Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,496 εγγεγραμμένα μέλη και 2,749,399 μηνύματα σε 76,868 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 708 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Φοιτητικά έπιπλα

Andromeda (Μαρία)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Andromeda
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H Andromeda έγραψε στις 13:45, 04-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
κι εγώ περίπου τόσα είχα δώσει για: γραφειο, τραπεζι πτυσσομενο με 2 φυλλα και συρταρια (norden), τραπεζακι, βιβλιοθηκη, καναπες-κρεβατι, κρεβατι διπλο, 3 σκαμπω και 3 καρεκλες, φωτιστικα, πιατα, μαχαιροπιρουνα, σεντονια και διαφορα μικροπραγματα. 1300-1500 για ολο το σπιτι μια χαρα ειναι...
Προσωπικα η φιλοσοφια του ΙΚΕΑ μου αρεσει.Σε σχέση με τη Νεοσετ και λοιπα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Krou
H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 5,290 μηνύματα.

H Krou έγραψε στις 14:18, 04-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από dexter08
ξερετε μηπως βγαζουν αγγελιες στα πανεπιστημια(στους πινακες ανακοινωσεων) σχετικα με μεταχειρισμενα επιπλα?
ναι αμε.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giouliii

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη giouliii
H giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H giouliii έγραψε στις 15:07, 04-09-09:

δεεεν βρίσκω κρεβάτι ρε παιδιάάάά.....τα νεύρα μου..δεν μ αρέσει τπτ.βασικά ικεα εντάξει κάποια μου άρεσαν αρκετά αλλά φοβήθηκα μήπωσ δεν είναι καλά απο 8έμα ποιότητας..

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 5,290 μηνύματα.

H Krou έγραψε στις 15:27, 04-09-09:

Α εμενα το κρεβατι μου εχει αντεξει πολλα. Δε νομιζω να εχεις προβλημα. Ειδικα αν ειναι και σιδερενιο...

Παράθεση

stella (Στέλλα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη stella
H Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 472 μηνύματα.

H stella έγραψε στις 10:24, 05-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Andromeda
Εγω που εξοπλισα το δικο μου απο το ΙΚΕΑ πηρα

Κρεβάτι , στρωμα, κομοδινο , γραφειο με ραφια απο πανω , τραπεζι κουζινας με δυο καρεκλες , τραπεζακι σαλονιου ,βιβλιοθηκη, επιπλο tv , καναπε-κρεβατι , καλογερο , τραπεζακι για τηλεφωνο και ενα καθρεφτη μου βγηκε 1300 Ε

και μένα τόσα θα μου έβγαιναν αλλά πήρα ακριβό καναπέ 475 ευρώ και βγήκα εκτός προυπολογισμού!πήρα κρεβάτι,κομοδίνο,γραφείο το Galand το γυάλινο δεν ξέρω αν το είδες,μια συρταριέρα,μια βιβλιοθήκη,άλλον έναν καναπέ, 2 τραπεζάκια για το σαλόνι και τραπέζι κουζίνας με 4 καρέκλες....+φωτιστικά,2 καθρέφτες,ένα μεγάλο χαλί, 2 ράφια,μια κρεμάστρα 1900 ευρω...πολύ καλά μου φάνηκε!

Παράθεση

manic

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη manic
Ο manic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O manic έγραψε στις 12:49, 05-09-09:

Δεν ξερω εαν εχει υποθει αλλα εμενα με βολεψε τρελα...
http://www.ikea.com/ms/en_GB/rooms_i...hplanners.html

ειναι αρκετα ευκολο προγραμμα σχεδιασης σπιτιου απο το ικεα δεν παρεχει οοολα τα επιπλα αλλα ειναι μια πρωτη ιδεα για το πως που και τι θα βαλετε στο καινουργιο σας σπιτι...

Παράθεση

kritsinaki (Χριστίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kritsinaki
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H kritsinaki έγραψε στις 21:52, 08-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από giouliii
δεεεν βρίσκω κρεβάτι ρε παιδιάάάά.....τα νεύρα μου..δεν μ αρέσει τπτ.βασικά ικεα εντάξει κάποια μου άρεσαν αρκετά αλλά φοβήθηκα μήπωσ δεν είναι καλά απο 8έμα ποιότητας..
Αντε κ τα πηρες απο ΙΚΕΑ πως τα πας Βολο κ ποιος στα συναρμολογει?

Παράθεση

giouliii

Φοιτητής

H giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H giouliii έγραψε στις 22:00, 08-09-09:

απο επιπλα εναν καναπε που γινεται κρεβατι πηρα απο τα ικεα στην α8ηνα και μια καρεκλα γραφειου..τα βαλαμε πανω απο το αμα3ι και τα συναρμολογησε ο μπαμπασ μ ..εχει οδηγιεσ ..μια χαρα.παιδευτηκε καμια ωριτσα αλλα οκ..

επισησ κρεβατι εγω 8ελω σιδερενιο και ασπρο και χωρισ πολυ ψηλο κεφαλαρι και στα ικεα εκτοσ που δεν ειμαι σιγουρη γ τν ποιοτητα ειχαν σχεδον ολα ψηλα κεφαλαριαα..βρηκα ενα τελειο λαμια(εδω μενω) το παρηγγειλα σε ασπρο και την αλλη μερα μ ειπαν οτι δεν γινεται τλκ σε ασπρο....γκρρρρ........σημερα βρηκα ενα αλλο ωραιοο το παρηγγειλα σ ασπρο ελπιζω να μην με παρουν αυριοο ν μ πουν δεν γινεταιαι

Παράθεση

kritsinaki (Χριστίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kritsinaki
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H kritsinaki έγραψε στις 22:06, 08-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από giouliii
απο επιπλα εναν καναπε που γινεται κρεβατι πηρα απο τα ικεα στην α8ηνα και μια καρεκλα γραφειου..τα βαλαμε πανω απο το αμα3ι και τα συναρμολογησε ο μπαμπασ μ ..εχει οδηγιεσ ..μια χαρα.παιδευτηκε καμια ωριτσα αλλα οκ..

επισησ κρεβατι εγω 8ελω σιδερενιο και ασπρο και χωρισ πολυ ψηλο κεφαλαρι και στα ικεα εκτοσ που δεν ειμαι σιγουρη γ τν ποιοτητα ειχαν σχεδον ολα ψηλα κεφαλαριαα..βρηκα ενα τελειο λαμια(εδω μενω) το παρηγγειλα σε ασπρο και την αλλη μερα μ ειπαν οτι δεν γινεται τλκ σε ασπρο....γκρρρρ........σημερα βρηκα ενα αλλο ωραιοο το παρηγγειλα σ ασπρο ελπιζω να μην με παρουν αυριοο ν μ πουν δεν γινεταιαι
Εμενα ο πατερας μου δεν ξερει ουτε το κατσαβιδι (που λεει ο λογος) πως πιανεται. Ασε που πιστευει οτι το ΙΚΕΑ πουλαει μη καλα πραγματα

Παράθεση

giouliii

Φοιτητής

H giouliii έγραψε στις 22:20, 08-09-09:

αα καλα και ο δικοσ μου μη φανταστεισσσ αλλα τ ν σ πω θελει αρκετη υπομονη για να τα φτια3εισ..τωρ για την ποιοτητα τ ικεα σ λεω πολλα ακουγονται αλλα οι τιμεσ ειναι καλεσ και τα σχεδια επισησ..ε3αλλου σιγουρη δεν μπορεισ να εισαι ουτε για νεοσετ ουτε τπτ..για το καθενα ακουω καθε φορα κ αλλα...

παντωσ ικεα ασχετα με τα επιπλα βρηκα και πολλα μικροπραγματα για το σπιτι ..

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε στις 22:32, 08-09-09:

Πανευκολο ειναι να τα συναρμολογησεις εγω χωρις να εχω κανει ποτε τετοια δουλεια μια χαρα τα καταφερα. Βεβαια ειχα και τη βοηθεια του Αναρκι, κυριως ομως γιατι ειχε μεγαλα και βαρια κομματια και ηταν πολλα, οχι γιατι ηταν περιπλοκο. Διπλο κρεβατι, βιβλιοθηκη, γραφειο, τραπεζι, συρταριερα, τραπεζακι, καρεκλες και σκαμπω. Ευκολακια. Τον καναπε τον εκανα ολομοναχη
Και στα στελνουν αυτοι σπιτι αμα θελεις εννοειται, οπως εκανα κι εγω.

Παράθεση

DimitrisMat

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη DimitrisMat
Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 223 μηνύματα.

O DimitrisMat έγραψε στις 23:53, 08-09-09:

Praktiker και IKEA.

Τί ποιότητα λέτε;Δεν παίρνεις φαγητό,ούτε αυτοκίνητο.Ένα κρεβάτι παίρνεις να κοιμηθείς,ένα τραπέζι να φας,μια βιβλιοθήκη να διαβάσεις...δεν πρόκειται να σπάσουν.Δεν κοιτάς να είναι το ξύλο βελανιδιάς,τη δουλειά σου θες να κάνεις.

Παράθεση

sakoulias (Σακης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη sakoulias
Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

O sakoulias έγραψε στις 00:09, 09-09-09:

Παιδια εχω το εξης προβλημα:Επειδη δεν ψηνομαι πολυ να παω στο ΙΚΕΑ λογω του οτι απο Θεσσαλονικη που ειναι το ΙΚΕΑ πως θα τα παω Αλεξανδρουπολη?Ετσι ειπα να αγορασω τα επιπλα απο Αλεξ/πολη.Το θεμα ειναι θα βρω μαγαζια στην Αλεξ/πολη με ικανοποιητικες τιμες και φοιτητικα επιπλα?Οποιος ξερει ας πει

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε στις 00:13, 09-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από sakoulias
Παιδια εχω το εξης προβλημα:Επειδη δεν ψηνομαι πολυ να παω στο ΙΚΕΑ λογω του οτι απο Θεσσαλονικη που ειναι το ΙΚΕΑ πως θα τα παω Αλεξανδρουπολη?Ετσι ειπα να αγορασω τα επιπλα απο Αλεξ/πολη.Το θεμα ειναι θα βρω μαγαζια στην Αλεξ/πολη με ικανοποιητικες τιμες και φοιτητικα επιπλα?Οποιος ξερει ας πει
Εννοειται οτι στα στελνουν.

Παράθεση

sakoulias (Σακης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη sakoulias
Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

O sakoulias έγραψε στις 00:22, 09-09-09:

Τα στελνουν δωρεαν ή βαζουν τιποτα +15% ?

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε στις 00:26, 09-09-09:

Τα στελνουν δωρεαν ή βαζουν τιποτα +15% ?
Πληρωνεις γιατι ειναι αλλη εταιρια που κανει τις διανομες. Δεν θυμαμαι τι τιμες εχει, εξαρτωνται παντως απο το βαρος και τον οροφο (αν στα ανεβασουν). Καπου υπαρχει τιμοκαταλογος αν τον βρω θα τον γραψω.

Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη woochoogirl
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Διδακτορικός του τμήματος --- και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,812 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε στις 10:41, 12-09-09:

Ελπίζω να μη θεωρηθεί διαφήμιση, σήμερα έπεσε το μάτι μου μέσω γνωστού σε αυτή τη σελίδα http://www.poulato.gr/index.php Για όποιον ψάχνει έπιπλα και δεν έχει πρόβλημα να πάρει κάτι μεταχειρισμένο, μπορείτε να βρείτε πραγματικά ευκαιρίες ειδικά από φοιτητές που φεύγουν και δεν έχουν τι να τα κάνουν. Σίγουρα θα υπάρχουν και αντίστοιχα sites απλά αυτό είδα και το ανέφερα

Παράθεση

skeirin19 (Ειρήνη)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη skeirin19
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) . Έχει γράψει 35 μηνύματα.

H skeirin19 έγραψε στις 19:14, 14-09-09:

Στην Αλεξανδρούπολη πολύ καλά είναι τα istikbal.Έχει έπιπλα πολύ καλής ποιότητας και σε προσιτές τιμές.Εγώ από εκεί πήρα τα βασικά (κρεββάτι,γραφείο,βιβλιοθήκη,καναπέ) και από τα ΙΚΕΑ πήρα τα μικροπράγματα.Άργησα να απαντήσω,συγνώμη,αλλά τώρα το είδα.Ελπίζω να βοήθησα.

Παράθεση

Darkness

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

H Darkness έγραψε στις 05:15, 14-12-09:

θα πω τον πονο μου για το δωματιο μου που αυτο με καιει πιο πολυ σε ολο το σπιτι..
ενταξει η κουζινα στην οποια λεω πως μαγειρευω εγινε κουκλι και δεν της λειπει και τιποτα σε σχεση με τα μαγειρικα της σκευη..

αλλα το δωματιο προς το παρον δε θελω να το βλεπω..
ειχε ηδη μεσα μια μεγαλη ντουλαπα τριφιλλη πανω και κατω αλλα εχει ενα χρωμα αστα να πανε.. ασπρο δε το λες ουτε ζαχαρη το λες..
ερωτηση... μπορω να βαλω κατι πανω στις πορτες ωστε να μην φαινεται αυτο το αθλιο χρωμα? ηθελα να τις βαψω και δεν επιτρεπεται επισης δεν επιτρεπεται ουτε τοιχο να βαψω.. και θα ηθελα να μαθω αν ξερετε αν υπαρχουν τιποτα εξωτερικα καλυματα για ντουλαπες.. ξερω γω.. κατι τετοιο..

δευτερο κακο..
δεν πηρα το κρεβατι που ηθελα αρχικα για πολλους και διαφορους λογους αλλα οχι οικονομικους.. πηρα εναμισαρι αλλα οταν το μετρησα στο σπιτι ηταν 1.10:!: και πηρα φυσικα τηλεφωνο να πω αν εγινε ΄λαθος και μου ειπαν πως οχι ετσι βγαινουν τωρα... ... μηπως με δουλευαν?
του χρονου θα τα πουλησω σε κανα νεο φοιτητη..

τριτο κακο..
δεν ηθελα να παρω μεγαλο γραφειο γιατι νομιζα πως θα επιανε ολον τον χωρο του δωματιου οποτε διαλεξα ενα μικρο.. οταν ηρθε στο σπιτι και το εβαλα στο δωματιο ειδα πως ηταν μια μινιατουρα μπροστα στο δωματιο:emm:
προς το παρον θα το βαψω γιατι δε ταιριαζει το χρωμα του με το κρεβατι και του χρονου θα παρω αλλο..
βιβλιοθηκη δε πηρα ακομη... εχω μηνες μπροστα μου..

μονο η κουρτινα μου αρεσουν και το χαλι.. αλλα στο χαλι δε μπορω να κοιμηθω..
δε μου αρεσει καθολου το δωματιο μου..

αυτα.. ξεσπασα και εδω

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε στις 13:19, 14-12-09:

Καλα μετρα δε πηρες για να δεις που θα μπει τι;

Παράθεση

Darkness

Φοιτητής

H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

H Darkness έγραψε στις 22:58, 14-12-09:

να πω την αληθεια οχι... δεν το ειχα σκεφτει..
νομιζα πως με το ματι θα μπορουσα να τα βολεψω..:emm:
τελικα ηταν βλακεια.. πιστευω πως μπορω να βολευτω για το πρωτο εξαμηνο με αυτο το γραφειο και απο Σεπτεμβρη παιρνω αλλο..
Επισης το κρεβατι ειχα δει ποσο θα επιανε για εναμισαρι αλλα οπως ξανα ειπα οταν το εφεραν σπιτι το μετρησα και ειδα πως ηταν 1.10
επρεπε να παρω και το μετρο μαζι μου οταν διαλεγα τα επιπλα?

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε στις 23:02, 14-12-09:

Επρεπε ναι. Ετσι γινονται αυτα. Το ξερω γιατι χτισαμε σπιτι προσφατα, μετακομισα εγω και η αδερφη μου 2 φορες οποτε εχω λιγη εμπειρια απο το πως να φτιαχνεις το σπιτι κτλ. Το μετρο ειναι αναγκαιο δυστυχως και ενα μπλοκακι με την κατοψη (εχω κ αρχιτεκτονισα αδερφη τι να κανω )

Παράθεση

Darkness

Φοιτητής

H Darkness έγραψε στις 23:06, 14-12-09:

λες να μπορεσω να το βολεψω ποτε ωστε να μου αρεσει.. ?

:emm:

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε στις 23:17, 14-12-09:

Βεβαιως αν κανεις ενα σχεδιασμο, παρεις μετρα κτλ θα γινει μια χαρα. Μπορεις αντι να αλλαξεις γραφειο να γεμισεις αλλιως το χωρο ομως. Να βαλεις καμια γλαστρα, κανα τραπεζακι, καμια συρταριερα, ντουλαπακι αν χρειαζεσαι αποθηκευτικους χωρους και αλλα τετοια. Ή επιπλο για τηλεοραση κ τηλεοραση αν δεν εχεισ.
-----------------------------------------
Μπορεις να βαλεις και ενα δευτερο γραφειο αν χωραει, ωστε να εχεις χωρο να διαβαζεις μακρυα απο το πισι.

Παράθεση

Darkness

Φοιτητής

H Darkness έγραψε στις 23:41, 14-12-09:

αυτο με το δευτερο γραφειο και το pc μου αρεσε..

Τηλεοραση ηδη πηραμε και εχει μπει στο σαλονι οποτε δεν παιζει να παρω φετος..
Καποιο τραπεζακι σκεφτηκα και εγω να βαλω οπως και ραφακια απο τα Praktiker για τον τοιχο.. Εχω εναν μεγαλο τοιχο καπως πρεπει να γεμισει..
Συρταριερα δε χωραει οποτε θα μπει σιγουρα στο σαλονι. Ηδη πιανει χωρο η ντουλαπα..
Αλλα αυτο με το δευτερο γραφειο μου αρεσε.. δεν το ειχα σκεφτει..:xixi:
:who:σκεφτομαι και για καμια μαξιλαρα διπλα στην μπαλκονοπορτα..

Σε ευχαριστω για τις ιδεες..
-----------------------------------------
α... να ρωτησω κατι? σημερα μου ειπαν πως καλυτερα να βαψω το γραφειο, που θελω να το βαψω, με σπρευ... ισχυει?

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε στις 07:29, 15-12-09:

Παρακαλω!
Μπορεις να βαλεις και μαξιλαρα αν υπαρχει περιπτωση να καθεσαι εκει.
Δεν εχω βαψει ποτε αλλα αυτο το εχω ακουσει κι εγω, πιθανοτατα ισχυει.

Παράθεση

Darkness

Φοιτητής

H Darkness έγραψε στις 14:45, 15-12-09:

Ναι για να καθομαι και να βλεπω εξω θελω να την παρω..:xixi: οχι για διακοσμητικη..

Παράθεση

kostas (agia)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη kostas (agia)
Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 895 μηνύματα.

O kostas (agia) έγραψε στις 20:05, 23-05-10:

Με ποσα Χρηματα μπορει να στηθει ενα "ολοκληρωμενο" φοιτητικο σπιτι....?? Περιπου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

kritikaros (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kritikaros
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.

O kritikaros έγραψε στις 18:55, 24-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από kostas (agia)
Με ποσα Χρηματα μπορει να στηθει ενα "ολοκληρωμενο" φοιτητικο σπιτι....?? Περιπου
δεν είναι στάνταρ οι τιμές ανάλογα με το τι θες πχ υπάρχουν κουζίνες και κουζινάκια.
κρεβάτια μονά ή διπλά κλπ. κλπ.

δεν ξέρω σε άλλες πόλεις αλλά αν έρθεις τελικά στην πάτρα τότε υπάρχουν στο πανεπιστήμιο-τει-και σε σημεία στην πόλη χαρτιά όπου όσοι φεύγουν τα πουλάνε όσο-όσο για να μην τα πετάξουν οπότε αν υπάρχει οικονομικό θέμα σίγουρα βρίσκεις πολύ καλά πράγματα από εκεί ειδικά τραπέζια-κρεβάτια-καρέκλες-ψυγεία-βιβλιοθήκες χωρίς καθόλου φθορές μπορείς να τα βρεις στην κυριολεξία τσάμπα.

αλλιώς αν θες να το γεμίσεις τελείως από την αρχή υπολόγισε κάπου στο 1000άρι και λίγο παρακάτω,εκτός αν θες τίποτα φίρμες οπότε ανεβαίνει κατά πολύ....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη woochoogirl
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Διδακτορικός του τμήματος --- και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,812 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε στις 18:57, 24-05-10:

Εγώ θα λεγα 2000-. Ψυγειο, κουζινά (αν και μπορείς και κουζινάκι), πλυντήριο, τραπέζι, καρέκλες, γραφείο, βιβλιοθήκη, πιατικά, γυαλικά, μαχαιροπίρουνα, πετσέτες και ότι άλλο θεωρείς εσύ σωστό. Φεύγουν τα άτιμα πολύ εύκολα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους