Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,629 εγγεγραμμένα μέλη και 2,843,631 μηνύματα σε 81,572 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 404 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Με 3000 ευρώ μπορεί να στηθεί ένα φοιτητικό σπίτι;

kostas (agia)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη kostas (agia)
Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 900 μηνύματα.

O kostas (agia) έγραψε στις 23:45, 03-10-09:

Ωραια 'ξηγηθηκες.....Και παλι,στην αρχη παρε τα βασικα με 1000ε ρε παιδι μου φτιαξε το και μετα σιγα-σιγα προσθετεις και αλλα ρε παιδι μου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη qwertyuiop
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,522 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε στις 13:48, 07-09-10:

Επιπλώσαμε σπίτι 50 τετραγωνικών (πλήρως και με έπιπλα λίγο πάνω από το mainstream) από το ικέα με κόστος κάτι λιγότερο από 1500 ευρώ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hmmyτονο

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη hmmyτονο
H hmmyτονο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H hmmyτονο έγραψε στις 22:13, 07-09-10:

Ναι, κ μένα κάπου τόσο μου χε βγει...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Mcstefan7

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mcstefan7
Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

O Mcstefan7 Tigers GATE 6 FANS έγραψε στις 19:56, 08-09-10:

εγώ νοίκιασα επιπλωμένο και ησύχασα.Στα λεφτά γιατί προσθέτετε το νοίκι και το φαί απορρυπαντικά??
Αν είναι ετσί εγώ βγάζω μεγάλο λογαριασμό μηνιαίος(γυμναστηριο+διατροφή+συπερ μαρκετ+συμπληρόματα διατροφης===Αστα να πάνε...)

Παράθεση

Lefteris278 (Λευτέρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Lefteris278
Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΑΕΙ/Αλεξανδρούπολη) . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O Lefteris278 δν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή, μόνο στιγμές έγραψε στις 16:21, 21-09-10:

ανάλογα την ποιότητα των προιόντων και την ποσότητα, βγαίνει και ο προϋπολογισμός..!!! εγώ έδωσα πάντως πάνω απο 3,000 ...πηρα όμως καλά έπιπλα και γενικά όλα είνια καλής ποιότητας..γύρω στα 4,000 και πιστεύω θα αντέξουν 4 χρόνια ,και πάνω, αυτά που πήρα !!!!!!!!!! ( κουρτίνες-σεντόνια-πετσέτες-κουβέρτα-μαγειρικά=πιατα-ποτηρια-ταπερ-κατσαρολες, φουρνακι-ψυγειο-πουφ-τραπέζι-καρέκλα για γραφείο-καναπε που ανοίγει απο κάτω κρεβάτι-ημιδιπλο κρεβάτι-βιοβλιοθήκη-χαλί) +τις λεπτομερειες=απορρυπαντικα-τροφιμα-κανα κερακι-τετράδια.. τηλεόραση και γραφείο είχα ήδη.. !!

Παράθεση

jay18

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jay18
H jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H jay18 έγραψε στις 16:58, 21-09-10:

το θεμα ειναι τα επιπλα που θα παρετε,μετα τι τα κανετε?εγω αυτο σκεφτομαι και εχω παρει πολυ φτηνα επιπλα

διπλο κρεβατι+καναπες/κρεβατι+τραπεζι+4 καρεκλες+πλυντηριο ρουχων+φουρνος+ψυγειο = 1300
και δεν εχω παρει καν γραφειο,βιβλιοθηκη,τραπεζακι για την τηλεοραση,κομοδινα κτλ (!)

προφανως και δε χρειαζονται μονο αυτα για την επιπλωση ενος -φοιτητικου μεν- σπιτιου.κουρτινες,φωτιστικα,χαλια κτλ τα παιρνουμε στην πορεια...

πφφφ πολλη δουλεια θελει ενα καινουριο σπιτι!αλλα ειναι μια γλυκια περιπετεια...

Παράθεση

kritsinaki (Χριστίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kritsinaki
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H kritsinaki έγραψε στις 17:37, 21-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από jay18
το θεμα ειναι τα επιπλα που θα παρετε,μετα τι τα κανετε?εγω αυτο σκεφτομαι και εχω παρει πολυ φτηνα επιπλα

διπλο κρεβατι+καναπες/κρεβατι+τραπεζι+4 καρεκλες+πλυντηριο ρουχων+φουρνος+ψυγειο = 1300
και δεν εχω παρει καν γραφειο,βιβλιοθηκη,τραπεζακι για την τηλεοραση,κομοδινα κτλ (!)

προφανως και δε χρειαζονται μονο αυτα για την επιπλωση ενος -φοιτητικου μεν- σπιτιου.κουρτινες,φωτιστικα,χαλια κτλ τα παιρνουμε στην πορεια...

πφφφ πολλη δουλεια θελει ενα καινουριο σπιτι!αλλα ειναι μια γλυκια περιπετεια...
Αμα δεν εχεις εξοχικο για να τα πας, ή τα πετας ή τα πουλας σε καποιον αλλα φοιτητη, οταν με το καλο τελειωσεις!!!!!!!!!! κ αμα ζουν ακομη

Παράθεση

CallOfDuty4 (Γιώργος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη CallOfDuty4
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

O CallOfDuty4 έγραψε στις 17:42, 21-09-10:

Εγω για ενα κρεβατι-ψυγειο-τοστιερα-μικρο σιδερο(!!)-φαγητα(μακαρονια κτλ οτι ειναι ευκολο )-καφεδες-ζαχαρες-απορριπαντικα-σαμπουαν κτλ κτλ κτλ ενα 1500αρικο εφυγε

Παράθεση

jay18

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jay18
H jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H jay18 έγραψε στις 18:41, 21-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από kritsinaki
Αμα δεν εχεις εξοχικο για να τα πας, ή τα πετας ή τα πουλας σε καποιον αλλα φοιτητη, οταν με το καλο τελειωσεις!!!!!!!!!! κ αμα ζουν ακομη
καλα,τα δικα μου δε θα ζουν με την ποιοτητα που εχουν (ο,τι πληρωνεις,παιρνεις!) αλλα αυτος ηταν κ ο λογος που τα πηρα.εμενα γενικα μου πιπιλανε αυτη τη καραμελα,προσεχε δηλαδη τι αγοραζεις γιατι μετα θα 'πεταχτει'

και ποιος τους ειπε οτι μετα τη φοιτηση θα ξαναγυρισω στο πατρικο μου???

Παράθεση

kritsinaki (Χριστίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kritsinaki
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H kritsinaki έγραψε στις 18:47, 21-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από jay18
καλα,τα δικα μου δε θα ζουν με την ποιοτητα που εχουν (ο,τι πληρωνεις,παιρνεις!) αλλα αυτος ηταν κ ο λογος που τα πηρα.εμενα γενικα μου πιπιλανε αυτη τη καραμελα,προσεχε δηλαδη τι αγοραζεις γιατι μετα θα 'πεταχτει'

και ποιος τους ειπε οτι μετα τη φοιτηση θα ξαναγυρισω στο πατρικο μου???
Και που θα πας για ναχουμε καλο ρώτημα.? Τωρα μας πληρωνουν για να σπουδασουμε ,μετα ομως?Εκτος αν βρεις δουλεια με το που τελειωνεις τη σχολή!!!

Παράθεση

pennie

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη pennie
H pennie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H pennie έγραψε στις 15:06, 30-07-12:

Άργησα πάλι! Παιδία είναι σημαντικό τώρα ότι υπάρχουν και e-shops που έχουν καλές τιμές και πιάνουν σχεδόν τα πάντα από κουρτίνες , λευκά είδη μέχρι κρεβάτια κτλ. Κάνουν και αποστολές σε όλη την Ελλάδα κάποια από αυτά. Εγώ έχω κάνει κάποιες αγορές έτσι πάντως!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Rainbowarrior

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Rainbowarrior
Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,050 μηνύματα.

O Rainbowarrior έγραψε στις 15:31, 30-07-12:

3.000 ευρώ είναι πάαααρα πολλά.
Με 2.000 παίρνεις έπιπλα, δίνεις τα 2 ενοίκια, παίρνεις λάπτοπ (δε χρειάζεται να είναι μάκμπουκ, βρίσκεις και πιο φθηνό με τα ίδια και καλύτερα χαρακτηριστικά ), και είσαι κομπλέ για τα τρέχοντα έξοδα του πρώτου μήνα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 15:49, 30-07-12:

Βασικα μεταχειρισμενα επιπλα σε εξεφτελιστικες τιμες ειναι μια χαρα και μειωνουν τα εξοδα παρα πολυ...
οποτε αν πουμε οτι κρεβατι ,γραφειο, τραπεζι κουζινας , καρεκλες, κομοδινο ,καρεκλα γραφειου κοστιζουν γυρω στα 500 ευρω και ζησει κανεις σε ενα σπιτι με νοικι 250 με χιλια ευρω εχει παρει τα επιπλα , εχει δωσει 2 νοικια μπροστα ..και του περισσευουν..

Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,212 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 16:15, 30-07-12:

Άνετα με 3000 ευρώ...και να πληρώσεις και τα νοίκια που δίνεις ως προκαταβολή! βέβαια, αν θέλεις φοιτητικό σπίτι υπερπαραγωγή..ναι μπορεί να θες και τόσα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

thanosnt

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη thanosnt
Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O thanosnt έγραψε στις 16:19, 30-07-12:

με 3000 ανετα με 1000 ευρω ομως γινεται(σπιτι γυρω στα 40τ.μ)?

Παράθεση

Νηρηίς

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Νηρηίς
H Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,190 μηνύματα.

H Νηρηίς έγραψε στις 16:55, 30-07-12:

Με 3000 άνετα μπορεί να στηθεί ένα φοιτητικό σπίτι.

Παράθεση

Χελ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Χελ
Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O Χελ we can dance like iggy pop έγραψε στις 16:59, 30-07-12:

γνωρίζει κάποιος πόσο θα θέλει μεταφορική απο πάτρα για θεσσαλονίκη?

Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,212 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 17:00, 30-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Χελ
γνωρίζει κάποιος πόσο θα θέλει μεταφορική απο πάτρα για θεσσαλονίκη?
γιατί να κάνεις μια τέτοια μεταφορά?

Παράθεση

Queen of Hearts

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Queen of Hearts
H Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 742 μηνύματα.

H Queen of Hearts έγραψε στις 17:12, 30-07-12:

με 3.000 ευρω στηνονται και 2 φοιτητικα σπιτια

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χελ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Χελ

O Χελ we can dance like iggy pop έγραψε στις 17:20, 30-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
γιατί να κάνεις μια τέτοια μεταφορά?
γιατί τα έπιπλα θα μου τα κάνει δώρο ένας συγγενικό πρόσωπο με τέτοια επιχείριση και δεν θα πληρώσω τίποτα και θα είναι και καλά έπιπλα και όχι "ψεύτικα" που με τον καιρό ίσως φθαρθούν.

Παράθεση

Queen of Hearts

Φοιτητής

H Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 742 μηνύματα.

H Queen of Hearts έγραψε στις 17:21, 30-07-12:

γιατί τα έπιπλα θα μου τα κάνει δώρο ένας συγγενικό πρόσωπο με τέτοια επιχείριση και δεν θα πληρώσω τίποτα και θα είναι και καλά έπιπλα και όχι "ψεύτικα" που με τον καιρό ίσως φθαρθούν.
πανω απο 350 ευρω!και περισσοτερο

Παράθεση

Χελ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Χελ

O Χελ we can dance like iggy pop έγραψε στις 17:34, 30-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από christina.kstr
πανω απο 350 ευρω!και περισσοτερο
ναι? τέλεια άρα συμφέρει

Παράθεση

Queen of Hearts

Φοιτητής

H Queen of Hearts έγραψε στις 17:38, 30-07-12:

ναι? τέλεια άρα συμφέρει
αν σκεφτεις οτι σε μια πολη σε αποσταση 1,5 ωρα απο τη θεσσαλονικη θα σου παρουν 200 ευρω..λογικα απο πατρα θα παρουν πολλα περισσοτερα!

Παράθεση

OLSon-X

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη OLSon-X
Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 265 μηνύματα.

O OLSon-X έγραψε στις 18:20, 30-07-12:

μια λιστα που εφτιαξα εγω ειναι στα 2600 ευρς περιπου..χωρις κουζινα και τραπεζακι γιατι τα εχω

Παράθεση

Poseidon

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Poseidon
Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 344 μηνύματα.

O Poseidon έγραψε στις 17:53, 03-08-12:

Σα πολλά να μου φαίνονται...
Από τα σπίτια σας τίποτα δε θα πάρετε μαζί;

Παράθεση

Pupilloscope (Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης.)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pupilloscope
Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 799 μηνύματα.

O Pupilloscope έγραψε στις 17:58, 03-08-12:

χαχαχαχαχαχα.

Καρεκλα γραφειου 100 ε;;;; Απο ορειχαλκο και χρυσο ειναι;;;

300 ευρω τηλεοραση;;;;

Αμα σκοπευεις να στησεις ιδιωτικο κινηματογραφο.

Κουρτινα και κουρτινοξυλο 100 ευρω;;;

Νεα βικυ σταματη μας βρηκε.Και αυτα ειναι μονο μερικα.

Παιδια φοιτητικο σπιτι θα εχετε οχι διαμερισμα ρετιρε στη νεα υορκη.Σκεφτειτε λιγο και τους γονεις σας Ο,τι μπορειτε παραλειψτε το .

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,742 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 18:13, 03-08-12:

OLSon-X πιστεύω ότι λες πολλά. Ας αρχίσω.
Ο φούρνος μικροκυμάτων μου φαίνεται πεταμένα λεφτά. Δεν έχω και την παλεύω άνετα.
Τηλεόραση βρίσκεις και με 200 πολύ καλή για φοιτητικό σπίτι -εγώ τέτοια έχω-.
Καρέκλα 100;; Μόνο αν έχεις ορθοπεδικό πρόβλημα.
Καλόγερο γιατί να πάρεις; Εγώ προτιμώ να κρεμάω τα ρούχα μου στην ντουλάπα. Έτσι το δωμάτιο φαίνεται πολύ περιποιημένο από το να κρέμονται ρούχα και μπουφάν.
Πλυντήριο εγώ πήρα με 200ευρώ 5κιλο και ήταν το πιο ακριβό του μαγαζιού. Εσύ 8κιλο κοίταξες;
Απλώστρα βρίσκεις και με 10ευρώ.
Σίδερο εγώ πήρα με 25 Philips. Εσύ τι είδες; Ατμοσίδερο; Πρέσα;

Αυτά. Μην ξεχνάς ότι θα πρέπει να πάρεις και διάφορες σαχλαμαρίτσες διακόσμησης. Καδράκια, ριχτάρια, μαξιλαράκια, χαλιά κτλ κτλ. Μη δίνεις τσάμπα λεφτά από δω και από κει.

Παράθεση

Theoritikos

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Theoritikos
Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας . Έχει γράψει 243 μηνύματα.

O Theoritikos έγραψε στις 18:18, 03-08-12:

με 2,000 βγάζετε τα βασικά πιστεύω και τα βρίσκετε σε καλή ποιότητα

Παράθεση

Poseidon

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Poseidon
Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 344 μηνύματα.

O Poseidon έγραψε στις 18:19, 03-08-12:

Στις συσκευές δεν υπάρχουν και προσφορές για φοιτητές σε μαγαζιά τύπου Κωτσόβολος; Θα μπορούσες να δεις και εκεί

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pupilloscope (Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης.)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pupilloscope
Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 799 μηνύματα.

O Pupilloscope έγραψε στις 18:22, 03-08-12:

Παιδια εξαλλου δεν ειναι αναγκη να τα παρετε ολα αμεσως.Δε χαθηκε ο κοσμος στην αρχη για 3-4 μηνες να τη βγαλετε με ενα απλο φουρνακι.Αν οντως σας ειναι απαραιτητος φουρνος μικροκυματων το ν παιρνετε μετα,εχοντας μαζεψει λιγα χρηματα,κανοντας οικονομια αλλου κλπ.Το ιδιο ισχυει και για ολα τα αντικειμενα,μη απαραιτητα γενικα,αλλα απαραιτητα για σας.Γιατι αμα δει ο πατερας μαζεμενα 3000 ευρω,κριμα ειναι νεος ανθρωπος να παθει εμφραγμα.

Παράθεση

papas

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη papas
Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 1,745 μηνύματα.

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε στις 18:34, 03-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Pupilloscope
Παιδια εξαλλου δεν ειναι αναγκη να τα παρετε ολα αμεσως.Δε χαθηκε ο κοσμος στην αρχη για 3-4 μηνες να τη βγαλετε με ενα απλο φουρνακι.Αν οντως σας ειναι απαραιτητος φουρνος μικροκυματων το ν παιρνετε μετα,εχοντας μαζεψει λιγα χρηματα,κανοντας οικονομια αλλου κλπ.Το ιδιο ισχυει και για ολα τα αντικειμενα,μη απαραιτητα γενικα,αλλα απαραιτητα για σας.Γιατι αμα δει ο πατερας μαζεμενα 3000 ευρω,κριμα ειναι νεος ανθρωπος να παθει εμφραγμα.
Νιώθω λες και παίζω στο the sims, όταν είσαι αρχάριος παίκτης και μαζεύεις λεφτά-λεφτά, για να αγοράσεις τηλεόραση!

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νηρηίς

Φοιτητής

H Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,190 μηνύματα.

H Νηρηίς έγραψε στις 22:59, 03-08-12:

Μόνο που στο sims 3 παντέυεσαι έναν/μία πλούσιο/α, τον/την χωρίζεις,τον/την πετάς απο το σπίτι και κρατάς τα λεφτά.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xamogelaki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη xamogelaki
H xamogelaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H xamogelaki έγραψε στις 03:14, 05-09-12:

Ναι, ρε συ. Άνετα, πιστεύω.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SparklingGrey : 05-09-12 στις 03:27. Αιτία: Διόρθωση greeklish.
Παράθεση

antis

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη antis
Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών (ΤΕΙ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.

O antis έγραψε στις 03:18, 05-09-12:

εγώ μέχρι και το 4 έτος ακόμη πράγματα αγόραζα για το σπίτι.......βέβαια έφτασα σε σημείο να μη χωράω πλέον μέσα........Οι φίλοι μου ακόμη το σχολιάζουν!!!!!!!

Παράθεση

evi07larissa

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evi07larissa
H evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 809 μηνύματα.

H evi07larissa έγραψε στις 20:20, 18-09-12:

τι ωραία περίοδος η αναζήτηση και η διακόσμηση του φοιτητικού σπιτιού
Άμα έχεις λεφτά όντως είναι η καλύτερη περίοδος!!!!

Σημείωση συντονιστή: Τα μηνύματα προήλθαν από το θέμα Φωτογραφίες των σπιτιών μας!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Johnnaousa : 18-09-12 στις 21:04.
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 20:22, 18-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από evi07larissa
Άμα έχεις λεφτά όντως είναι η καλύτερη περίοδος!!!!
Ε όχι..και με λίγα χρήματα μπορείς να δώσεις ένα στυλ στο σπίτι και να το κάνεις όπως σου αρέσει! Αυτό είναι το ωραίο..έχεις την δυνατότητα να κάνεις ένα σπίτι προσαρμοσμένο στο στυλ και κάποιες από τις ανάγκες σου

Παράθεση

Νηρηίς

Φοιτητής

H Νηρηίς έγραψε στις 20:23, 18-09-12:

Ε όχι..και με λίγα χρήματα μπορείς να δώσεις ένα στυλ στο σπίτι και να το κάνεις όπως σου αρέσει! Αυτό είναι το ωραίο..έχεις την δυνατότητα να κάνεις ένα σπίτι προσαρμοσμένο στο στυλ και κάποιες από τις ανάγκες σου
Mε λίγα λεφτά δεν μπορείς να κάνεις το σπίτι σου σαν αυτό του Νίκου. Αυτή είναι η πικρή αλήθεια.

Παράθεση

Nikos Sitys

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Nikos Sitys
Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου ΤΕΙ Καβάλας και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,547 μηνύματα.

O Nikos Sitys Ελλας ! το μεγαλειο σου . . έγραψε στις 20:24, 18-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Νηρηίς
Mε λίγα λεφτά δεν μπορείς να κάνεις το σπίτι σου σαν αυτό του Νίκου. Αυτή είναι η πικρή αλήθεια.
Οντως.Τα περισσοτερα επιπλα που ειδα και γενικα ολα αυτα ειναι αρκετα ακριβα..

Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,742 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 20:27, 18-09-12:

Υπάρχουν και φθηνές λύσεις. Δεν είναι ανάγκη να πάρεις τους πίνακες των 50ευρώ (πχ), μπορείς να πάρεις ράφια με 10ευρώ και να βάλεις όμορφα διακοσμητικά.

Παράθεση

Νηρηίς

Φοιτητής

H Νηρηίς έγραψε στις 20:28, 18-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια
Υπάρχουν και φθηνές λύσεις. Δεν είναι ανάγκη να πάρεις τους πίνακες των 50ευρώ (πχ), μπορείς να πάρεις ράφια με 10ευρώ και να βάλεις όμορφα διακοσμητικά.
Δεν είναι αυτά που κοστίζουν πολύ προφανώς.

Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια έγραψε στις 20:29, 18-09-12:

Δεν είναι αυτά που κοστίζουν πολύ προφανώς.
Μπορείς να πάρεις καναπέ με <200ευρώ και να βάλεις ένα ωραίο ριχτάρι από πάνω για να δείξει. Βάλει και μαξιλαράκια και voilà. (Προφανώς)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Θάλεια : 18-09-12 στις 20:34. Αιτία: >< :P
Παράθεση

Νηρηίς

Φοιτητής

H Νηρηίς έγραψε στις 20:31, 18-09-12:

Μπορείς να πάρεις καναπέ με >200ευρώ και να βάλεις ένα ωραίο ριχτάρι από πάνω για να δείξει. Βάλει και μαξιλαράκια και voilà. (Προφανώς)
Σαφώς, αλλα αυτό θα θεωρηθεί οικονομική λύση όταν θα επιλέξεις να επιπλώσεις το σπίτι με τα βασικά και άκρως απαραίτητα.

Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια έγραψε στις 20:33, 18-09-12:

Σαφώς, αλλα αυτό θα θεωρηθεί οικονομική λύση όταν θα επιλέξεις να επιπλώσεις το σπίτι με τα βασικά και άκρως απαραίτητα.
Γιατί; Ας πούμε, τί θεωρείς περίσσιο στο σπίτι του παιδιού;

Guys, από πότε η καλογουστιά είναι απαραίτητα και ακριβή;

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νηρηίς

Φοιτητής

H Νηρηίς έγραψε στις 20:35, 18-09-12:

Γιατί; Ας πούμε, τί θεωρείς περίσσιο στο σπίτι του παιδιού;

Guys, από πότε η καλογουστιά είναι απαραίτητα και ακριβή;
Έχει τα πάντα, δεν του λείπει κάτι. Επίσης δεν είδαμε κι άλλους χώρους(κουζίνα, τραπεζαρία) για να έχουμε μία πλήρη εικόνα. Δεν γνωρίζω αν στο εξωτερικό είναι οικονομική η καλογουστιά, γι'αυτό δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.

Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια έγραψε στις 20:38, 18-09-12:

Νίκο, ο καναπές είναι 2θέσιος με σεζλόνγκ ή απλά ένας γωνιακός καναπές;

Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη NikoTexXx
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,446 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε στις 20:41, 18-09-12:

τι ειναι το σεζλονγκ? ενας καναπες απλος γωνια ειναι

Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια έγραψε στις 20:43, 18-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από NikoTexXx
τι ειναι το σεζλονγκ? ενας καναπες απλος γωνια ειναι
Αυτό. Τον ίδιο έχει ένας φίλος τότε, αλλά σε μπλε. Πάντα με ενθουσίαζε αυτός ο καναπές. Πολύ καλός!!

Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη NikoTexXx
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,446 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε στις 20:45, 18-09-12:

ναι ναι το πιο πιθανο ειναι να ειναι ο ιδιος με αυτον που εχει ο φιλος σου

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Stefanos-20

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους