Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,663 εγγεγραμμένα μέλη και 2,845,246 μηνύματα σε 81,631 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 742 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Εργασία Τεχνολογίας A' Γυμνασίου

giota 24

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη giota 24
H giota 24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H giota 24 έγραψε στις 22:44, 23-03-12:

και εγω κανω γραπτη εργασια κουζινα και δεν εχω βρει τιποτα

καμια βοηθεια για γραπτη κουζινα!!help me

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jj! : 23-03-12 στις 23:07. Αιτία: Συγχώνευση μηνυμάτων.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lactadoria

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lactadoria
H lactadoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H lactadoria έγραψε στις 16:57, 23-03-13:

Παιδια ειμαι μαθητρια της Α γυμνασιου.Πρεπει να κανω μια εργασια στην τεχνολογια αλλα δεν βρισκω πληροφοριες!Σασ παρακαλω βοηθηστε με!!Ψαχνω για την χρησιμοτητα του φορητου υπολογιστη στη σημερινη κοινωνια!! Βοηθειαααααααααα!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nefeli Graf

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,853 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 19:10, 16-04-13:

Κάπου κάποτε είχα κάνει και εγώ μια εργασία για την κουζίνα που να είναι άραγε;;
Παράθεση

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 έγραψε στις 01:59, 05-10-13:

ποτε δεν καταλαβα ποιος ειναι ο λογος που υπαρχει το μαθημα της τεχνολογιας.
Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotists13
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 14 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 803 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε στις 20:17, 17-11-13:

Επιλέξτε αυτό που επέλεξα κι εγώ πέρσι(φέτος πάω β γυμνασίου).Εγώ πέρσι είχα επιλέξει οικολογικό σπίτι(σπίτι δηλαδή με φωτοβολταικά, ηλιακούς συλλέκτες,κήπο,...)Για τη γραπτή εργασία υπάρχουν πολλά sites αν το επιλέξετε να μου πείτε να σας στείλω διευθύνσεις και βιβλία που σας προτείνω.Όσο για την κατασκευή μου την έκανε ο μπαμπάς μου αλλά κι εγώ να την έκανα δεν νομίζω να δυσκολευόμουν.Εννοείται πως δεν φτιάχνεις το εσωτερικό του σπιτιού...
Παράθεση

The little musician boy (Κωνσταντίνος)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη The little musician boy
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O The little musician boy καλημέρα έγραψε στις 20:49, 17-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από lactadoria
Παιδια ειμαι μαθητρια της Α γυμνασιου.Πρεπει να κανω μια εργασια στην τεχνολογια αλλα δεν βρισκω πληροφοριες!Σασ παρακαλω βοηθηστε με!!Ψαχνω για την χρησιμοτητα του φορητου υπολογιστη στη σημερινη κοινωνια!! Βοηθειαααααααααα!!!
Τι εννοείς δεν μπορείς να βρεις κάτι για την χρησιμότητα;Καταρχάς βοηθάει στην επικοινωνία ανθρώπων που ζουν μακρία ο ένας από τον άλλο.Η κόσμος ενημερώνετε άμεσα μέσω των sites και υπάρχει γκάμα πληροφοριών με μοναδικό μειονέκτημα την παραπληροφόρηση.E google it και λίγο πήγαινε σε καμια βιβλιοθήκη όλο και κάτι θα βρεις Αν και μόλις είδα ότι έχει περάσει πολύς καιρός απο το πόστ,ελπίζω να βοήθησα κανέναν άλλο.
Παράθεση

vleelove

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη vleelove
H vleelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 13 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H vleelove έγραψε στις 20:30, 12-01-14:

Χρειαζομαι πληροφοριες για την για τα λιμανια..Πρεπει να περιεχει ιστορικη εξελιξη,χρησιμοτητα και τεχνολογικα στοιχεια.Το βικι δεν βοηθεισε καθολου.. :very mad:
Παράθεση

BigTimeRush (Μαρκέλλα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη BigTimeRush
H Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H BigTimeRush httr://bigtimerushgrekfc.weebly.com έγραψε στις 19:11, 22-03-14:

Όταν λες λιμάνι τι εννοείς? Κάποια γέφυρα πλοίο ή κάτι τέτοιο? Ή θα κάνεις απλά την μακέτα ενός λιμανιού. Κάνε το ακριβές για να μπορώ να εξηγήσω
Παράθεση

Nefeli Graf

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,853 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 22:21, 22-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από BigTimeRush
Όταν λες λιμάνι τι εννοείς? Κάποια γέφυρα πλοίο ή κάτι τέτοιο? Ή θα κάνεις απλά την μακέτα ενός λιμανιού. Κάνε το ακριβές για να μπορώ να εξηγήσω
Έχουν περάσει σχεδόν 2 μήνες και κάτι. Πιθανόν η κοπέλα να βρήκε πληροφορίες τώρα.
Παράθεση

BigTimeRush (Μαρκέλλα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη BigTimeRush
H Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H BigTimeRush httr://bigtimerushgrekfc.weebly.com έγραψε στις 14:27, 23-03-14:

Ok!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη g1wrg0s : 24-03-14 στις 00:40.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους