Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,893 εγγεγραμμένα μέλη και 2,848,839 μηνύματα σε 82,036 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 758 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Ραδιολογία-Ακτινολογία vs Τεχνολογία Ιατρικών Οργάνων

tonic147

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη tonic147
Ο tonic147 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O tonic147 έγραψε στις 22:54, 13-07-09:

Δε ξέρω να επιλέξω. Έχω ακούσει καλά σχόλια και για τις δύο σχολές, αλλά δεν ξέρω... τι λέτε;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sakoulias (Σακης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη sakoulias
Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

O sakoulias έγραψε στις 00:32, 14-07-09:

Εγω θα σου προτεινα ΤΕΙ Ιατρικων οργανων το οποιο πρεπει να ειναι φοβερη σχολη με πααααρα πολυ καλη επαγγελματικη αποκατασταση(πολλοι λενε οτι ειναι η καλυτερη) αλλα ειναι πολυ δυσκολη σχολη αυτο πρεπει να το ξερεις μ το ειπε φοιτητης του τμηματος ειναι πολυ προχωρημενη δυσκολια.Απο εκει και περα για ραδιολογια-ακτινολογια δεν θα στο προτεινα γιατι απο οτι φανταζομαι(χωρις να ξερω) πρεπει να ειναι ψιλοανθυγειινο επαγγελμα και με οχι τοσο καλη αποκατασταση οσο το ΤΙΟ.Δεν μας ειπες ομως το σημαντικοτερο:Τι σου αρεσει πιο πολυ απο τα 2?Μπες διαβασε τα προγραμματα σπουδων να παρεις μια ιδεα και πες μας

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cheery

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cheery
H cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 993 μηνύματα.

H cheery έγραψε στις 00:36, 14-07-09:

sakoulias, μην πολυ-εμπιστευεσαι αυτα τα περι υψηλου επιπεδου και επαγγελματικης αποκαταστασης κλπ που ακους απο φοιτητες της ΕΚΑΣΤΟΤΕ σχολης.
Ολοι την εχουν μεγαλυτερη...τη δυσκολια

Παράθεση

sakoulias (Σακης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη sakoulias
Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

O sakoulias έγραψε στις 00:46, 14-07-09:

ΟΚ για την δυσκολια συμφωνω εν μερει οτι ο καθενας λεει το δικο του για την επαγγελματικη αποκατασταση ομως ειμαι 100% σιγουρος γιατι καπου σε ενα φορουν της σχολης ειχε αγγελιες εργασιας και ηταν πραγματικα παααρα πολλες...

Παράθεση

_kelly_

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη _kelly_
H _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 76 μηνύματα.

H _kelly_ έγραψε στις 01:07, 14-07-09:

λοιπον περασα στο τιο το 2007,κατα τυχη βεβαια καμια σχεση με το αντικειμενο που ηθελα για αυτο και ξαναεδωσα και πηγα πολυ καλυτερα!πολυ καλη σχολη με αποκατασταση και καλα λεφτα!θα το προτεινα με χιλια για ανδρες αλλα εμενα μου φανηκε αρκετα δυσκολη,οχι τοσο τα μαθηματικα και οι φυσικες που ειχαμε αλλα τα εργαστηρια οπου καναμε τορνο και διαφορα τετοια!απο γνωστους μου ξερω ατομα που αυτη τη στιγμη περνουν πολυ καλα λεφτα,το καλο ειναι οτι δεν υπαρχει αντιστοιχο αει οποτε τα πραγματα ειναι πιο ευκολα!
παντως αναμεσα σε αυτα τα 2 θα σου προτενα τιο,το οποιο ομως τονιζω οτι ειναι αρκετα δυσκολη σχολη με πολλα εργαστηρια,το πρωτο εξαμηνο ειχα 12 ωρες εργαστηριο!
οτι αλλο θες με χαρα μου να σε βοηθησω!

Παράθεση

Wolfie

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Wolfie
Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 457 μηνύματα.

O Wolfie έγραψε στις 01:13, 14-07-09:

ΤΙΟ εύκολα.Τρελα λεφτά πραγματικά.Φυσικά και είναι δύσκολη σχολη όπως και τα περισσότερα ΤΕΙ (και ΑΕΙ) του τεταρτου πεδίου.

Παράθεση

tonic147

Φοιτητής

Ο tonic147 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O tonic147 έγραψε στις 02:12, 14-07-09:

η8ελα φυσικο8εραπια κ δν τν πιανω γ 340 μορια 8α τν δηλωσω αλλα δν νομιζω να πιασω!δν ξερω παιδια κ τ 2ο μου αρεσουν αλλα ακομα δν εχω παρει τν αποφαση που να παω! κ γω ΚΕΛΛΥ γ τιο ελεγα αλλα ειδα λιγο τ μα8ηματα κ φοβη8ικα!
ειναι πολυ δυσκολα?

Παράθεση

_kelly_

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη _kelly_
H _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 76 μηνύματα.

H _kelly_ έγραψε στις 03:37, 14-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από tonic147
η8ελα φυσικο8εραπια κ δν τν πιανω γ 340 μορια 8α τν δηλωσω αλλα δν νομιζω να πιασω!δν ξερω παιδια κ τ 2ο μου αρεσουν αλλα ακομα δν εχω παρει τν αποφαση που να παω! κ γω ΚΕΛΛΥ γ τιο ελεγα αλλα ειδα λιγο τ μα8ηματα κ φοβη8ικα!
ειναι πολυ δυσκολα?
κοιτα εγω καθισα ενα εξαμηνο δν ξερω για ολα τα μαθηματα,τα εργαστηρια τα περνας ευκολα,εγω βεβαια δυσκολευτηκα στον τορνο και στα πριονια καθως δεν ειχα πιασει ποτε στη ζωη μου,εσενα δν νομιζω να σε δυσκολεψει.η φυσικη ηταν αρκετα βαρβατη και το σχεδιο!αλλα νομιζω οτι αν σου αρεσει θα τα καταφερεις γιατι το μετα αξιζει!!!
παντως τοι συνθημα για τη σχολη ειναι τιο τιο ποτε πτυχιο
βασικα ολες αυτες οι σχολες ειναι δυσκολες,αν παρακολουθεις ομως τα βασικα πιστευω θα τα καταφερεις!!!

Παράθεση

tonic147

Φοιτητής

O tonic147 έγραψε στις 22:20, 15-07-09:

ευχαριστω πολυ παιδια εδωσα σημερα μηχανογραφικο!κ δηλωσα πρωτα ΤΙΟ!ΤΗΝΧ

Παράθεση

costas9234

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη costas9234
Ο costas9234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O costas9234 έγραψε στις 12:30, 13-05-10:

Γεια σας παιδιά!! Θα ήθελα κάποιος να μου πει αν ξέρει, αν αξίζει να δηλώσω την σχολή Τεχνολογίας Ιατρικών Οργάνων. Κυρίως με ενδιαφέρει η επαγγελματική αποκατάσταση στον τομέα εμπορια. Αν ξέρει καποιος ας μου απαντήσει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prinCess. : 13-05-10 στις 14:42. Αιτία: Greeklish
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    kikitheodorou

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τεχνολογίας Ιατρικών Οργάνων ΤΕΙ Αθήνας - Από Flaky
      Το θέμα έχει λάβει 52 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 4ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-04-13 στις 20:42.
    • Δωρητές οργάνων - Από Γιάννης
      Το θέμα έχει λάβει 68 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-08-12 στις 23:29.
    • Άρνηση παροχής ιατρικών υπηρεσιών - Από C.M.
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-02-08 στις 00:03.
    • Δωρεά οργάνων - Από ruko
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-01-08 στις 15:46.
    • Δωρητές οργάνων - Από isavvas
      Το θέμα έχει λάβει 60 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-10-06 στις 12:36.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους