Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,879 εγγεγραμμένα μέλη και 2,848,532 μηνύματα σε 82,010 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 733 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Κοροϊδία σε ιδιαίτερα μαθήματα και υψηλές τιμές!

Dias

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,912 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 21:39, 04-11-14:

Η κρίση έχει δώσει λύση (ως ένα σημείο) στο "πρόβλημα". Ιδιαιτεράδες που πριν λίγα χρόνια ζητούσαν 50 - 60 € την ώρα και τους παρακαλούσαν, τώρα αυτοί παρακαλάνε για 20 - 30 € και δεν βρίσκουν...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νίκος Συμιδαλάς (Nick Sym)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Νίκος Συμιδαλάς
Ο Nick Sym αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.

O Νίκος Συμιδαλάς έγραψε στις 20:35, 05-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Στο λύκειο μου ένας καθηγητής αρνιόταν να μου πάρει χρήματα για παραπάνω χρόνο που τον απασχολούσα. Του έλεγα να τον πληρώσω και δεν ήθελε! Ναι υπάρχουν και τέτοιοι άνθρωποι...
Υπάρχουν και καλύτερη.
Ο δικός μου στην πληροφορική προσφέρθηκε να κάνουμε έξτρα δυωράκι και κάναμε την ύλη της Γ' Λυκείου από την Β.
Γενικά είχαμε πολύ καλούς καθηγητές, αυτός ξεχώριζε όμως.

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχουν άτομα που δίνουν 20-30-50 ευρώ για μια ώρα μάθημα...
Τι να πω, είναι ξεφτίλας και ο καθηγητής που τα ζητάει και ο ίδιος που τα δίνει και δεν προσπαθεί με την υποστήριξη των καθηγητών του σχολείου...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,912 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 23:37, 05-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από Νίκος Συμιδαλάς
Υπάρχουν και καλύτεροι. Ο δικός μου στην πληροφορική προσφέρθηκε να κάνουμε έξτρα δυωράκι και κάναμε την ύλη της Γ' Λυκείου από την Β. Γενικά είχαμε πολύ καλούς καθηγητές, αυτός ξεχώριζε όμως....
Υπάρχει και η άλλη όψη του νομίσματος. Είχα κι εγώ πολύ καλούς καθηγητές στη Γ λυκείου. Πολλές φορές ο Φυσικός και ο Μαθηματικός προσπαθούσαν να μας κάνουν παραπάνω ώρες σε κενά ή παίρνοντας ώρες από τη γενική παιδεία. Ελάχιστοι ήμασταν οι μαθητές που δεχόμασταν. Οι περισσότεροι έλεγαν "όχι, προτιμούμε να μη χάσουμε τα θρησκευτικά που έχουν χαβαλέ, καλύτερα κενό, θέλουμε να φύγουμε" κλπ.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Johnny15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 4,105 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 00:15, 06-11-14:

Δεν πέρασαν και πουθενά οι άλλοι έτσι?
Παράθεση

NimertiS

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη NimertiS
H NimertiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 146 μηνύματα.

H NimertiS They see me trolling,they hatin' έγραψε στις 02:24, 06-11-14:

Πάντως εγώ σε ακριτικό νησί της Δωδεκανήσου που έβγαλα τη τρίτη λυκείου έδινα στα φιλολογικά 15ευρώ την ώρα και 20 ευρώ στη Φυσική-Μαθηματικά που πήγαινα σε καθηγητή που είχαμε και στο σχολείο (Βιολογία θα έδινα επιλογής απλά ήθελα να πάω καλά και στις ενδοσχολικές,εξού και υποτροφία που τσίμπησα)

Το 2007 πάντα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NimertiS : 06-11-14 στις 02:26. Αιτία: Συμπλήρωση χρονολογίας
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fast

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Fast
Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 828 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 10:58, 06-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Η κρίση έχει δώσει λύση (ως ένα σημείο) στο "πρόβλημα". Ιδιαιτεράδες που πριν λίγα χρόνια ζητούσαν 50 - 60 € την ώρα και τους παρακαλούσαν, τώρα αυτοί παρακαλάνε για 20 - 30 € και δεν βρίσκουν...

Απο τον κυκλο μου ξερω οτι ζηταν κάπως λιγότερα, αλλά βρισκουν το ιιδιο ευκολα, μη γενικευεις.
Παράθεση

laurentides (Mme de Staël)

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη laurentides
H Mme de Staël αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 170 μηνύματα.

H laurentides έγραψε στις 13:25, 06-11-14:

Σε περιοχές των βορείων προαστίων πάντως παίζουν ακόμα τα 20άρια και τα 30άρια ακόμα και στις ξένες γλώσσες.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους