Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,623 εγγεγραμμένα μέλη και 2,843,385 μηνύματα σε 81,563 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 416 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Rabo97

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Rabo97
Ο Rabo97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O Rabo97 έγραψε στις 15:42, 24-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Νικολας1987
Michigan-μια καλοστημένη απάτη!!!!!!!!!Είναι στημένα τα αποτελέσματα δίνετε πολύ καλύτερα city and guilds!Αναγνωρίζονται σχεδόν σε όλα τα Πανεπιστήμια τις Ευρώπης....όσο για το ECPE χεσμένο το εχουν πραγματικά!Μην πετάτε τα "λεφτουδάκια" σας στη hau,ειναι κρίμα!Φορέας που δεν δημοσιεύει τα θέματά του στο κοινό...καταλαβαίνετε!!!!!!!!!!!! Τ h i n k better before you p a y !!!!!
Απο πού κι ως πού είναι στημένα τα αποτελέσματα του michigan? Συγκράτα λίγο τον θυμό και την οργή σου και σκέψου πριν πετάξεις αβάσημες κατηγόριες σαν κιαυτή!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Νικολας1987

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Νικολας1987
Ο Νικολας1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Νικολας1987 έγραψε στις 16:33, 24-08-11:

Γιατί εσένα τι σε θίξαμε καθηγητής στην ελληνοαμερικάνικη είσαι? Γι αυτούς δουλεύεις???Πόσα σε δίνουν???
Αφού είναι στημένα τώρα και το ξέρω και από βάσιμες πηγές.............................
Απλά παιδιά διαδώστε το παντού για να μην πέφτουν κ άλλοι στην ίδια παγίδα!!!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Rabo97

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Rabo97
Ο Rabo97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O Rabo97 έγραψε στις 17:04, 24-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Νικολας1987
Γιατί εσένα τι σε θίξαμε καθηγητής στην ελληνοαμερικάνικη είσαι? Γι αυτούς δουλεύεις???Πόσα σε δίνουν???
Αφού είναι στημένα τώρα και το ξέρω και από βάσιμες πηγές.............................
Απλά παιδιά διαδώστε το παντού για να μην πέφτουν κ άλλοι στην ίδια παγίδα!!!!!!!!
Έχω κάθε δικαίωμα να λέω την γνώμη μου ελεύθερα χωρίς να προσβαλω απευθειας κανενα. Όσο για την HAU, αφού είσαι τόσο σίγουρος για την αναξιοπιστία τους, γιατί δεν μας λές από πού τα ξέρεις όλα αυτά? Δεν το λέω αυτό για να σε προκαλέσω να αποδείξεις κάτι. Ίσα ίσα, αν έχεις δίκιο θα έχει αποδείχθεί για μια ακόμη φορά που έχει καταντήσει η εκπαίδευση στις μέρες μας.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rabo97 : 24-08-11 στις 17:23.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

AL7

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη AL7
Ο AL7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Διδακτικής της Τεχνολογίας και Ψηφιακών Συστημάτων Πειραιά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O AL7 έγραψε στις 17:05, 24-08-11:

-Γιατί χάσαμε ρε παιδιά τον αγώνα;

-Ασε ρε, το ματς ήταν πουλημένο, ο διαιτητής τα είχε πάρει, το γήπεδο ήταν στραβό, η μπάλα ξεφούσκωτη, είχε ανάδρομο ο Ερμής, πέρασε ένα UFO και απήγαγε τους παίκτες, μας ζηλέυουνε επειδή είμαστε ωραίοι, θέλουν το κακό της φυλής μας, κλπ κλπ κλπ

Το ξυράφι του Όκαμ το έχετε ακουστά;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Catalyst : 24-08-11 στις 17:14. Αιτία: Συγχώνευση Μηνυμάτων.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

giorgos95 (Γιώργος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη giorgos95
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O giorgos95 έγραψε στις 20:42, 25-08-11:

να προσθεσω κι εγω.. κοπημα με645 στο GVR ΚΑΙ 645 στο listening :/...
τα συμπερασματα δικα σας ..

stuart2945 (Θοδωρής)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη stuart2945
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O stuart2945 έγραψε στις 19:18, 26-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από giorgos95
να προσθεσω κι εγω.. κοπημα με645 στο GVR ΚΑΙ 645 στο listening :/...
τα συμπερασματα δικα σας ..
Γιώργο δυστυχώς επειδή από 610-645 θεωρείται BF, σε έκοψαν
Εγώ είχα 610 Listening και 675 GCVR ... ένα ακόμα λάθος να είχα κάνει θα κοβόμουν....

Andreas12

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Andreas12
Ο Andreas12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O Andreas12 έγραψε στις 20:41, 26-08-11:

βγήκαν τα αποτελέσματα του ΑLCE!!!
Moυ τηλεφώνησαν απο το φροντιστήριο και το ΠΗΡΑ!!!!
Έγινε ΘΑΥΜΑ!!!

Τώρα θα πάω με άλλο αέρα τον Δεκέμβριο για το ECPE και to CPE!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

teol20

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη teol20
Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,578 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 21:39, 26-08-11:

Congratz my friend!

Andreas12

Νεοφερμένος

Ο Andreas12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O Andreas12 έγραψε στις 12:28, 27-08-11:

thanks!!!

silvia_prof

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη silvia_prof
H silvia_prof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H silvia_prof έγραψε στις 14:09, 28-08-11:

παιδια στο ECPE στο listening έγραψα score 440. έχω κοπέι στο listening άλλα μπορεί κανείς να μου πει σε τι επίπεδο ήμουνα? δηλαδη πόσο πάει το F, BF, LP κτλ για να ξέρω αν ήμουν μακριά από το να πιάσω ένα BF τουλάχιστον.......

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 14:52, 28-08-11:

440 σημαινει περιπου 44%.Μεχρι το 61% θες ακομα αρκετη δουλιτσα!;)

giotis1985 (PANAGIOTIS)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη giotis1985
Ο PANAGIOTIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O giotis1985 έγραψε στις 11:53, 29-08-11:

585 στα 1000 και κοπηκα..ποσο ηθελα για να περασω

domigr

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη domigr
Ο domigr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικής ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O domigr έγραψε στις 12:22, 29-08-11:

παιδια ποτε ερχεται το διπλωμα για το ecce σε οσους το πηραν??

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη rakels
H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 19:56, 29-08-11:

Μπήκα στο site της hau να δω τα αποτελέσματα του ALCE και δε μου τα βγάζει

Andreas12

Νεοφερμένος

O Andreas12 έγραψε στις 13:01, 30-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από rakels
Μπήκα στο site της hau να δω τα αποτελέσματα του ALCE και δε μου τα βγάζει
Μήπως βάζεις λάθος τον κωδικό σου;;
Εμένα πάντως μου τα βγάζει κανονικά!!

JKaradakov (Ιορδάνης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη JKaradakov
Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,418 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε στις 15:00, 30-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από domigr
παιδια ποτε ερχεται το διπλωμα για το ecce σε οσους το πηραν??
Ναι και εγώ αυτό θα ήθελα να ρωτίσω. Μηπως ξερει κανείς ποτε τα πέρωουμε?

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 15:20, 30-08-11:

Να υπολογιζετε γυρω στα μεσα Οκτωβρη τα πιστοποιητικα σας.Μπορει και λιγο αργοτερα.

X_tina

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη X_tina
H X_tina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H X_tina semper ad meliora! έγραψε στις 11:20, 08-09-11:

πού μπορώ να βρω past papers ecpe?υπάρχει κάποιο βιβλίο στο εμπόριο ?έχετε να μου προτείνετε πολύ καλά βιβλία για προετοιμασία?θα διαβάσω μόνη μου γ αυτό!

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Τάσος97
Ο CosmicFurnace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,409 μηνύματα.

O Τάσος97 #Monsters of the Cosmos έγραψε στις 11:52, 08-09-11:

τα θέματα του ECCE/ECPE δε νομιζω πψς δημοσιοποιούνται

X_tina

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη X_tina
H X_tina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H X_tina semper ad meliora! έγραψε στις 11:59, 08-09-11:

έχω ακούσει πως υπάρχουν σε κάποια βιβλία..πάντως τα preliminary τα είχε η παλιά μου καθηγήτρια κ μας τα έδινε να τα κάνουμε σαν practise.

socially excluded

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη socially excluded
H socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H socially excluded έγραψε στις 12:51, 08-09-11:

Καλά είναι της Viginia Evans. Είναι 3 βιβλία, από 10 practice tests το καθένα και πίσω έχει και το λεξιλόγιο. Οι λύσεις είναι σε ξεχωριστό βιβλιαράκι.

marinap

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη marinap
H marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H marinap έγραψε στις 12:34, 09-09-11:

Και εγω ξαναδίνω...κόπηκα στο κωλοlistening γαμω την ατυχία μου...να δω τώρα τι θα κάνω...

oikonomologos

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη oikonomologos
Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος --- . Έχει γράψει 220 μηνύματα.

O oikonomologos έγραψε στις 12:40, 09-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από marinap
Και εγω ξαναδίνω...κόπηκα στο κωλοlistening γαμω την ατυχία μου...να δω τώρα τι θα κάνω...
και εγω κοπηκα στο λισενινκ με 58% αλλα δεν ακουοταν καλα η κασεττα και υπηρχαν και πανω απο το κεφαλι μου και κατι εκνευριστικα φωτα.....αποφασισα λοιπον να συχεχισω για προφισιεν καθως χρειαζεται και για την σχολη μου και να δωσω το λοουερ οποτε εγω θελησω

marinap

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη marinap
H marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H marinap έγραψε στις 20:23, 09-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από oikonomologos
και εγω κοπηκα στο λισενινκ με 58% αλλα δεν ακουοταν καλα η κασεττα και υπηρχαν και πανω απο το κεφαλι μου και κατι εκνευριστικα φωτα.....αποφασισα λοιπον να συχεχισω για προφισιεν καθως χρειαζεται και για την σχολη μου και να δωσω το λοουερ οποτε εγω θελησω

Δεν θα το σχολιάσω.....απορώ γιατι πετάγεσαι και λες βλακειες!!!

Libertus

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Libertus
Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,062 μηνύματα.

O Libertus έγραψε στις 21:13, 15-09-11:

Οι εξετάσεις τέλειωσαν , τα αποτελέσματα βγήκαν και το παρόν θέμα κλειδώνεται.
Για τις εξετάσεις Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 πατήστε εδώ: http://ischool.e-steki.gr/%CE%B5%CE%...-2011-a-86151/ .

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Komhtasi7

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους