Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 85,292 εγγεγραμμένα μέλη και 2,931,313 μηνύματα σε 86,228 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 826 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Πανεπιστήμιο Νοσηλευτικής

antis

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη antis
Ο antis αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών (ΤΕΙ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,611 μηνύματα.

O antis έγραψε στις 01:35, 14-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από rag_fel
αν διαβάσεις παραπάνω σχόλια θα ανακαλύψεις ότι τα ίδια τα ΤΕΙ αυτοαποκαλούνται ΑΤΕΙ. και όλα μαζί ΑΕΙ. (Ας τα βρούμε κάπου)

Από την ανώτατη εκπαίδευση της Ελλάδας έχω ιδέα (και μάλιστα παραπάνω από μία φορά).

Όσον αφορά στην ΑΔΙΠ και επειδή μάλλον καταλαβαίνω γιατί επιμένεις (εφόσον ισχύει το "ηλεκτρονικός μηχανικός ΤΕΙ") αλλά μη τα εξισώνεις. Άλλα τα θέματα τα δικά σας, άλλα τα θέματα της νοσηλευτικής

Επίσης: Κάνε κάτι με την ψυχραιμία σου
εξ αρχής σου είπα ότι σχολιάζω σαν τρίτος και εξ αρχής έθεσα ένα ερώτημα : εάν γνωρίζεις την ΑΔΙΠ, γιατί από ότι κατάλαβα σχολιάζεις χωρίς να έχεις μια σφαιρική γνώμη των αξιολογήσεων.
Και από ότι βλέπω συνεχίζεις να μην παίρνεις στα σοβαρά τα αποτελέσματα των ξένων ακαδημαϊκών.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rag_fel

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη rag_fel
H rag_fel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H rag_fel έγραψε στις 01:46, 14-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από antis
εξ αρχής σου είπα ότι σχολιάζω σαν τρίτος και εξ αρχής έθεσα ένα ερώτημα : εάν γνωρίζεις την ΑΔΙΠ, γιατί από ότι κατάλαβα σχολιάζεις χωρίς να έχεις μια σφαιρική γνώμη των αξιολογήσεων.
Και από ότι βλέπω συνεχίζεις να μην παίρνεις στα σοβαρά τα αποτελέσματα των ξένων ακαδημαϊκών.
1)Ναι, την γνωρίζω την ΑΔΙΠ
2) Δεν σχολίασα πουθενά σφαιρικά, αναφέρομαι στα της νοσηλευτικής
3) στα σοβαρά δεν παίρνω καμία αξιολόγηση (έχω πολλούς και διάφορους λόγους για να μην)

κι έτσι πολύ πολύ χοντρικά, και ξεφεύγοντας από τα όρια των νοσηλευτικών (μιας και ακαδημαϊκά ούτε εγώ εμπλέκομαι με τη νοσηλευτική): γαμάτο ΑΕΙ είναι αυτό που όχι μόνο μεταδίδει, αλλά κυρίως που παράγει έρευνα. Αυτά.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

antis

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη antis
Ο antis αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών (ΤΕΙ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,611 μηνύματα.

O antis έγραψε στις 01:48, 14-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από rag_fel
1)

3) στα σοβαρά δεν παίρνω καμία αξιολόγηση (έχω πολλούς και διάφορους λόγους για να μην)
Αρκεί για να καταλάβω τι λέμε τόση ώρα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους