Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,894 εγγεγραμμένα μέλη και 2,803,880 μηνύματα σε 79,465 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 846 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Με 3000 ευρώ μπορεί να στηθεί ένα φοιτητικό σπίτι;

evelin19

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη evelin19
H evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 168 μηνύματα.

H evelin19 έγραψε στις 16:30, 27-09-09:

παιδια εγω νομιζω οτι εξαρταται κ απο το σπιτι που εχει βρει ο καθενας.....αλλα εγω υπολογιζω γυρω στα 2500 ευρω....μαζι με λαπτοπ που εχει 750....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

abracadabra!

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη abracadabra!
H abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 135 μηνύματα.

H abracadabra! έγραψε στις 16:32, 27-09-09:

Φυσικά και μπορεί!!! Εγώ για όοοολα τα έπιπλα έδωσα 1500 στο ΙΚΕΑ. Άλλα τόσα τα ηλεκτρικά όμως, .. 2500 περίπου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Krou
H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 5,293 μηνύματα.

H Krou έγραψε στις 18:14, 27-09-09:

αλλα τοσα τα ηλεκτρικα;;;;;

Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη woochoogirl
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Διδακτορικός του τμήματος --- και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,812 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε στις 18:20, 27-09-09:

Πριν 3 χρόνια πήρα από Κωτσόβολο πλυντήριο μεγάλο, ψυγείο γύρω στο 1,60 (δεν ξέρω ακριβώς) με μια μικρή κατάψυξη και κουζίνα μεγάλη με κεραμική εστία περίπου 800 ευρώ. Σίγουρα θα μπορούσα να τη βολέψω με μικρότερη κουζίνα, αλλά δεν το μετανιώνω, είναι σαν να μην έφυγα από το σπίτι μου.
Για λάπτοπ που λέτε, πλέον το μετάνιωσα που πήρα και δεν είχα αγοράσει κάποιον σταθερό. Μικρότερη απόδοση, πιο επηρεπές σε ζημιές, μεγαλύτερο κόστος. Το μόνο συν το ότι το κουβαλάω στο Ηράκλειο αλλά και πάλι εξωτερικοί δίσκοι υπάρχουν, στη χειρότερη ένα notebook των 300 και καθάρισες.

Παράθεση

evelin19

Απόφοιτος

H evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 168 μηνύματα.

H evelin19 έγραψε στις 17:47, 28-09-09:

το λαπτοπ το χρειαζομαι κ για αλλες δουλειες.....σταθερους υπολογιστες εχω 2........ επεσε ομως σημερα κ ο καταλογος απο τα ικεα.....εχει πολυ πραγμα μεσα....

τι λετε οι αλλοι παιδια με 3000 ευρω συν το λαπτοπ μεσα σε αυτα που εχει 800 ευρω επιπλωνεται ενα σπιτι???????

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 26-04-11 στις 02:00. Αιτία: Συγχώνευση.
Παράθεση

sakoulias (Σακης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη sakoulias
Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

O sakoulias έγραψε στις 23:30, 29-09-09:

Με 3000 μπορεις να παρεις πολυ καλα επιπλα αξιοπρεπεστατα ηλεκτρικα και ενα λαπτοπ 700-800 Ε αναλογα ποσα λεφτα θα διαθεσεις για την επιπλωση...

Παράθεση

kostas (agia)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη kostas (agia)
Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 900 μηνύματα.

O kostas (agia) έγραψε στις 17:59, 30-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από evelin19
χαχαχαχα οχι απλα ρψταω μεσα στα 3000 ευρω ειναι κ το λαπτοπ ετσι.....κοιτα κ θελω διπλο κρεωατι ενα κομοδινο γραφειο βιβλιοθηκη.....καρεκλα τραπεζι κουζινασ με καρεκλες.....................

Γυναικες......

Παράθεση

nefi

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nefi
H nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,075 μηνύματα.

H nefi έγραψε στις 18:13, 30-09-09:

γτ ρε αντρα εσυ τι θεωρεις περιττο?

Παράθεση

randy1989 (Κώστας)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη randy1989
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O randy1989 έγραψε στις 18:19, 30-09-09:

Άνετα.:no1:

Παράθεση

mangkac

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη mangkac
Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O mangkac έγραψε στις 18:28, 30-09-09:

χαχαχαχα οχι απλα ρψταω μεσα στα 3000 ευρω ειναι κ το λαπτοπ ετσι.....κοιτα κ θελω διπλο κρεβατι ενα κομοδινο γραφειο βιβλιοθηκη.....καρεκλα τραπεζι κουζινασ με καρεκλες.....................
Εχεις αγριες διαθεσεις μου φαινεται.:fss:

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kritsinaki (Χριστίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kritsinaki
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H kritsinaki έγραψε στις 22:14, 30-09-09:

1)Εξαρταται τι κ ποσα επιπλα κ ηλεκτρικα θα βαλεις μεσα
2)Ποσα χρηματα μπορουν κ θελουν να διαθεσουν οι δικοι σου

Παράθεση

evelin19

Απόφοιτος

H evelin19 έγραψε στις 23:48, 30-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από mangkac
Εχεις αγριες διαθεσεις μου φαινεται.:fss:
σιγα τις αγριες διαθεσεις την ανεση μου θελω..............:xixi::xixi::xixi::xixi::xixi::xixi:

Παράθεση

Koan

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Koan
Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διαχείρισης Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων Ιωαννίνων (Αγρίνιο) και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

O Koan Going Erasmus έγραψε στις 13:57, 02-10-09:

σιγα τις αγριες διαθεσεις την ανεση μου θελω..............:xixi::xixi::xixi::xixi::xixi::xixi:
mlk με διπλό κρεββάτι ειναι σαν να λες στον άλλο μετα από αυτό - κάτσε να κοιμηθούμε παρέα- ενώ με το ημίδιπλο κανεις ότι κάνεις μετα λιγο να σπρωξεις να τραβηξεις κουβέρτα τον διώχνεις !

Παράθεση

evelin19

Απόφοιτος

H evelin19 έγραψε στις 14:23, 02-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Koan
mlk με διπλό κρεββάτι ειναι σαν να λες στον άλλο μετα από αυτό - κάτσε να κοιμηθούμε παρέα- ενώ με το ημίδιπλο κανεις ότι κάνεις μετα λιγο να σπρωξεις να τραβηξεις κουβέρτα τον διώχνεις !
ααααααααα εσυ το εχεις φιλοσοφισει το θεμα

Παράθεση

~kynthia (Κύνθια)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ~kynthia
H Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H ~kynthia goodbye, Nerya. έγραψε στις 16:38, 02-10-09:

Καλά, μπορείς απλά να απλωθείς διαγώνια σ' όλο το διπλό κρεβάτι, να αγνοήσεις τον άλλον και να ροχαλίσεις, μέχρι να βαρεθεί και να φύγει.

Παράθεση

ASTRONIK999 (Νίκος Χουσάς)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ASTRONIK999
Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Αθήνας και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O ASTRONIK999 έγραψε στις 16:44, 02-10-09:

Ελεος ποια παλατι θα φτιαξεις 3000 ευρω. Εγω εδωσα μολις 1000 για επιπλα. και καλης ποιοτητας!!!!
-----------------------------------------
παιδια οντως χρειαζεται διπλο κρεβατι....γιατι ο χειμωνας και το κρυο...
πως να την βγαλεις εστω και σε ημιδιπλο???????:thanks:

Παράθεση

Koan

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Koan
Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διαχείρισης Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων Ιωαννίνων (Αγρίνιο) και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

O Koan Going Erasmus έγραψε στις 23:17, 02-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από ASTRONIK999
Ελεος ποια παλατι θα φτιαξεις 3000 ευρω. Εγω εδωσα μολις 1000 για επιπλα. και καλης ποιοτητας!!!!
-----------------------------------------
παιδια οντως χρειαζεται διπλο κρεβατι....γιατι ο χειμωνας και το κρυο...
πως να την βγαλεις εστω και σε ημιδιπλο???????:thanks:
εσυ φίλος θες αγκαλιτσες ζευγαρακι και ετσι.. αλλα για σκεψου αν δε της θες παντα και απο ολες?? πως την διώχνεις ευγενικά???!!

παντως ημιδιπλο ειναι το δικό μου με 1,32 πλατος στρώματος

Παράθεση

mangkac

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη mangkac
Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O mangkac έγραψε στις 02:21, 03-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Nerya
Καλά, μπορείς απλά να απλωθείς διαγώνια σ' όλο το διπλό κρεβάτι, να αγνοήσεις τον άλλον και να ροχαλίσεις, μέχρι να βαρεθεί και να φύγει.
Ετσι κανεις?

Παράθεση

evelin19

Απόφοιτος

H evelin19 έγραψε στις 15:44, 03-10-09:

ελα παιδια σαν να ξεφυγαμε λιγο απο το θεματακι μας........πρεπει να κανω μια επισκεψη στα ικεα μου φαινεται.............

Παράθεση

sabbath (ΓΙΑΝΝΗΣ)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη sabbath
Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΤΕΙ Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.

O sabbath έγραψε στις 17:23, 03-10-09:

με 1000 εισαι κομπλε παρε μεταχειρισμενα, ταπεζι καρεκλες ψυγειακι, κρεβατι να αγορασεις οποσδηποτε κενουριο !!!! μετα αν βρεις κανα καναπε ΦΘΗΝΟ αλλα μπορεισ να παρεις κραβατι που να το χρισιμοποιεισ και για αραγμα....δεν θες τπτ αλλο ....μετα χαρτια υγειας κτλπ καλα να περνας.....

Παράθεση

kostas (agia)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη kostas (agia)
Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 900 μηνύματα.

O kostas (agia) έγραψε στις 22:45, 03-10-09:

Ωραια 'ξηγηθηκες.....Και παλι,στην αρχη παρε τα βασικα με 1000ε ρε παιδι μου φτιαξε το και μετα σιγα-σιγα προσθετεις και αλλα ρε παιδι μου.

Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη qwertyuiop
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,520 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε στις 12:48, 07-09-10:

Επιπλώσαμε σπίτι 50 τετραγωνικών (πλήρως και με έπιπλα λίγο πάνω από το mainstream) από το ικέα με κόστος κάτι λιγότερο από 1500 ευρώ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

hmmyτονο

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη hmmyτονο
H hmmyτονο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H hmmyτονο έγραψε στις 21:13, 07-09-10:

Ναι, κ μένα κάπου τόσο μου χε βγει...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Mcstefan7

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mcstefan7
Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

O Mcstefan7 Tigers GATE 6 FANS έγραψε στις 18:56, 08-09-10:

εγώ νοίκιασα επιπλωμένο και ησύχασα.Στα λεφτά γιατί προσθέτετε το νοίκι και το φαί απορρυπαντικά??
Αν είναι ετσί εγώ βγάζω μεγάλο λογαριασμό μηνιαίος(γυμναστηριο+διατροφή+συπερ μαρκετ+συμπληρόματα διατροφης===Αστα να πάνε...)

Παράθεση

Lefteris278 (Λευτέρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Lefteris278
Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΑΕΙ/Αλεξανδρούπολη) . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O Lefteris278 δν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή, μόνο στιγμές έγραψε στις 15:21, 21-09-10:

ανάλογα την ποιότητα των προιόντων και την ποσότητα, βγαίνει και ο προϋπολογισμός..!!! εγώ έδωσα πάντως πάνω απο 3,000 ...πηρα όμως καλά έπιπλα και γενικά όλα είνια καλής ποιότητας..γύρω στα 4,000 και πιστεύω θα αντέξουν 4 χρόνια ,και πάνω, αυτά που πήρα !!!!!!!!!! ( κουρτίνες-σεντόνια-πετσέτες-κουβέρτα-μαγειρικά=πιατα-ποτηρια-ταπερ-κατσαρολες, φουρνακι-ψυγειο-πουφ-τραπέζι-καρέκλα για γραφείο-καναπε που ανοίγει απο κάτω κρεβάτι-ημιδιπλο κρεβάτι-βιοβλιοθήκη-χαλί) +τις λεπτομερειες=απορρυπαντικα-τροφιμα-κανα κερακι-τετράδια.. τηλεόραση και γραφείο είχα ήδη.. !!

Παράθεση

jay18

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jay18
H jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H jay18 έγραψε στις 15:58, 21-09-10:

το θεμα ειναι τα επιπλα που θα παρετε,μετα τι τα κανετε?εγω αυτο σκεφτομαι και εχω παρει πολυ φτηνα επιπλα

διπλο κρεβατι+καναπες/κρεβατι+τραπεζι+4 καρεκλες+πλυντηριο ρουχων+φουρνος+ψυγειο = 1300
και δεν εχω παρει καν γραφειο,βιβλιοθηκη,τραπεζακι για την τηλεοραση,κομοδινα κτλ (!)

προφανως και δε χρειαζονται μονο αυτα για την επιπλωση ενος -φοιτητικου μεν- σπιτιου.κουρτινες,φωτιστικα,χαλια κτλ τα παιρνουμε στην πορεια...

πφφφ πολλη δουλεια θελει ενα καινουριο σπιτι!αλλα ειναι μια γλυκια περιπετεια...

Παράθεση

kritsinaki (Χριστίνα)

Φοιτητής

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H kritsinaki έγραψε στις 16:37, 21-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από jay18
το θεμα ειναι τα επιπλα που θα παρετε,μετα τι τα κανετε?εγω αυτο σκεφτομαι και εχω παρει πολυ φτηνα επιπλα

διπλο κρεβατι+καναπες/κρεβατι+τραπεζι+4 καρεκλες+πλυντηριο ρουχων+φουρνος+ψυγειο = 1300
και δεν εχω παρει καν γραφειο,βιβλιοθηκη,τραπεζακι για την τηλεοραση,κομοδινα κτλ (!)

προφανως και δε χρειαζονται μονο αυτα για την επιπλωση ενος -φοιτητικου μεν- σπιτιου.κουρτινες,φωτιστικα,χαλια κτλ τα παιρνουμε στην πορεια...

πφφφ πολλη δουλεια θελει ενα καινουριο σπιτι!αλλα ειναι μια γλυκια περιπετεια...
Αμα δεν εχεις εξοχικο για να τα πας, ή τα πετας ή τα πουλας σε καποιον αλλα φοιτητη, οταν με το καλο τελειωσεις!!!!!!!!!! κ αμα ζουν ακομη

Παράθεση

CallOfDuty4 (Γιώργος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη CallOfDuty4
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

O CallOfDuty4 έγραψε στις 16:42, 21-09-10:

Εγω για ενα κρεβατι-ψυγειο-τοστιερα-μικρο σιδερο(!!)-φαγητα(μακαρονια κτλ οτι ειναι ευκολο )-καφεδες-ζαχαρες-απορριπαντικα-σαμπουαν κτλ κτλ κτλ ενα 1500αρικο εφυγε

Παράθεση

jay18

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jay18
H jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H jay18 έγραψε στις 17:41, 21-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από kritsinaki
Αμα δεν εχεις εξοχικο για να τα πας, ή τα πετας ή τα πουλας σε καποιον αλλα φοιτητη, οταν με το καλο τελειωσεις!!!!!!!!!! κ αμα ζουν ακομη
καλα,τα δικα μου δε θα ζουν με την ποιοτητα που εχουν (ο,τι πληρωνεις,παιρνεις!) αλλα αυτος ηταν κ ο λογος που τα πηρα.εμενα γενικα μου πιπιλανε αυτη τη καραμελα,προσεχε δηλαδη τι αγοραζεις γιατι μετα θα 'πεταχτει'

και ποιος τους ειπε οτι μετα τη φοιτηση θα ξαναγυρισω στο πατρικο μου???

Παράθεση

kritsinaki (Χριστίνα)

Φοιτητής

H kritsinaki έγραψε στις 17:47, 21-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από jay18
καλα,τα δικα μου δε θα ζουν με την ποιοτητα που εχουν (ο,τι πληρωνεις,παιρνεις!) αλλα αυτος ηταν κ ο λογος που τα πηρα.εμενα γενικα μου πιπιλανε αυτη τη καραμελα,προσεχε δηλαδη τι αγοραζεις γιατι μετα θα 'πεταχτει'

και ποιος τους ειπε οτι μετα τη φοιτηση θα ξαναγυρισω στο πατρικο μου???
Και που θα πας για ναχουμε καλο ρώτημα.? Τωρα μας πληρωνουν για να σπουδασουμε ,μετα ομως?Εκτος αν βρεις δουλεια με το που τελειωνεις τη σχολή!!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Akatanomasty , Hephaestus , laurentides , manoskav , panagiotists13

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους