Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 83,308 εγγεγραμμένα μέλη και 2,862,341 μηνύματα σε 82,802 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 733 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

salazar

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη salazar
Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O salazar έγραψε στις 10:25, 24-01-15:

Mulholland Drive.Απίθανη ταινία.Αν και δεν καταλαβαίνεις πολλά,με μια αναζήτηση στο google λύνονται οι απορίες και αποκαλύπτεται το τεράστιο ταλέντο του David Lynch
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

meetmeinmontauk (μανταλένα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H μανταλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,035 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 10:57, 24-01-15:

Αρχική Δημοσίευση από Jack of Spades
Από άποψη ερμηνειών ήταν μάπα...το "φοβερό" ήταν πως όλα αυτά συνέβησαν στην πραγματικότητα!
εμένα οι ερμηνείες καλές μου φάνηκαν.... πράγματι όμως, το συγκλονιστικό ήταν πως όλα αυτά ήταν αληθινά γεγονότα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jack of Spades (Κωνσταντίνος)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Jack of Spades
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών (ΤΕΙ/Σέρρες) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.

O Jack of Spades έγραψε στις 14:32, 24-01-15:

Αρχική Δημοσίευση από salazar
Reservoir Dogs.Πολύς ντόρος για το τίποτα.Ή οτυλάχιστον αυτή την αίσθηση άφησε σε εμένα.Από τις 3-4 ταινίες του Ταραντίνο που έχω δει δεν μου άρεσε καμία ιδιαίτερα.Μάλλον δεν ειναι για εμένα.ΜΗΝ βαράτε
Δεν είσαι ο μόνος!

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk
εμένα οι ερμηνείες καλές μου φάνηκαν.... πράγματι όμως, το συγκλονιστικό ήταν πως όλα αυτά ήταν αληθινά γεγονότα
Ο Benedict μπορεί ΠΟΛΥ καλύτερα, σε πολλές σκηνές ζοριζόταν επίτηδες να κάνει τον καταπιεσμένο gay!
Όσο για την Knightley τι να λέμε, ένα απ' τα μεγαλύτερα αγγούρια του Hollywood (και να 'τανε καμιά καλλονή πάει στα κομμάτια)...

Αρχική Δημοσίευση από Kurosaki
Το γαμάτο με αυτές τις ταινίες είναι να βρεις το νόημα που κρύβουν.. αλλιώς είναι σκατούλες
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Jack of Spades : 24-01-15 στις 14:46.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους