Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,300 εγγεγραμμένα μέλη και 2,825,472 μηνύματα σε 80,436 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 510 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Φοιτητικά έπιπλα

Thra

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Thra
Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O Thra έγραψε στις 16:46, 03-09-08:

Το δικό μου το σπιτάκι είναι πλήρως επιπλωμένο! Τώρα θα διαπιστώσω στο μέλλον την ποιότητα και την αξιοπιστία τους.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mostel (Στέλιος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη mostel
Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,143 μηνύματα.

O mostel έγραψε στις 16:50, 03-09-08:

Εγώ αγόρασα από το ENTOS by Sato στη Θεσ/νικη καναπέ, κρεββάτι, κομοδίνα (όταν είχε προσφορές 50%). Γενικά βρήκα καλά έπιπλα. Πολύ καλές και οι τιμές, αλλά τα μεταφορικά ήταν σχετικά ακριβά (9% στην αρχική τιμή το επιπρόσθετο ποσό για τα μεταφορικά).

Για γραφείο, βιβλιοθήκη, κ.λπ. σκέφτομαι από Neoset (έχω δει ένα πάρα πολύ καλό).

Στέλιος

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη qwertyuiop
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,521 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε στις 17:40, 03-09-08:

χμμμ... μάλλον ικέα...

Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,521 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε στις 17:42, 03-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Έχουν αναλυτικότατες οδηγίες, αν είσαι γκαβός δε σου φταίει η ΙΚΕΑ.
Δεν είχα ποτέ πρόβλημα και έχω συναρμολογήσει πολλά έπιπλα απο εκεί.
χαχχααχχαχαχαχαχαχα...

πρώτη φορά στη ζωή μου ρίχνω τέτοιο γέλιο με ποστ

χ00χα0αχ0αχ0αχαχ0χα00αχχα00αχ..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Thra

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Thra
Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O Thra έγραψε στις 17:44, 03-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2
χμμμ... μάλλον ικέα...
Μ' αρέσει που έχεις άποψη ακόμη και για τα φοιτητικά έπιπλα!

Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε στις 17:45, 03-09-08:

σκέφτηκα ότι επειδή δεν είναι ότι καλύτερο, (αντέχουν πάντως ένα φοιτητή 4-5 χρόνια) και είναι και φτηνά είναι μάλλον η ιδανικότερη λύση

Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη miv
Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,094 μηνύματα.

O miv έγραψε στις 18:18, 03-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Έχουν αναλυτικότατες οδηγίες, αν είσαι γκαβός δε σου φταίει η ΙΚΕΑ.
Δεν είχα ποτέ πρόβλημα και έχω συναρμολογήσει πολλά έπιπλα απο εκεί.

Δεν είχα ποτέ ταλέντο να συναρμολογώ ψευτοβίδες και ψευτοξύλα. Περισσότερο τουβλάκια μου θυμίζουν αυτά, παρά έπιπλα. Τι να πω, εγώ δε μπορώ να τα βγάλω πέρα με 120 πρωτότυπα πυράκια και να φανταστείς ότι ανέκαθεν τα χέρια μου πιάνουν στα τεχνικά. Έπιπλα με κλασικό τρόπο συναρμολόγησης (βίδες, παξιμάδια, γωνίες και τα συναφή)μπορώ να κάνω καλύτερα κι από επιπλοποιο.

Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη chris_90
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,239 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε στις 19:06, 03-09-08:

Εγω ειχα συναρμολογησει λαθος το επιπλο του Η/Υ μου (που το ειχα παρει απο τα ΙΚΕΑ) και δεν το ειχα παρει χαμπαρι. Μετα για να το φτιαξω διελυσα τις τροχαλιες του συρταριου για το πληκτρολογιο (μη με ρωτατε πως εγινε αυτο, ουτε κι εγω καταλαβα). Ημουν και 15 χρονων, οποτε δικαιολογουμαι ! Κατα τ' αλλα γερο ειναι (ακομα)!

Παράθεση

dimitris17

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη dimitris17
Ο dimitris17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O dimitris17 έγραψε στις 19:32, 03-09-08:

νεοσετ εχω...καλουλια ειναι!

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Krou
H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,293 μηνύματα.

H Krou έγραψε στις 22:35, 03-09-08:

Πηγα στο ΙΚΕΑ σημερα, ξεποδαριαστικα 9 ωρες λολ. Εχει πολυ ομορφα πραγματα!!! Και μου φαινονται πολυ πιο ποιοτικα απο ο,τι λεγεται

Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη miv

O miv έγραψε στις 22:38, 03-09-08:

Για τη δουλειά που τα θέλεις, δηλαδή μόνη φοιτήτρια για 4 χρόνια, δεν διαφώνησε κανείς, φυσικά και είναι. Για ν'ανοίξεις νοικοκυριό, όμως, δεν είναι σίγουρα. Έχει πολύ όμορφα πράγματα, αλλά δεν θα εμπιστευόμουν ένα μεγάλο και σοβαρό έπιπλο, όπως γραφείο. Έχω ένα SATO που έχει υποστεί τα πάνδεινα και παραμένει σαν καινούριο. Φυσικά είναι σταθερό σα βράχος και δεν έχει ούτε μία γρατζουνιά. Ίσως για κάνα μικροέπιπλο έτσι για μια γωνίτσα στο δωμάτιο να ήταν ΟΚ. Τραπεζάκια, βιβλιοθήκες, ντουλαπίτσες, φωτιστικά, διακοσμητικά κλπ.

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,293 μηνύματα.

H Krou έγραψε στις 22:40, 03-09-08:

Εχει και μεγαλα γραφεια, ολοκληρες συνθεσεις κουζινας, μπανιου κτλ. Σε τιμες παρομοιες αλλων μαγαζιων. Μια χαρα ποιοτητα φαινονταν να εχουν.

Παράθεση

Stef

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Stef
H Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 222 μηνύματα.

H Stef έγραψε στις 00:15, 05-09-08:

Ι Κ Ε Α . Όχι μόνο για έπιπλα αλλά και για πιάτα , ποτήρια , πετσέτες , φωτιστικά , παπλώματα , κουρτίνες κλπ!

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε στις 00:29, 05-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Stef
Ι Κ Ε Α . Όχι μόνο για έπιπλα αλλά και για πιάτα , ποτήρια , πετσέτες , φωτιστικά , παπλώματα , κουρτίνες κλπ!

καλα αυτο ηταν απιστευτο ε. Ενας οροφος γεματος με τετοια, ειχα τρελαθειιιιιιιιιι

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Anarki
Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 00:34, 05-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από miv
Δεν είχα ποτέ ταλέντο να συναρμολογώ ψευτοβίδες και ψευτοξύλα. Περισσότερο τουβλάκια μου θυμίζουν αυτά, παρά έπιπλα. Τι να πω, εγώ δε μπορώ να τα βγάλω πέρα με 120 πρωτότυπα πυράκια και να φανταστείς ότι ανέκαθεν τα χέρια μου πιάνουν στα τεχνικά. Έπιπλα με κλασικό τρόπο συναρμολόγησης (βίδες, παξιμάδια, γωνίες και τα συναφή)μπορώ να κάνω καλύτερα κι από επιπλοποιο.
Εμ, εγώ έπαιζα με lego μικρός, κάτι έμαθα

Παράθεση

Stef

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Stef
H Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 222 μηνύματα.

H Stef έγραψε στις 00:37, 05-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
καλα αυτο ηταν απιστευτο ε. Ενας οροφος γεματος με τετοια, ειχα τρελαθειιιιιιιιιι

Υπάρχει και κάτι σαν supermarket που έχει σουηδικά προ'ι'όντα . Εκεί έχει κάτι τέλεια λαστιχένια , σαν τα haribo , που τα λένε bilar !! Όποιος είναι κοντά ας μου στείλει 3-4 πακέτα!!!!!

Παράθεση

Proudqueen

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Proudqueen
H Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H Proudqueen έγραψε στις 00:43, 05-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από miv
ενταξει δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα..
εδω ΕΓΩ καταφερα να συναρμολογησω δυοροφο κρεβατι...

Παράθεση

johnakoseco (Γιαννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη johnakoseco
Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 128 μηνύματα.

O johnakoseco έγραψε στις 02:07, 05-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Vaggelis100
Τι μάρκας έπιπλα προτείνετε για ένα φοιτητικό σπίτι; Πολλοί φίλοι μου θα πάρουν από το ΙΚΕΑ, αλλά δεν ξέρω για την ποιότητά τους (για την ακρίβεια ούτε τα έχω δει ποτέ από κοντά). Καλά είναι για τίποτα πιάτα, ποτήρια κλπ, αλλά δεν ξέρω αν θα πρέπει να αγοράσω από εκεί γραφείο, κρεβάτι, κά. Το έχει κανείς μετανιώσει που πήρε από εκεί τα έπιπλά του; Ποιες άλλες εταιρείες είναι καλές από άποψη ποιότητας και τιμής; Η NEOSET και η SATO τι λένε;
η ποιοτητα ειναι η χειροτερη τα επιπλα ειναι απο πεπιεσμενο χαρτι......
αλλα δεν πειραζει μωρε για φοιτικο σπιτι τα θες
εδω αντεχουν και στα κανονικα σπιτια...
καλη επιλογη!

Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη miv

O miv έγραψε στις 03:43, 05-09-08:

Ακριβώς γι'αυτό λέω ότι τέτοια έπιπλα δεν μπορεί να είναι μεγάλα, παρά μόνο αν τα προσέχεις πολύ. Ούτε καν MDF δεν είναι...

Παράθεση

pepe3975

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη pepe3975
Ο pepe3975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O pepe3975 έγραψε στις 23:32, 16-07-09:

Δεν θα ήταν καθόλου κακή ιδέα να δοκιμάσεις έπιπλα οικολογικά από χαρτόνι. Είναι όμορφα και οικονομικά και φαίνεται να είναι "διαφορετικά". Εγώ τα είδα στο www.affordit.gr και με φαίνονται ενδιαφέροντα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη NikoTexXx
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε στις 23:49, 16-07-09:

παιδια διαβασα ΟΛΑ σας τα ποστς και ζηλευωωωωω και γω μαλλον σε 3 χρονια ετσι θα μαι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

christina141 (Χριστινα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη christina141
H Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημείας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.

H christina141 έγραψε στις 11:20, 17-07-09:

εγω αν και εχουμε σπιτι θεσσαλονικη οπου θα σπουδασω,εχω ηδη ξεχωρισει εκει το δωματιο μου το οποιο ειναι τοσο μεγαλο π χωραει κρεβατι διπλο γραφειο καναπεδες τραπεζια βιβλιοθηκη.οποτε ουσιαστικα θα ειναι δικος μ χωρος...μονο για φαι και μπανιο θα βγαινω χαχοαχοαχοαχοαχοα.........
οσο για τα επιπλα θελω να παρω ενα διπλο κρεβατι με αυτες τις κουρτινες γυρω γυρω,λετε να βρω στο ικεα?και τα υπολοιπα λογικα στο ικεα θα τα παρω

Παράθεση

miny

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη miny
H miny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H miny έγραψε στις 17:00, 17-07-09:

ρε παιδια τι ειναι αυτα που λετε για ποιοτητα???αμα δειτε απο μεσα τα επιπλα(κομμενα εννοω) του ΙΚΕΑ(τα "φτηνα") κ τα επιλα της NEOSET(τα "ακριβα") απο το ιδιο υλικο ειναι φτιαγμενα(αυτο που μοιαζει με πριονιδια... δεν ξερω πως το λενε)... και στο κατω κατω υπαρχουν κ επιπλα που εχουν μεχρι και 25 χρονια εγγυηση... δηλαδη αμα πας απο ενα πανακριβο μαγαζι θα σου κρατησουν τα επιπλα πανω απο 10 εστω 15 χρονια???

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε στις 17:01, 17-07-09:

κοντρα πλακε

Παράθεση

abracadabra!

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη abracadabra!
H abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 135 μηνύματα.

H abracadabra! έγραψε στις 20:04, 21-07-09:

Krou ! Με πέρασες για μισή ώρα. Εγώ μόνο 8,5 ωρες εκανα.

Παιδιάαα είναι πολύ οικονομικά τα ΙΚΕΑ και μπορείς άνετα να εκφράσεις το στυλ σου με λεπτομέρειες από το ΙΚΕΑ!
Τα έπιπλα μου όοοολα μαζί 1000 ευρώ. (και τα διακοσμητικά άλλα 300 )
Εκείνοι οι καναπέδες οι KLIPPAN διθέσιοι για φοιτητικό είναι ό,τι πρέπει. Πήρα το μπεζ κάλυμμα και φυσικά με τα φτηνά και υπέροχα ριχτάρια του ΙΚΕΑ θα έχω ποικιλία και ωραία διακόσμηση. Τα πιάτα τους (ημιδιαφανή, πολύχρωμα στην περίπτωσή μου) και όλα τα διακοσμητικά πριν περάσεις στα έπιπλα self-service είναι καταπληκτικάααα... και τα φωτιστικά.. =)

Κρεβάτι 160x200 (καταλάθος το πήρα, ήθελα 140x200) μόνο 100 !

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε στις 21:04, 21-07-09:

Τα πιάτα του ΙΚΕΑ (τουλαχιστον αυτα που πηρα εγω) ειναι πολυ πρακτικα, ευκολα στο καθαρισμα και οταν σπανε δε γινονται κομματια (μου χε πεσει ενα κ απλα χωριστικε στα 2). Αντε να ανοιξει ΙΚΕΑ στο Ηρακλειο

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ellilili

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ellilili
H ellilili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου ΤΕΙ Καβάλας και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.

H ellilili έγραψε στις 13:47, 29-07-09:

Και εγω ΙΚΕΑ θα παω μαλλον. Εχει τελεια πραγματα για φοιτητικο σπιτι.

Παράθεση

~kynthia (Κύνθια)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ~kynthia
H Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H ~kynthia goodbye, Nerya. έγραψε στις 03:49, 02-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
Τα πιάτα του ΙΚΕΑ (τουλαχιστον αυτα που πηρα εγω) ειναι πολυ πρακτικα, ευκολα στο καθαρισμα και οταν σπανε δε γινονται κομματια (μου χε πεσει ενα κ απλα χωριστικε στα 2). Αντε να ανοιξει ΙΚΕΑ στο Ηρακλειο
ΝΑΙ!
Υπερμεγέθη κουτιά με κομμάτια επίπλων με περίεργα ονόματα στο ΚΤΕΛ Χανίων-Ηρακλείου, μαζί με γιαγιάδες, μωρά και σακούλες με ρακές.

Παράθεση

vaggos-mvdr (vangelis)

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη vaggos-mvdr
Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 93 μηνύματα.

O vaggos-mvdr έγραψε στις 22:41, 20-08-09:

Εμενα μου αρεσουν τα επιπλα της knoll.Η knoll ειναι μια αμερικανικη εταιρεια επιπλων που βγαζει επιπλα μεγαλων σχεδιαστων αλλα ειναι λιγο ακριβα για φοιτητες.
Παντως εμεις εχουμε μια πολυθρονα της στο σπιτι μου.
Εχει μαγαζι καπου στην Αθηνα.

Παράθεση

galotsa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη galotsa
H galotsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H galotsa έγραψε στις 18:03, 23-08-09:

εγώ στο σπιτι μου έχω γραφειο και κομοδίνο από το ΙΚΕΑ και είναι πολύ καλα!Τα εχω δηλαδή αρκετά χρόνια και δεν εχουν πάθει τίποτα... :no1:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Hephaestus, intefina

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους