Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,316 εγγεγραμμένα μέλη και 2,823,922 μηνύματα σε 80,503 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 751 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

Thoba19

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Thoba19
Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 798 μηνύματα.

O Thoba19 έγραψε στις 22:23, 24-03-13:

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 881 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 22:33, 24-03-13:

http://www.ocelotos.gr/cms/images/st...a/kopitses.jpg
κόπιτσες-μάρτυ λάμπρου
επιτέλους το τελείωσα(παρότι ήταν μικρό).
τι ωραίες αναμνήσεις μου φέρνει αυτό το βιβλίο..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Μαθητής Γ' λυκείου

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 881 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 23:06, 16-04-13:

να σου πώ μια ιστορία-χόρχε μπουκάΪ

είναι πολύ ωραίο,στην αρχή νόμιζα ότι ήταν πολύ παιδικό-ίσως ο τίτλος με παρέπεμπε σε κάτι τέτοιο-αλλά τελικά,δεν ισχύει καθόλου αυτό.ο χόρχε,ένας ψυχαναλυτής καθόλου συνηθισμένος,με έναν πολύ προβληματισμένο πελάτη,τον ντεμιάν,συζητούν για τα θέματα του δεύτερου,και ο χόρχε του λέει μια ιστορία ή ένα ανέκδοτο,δίνοντας έτσι λύση στα προβλήματά του
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Solmyr

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Solmyr
Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 538 μηνύματα.

O Solmyr Πώς απενεργοποιώ αυτή τη μαλακία??!!!!!! έγραψε στις 23:18, 16-04-13:

Βιολογία κατεύθυνσης

Είναι ένα σπουδαίο βιβλίο το οποίο χρησιμοποιείται για πάνω από 10 χρόνια ως ένα ισχυρό φυσικό υπνωτικό.Το συνιστώ σε όλους.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panos188 (Ριχάρδος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Panos188
Ο Ριχάρδος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 640 μηνύματα.

O Panos188 έγραψε στις 01:15, 17-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Solmyr
Βιολογία κατεύθυνσης

Είναι ένα σπουδαίο βιβλίο το οποίο χρησιμοποιείται για πάνω από 10 χρόνια ως ένα ισχυρό φυσικό υπνωτικό.Το συνιστώ σε όλους.
Ισχυρότερο υπνοτικό για μένα ήταν η γονιδιακή θεραπεία. Βέβαια, ανάλογα με τον άνθρωπο, αλλάζουν οι επιδράσεις. Εσένα τι σε κοιμίζει περισσότερο;
Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη OoOkoβοldOoO
H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε στις 15:03, 22-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από τρελή φιλόσοφος
να σου πώ μια ιστορία-χόρχε μπουκάΪ

είναι πολύ ωραίο,στην αρχή νόμιζα ότι ήταν πολύ παιδικό-ίσως ο τίτλος με παρέπεμπε σε κάτι τέτοιο-αλλά τελικά,δεν ισχύει καθόλου αυτό.ο χόρχε,ένας ψυχαναλυτής καθόλου συνηθισμένος,με έναν πολύ προβληματισμένο πελάτη,τον ντεμιάν,συζητούν για τα θέματα του δεύτερου,και ο χόρχε του λέει μια ιστορία ή ένα ανέκδοτο,δίνοντας έτσι λύση στα προβλήματά του
Είναι τέλειο τέλειο τέλειο τέλειο τέλειο βιβλίο!!! Και το άλλο με παρόμοιο τίτλο που χα διαβάσει, νομίζω λέγεται μικρές ιστορίες, κάπως έτσι είναι στην ίδια φιλοσοφία με αυτό!!! Και ο δρόμος της αυτοεξάρτησης είναι επίσης πολύ τέλειο βιβλίο! Λες και αυτός ο άνθρωπος βρίσκεται μέσα σου και σου αναλύει τις σκέψεις και τα συναισθήματά σου! Χόρχε Μπουκάι, Θεός
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fedde le Grand

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Fedde le Grand
Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε στις 15:04, 22-04-13:

Διαβάζω το ένας ξαφνικός θάνατος. Αδιάφορο έως τώρα...
Παράθεση

a posse ad esse

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη a posse ad esse
H a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.

H a posse ad esse έγραψε στις 15:05, 22-04-13:

Παράθεση

~Melania~ (Derek Hale ♥)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Derek Hale ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 3,082 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 15:12, 22-04-13:

Η συνέχεια της Λευκής Ορχιδέας!
Παράθεση

Θεμιστοπόλος

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Θεμιστοπόλος
Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,039 μηνύματα.

O Θεμιστοπόλος sitting here, thinking, έγραψε στις 15:20, 22-04-13:

Αυτό που τελείωσα πρόσφατα, μετά κόπων και βασάνων, ήταν η απολογία του Σωκράτη από πρωτότυπο.
Κατά τ' άλλα, διαβάζω διάφορα βιβλία τώρα για τη σχολή.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Μαρίχεν)

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Μαρίχεν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,970 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Ταξιδεύοντας στο Μόναχο ~31.08.14~ έγραψε στις 15:38, 22-04-13:

Καποια στιγμη διαβαζα το οσα αντεξει η ψυχη...
Παράθεση

Areti91

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Areti91
H Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 231 μηνύματα.

H Areti91 έγραψε στις 21:07, 24-04-13:

The Namesake - Jhumpa Lahiri

Τέλειο!!

Έχει βγει και σε ταινία.
Παράθεση

Alma Libre

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Alma Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,681 μηνύματα.

H Alma Libre ~Σουλμέτ του τηγανιού~ 27/12/13 έγραψε στις 22:04, 24-04-13:

Κάπου ν'ανήκεις-Φ.Μανδηλαράς

Με αφορμή μια "Πρόσφατη" συνάντηση με τον συγγραφέα στο σχολείο, αφού ξεκαθάριζα τα πράγματα βρήκα την περιγραφή του και το δανείστηκα.. Πάρα πολύ ωραίο.
Παράθεση

anna123 (Άννα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη anna123
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H anna123 έγραψε στις 13:35, 29-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Κάπου ν'ανήκεις-Φ.Μανδηλαράς

Με αφορμή μια "Πρόσφατη" συνάντηση με τον συγγραφέα στο σχολείο, αφού ξεκαθάριζα τα πράγματα βρήκα την περιγραφή του και το δανείστηκα.. Πάρα πολύ ωραίο.
''μήπως να μάθεις φίλε μου σε εσένα να ανήκεις;
μήπως αυτά είναι τελικά τα χρώματα της νίκης;''
πολύ καλό βιβλίο,συμφωνώ!

Εδώ και αρκετό καιρό, όποτε βρίσκω χρόνο, διαβάζω τον Αλχημιστή!
και μπορώ να πω πως μου αρέσει πολύ!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη JKaradakov : 29-04-13 στις 14:19. Αιτία: Merge συνεχόμενων μηνυμάτων.
Παράθεση

Alma Libre

Μαθητής Α' λυκείου

H Alma Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,681 μηνύματα.

H Alma Libre ~Σουλμέτ του τηγανιού~ 27/12/13 έγραψε στις 16:00, 29-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από anna123
''μήπως να μάθεις φίλε μου σε εσένα να ανήκεις;
μήπως αυτά είναι τελικά τα χρώματα της νίκης;''
πολύ καλό βιβλίο,συμφωνώ!
Ναι, αυτό.
Παράθεση

Denethor

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Denethor
Ο Denethor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O Denethor έγραψε στις 16:03, 29-04-13:

Παράθεση

Εχέμυθη (Το Κοροϊδάκι της Βικ :))

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Το Κοροϊδάκι της Βικ :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 01:05, 30-04-13:

Λοιπον ....διαβαζω το βιβλιο που πηρα στη μαμα μου για τα γενεθλια της ...Η αληθεια ειναι πως μου αρεσει παρα πολυ

Μια ιστορία έρωτα στο αποικιοκρατούμενο Βιετνάμ των αρχών του 20ού αιώνα.
Ο Νταν Νγκουγιέν είναι επτά χρονών όταν τον παντρεύουν με τη Βεν, είκοσι χρόνια μεγαλύτερή του. Η Βεν φροντίζει τον Νταν περισσότερο σαν μητέρα παρά σαν σύζυγος, ώς την ημέρα που ο μικρός γίνεται μάρτυρας του αποκεφαλισμού του πατέρα του από τον πανίσχυρο δικαστή Τοάν. Για να τον προστατέψει ο Βεν, τον κρύβει σαν υπηρέτη μέσα στο σπίτι του ίδιου του Τοάν. Εκεί, σιγά σιγά, ο νεαρός ερωτεύεται με πάθος την όμορφη εγγονή του δικαστή, την Τάι Μέι.
Μετά από πολλά χρόνια, ο Νταν, επίσημος κεντητής των ανακτόρων, και η Τάι Μέι, χορεύτρια της αυτοκρατορικής όπερας, ξανασυναντιούνται.
Τι θ΄ απογίνει ο έρωτάς τους; Τι μέλλον μπορεί να έχει; Θα επιζήσει, ή θα τον πνίξουν τελικά η έχθρα και το μίσος των οικογενειών τους;
Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Δαλιδά
H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 4,227 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε στις 02:08, 30-04-13:

Αφού τέλειωσα το Art of War, άρχισα το Casseroles et éprouvettes του Hervé This
Παράθεση

WhosYourDaddy

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη WhosYourDaddy
Ο WhosYourDaddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 57 μηνύματα.

O WhosYourDaddy έγραψε στις 04:06, 30-04-13:

θα αρχισω καποια στιγμη το sherlock
Παράθεση

El_Greko

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη El_Greko
Ο El_Greko αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος --- . Έχει γράψει 76 μηνύματα.

O El_Greko έγραψε στις 04:40, 30-04-13:

Το χρονικο του χρονου.Stephen Hawking.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

leuki kataigida

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη leuki kataigida
H leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 326 μηνύματα.

H leuki kataigida έγραψε στις 09:54, 30-04-13:

Δον Κιχώτη απο Θερβάντες.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bob Dylan (Kλεάνθης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bob Dylan
Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Bob Dylan My witness is the empty sky. έγραψε στις 10:24, 30-04-13:

Οn the Road-Jack Kerouac
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Καθηγητής

H Μαρίχεν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,970 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Ταξιδεύοντας στο Μόναχο ~31.08.14~ έγραψε στις 13:50, 03-05-13:

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bob Dylan (Kλεάνθης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Bob Dylan My witness is the empty sky. έγραψε στις 13:40, 04-05-13:

Για ποιο λόγο τη διαβάζει ο κόσμος;Πραγματικά απορώ!
Παράθεση

Καθηγητής

H Deutsch... Lover Ταξιδεύοντας στο Μόναχο ~31.08.14~ έγραψε στις 13:46, 04-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Bob Dylan
Για ποιο λόγο τη διαβάζει ο κόσμος;Πραγματικά απορώ!
μου αρεσε πολυ το σπιτι διπλα στο ποταμι και ειπα να διαβασω και αυτο
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Μαθητής Γ' λυκείου

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 14:10, 04-05-13:

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...8U5JdQy7qo9lvX

βασίσου πάνω μου-χόρχε μπουκάι
πραγματικά μαρέσουν πάρα πολύ τα βιβλία του
Παράθεση

Καθηγητής

H Deutsch... Lover Ταξιδεύοντας στο Μόναχο ~31.08.14~ έγραψε στις 14:54, 04-05-13:

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...8U5JdQy7qo9lvX

βασίσου πάνω μου-χόρχε μπουκάι
πραγματικά μαρέσουν πάρα πολύ τα βιβλία του
εχω διαβσει πολλα βιβλια του Μπουκαι.... Ειναι ολα ψυχολογικου περιεχομενου και μου αρεσει
Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Τάσος97
Ο CosmicFurnace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,381 μηνύματα.

O Τάσος97 #Monsters of the Cosmos έγραψε στις 14:58, 04-05-13:

Η Νέα Ολιστική Βοτανοθεραπεία - David Hoffmann
Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

H Το Κοροϊδάκι της Βικ :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 15:02, 04-05-13:

Ρε τι εχετε παθει ολοι με αυτη τη Λενα Μαντα;
Δεν εχω διαβασει ποτε βιβλιο της αλλα μια φορα ετυχε να την πετυχω στη Μενεγακη....πολυ ψωναρα!!!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο CosmicFurnace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,381 μηνύματα.

O Τάσος97 #Monsters of the Cosmos έγραψε στις 15:04, 04-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Εχέμυθη
Ρε τι εχετε παθει ολοι με αυτη τη Λενα Μαντα;
Δεν εχω διαβασει ποτε βιβλιο της αλλα μια φορα ετυχε να την πετυχω στη Μενεγακη....πολυ ψωναρα!!!
ειναι μεχρι να κυκλοφορησω το δικο μου βιβλιο. Μετα μονο εμενα θα διαβαζετε
Παράθεση

Καθηγητής

H Deutsch... Lover Ταξιδεύοντας στο Μόναχο ~31.08.14~ έγραψε στις 15:05, 04-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
Αναμενουμε Τασο! τι ειδους σκεφτεσαι να ειναι;
Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Μαθητής Γ' λυκείου

O Τάσος97 #Monsters of the Cosmos έγραψε στις 15:10, 04-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Αναμενουμε Τασο! τι ειδους σκεφτεσαι να ειναι;
την εμπνευση την πηρα απο το LoTR. Αλλα από κει και πέρα εχω δημιουργήσει δικο μου κοσμο με χαρτη, δικους μου θεους και φτιαχνω και δικη μου γλωσσα Ολα εχουν να κανουν με ενα βιβλιο το οποιο περιεχει ξορκια και τον τροπο για να φτιαξουν τα 3 πο δυνατα οπλα ολου του κοσμου ώστε να φτασουν στο Imberilington οπου κανεις δεν εχει καταφερει να φτασει
Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 15:11, 04-05-13:

Και τι τιτλο θα εχει ;;;
"Η χημεια του κυριου και της κυριας Adams "
η μηπως
"Πως να βρειτε τον καταληλο ομοιοπολικο σας δεσμο; "
Παράθεση

Καθηγητής

H Deutsch... Lover Ταξιδεύοντας στο Μόναχο ~31.08.14~ έγραψε στις 15:12, 04-05-13:

την εμπνευση την πηρα απο το LoTR. Αλλα από κει και πέρα εχω δημιουργήσει δικο μου κοσμο με χαρτη, δικους μου θεους και φτιαχνω και δικη μου γλωσσα Ολα εχουν να κανουν με ενα βιβλιο το οποιο περιεχει ξορκια και τον τροπο για να φτιαξουν τα 3 πο δυνατα οπλα ολου του κοσμου ώστε να φτασουν στο Imberilington οπου κανεις δεν εχει καταφερει να φτασει
Ενδιαφέρον... Αντε κανε πιο γρηγορα
Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Μαθητής Γ' λυκείου

O Τάσος97 #Monsters of the Cosmos έγραψε στις 15:12, 04-05-13:

Και τι τιτλο θα εχει ;;;
"Η χημεια του κυριου και της κυριας Adams "
η μηπως
"Πως να βρειτε τον καταληλο ομοιοπολικο σας δεσμο; "
Three Gates to Imberilington
Παράθεση

jj!

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη jj!
Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 15:15, 04-05-13:

Τάσε, too much information.

Come back to your pokéball
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jj! : 04-05-13 στις 15:21.
Παράθεση

Alma Libre

Μαθητής Α' λυκείου

H Alma Libre ~Σουλμέτ του τηγανιού~ 27/12/13 έγραψε στις 15:53, 04-05-13:

Βεβαίως, θα διαβάζουμε τα ναρκομανή σου δημιουργήματα.
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Μαθητής Γ' λυκείου

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 16:23, 04-05-13:

άντε ρε σούργελα που θα βγάλετε εσείς βιβλίο!
εγώ θα βγάλω βιβλίο με τίτλο:οι βασικές αρχές τις τρελοφιλοσοφικής.
Παράθεση

Alma Libre

Μαθητής Α' λυκείου

H Alma Libre ~Σουλμέτ του τηγανιού~ 27/12/13 έγραψε στις 16:41, 04-05-13:

Μμμμμ ποια μιλάααει.
και εγώ θα βγάλω ένα ρε, ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΩΤΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ
Παράθεση

science_lover

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη science_lover
H science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.

H science_lover έγραψε στις 16:48, 04-05-13:

Περιμένω με αγωνία να εκδοθεί!
Όμώς μη με αφήνετε απ'έξω ... Να διαβάσεται και το δικό μου love story με τίλτο: ''Head over heels with science''
Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 11:12, 05-05-13:

...Και ο jj θα πρεπει να βγαλει βιβλιο με τιτλο " Πως να γινετε τελειος"
Και για να ειμαι εντως θεματος ... Το βιλιο που διαβαζα , Τα Κεντηματα , το τελειωσα χθες και λεω , επιτελους να αρχισω το "Ψαχνωντας για κοχυλια " της Πιλτσερ
Παράθεση

Bob Dylan (Kλεάνθης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Bob Dylan My witness is the empty sky. έγραψε στις 11:32, 05-05-13:

Aριστουργηματικό!
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  metamorphosis.jpg
Εμφανίσεις:  20
Μέγεθος:  25,1 KB  
Παράθεση

Nikos Sitys

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Nikos Sitys
Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου ΤΕΙ Καβάλας και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,547 μηνύματα.

O Nikos Sitys Ελλας ! το μεγαλειο σου . . έγραψε στις 11:34, 05-05-13:

The Hobbit
Παράθεση

Καθηγητής

H Deutsch... Lover Ταξιδεύοντας στο Μόναχο ~31.08.14~ έγραψε στις 11:35, 05-05-13:

Σε λιγο που τελειωνω την αλλη πλευρα του νομισματος θα ξεκινησω το ποιος εισαι; του χορχε μπουκαϊ
Παράθεση

The little musician boy (Κωνσταντίνος)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη The little musician boy
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O The little musician boy καλημέρα έγραψε στις 13:28, 08-05-13:

Starters της Λίσα Πράις
Παράθεση

Fedde le Grand

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Fedde le Grand
Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε στις 13:44, 08-05-13:

Το Logicomix.

Φαίνεται ενδιαφέρον μέχρι τώρα!
Παράθεση

Xaris SSSS

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη Xaris SSSS
Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 1,821 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 13:59, 08-05-13:

μου άρεσε η ταινία και πήρα και το βιβλίο
ερώτηση: οι ταινίες The Godfather είναι 3 αλλά τα βιβλία 2, η τρίτη ταινία που βασίστηκε;
Παράθεση

jj!

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη jj!
Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 17:54, 09-05-13:

...Και ο jj θα πρεπει να βγαλει βιβλιο με τιτλο " Πως να γινετε τελειος"
Ζηλιάρα

Αρχική Δημοσίευση από Xaris SSSS

μου άρεσε η ταινία και πήρα και το βιβλίο
ερώτηση: οι ταινίες The Godfather είναι 3 αλλά τα βιβλία 2, η τρίτη ταινία που βασίστηκε;
Ώστε αυτός είναι ο... Puzo

Γιατί, οι ταινίες του Hobbit πώς είναι 3 και το βιβλίο είναι 1; Όλα γίνονται με γνώμονα το κέρδος.
Παράθεση

Areti91

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Areti91
H Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 231 μηνύματα.

H Areti91 έγραψε στις 18:52, 09-05-13:

Μόλις τελείωσα το Εμμονές και ληγμένες αγάπες της Ελένης Δαφνίδη

Ήθελα κάτι λάιτ για τις διακοπές.
Παράθεση

kd_25 (Ντέμης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kd_25
Ο Ντέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Πειραιά και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O kd_25 λωλ έγραψε στις 01:52, 14-05-13:

Είμαι στη μέση περίπου του A Clash of Kings(2ο μέρος από A Song Of Ice and Fire) του George R.R. Martin. Καθηλωτικό!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γενικό Μήπως διαβάζω πιο λίγες ώρες από ότι πρέπει; - Από Vasilina93
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετική & Τεχνολογική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-06-12 στις 16:20.
    • Επανασύνδεση μετά από καιρό... - Από μπαμπης5304
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-07-10 στις 21:02.
    • Πόσο καιρό μετά - Από zina
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία O τελευταίος αποχαιρετισμός.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-10-08 στις 13:20.
    • Κάτι τρέχει με τον καιρό... - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 61 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετικές Επιστήμες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-10-07 στις 22:09.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους