Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 83,040 εγγεγραμμένα μέλη και 2,853,636 μηνύματα σε 82,316 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 386 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Φοιτητικά έπιπλα

akiroskirios

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη akiroskirios
Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 716 μηνύματα.

O akiroskirios εγώ χώνω τις αρνητικές έγραψε στις 23:19, 26-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από KostasTheGreek
Φοιτητικά έπιπλα=ΙΚΕΑ
δν ξέρω για Αθήνα αλλά Θεσσαλονίκη πρέπει να 'σαι μαραγκός για να κατασκευάσεις έπιπλο από τα ικεα...(μόλις έστησα ένα τραπεζάκι τηλεόρασης )

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KostasTheGreek

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη KostasTheGreek
Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 531 μηνύματα.

O KostasTheGreek έγραψε στις 00:10, 27-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από akiroskirios
δν ξέρω για Αθήνα αλλά Θεσσαλονίκη πρέπει να 'σαι μαραγκός για να κατασκευάσεις έπιπλο από τα ικεα...(μόλις έστησα ένα τραπεζάκι τηλεόρασης )
Δεν έχεις άδικο.
Η ντουλάπα που έχω από το ΙΚΕΑ μου πήρε ώρες να την στήσω και αυτό γιατί είχε πάρα πολλά μικρά εξαρτήματα.
Όντως για να στήσεις κάποια πράματα πρέπει να σαι μαραγκός,διαφορετικά να πιάνει το χέρι σου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SpyrusTheVirus

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη SpyrusTheVirus
Ο SpyrusTheVirus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O SpyrusTheVirus έγραψε στις 19:03, 27-08-10:

εγώ προχθές έπιασα το σπίτι στην Πάτρα, εχει 2 πολύ μεγάλα δωμάτια, και η προηγούμενη έχει αφήσει αμανάτι ένα πληντήριο, γραφείο και μια καρέκλα γραφείου και ένα κουζινάκι. Στο πρακτικερ που κοίταξα έχει μερικά ωραία κρεβάτια, αλλα οι περισσότεροι καναπέδες δεν τρόγωνταν! Τραπέζια κλπ έχει πολύ φθηνά, όπως και σκέυη, οπότε μάλλον θα τα πάρω απο κεί. Τα μαγαζιά μεσα στην πάτρα λένε τίποτα (απο άποψη τιμής)?

Παράθεση

shikabalas (Δημήτρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη shikabalas
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 326 μηνύματα.

O shikabalas έγραψε στις 15:52, 29-08-10:

Λοιπον στο σπιτι που νοικιασα υπαρχει ηδη ντουλαπα στο δωματιο,μια συρταριερα καθως και ενας καναπες στο σαλονι.Επισης,εχω ηδη και δεν χρεαζεται να αγορασω τραπεζι κουζινας,τραπεζακι για το σαλονι,δυο πολυθρονες που γινονται κρεβατι,βιβλιοθηκη,μερικα σκαμπο και καρεκλες.Εκτος απο κρεβατι,γραφειο και τα ηλεκτρικα που θα αγορασω,τι αλλο πιστευετε οτι χρειαζεται?

Παράθεση

akis!

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη akis!
Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O akis! έγραψε στις 16:07, 29-08-10:

αφου θα εχεις και τα ηλεκτρικα εισαι κομπλε
τωρα πρεπει να ψωνισεις τα καθαριστικα και οτι αλλο νομιζεις
καμια σκουπα οπωσδηποτε τα μπιχλιμπιδια οπως λεω εγω

Παράθεση

kritikaros (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kritikaros
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.

O kritikaros έγραψε στις 16:21, 29-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από SpyrusTheVirus
εγώ προχθές έπιασα το σπίτι στην Πάτρα, εχει 2 πολύ μεγάλα δωμάτια, και η προηγούμενη έχει αφήσει αμανάτι ένα πληντήριο, γραφείο και μια καρέκλα γραφείου και ένα κουζινάκι. Στο πρακτικερ που κοίταξα έχει μερικά ωραία κρεβάτια, αλλα οι περισσότεροι καναπέδες δεν τρόγωνταν! Τραπέζια κλπ έχει πολύ φθηνά, όπως και σκέυη, οπότε μάλλον θα τα πάρω απο κεί. Τα μαγαζιά μεσα στην πάτρα λένε τίποτα (απο άποψη τιμής)?

για φτηνά και πολύ καλά έπιπλα που θα σου κρατήσουν πολλλλυυυυυ καιρό και θα τα πας ίσως και σε κανένα εξοχικό μετά πήγαινε στην αγίου νικολάου όχι από την πλευρά του πεζόδρομου από την πάνω,έχει 2-3 μαγαζιά πολύ καλά,θα σου συνιστούσα να πας πρώτα στα 2 μικρά παρά στο μεγάλο-γωνιακό με το υπόγειο.

θα βρεις σίγουρα πολύ γερά έπιπλα,όχι νοβοπαν και τέτοιου είδους "φτηνοπράγματα".
δεν έχεις να χάσεις και τίποτα με μια βόλτα έτσι και αλλιώς

Παράθεση

ISI

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη ISI
Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 149 μηνύματα.

O ISI έγραψε στις 02:53, 30-08-10:

γεια σας παιδια!λοιπον,με απασχολει το θεμα με τα ΙΚΕΑ.Θελω να παρω ενα κρεβατι απο κει περα αλλα...θα ηθελα να μαθω αν γινεται να το μεταφερω με το αμαξι μου.εννοω,χωρανε οι μεγαλες σανιδες (γιατι το θελω 160χ200) στο πορτ μπαγκαζ του αυτοκινητου?η τα εχουν σε κομματια σπασμενα?εχει παρει κανεις κρεβατι απο κει περα?θελω εναγωνιως την απαντηση σας.επιπλεον,η μεταφορικη κοστιζει ακριβα?ειδα εναν παλιο τιμοκαταλογο που χρεωνουν 6-10 τεμαχια 32 ευρω + 8 ο οροφος!αν ειναι δυνατον!και συνηθως ποσο κανουν να στα φερουν?κατι διαβαζω στο νετ για 2 και 3 μηνες αναμονη.

α!και κατι αλλο σημαντικο.αυτο που λενε πως η δοκος στηριξης και οι ταβλες πωλουνται ξεχωριστα.ξερετε τι τιμες παιζουν?απο τα ικεα τα παιρνεις κι αυτα?

σας ευχαριστω πολυ!!!!!!

Παράθεση

Μπάμπης ο Άλλος

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Μπάμπης ο Άλλος
Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.

O Μπάμπης ο Άλλος έγραψε στις 02:59, 30-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από ISI
γεια σας παιδια!λοιπον,με απασχολει το θεμα με τα ΙΚΕΑ.Θελω να παρω ενα κρεβατι απο κει περα αλλα...θα ηθελα να μαθω αν γινεται να το μεταφερω με το αμαξι μου.εννοω,χωρανε οι μεγαλες σανιδες (γιατι το θελω 160χ200) στο πορτ μπαγκαζ του αυτοκινητου?η τα εχουν σε κομματια σπασμενα?εχει παρει κανεις κρεβατι απο κει περα?θελω εναγωνιως την απαντηση σας.επιπλεον,η μεταφορικη κοστιζει ακριβα?ειδα εναν παλιο τιμοκαταλογο που χρεωνουν 6-10 τεμαχια 32 ευρω + 8 ο οροφος!αν ειναι δυνατον!και συνηθως ποσο κανουν να στα φερουν?κατι διαβαζω στο νετ για 2 και 3 μηνες αναμονη.

α!και κατι αλλο σημαντικο.αυτο που λενε πως η δοκος στηριξης και οι ταβλες πωλουνται ξεχωριστα.ξερετε τι τιμες παιζουν?απο τα ικεα τα παιρνεις κι αυτα?

σας ευχαριστω πολυ!!!!!!
Φίλε μου έχει τύχει να πάρω κρεβάτι από κει πέρα αλλά μου το έφεραν και μου το συναρμολόγησαν, οπότε δεν ξέρω να σου απαντήσω πέρα απ' το ότι μου το έφεραν γρήγορα, την επόμενη μέρα αν θυμάμαι καλά.

Αυτό που ήθελα να πώ σε εσένα και όσους σκοπεύουν να αγοράσουν από ΙΚΕΑ είναι ότι αν έχετε γνωστό που δουλεύει σε οποιαδήποτε εταιρεία του ομίλου Φουρλή, θα μπορείτε αν έρθει μαζί σας να εκμεταλλευτείτε την έκπτωση που δικαιούται. Νομίζω ότι στα ΙΚΕΑ η έκπτωση αυτή είναι 10%. Π.χ. Ξέρω στα σίγουρα ότι στα Intersport είναι 20%. Αυτό το ποσοστό όμως ισχύει μόνο εφόσον δεν υπάρχουν εκπτώσεις μεγαλύτερες του ποσού. Δηλαδή εάν στα ίντερσπορτ μια μπλούζα έχει έκπτωση 30%, δεν γίνεται να κάνεις έκπτωση ενώ αν έχει 10% μπορείς να την κάνεις 20%.

Παράθεση

akiroskirios

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη akiroskirios
Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 716 μηνύματα.

O akiroskirios εγώ χώνω τις αρνητικές έγραψε στις 03:06, 30-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από ISI

σας ευχαριστω πολυ!!!!!!
Από τα ικέα Θεσσαλονίκης τουλάχιστον "ό,τι" (δν παίρνω κι όρκο, δν έχω αγοράσει όλα τα έπιπλα του ικέα) αγοράζεις το παίρνεις σε κομμάτια...μέσα έχει αναλυτικές οδηγίες για το πως θα κατασκευάσεις το κάθε έπιπλο...

Παράθεση

ISI

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη ISI
Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 149 μηνύματα.

O ISI έγραψε στις 03:36, 30-08-10:

ναι ρε guys.το ξερω πως το παιρνεις σε κομματια αλλα για το κρεβατι επειδη ειναι λιγο μεγαλο επιπλο ρωταω συγκεκριμενα.επισης για τις ταβλες και την δοκο στηριξης ξερει κανεις?

μπαμπη ποσα σου πηρανε εσενα?

Παράθεση

petran_r21

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη petran_r21
Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 618 μηνύματα.

O petran_r21 έγραψε στις 13:48, 31-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μπάμπης ο Άλλος
Φίλε μου έχει τύχει να πάρω κρεβάτι από κει πέρα αλλά μου το έφεραν και μου το συναρμολόγησαν, οπότε δεν ξέρω να σου απαντήσω πέρα απ' το ότι μου το έφεραν γρήγορα, την επόμενη μέρα αν θυμάμαι καλά.

Αυτό που ήθελα να πώ σε εσένα και όσους σκοπεύουν να αγοράσουν από ΙΚΕΑ είναι ότι αν έχετε γνωστό που δουλεύει σε οποιαδήποτε εταιρεία του ομίλου Φουρλή, θα μπορείτε αν έρθει μαζί σας να εκμεταλλευτείτε την έκπτωση που δικαιούται. Νομίζω ότι στα ΙΚΕΑ η έκπτωση αυτή είναι 10%. Π.χ. Ξέρω στα σίγουρα ότι στα Intersport είναι 20%. Αυτό το ποσοστό όμως ισχύει μόνο εφόσον δεν υπάρχουν εκπτώσεις μεγαλύτερες του ποσού. Δηλαδή εάν στα ίντερσπορτ μια μπλούζα έχει έκπτωση 30%, δεν γίνεται να κάνεις έκπτωση ενώ αν έχει 10% μπορείς να την κάνεις 20%.
Στα ΙΚΕΑ ειναι ολα τα επιπλα απο οτι ξερω σε κομματια.Μπορεις νσ τους πεις να στα φερουν σπιτι σου και να στα συναρμολογησουν?Και ποσο πληρωνεις και για τα 2 περιπου?

Παράθεση

KostasTheGreek

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη KostasTheGreek
Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 531 μηνύματα.

O KostasTheGreek έγραψε στις 16:21, 31-08-10:

Να στα φέρουν σπίτι γίνεται σίγουρα αλλα για να στα συναρμολογήσουν δεν είμαι σίγουρος.
Σε κάθε περίπτωση θα πληρώσεις εξτρα εννοείται.Ρίξε μια ματιά στο site της ΙΚΕΑ να δεις αν αναφέρει κάτι διαφορετικά κάντους ένα τηλέφωνο.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Catalyst

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Catalyst
Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6,944 μηνύματα.

O Catalyst έγραψε στις 23:37, 05-09-11:

Για πείτε οι πρωτοετείς,
πώς επιπλώσατε το φοιτητικό σας σπίτι (όσοι έχετε ήδη εγκατασταθεί),
πώς σκέφτεστε να το επιπλώσετε (όσοι δεν το έχετε κάνει ακόμα);
Από πού θα αγοράσετε έπιπλα;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

catherine1994

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη catherine1994
H catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 753 μηνύματα.

H catherine1994 έγραψε στις 23:51, 05-09-11:

Για πες μας εσυ Βάιε πώς ειχες επιπλωσει το ΔΙΚΟ ΣΟΥ σπιτι-παλατι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Catalyst

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Catalyst
Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6,944 μηνύματα.

O Catalyst έγραψε στις 00:12, 06-09-11:

Από πότε μια γκαρσονιέρα 40 τ.μ. θεωρείται παλάτι;
Ούτως ή άλλως, αυτό είναι σε άλλο θέμα, ας επικεντρωθούμε σε αυτό.

Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,212 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 00:19, 06-09-11:

η τριτη η τεταρτη θα μας τα φερουν απο το ικεα..αντε επιτελους να τελειωσω το φοιτητικο σπιτι με επιασε μια επιθυμια

Παράθεση

koaxis7 (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη koaxis7
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.

O koaxis7 έγραψε στις 00:19, 06-09-11:

Εμενα ειχε γραφειο, κρεβατι, καναπε-κρεβατι απο μονο του.
Αυτο που μενει να παρω ειναι κομοδινο και μια βιβιλιοθηκη-ραφιερα.
Το πρωτο μαλλον απο το ΙΚΕΑ εδω Πειραια και θα το κουβαλησω πανω και το δευτερο απο το Praktiker που ανοιξε στην Ξανθη

Παράθεση

selc

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη selc
H selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 545 μηνύματα.

H selc έγραψε στις 00:25, 06-09-11:

χμμ! και μένα είχε γραφείο,καναπέ-κρεβάτι,κρεβάτι,τραπέζι!
θέλω να πάρω καρέκλα γραφείου,βιβλιοθήκη,ένα άλλο τραπέζι(είναι μεγάλο αυτό και τρώει χώρο)
και οπωσδήποτε θέλω να αλλάξω κουρτίνες
φυσικά δεν βιάζομαι,δεν θέλω να κάνω γρήγορε κινήσεις!
σιγά σιγά ώστε να συνδυαστούν όλα(τελειομανής? )

Παράθεση

Emm@ (εμμανουέλα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Emm@
H εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Emm@ έγραψε στις 00:36, 06-09-11:

23 σεπτεμβριου θα ξανανεβω θεσσαλονικι για να το επιπλωσω!εχω βρει τι θελω απο IKEA ολα ανυπομονωω!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nansy_astr

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nansy_astr
H nansy_astr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιδιωτική σχολή . Έχει γράψει 1,707 μηνύματα.

H nansy_astr Lux and Veritas. έγραψε στις 00:38, 06-09-11:

βασικά όλα τα επίπλα τα πήρα από τα praktiker..

πήρα ένα κρεβάτι καγκελωτό μονό, ένα γραφείο, κομοδίνο,2 λαμπατέρ,καρέκλα γραφείο,καναπέ κλπ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,212 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 00:44, 06-09-11:

εγω δεν εχω βρει μονο γραφειο ακομα..θελω κατι με γωνια(προεκταση δηλαδη) αλλα δεν βρηκα κατι που να μ αρεσε και η μανα μου θελει και το ξυλο να ειναι περιπου σαν της βιβλιοθηκης και του κρεβατιου..εχουμε και τα κολληματα

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

petran_r21

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη petran_r21
Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 618 μηνύματα.

O petran_r21 έγραψε στις 02:18, 06-09-11:

http://www.youtube.com/watch?v=E7YLxfap8sg

Παράθεση

boss.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη boss.
Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πρόγραμμα Εκκλησιαστικής Μουσικής και Ψαλτικής Ανώτ. Εκκλησ. Ακαδημίας Ηρκλείου Κρήτης και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 807 μηνύματα.

O boss. έγραψε στις 03:16, 06-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από ανωριμη
χμμ! και μένα είχε γραφείο,καναπέ-κρεβάτι,κρεβάτι,τραπέζι!
θέλω να πάρω καρέκλα γραφείου,βιβλιοθήκη,ένα άλλο τραπέζι(είναι μεγάλο αυτό και τρώει χώρο)
και οπωσδήποτε θέλω να αλλάξω κουρτίνες
φυσικά δεν βιάζομαι,δεν θέλω να κάνω γρήγορε κινήσεις!
σιγά σιγά ώστε να συνδυαστούν όλα(τελειομανής? )
θες να αλλαξεις κουρτινες ? χαααα μου ακουγεται 100% γυναικεια εκφραση!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Danaiz (Δανάη)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Danaiz
H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.

H Danaiz έγραψε στις 17:46, 06-09-11:

Και εμείς τιμήσαμε τα ΙΚΕΑ. (Μαζί με τον όχλο )
Το σπίτι δεν ήταν επιπλωμένο, οπότε αγόρασα κρεβάτι,γραφείο,βιβλιοθήκες(έχω πολλά βιβλία και μεγάλο χώρο ),καρέκλα γραφείου,ένα μικρό τραπέζι για την κούζινα με κάποιες χαριτωμένες καρέκλες,ένα πορτατίφ ,ένα τραπεζάκι ακομά...κ.λ.π

Παράθεση

manitaraki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη manitaraki
H manitaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H manitaraki έγραψε στις 17:50, 07-09-11:

κ εγω ολα απο το ικεα εκτος απο το στρωμα κ την καρεκλα γραφειου.διπλο κρεβατι, βιβλιοθηκη, γραφειο, τραπεζι, καρεκλες, σκαμπω

Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 01:03, 08-09-11:

σημερα αγορασα τα τελευταια γραφειο τηλεοραση λαπτοπ..και ηδη αρχισε η συναρμολογηση..ελπιζω σαββατο να τελειωσει

Παράθεση

xristina elen

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη xristina elen
H xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφίας - Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,167 μηνύματα.

H xristina elen Ό,τι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατό έγραψε στις 17:28, 18-09-12:

παιδια μηπως ξερετε στην Αθηνα κανενα καλο μαγαζι με επιπλα?περα απο ικεα-εντος-νεοσετ...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,791 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 17:31, 18-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από xristina elen
παιδια μηπως ξερετε στην Αθηνα κανενα καλο μαγαζι με επιπλα?περα απο ικεα-εντος-νεοσετ...
Πράκτικερ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

xristina elen

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη xristina elen
H xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφίας - Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,167 μηνύματα.

H xristina elen Ό,τι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατό έγραψε στις 17:55, 18-09-12:

κανει 1 μηνα να στα φερει σπιτι αυτο..!!εννοω μικρα μαγαζακια επιπλαδικα οχι πολυκαταστηματα

Παράθεση

NasosJet

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη NasosJet
Ο NasosJet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O NasosJet έγραψε στις 15:21, 09-11-12:

Παιδιά κανενας απο Γιαννενα που να γνωριζει για φθηνα φοιτητικα επιπλα???Οχι ΙΚΕΑ μονο ελεος πια

Παράθεση

Aeneas

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Aeneas
Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 828 μηνύματα.

O Aeneas απελπισμένος έγραψε στις 22:08, 22-07-13:

Mόνο εγώ έχω αρχίσει να βρίσκω τα έπιπλα μου από το ΙΚΕΑ, εστώ και μέσω του internet προς το παρόν;
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dogie (Ειρήνη)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dogie
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 978 μηνύματα.

H Dogie έγραψε στις 00:42, 23-07-13:

Εγώ έχω αρχίσει να βλέπω σπίτια μέσω ίντερνετ για να πάρω μία γεύση. Επιπλομένο το θέλω το σπίτι μου.
Παράθεση

STELLA95 (stella)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη STELLA95
H stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) . Έχει γράψει 332 μηνύματα.

H STELLA95 Νεα αρχη.νεα ζωη έγραψε στις 00:50, 23-07-13:

και εγω επιπλομενο ηθελα αλλα τελικα αλλαξα γνωμη γιατι σκεφτηκα οτι γιατι να πληρωνω παραπανω τ σπιτι για τ επιπλα? καλυτερα μια κα καη καλη και θα τ χω για 4 χρονια!.τ μονο που θελω ειναι να ειναι σχετικα ευρυχωρο και οχι μια τρυπουλα
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria7

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη maria7
H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H maria7 έγραψε στις 01:27, 23-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από STELLA95
και εγω επιπλομενο ηθελα αλλα τελικα αλλαξα γνωμη γιατι σκεφτηκα οτι γιατι να πληρωνω παραπανω τ σπιτι για τ επιπλα? καλυτερα μια κα καη καλη και θα τ χω για 4 χρονια!.τ μονο που θελω ειναι να ειναι σχετικα ευρυχωρο και οχι μια τρυπουλα
Ακριβώς αυτό!

Παίδες, μένει κανείς Χίο και ξέρει αν υπάρχουν στο κέντρο καταστήματα με έπιπλα (σε λογικές τιμές, μην είναι πανάκριβα)?
Παράθεση

spitogata (Μαίρη)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη spitogata
H Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) . Έχει γράψει 149 μηνύματα.

H spitogata meoww έγραψε στις 04:54, 23-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Aeneas
Mόνο εγώ έχω αρχίσει να βρίσκω τα έπιπλα μου από το ΙΚΕΑ, εστώ και μέσω του internet προς το παρόν;
Και εγώ αλλά δεν θα προτιμήσω το ΙΚΕΑ(δεν είναι και η καλύτερη ποιότητα από όσο γνωρίζω )
Κοιτάω πιο πολύ στο Praktiker
Παράθεση

Aeneas

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Aeneas
Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 828 μηνύματα.

O Aeneas απελπισμένος έγραψε στις 09:26, 23-07-13:

Εγώ περιμένω να φύγει αυτή που μένει εδώ και πέντε χρόνια, για να μπω επιτέλους και να το φτιάξω. Υπολογίζαμε πως θα ανεβαίναμε στην Αθήνα στα μέσα του Ιουλίου και τελικά λόγω της χρονοκαθυστερημένης θα ανέβουμε με ένα μήνα καθυστέρηση.

Αρχική Δημοσίευση από spitogata
Και εγώ αλλά δεν θα προτιμήσω το ΙΚΕΑ(δεν είναι και η καλύτερη ποιότητα από όσο γνωρίζω )
Τα έπιπλα του Praktiker από αισθητικής απόψεως είναι απαίσια. Και μη νομίζεις πως και η ποιότητα είναι ιδιαίτερα καλή. Τα έπιπλα για το φοιτητικό σπίτι του αδερφού μου τα πήραμε από εκεί, γιατί "σπουδάζει" σε πόλη που δυστυχώς δεν έχει κατάστημα ΙΚΕΑ, και εκτός που είναι άσχημα (όχι μόνο αυτά που πήραμε, αλλά και όσα βρίσκονται στο κατάστημα), δεν χαρακτηρίζονται και για την ποιότητα τους.
Παράθεση

_catalonia_

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη _catalonia_
H _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 358 μηνύματα.

H _catalonia_ έγραψε στις 12:46, 23-07-13:

Απ΄οτι βλεπεις ειναι αρκετοι αυτοι που ψαχνουν. Και εγω εχει λιγο καιρο που ξεκινησα να ψαχνω και για σπιτι αλλα και για επιπλα,γιατι δεν θελω επιπλωμενο(εκτος φυσικα και αν βρω κανενα σε καλη κατασταση οποτε no problem). Ικεα και εγω εριξα μια ματια ,τωρα σκεφτομαι και για praktiker..θα δειξει,ας βγουν οι βασεις με το καλο, να ξερουμε και που θα ειμαστε!
Παράθεση

_Νηρηίς_

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη _Νηρηίς_
H _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 850 μηνύματα.

H _Νηρηίς_ έγραψε στις 13:55, 23-07-13:

Kι εγώ από τα Praktiker τα είχα πάρει, μια χαρά ήταν.
Παράθεση

spitogata (Μαίρη)

Φοιτητής

H Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) . Έχει γράψει 149 μηνύματα.

H spitogata meoww έγραψε στις 17:25, 23-07-13:

Τα έπιπλα του Praktiker από αισθητικής απόψεως είναι απαίσια. Και μη νομίζεις πως και η ποιότητα είναι ιδιαίτερα καλή. Τα έπιπλα για το φοιτητικό σπίτι του αδερφού μου τα πήραμε από εκεί, γιατί "σπουδάζει" σε πόλη που δυστυχώς δεν έχει κατάστημα ΙΚΕΑ, και εκτός που είναι άσχημα (όχι μόνο αυτά που πήραμε, αλλά και όσα βρίσκονται στο κατάστημα), δεν χαρακτηρίζονται και για την ποιότητα τους.
Κοιτα,αν το παρουμε ετσι,τοτε κανενα απο τα καταστηματα αυτου του ειδους δεν ειναι "κορυφαια" απο αποψη ποιοτητας
Οποτε ψαχνεις να βρεις το καλυτερο μεταξυ των μετριων οταν ερθει η στιγμη να τα παρω,θα το κοιταξω πιο διεξοδικα..ετσι και αλλιως το κρεβατι θελω να παρω μονο ετσι γιατι ειμαι περιεργη)και καμια βιβλιοθηκη ή διακοσμιτικο
Οσον αφορα την αισθητικη..εεε θα το βαλεις και εσυ το χερακι σου να τα κανεις πιο χαριτωμενα

Αρχική Δημοσίευση από _Νηρηίς_
Kι εγώ από τα Praktiker τα είχα πάρει, μια χαρά ήταν.
Και απο αποψη ποιοτητας και απο αποψη "αισθητικης";
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη g1wrg0s : 23-07-13 στις 17:38. Αιτία: Διόρθωση παράθεσης
Παράθεση

_Νηρηίς_

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη _Νηρηίς_
H _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 850 μηνύματα.

H _Νηρηίς_ έγραψε στις 10:47, 25-07-13:

Και απο αποψη ποιοτητας και απο αποψη "αισθητικης";
Με έχουν ικανοποιήσει στους δύο τομείς που αναφέρεις πλήρως. Η αισθητική είναι καθαρά δικό σου θέμα. Πάντως εγώ που πήγα στα praktiker της Αθήνας να σημειώσω τους κωδικούς των επίπλων για να τα παραγγείλω τηλεφωνικά , ξετρελάθηκα πάντως. Για ένα φοιτητικό σπίτι είναι πολύ καλά, μη τρελαθούμε κιόλας.
Παράθεση

spitogata (Μαίρη)

Φοιτητής

H spitogata meoww έγραψε στις 00:54, 26-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από _Νηρηίς_
Με έχουν ικανοποιήσει στους δύο τομείς που αναφέρεις πλήρως. Η αισθητική είναι καθαρά δικό σου θέμα. Πάντως εγώ που πήγα στα praktiker της Αθήνας να σημειώσω τους κωδικούς των επίπλων για να τα παραγγείλω τηλεφωνικά , ξετρελάθηκα πάντως. Για ένα φοιτητικό σπίτι είναι πολύ καλά, μη τρελαθούμε κιόλας.
Ευχαριστώ πολύ
Παράθεση

anna-what if??

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη anna-what if??
H anna-what if?? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H anna-what if?? έγραψε στις 20:11, 15-08-13:

Θα σου πρότεινα να πας στα 120, που βρίσκονται στο αεροδρόμιο, απ' τον πίσω δρόμο. Ο ίδιος έχει και το κατάστημα "Φράγκος" σε ένα χωριό κοντά στην πόλη, το Χαλκειός. Από τιμές δεν ξέρω να σου πω σίγουρα, αλλά έχει καλή ποιότητα.

Σε ποια σχολή περνάς, αν επιτρεπεται?
Παράθεση

Hephaestus

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Hephaestus
Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 1,374 μηνύματα.

O Hephaestus REal MaDriD έγραψε στις 16:31, 03-09-14:

Εχει ψωνισει κανεις επιπλα απο praktiker; μου φανηκαν πολυ καλυτερα απο αυτα του ικεα

Ουσιαστικα μου λειπουν ενα κρεβατι, γραφειο και καμια ραφιερα...
Παράθεση

methexys (βάσια)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη methexys
H βάσια αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,052 μηνύματα.

H methexys ❄️☕️ έγραψε στις 16:38, 03-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από Hephaestus
Εχει ψωνισει κανεις επιπλα απο praktiker; μου φανηκαν πολυ καλυτερα απο αυτα του ικεα

Ουσιαστικα μου λειπουν ενα κρεβατι, γραφειο και καμια ραφιερα...
Απο αισθητικη άποψη, πιστεύω οτι τα έπιπλα του ΙΚΕΑ ειναι πιο ωραια.
Δεν εχω ακούσει και τα καλυτερα για την ποιότητα του πρακτικερ. Ειχα πει σε ένα αλλο θεμα οτι επιπλωσαμε ένα σπιτάκι στο χωριό μας με έπιπλα απο το ΙΚΕΑ πριν 4 χρονια και ακομα δεν εχουν παρουσιάσει προβλήματα.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Λένω
H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 576 μηνύματα.

H Λένω έγραψε στις 16:41, 03-09-14:

΄Εχω ψωνίσει και από τα δύο. Η αισθητική είναι προσωπικό θέμα. Από άποψη ποιότητας όμως το ικεα είναι πολύ καλύτερο.
Παράθεση

x_xChristine (Χριστίνα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη x_xChristine
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H x_xChristine έγραψε στις 16:41, 03-09-14:

όσοι μένετε θεσσαλονίκη τσεκάρετε και το polihome, έχει αρκετά καλές τιμές, θα πάρω απο εκεί κρεβάτι και καρέκλα γραφείου ^_^
Παράθεση

intefina (Κωνσταντίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη intefina
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H intefina έγραψε στις 17:06, 03-09-14:

Εγω βρηκα ενα επιπλωμενο σπιτι και ολα τα επιπλα ειναι καινουρια και ικεα..τελεια βασικα..κι αν δεν ηταν επιπλωμενο απ ικεα θα παιρνα ή πρακτικερ ή απο κανα αλλο καταατημα με οικονομικα επιπλα στην περιοχη (στο Ηρακλειο εχει πρακτικερ και μονο παραλαβες για ικεα)..ενα γραφειο θα χρειαστω μονο και θα το παρω απ τα πρακτικερ..απο ποιοτητα νομιζω πως και τα δυο καταστηματα ειναι το ιδιο αλλα απο αισθητικης αποψης πιστευω τα ικεα ειναι πολυ καλυτερα..
Παράθεση

mirto.dr (Μυρτώ)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη mirto.dr
H Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

H mirto.dr έγραψε στις 12:45, 07-09-14:

Το σπιτι που βρηκα ειναι σχετικα μικρο η μαλλον πολυ μικρο (30τμ).Ολο ενας χωρος με ξεχωριστο το μπανιο συν το μπαλκονι.Ετσι λοιπον για να μπορεσω να αξιοποιησω οσο περισσοτερο χωρο γινεται σκεφτηκα να παρω ενα κρεβατι-σοφιτα.Δηλαδη σαν διωροφο αλλα χωρις το απο κατω ετσι ωστε να μπει εκει το θρανιο η ενας καναπες.
-Εχει κανει καποιος κατι παρομοιο;Κι αν ναι,σας βολεψε η ειχατε προβληματα;

Καθε γνωμη ευπροσδεκτη!
Παράθεση

intefina (Κωνσταντίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη intefina
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H intefina έγραψε στις 12:50, 07-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από mirto.dr
Το σπιτι που βρηκα ειναι σχετικα μικρο η μαλλον πολυ μικρο (30τμ).Ολο ενας χωρος με ξεχωριστο το μπανιο συν το μπαλκονι.Ετσι λοιπον για να μπορεσω να αξιοποιησω οσο περισσοτερο χωρο γινεται σκεφτηκα να παρω ενα κρεβατι-σοφιτα.Δηλαδη σαν διωροφο αλλα χωρις το απο κατω ετσι ωστε να μπει εκει το θρανιο η ενας καναπες.
-Εχει κανει καποιος κατι παρομοιο;Κι αν ναι,σας βολεψε η ειχατε προβληματα;

Καθε γνωμη ευπροσδεκτη!
Εγώ δεν έχω κάτι παρόμοιο, αλλά ξέρω άτομα που το έχουν κάνει και βολεύει πολύ..γραφείο συνήθως βάζουν από κάτω..εξοικονομείς χώρο όπως είπες κι εσύ..δε νομίζω πως είναι προβληματικό ένα κρεβάτι σοφίτα
Παράθεση

mirto.dr (Μυρτώ)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη mirto.dr
H Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

H mirto.dr έγραψε στις 13:24, 07-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από intefina
Εγώ δεν έχω κάτι παρόμοιο, αλλά ξέρω άτομα που το έχουν κάνει και βολεύει πολύ..γραφείο συνήθως βάζουν από κάτω..εξοικονομείς χώρο όπως είπες κι εσύ..δε νομίζω πως είναι προβληματικό ένα κρεβάτι σοφίτα

Και εγω αυτο πιστευω!
-Αλλα απο την αλλη εχω τους γονεις μου που μου λενε οτι θα βαρεθω να ανεβαινω τη σκαλα για να κοιμηθω ,οτι θα δυσκολευομαι πολυ να αλλαζω τα σεντονια κτλ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους