Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,893 εγγεγραμμένα μέλη και 2,848,858 μηνύματα σε 82,038 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 342 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Εξετάσεις Β' Γυμνασίου

stefanos... (Στεφανος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη stefanos...
Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής (ΤΕΙ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 971 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε στις 11:50, 29-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από εφτάψυχη
Γεια σας και απο μενα, ερχομαι απο το my-cat οπως φαινεται και απο το ονομα μου, δυστυχως δνε προλαβα να κανω αλλον λογαριασμο

λοιπον, τελειωσαμε 3 μαθηματα εξετασεων,. και δεν μπορω να συνεχισω να διαβαζω!ειμαι πτωμα, αλλα γραφω αυριο...τι να κανω??
2ον, μην τα παρατας τωρα, εμεινε πολυ λιγο. κατσε ξεκουρασου για 2 μερες και μετα συνεχισε το διαβασμα! φτανουμε στο τελος, δεν πρεπει να τα παρατησουμε τωρα!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη spy-ak : 31-05-13 στις 11:31. Αιτία: split και αφαίρεση off-topic χωρίου
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Italian dream... (NerdMaster)

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη Italian dream...
H NerdMaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,446 μηνύματα.

H Italian dream... Just coffee έγραψε στις 11:57, 29-05-13:

Ρε, όλοι βαριόμαστε... Και να δεις εγω τωρα που έχω να διαβασω θρησκευτικά τι χαρές κάνω...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη spy-ak : 31-05-13 στις 11:33. Αιτία: split και αφαίρεση off-topic χωρίου
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τζόγιο)

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τζόγιο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,188 μηνύματα.

H _fairygirl_ ~Σουλμέτ της κατσαρόλας~27/12/13 έγραψε στις 13:01, 29-05-13:

Γεια σας και απο μενα, ερχομαι απο το my-cat οπως φαινεται και απο το ονομα μου, δυστυχως δνε προλαβα να κανω αλλον λογαριασμο
λοιπον, τελειωσαμε 3 μαθηματα εξετασεων,. και δεν μπορω να συνεχισω να διαβαζω!ειμαι πτωμα, αλλα γραφω αυριο...τι να κανω??
Εγώ λέω να κάνεις το σταυρό σου,να κατεβάσεις και κανά κουτί ηρεμιστικά και ο Θεός να σου δώσει μυαλο.
Τι τι να κάνεις;
ΔΙΑΒΑΣΕ.

Αρχική Δημοσίευση από Natalia Secret
Τι άλλον λογαριασμό να κάνεις; Έναν έχουμε και για ischool, e-steki, chat & fun, my cat.
Διάβασε.
Να διαβάσεις εσύ.
Αυτή όχι.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη spy-ak : 31-05-13 στις 11:48. Αιτία: split και αφαίρεση off-topic χωρίου
Παράθεση

Alexl1996 (Άλεξ)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Alexl1996
Ο Άλεξ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,121 μηνύματα.

O Alexl1996 ξέρω 'γω τώρα ας πούμε έγραψε στις 13:17, 29-05-13:

Τι να κάνεις; Χμμμ, νομίζω ότι μπορείς

Αλλιώς θα καταλήξεις στους πέντε δρόμους , βοηθός παγωτατζή στα γεράματα, ένα σκουπίδι της κοινωνίας
Παράθεση

Stelios1997

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Stelios1997
Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

O Stelios1997 έγραψε στις 13:19, 29-05-13:

Σοβαρά τώρα. Κάνε κάτι που σου αρέσει για ένα δίωρο και βγάλε τελείως το διάβασμα από το μυαλό σου και μετά ξαναπροσπάθησε.
Παράθεση

_fairygirl_ (Τζόγιο)

iSchool Moderator

H Τζόγιο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,188 μηνύματα.

H _fairygirl_ ~Σουλμέτ της κατσαρόλας~27/12/13 έγραψε στις 13:22, 29-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alexl1996
Τι να κάνεις; Χμμμ, νομίζω ότι μπορείς

Αλλιώς θα καταλήξεις στους πέντε δρόμους , βοηθός παγωτατζή στα γεράματα, ένα σκουπίδι της κοινωνίας
Eνώ αν διαβάσει θα καταλήξει σίγουρα με δουλίτσα.
Ρε,με δουλεύετε;

Αρχική Δημοσίευση από Stelios1997
Σοβαρά τώρα. Κάνε κάτι που σου αρέσει για ένα δίωρο και βγάλε τελείως το διάβασμα από το μυαλό σου και μετά ξαναπροσπάθησε.
Για όταν δίνουμε 2 εβδομάδες κάθε μέρα σερί συμπεριλαμβανομένου Φυσικής τι προτείνεις;
Παράθεση

Stelios1997

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

O Stelios1997 έγραψε στις 13:25, 29-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Ρε,με δουλεύετε;

Για όταν δίνουμε 2 εβδομάδες κάθε μέρα σερί συμπεριλαμβανομένου Φυσικής τι προτείνεις;
Διάβασμα Ειδικά εαν έχεις κενά περισσότερο διάβασμα.
Παράθεση

_fairygirl_ (Τζόγιο)

iSchool Moderator

H _fairygirl_ ~Σουλμέτ της κατσαρόλας~27/12/13 έγραψε στις 13:26, 29-05-13:

Διάβασμα Ειδικά εαν έχεις κενά περισσότερο διάβασμα.
Με βλέπω να τη βγάζω με τα SOS.
Παράθεση

Alexl1996 (Άλεξ)

Φοιτητής

Ο Άλεξ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,121 μηνύματα.

O Alexl1996 ξέρω 'γω τώρα ας πούμε έγραψε στις 13:29, 29-05-13:

Ρε,με δουλεύετε;

Ναι, το σχόλιο ήταν ειρωνικό δεσποινίς Απλά μάλλον δεν ήταν πολύ πετυχημένο

Πάντως για την κοπέλα που ξεκίνησε το τόπικ... Νομίζω ότι όλοι μας κάπως έτσι είμαστε. Να προσπαθήσει να χαλαρώσει (να βγει με καμία φίλη της, να κάνει γυμναστική κλπ) και θα νοιώσει καλύτερα, με το στρεςς από τόσο μικρή θα έχει πρόβλημα
Παράθεση

Stelios1997

Μαθητής Γ' λυκείου

O Stelios1997 έγραψε στις 13:30, 29-05-13:

Με βλέπω να τη βγάζω με τα SOS.
Εάν δεν προλαβαίνεις διάβασε τα σος ίσα ίσα για να γράψεις καλά. Μόλις τελειώσουν όμως οι εξετάσεις προσπάθησε να καλύψεις τα κενά σου, αλλιώς του χρόνου ενδεχομένως να βρεθείς σε δύσκολη θέση.
Παράθεση

_fairygirl_ (Τζόγιο)

iSchool Moderator

H _fairygirl_ ~Σουλμέτ της κατσαρόλας~27/12/13 έγραψε στις 13:34, 29-05-13:

Ναι, το σχόλιο ήταν ειρωνικό δεσποινίς Απλά μάλλον δεν ήταν πολύ πετυχημένο
Πάντως για την κοπέλα που ξεκίνησε το τόπικ... Νομίζω ότι όλοι μας κάπως έτσι είμαστε. Να προσπαθήσει να χαλαρώσει (να βγει με καμία φίλη της, να κάνει γυμναστική κλπ) και θα νοιώσει καλύτερα, με το στρεςς από τόσο μικρή θα έχει πρόβλημα
To κατάλαβα πως ήταν ειρωνικό.
Μα δεν είναι αυτό. Εγώ πέρυσι μια χαρά διάβαζα και έγραφα. Μόνο την τελευταία εβδομάδα και σε μαθήματα όπως η Ιστορία (οι αηδίες που μισείς και΄συ) διάβασα μόνο τα Sos και έγραψα.
Φέτος,ήρθε το Πάσχα αργά καλοκαίριασε και σχετικά νωρίς οπότε πας και γράφεις με τα μυαλά στα κάγκελα και όχι μέσα στα κεφάλια΄.

Εάν δεν προλαβαίνεις διάβασε τα σος ίσα ίσα για να γράψεις καλά. Μόλις τελειώσουν όμως οι εξετάσεις προσπάθησε να καλύψεις τα κενά σου, αλλιώς του χρόνου ενδεχομένως να βρεθείς σε δύσκολη θέση.
Όλοι αυτό μου λένε και πιθανόν να κοιτάξω να καλύψω τα βασικά κενά προκειμένου να μπορώ να ανταπεξέλθω.
Παράθεση

grape

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη grape
H grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 182 μηνύματα.

H grape έγραψε στις 13:37, 29-05-13:

φτιάξε μια παγωμένη καφεδιά...μπες στο δωμάτιο...ρούφα δυο γερές τζούρες...βάλε τέρμα τα γκάζια σε ένα κομμάτι που γουστάρεις...ξεσκίσου για κανα δεκάλεπτο στο χορό...και στρώσου στο διάβασμα..
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τζόγιο)

iSchool Moderator

H _fairygirl_ ~Σουλμέτ της κατσαρόλας~27/12/13 έγραψε στις 13:40, 29-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από grape
φτιάξε μια παγωμένη καφεδιά...μπες στο δωμάτιο...ρούφα δυο γερές τζούρες...βάλε τέρμα τα γκάζια σε ένα κομμάτι που γουστάρεις...ξεσκίσου για κανα δεκάλεπτο στο χορό...και στρώσου στο διάβασμα..
Αχ.
Κλέβεις συνήθειες.
Και΄γω τα ίδια ακριβώς κάνω.
Παράθεση

Alexl1996 (Άλεξ)

Φοιτητής

O Alexl1996 ξέρω 'γω τώρα ας πούμε έγραψε στις 13:42, 29-05-13:

To κατάλαβα πως ήταν ειρωνικό.
Μα δεν είναι αυτό. Εγώ πέρυσι μια χαρά διάβαζα και έγραφα. Μόνο την τελευταία εβδομάδα και σε μαθήματα όπως η Ιστορία (οι αηδίες που μισείς και΄συ) διάβασα μόνο τα Sos και έγραψα.
Φέτος,ήρθε το Πάσχα αργά καλοκαίριασε και σχετικά νωρίς οπότε πας και γράφεις με τα μυαλά στα κάγκελα και όχι μέσα στα κεφάλια΄.
Σκέψου ότι εγώ θα έχω μόνο ένα Σ/Κ κενό και μετά έναν μήνα μαθήματα μέσα στο καλοκαίρι Απλά έχει σχέση και με το πόσο και πώς διαβάζει ο καθένας.. Π.χ. εγώ δεν μπορώ να έχω πολλά θεωρητικά μαζί , πνίγομαι Άλλοι μπορούν όμως. Οπότε οι γενικές συμβουλές που δίνω στην κοπελιά σαν μεγαλύτερος είναι να διαβάζει , αλλά και αν δει ότι δεν μπορεί, να το κάνει πιο χαλαρά, φυσικά όχι να τα παρατήσει τελείως...
Btw στη β' γυμνασίου μου είχε βγει και μένα η πίστη στις εξετάσεις, δεν ξέρω γιατί...
Παράθεση

_fairygirl_ (Τζόγιο)

iSchool Moderator

H _fairygirl_ ~Σουλμέτ της κατσαρόλας~27/12/13 έγραψε στις 13:48, 29-05-13:

Σκέψου ότι εγώ θα έχω μόνο ένα Σ/Κ κενό και μετά έναν μήνα μαθήματα μέσα στο καλοκαίρι Απλά έχει σχέση και με το πόσο και πώς διαβάζει ο καθένας.. Π.χ. εγώ δεν μπορώ να έχω πολλά θεωρητικά μαζί , πνίγομαι Άλλοι μπορούν όμως. Οπότε οι γενικές συμβουλές που δίνω στην κοπελιά σαν μεγαλύτερος είναι να διαβάζει , αλλά και αν δει ότι δεν μπορεί, να το κάνει πιο χαλαρά, φυσικά όχι να τα παρατήσει τελείως...
Btw στη β' γυμνασίου μου είχε βγει και μένα η πίστη στις εξετάσεις, δεν ξέρω γιατί...
Εσύ έχεις ΈΝΑΝ ΜΗΝΑ το στανιό μου.
Εγώ έχω 2. Βέβαια εγώ επέλεξα να πάω για την εξεταστική του Νοέμβρη στα Αγγλικά και του Γενάρη στα Γερμανικά όμως δεν είχα άλλη επιλογή.
Εμένα μου΄χει βγει φέτος. Πώς να το πω.. Ακούω θα γράψεις Πληροφορική και μου φαίνεται τόσο ξένο όσο το να μετακομίσω σε δικό μου σπίτι χωρίς γονείς ξέρω΄γω.
Να μη μιλήσω για τα Θρησκευτικά.
Δε θέλω να τον βλέπω αυτόν,
πώς το λένε;

Γενικά φέτος με το διάβασμα που κάνω το 18 θα μου πέσει άριστα.
Παράθεση

Alexl1996 (Άλεξ)

Φοιτητής

O Alexl1996 ξέρω 'γω τώρα ας πούμε έγραψε στις 13:54, 29-05-13:

Εσύ έχεις ΈΝΑΝ ΜΗΝΑ το στανιό μου.
Εγώ έχω 2. Βέβαια εγώ επέλεξα να πάω για την εξεταστική του Νοέμβρη στα Αγγλικά και του Γενάρη στα Γερμανικά όμως δεν είχα άλλη επιλογή.
Εμένα μου΄χει βγει φέτος. Πώς να το πω.. Ακούω θα γράψεις Πληροφορική και μου φαίνεται τόσο ξένο όσο το να μετακομίσω σε δικό μου σπίτι χωρίς γονείς ξέρω΄γω.
Να μη μιλήσω για τα Θρησκευτικά.
Δε θέλω να τον βλέπω αυτόν,
πώς το λένε;

Γενικά φέτος με το διάβασμα που κάνω το 18 θα μου πέσει άριστα.
2 μήνες ; Όλο το καλοκαίρι δηλαδή; Τυχερήηηη
Εντάξει η πληροφορική σας αν θυμάμαι καλά είναι κάτι εύκολα προγραμματάκια και κάτι για καλώδια και οπτικές ίνες ε; Δεν πρέπει να είναι πολύ δύσκολη, αρκεί να έχεις ασχοληθεί και λίγο (που απ' ό,τι καταλαβαίνω εσύ δεεεν )
Για τα θρησκευτικά δεν λέω κάτι, γιατί δεν μου έχει πει κανένας για φυσιολογικό θεολόγο Τυχαία δεν είναι αυτά...

Α περιττό να πω ότι παίζει να είμαστε λίγο off-topic
Παράθεση

_fairygirl_ (Τζόγιο)

iSchool Moderator

H _fairygirl_ ~Σουλμέτ της κατσαρόλας~27/12/13 έγραψε στις 14:00, 29-05-13:

2 μήνες ; Όλο το καλοκαίρι δηλαδή; Τυχερήηηη
Εντάξει η πληροφορική σας αν θυμάμαι καλά είναι κάτι εύκολα προγραμματάκια και κάτι για καλώδια και οπτικές ίνες ε; Δεν πρέπει να είναι πολύ δύσκολη, αρκεί να έχεις ασχοληθεί και λίγο (που απ' ό,τι καταλαβαίνω εσύ δεεεν )
Για τα θρησκευτικά δεν λέω κάτι, γιατί δεν μου έχει πει κανένας για φυσιολογικό θεολόγο Τυχαία δεν είναι αυτά...
Α περιττό να πω ότι παίζει να είμαστε λίγο off-topic
Εεε όσο να΄ναι. Η φίλη μου δίνει Πανελλήνιες του χρόνου και με δουλεύει λέγοντάς μου πως εκείνη θα διαβάζει για το φροντιστήριο και΄γω Αγγλικά.
Και τη βρίζω.
Δεύτερο τρίμηνο έγραψα 17. Όμως τώρα έχω κακό προαίσθημα.

Φέτος στις αρχές της χρονιάς είχαμε την τύχη ο Θεολόγος που μας έκανε την έπεφτε σε όλες.Πάλι καλά,είχε κάνει τα χαρτιά του και πήγε στα τσακίδια.
Παράθεση

grape

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη grape
H grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 182 μηνύματα.

H grape έγραψε στις 14:11, 29-05-13:

χαχα...όλοι οι θεολόγοι τελικά "ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΘΕΟ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ...και ο δικός μας απ οτι αμυδρά θυμαμαι (πάνε και χιλιετίες τώρα)ήταν πως να το πω ευγενικά..."πεύτουλάς"???εεε κάπως έτσι...
Παράθεση

Vivian.

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη Vivian.
H Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 365 μηνύματα.

H Vivian. έγραψε στις 14:17, 29-05-13:

Sky Diving...Ή μπορείς να αρχίσεις να τραγουδάς "Έχετε γεια βρυσούυυλεεεεεςς..."Και εγώ σκέφτομαι να κάνω κάτι τέτοιο...
Παράθεση

Alexl1996 (Άλεξ)

Φοιτητής

O Alexl1996 ξέρω 'γω τώρα ας πούμε έγραψε στις 14:19, 29-05-13:

Εεε όσο να΄ναι. Η φίλη μου δίνει Πανελλήνιες του χρόνου και με δουλεύει λέγοντάς μου πως εκείνη θα διαβάζει για το φροντιστήριο και΄γω Αγγλικά.
Και τη βρίζω.
Δεύτερο τρίμηνο έγραψα 17. Όμως τώρα έχω κακό προαίσθημα.

Φέτος στις αρχές της χρονιάς είχαμε την τύχη ο Θεολόγος που μας έκανε την έπεφτε σε όλες.Πάλι καλά,είχε κάνει τα χαρτιά του και πήγε στα τσακίδια.
Και γω μία από τα ίδια με τη φίλη σου είμαι, και δε μπορώ να πω ότι σε ζηλεύω, γιατί τουλάχιστον εγώ θα διαβάζω μαθηματικά, φυσική και προγραμματισμό, και όχι Αγγλικά (άμα δίνεις και Cambridge ειδικά θάνατος καλοκαιριάτικα να κάνεις reading και εκθέσεις - α btw Lower, Prof ή Advanced δίνεις
Όσο για το θεολόγο, δεν μου κάνει πολύ μεγάλη εντύπωση. Ή αγάμητος θα είναι ή παιδεραστής
Kαι μεις έχουμε έναν τρελό, ευτυχώς με την καλή έννοια

Αρχική Δημοσίευση από Vivian.
Sky Diving...Ή μπορείς να αρχίσεις να τραγουδάς "Έχετε γεια βρυσούυυλεεεεεςς..."Και εγώ σκέφτομαι να κάνω κάτι τέτοιο...
Διακρίνω μία λατρεία για τη φυσική στην ατμόσφαιρα Γιατί ρε παιδιά έτσι;
Παράθεση

Vivian.

Μαθητής Β' λυκείου

H Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 365 μηνύματα.

H Vivian. έγραψε στις 14:23, 29-05-13:

Διακρίνω μία λατρεία για τη φυσική στην ατμόσφαιρα Γιατί ρε παιδιά έτσι;
Δεν είναι και εντελώς χάλιαα...αλλά σου βγάζει λίγο την πίστη μέχρι να την καταλάβεις
Παράθεση

_fairygirl_ (Τζόγιο)

iSchool Moderator

H _fairygirl_ ~Σουλμέτ της κατσαρόλας~27/12/13 έγραψε στις 14:24, 29-05-13:

Δεν το κατάλαβα.

Λιώνωωωω. Sky diving λες; Μωρέ και όταν θα δίνω Πανελλήνιες τι θα κάνω;

Και γω μία από τα ίδια με τη φίλη σου είμαι, και δε μπορώ να πω ότι σε ζηλεύω, γιατί τουλάχιστον εγώ θα διαβάζω μαθηματικά, φυσική και προγραμματισμό, και όχι Αγγλικά (άμα δίνεις και Cambridge ειδικά θάνατος καλοκαιριάτικα να κάνεις reading και εκθέσεις - α btw Lower, Prof ή Advanced δίνεις
Όσο για το θεολόγο, δεν μου κάνει πολύ μεγάλη εντύπωση. Ή αγάμητος θα είναι ή παιδεραστής
Kαι μεις έχουμε έναν τρελό, ευτυχώς με την καλή έννοια
Prof. Αλλά έτσι όπως τα'καναν τα στουρνάρια..(βράσε ρύζια Χαράλαμπε)
Α,όχι. Με τις ξένες γλώσσες δεν έχω πρόβλημα.. Ίσα-ίσα και η σχόλη που σκέφτομαι με ξένες γλώσσες έχει να κάνει.
Τα Μαθηματικά αντέχονται.. Τα υπόλοιπα όχι.
Παράθεση

Vivian.

Μαθητής Β' λυκείου

H Vivian. έγραψε στις 14:32, 29-05-13:

Ακόοομα καλύτερα!!Προτείνω να κάνεις βουτιά από το διάστημα...Σαν τον "ατρόμητο Φέλιξ" αν θυμάστε..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τζόγιο)

iSchool Moderator

H _fairygirl_ ~Σουλμέτ της κατσαρόλας~27/12/13 έγραψε στις 14:34, 29-05-13:

Ακόοομα καλύτερα!!Προτείνω να κάνεις βουτιά από το διάστημα...Σαν τον "ατρόμητο Φέλιξ" αν θυμάστε..
Η φάση είναι ότι για να μας πετύχει κανάς Θετικός ή Τεχνολογικός που θάβουμε,την κάτσαμε τη βάρκα.
Βουαλά.
Παράθεση

Vivian.

Μαθητής Β' λυκείου

H Vivian. έγραψε στις 14:41, 29-05-13:

Η φάση είναι ότι για να μας πετύχει κανάς Θετικός ή Τεχνολογικός που θάβουμε,την κάτσαμε τη βάρκα.
Βουαλά.
Μιλάς σε υποψήφια τεχνολογικής αυτήν την στιγμήαλλά μην ανησυχείς...Τα αισθήματα για την φυσική είναι τα ίδια. Απλά έμαθα κάποια στιγμή να την ανέχομαι..αλλιώς αρχιτεκτονική γιοκ
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alexl1996 (Άλεξ)

Φοιτητής

O Alexl1996 ξέρω 'γω τώρα ας πούμε έγραψε στις 15:02, 29-05-13:

Prof. Αλλά έτσι όπως τα'καναν τα στουρνάρια..(βράσε ρύζια Χαράλαμπε)
Α,όχι. Με τις ξένες γλώσσες δεν έχω πρόβλημα.. Ίσα-ίσα και η σχόλη που σκέφτομαι με ξένες γλώσσες έχει να κάνει.
Τα Μαθηματικά αντέχονται.. Τα υπόλοιπα όχι.
Θεωρητική σε 2 χρόνια μυρίζομαι Μεταφραστικό πάντως αν σκέφτεσαι είναι και γαμώ
Εντάξει και γω τα αγγλικά δεν τα μισώ αλλά όχι, δε με τρελαίνουν η αλήθεια είναι...
Για να σε παρηγορήσω, δεν σου λέω ότι κόπηκα 2 φορές στο Prof του Cambridge , σου λέω ότι πήρα το Michigan μετά και ότι είσαι μικρή και έχεις περιθώριο αποτυχίας πολύ μεγάλο (μπορείς να ξαναδώσεις εννοώ χωρίς πίεση χρόνου), οπότε σκέψου ότι καλά κάνεις και ασχολείσαι τώρα με τα αγγλικά
Παράθεση

johnietraf (γιαννης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη johnietraf
Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 805 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε στις 17:58, 29-05-13:

ρε παιδια ολοι ειμαστε πτωματα και ειδικα αυτοι που τελειωσαν η τελειωνουν πανελληνιες
αν ειναι να ειναι κουρασμενο ενα κοριτσι 14 ετων για τα μαθηματα του γυμνασιου που ειναι στα περισσοτερα μαθηματα 6 στις 9 τι να πω
μην χαλασεις τωρα για 2 βδομαδες κριμα θα ναι
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη stefanos...
Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής (ΤΕΙ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 971 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε στις 18:18, 29-05-13:

το σκεφτεσαι σοβαρα να δωσεις πανελληνιες σε λιγα χρονια; γιατι αν δυσκολευεσαι τωρα στην γ λυκειου που θα εχεις τον 10πλασιο ογκο υποχρεωσεων τι θα κανεις;; μην τα παρατας!
Παράθεση

Μαθητής Α' λυκείου

H NerdMaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,446 μηνύματα.

H Italian dream... Just coffee έγραψε στις 18:34, 29-05-13:

Ρε παιδια πλακα πλακα, όταν έχεις να διαβασεις, οσα και να εχεις να διαβασεις, ειναι βαρετο. Το οτι ειναι λιγα δν σημαινει ότι δεν είναι βαρετα...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη spy-ak : 31-05-13 στις 11:36. Αιτία: split και αφαίρεση off-topic χωρίου
Παράθεση

Μαθητής Α' λυκείου

H Italian dream... Just coffee έγραψε στις 18:50, 29-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από elenamusic99
πίστεψε με δεν θα τον ήθελες και πολύ Τέλος πάντων,κάτι τέτοιοι καθηγητές αναρωτιέμαι γιατί διδάσκουν.Τι γράφεις την Πέμπτη;Εμείς Γερμανικά δεν ξέρω κυριολεκτικά ΤΙΠΟΤΑ!!!Μαρίααα που είσαι????
Χοχοχο τετοιες ωρες ευχαριστω τον Θεο που παω Γαλλικα... Θρησκευτικα γραφω την τυχη μου, και δεν ξερω ΤΙΠΟΤΑ..... Θα παρω την εικονα της Παναγιας, θα παρω και κανα δυο ρεσό, θα βαλω και κανενα ψωμακι στην τσεπη, θα παω θα τα απλωσω στο θρανιο και θα αρχισω ''Πατερ ημών, ω Εν τοις ουρανοίς...''
Παράθεση

Soleado Febrero ~

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη Soleado Febrero ~
H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 567 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε στις 20:20, 29-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Italian dream...
Χοχοχο τετοιες ωρες ευχαριστω τον Θεο που παω Γαλλικα... Θρησκευτικα γραφω την τυχη μου, και δεν ξερω ΤΙΠΟΤΑ..... Θα παρω την εικονα της Παναγιας, θα παρω και κανα δυο ρεσό, θα βαλω και κανενα ψωμακι στην τσεπη, θα παω θα τα απλωσω στο θρανιο και θα αρχισω ''Πατερ ημών, ω Εν τοις ουρανοίς...''
Έλα βρε τα Θρησκευτικά μας φέτος είναι γελοία.Εμείς δεν έχουμε άλλη καθηγήτρια για άλλη ξένη γλώσσα(εκτός αγγλικά)άρα πήγαμε όλοι γερμανικά υποχρεωτικά
Αλλά ναι σίγουρα θα γράψω κανένα...5,6 και πολύ λέω
Παράθεση

Μαθητής Α' λυκείου

H Italian dream... Just coffee έγραψε στις 20:33, 29-05-13:

Έλα βρε τα Θρησκευτικά μας φέτος είναι γελοία.Εμείς δεν έχουμε άλλη καθηγήτρια για άλλη ξένη γλώσσα(εκτός αγγλικά)άρα πήγαμε όλοι γερμανικά υποχρεωτικά
Αλλά ναι σίγουρα θα γράψω κανένα...5,6 και πολύ λέω

Γερμανικα υποχρεωτικα?? Εγω θα σκοτωνα επιτοπου αυτον που θα μας το ανακοινωνε. Δεν πα να ηταν και η υπουργος παιδειας.
Αλλα απο την αλλη, δεν ειμαι κατι διαφορετικο στα γαλλικα. Δεν μου αρεσουν καν. Τα μισω και τα δυο. Απλα μισω τα γερμναικα πιο πολύ...
Παράθεση

_fairygirl_ (Τζόγιο)

iSchool Moderator

H _fairygirl_ ~Σουλμέτ της κατσαρόλας~27/12/13 έγραψε στις 22:19, 29-05-13:

Μιλάς σε υποψήφια τεχνολογικής αυτήν την στιγμήαλλά μην ανησυχείς...Τα αισθήματα για την φυσική είναι τα ίδια. Απλά έμαθα κάποια στιγμή να την ανέχομαι..αλλιώς αρχιτεκτονική γιοκ
Η αλήθεια είναι πως και΄γω στον εαυτό μου λέω ότι χωρίς Προφ το ΤΞΓΜΔ θα παραμείνει απλώς όνειρο.
Θεωρητική σε 2 χρόνια μυρίζομαι Μεταφραστικό πάντως αν σκέφτεσαι είναι και γαμώ
Εντάξει και γω τα αγγλικά δεν τα μισώ αλλά όχι, δε με τρελαίνουν η αλήθεια είναι...
Για να σε παρηγορήσω, δεν σου λέω ότι κόπηκα 2 φορές στο Prof του Cambridge , σου λέω ότι πήρα το Michigan μετά και ότι είσαι μικρή και έχεις περιθώριο αποτυχίας πολύ μεγάλο (μπορείς να ξαναδώσεις εννοώ χωρίς πίεση χρόνου), οπότε σκέψου ότι καλά κάνεις και ασχολείσαι τώρα με τα αγγλικά
Μη το μυρίζεσαι. Κάν΄το σιγουράκι.
Ναι,μεταφραστικό θέλωωωω.

Αρχική Δημοσίευση από johnietraf
ρε παιδια ολοι ειμαστε πτωματα και ειδικα αυτοι που τελειωσαν η τελειωνουν πανελληνιες
αν ειναι να ειναι κουρασμενο ενα κοριτσι 14 ετων για τα μαθηματα του γυμνασιου που ειναι στα περισσοτερα μαθηματα 6 στις 9 τι να πω
μην χαλασεις τωρα για 2 βδομαδες κριμα θα ναι
Ναι,εσύ δε δίνεις ούτε ΚΠΑ ούτε Πληροφορική.
Άσε μας Γιαννάκη μου.
Παράθεση

Katelovea7

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Katelovea7
H Katelovea7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H Katelovea7 Ναυπηγών Μ.Μ. ΕΜΠ κ τα μυαλά στα κάγκελα έγραψε στις 00:57, 30-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από grape
χαχα...όλοι οι θεολόγοι τελικά "ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΘΕΟ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ...και ο δικός μας απ οτι αμυδρά θυμαμαι (πάνε και χιλιετίες τώρα)ήταν πως να το πω ευγενικά..."πεύτουλάς"???εεε κάπως έτσι...
Οι θεολογοι ή τερμα μπουληδες/βλακες θα ειναι ή τερμα γαματοι. Μεση λυση τοσα χρονια δεν ειδα
Θρησκευτικα:αντε γεια

Βασικα απο βαρεμαρα την εποχη των εξετασεων αλλο τιποτα!!! Μετα απο πανελληνιες να δω με τι μουτρα θα παω να γραψω στις ενδοσχολικες (που φυσικα δεν προκειται να διαβασω) ,οταν οι ιδιοι καθηγητες περυσι μου βαζαν 19 και 20 και φετος με το ζορι θα γραψω 14.... Αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι φετος ειναι η τελευταια χρονια που θα κατσω σε αυτα τα θρανια και λεω give it a shot..... Ο θεος και η ψυχη τους!
Αντε και σε 3 βδομαδες παμε Στο νησι με τα 12 γραμματα... Μυκονοοοοοος
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη spy-ak : 31-05-13 στις 11:59. Αιτία: split και αφαίρεση off-topic χωρίου
Παράθεση

Soleado Febrero ~

Μαθητής Α' λυκείου

H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 567 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε στις 12:33, 30-05-13:

Γερμανικα υποχρεωτικα?? Εγω θα σκοτωνα επιτοπου αυτον που θα μας το ανακοινωνε. Δεν πα να ηταν και η υπουργος παιδειας.
Αλλα απο την αλλη, δεν ειμαι κατι διαφορετικο στα γαλλικα. Δεν μου αρεσουν καν. Τα μισω και τα δυο. Απλα μισω τα γερμναικα πιο πολύ...
Σχεδόν υποχρεωτικά,αφού δεν υπάρχει άλλος καθηγητής..Χάλια έγραψα αλλά καλύτερα από ότι περίμενα
Παράθεση

εφτάψυχη

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη εφτάψυχη
H εφτάψυχη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H εφτάψυχη ! έγραψε στις 12:49, 30-05-13:

τεσπα, οκ το διαβασμα δεν ειναι η λυση για το διαβασμα, ουτε θα μεινω, εχω ηδη περασει, δν προκειται να τα παρατησω αλλα ειμαι πτωμα για πτωμα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη spy-ak : 31-05-13 στις 12:01. Αιτία: split και αφαίρεση off-topic χωρίου
Παράθεση

Μαθητής Α' λυκείου

H Italian dream... Just coffee έγραψε στις 13:00, 30-05-13:

J
Σχεδόν υποχρεωτικά,αφού δεν υπάρχει άλλος καθηγητής..Χάλια έγραψα αλλά καλύτερα από ότι περίμενα
Κι εγώ έγραψα πολύ καλύτερα απο ότι περίμενα! Βέβαια εγώ φέτος έχω και τήν "τύχη" να πέφτουν αυτά σου διαβάζω μεσα στο λεωφορείο 5 λεπτά πριν τις εξετάσεις... Με έχει σώσει λέμε... Σήμερα έγραψα πολύ καλά πάντως, δεν το περίμενα
Και τωρα ξεκινάω τα ιδιαίτερα φυσικής στις κολλητές μου...
Παράθεση

Soleado Febrero ~

Μαθητής Α' λυκείου

H Soleado Febrero ~ έγραψε στις 14:55, 30-05-13:

J

Κι εγώ έγραψα πολύ καλύτερα απο ότι περίμενα! Βέβαια εγώ φέτος έχω και τήν "τύχη" να πέφτουν αυτά σου διαβάζω μεσα στο λεωφορείο 5 λεπτά πριν τις εξετάσεις... Με έχει σώσει λέμε... Σήμερα έγραψα πολύ καλά πάντως, δεν το περίμενα
Και τωρα ξεκινάω τα ιδιαίτερα φυσικής στις κολλητές μου...
επόμενο μάθημα φυσική δηλαδή;εμείς αύριο Γεωγραφία και την Δεύτερα Μαθηματικά
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη DrHouse
Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,376 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 17:20, 30-05-13:

Απορω γιατι διαβαζετε σχολικα στο γυμνασιο,αφου οι βαθμοι που εχετε θα ειναι αχρηστοι,και απο περιεχομενο εκτος απο 2-3 μαθηματα,ειναι fail και επισης αχρηστα.

Διαβαστε εξωσχολικα,οσο προλαβαινετε.
Παράθεση

Alma Libre (Morphine)

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,822 μηνύματα.

H Alma Libre ~Σουλμέτ του τηγανιού~ 27/12/13 έγραψε στις 17:27, 30-05-13:

Θα συμφωνήσω μέχρι ενός σημείου με τον βλαμμένο απο πάνω. [είδες αδυναμία που σου έχω; ]
Για μένα τουλάχιστον ο μόνος λόγος να διαβάζεις πολύ στο γυμνάσιο είναι για να αποκομίσεις πράγματα ίσως χρήσιμα στο μέλλον καθώς μερικά απο αυτά δεν θα επαναληφθούν ούτε στο λύκειο, και για να μπεις στο κλίμα, δηλαδή να ξέρεις πως διαβάζεις.

Οπότε πάρτε κανα βιβλιαράκι να διαβάσετε, ή κάτι άλλο για να γεμίσετε τον χρόνο σας.
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,651 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 17:55, 30-05-13:

ή κάνετε γνωριμίες. Νομίζω ότι είναι ένα θέμα ταμπού σε μια εποχή ψηφιακής απομόνωσης..
Παράθεση

Μαθητής Α' λυκείου

H Italian dream... Just coffee έγραψε στις 17:58, 30-05-13:

επόμενο μάθημα φυσική δηλαδή;εμείς αύριο Γεωγραφία και την Δεύτερα Μαθηματικά
Ναιι
Την περιμενα δύο βδομάδες αυτην την στιγμη
Παράθεση

Μαθητής Α' λυκείου

H Italian dream... Just coffee έγραψε στις 20:04, 30-05-13:

Ρε παιδια, ενταξει να μην διαβαζουμε στο γυμνασιο, αλλα δεν νομιζω στο λυκειο κανεις να κατσει να μας εξηγησει κανονες τονισμου, η πρωτοβαθμιες εξισωσεις, η το ''λυω''. Θελει και κατι απο το γυμνασιο... Ετσι κατι λιγο... Όσο παταει η γατα...
Παράθεση

Mister No0ne

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mister No0ne
Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 347 μηνύματα.

O Mister No0ne έγραψε στις 20:10, 30-05-13:

οχι θα σας τα πουνε... ειναι μεσα στην υλη.. στο λυκειο θεωρουν οτι δεν ξερετε τιποτα... τουλαχιστον στην αλγεβρα, στο κεφαλαιο 1 ( πραγματικοι αριθμοι) μαθαινετε ανισωσεις και εξισωσεις πρωτου βαθμου απλες ( σαν αυτες που κανατε στο γυμνασιο) και παραμετρικες
Παράθεση

_fairygirl_ (Τζόγιο)

iSchool Moderator

H _fairygirl_ ~Σουλμέτ της κατσαρόλας~27/12/13 έγραψε στις 20:50, 30-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Θα συμφωνήσω μέχρι ενός σημείου με τον βλαμμένο απο πάνω. [είδες αδυναμία που σου έχω; ]
Για μένα τουλάχιστον ο μόνος λόγος να διαβάζεις πολύ στο γυμνάσιο είναι για να αποκομίσεις πράγματα ίσως χρήσιμα στο μέλλον καθώς μερικά απο αυτά δεν θα επαναληφθούν ούτε στο λύκειο, και για να μπεις στο κλίμα, δηλαδή να ξέρεις πως διαβάζεις.
Οπότε πάρτε κανα βιβλιαράκι να διαβάσετε, ή κάτι άλλο για να γεμίσετε τον χρόνο σας.
Τα βιβλιαράκια σε΄φαγαν και΄σενα και΄γινες Dextermaniac.
Συμφωνώ,μόνο που εγώ όρεξη για να διαβάσω εξωσχολικό βιβλίο έχω μόνο το καλοκαίρι που περνάω ώρες κλεισμένη στο δωμάτιό μου διαβάζοντας κάποιο βιβλίο.

Ρε παιδια, ενταξει να μην διαβαζουμε στο γυμνασιο, αλλα δεν νομιζω στο λυκειο κανεις να κατσει να μας εξηγησει κανονες τονισμου, η πρωτοβαθμιες εξισωσεις, η το ''λυω''. Θελει και κατι απο το γυμνασιο... Ετσι κατι λιγο... Όσο παταει η γατα...
Γι'αυτό φροντίζεις να΄χεις καλές σχέσεις με τα μαθήματα όχι να τα διαβάζεις με την παραμικρή λεπτομέρεια.
Αλλά να΄χεις κάποιες βάσεις.

Αρχική Δημοσίευση από Mister No0ne
οχι θα σας τα πουνε... ειναι μεσα στην υλη.. στο λυκειο θεωρουν οτι δεν ξερετε τιποτα... τουλαχιστον στην αλγεβρα, στο κεφαλαιο 1 ( πραγματικοι αριθμοι) μαθαινετε ανισωσεις και εξισωσεις πρωτου βαθμου απλες ( σαν αυτες που κανατε στο γυμνασιο) και παραμετρικες
Γουάτ;
Στο λύκειο που θα πάω εγώ και που έτυχε φέτος να ξέρω άτομα από την Α' Λυκείου μια μικρή επανάληψη στην ύλη της Γ' γυμνασίου τους έκαναν και προχώρησαν στην ύλη της 1ης Λυκείου.
Οι παραμετρικές τι είναι;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη spy-ak : 31-05-13 στις 12:06. Αιτία: split και αφαίρεση off-topic χωρίου
Παράθεση

Mister No0ne

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mister No0ne
Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 347 μηνύματα.

O Mister No0ne έγραψε στις 21:13, 30-05-13:

Τι Epresat μωρέ;
Λεξοτανίλ ΦΟΡ ΕΒΑ.

Τα βιβλιαράκια σε΄φαγαν και΄σενα και΄γινες Dextermaniac.
Συμφωνώ,μόνο που εγώ όρεξη για να διαβάσω εξωσχολικό βιβλίο έχω μόνο το καλοκαίρι που περνάω ώρες κλεισμένη στο δωμάτιό μου διαβάζοντας κάποιο βιβλίο.

Γι'αυτό φροντίζεις να΄χεις καλές σχέσεις με τα μαθήματα όχι να τα διαβάζεις με την παραμικρή λεπτομέρεια.
Αλλά να΄χεις κάποιες βάσεις.

Γουάτ;
Στο λύκειο που θα πάω εγώ και που έτυχε φέτος να ξέρω άτομα από την Α' Λυκείου μια μικρή επανάληψη στην ύλη της Γ' γυμνασίου τους έκαναν και προχώρησαν στην ύλη της 1ης Λυκείου.
Οι παραμετρικές τι είναι;
ε τωρα ακου που σου λεω... αυτα ειναι στην υλη της α λυκειου.. τωρα αμα ο καθηγητης βαριεται... εμας παντως μας τα ειπαν κανονικοτατα
Παράθεση

Μαθητής Α' λυκείου

H Italian dream... Just coffee έγραψε στις 21:28, 30-05-13:

Κι εγω ΓΙΑΤΙ παλευω να μαθω μαθηματικα????????????????????????????????
Παράθεση

_fairygirl_ (Τζόγιο)

iSchool Moderator

H _fairygirl_ ~Σουλμέτ της κατσαρόλας~27/12/13 έγραψε στις 21:31, 30-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Mister No0ne
ε τωρα ακου που σου λεω... αυτα ειναι στην υλη της α λυκειου.. τωρα αμα ο καθηγητης βαριεται... εμας παντως μας τα ειπαν κανονικοτατα
Μάλιστα.
Τι να πω. Θα δείξει/

Κι εγω ΓΙΑΤΙ παλευω να μαθω μαθηματικα????????????????????????????????
Γιατί δε θες να γράψεις τάπες στα πιο ξεφτιλισμένα Μαθηματικά που υπάρχουν.
Π.Θ ανισώσεις και εξισώσεις α' βαθμού ρε.
Α,ψέμματα. Και οι εξισώσεις 2ου βαθμού καλές είναι. Οι πιο γαμάτες είναι οι κλασματικές.
Παράθεση

Μαθητής Α' λυκείου

H Italian dream... Just coffee έγραψε στις 21:33, 30-05-13:

Γουάτ;
Ε αφου λεει οτι αυτα ειναι στην υλη της Α, σε αυτην την υλη θα προχωρησαν...

Μάλιστα.
Τι να πω. Θα δείξει/

Γιατί δε θες να γράψεις τάπες στα πιο ξεφτιλισμένα Μαθηματικά που υπάρχουν.
Π.Θ ανισώσεις και εξισώσεις α' βαθμού ρε.
Α,ψέμματα. Και οι εξισώσεις 2ου βαθμού καλές είναι. Οι πιο γαμάτες είναι οι κλασματικές.
Παράθεση

_fairygirl_ (Τζόγιο)

iSchool Moderator

H _fairygirl_ ~Σουλμέτ της κατσαρόλας~27/12/13 έγραψε στις 21:37, 30-05-13:

Ε αφου λεει οτι αυτα ειναι στην υλη της Α, σε αυτην την υλη θα προχωρησαν...
Ρε΄συ. Αμάν με αυτή τη φιλοσοφία του Έλληνα να μη μαθαίνει τίποτε στην ώρα του και να πηγαίνει από παράταση σε παράταση.
Στην ύλη της 2ας γυμνασίου δεν είναι;
Θα τα μάθεις τώρα.
Και πού το ξέρεις ότι δε θα΄χεις κανά στριμμένο στο Λύκειο και δε θα σου κάνει επανάληψη;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη spy-ak : 31-05-13 στις 12:10. Αιτία: split και αφαίρεση off-topic χωρίου
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    GP369

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γενικό Γ' Γυμνασίου - Από manolis13
      Το θέμα έχει λάβει 131 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Γυμνασίου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-08-14 στις 12:20.
    • Γενικό Εξετάσεις Γ' Γυμνασίου - Από STELLA95
      Το θέμα έχει λάβει 788 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Γυμνασίου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-06-14 στις 19:15.
    • Εξετάσεις Α' Γυμνασίου - Από Panosgp
      Το θέμα έχει λάβει 161 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Α' Γυμνασίου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-05-14 στις 15:42.
    • Γενικό Η πολυήμερη εκδρομή της Γ' Γυμνασίου - Από jonisp1
      Το θέμα έχει λάβει 258 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Γυμνασίου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-09-13 στις 18:44.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους