Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,945 εγγεγραμμένα μέλη και 2,808,182 μηνύματα σε 79,682 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 723 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Emilouko

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Emilouko
H Emilouko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 2,523 μηνύματα.

H Emilouko Vivid imagination is a privilege έγραψε στις 16:01, 25-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Alireza
Ε εντάξει. Εντάξει. ΕΝΤΑΞΕΙ. Ήταν για πολλά κλάματα η ταινία! Αφιέρωσα 2 ολόκληρες μέρες και για το βιβλίο και για την ταινία αλλά άξιζε

Πράγματι το sixth sense ήταν και είναι αγαπημένη μου. Το σοκ όταν...
ήταν τεράστιο και ακόμα το θυμάμαι
Όντως.Εγώ ήμουν να πέσω στα πατώματα με το βιβλίο

Για εμένα ήταν μικρό το σοκ ...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 854 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος κοπελιά,έχεις μία μούρη στο duckface σου έγραψε στις 17:42, 25-07-14:

the railway man : το είδα με μία φίλη μου και μας άρεσε πάρα πολύ.οπότε σας προτείνω να τη δείτε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nuria.m

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη nuria.m
H nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H nuria.m έγραψε στις 18:47, 26-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk
Αξιζει να δω το Illuminati? Το βιβλιο ειναι εξαιρετικα ενδιαφερον... αλλα η ταινια τι λεει?
εμενα προσωπικα μου αρεσε περισσοτερο η ταινια απο το βιβλιο...

the descendants:ωραια φωτογραφια...αλλα τιποτα παραπανω...υπερεκτιμημενη ταινιουλα..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nuria.m : 26-07-14 στις 18:51.
Παράθεση

intefina (Κωνσταντίνα)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη intefina
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H intefina έγραψε στις 19:30, 26-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από nuria.m
εμενα προσωπικα μου αρεσε περισσοτερο η ταινια απο το βιβλιο...

the descendants:ωραια φωτογραφια...αλλα τιποτα παραπανω...υπερεκτιμημενη ταινιουλα..
Α όχι..Εδώ θα διαφωνήσω.. Την είδα όταν είχε βγει και μου είχε αρέσει πολύ..Γούστα είναι αυτά βέβαια
Παράθεση

nuria.m

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη nuria.m
H nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H nuria.m έγραψε στις 20:38, 26-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από intefina
Α όχι..Εδώ θα διαφωνήσω.. Την είδα όταν είχε βγει και μου είχε αρέσει πολύ..Γούστα είναι αυτά βέβαια
αληθεια ε??εγω περιμενα πολλα περισσοτερα λογω ολων αυτων που ειχα ακουσει...ισως αν ειχε γινει καλυτερη επιλογη ηθοποιων να μου αρεσε περισσοτερο...!!απο την αρχη μεχρι το τελος κατι δεν μου καθοταν καλα...
Παράθεση

intefina (Κωνσταντίνα)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη intefina
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H intefina έγραψε στις 21:13, 26-07-14:

Ε εντάξει δεν αρέσουν όλα σε όλους..εμένα πάντως δε με ενόχλησε κάτι στη συγκεκριμένη ταινία..
Anyway..Χθες είδα to jobs..ωραία ήταν..ανεμενόμενη πλοκή για βιογραφία
Παράθεση

Deutsch... Lover (Μαρίχεν)

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Μαρίχεν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,837 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Ταξιδευοντας στο Μοναχο ~31.08.14~ έγραψε στις 22:24, 26-07-14:

evil dead μου αρεσε αρκετα!
Παράθεση

Alireza

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 551 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 12:43, 27-07-14:

Dallas Buyers Club
Αρκετά καλή, πρωτότυπη θα έλεγα. Ωραίες ερμηνείες Leto και McConaughey
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

HarissonFord

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη HarissonFord
Ο HarissonFord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O HarissonFord έγραψε στις 14:41, 27-07-14:

Οι ταινίες Getaway και Red 2 είναι πολύ καλές!
Παράθεση

Alireza

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 551 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 12:10, Χθες:

12 Years a Slave
Υπέροχη!!! Τη συστήνω ανεπιφύλακτα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alireza : Χθες στις 12:13.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

phneloph !!! (πηνελοπη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη phneloph !!!
H πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H phneloph !!! έγραψε στις 13:29, Χθες:

Goal!

πρεπει να την εχω δει καμμια 10 φορες!
Παράθεση

Hephaestus

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Hephaestus
Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 999 μηνύματα.

O Hephaestus heroes fight like greeks έγραψε στις 00:21, Σήμερα:

ΝΟΑΗ

ψιλοβλακεια...
Παράθεση

ultraviolence (Αντώνης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 00:24, Σήμερα:

Prometheus (sequel απο alien)
Παράθεση

Peace_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Peace_
H Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 810 μηνύματα.

H Peace_ I smelt your scent on the seat belt έγραψε στις 00:56, Σήμερα:

Θεός για μια εβδομάδα. Μεγάλη μάπα..!
Παράθεση

Hephaestus

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Hephaestus
Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 999 μηνύματα.

O Hephaestus heroes fight like greeks έγραψε στις 01:02, Σήμερα:

Τον πρωταγωνιστη αυτης της ταινιας ποτε δεν το πηγαινα....χειροτερες ερμηνειες απο αυτον δεν εχω ξαναδειι....
Παράθεση

Nina-nana

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nina-nana
H Nina-nana αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 639 μηνύματα.

H Nina-nana έγραψε στις 01:26, Σήμερα:

The Love Punch (το κόλπο της ζωής μας) με Έμμα Τόμσον, Πιρς Μπρόσναν, Τάπενς Μίντλετον κλπ.

Χάλια ταινία. Είναι πραγματικά απίστευτο το ότι υπάρχουν ταινίες με τόσο καλούς ηθοποιούς που όμως δεν βλέπονται. Καμία συνοχή στο σενάριο, πολλή φλυαρία, μερικές αστείες σκηνές με τις οποίες γελάσαμε, αλλά τίποτα περισσότερο. Θα μπορούσα να φύγω στα μισά και ούτε θα με ένοιαζε να μη δω το τέλος.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους