Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,200 εγγεγραμμένα μέλη και 2,818,415 μηνύματα σε 80,089 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 277 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Βοήθημα ΑΟΘ;

Silent_Killer (Άγγελος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Silent_Killer
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,240 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε στις 16:43, 01-12-13:

Έχετε κάποιο να προτείνετε;Πήρα των Λαζάνη-Γιαλέρη-Τεντε-Τζητου-Χατζηανδρεου αλλά μπορώ να το επιστρέφω για αλλαγή αν βρω κάποιο καλύτερο. Καμιά ιδέα κανείς;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,240 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε στις 14:42, 02-12-13:

κανείς;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη hliass_1989
Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

O hliass_1989 έγραψε στις 15:11, 02-12-13:

δεν σε ικανοποιει αυτο?φροντιστηριο δεν πας?που εισαι στην υλη?
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Μαθητής Γ' λυκείου

O Silent_Killer έγραψε στις 17:51, 02-12-13:

Με καλύπτει απλά θέλω κάτι εξτρα για μένα....
Παράθεση

geokam

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη geokam
Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 515 μηνύματα.

O geokam έγραψε στις 19:06, 07-12-13:

Αρχική Δημοσίευση από Silent_Killer
Με καλύπτει απλά θέλω κάτι εξτρα για μένα....
Μπορείς να βρεις αρκετό δωρεάν υλικό στον ιστότοπο www.economics.edu.gr , στην ενότητα του ΑΟΘ. Αν παρ' όλα αυτά επιμένεις για κάποιο βοήθημα, στείλε μου pm για να σου προτείνω κάποια καθώς είναι αντιδεοντολογικό να τα αναφέρω στο φόρουμ.
Παράθεση

Schoolmate

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Schoolmate
Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 230 μηνύματα.

O Schoolmate έγραψε στις 17:20, 12-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από geokam
Μπορείς να βρεις αρκετό δωρεάν υλικό στον ιστότοπο www.economics.edu.gr , στην ενότητα του ΑΟΘ. Αν παρ' όλα αυτά επιμένεις για κάποιο βοήθημα, στείλε μου pm για να σου προτείνω κάποια καθώς είναι αντιδεοντολογικό να τα αναφέρω στο φόρουμ.
Γιατί να είναι αντιδεολογικό; Γράψε ποιά βοηθήματα λες!
Παράθεση

mathguy1996

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη mathguy1996
Ο mathguy1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O mathguy1996 έγραψε στις 18:25, 12-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από Schoolmate
Γιατί να είναι αντιδεολογικό; Γράψε ποιά βοηθήματα λες!
Απλά πήγαινε σε εκείνο το site, θα βρεις υλικό για ΑΟΔΕ και ΑΟΘ.
Παράθεση

Schoolmate

Φοιτητής

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 230 μηνύματα.

O Schoolmate έγραψε στις 18:35, 12-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από mathguy1996
Απλά πήγαινε σε εκείνο το site, θα βρεις υλικό για ΑΟΔΕ και ΑΟΘ.
Είναι λίγο δύσκολο να διαβάζεις από τον υπολογιστή για αυτό και ρωτάο για βιβλίο.
Παράθεση

geokam

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη geokam
Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 515 μηνύματα.

O geokam έγραψε στις 18:40, 12-08-14:

schoolmate σου έστειλα μήνυμα. Ανεξάρτητα την απάντηση που σου έγραψα, ένα καλό feedback (για να χρησιμοποιήσω κι ένα όρο που διδάσκεστε) θα ήταν να σου πουν τα παλαιότερα μέλη-μαθητές εκείνο που χρησιμοποίησαν και έμειναν ευχαριστημένα.
Όσο για το "αντιδεοντολογικό" που σου έγραψα, είναι ότι έχει να κάνει με το ότι με κάποιο τρόπο είμαι μπλεγμένος με το χώρο των εκδόσεων. και δε θέλω να προτείνω (τουλάχιστον δημοσίως).
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη geokam : 12-08-14 στις 18:44.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Schoolmate

Φοιτητής

O Schoolmate έγραψε στις 18:42, 12-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από geokam
schoolmate σου έστειλα μήνυμα. Ανεξάρτητα την απάντηση που σου έγραψα, ένα καλό feedback (για να χρησιμοποιήσω κι ένα όρο που διδάσκεστε) θα ήταν να σου πουν τα παλαιότερα μέλη-μαθητές εκείνο που χρησιμοποίησαν και έμειναν ευχαριστημένα.
Όσο για το "αντιδεοντολογικό" που σου έγραψα, είναι ότι έχει να κάνει με το ότι με κάποιο τρόπο είμαι μπλεγμένος με το χώρο των εκδόσεων. και δε θέλω να προτείνω (τουλάχιστον δημοσίως).
Το είδα, ευχαριστώ.

Γράψτε ρε παιδιά ποιό χρησιμοποιήσατε άντε !
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Schoolmate : 12-08-14 στις 18:57.
Παράθεση

KeepDreaming!

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη KeepDreaming!
H KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.

H KeepDreaming! έγραψε στις 19:25, 12-08-14:

Εγώ είχα πάρει ένα βοήθημα του Βλαχόπουλου γιατί μου το πενέψαν από το βιβλιοπωλείο σαν καλό!Ζήτημα να το άνοιξα 2-3 φορές ίσα ίσα για να δω κάτι που δεν είχα πολυκαταλάβει.Από κει και πέρα κάναμε τόσες ασκήσεις στο φροντιστήριο και θα διαπιστώσεις κι από μόνος σου ότι όλες είναι πάνω κάτω στο ίδιο στυλ.Δεν θεωρώ ότι χρειάζεται απαραίτητα βοήθημα στον ΑΟΘ κι αν χρειαστεί θα είναι προς το τέλος που θα λύνεις περισσότερες ασκήσεις!Αν σε καλύπτει ο καθηγητής του φροντιστηριου δεν νομίζω ότι χρειάζονται έξτρα ασκήσεις!
Αυτά από μένα!
Παράθεση

Schoolmate

Φοιτητής

O Schoolmate έγραψε στις 21:54, 12-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από KeepDreaming!
Εγώ είχα πάρει ένα βοήθημα του Βλαχόπουλου γιατί μου το πενέψαν από το βιβλιοπωλείο σαν καλό!Ζήτημα να το άνοιξα 2-3 φορές ίσα ίσα για να δω κάτι που δεν είχα πολυκαταλάβει.Από κει και πέρα κάναμε τόσες ασκήσεις στο φροντιστήριο και θα διαπιστώσεις κι από μόνος σου ότι όλες είναι πάνω κάτω στο ίδιο στυλ.Δεν θεωρώ ότι χρειάζεται απαραίτητα βοήθημα στον ΑΟΘ κι αν χρειαστεί θα είναι προς το τέλος που θα λύνεις περισσότερες ασκήσεις!Αν σε καλύπτει ο καθηγητής του φροντιστηριου δεν νομίζω ότι χρειάζονται έξτρα ασκήσεις!
Αυτά από μένα!
Παιδιά πρέπει να ξεχάσετε την λέξη φροντιστήριο γιατί και κάποιος χωρίς φροντιστήριο μπορεί να καταφέρει πολλά, πάρα πολλά αν το θέλει και διαβάσει. Χρειάζονται ασκήσεις από καλό βοήθημα γιατί αυτό είναι το παν να το καταλάβεις καλά το βιβλίο εφόσον βέβαια έχεις διαβάσει καλά την θεωρία.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους