Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 83,027 εγγεγραμμένα μέλη και 2,853,083 μηνύματα σε 82,297 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 280 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

ΤΕΙ Λογοθεραπείας

Eviee

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Eviee
H Eviee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Eviee έγραψε στις 12:31, 22-03-13:

Γεια σας, ειμαι η Ευη και σπουδαζω στα γιαννενα λογοθεραπεια. Ειμαι στο πρωτο ετος αλλα θα ηθελα να επιστρεψω στη θεσσαλονικη σε μια αλλη σχολη παρολα αυτα οι γονεις μου ειναι πολυ αρνητικη για αυτην μου την επιλογη. Μεταγραφη δεν μπορω να κανω γιατι δεν υπαρχει αντιστοιχη σχολη στη θεσσαλονικη εχετε να μου προτεινετε κατι;;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Thoba19

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Thoba19
Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 828 μηνύματα.

O Thoba19 έγραψε στις 12:35, 22-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Eviee
Γεια σας, ειμαι η Ευη και σπουδαζω στα γιαννενα λογοθεραπεια. Ειμαι στο πρωτο ετος αλλα θα ηθελα να επιστρεψω στη θεσσαλονικη σε μια αλλη σχολη παρολα αυτα οι γονεις μου ειναι πολυ αρνητικη για αυτην μου την επιλογη. Μεταγραφη δεν μπορω να κανω γιατι δεν υπαρχει αντιστοιχη σχολη στη θεσσαλονικη εχετε να μου προτεινετε κατι;;
να πας θεσσαλονικη και να πηγενεις να δινεις μονο μαθηματα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eviee

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Eviee
H Eviee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Eviee έγραψε στις 13:13, 22-03-13:

αυτο δεν γινετε διοτι εχω καθε μερα υποχρεωτικα εργαστηρια
Παράθεση

Thoba19

Φοιτητής

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 828 μηνύματα.

O Thoba19 έγραψε στις 16:16, 22-03-13:

για ποιο λογο θε να φυγεις δεν σε αρεσει η σχολη η θες να φυγεις γιατι δεν σε αρεσε η πολη η κατι αλλο;
παντος εγω δεν βλεπω κατι αλλο για να πας στη θεσσαλονικη περα απο αυτο που σε ανεφερα παραπανω η να αλλαξη τμημα κατι που οπως καταλαβα τσινανε η γονεις σου
Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,742 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 16:24, 22-03-13:

Κόβω το κεφάλι μου για την πόλη.
Παράθεση

Πληροφορικάριος

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Πληροφορικάριος
Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 502 μηνύματα.

O Πληροφορικάριος έγραψε στις 16:38, 22-03-13:

Συμφωνώ με τους γονείς σου, είναι λάθος να αφήσεις την σχολή λόγο πόλης. Πιθανόν να το μετανιώσεις μετά εκτος αν δεν σου αρέσει βεβαιά η λογοθεραπεία.
Παράθεση

Thoba19

Φοιτητής

O Thoba19 έγραψε στις 16:54, 22-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια
Κόβω το κεφάλι μου για την πόλη.
να φανταστω ουτε εσενα σε πολλη αρεση
Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,742 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 17:01, 22-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Thoba19
να φανταστω ουτε εσενα σε πολλη αρεση
Ε φυσικά!
Παράθεση

metspanos

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη metspanos
Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 782 μηνύματα.

O metspanos έγραψε στις 19:06, 22-03-13:

τα τει λογοθεραπειας ειναι πολυ καλα με καλη επαγγελματικη αποκατασταση και ισως θα ηταν καλυτερο να μετατραπουν σε πανεπιστημιακα τμηματα για ακομη καλυτερη ποιοτητα σπουδων τους
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) . Έχει γράψει 3,587 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 19:10, 22-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από metspanos
τα τει λογοθεραπειας ειναι πολυ καλα με καλη επαγγελματικη αποκατασταση και ισως θα ηταν καλυτερο να μετατραπουν σε πανεπιστημιακα τμηματα για ακομη καλυτερη ποιοτητα σπουδων τους
Δηλαδή αν γίνουν πανεπιστήμια αυτομάτως θα αποκτήσουν καλύτερη ποιότητα;
Παράθεση

metspanos

Αποκλεισμένος χρήστης

O metspanos έγραψε στις 19:12, 22-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Δηλαδή αν γίνουν πανεπιστήμια αυτομάτως θα αποκτήσουν καλύτερη ποιότητα;
φυσικα. Θα ανεβει το επιπεδο. Θα διδασκουν μονο καθηγητες με διδσκτορικα
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) . Έχει γράψει 3,587 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 19:14, 22-03-13:

φυσικα. Θα ανεβει το επιπεδο. Θα διδασκουν μονο καθηγητες με διδσκτορικα
Δηλαδή τόσα χρόνια δε βγάζουν τα τμήματα καλούς λογοθεραπευτές;
Παράθεση

Dresden

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Dresden
Ο Dresden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Dresden έγραψε στις 19:15, 22-03-13:

Λολ, γιατι στα ΤΕΙ τι διδασκουν;
Παράθεση

metspanos

Αποκλεισμένος χρήστης

O metspanos έγραψε στις 19:17, 22-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dresden
Λολ, γιατι στα ΤΕΙ τι διδασκουν;
διδασκουν και καθηγητες χωρις διδακτορικο, μονο με μαστερ, οι καθηγητες εφαρμογων
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

metspanos

Αποκλεισμένος χρήστης

O metspanos έγραψε στις 19:23, 22-03-13:

Δηλαδή τόσα χρόνια δε βγάζουν τα τμήματα καλούς λογοθεραπευτές;
αν γινει αυτο που λεω, θα βγουν καλυτεροι, μικρο μου πονυ
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

O cha0s έγραψε στις 19:25, 22-03-13:

αν γινει αυτο που λεω, θα βγουν καλυτεροι, μικρο μου πονυ
ασε μας ρε με τα κόμπλεξ σου. Μια χαρά λογοθεραπευτές βγάζουν τα ΤΕΙ
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

metspanos

Αποκλεισμένος χρήστης

O metspanos έγραψε στις 19:29, 22-03-13:

ασε μας ρε με τα κόμπλεξ σου. Μια χαρά λογοθεραπευτές βγάζουν τα ΤΕΙ
πειραζει, αν βγουν καλυτεροι; ο εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο
Παράθεση

Dresden

Νεοφερμένος

O Dresden έγραψε στις 19:29, 22-03-13:

Οι περισσοτεροι καθηγητες εφαρμογων εχουν διδακτορικο σε εμας τουλαχιστον.Μονο δυο δεν εχουν και αυτοι κανουν κατι μαθηματα ΔΟΝΑ της πλακας.
Παράθεση

metspanos

Αποκλεισμένος χρήστης

O metspanos έγραψε στις 19:30, 22-03-13:

Οι περισσοτεροι καθηγητες εφαρμογων εχουν διδακτορικο σε εμας τουλαχιστον.Μονο δυο δεν εχουν και αυτοι κανουν κατι μαθηματα ΔΟΝΑ της πλακας.
αυτο ειναι πολυ καλο. Να σε ρωτησω κατι αλλο; Οι καθηγητες σα περασαν απο κριση;
Παράθεση

Dresden

Νεοφερμένος

O Dresden έγραψε στις 19:39, 22-03-13:

Στα πλαισια της εσωτερικης αξιολογησης, ναι.Τωρα για την εκθεση εξωτερικης αξιολογησης, νομιζω οτι δεν περιλαμβάνει τους διδάσκοντες, μπορει να κανω και λαθος βεβαια.
Παράθεση

metspanos

Αποκλεισμένος χρήστης

O metspanos έγραψε στις 19:41, 22-03-13:

Στα πλαισια της εσωτερικης αξιολογησης, ναι.Τωρα για την εκθεση εξωτερικης αξιολογησης, νομιζω οτι δεν περιλαμβάνει τους διδάσκοντες, μπορει να κανω και λαθος βεβαια.
αυτο ειναι ενα μειον. Τουλαχιστον περνουν τωρα απο κριση οι κατωτερης βαθμιδας καθηγητες;
Παράθεση

Dresden

Νεοφερμένος

O Dresden έγραψε στις 19:52, 22-03-13:

Όλοι οι διδάσκοντες (καθηγητες, επικουροι, αναπληρωτες, εφαρμογων, ΕΠ γενικων τμηματων) αξιολογούνται εσωτερικα απο τους φοιτητες, οι εργαστηριακοι συνεργατες (που πλεον ειναι ελαχιστοι λογω της υποχρηματοδοτησης) αξιολογουνται απο φοιτητες και ΕΠ.

Απο οσο ξερω εξωτερικη αξιολογηση για μονιμο εκπαιδευτικο προσωπικο δεν γινεται σε κανενα ΑΕΙ αλλα μπορει να κανω και λαθος.
Παράθεση

metspanos

Αποκλεισμένος χρήστης

O metspanos έγραψε στις 20:04, 22-03-13:

Όλοι οι διδάσκοντες (καθηγητες, επικουροι, αναπληρωτες, εφαρμογων, ΕΠ γενικων τμηματων) αξιολογούνται εσωτερικα απο τους φοιτητες, οι εργαστηριακοι συνεργατες (που πλεον ειναι ελαχιστοι λογω της υποχρηματοδοτησης) αξιολογουνται απο φοιτητες και ΕΠ.

Απο οσο ξερω εξωτερικη αξιολογηση για μονιμο εκπαιδευτικο προσωπικο δεν γινεται σε κανενα ΑΕΙ αλλα μπορει να κανω και λαθος.
οταν καποιος θελει να γινει λεκτορας, επικουρος, αναπληρωτης ή καθηγητης στο πανεπιστημιο, υποβαλλει ολες τις μονογραφιες και τα επιστημονικα αρθρα και μελετες που εχει δημοσιευσει μεχρι τοτε και συγκροτειται σωμα καθηγητων πανεπιστημιου ανωτερης βαθμιαδας απο αυτον της σχολης του και αλλων σχολων της ελλαδας και του εξωτερικου του ιδιου ή και παρεμφερους γνωστικου αντικειμενου και εξεταζουν τα προσοντα των υποψηφιων καθως και τους ιδιους τους υποψηφιους προφορικα και εν συνεχεια προκρινουν τον καταλληλοτερο να καταλαβει τη θεση αιτιολογωντας την αποφαση τους ψηφιζοντας. Μαζι τους ψηφιζουν και ολοι οι καθηγητες ανωτερων βαθμιδων της σχολης του ανεξαρτητως γνωστικου αντικειμενου. Αυτο ειναι η κριση για την ακαδημαϊκη εξελιξη καποιου σε πανεπιστημιο
Παράθεση

Πληροφορικάριος

Φοιτητής

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 502 μηνύματα.

O Πληροφορικάριος έγραψε στις 20:13, 22-03-13:

αυτο ειναι πολυ καλο. Να σε ρωτησω κατι αλλο; Οι καθηγητες σα περασαν απο κριση;
Όχι. Στο τμήμα μου τουλάχιστον τους μαζεύουν απο την λαϊκή για τα άλλα δεν ξέρω να σου πω.
Παράθεση

metspanos

Αποκλεισμένος χρήστης

O metspanos έγραψε στις 20:16, 22-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Πληροφορικάριος
Όχι. Στο τμήμα μου τουλάχιστον τους μαζεύουν απο την λαϊκή για τα άλλα δεν ξέρω να σου πω.
δες τι ειναι κριση στο πανεπιστημιο (παραπανω )και μετα μου ξαναπαντας
Παράθεση

Dresden

Νεοφερμένος

O Dresden έγραψε στις 20:18, 22-03-13:

Απο αυτή τη διαδικασία που περιγράφεις βγήκε και η φράση κουβαλά τον προτζεκτορα για να σε κάνω λεκτορα.
Παράθεση

Πληροφορικάριος

Φοιτητής

O Πληροφορικάριος έγραψε στις 20:19, 22-03-13:

Το είδα, για αυτό σου απάντησα. Τι να κάνουμε τα ΤΕΙ είναι της λαϊκής.

Δες και αυτό

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πληροφορικάριος : 22-03-13 στις 20:32.
Παράθεση

metspanos

Αποκλεισμένος χρήστης

O metspanos έγραψε στις 00:49, 23-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Πληροφορικάριος
Το είδα, για αυτό σου απάντησα. Τι να κάνουμε τα ΤΕΙ είναι της λαϊκής.

Δες και αυτό

αυτο αρχισε να γινεται απο τοτε που αλλαξε ο νομος. Μεχρι τοτε οι καθηγητες εμπαιναν και εξελισσονταν με αλλο καθεστως. Και τετοιοι ειναι οι παλιοτεροι και γι αυτους μιλαω

Απο αυτή τη διαδικασία που περιγράφεις βγήκε και η φράση κουβαλά τον προτζεκτορα για να σε κάνω λεκτορα.
το μεσο και το γλυψιμο υπαρχει παντου απο την απλη θεση οδοκαθαριστη ως τη σχολη δικαστων. Μη το γενικευεις ομως παντου.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη JKaradakov : 29-06-13 στις 13:33.
Παράθεση

marizoula22

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη marizoula22
H marizoula22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H marizoula22 έγραψε στις 23:44, 03-06-13:

καλησπερα. τελειωνω φετος το Παιδαγωγικο Αθηνας και ενδιαφερομαι να μπω με κατατακτηριες στο τει Λογοθεραπειας στην Πατρα. Μπορει καποιος να μου δωσει καποιες παραπανω πληροφοριες; Ποτε ειναι περιπου οι εξετασεις; απο ποιο ετος ξεκιναω να παρακολουθω; αναγνωριζεται κανενα απο τα μαθηματα μου; ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.
Παράθεση

ponokos (ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη ponokos
Ο ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Κοινωνιολογίας Παντείου . Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O ponokos My car έγραψε στις 04:51, 23-06-13:

Γεια σας θα ήθελα να ρωτήσω αν η στατιστικη που κανουν και στα 2 πρώτα εξάμηνα ειναι δύσκολη ? γιατι πολλα παιδιά που επιλέγουν βιολογία και θέλουν να εισαχθούν εκει φοβούνται την στατιστικη και τα παρατουν,εσείς λοιπόν οι αποφοιτοι των τμημάτων αυτών για διαφωτίστε μας για τη δυσκολία της και το βαθμό σας στην εξεταστική,ευχαριστω πολυ
Παράθεση

penh_95

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη penh_95
H penh_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H penh_95 έγραψε στις 02:23, 29-06-13:

καλυτερο τμημα ποιο ειναι?της πατρας η των ιωαννινων?ευχαριστω!!
Παράθεση

Daimonismenh

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Daimonismenh
H Daimonismenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Daimonismenh Your eyes forever glued to mine. έγραψε στις 01:26, 04-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από penh_95
καλυτερο τμημα ποιο ειναι?της πατρας η των ιωαννινων?ευχαριστω!!
εχω ακουσει οτι το τμημα των ιωαννινων ειναι καλυτερο αλλα δεν ξερω.
Παράθεση

Παναγιωτα Λακιο

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Παναγιωτα Λακιο
H Παναγιωτα Λακιο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Παναγιωτα Λακιο έγραψε στις 13:46, 16-09-13:

Καλησπερα και απο μενα...
Θελω να κανω μια σημαντικη ερωτηση..Ειμαι τελειοφοιτη απο Φιλοσοφικη σχολη τμημα Φιλολογιας,αν δωσω κατατακτηριες και πανε ολα καλα γνωριζετε σε τί εξάμηνο μπαινω στη σχολη καθως μου αναγνωριζονται καποια μαθηματα???
ΣΟΣ!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

kelli

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kelli
H kelli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H kelli έγραψε στις 19:08, 16-09-13:

γεια σας παιδια!

περασα λογοθεραπεια ιωαννινων με το 10% και θέλω να ρωτησω αν γινεται να πάω από β' εξαμηνο. αυτο το επιλεγουμε εμεις ή η σχολή; μπορω να ζητησω να ξεκινησω απο Ιανουαριο-Φεβρουάριο, για να μη χανω μαθηματα ; επειδη δεν μπορω να μετακομισω απο τωρα και ελεγα μηπως γινεται να ξεκινησω πιο μετα! ξερετε αν γινεται;

αν δε γινεται τι να κάνω; αναβολη σπουδων ένα εξαμηνο, ή λέτε δε χρειάζεται; εγώ μεχρι νοέμβρη θα δουλεύω. :s

Kai η γραμματεια καθε ποτε ειναι ανοιχτη; τους περνω τηλεφωνα και δε το σηκωνουν ποτε. :/
Παράθεση

Πληροφορικάριος

Φοιτητής

O Πληροφορικάριος έγραψε στις 19:25, 16-09-13:

Κατα 99% δεν γίνεται να μπεις β εξάμηνο.Αν ξεκινήσεις τον Νοέμβρη-Δεκέμβρη δεν χρειάζεται να κάνεις διακοπή σπουδών θα προλάβεις να περάσεις τις θεωρίες, θα χάσεις όλα τα εργαστήρια μόνο.

Όσο για την γραμματεία πιθανόν να είναι κλειστή με τις απεργίες.
Παράθεση

KristenSirina

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη KristenSirina
H KristenSirina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H KristenSirina έγραψε στις 17:13, 03-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από Κρυσταλλένια
Γεία σας παιδιά. Θέλω να δώσω κατατακτήριες στο τμημα λογοθεραπείας στην Πάτρα. Έχω αγοράσει τα βιβλία και έχω διαβάσει την εισαγωγή στη γλωσσολογία και το βιβλίο με την επικοινωνία και τις ανθρώπινες διαταραχές. Τα βρήκα πάρα πολύ ενδιαφέροντα και έμαθα τρομέρα πράγματα. Αλλά έχω κολλήσει στον άτλαντα ανατομίας κατάποσης, ομιλίας και ακοής. Ειναι πολύ ωραίο βιβλίο αλλά δεν διαβάζεται. Γνωρίζετε πως διδάσκεται στο τμήμα της λογοθεραπείας ή άμα υπαρχει κάποιος βοηθητικός οδηγός;;; Ας μου απαντήσει κάποιος άμα μπορεί γιατί όλα αυτά δεν μαθαίνονται από έξω και παπαγαλία.
Γεια! Θέλω κι εγώ να δώσω τώρα κατακτήριες στη Λογοθεραπεία Πάτρα και χρειάζομαι απεγνωσμένα δύο βιβλία για δανεισμό, που κάνουν πάνω από 50ευρώ το ένα στα βιβλιοπωλεία. Έχει κανείς τα εξής; :

1. Netter's εικονογραφημένο εγχειρίδιο ανατομίας λόγου, κατάποσης κι ακοής (Mc Farland).
2. Η ανθρώπινη επικοινωνία και οι διαταραχές της (E.M. PLANTE, P.M.BEESON)

Ευχαριστώ!

Αρχική Δημοσίευση από marizoula22
καλησπερα. τελειωνω φετος το Παιδαγωγικο Αθηνας και ενδιαφερομαι να μπω με κατατακτηριες στο τει Λογοθεραπειας στην Πατρα. Μπορει καποιος να μου δωσει καποιες παραπανω πληροφοριες; Ποτε ειναι περιπου οι εξετασεις; απο ποιο ετος ξεκιναω να παρακολουθω; αναγνωριζεται κανενα απο τα μαθηματα μου; ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.
Γεια! Τελικά μπήκες στη Λογοθεραπεία; Θέλω να δώσω κι εγώ κατακτήριες στη Λογοθεραπεία, και χρειάζομαι απεγνωσμένα δύο βιβλία για δανεισμό, που κάνουν πάνω από 50ευρώ το ένα στα βιβλιοπωλεία. Έχει κανείς τα εξής:

1. Netter's εικονογραφημένο εγχειρίδιο ανατομίας λόγου, κατάποσης κι ακοής (Mc Farland).
2. Η ανθρώπινη επικοινωνία και οι διαταραχές της (E.M. PLANTE, P.M.BEESON)

Ευχαριστώ!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη KristenSirina : 03-09-14 στις 17:13. Αιτία: AutoMerge
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους