Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,594 εγγεγραμμένα μέλη και 2,842,478 μηνύματα σε 81,504 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 1857 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Διαγωνισμός Λυσίας

markip

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη markip
H markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.

H markip έγραψε στις 21:34, 16-03-09:

ενω εχω κανει εγγραφη στην συγκεκριμενη ιστοσελιδα καθε φορα που παταω τα στοιχεια μου για να κανω login δεν τα δεχεται. Τα στοιχεια ειναι σωστα μιας και εχω μπροστα μου το χαρτι που τυπωθηκε κατα την εγγραφη. Δοκιμασα να κανω εκ νεου εγγραφη αλλα τα πεδια ''νομος'' ''πολη'' ''σχολειο'' δεν εμφανιζουν επιλογες καθως και στο τελος της σελιδας που λεει ''βοηθεια'' το παταω αλλα δεν αντιστοιχει πουθενα. Ξερει κανεις που μπορω να απευθυνθω για περαιτερω βοηθεια ή εστω μπορει καποιος απο εσας να με βοηθησει? Ελπιζω η εκκληση μου για βοηθεια να εχει ανταποκριση.
Υ.Γ. και αλλες χρονιες εχω προσπαθησει να λαβω μερος αλλα ολο κολλαω σε τετοια τεχνικα προβληματα. Μα ποιος φτιαχνει επιτελους αυτη την ιστοσελιδα?!! Γιατι τη βρισκω αθλια απο σχεδιασμο και υλοποιηση!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Anarki
Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 23:11, 16-03-09:

Δοκίμασες με άλλο browser;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής ΤΕΙ Ηπείρου (Πρέβεζα) . Έχει γράψει 5,409 μηνύματα.

O Iliaso Όλα είναι θέμα Marketing... έγραψε στις 14:01, 17-03-09:

είναι λίγο περίεργα τα πράγματα με το συγκεκριμένο site... την έχω ξαναπάθει 2 χρόνια τώρα

Παράθεση

~Λένα~

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη ~Λένα~
H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,167 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε στις 14:13, 17-03-09:

βασικα μπορει καποιος να μου εξηγησει τι σαιτ ειναι αυτο;Λιγες πληροφοριες μονο αμα ειναι να γραφτω

Παράθεση

Iliaso

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής ΤΕΙ Ηπείρου (Πρέβεζα) . Έχει γράψει 5,409 μηνύματα.

O Iliaso Όλα είναι θέμα Marketing... έγραψε στις 14:14, 17-03-09:

www.lysias.gr είναι κατατοπιστικότατο... το διαφημίζουν και στην τηλεόραση... e-διαγωνισμός γνώσεων...

Παράθεση

Γιώργος00753684 (Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων)

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη Γιώργος00753684
Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O Γιώργος00753684 LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL έγραψε στις 13:04, 02-03-12:

ξερει κανεις το username απο ποια στοιχεια το βαζει μονο του...??? δηλ. οταν εκανα εγγραφη δε μου ελεγε πουθενα να βαλω username αλλα το εβαλε μονο του....κατι ΓΜΔΚΦ και τετοια τι ειναι???

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη unπαικτable
Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε στις 19:19, 20-03-12:

ρε παιδια επειδη ειμαι λιγο επιφυλακτικος με το να δινω τα στοιχεια μου στο net. Ειναι ασφαλες αμα τα δωσω;;; Οσοι εχετε εγγραφει δωσατε σε ολα τα πεδια τα πραγματικα σας στοιχεια;;; Ευχαριστω εκ των προτερων

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H Loreley don't waste your youth growing up έγραψε στις 19:42, 20-03-12:

Εγώ έκανα εγγραφή και έδωσα όλα τα στοιχεία μου. Δεν υπάρχει πρόβλημα νομίζω. Επίσης κάπου διάβασα, πως τα στοιχεία σου δεν γίνονται γνωστά αλλού, μένουν εκεί και είναι απαραίτητα απλά για την συμμετοχή σου στον διαγωνισμό.

Παράθεση

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη unπαικτable
Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε στις 19:43, 20-03-12:

Ok ευχαριστω πολυ.

Παράθεση

Loreley

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H Loreley don't waste your youth growing up έγραψε στις 19:45, 20-03-12:

Τίποτα

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους