καποια κομματια ηταν καπως δυσπεπτα
εχμ, ελπιζω να τη δουν κι αλλοι στο στεκι και να πουν τη γνωμη τους
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη whitelioness : 10-09-16 στις 01:20.
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,543 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 20:38, 24-09-16:

Αρκετά διαφορετική και περίεργη ταινία, δε βγαίνουν κάθε μέρα τέτοιες ταινίες.

Αρχική Δημοσίευση από wonderfullife
"Me before you"
Επρόκειτο για λογοτεχνικό βιβλίο της Τζότζο Μόις, που μεταφέρθηκε πρόσφατα στην μεγάλη οθόνη. Υπέροχη ταινία, αλλά την μαγεία του βιβλίου δεν την φτάνει...κακά τα ψέματα
Πόσο συμφωνώ! Πιο πολύ έκλαψα διαβάζοντας το βιβλίο παρά βλέποντας την ταινία, έχω διαβάσει και το δεύτερο βιβλίο καλό είναι, να το διαβάσεις.
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωλογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Καναδάς (Αμερική). Έχει γράψει 18,495 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 21:53, 24-09-16:

Me Before You
Παράθεση

Emilonop (Ευαγγελία Μ.)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Emilonop
H Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

H Emilonop Δεν μπορώ να διαβάσω, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ. έγραψε στις 22:04, 24-09-16:

Αχ, την είδα χθες το βράδυ. Ακόμη κλαίω!
Παράθεση

Ερινύς (Weil disease)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Weil disease αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,417 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 23:31, 24-09-16:

Suicide Squad.
Μέτρια.
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωλογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Καναδάς (Αμερική). Έχει γράψει 18,495 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 13:09, 25-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από Emilonop
Αχ, την είδα χθες το βράδυ. Ακόμη κλαίω!
Εγώ δεν έκλαψα αλλά με άγγιξε εντάξει Στη μόνη ταινί που παρά λίγο να κλάψω ήταν το my sister's keeper.
Παράθεση

aye (mercedes)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη aye
H mercedes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 14:30, Σήμερα:

Memento (2000)
Μου άρεσε πολύ. Αξίζει να την δείτε.

Τhe Game (1997)
Εh καλή ήταν. Σίγουρα δεν περίμενα αυτό το τέλος.

Νever let me go (2010)
Έτσι κι έτσι. Μάλλον δεν μ'άρεσε

Επόμενο το Shutter Island.
Παράθεση

meetmeinmontauk

Φοιτητής

H meetmeinmontauk έγραψε στις 15:45, Σήμερα:

La cara oculta αν θέλετε να δείτε θρίλερ μυστηρίου και λίγο mind-fuck, να μην τη δείτε το τρέιλερ αποκαλύπτει τα 2/3 της ταινίας και το "σασπενς" υπάρχει μόνο στο τελευταίο μισάωρο. είναι όμως τόσο προβλέψιμο οπότε δεν υπάρχει σασπενς επί της ουσίας. 6,5/10
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Κούκου-Βάγια
H Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 62 μηνύματα.

H Κούκου-Βάγια Αλλα τα μάτια του λαγού κι άλλα της κουκ έγραψε στις 20:26, Σήμερα:

the choice

πολυ ωραια ταινια ρομαντικο δραμα επεσε και λιγο κλαματακι
8/10

επισης ωραια και αυτη που ειδα χθες the best of me
εκει και αν επεσε κλαμα
9/10
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους