Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 83,029 εγγεγραμμένα μέλη και 2,853,253 μηνύματα σε 82,298 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 609 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool.

Εγγραφή Βοήθεια

Καλό φροντιστήριο για Θετική κατεύθυνση;

JKaradakov (Ιορδάνης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη JKaradakov
Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,470 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε στις 19:15, 02-05-11:

Παιδιά εγώ μένω Καλαμαριά αλλα δεν έχω πρόβλημα να πάω μέχρι το κέντρο. Για τώρα σκέφτομαι είτε Μπαχαράκη είτε Βακάλη. Εσείς τι προτίνετε;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

3v@Ki (V for Vlammenh)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη 3v@Ki
H V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 249 μηνύματα.

H 3v@Ki έγραψε στις 19:55, 08-05-11:

Βακάλη έχω γνωστούς που πήγαν και έφυγαν τρέχοντας...για θετική κιόλας προτείνω ελιξ...μπαχαρακη δεν ξερω αν ειναι καλο...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

JKaradakov (Ιορδάνης)

Φοιτητής

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,470 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε στις 20:57, 08-05-11:

Εχω δύο ερωτήσεις:

1. Ποιο ήταν το προβλημά τους στο Βακάλη;

2. Για το Ελιξ μήπως ξερεις καμια ενδηκτική τιμή;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

3v@Ki (V for Vlammenh)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη 3v@Ki
H V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 249 μηνύματα.

H 3v@Ki έγραψε στις 20:53, 10-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από JKaradakov
Εχω δύο ερωτήσεις:

1. Ποιο ήταν το προβλημά τους στο Βακάλη;

2. Για το Ελιξ μήπως ξερεις καμια ενδηκτική τιμή;
Για το πρώτο δεν ξέρω λεπτομέριες οπότε μην πω ανακρίβιες...πάντως ξέρω ότι δεν ήταν ευχαριστημένοι κυρίως απο θέμα οργάνωσης (ύλης και διαγωνισμάτων)...και καθηγητών...
για το 2ο εγώ πρώτη λυκείου περίπου 2000 (με τιμή συζητήσιμη...εμείς δώσαμε λιγότερα)για δευτέρα κοντα 3000 (πάλι συζητιέται και έχει σημασία αν το τμήμα ειναι 7μελές η 5μελές)

για το μπαχαράκη πάντως βγάζει κάθε χρόνο βρώμα ότι ξέρουν τα θέματα των πανελλαδικών (ειδικά στην έκθεση)...μην τσιμπάτε..διαφήμιση είναι...

Παράθεση

lgeorgia95

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lgeorgia95
H lgeorgia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H lgeorgia95 έγραψε στις 14:34, 24-05-11:

απο οτι ξερω ο μπαχαρακης ειναι το καλυτερο φροντιστηριο για θεωρητικη ομως. Ενα απο τα καλυτερα φροντιστηρια θετικης ειναι το γραφιμα. Οι καθηγητες κορυφη ειδικα ο φυσικος(Παπαντωνης). Και η τιμη πολυ καλη κοντα 2800 για δευτερα λυκειου

Παράθεση

JKaradakov (Ιορδάνης)

Φοιτητής

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε στις 18:09, 10-08-11:

Τι γνώμη έχετε για το Σύνχρονο στην Τσιμισκή;

Παράθεση

dr.tasos

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη dr.tasos
Ο dr.tasos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,251 μηνύματα.

O dr.tasos Fuck y'all If you doubt me. έγραψε στις 19:28, 10-08-11:

Παιδιά εγώ μένω Καλαμαριά αλλα δεν έχω πρόβλημα να πάω μέχρι το κέντρο. Για τώρα σκέφτομαι είτε Μπαχαράκη είτε Βακάλη. Εσείς τι προτίνετε;
κανε ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dr.melina (Μελίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη dr.melina
H Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H dr.melina Φως, περισσότερο φως. έγραψε στις 19:31, 10-08-11:

Βακάλη με τα χίλια.......!!!!!!!!! Ό,τι καλύτερο!!!

Παράθεση

Mr K.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mr K.
Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημείας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.

O Mr K. έγραψε στις 19:55, 10-08-11:

για θετική και γω βακάλη εχω ακούσει ότι είναι το καλύτερο.εγώ βέβαια πήγαινα στο έλιξ και έμεινα ευχαριστημένος..άσχετο αλλά νομίζω ότι το πιο υπερεκτιμημένο είναι ο ειρμός

Παράθεση

lgeorgia95

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lgeorgia95
H lgeorgia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H lgeorgia95 έγραψε στις 12:08, 11-08-11:

το εχω ακουσει κ εγω αυτο για τον ειρμο οτι ειναι το καλυτερο φροντιστηριο της πολης και διαφορα αλλα τετοια αλλα τελικα δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο ως φροντιστηριο. απο δικια μου εμπειρια παντως πιστευω πως σε οποιο φροντιστηριο και αν πας αν δεν κατσεις να διαβασεις το ιδιο αποτελεσμα θα εχεις παντου.

Παράθεση

Iliaso

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής ΤΕΙ Ηπείρου (Πρέβεζα) . Έχει γράψει 5,409 μηνύματα.

O Iliaso Όλα είναι θέμα Marketing... έγραψε στις 20:31, 16-08-11:

Για πες μας τις ενστάσεις σου να ξέρουν πιθανοί μαθητές...

Παράθεση

JKaradakov (Ιορδάνης)

Φοιτητής

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε στις 13:53, 17-08-11:

Ξερει κανείς αν στα Φροντηστήρια Βακαλης η τιμές είναι συζητήσιμες γιατι μαλλον θα παμε την παρασκευή να συζητήσουμε με τον υπεύθηνο σπουδών.

Παράθεση

Vassia! (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vassia!
H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H Vassia! έγραψε στις 14:27, 17-08-11:

Εγώ φέτος θα πάω φροντιστήριο στο Μαρούσι , Ώθηση λέγεται. Είναι πάρα πολύ καλό!!

Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) . Έχει γράψει 3,587 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 23:48, 24-08-12:

Μακριά απο Βακάλη και Μπαχαράκη!!!
Ο Μπαχαράκης έχει πέσει αρκετά τα τελευταία χρόνια, το ίδιο και ο Βακάλης. Εχουν ενα μαθηματικό στον Βακάλη(δε θα αναφέρω όνομα) που κ%λοβαράει μέσα στο μάθημα και βαριέται να παραδώσει. Φέτος ενας φίλος μου, είπε οτι τελείωσαν την ύλη αρχές Μαίου!!!!
Φέτος πήγαινα Μπαχαράκη, και είχε μεγάλη αποτυχία.

Αν είσαι θετική, ή Ειρμό θα πας, ή Ελιξ! Φυσικά όπου και να πας, αν δε διαβάζεις κι εσύ το φροντιστήριο απο μόνο του δε θα κάνει δουλειά!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

JKaradakov (Ιορδάνης)

Φοιτητής

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε στις 00:15, 25-08-12:

Εγώ πάντως δεύτερη χρονία στον Βακάλη ξεκίνησα και είμαι ευχαριστημένος. Τώρα για τον μαθηματικό αν θες στείλε μου πμ να σου πω την γνώμη αν τον ξέρω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,212 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 00:16, 25-08-12:

Για Βακάλη έχω ακούσει και εγώ καλά λόγια!

Παράθεση

schooliki

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη schooliki
Ο schooliki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.

O schooliki έγραψε στις 00:51, 25-08-12:

Αφού μένεις στην Καλαμαριά, γιατί δεν κοιτάς και το "Ανατολικό";

Παράθεση

Catherine3

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Catherine3
H Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H Catherine3 έγραψε στις 22:17, 15-01-13:

εγω παιδιά πήγαινα στον ειρμό και είμαι παράπανω από ευχαριστήμενη...ειδικότερα στα μαθηματικά απέκτησα πολύ γερές βάσεις κάτι που φαίνεται κ τώρα που είμαι στο πολυτεχνείο...
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,211 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 22:41, 15-01-13:

Στον ειρμό πήγε και μια φίλη μου που τώρα είναι ΣΣΑΣ ιατρική, ήταν πολυ ευχαριστημένη.
Παράθεση

Η.Μ.

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Η.Μ.
H Η.Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 16 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Η.Μ. έγραψε στις 00:02, 02-07-14:

Παιδιά ενδιαφέρομαι για φροντιστήριο στην Καλαμαριά για Β λυκείου, θετική κατεύθυνση. Σκεφτόμουν ή Ανατολικό ή Μπαχαράκη. Θέλω να γράψω πάνω από 17.500 μόρια. Ξέρετε πιο είναι καλύτερο; Είδα τις προτάσεις για τον Ειρμό αλλά δεν θέλω να χάνω χρόνο σε μετακινήσεις στο κέντρο.
Παράθεση

daria

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη daria
H daria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H daria έγραψε στις 21:22, 28-08-14:

Καλησπέραα...τα φώτα σας...θέλω γνώμες και εμπειρίες για φροντιστήρια στην πετρουπολη για α λυκείου???
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους