Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,899 εγγεγραμμένα μέλη και 2,804,008 μηνύματα σε 79,472 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 833 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

τρελή φιλόσοφος

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 849 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος μπλιαξ έφαγα φυστίκι με τη φλούδα έγραψε στις 15:59, 21-07-14:

α ξέχασα να πω εγώ πρόσφατα είδα το
the possession kai
chloe

η πρώτη καλή ήταν αλλά είχε έντομα και εγώ δεν μπορώ τα έντομα στα θρίλερ (ξέρετε που βγαίνουν από το στόμα και τοιάυτα) σιχαίνομαι

η δεύτερη χάλια.χάλια υπόθεση χάλια σκηνοθεσία.απλά κάποιος είχε ζωηρή φαντασία εκείνη την μέρα και είπε
.
Είτε κάποιος ήθελε να δείξει απλά το βυζί της amanda seyfried και έτσι χάσαμε 1,5 ώρα από τη ζωή μας
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hephaestus

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Hephaestus
Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 968 μηνύματα.

O Hephaestus heroes fight like greeks έγραψε στις 17:54, 21-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από chester20080
Από τα paranormal το 1 και το 3 αξίζουν, τα άλλα δεν είναι τόσο καλά/τρομακτικά. Άντε,λίγο και το spinoff που εχουν κάνει,the marked ones.
Σε αυτο εχεις δικιο...οταν,ομως, εχεις δει το ενα δεν μπορεις να μη δεις και τα αλλα..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Μορφίνη)

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Μορφίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,522 μηνύματα.

H Alma Libre ~Σουλμέτ του τηγανιού~ 27/12/13 έγραψε στις 18:15, 21-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από *Serena*
Συγκλονιστικά!!!

Από τις φετινές ταινίες που έχω δει είναι η αγαπημένη μου κυρίως εξαιτίας του.
Μην ξεχνάμε και το Όσκαρ..

Παρεπιπτόντως, στο Ote TV, έχει το DBC προς ενοικίαση. Το πρόσεξα πριν λίγο.
Παράθεση

*Serena* (Εύα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη *Serena*
H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 4,098 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε στις 18:19, 21-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Μην ξεχνάμε και το Όσκαρ..

Παρεπιπτόντως, στο Ote TV, έχει το DBC προς ενοικίαση. Το πρόσεξα πριν λίγο.
ΤΑ Οσκαρ. Και οι δύο πήραν.
Παράθεση

Alma Libre (Μορφίνη)

Μαθητής Α' λυκείου

H Μορφίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,522 μηνύματα.

H Alma Libre ~Σουλμέτ του τηγανιού~ 27/12/13 έγραψε στις 18:25, 21-07-14:

ΤΑ Οσκαρ. Και οι δύο πήραν.
Ναι, το θυμάμαι. Αλλά λέγαμε για τον Jared.

Πάντως, πίστευα πως θα σάρωνε το 12 χρόνια σκλάβος, και όχι το dbc.. Αλλά αφού σάρωσε, μου μένει μόνο να το δω.
Παράθεση

*Serena* (Εύα)

Φοιτητής

H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 4,098 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε στις 18:31, 21-07-14:

Ναι, το θυμάμαι. Αλλά λέγαμε για τον Jared.

Πάντως, πίστευα πως θα σάρωνε το 12 χρόνια σκλάβος, και όχι το dbc.. Αλλά αφού σάρωσε, μου μένει μόνο να το δω.
Μα αι θινκ το 12 χρόνια σκλάβος πήρε πιο πολλά οσκαρ. Καλύτερης ταινίας, σκηνοθεσίας και η Λουπίτα και ίσως κι άλλα. Το dbc πήρε μόνο τα αντρικού ρόλου και δικαιολογημένα και μόνο τις θυσίες τους να υπολογίσεις. Ειδικά ο McConaughy έμοιαζε με το ένα πόδι στον τάφο έτσι μισός που είχε μείνει.
Παράθεση

Alma Libre (Μορφίνη)

Μαθητής Α' λυκείου

H Alma Libre ~Σουλμέτ του τηγανιού~ 27/12/13 έγραψε στις 18:40, 21-07-14:

Μα αι θινκ το 12 χρόνια σκλάβος πήρε πιο πολλά οσκαρ. Καλύτερης ταινίας, σκηνοθεσίας και η Λουπίτα και ίσως κι άλλα. Το dbc πήρε μόνο τα αντρικού ρόλου και δικαιολογημένα και μόνο τις θυσίες τους να υπολογίσεις. Ειδικά ο McConaughy έμοιαζε με το ένα πόδι στον τάφο έτσι μισός που είχε μείνει.

Ναι. Αλλά πήραμε και εμείς.
Θεωρούσα πως θα τα έπαιρνε όλα ξερωγω το 12 χρόνια σκλάβος, αυτό εννοούσα κυρίως.
Με πρόλαβες, γιατί ήθελα να πω για την μεταμόρφωση.

Και οι δύο ήταν σαν λείψανα. Τι να σου πω, εγώ έβλεπα φωτο απο τα γυρίσματα και την μεταμόρφωση και ήμουν έτοιμη να κλάψω. Αλλά πραγματικά, ήταν συγκλονιστική η μεταμόρφωση του Leto αλλά και του Μακόναχι.

Ελπίζω το ίδιο και για τη ταινία. Μάλλον βρήκα τι θα βάλω να δω.
Παράθεση

*Serena* (Εύα)

Φοιτητής

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε στις 18:49, 21-07-14:

Ναι. Αλλά πήραμε και εμείς.
Θεωρούσα πως θα τα έπαιρνε όλα ξερωγω το 12 χρόνια σκλάβος, αυτό εννοούσα κυρίως.
Με πρόλαβες, γιατί ήθελα να πω για την μεταμόρφωση.

Και οι δύο ήταν σαν λείψανα. Τι να σου πω, εγώ έβλεπα φωτο απο τα γυρίσματα και την μεταμόρφωση και ήμουν έτοιμη να κλάψω. Αλλά πραγματικά, ήταν συγκλονιστική η μεταμόρφωση του Leto αλλά και του Μακόναχι.

Ελπίζω το ίδιο και για τη ταινία. Μάλλον βρήκα τι θα βάλω να δω.
Ναι όντως. Απλά ο Jared ειναι από μόνος του λίγο skinny και δεν φαινόταν τόσο πτώμα σαν τον άλλο.

Να τη δεις! Αξίζει πραγματικά! Κορυφαία σκηνή για μένα η Rayon με τον πατέρα της.

Facts:
H ιστορία όσον αφορά το ρόλο του Matthew είναι πραγματικότατη!
Η ταινία γυρίστηκε μέσα σε 1 μήνα ή λιγότερο δε θυμάμαι γιατί δεν θα ήταν καλό για την υγεία τους να μείνουν πχ 3 μήνες έτσι.
Παράθεση

Alma Libre (Μορφίνη)

Μαθητής Α' λυκείου

H Alma Libre ~Σουλμέτ του τηγανιού~ 27/12/13 έγραψε στις 19:01, 21-07-14:

Ναι όντως. Απλά ο Jared ειναι από μόνος του λίγο skinny και δεν φαινόταν τόσο πτώμα σαν τον άλλο.

Να τη δεις! Αξίζει πραγματικά! Κορυφαία σκηνή για μένα η Rayon με τον πατέρα της.

Facts:
H ιστορία όσον αφορά το ρόλο του Matthew είναι πραγματικότατη!
Η ταινία γυρίστηκε μέσα σε 1 μήνα ή λιγότερο δε θυμάμαι γιατί δεν θα ήταν καλό για την υγεία τους να μείνουν πχ 3 μήνες έτσι.
Ναι, η αλήθεια είναι πως μετά το Mr. Nobody έμεινε πετσί και κόκκαλο. Πιστεύω θα υπάρξει συγκίνηση άμα την δω.

Ναι, για την ιστορία το ξέρω, το έχω διαβάσει και σε εφημερίδες. ανυπομονώ να το δω και στην ταινία
Παράθεση

*Serena* (Εύα)

Φοιτητής

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε στις 19:13, 21-07-14:

Ναι, η αλήθεια είναι πως μετά το Mr. Nobody έμεινε πετσί και κόκκαλο. Πιστεύω θα υπάρξει συγκίνηση άμα την δω.

Ναι, για την ιστορία το ξέρω, το έχω διαβάσει και σε εφημερίδες. ανυπομονώ να το δω και στην ταινία
Ναι είναι συγκινητική!

Να τη δεις και να μας πεις εντυπώσεις.
Παράθεση

Alma Libre (Μορφίνη)

Μαθητής Α' λυκείου

H Alma Libre ~Σουλμέτ του τηγανιού~ 27/12/13 έγραψε στις 19:21, 21-07-14:

Ναι είναι συγκινητική!

Να τη δεις και να μας πεις εντυπώσεις.
Έγινε! Θα την βάλω να κατεβαίνει μες την βδομάδα (αν την βρω) για να την δω το ΣΚ, πρώτα ο θεός.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pkat876

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη pkat876
H pkat876 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 76 μηνύματα.

H pkat876 έγραψε στις 03:00, Σήμερα:

Σώμα με σώμα!!! Απλά υπέροχο<3 http://youtu.be/p_rak6tfBtw
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους