Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,590 εγγεγραμμένα μέλη και 3,077,667 μηνύματα σε 94,880 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 789 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Emilouko (Βarn Owl)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Emilouko
H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,669 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε στις 11:39, 14-08-17:

Hotaru no Haka (Grave of the Fireflies)

Δυο αδέρφια προσπαθούν να επιβιώσουν χωρίς γονείς στην Ιαπωνία του Β' Παγκοσμίου Πολέμου. Ινάφ σεντ. Πόνεσε η καρδούλα μου.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alex_t (Αλέξανδρος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Alex_t
Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 153 μηνύματα.

O Alex_t έγραψε στις 13:25, 14-08-17:

Το Sleep Tight είναι όντως πολύ ωραίο! Είναι πολύ creepy και λίγο διεστραμμένη ταινία, πράγμα που μου άρεσε αρκετά. Θέλω να δω και τον αόρατο επισκέπτη, παίζει και στο θερινό αυτές τις μέρες, αλλά βαριέμαι να πάω, οπότε θα τη δω σπίτι
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γατόπαρδος.

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Γατόπαρδος.
Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 569 μηνύματα.

O Γατόπαρδος. έγραψε στις 18:15, 15-08-17:

Wrong turn (2003),(2009)
Να τα δειτε ...και τα υπολοιπα
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους