Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 85,281 εγγεγραμμένα μέλη και 2,930,966 μηνύματα σε 86,216 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 824 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,523 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 16:06, 20-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από Stavri_

Έκανα με bold όσες έχω δει.
Θα πάω και εγώ με το μέρος των υπόλοιπων (American Beauty) επειδή είναι μια ταινία που θέλω να δω εδώ και πολύ καιρό. Απο όσες σημείωσα, με είχαν εντυπωσιάσει περισσότερο το Womb και το Theory of Everything, οπότε προτείνω και αυτές.
Επίσης, και η λίστα του Σίντλερ είναι μια πολύ καλή ταινία που δυστυχώς ακόμη δεν έχω σώσει να δω ολόκληρη.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Señorita ingeniosa)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Señorita ingeniosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Ειδομένη (Κιλκίς). Έχει γράψει 10,645 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 15:15, 21-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από Eileen
Με ενοχλεί το story, μπορώ να καταλάβω γιατί αρέσει σε κόσμο η ταινία. Το cast είναι καλό, η φωτογραφία είναι πολύ συμπαθητική είναι μία προσεγμένη - τεχνικά ταινία. Δε μπορώ να διανοηθώ πώς είναι το βιβλίο!
Το βιβλίο ήταν πολλάκις καλύτερο από την ταινία.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τιγρογατο (Χριστινα)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη τιγρογατο
H Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H τιγρογατο έγραψε στις 16:00, 21-08-15:

το Possession (1981) για δευτερη φορα
Παράθεση

nuria.m

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nuria.m
H nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 179 μηνύματα.

H nuria.m έγραψε στις 17:42, 22-08-15:

suite francaise: 7/10

Κατώτερη απο το βιβλιο, αλλα αρκετά ενδιαφέρουσα ταινία.
Παράθεση

meetmeinmontauk

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 3,350 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 17:47, 22-08-15:

The butterfly effect
The butterfly effect 2
The butterfly effect: revelations
μου άρεσαν αρκετά και οι 3 (αν και η πρώτη ήταν η καλύτερη). δεν καταλαβαίνω πως το 2 πήρε 4.4 αστέρια στο imdb. δεν ήταν και τέλειο αλλά ένα 6 το άξιζε.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους