Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,524 εγγεγραμμένα μέλη και 2,751,072 μηνύματα σε 76,943 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 750 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Χορός

H@nitita...! (Μαριγούλα)

Μαθητής Β' ΕΠΑΛ

Το avatar του χρήστη H@nitita...!
H Μαριγούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 65 μηνύματα.

H H@nitita...! έγραψε στις 14:36, 18-06-10:

Ωραία!
Σε ευχαριστώ πολύ για ακόμη μία φορα...
Οποιαδήποτε απορία προκύψει στη συνέχεια, μπορώ να ρωτήσω ελεύθερα;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Χριστιάννα ^^
H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 23:51, 18-06-10:

Εννοείται, ή εδώ στο thread ή pm me γιατί δεν μπαίνω συχνά στο φόρουμ, να το ξέρω από τα mail. =)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Χριστιάννα ^^
H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 00:34, 06-09-10:

Bump!

Λόγω πανελληνίων αν και δεν έχω πάρει ακόμα πρόγραμμα για το φροντιστήριο, ο ελεύθερός μου χρόνος θα είναι κάπως περιορισμένος. Θέλω, λοιπόν, να βρω κάποια σχολή/studio κάπου προς Καλλιθέα μεριά (πλ.Δαβάκη) για να είναι κοντά στο φροντ και να χώσω καμιά ώρα μπαλλέτου κάπου μέσα στην εβδομάδα, αφού το studio που είμαι τώρα δεν με βολεύει καθόλου. =/

Όσα καλά παιδάκια ξέρουν λοιπόν σχολές/studio χορού στην καλλιθέα, που να θεωρούν από προσωπική τους εμπειρία καλά ας ρίξουν ένα pm. (Μην πουν ότι κάνουμε και διαφήμιση! )

Ευχαριστώ. =]

Παράθεση

ZETAXA

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ZETAXA
H ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H ZETAXA έγραψε στις 19:16, 20-10-10:

Ο χορος ειναι εκφραση συναισθηματων δινει ζωντανια, ενεργεια
...και το κυριοτερο ειναι εκτονωση!!!

Μηπως ξερετε καμια καλη σχολη χορου?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 20-10-10 στις 19:39. Αιτία: merge
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pepper ann (Έλενα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη pepper ann
H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H pepper ann έγραψε στις 09:10, 20-08-11:

Ψάχνω μια σχολή χορού στη Θεσσαλονίκη,για street dance.
Έχω βρει αρκετές στο ίντερνετ και από Σεπτέμβρη θα αρχίσω να τις επισκέπτομαι,αλλά θα ήθελα πολύ να ακούσω προσωπικές γνώμες.
Οποιαδήποτε λοιπόν εμπειρία σας με σχολή χορού στην συμπρωτεύουσα,ακόμα και αν δεν αφορά το συγκεκριμένο είδος χορού,είναι ευπροσδεκτη.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Loreley

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 1,583 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 11:46, 28-08-11:

Πηγαίνω χορό από την τετάρτη δημοτικού...

Έχω κάνει 4 χρόνια μοντέρνο χορό και από πέρυσι μαθαίνω παραδοσιακούς χορούς.

Ο χορός για εμένα είναι ζωή, γιατί μέσα από αυτόν εκφράζω τα συναισθήματα μου και όταν χορεύω νιώθω υπέροχα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ZETAXA

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ZETAXA
H ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H ZETAXA έγραψε στις 20:32, 23-09-11:

Περυσι μαθαινα ποντιακους χορους σε συλλογο αν και δεν ειμαι ποντια! Κι ενω στην αρχη δυσταζα και λογω καταγωγης ελεγα οτι ολοι ποντιοι θα ειναι εκει εκτος απο εμενα και οντως δηλαδη ολοι ποντιοι ηταν αλλα και γιατι δεν ειχα ιδεα απο ποντιακους χορους...τελικα,ομως ηταν ωραια παρολο που εκεινο το τρεμουλο και την ολη κινηση δε μπορουσα να τα πετυχω!

Παράθεση

Menoula

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Menoula
H Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 5 ετών . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H Menoula Something totally different.. έγραψε στις 00:27, 29-09-11:

Αγαπω τον χορο...ειμαι θυμωμενη..χορευω...ειμαι χαρουμενη...χορευω...
Κανω κλασικο μπαλετο εδω κ κτ χρονια...συγχρονο εδω κ ενα χρονο..και τωρα θα ξεκινησω και χιπ χοπ...δεν χορευω ωραια..ουτε ιδιαιτερο ρυθμο εχω...απλα μαρεσει το συναισθημα εκεινης της στιγμης...χωρις να με νοιαζει τι πιστευουν οι αλλοι γιαυτο...Δν ξερω αν θα το βαρεθω ολο αυτο καποια στιγμη..παντως ΤΩΡΑ νιωθω ετσι =)

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ιω_αννα

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη ιω_αννα
H ιω_αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H ιω_αννα έγραψε στις 14:04, 24-06-13:

Dance dance otherwise we are lost!!!

σκεφτεται καποιος να δωσει εξετασεις στο υπουργειο πολιτισμου για κρατικη σχολη ορχηστικης τεχνης??
Παράθεση

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη giannis4ever
Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O giannis4ever έγραψε στις 10:51, 07-07-13:

Σκέφτομαι να πάω σε μια σχολή χορού για να μάθω κρητικούς χορούς. Έχω όμως δύο ερωτήσεις.
Μπορώ να αρχίσω αυτόν τον καιρό σε κάποιο τμήμα ενηλίκων (είμαι 18 ) ή θα έχει δημιουργηθεί τμήμα, οπότε δεν θα μπορώ να συμμετέχω;
Ποιες είναι οι καλές σχολές χορού στο Ηράκλειο Κρήτης (αν θεωρείται διαφήμιση η απάντηση στο ερώτημα αυτό, στείλτε μου pm);
Παράθεση

LoLapalooza

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη LoLapalooza
H LoLapalooza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H LoLapalooza έγραψε στις 12:19, 07-07-13:

και εμένα μου αρέσει ο χορός τον αγαπώ και ελπίζω να ξεκινήσω και πάλι
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους