Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,871 εγγεγραμμένα μέλη και 2,848,292 μηνύματα σε 81,988 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 363 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Λυσεις σχολικου βιβλιου κατευθυνσης

crisdirk41 (Χρηστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη crisdirk41
Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Στατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης Πειραιά . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O crisdirk41 έγραψε στις 17:43, 07-07-09:

Καλησπερα σας! ειμαι καινουργιος εδω περα!
θελω να μαθω αν υπαρχει βοηθημα να εχει μεσα και τισ λυσεις σχολικου βιβλιου αλλα να μην αναγκαστω να πληρωσω... σε μορφη pdf. αν ξερει καποιος κατι θα με βοηθουσε πολυ!
ευχαριστω πολυ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μιχάλης9867 (Μιχάλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Μιχάλης9867
Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 840 μηνύματα.

O Μιχάλης9867 έγραψε στις 17:47, 07-07-09:

σε ποιο μαθημα αναφερεσαι???

σε φυσικη και μαθηματικα υπαρχουν ,στα δινουν μα τα μαθηματα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crisdirk41 (Χρηστος)

Φοιτητής

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Στατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης Πειραιά . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O crisdirk41 έγραψε στις 17:51, 07-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Μιχάλης-Νάξος
σε ποιο μαθημα αναφερεσαι???

σε φυσικη και μαθηματικα υπαρχουν ,στα δινουν μα τα μαθηματα...

κατευθυνσης φυσικης αλλα μεχρι να αρχισει το σχολειο...

Παράθεση

Μιχάλης9867 (Μιχάλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Μιχάλης9867
Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 840 μηνύματα.

O Μιχάλης9867 έγραψε στις 17:54, 07-07-09:

απο κανεναν φιλο/γνωστο???

για βοηθημα δν ξερω...

Παράθεση

Marilenaki! (Μαριλένα....)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Marilenaki!
H Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H Marilenaki! έγραψε στις 22:56, 07-07-09:

τις λύσεις των ασκήσεων τις έχει το βιβλιαράκι που σας δίνουν στο σχολείο βρε..
-το έχω εγώ, ανέγγιχτο και πλαστικοποιημένο παρακαλώ!!
άμα θες στο στέλνω κιόλας!
αρκεί να μου πεις..........
-ίσως να γίνεται να το βρεις και σε ηλεκτρονική μορφή, μέχρι τώρα βέβαια μόνο τα κανονικά βιβλία τα σχολικά νομίζω έχω δει να μπορείς να κατεβάσεις..αλλά άμα ψάχνεις βρίσκεις!:no1:
-και υπάρχουν χιλιάδες λυσσάρια σε βιβλιοπωλεία που έχουν μόνο τις λύσεις του σχολικού, φθηνά σχετικά από 10 ευρώ..αλλά αν σκεφτεις ότι οι λύσεις μοιράζονται τζάμπα νομίζω χαζομάρα να τις αγοράσεις......ε?

Παράθεση

Jeddruller

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Jeddruller
Ο Jeddruller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O Jeddruller έγραψε στις 12:39, 10-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από crisdirk41
θελω να μαθω αν υπαρχει βοηθημα να εχει μεσα και τισ λυσεις σχολικου βιβλιου αλλα να μην αναγκαστω να πληρωσω... σε μορφη pdf. αν ξερει καποιος κατι θα με βοηθουσε πολυ!
ευχαριστω πολυ!
Γιατί δεν πας στο σχολείο σου να ζητήσεις ένα από τα περσινά βιβλία; Πάντα έχουν.... κ στην ανάγκη πες τους "ο τάδε είμαι το θέλω τώρα μην μου μοιράσετε το σεπτέμβρη" :no1:

Τώρα για βοήθημα με λύσεις του σχολικού μέσα δεν γνωρίζω αν υπάρχει...

Αχ ρε Ελλάδα με την δωρεάν παιδεία σου... όλοι τρέξαμε,τρέχουμε και θα τρέχουμε στα βοηθητικά κ στα φροντιστήρια

Παράθεση

crisdirk41 (Χρηστος)

Φοιτητής

O crisdirk41 έγραψε στις 16:28, 13-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Jeddruller
Γιατί δεν πας στο σχολείο σου να ζητήσεις ένα από τα περσινά βιβλία; Πάντα έχουν.... κ στην ανάγκη πες τους "ο τάδε είμαι το θέλω τώρα μην μου μοιράσετε το σεπτέμβρη" :no1:

Τώρα για βοήθημα με λύσεις του σχολικού μέσα δεν γνωρίζω αν υπάρχει...

Αχ ρε Ελλάδα με την δωρεάν παιδεία σου... όλοι τρέξαμε,τρέχουμε και θα τρέχουμε στα βοηθητικά κ στα φροντιστήρια

πηγα στο σχολειο και λενε δε μου δινουν γιατι απαγορευται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ελεος δηλαδη.... εχω ψαξει στο γκοογκλ αλλα δεν εχω βρει τιποτα... γιαυτο σας ρωταω αν υπαρχουν πουθενα οι λυσεις...

Παράθεση

antonela

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη antonela
H antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 166 μηνύματα.

H antonela έγραψε στις 03:24, 16-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από crisdirk41
ευχαριστω πολυ!
crisdirk41 εγώ πέρσι διάβαζα από το βοήθημα του Σαββάλα (2 τόμοι). Στο τέλος εκτός από τις λύσεις των ασκήσεων του βοηθήματος υπήρχαν και οι λύσεις του σχολικού βιβλίου! :no1:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους